Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ar jau būtu jāaiztur

07.08.2015. 20:45

kā grantiņš, bet na neļauj lindermanu aizturēt vai kā???????????????????????????
diagnoze taču viena, asociāli

Atbildēt

Viedais

07.08.2015. 02:42

Šobrīd, vara upurē tiesiskumu (un veselo saprātu)valstī, lai it kā izskaustu lindermaniešus + grantiņveidīgos, kamēr patiesie Latvijas uzurpatori zeļ. Traģikomiski...

Atbildēt

Karote

07.08.2015. 02:28

Pirmās Brīvvalsts laikā, laikā, kad vēl bija goda apziņa, virsnieki,kuri nespēja izpildīt savu pienākumu,savu mīlestību Latvijai,viņi vienkārši nošāvās.

Atbildēt

Bla, bla, bla

06.08.2015. 19:44

Saskaņā ar Drošības policijas lēmumiem V. Lindermana līdzdalība vispirms jau izpaudusies apstāklī, ka viņš jūnija sākumā veselas divas reizes ar satiksmes autobusu ieradies Kadagā un vienā no šiem braucieniem ir ticis "pamanīts jau autobusa galapunktā", kur "slēpjoties vēroja Ādažu militārās bāzes žogu". No tā Drošības policija izdarījusi secinājumu - skaidrs, ka "V. Lindermans, atrodoties Kadagā, izpētīja apkārtni un vietu, kur, kad un kā labāk izdarīt noziegumu, un šo informāciju nodeva A. Kurkin, A. Popko un K. Makarov".
Autobusa galapunktā nav vajadzība slēpties - tur tā vieta, kur 2 čudjiki pārkāpa pāri žogam ar slaveno trepju palīdzību, ir vienkārši tāpat pārredzama 30 (trīsdesmit) metru attālumā visiem, kas atrodas galapunktā. Bez tam, precizi turpat preti ir 75 dzīvokļu māja... Nu, kā tā var...

Atbildēt

ko, ko?

06.08.2015. 17:03

»

Mu

Muļķīti, viņam visu laiku ir Latvijas pilsonība


Visu laiku tas ir kur?

www.DELFI.lv | 22. aprīlis 2010 17:38

"13.janvāra kustības'' priekšsēdētājs, kādreizējais Latvijas nacionālboļševiku līderis Vladimirs Lindermans neveiksmīgi pretendējis uz Latvijas pilsonību, taču naturalizācija viņam atteikta, jo Lindermans, slēpjoties no Latvijas likumsargiem, pēdējos piecus gadus pavadījis ārpus valsts.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/lindermans-neveiksmigi-megina-iegut-pilsonibu.d?id=31420209#ixzz3i30Dxksu

Atbildēt

DD

06.08.2015. 15:03

Apsūdzībām ir tīri preventīvs un profilaktisks mērķis - maksimāli izčakarēt nacbolus, lai potenciālie atdarinātāji apzinās, ka var sanākt kādu laiku pasēdēt, ar naudas sodu cauri netiks. DP ļoti labi saprot, ka tiesnesis atbrīvos. Bet profilaktiskais efekts būs panākts.

Atbildēt

06.08.2015. 13:51

»

Abrams Moijsejevičs Špuļke

Mežvieta kungs, lūdzu arestējiet - 06.08.2015. 13:32


Un pakĀrs Abramu Moisejeviču ŠPUĻKI Doma laukumā.
==================================================

Kad tiks saņemta/dota pavēle saskaņā ar karalaika likumiem, bez iebildēm, nedodot pēdējo vārdu - krievžidu Abramu Moisejeviču ŠPUĻKI pakārs Doma laukumā, pirms tam par viņa zināmu izmaksātu summu nošaujot, mazinot mokas.

Pirms pakāršanas krievžīdam prasīs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai identificetu pēc nacionalitātes - un uzvarda so pesonu - kriežīdu Abramu Moisejeviču ŠPUĻKI, kas papildus būs jaapliecina 3 personām, kas viņu pazīst personīgi, lai necietu trešās personas.

Atbildēt

Abrams Moijsejevičs Špuļke

06.08.2015. 12:46

»

Un pakars Abramu Moisejeviču Doma laukumā


Mežvieta kungs, lūdzu arestējiet - 06.08.2015. 13:32.


Atbildēt

D.

06.08.2015. 12:34

»

Sisis

Ko tu gribi no Dabas bērna-Žuļa


Dabas bērns- Žulis ir atmaskots par 100%. Tas ir viņš, kas kā nenormāls latvju puika pievemj šī portāla komentus pie visiem rakstiem, kā arī pats iesniedz murgulielpalagus.95% komentu autors ir Dabs bērns-Žulis.Ir viņam dažādi arī citi niki.

Atbildēt

Abrams Moijsejevičs

06.08.2015. 12:24

»

Sisis

Ko tu gribi no Dabas bērna-Žuļa


Vajag visus 3, Sisi, Lindermani un Grantiņu iespundēt vienā kamerā, iznāks no kameras Lindermanis un Grantiņš.

Atbildēt

Okšķeris

06.08.2015. 12:10

»

Sofa Pionerka

Nav dzirdēts, ka mononacionālās liel-valstīs Polijā un Rumānijā kāds protestētu pret NATO un amerikāņiem


Teikts tipiski muļķlatviski "mononacionālās liel-valstīs Polijā un Rumānijā".Jauneklis neko nezina par etnisko sastāvu,kas ir lielvalsts, grib gudri izteikties, kā visi lettu pediņi,bet neko pats nezina, nesaprot.Par protestēšanu arī nezina Austrumeiropā, kura ir dibenlaizītāja, kurā latvieši, kādi poļi ir riebīgākie laizītaji, kurus neieredz Rietumeiropā.

Atbildēt

06.08.2015. 11:49

»

kkk

Īstenībā ir ļoti, ļoti sūdīgi - ka Latvijas DP "vada" pilnīgs idiots


DP rada par sevi divas sejas (loģiski, ka tā jābūt)– viena publikai, lai izskatās pēc muļķiem, to provocējot. Otra – iekšējās pavēles un shēmas.

Bet trešais – reālais darbs Internet vidē, tostarp ielaužoties personālajos datoros, e-pastos un citādi kontrolējot, analizējot utt. Tiek veikts milzīgs analītiskais darbs, cītīgi pārdomāti un pieņemti lēmumi. Lielākoties viss notiek, izprovocējot personas pašas, izmantojot viņu vājības, vēlāk personas ar šantāžu pakļaujot.

Ja nevar citādi iespējamos nemiera cēlājus kontrolēt, safabricē krimināllietas, kurās kontrolējamais ir cietušais, lai var noklausīties telefonsarunas utt. Viss darbs tiek veikts, ieguldot milzu izdevumus un intelektuālos resursus tādā veidā, ko parastais „ viduvējais domātājs” pat nespēj iztēloties. Šodien tiek pielietotas tādas Internetvidi kontrolējošas ierīces, par kādām medijus neinformē.

Atbildēt

kkk

06.08.2015. 11:30

»

formula

Pirmkārt,ja šie zaļie cilvēciņi nesodīti jau būtu likuši lietā ieročus,tad šeit sprēgājošie ļumpeņi gaudot kaut ko citu...


Īstenībā ir ļoti, ļoti sūdīgi - ka Latvijas DP "vada" pilnīgs idiots.
Ko darīs tad ja atnāks īstie puiši? (un tie kaut kad noteikti atnāks)

Atbildēt

Špuļke

06.08.2015. 09:38

Pieļauju, ka šis gadījums ar Ādažu bāzi nav saistīts ar Kremli.
Nesen klausījos TV Ļimonova dzejas lasījumus kaut kādā pasākumā. Beigās viņš aizvainoti pārmeta Putinam ka ir aizmirsts, par 2000. gadu sākumā paustajām idejām par Citu Krieviju (jaunkrieviju), kuras tagad Putins realizē Krimā, Donbasā. Beigās Ļimonovs piebilda-" Kaut mazu medaļiņu Putins man būtu piešķīris".
Ar šo pasākumu Ādažos Cita krievija- Limonovieši centās atgādināt par sevi un saviem nopelniem pirms 15 gadiem.
Ļimonovietis-Lindermans nevienam nav vajadzīgs, viņš ir dubult aģents.

Atbildēt

Lato Lapsam

06.08.2015. 09:06

Pārfrazējot Jūs pašu: "Kāpēc aizstāvēt pustrako Lindermanu?" Kurš apmaksā šo publicistisko degsmi?

Atbildēt

06.08.2015. 08:56

»

1917

"LR Drošības policija visā tās pastāvēšanas vēsturē nekad nav spējusi notvert un "parādīt" nevienu ārvalstu spiegu, un arī tad, kad trīs Krievijas nacionālboļševiku partijas biedri 2000. gada 17. novembrī, uzrādījuši liftniekam granātas maketu, uz divām stundām bija iebarikādējušies Pēterbaznīcas tornī...


Vakar nācās darba darīšanās satikt kādu personu no Krievijas .. tādas pēdējā laikā paradušas pamācīt bez jautāšanas..

Es skaidri redzēju, ka tas it Krievijas spiegs, tēraudzilām aukstasinīga slepkavas acīm bija ieurbies manā skatienā.. Man arī ir tieši tāds pat skatiens un acu krāsa.. Tādēļ atpazinu sev līdzīgo.. Ka līdzīgi šķīrāmies laipni..

Kā viņš vispār varēja iekļūt Latvijā un brīvi pa to pārvietoties?

Mana pārliecība man teica, ka 100% minētā persona ir Krievijas spiegs, bet ar dokumentiem to pierādīt neizdotos nevienam. Tūrists.

Atbildēt

Edelweiss

06.08.2015. 08:39

»

anonīms

Šitie visi drošības policijas sacerējumi labi iederētos kādā feļetonā vai humora šovā, bet diemžēl tā ir Latvijas drošības policija pa Latvijas nodokļu maksātāju naudu. Tas vairs nav pat klaunu kantoris, bet idiotu bars


Nē, tas nav idiotu bars, bet gan apzinati , uz nodokļū maksātaju rēķina parazitejoša bruņota banda.... Idiotu bars ir tie,kuri skrien balsot, lai deliģētu valsts varu politmafijas klaniem....!!!!!!!!

Atbildēt

Ēdelweiss

06.08.2015. 08:37

Veikkalā vēroja durvis,katus, trepes, skatijās uz Austrumiem...ir tiešā spiegošanas un diversijas izpausme.... Nu, neka jau jauna tie LV IeM VP DP neizdon=māja jo tiesi tada pat argumentacija tika izmanota VČK+SMERŠ+NKVD+VDK gatavotajos procesos .... Jā, un, arī slepeni vēroja Adazu bāzes žogu... Interesanti, ko gan jasaprot zem šī "slepen"..???? Guleja nomaskējies grāvī...vai pārģerbeis un nogrimejies par veceni, vai Straujumu, vai Āboltiņu, vai Ķuzi...???? Un pārkāpsana ar karogu atvērtu rokās par žogu un skreijlapu turēšana kabatā ir terorisms... Jā, ta jau notiek, ja pār sarkano karogu vidū pārvelk baltu strīpu un ta apt ka par PSKP biedra gramatiņu... Bet, domāsana un metodes jau nemainās no ta vien....

Atbildēt

anonīms

06.08.2015. 08:13

Šitie visi drošības policijas sacerējumi labi iederētos kādā feļetonā vai humora šovā, bet diemžēl tā ir Latvijas drošības policija pa Latvijas nodokļu maksātāju naudu. Tas vairs nav pat klaunu kantoris, bet idiotu bars.

Atbildēt

Mu

06.08.2015. 07:46

»

ko, ko?

Lapsa jau piešķīris Lindermanim Latvijas pilsonību


Muļķīti, viņam visu laiku ir Latvijas pilsonība.

Atbildēt

ko, ko?

06.08.2015. 05:13

Lapsa jau piešķīris Lindermanim Latvijas pilsonību?
================
kā arī Latvijas pilsoņa V. Lindermana

Atbildēt

1917

05.08.2015. 23:37

"LR Drošības policija visā tās pastāvēšanas vēsturē nekad nav spējusi notvert un "parādīt" nevienu ārvalstu spiegu, un arī tad, kad trīs Krievijas nacionālboļševiku partijas biedri 2000. gada 17. novembrī, uzrādījuši liftniekam granātas maketu, uz divām stundām bija iebarikādējušies Pēterbaznīcas tornī un pēc tam labprātīgi padevušies policijai, Augstākās tiesas Senāts nepiekrita Drošības policijas uzstājīgajai versijai par viņu vainošanu terorismā."
------------------------
Atgadinasim,kad naaca mode "terorisms". Tas mode naca tad,kad amerikanji noorganizeja ietriekshanos dvinju torni , pec 9/11,kur sadistiskaka valsts pasaule ar tas cianas mafiju nolemu iebaidit amerikanjus,lai shie atbalstitu karu.
Iespejams,ka Lindermanis ir "undercover" partly revealed slepenais agents, kurs, iespejams ir dubultagents.
Gadus 10 atpakal bija sarakstita laba gramata par to,ka gaja Latvijas drosibniekiem spiegojot Krievija un ka skreja 90ajos svensoniem shestakot.
Spiegu nenokers, tur Lato pateica,ka naglai uz galvas,jo korupcija un krievijas naudinja ir sapludusi ar "drosibu".

Atbildēt

Ciniķis

05.08.2015. 22:54

PSRS laika atjautības uzdevums: gāja pa ceļu Kaščejs nemirstīgais, Baba Jaga un gudrs milicis. Uz ceļa mētājās krieva rublis. Kurš pacels rubli? Neviens, jo visas ir izdomātas personas. Protams, šo iestāžu darbinieku skaits ir slepens, viņu algas arī, tāpat, kā no Latvijas Bankas, no viņiem nevienam citam, izņemot pašus, nav nekādas jēgas. Tikai interesanti, cik katrs nodokļu maksātājs maksā par visu šo cirku?

Atbildēt

dadzis

05.08.2015. 22:41

iespejams ja ar katu, karogu un skreijlapam izdotos -nakamais butu spragstvielas lietoshana maratona, jeb shaushana publiskaja pasakuma !!!! ???

Breivis ari jau ta vienkarshi darija to ko darija......

Atbildēt

Eu

05.08.2015. 22:35

Lindermans būtu jāpacienā ar beisbola nūjas un gumijas steka kokteili.

Atbildēt

Umka

05.08.2015. 22:32

Latvijas brīvības cīnītāju Grantiņu aiztur vardarbīgi, ar kolabracionistu un prokrievisko Lindermanu auklējas, kā armazu bērnu. Vai tik tas neliecina par to, ka DP vada kurmis kuru ir Putina režīma aģents?

Atbildēt

Tiesa bus.

05.08.2015. 22:07

»

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā


1. Vinju aiztureja nevis nolaupija
2. Vinju nepiekava vinjsh pats guva rokas traumu.
3. Vinju tiesas vai ievietos trako maja,
To lems kompetentas iestades.
Nevajag gaudot , vajag priecaties kad vainigais sanjem pelnitu sodu!

Atbildēt

05.08.2015. 21:33

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā?

Atbildēt

ko man tagad darīt?

05.08.2015. 21:32

vo bļin es ar nesen braucu gar ādažu poligonu un biju celtniecības veikalā kur trepes pārdod, ko man tagad darīt vai mani ar tad apcietinās ????

Atbildēt

FENIKSS

05.08.2015. 20:49

Lai nu cik latviskai Latvijai naidīgi nebūtu kolorādeņi Ļindermans ar savu šaiku, jāsaka ka DP ir smagi pāršāvuši pār strīpu. Ar šādām apsūdzībām un šizofrēniskām likuma interpretācijām vairs paliek tikai daži soļi līdz 30-to gadu staļinistu NKVD līmenim.

Principā kretīnu Lindermani varētu neitralizēt skinhedi, kas regulāri viņu apciemotu un iepazīstinātu ar jaunākajiem beisbola nūju un zābaku modeļiem. Tas darbojas - piemēram Ukrainas rietumos vairs neredz nevienu pašu kas vazātos riņķī ar kolorado lentīti!

Atbildēt

Ex-seržants

05.08.2015. 19:36

Lindermans un Co kā FSB spiegi vai Kremļa ietekmes aģenti! Ezim jāsmejas. Jautājums ir par to , vai tā ir nekompetence vai kaut kas cits? Negribētos domāt , ka kaut kas cits, tomēr to liek darīt loģiski secinājumi. Un proti- vai kāds var nosaukt piemēru , kad, pateicoties DP aktivitātēm tiktu izjaukts kāds valstij zaudējumus nesošs darījums ekonomikas jomā, kā piemēram valsts daļu pārdošana stratēģiski svarīgā uzņēmumā aiz offšoriem paslēptam investoram vai tādam, kam reputācija ar nelāgu smaku? Varbūt kāds atminas DP panākumus naudas atmazgāšanas afēru atklāšana dažās LV bankās? Vai varbūt DP savlaicīgi brīdināja valdību pat Krājbankas īpašnieka Antonova darījumiem AirBaltic afēras ietvaros un citās lietās , kas likumsakarīgi noveda pie Krājbankas bankrota? Vai varbūt ziņoja par valsts aizdotas naudas izšķērdēšanu Liepājas metalurgā. Izskatās , ka darīja pretējo. Par naudas atmazgāšanu bankās negribīgi sāka interesēties , kad bija spiediens no EK vai ASV un pamazām visu nolika uz bremzēm. Par Antonovu arī neko negribēja zināt , kaut gan infa bija no ASV specdienestiem vēl ilgi pirms Krājbankas bankrota. Un raugi, izskatās, ka LM atkal problēmas briest. Un tagad pasakiet, kas ir lielāks drauds drošībai- pāri Ādažu bāzes žogam lienošs Lindermans, krievu ļotenes , kas plivinās gar robežām, vai iepriekš minētās lietas. Ja kādam vēl šaubas, tad paskaidrošu- pusmafioza valsts , kur drošībnieki piesedz afēras ekonomikas jomā, kas nes miljoniem zaudējumu valstij (lasi-nodokļu maksātajiem), kur neskaidras izcelsmes finanšu kapitāls saaug ar politisko varu ir medus maize kremlim un tur arī rodas ietekmes aģenti, iedzīvotāju neapmierinātība un viss pārējais no tā izrietošais.

Atbildēt

b. Nevilks

05.08.2015. 19:25

Atgaadina padomju laiku anekdoti, kur viiruks, veeleedamies nokljuut cietumaa, ierodas partijas komitejaa un pazinjo: "Brezhnjevs ir stulbenis!" - uz ko vinjam atbild: "kush, neizpaud valsts nosleepumu!".

Luuk, tas, ka karabaazee var iekljuut ar veikalaa pirktaam kaapniteem, ir nopietns valsts nosleepums, par kura izpaushanu visam intertiiklam arii vareetu shos tiesaat. :)

Atbildēt

formula

05.08.2015. 19:17

Pirmkārt,ja šie zaļie cilvēciņi nesodīti jau būtu likuši lietā ieročus,tad šeit sprēgājošie ļumpeņi gaudot kaut ko citu.
Otrkārt, šādās situācijās jāinkriminē pēc pilnas programmas,citiem zaļiem cilvēciņiem par biedinājumu.
Treškārt,tādi pindermaņi jāpakar aiz riekstiņiem pie katras izdevevības .

Atbildēt

SHOTOKAN

05.08.2015. 18:54

Šveikā bija nodaļa par tēmu, kur vietējais vahmistrs bija sašņorējis Šveiku un ar savu ekskluzīvo izmeklēšanas metodi Šveiku pratināja-nemanāmi iztaujāja un pēc tam savus secinājumus pierakstīja. Varēja pārrēkties. Šitā DP "izmeklētāja" varētu būt lasījusi un mācījusies "Šveiku" pilnīgi noteikti!
Ja kas, tā mudaka-priekšnieka īstais uzvārds varētu būt Mežmiets. Tad tajā ķēdītē varētu sākt mēģināt saskatīt loģiku. :)

Atbildēt

izskatās kas Rīgā vēl tirgo gan spaisu

05.08.2015. 18:41

Mežviet Cik spaisa ir jāizpīpē lai ko tādu izdomātu un vēl atļautos uzrakstīt, rēcu vēderu turēdams pa Dp

Atbildēt

nost ar Mežvietu

05.08.2015. 18:35

»

bb

Biedē DP darbība. Profesionālais līmenis ļoti zems. Nespēj atšķirt elementāru huligānismu no spiegošanas un terorisma. Bail domāt, ko DP darītu reāla apdraudējuma gadījumā, diez vai spētu vispār saprast, kas notiek...


Piekrītu, ka spriežot no šitā tiešām paliek bail kas notiktu ja nedod dievs tiešām būtu kāds reāls apdraudējums!
Es uzskatu ka Mežviets absolūti nav savā vietā un kā Dp priekšnieks ir tukša vieta lai neteiktu ka kaitnieks !

Atbildēt

debilisma praugstunda

05.08.2015. 18:32

Es teiktu ka absolūta debīlisma paraugstunda Dp izpildījumā !!!

Kā ko tādu var iedomāties publicēt?
Izskatās ka ar Dp priekšieka nomaiņu tur viss sāk iet pilnīgā pakaļā, nez kam tad tas ir izdevīgi tā novājināt Dp ???

Atbildēt

viedoklis

05.08.2015. 18:14

»

Ārkārtīgi bīstami teroristi...


Nezinu, vai tā ir. Bet viedoklis ir tāds, ka lindermans ir dp aģents.
Uzmanības novēršanai un krievu radikāļu izķerstīšanai. Dumji tas, ka šādai lomai nav spējuši savervēt īstu krievu, bet tikai krievvalodaino. Tāpēc arī lindermanam ar tiem sekotājiem ir kā ir.
Kurš normāls krievs "pavilksies" uz tādu "disidentu" kā lindermanns?

Atbildēt

to pietiek

05.08.2015. 17:54

kāda nozīme tam, ka dp nav aprakstījuši darbības, prokuros apsūdzības rakstā aprakstīs - lindermans, realizējot noziedzīgu nolūku, būdzams organizētas noziedzīgas grupas loceklis, iepriekš, lai atvieglotu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, noskaidrojis veikala atrašanās vietu, ieradās veikalā un turpinot realizēt noziedzgās darbības, nolūkā kaitēt Latvijas Republikai, apskatīja veikalā preces un, turpinot realizēt noziedzīgos nolūkus, ar mērķi kaitēt Latvijas Republikai, izvēlējās turpmāk plānotajām noziedzīgajām darbībām, kas vērstas uz kaitējuma nodarīšanu Latvijas Republikai, atbistošākās noziedzīgā nodarījuma trīkus
p.s. gandrīz varētu derēt, ka apsūdzība būs (ja būs apsūdzība) apmēram šāds teksts

Atbildēt

Klusais

05.08.2015. 17:39

Naivi un bezcerīgi kaut ko te gaidīt "no loģikas un veselā saprāta viedokļa", kā teikts tekstā. Latvieši jau 25 gadus konsekventi indē visus, kuri spēj loģiski domāt un rīkoties saskaņā ar veselo saprātu. Turpmāk būs vēl lielāki podi pie latviešu varas, jo tas ir loģiski, ka viss būs vēl neloģiskāk un smieklīgāk. Žēl, ka mums nav otru brāļu Kaudzīšu, kas salika visu pa plauktiem sava laika pseidointeliģentu ākstībās. Taču pseidointeliģenti ir labāki par nelietīgiem idiotiem, kuru loģika un veselais saprāts ir piemērots vienīgi sava nekaunīgā un bezizmēra stulbuma demonstrācijai.Latvieši saņem to, ko ir pelnījuši, jo neviens nopietni nekad nav centies apturēt neliešu un idiotu diktatūru

Atbildēt

bb

05.08.2015. 17:14

Biedē DP darbība. Profesionālais līmenis ļoti zems. Nespēj atšķirt elementāru huligānismu no spiegošanas un terorisma. Bail domāt, ko DP darītu reāla apdraudējuma gadījumā, diez vai spētu vispār saprast, kas notiek.

Lindermanim un Co to tikai vajag, tagad viņi varoņi.

Ja nebūtu šīs sviesta, iedotu huļiganku visiem, pāris menešus pasēdētu un ar kāju pa pakaļu. Savukārt tagad ir varoņi par ko cepties.

Atbildēt

..

05.08.2015. 17:14

Mežvietam pie dermatologa vajadzētu aiziet, nerūpējas galīgi par savu veselību, pumpains staigā, par darbu tik domā.

Atbildēt

05.08.2015. 17:10

»

Ārkārtīgi bīstami teroristi...


Ārkārtīgi bīstami teroristi.

Lindermanis vēl tagad nēsā LV piešķirto kompensāciju 1 LVL pakārtu ķēdē uz sava kakla kā piemiņu par uzvaru tiesā pret LV granātas maketa sakarā, ko Pēterbaznīcas tornī viņam piespēlēja DP..

Drīzāk izskatās, ka DP sadarbojas ar Lindermanu un dažiem citiem, kas nozūd, kad vajadzīgs.. citiem, lai varētu imitēt vajadzīgas un laikam atbilstošas aktuālas darbības, lai izskatās, ka DP strādā vaiga sviedros.. pret terorismu.

Tai pašā laikā paši DP kā visīstakie teroristi nolaupa Vācijas pilsoni, L.Grantiņu, piekauj un iemet cietumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...