Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ar jau būtu jāaiztur

07.08.2015. 20:45

kā grantiņš, bet na neļauj lindermanu aizturēt vai kā???????????????????????????
diagnoze taču viena, asociāli

Atbildēt

Viedais

07.08.2015. 02:42

Šobrīd, vara upurē tiesiskumu (un veselo saprātu)valstī, lai it kā izskaustu lindermaniešus + grantiņveidīgos, kamēr patiesie Latvijas uzurpatori zeļ. Traģikomiski...

Atbildēt

Karote

07.08.2015. 02:28

Pirmās Brīvvalsts laikā, laikā, kad vēl bija goda apziņa, virsnieki,kuri nespēja izpildīt savu pienākumu,savu mīlestību Latvijai,viņi vienkārši nošāvās.

Atbildēt

Bla, bla, bla

06.08.2015. 19:44

Saskaņā ar Drošības policijas lēmumiem V. Lindermana līdzdalība vispirms jau izpaudusies apstāklī, ka viņš jūnija sākumā veselas divas reizes ar satiksmes autobusu ieradies Kadagā un vienā no šiem braucieniem ir ticis "pamanīts jau autobusa galapunktā", kur "slēpjoties vēroja Ādažu militārās bāzes žogu". No tā Drošības policija izdarījusi secinājumu - skaidrs, ka "V. Lindermans, atrodoties Kadagā, izpētīja apkārtni un vietu, kur, kad un kā labāk izdarīt noziegumu, un šo informāciju nodeva A. Kurkin, A. Popko un K. Makarov".
Autobusa galapunktā nav vajadzība slēpties - tur tā vieta, kur 2 čudjiki pārkāpa pāri žogam ar slaveno trepju palīdzību, ir vienkārši tāpat pārredzama 30 (trīsdesmit) metru attālumā visiem, kas atrodas galapunktā. Bez tam, precizi turpat preti ir 75 dzīvokļu māja... Nu, kā tā var...

Atbildēt

ko, ko?

06.08.2015. 17:03

»

Mu

Muļķīti, viņam visu laiku ir Latvijas pilsonība


Visu laiku tas ir kur?

www.DELFI.lv | 22. aprīlis 2010 17:38

"13.janvāra kustības'' priekšsēdētājs, kādreizējais Latvijas nacionālboļševiku līderis Vladimirs Lindermans neveiksmīgi pretendējis uz Latvijas pilsonību, taču naturalizācija viņam atteikta, jo Lindermans, slēpjoties no Latvijas likumsargiem, pēdējos piecus gadus pavadījis ārpus valsts.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/lindermans-neveiksmigi-megina-iegut-pilsonibu.d?id=31420209#ixzz3i30Dxksu

Atbildēt

DD

06.08.2015. 15:03

Apsūdzībām ir tīri preventīvs un profilaktisks mērķis - maksimāli izčakarēt nacbolus, lai potenciālie atdarinātāji apzinās, ka var sanākt kādu laiku pasēdēt, ar naudas sodu cauri netiks. DP ļoti labi saprot, ka tiesnesis atbrīvos. Bet profilaktiskais efekts būs panākts.

Atbildēt

06.08.2015. 13:51

»

Abrams Moijsejevičs Špuļke

Mežvieta kungs, lūdzu arestējiet - 06.08.2015. 13:32


Un pakĀrs Abramu Moisejeviču ŠPUĻKI Doma laukumā.
==================================================

Kad tiks saņemta/dota pavēle saskaņā ar karalaika likumiem, bez iebildēm, nedodot pēdējo vārdu - krievžidu Abramu Moisejeviču ŠPUĻKI pakārs Doma laukumā, pirms tam par viņa zināmu izmaksātu summu nošaujot, mazinot mokas.

Pirms pakāršanas krievžīdam prasīs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai identificetu pēc nacionalitātes - un uzvarda so pesonu - kriežīdu Abramu Moisejeviču ŠPUĻKI, kas papildus būs jaapliecina 3 personām, kas viņu pazīst personīgi, lai necietu trešās personas.

Atbildēt

Abrams Moijsejevičs Špuļke

06.08.2015. 12:46

»

Un pakars Abramu Moisejeviču Doma laukumā


Mežvieta kungs, lūdzu arestējiet - 06.08.2015. 13:32.


Atbildēt

D.

06.08.2015. 12:34

»

Sisis

Ko tu gribi no Dabas bērna-Žuļa


Dabas bērns- Žulis ir atmaskots par 100%. Tas ir viņš, kas kā nenormāls latvju puika pievemj šī portāla komentus pie visiem rakstiem, kā arī pats iesniedz murgulielpalagus.95% komentu autors ir Dabs bērns-Žulis.Ir viņam dažādi arī citi niki.

Atbildēt

Abrams Moijsejevičs

06.08.2015. 12:24

»

Sisis

Ko tu gribi no Dabas bērna-Žuļa


Vajag visus 3, Sisi, Lindermani un Grantiņu iespundēt vienā kamerā, iznāks no kameras Lindermanis un Grantiņš.

Atbildēt

Okšķeris

06.08.2015. 12:10

»

Sofa Pionerka

Nav dzirdēts, ka mononacionālās liel-valstīs Polijā un Rumānijā kāds protestētu pret NATO un amerikāņiem


Teikts tipiski muļķlatviski "mononacionālās liel-valstīs Polijā un Rumānijā".Jauneklis neko nezina par etnisko sastāvu,kas ir lielvalsts, grib gudri izteikties, kā visi lettu pediņi,bet neko pats nezina, nesaprot.Par protestēšanu arī nezina Austrumeiropā, kura ir dibenlaizītāja, kurā latvieši, kādi poļi ir riebīgākie laizītaji, kurus neieredz Rietumeiropā.

Atbildēt

06.08.2015. 11:49

»

kkk

Īstenībā ir ļoti, ļoti sūdīgi - ka Latvijas DP "vada" pilnīgs idiots


DP rada par sevi divas sejas (loģiski, ka tā jābūt)– viena publikai, lai izskatās pēc muļķiem, to provocējot. Otra – iekšējās pavēles un shēmas.

Bet trešais – reālais darbs Internet vidē, tostarp ielaužoties personālajos datoros, e-pastos un citādi kontrolējot, analizējot utt. Tiek veikts milzīgs analītiskais darbs, cītīgi pārdomāti un pieņemti lēmumi. Lielākoties viss notiek, izprovocējot personas pašas, izmantojot viņu vājības, vēlāk personas ar šantāžu pakļaujot.

Ja nevar citādi iespējamos nemiera cēlājus kontrolēt, safabricē krimināllietas, kurās kontrolējamais ir cietušais, lai var noklausīties telefonsarunas utt. Viss darbs tiek veikts, ieguldot milzu izdevumus un intelektuālos resursus tādā veidā, ko parastais „ viduvējais domātājs” pat nespēj iztēloties. Šodien tiek pielietotas tādas Internetvidi kontrolējošas ierīces, par kādām medijus neinformē.

Atbildēt

kkk

06.08.2015. 11:30

»

formula

Pirmkārt,ja šie zaļie cilvēciņi nesodīti jau būtu likuši lietā ieročus,tad šeit sprēgājošie ļumpeņi gaudot kaut ko citu...


Īstenībā ir ļoti, ļoti sūdīgi - ka Latvijas DP "vada" pilnīgs idiots.
Ko darīs tad ja atnāks īstie puiši? (un tie kaut kad noteikti atnāks)

Atbildēt

Špuļke

06.08.2015. 09:38

Pieļauju, ka šis gadījums ar Ādažu bāzi nav saistīts ar Kremli.
Nesen klausījos TV Ļimonova dzejas lasījumus kaut kādā pasākumā. Beigās viņš aizvainoti pārmeta Putinam ka ir aizmirsts, par 2000. gadu sākumā paustajām idejām par Citu Krieviju (jaunkrieviju), kuras tagad Putins realizē Krimā, Donbasā. Beigās Ļimonovs piebilda-" Kaut mazu medaļiņu Putins man būtu piešķīris".
Ar šo pasākumu Ādažos Cita krievija- Limonovieši centās atgādināt par sevi un saviem nopelniem pirms 15 gadiem.
Ļimonovietis-Lindermans nevienam nav vajadzīgs, viņš ir dubult aģents.

Atbildēt

Lato Lapsam

06.08.2015. 09:06

Pārfrazējot Jūs pašu: "Kāpēc aizstāvēt pustrako Lindermanu?" Kurš apmaksā šo publicistisko degsmi?

Atbildēt

06.08.2015. 08:56

»

1917

"LR Drošības policija visā tās pastāvēšanas vēsturē nekad nav spējusi notvert un "parādīt" nevienu ārvalstu spiegu, un arī tad, kad trīs Krievijas nacionālboļševiku partijas biedri 2000. gada 17. novembrī, uzrādījuši liftniekam granātas maketu, uz divām stundām bija iebarikādējušies Pēterbaznīcas tornī...


Vakar nācās darba darīšanās satikt kādu personu no Krievijas .. tādas pēdējā laikā paradušas pamācīt bez jautāšanas..

Es skaidri redzēju, ka tas it Krievijas spiegs, tēraudzilām aukstasinīga slepkavas acīm bija ieurbies manā skatienā.. Man arī ir tieši tāds pat skatiens un acu krāsa.. Tādēļ atpazinu sev līdzīgo.. Ka līdzīgi šķīrāmies laipni..

Kā viņš vispār varēja iekļūt Latvijā un brīvi pa to pārvietoties?

Mana pārliecība man teica, ka 100% minētā persona ir Krievijas spiegs, bet ar dokumentiem to pierādīt neizdotos nevienam. Tūrists.

Atbildēt

Edelweiss

06.08.2015. 08:39

»

anonīms

Šitie visi drošības policijas sacerējumi labi iederētos kādā feļetonā vai humora šovā, bet diemžēl tā ir Latvijas drošības policija pa Latvijas nodokļu maksātāju naudu. Tas vairs nav pat klaunu kantoris, bet idiotu bars


Nē, tas nav idiotu bars, bet gan apzinati , uz nodokļū maksātaju rēķina parazitejoša bruņota banda.... Idiotu bars ir tie,kuri skrien balsot, lai deliģētu valsts varu politmafijas klaniem....!!!!!!!!

Atbildēt

Ēdelweiss

06.08.2015. 08:37

Veikkalā vēroja durvis,katus, trepes, skatijās uz Austrumiem...ir tiešā spiegošanas un diversijas izpausme.... Nu, neka jau jauna tie LV IeM VP DP neizdon=māja jo tiesi tada pat argumentacija tika izmanota VČK+SMERŠ+NKVD+VDK gatavotajos procesos .... Jā, un, arī slepeni vēroja Adazu bāzes žogu... Interesanti, ko gan jasaprot zem šī "slepen"..???? Guleja nomaskējies grāvī...vai pārģerbeis un nogrimejies par veceni, vai Straujumu, vai Āboltiņu, vai Ķuzi...???? Un pārkāpsana ar karogu atvērtu rokās par žogu un skreijlapu turēšana kabatā ir terorisms... Jā, ta jau notiek, ja pār sarkano karogu vidū pārvelk baltu strīpu un ta apt ka par PSKP biedra gramatiņu... Bet, domāsana un metodes jau nemainās no ta vien....

Atbildēt

anonīms

06.08.2015. 08:13

Šitie visi drošības policijas sacerējumi labi iederētos kādā feļetonā vai humora šovā, bet diemžēl tā ir Latvijas drošības policija pa Latvijas nodokļu maksātāju naudu. Tas vairs nav pat klaunu kantoris, bet idiotu bars.

Atbildēt

Mu

06.08.2015. 07:46

»

ko, ko?

Lapsa jau piešķīris Lindermanim Latvijas pilsonību


Muļķīti, viņam visu laiku ir Latvijas pilsonība.

Atbildēt

ko, ko?

06.08.2015. 05:13

Lapsa jau piešķīris Lindermanim Latvijas pilsonību?
================
kā arī Latvijas pilsoņa V. Lindermana

Atbildēt

1917

05.08.2015. 23:37

"LR Drošības policija visā tās pastāvēšanas vēsturē nekad nav spējusi notvert un "parādīt" nevienu ārvalstu spiegu, un arī tad, kad trīs Krievijas nacionālboļševiku partijas biedri 2000. gada 17. novembrī, uzrādījuši liftniekam granātas maketu, uz divām stundām bija iebarikādējušies Pēterbaznīcas tornī un pēc tam labprātīgi padevušies policijai, Augstākās tiesas Senāts nepiekrita Drošības policijas uzstājīgajai versijai par viņu vainošanu terorismā."
------------------------
Atgadinasim,kad naaca mode "terorisms". Tas mode naca tad,kad amerikanji noorganizeja ietriekshanos dvinju torni , pec 9/11,kur sadistiskaka valsts pasaule ar tas cianas mafiju nolemu iebaidit amerikanjus,lai shie atbalstitu karu.
Iespejams,ka Lindermanis ir "undercover" partly revealed slepenais agents, kurs, iespejams ir dubultagents.
Gadus 10 atpakal bija sarakstita laba gramata par to,ka gaja Latvijas drosibniekiem spiegojot Krievija un ka skreja 90ajos svensoniem shestakot.
Spiegu nenokers, tur Lato pateica,ka naglai uz galvas,jo korupcija un krievijas naudinja ir sapludusi ar "drosibu".

Atbildēt

Ciniķis

05.08.2015. 22:54

PSRS laika atjautības uzdevums: gāja pa ceļu Kaščejs nemirstīgais, Baba Jaga un gudrs milicis. Uz ceļa mētājās krieva rublis. Kurš pacels rubli? Neviens, jo visas ir izdomātas personas. Protams, šo iestāžu darbinieku skaits ir slepens, viņu algas arī, tāpat, kā no Latvijas Bankas, no viņiem nevienam citam, izņemot pašus, nav nekādas jēgas. Tikai interesanti, cik katrs nodokļu maksātājs maksā par visu šo cirku?

Atbildēt

dadzis

05.08.2015. 22:41

iespejams ja ar katu, karogu un skreijlapam izdotos -nakamais butu spragstvielas lietoshana maratona, jeb shaushana publiskaja pasakuma !!!! ???

Breivis ari jau ta vienkarshi darija to ko darija......

Atbildēt

Eu

05.08.2015. 22:35

Lindermans būtu jāpacienā ar beisbola nūjas un gumijas steka kokteili.

Atbildēt

Umka

05.08.2015. 22:32

Latvijas brīvības cīnītāju Grantiņu aiztur vardarbīgi, ar kolabracionistu un prokrievisko Lindermanu auklējas, kā armazu bērnu. Vai tik tas neliecina par to, ka DP vada kurmis kuru ir Putina režīma aģents?

Atbildēt

Tiesa bus.

05.08.2015. 22:07

»

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā


1. Vinju aiztureja nevis nolaupija
2. Vinju nepiekava vinjsh pats guva rokas traumu.
3. Vinju tiesas vai ievietos trako maja,
To lems kompetentas iestades.
Nevajag gaudot , vajag priecaties kad vainigais sanjem pelnitu sodu!

Atbildēt

05.08.2015. 21:33

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā?

Atbildēt

ko man tagad darīt?

05.08.2015. 21:32

vo bļin es ar nesen braucu gar ādažu poligonu un biju celtniecības veikalā kur trepes pārdod, ko man tagad darīt vai mani ar tad apcietinās ????

Atbildēt

FENIKSS

05.08.2015. 20:49

Lai nu cik latviskai Latvijai naidīgi nebūtu kolorādeņi Ļindermans ar savu šaiku, jāsaka ka DP ir smagi pāršāvuši pār strīpu. Ar šādām apsūdzībām un šizofrēniskām likuma interpretācijām vairs paliek tikai daži soļi līdz 30-to gadu staļinistu NKVD līmenim.

Principā kretīnu Lindermani varētu neitralizēt skinhedi, kas regulāri viņu apciemotu un iepazīstinātu ar jaunākajiem beisbola nūju un zābaku modeļiem. Tas darbojas - piemēram Ukrainas rietumos vairs neredz nevienu pašu kas vazātos riņķī ar kolorado lentīti!

Atbildēt

Ex-seržants

05.08.2015. 19:36

Lindermans un Co kā FSB spiegi vai Kremļa ietekmes aģenti! Ezim jāsmejas. Jautājums ir par to , vai tā ir nekompetence vai kaut kas cits? Negribētos domāt , ka kaut kas cits, tomēr to liek darīt loģiski secinājumi. Un proti- vai kāds var nosaukt piemēru , kad, pateicoties DP aktivitātēm tiktu izjaukts kāds valstij zaudējumus nesošs darījums ekonomikas jomā, kā piemēram valsts daļu pārdošana stratēģiski svarīgā uzņēmumā aiz offšoriem paslēptam investoram vai tādam, kam reputācija ar nelāgu smaku? Varbūt kāds atminas DP panākumus naudas atmazgāšanas afēru atklāšana dažās LV bankās? Vai varbūt DP savlaicīgi brīdināja valdību pat Krājbankas īpašnieka Antonova darījumiem AirBaltic afēras ietvaros un citās lietās , kas likumsakarīgi noveda pie Krājbankas bankrota? Vai varbūt ziņoja par valsts aizdotas naudas izšķērdēšanu Liepājas metalurgā. Izskatās , ka darīja pretējo. Par naudas atmazgāšanu bankās negribīgi sāka interesēties , kad bija spiediens no EK vai ASV un pamazām visu nolika uz bremzēm. Par Antonovu arī neko negribēja zināt , kaut gan infa bija no ASV specdienestiem vēl ilgi pirms Krājbankas bankrota. Un raugi, izskatās, ka LM atkal problēmas briest. Un tagad pasakiet, kas ir lielāks drauds drošībai- pāri Ādažu bāzes žogam lienošs Lindermans, krievu ļotenes , kas plivinās gar robežām, vai iepriekš minētās lietas. Ja kādam vēl šaubas, tad paskaidrošu- pusmafioza valsts , kur drošībnieki piesedz afēras ekonomikas jomā, kas nes miljoniem zaudējumu valstij (lasi-nodokļu maksātajiem), kur neskaidras izcelsmes finanšu kapitāls saaug ar politisko varu ir medus maize kremlim un tur arī rodas ietekmes aģenti, iedzīvotāju neapmierinātība un viss pārējais no tā izrietošais.

Atbildēt

b. Nevilks

05.08.2015. 19:25

Atgaadina padomju laiku anekdoti, kur viiruks, veeleedamies nokljuut cietumaa, ierodas partijas komitejaa un pazinjo: "Brezhnjevs ir stulbenis!" - uz ko vinjam atbild: "kush, neizpaud valsts nosleepumu!".

Luuk, tas, ka karabaazee var iekljuut ar veikalaa pirktaam kaapniteem, ir nopietns valsts nosleepums, par kura izpaushanu visam intertiiklam arii vareetu shos tiesaat. :)

Atbildēt

formula

05.08.2015. 19:17

Pirmkārt,ja šie zaļie cilvēciņi nesodīti jau būtu likuši lietā ieročus,tad šeit sprēgājošie ļumpeņi gaudot kaut ko citu.
Otrkārt, šādās situācijās jāinkriminē pēc pilnas programmas,citiem zaļiem cilvēciņiem par biedinājumu.
Treškārt,tādi pindermaņi jāpakar aiz riekstiņiem pie katras izdevevības .

Atbildēt

SHOTOKAN

05.08.2015. 18:54

Šveikā bija nodaļa par tēmu, kur vietējais vahmistrs bija sašņorējis Šveiku un ar savu ekskluzīvo izmeklēšanas metodi Šveiku pratināja-nemanāmi iztaujāja un pēc tam savus secinājumus pierakstīja. Varēja pārrēkties. Šitā DP "izmeklētāja" varētu būt lasījusi un mācījusies "Šveiku" pilnīgi noteikti!
Ja kas, tā mudaka-priekšnieka īstais uzvārds varētu būt Mežmiets. Tad tajā ķēdītē varētu sākt mēģināt saskatīt loģiku. :)

Atbildēt

izskatās kas Rīgā vēl tirgo gan spaisu

05.08.2015. 18:41

Mežviet Cik spaisa ir jāizpīpē lai ko tādu izdomātu un vēl atļautos uzrakstīt, rēcu vēderu turēdams pa Dp

Atbildēt

nost ar Mežvietu

05.08.2015. 18:35

»

bb

Biedē DP darbība. Profesionālais līmenis ļoti zems. Nespēj atšķirt elementāru huligānismu no spiegošanas un terorisma. Bail domāt, ko DP darītu reāla apdraudējuma gadījumā, diez vai spētu vispār saprast, kas notiek...


Piekrītu, ka spriežot no šitā tiešām paliek bail kas notiktu ja nedod dievs tiešām būtu kāds reāls apdraudējums!
Es uzskatu ka Mežviets absolūti nav savā vietā un kā Dp priekšnieks ir tukša vieta lai neteiktu ka kaitnieks !

Atbildēt

debilisma praugstunda

05.08.2015. 18:32

Es teiktu ka absolūta debīlisma paraugstunda Dp izpildījumā !!!

Kā ko tādu var iedomāties publicēt?
Izskatās ka ar Dp priekšieka nomaiņu tur viss sāk iet pilnīgā pakaļā, nez kam tad tas ir izdevīgi tā novājināt Dp ???

Atbildēt

viedoklis

05.08.2015. 18:14

»

Ārkārtīgi bīstami teroristi...


Nezinu, vai tā ir. Bet viedoklis ir tāds, ka lindermans ir dp aģents.
Uzmanības novēršanai un krievu radikāļu izķerstīšanai. Dumji tas, ka šādai lomai nav spējuši savervēt īstu krievu, bet tikai krievvalodaino. Tāpēc arī lindermanam ar tiem sekotājiem ir kā ir.
Kurš normāls krievs "pavilksies" uz tādu "disidentu" kā lindermanns?

Atbildēt

to pietiek

05.08.2015. 17:54

kāda nozīme tam, ka dp nav aprakstījuši darbības, prokuros apsūdzības rakstā aprakstīs - lindermans, realizējot noziedzīgu nolūku, būdzams organizētas noziedzīgas grupas loceklis, iepriekš, lai atvieglotu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, noskaidrojis veikala atrašanās vietu, ieradās veikalā un turpinot realizēt noziedzgās darbības, nolūkā kaitēt Latvijas Republikai, apskatīja veikalā preces un, turpinot realizēt noziedzīgos nolūkus, ar mērķi kaitēt Latvijas Republikai, izvēlējās turpmāk plānotajām noziedzīgajām darbībām, kas vērstas uz kaitējuma nodarīšanu Latvijas Republikai, atbistošākās noziedzīgā nodarījuma trīkus
p.s. gandrīz varētu derēt, ka apsūdzība būs (ja būs apsūdzība) apmēram šāds teksts

Atbildēt

Klusais

05.08.2015. 17:39

Naivi un bezcerīgi kaut ko te gaidīt "no loģikas un veselā saprāta viedokļa", kā teikts tekstā. Latvieši jau 25 gadus konsekventi indē visus, kuri spēj loģiski domāt un rīkoties saskaņā ar veselo saprātu. Turpmāk būs vēl lielāki podi pie latviešu varas, jo tas ir loģiski, ka viss būs vēl neloģiskāk un smieklīgāk. Žēl, ka mums nav otru brāļu Kaudzīšu, kas salika visu pa plauktiem sava laika pseidointeliģentu ākstībās. Taču pseidointeliģenti ir labāki par nelietīgiem idiotiem, kuru loģika un veselais saprāts ir piemērots vienīgi sava nekaunīgā un bezizmēra stulbuma demonstrācijai.Latvieši saņem to, ko ir pelnījuši, jo neviens nopietni nekad nav centies apturēt neliešu un idiotu diktatūru

Atbildēt

bb

05.08.2015. 17:14

Biedē DP darbība. Profesionālais līmenis ļoti zems. Nespēj atšķirt elementāru huligānismu no spiegošanas un terorisma. Bail domāt, ko DP darītu reāla apdraudējuma gadījumā, diez vai spētu vispār saprast, kas notiek.

Lindermanim un Co to tikai vajag, tagad viņi varoņi.

Ja nebūtu šīs sviesta, iedotu huļiganku visiem, pāris menešus pasēdētu un ar kāju pa pakaļu. Savukārt tagad ir varoņi par ko cepties.

Atbildēt

..

05.08.2015. 17:14

Mežvietam pie dermatologa vajadzētu aiziet, nerūpējas galīgi par savu veselību, pumpains staigā, par darbu tik domā.

Atbildēt

05.08.2015. 17:10

»

Ārkārtīgi bīstami teroristi...


Ārkārtīgi bīstami teroristi.

Lindermanis vēl tagad nēsā LV piešķirto kompensāciju 1 LVL pakārtu ķēdē uz sava kakla kā piemiņu par uzvaru tiesā pret LV granātas maketa sakarā, ko Pēterbaznīcas tornī viņam piespēlēja DP..

Drīzāk izskatās, ka DP sadarbojas ar Lindermanu un dažiem citiem, kas nozūd, kad vajadzīgs.. citiem, lai varētu imitēt vajadzīgas un laikam atbilstošas aktuālas darbības, lai izskatās, ka DP strādā vaiga sviedros.. pret terorismu.

Tai pašā laikā paši DP kā visīstakie teroristi nolaupa Vācijas pilsoni, L.Grantiņu, piekauj un iemet cietumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....