Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skatnieks

02.10.2018. 23:01

»

getliņu deputāta soma

man sanaak ka durašs vnk noblefoja par tiem papiiriem un ka vinjam nekaa nav uz rokas.... izklausaas pec pilniiga loha, sorry jkp atbalstiitaaji... kaa vinji boraadnu pievaakushi, hvz


No pirksta izzīstais kompromāts tiešajiem konkurentiem pa reitingiem iesita, tā ka uzdevums izpildīts. Neko vairāk jau arī nevajadzēja! Tāpēc tagad Jurašs savus iepriekš tik bravūrīgi vicinātos "neapgāžamos" pierādījumus arī kategoriski atsakās kādam rādīt!

Atbildēt

haralds

19.09.2018. 08:49

- Protams. Kādas personas man šos dokumentus ir iesnieguši.
vai nu iesniegušAS vai tie bijuši kādi persōNI!

Atbildēt

Onka

19.09.2018. 08:10

»

Skumjais Bruņinieks

Skaidrs ir viens..KNAB negrib šo lietu līdz galam izmeklēt. Tiek apzināti mainīti akcenti un tagad jau Jurašu, apsūdzības iniciatoru, mēģina pasniegt sabiedrībai, kā kaut kādu blēdi..tādā veidā cerot novirzīt uzmanību no galvenā...


Jūs tak saprotat, ka Jurašs savu sacīto nav pamatojis ne ar vienu faktu, dokumentu, kaut arī saka, ka viss viņam esot. Ja es jūs tagad par muļķi nosaukšu, tā ar būs absolūtā patiesība?

Atbildēt

Kā agrāk teica

17.09.2018. 21:45

Gudri dirst nav malku cirst!

Atbildēt

Straumēts Ješka

17.09.2018. 14:29

Ja Jurijs un Anna bija korupcijas novērošanas un atbalsta biroja čaklākie, tad nodokļu maksātājiem ir jāsaprot kādiem dīvaiņiem tagad esmu priekšnieks!

Atbildēt

Kāds

17.09.2018. 13:34

JKP arī feisbukā neko vairāk nespēj atbildēt. Nožēlojami.

Atbildēt

Olegs Ivankins

17.09.2018. 13:33

Varbut Juris grib pats izmeklet so lietu? Citiem neuzticas, apec ari nekadus dokumentus nedod

Atbildēt

Joske

17.09.2018. 13:20

Pensionāri regulāri seko koorupcijas izaugsmei Latvijā,ZZS,ATTīstība par un jaunā vienotība ir vina tapati vecā vienotība,kuras stradās kopā pēc velēšanām,vienkārši muļķo tautu.NA deputāti jau no laika gala nodarbojas ar korupciju,sevišķi Paradnieks un Dzintars,tos papīrus parādīs pēc vēlēšanām,kad būs sastādīta jauna valdība-Balsosim par KPVLV un JKP.

Atbildēt

getliņu deputāta soma

17.09.2018. 13:05

man sanaak ka durašs vnk noblefoja par tiem papiiriem un ka vinjam nekaa nav uz rokas.... izklausaas pec pilniiga loha, sorry jkp atbalstiitaaji... kaa vinji boraadnu pievaakushi, hvz...

Atbildēt

biete

17.09.2018. 11:55

Abi tie bijušie menti itin veiksmīgi būs sačakarējuši līdz tam vēl samērā normālu partiju.
Laikus jau jāmeklē kāds cits būs, kam savu balsi novēlēt.

Atbildēt

Pilsonis

17.09.2018. 11:37

Labs piemērs, kā cērme uz drāts ...

Atbildēt

caca

17.09.2018. 10:10

Jefiņš.. Cita apzīmējuma nav. Skaidrs, ka promejot paņēmis "melno mapīti" līdzi, kuru tagad nezin kā "atprečot" (nepietiek prāta).

Atbildēt

elementāri

17.09.2018. 08:16

Bordāns ar Jurīša rociņām atriebjas bijušajiem parteigenosse!:))

Atbildēt

Tereza Mendoza

17.09.2018. 08:05

Neattīstītai tautie noziedznieki nav retums.

Atbildēt

gfdmk

17.09.2018. 07:59

durašs piestāv labāk

Atbildēt

Jautrais pastalnieks

16.09.2018. 22:39

»

Skumjais Bruņinieks

Jurašs negrib, lai pret viņa partijas konkurentu NA un tās līderiem tiktu veikta izmeklēšana..?..vai saprotiet, ko runājiet


Ja Jurašs grib imeklēšanu pret konkurentu, tad kālab neiesniedz pierādījumus, kuri viņam it kā esot? Vai jūs pats sapratāt, ko uzrakstījāt?

Atbildēt

ZZSW

16.09.2018. 20:30

ABUS TOS TIPELUS CIETUMAAAA

Atbildēt

Parādnieks nespēj nevienam pierādīt

16.09.2018. 19:42

»

Malacis Jurašs

Bija domumenti, nav dokumentu. Dod iespēju strādāt godīgi KNABAm un prokuratūrai. Tie negrib strādāt - aizsargā bantītisko NA. Kāpēc bandītisko? Naudas atmazgāšana NA melnajā kasē, tās naudas, ko ar NA MNA likumdošanas un faktiskās rīcības sfērā veica NA mafija. Tur katram bija sava loma. Parādnieks...


kur ņēmis 500 000 LVL, kurus it kā kādam aizdevis, šo faktu norādot amatpersonas - Saeimas deputāta deklarācijā. I. Parādniekam nekad šāda nauda, ko norādījis iepriekš savā deklarācijā, nav bijusi viņa rīcībā. Līdz ar to deklarācijā minēti meli, plānojot noziedzīgu darījumi - no MNA Lūša saņemt kukuli NA politiķiem 500 000 LVL jau € izteiksmē, ko arī, visticamāk, saņēma, ko arī uzrāda Juraša rīcībā esošie dokumenti - banku kontu izdrukas utt., kurus sakām "pazaudējis".

Atbildēt

Jurašs redzar ko beidzās

16.09.2018. 19:26

»

Jautrais pastalnieks

Varbūt Jurašs negrib, lai tiktu veikta izmeklēšana? Kālab tad viņš slēpj pierādījumus? Ja viņam tādi vispār bijuši


Rīdzenes sarunu lieta. I. Mūrnieces NA vadītais Saeimas prezidijs izgrūda balsošanā Saeimā cauti likumgrozījumus - deputātiem neļaujot iedziļināties - tagad uzraugošiem prokuroriem ir tiesības apšaubīt pierādījumus un lietu izbeigt. Tieši to pašu ar Juraša iesniegumu KNAB izdarījis kāds prokurors. Tagad Jurašs pārsūdz lēmumu izbeigt lietu pašā prokuratūrā! Lai noziedznieki prokurori, kuri par tādiem padarīti ar tiesībām apšaubīt pierādījumus, sāk strādāt. Nestrādās, nāks gaismā Juraša rīcībā esošie domumenti, kuri it kā "pazuduši".

Atbildēt

Malacis Jurašs

16.09.2018. 19:21

Bija domumenti, nav dokumentu. Dod iespēju strādāt godīgi KNABAm un prokuratūrai. Tie negrib strādāt - aizsargā bantītisko NA. Kāpēc bandītisko? Naudas atmazgāšana NA melnajā kasē, tās naudas, ko ar NA MNA likumdošanas un faktiskās rīcības sfērā veica NA mafija. Tur katram bija sava loma. Parādnieks nodeklarēja savu aizdevumu 500 000 LVL, sagatavojot vietu parāda atdošanai - kukulim par NA darbu MNA likumdošanā, kukuļiem tiesnešiem utt. Savukārt R. Dzintars publiski meloja, ka tādai likumdošanai, kādu izveidoja G. Bērziņš, Dz, Rasnačs, B. Broka, I. Mūrniece, R. Kols, R. Zīle ar saviem padomiem, lobē nezināmi (cionisti NA nomelnošanai?) slepeni spēki. Viss tas ir meli - rezultātā tika nošauts M. Bunkus, kas šai lietā sāka liecināt KNABā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.09.2018. 19:10

»

Jautrais pastalnieks

Varbūt Jurašs negrib, lai tiktu veikta izmeklēšana? Kālab tad viņš slēpj pierādījumus? Ja viņam tādi vispār bijuši


Jurašs negrib, lai pret viņa partijas konkurentu NA un tās līderiem tiktu veikta izmeklēšana..?..vai saprotiet, ko runājiet?

Atbildēt

onka

16.09.2018. 19:10

Juri - tu esi tāds pats dirsējs, kāds biji Policijas akadēmijā un nevarēji iekļauties kolektīvā, jo biji mīzējs

Atbildēt

tante nesteigsies

16.09.2018. 18:48

»

nebalsos

Nu NA nākamajā Saeimā neiekļūs tas nu ir skaidrs. Tāpēc grābj, cik var


Ir kādi dokumenti, kas paamato šādu apgalvojumu jab atkal pazaudējāt?

Atbildēt

nebalsos

16.09.2018. 18:36

Nu NA nākamajā Saeimā neiekļūs tas nu ir skaidrs. Tāpēc grābj, cik var.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.09.2018. 17:55

Skaidrs ir viens..KNAB negrib šo lietu līdz galam izmeklēt. Tiek apzināti mainīti akcenti un tagad jau Jurašu, apsūdzības iniciatoru, mēģina pasniegt sabiedrībai, kā kaut kādu blēdi..tādā veidā cerot novirzīt uzmanību no galvenā.
Pietiek..com šeit agresīvi piespēlē KNAB un apzināti cenšās pieķert Jurašu pie vārdiem(.."nevienu neinteresējot dokumentu sastāvs.."). Pietie.com ir kā labs apsūdzības prokurors.
Jurašs pareizi dara...viņam un lielākajam vairākuma sabiedrības ir ļoti labi zināms, kas ir patreizējais KNAB un, kā labā tas strādā.
Jurašam un Strīķei jau ir liela pieredze no Vilnīša un Strelčenoka laikiem, kad KNAB vadība nolika uz bremzēm viņu uzsākto izmeklēšanu. Tas pats jau tagad..nekas jau nav izmainījies. Jāatcerās, kas valstī ir saimnieks un, ka NA ir svarīga Lemberga valsts nozagšanas sistēmas sastāvdaļa.
Būtu tik derīgi, ja līdz vēlēšanām nacionāļu vēlētāji varētu parliecināties par NA līderu liekulīgo dabu un iespējamo korupciju.
ps
Ja politiķi "aizņemās" naudu no apšaubāmas reputācijas cilvēkiem ar kriminālu pagātni, bet ne no bankas...tad tas jau neko labu neliecina.

Atbildēt

kkk

16.09.2018. 17:25

Izvadājot preces tika parunāties ar pensionāriem un 50+, nesatiku nevienu, kurš vēlētu par zzs veciem komunistiem, par jauniešiem vispār nerunāju. Ja vēlēšanās zzs iegūs virs 10 % vajadzēt apsvērt iespēju, lai NATO specdienestiem veikt pārbaudi CVK. Labāk būtu ka tagad uzliktu totālu kontroli. Bet aktīvos cilvēkus aicinu kļūt par vēlēšanu novērotājiem visos pagastos.

Atbildēt

16.09.2018. 17:08

»

Vo

Tā nemanot tiek mainīti akcenti. Vairs neiet runa par Parādnieku un Dzintaru (vai viņi saņēma, vai nesaņēma to naudu), bet iet runa par papīriem (vai tie bija, kur tos dabūja un kur tie palika). Un nevienam neliekas dīvaini, ka tāda organizācija kā KNAB nespēj dabūt no bankas tās kontu izdrukas,atsakās...


Nevis nespēj dabūt, bet to nedara. Atliek cerēt, ka tā ir pareizi.
Jā, akcentus maina. Ir nedaudz mazsaprotami, kāpēc tie, kas it kā cīnās pret pašmāju Andru, Aivaru, Aināru un viņu rokaspuišu izdarībām, šobrīd dara daudz, lai nekas nemainītos.
Cilvēki ir riskējuši ar daudz ko, lai izveidotu jaunas tā saucamās partijas, lai palīdzētu pārējiem. Vismaz vārdos.
Bet pat bezcenzūras pietiek publicē tikai pie varas esošās organizētās noziedzības sagatavotos vēmekļus par kpv vai jkp. Jā, dažreiz objektīvi, bet tas nav attaisnojums.
p.s. Vēlot par šīm partijām jūs neko nezaudēsiet, iegūt varat ļoti daudz, jo viņiem nebūs atlaižu un viņi to zina.

Atbildēt

tam vo

16.09.2018. 16:24

Kur jūs rāvāt,ka KNAB "atsakās izmeklēt"?tas savu darbu ir izdarījis.Nevajag melot!

Atbildēt

tas saucās

16.09.2018. 16:19

izrakt citiem tik dziļu bedri,ka pats no tās netiek un netiks ārā.Lūk,padibene!

Atbildēt

Vo

16.09.2018. 15:46

Tā nemanot tiek mainīti akcenti. Vairs neiet runa par Parādnieku un Dzintaru (vai viņi saņēma, vai nesaņēma to naudu), bet iet runa par papīriem (vai tie bija, kur tos dabūja un kur tie palika). Un nevienam neliekas dīvaini, ka tāda organizācija kā KNAB nespēj dabūt no bankas tās kontu izdrukas,atsakās šo lietu izmeklēt

Atbildēt

Udo Ulbergs

16.09.2018. 15:05

Epizode nacionāli reakcionārajā un krimināli oligarhiskajā valstiskumā, kuru stutē latviešu padibenes, kuras pat Velns neielaiž ellē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...