Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skatnieks

03.10.2018. 00:01

»

getliņu deputāta soma

man sanaak ka durašs vnk noblefoja par tiem papiiriem un ka vinjam nekaa nav uz rokas.... izklausaas pec pilniiga loha, sorry jkp atbalstiitaaji... kaa vinji boraadnu pievaakushi, hvz


No pirksta izzīstais kompromāts tiešajiem konkurentiem pa reitingiem iesita, tā ka uzdevums izpildīts. Neko vairāk jau arī nevajadzēja! Tāpēc tagad Jurašs savus iepriekš tik bravūrīgi vicinātos "neapgāžamos" pierādījumus arī kategoriski atsakās kādam rādīt!

Atbildēt

haralds

19.09.2018. 09:49

- Protams. Kādas personas man šos dokumentus ir iesnieguši.
vai nu iesniegušAS vai tie bijuši kādi persōNI!

Atbildēt

Onka

19.09.2018. 09:10

»

Skumjais Bruņinieks

Skaidrs ir viens..KNAB negrib šo lietu līdz galam izmeklēt. Tiek apzināti mainīti akcenti un tagad jau Jurašu, apsūdzības iniciatoru, mēģina pasniegt sabiedrībai, kā kaut kādu blēdi..tādā veidā cerot novirzīt uzmanību no galvenā...


Jūs tak saprotat, ka Jurašs savu sacīto nav pamatojis ne ar vienu faktu, dokumentu, kaut arī saka, ka viss viņam esot. Ja es jūs tagad par muļķi nosaukšu, tā ar būs absolūtā patiesība?

Atbildēt

Kā agrāk teica

17.09.2018. 22:45

Gudri dirst nav malku cirst!

Atbildēt

Straumēts Ješka

17.09.2018. 15:29

Ja Jurijs un Anna bija korupcijas novērošanas un atbalsta biroja čaklākie, tad nodokļu maksātājiem ir jāsaprot kādiem dīvaiņiem tagad esmu priekšnieks!

Atbildēt

Kāds

17.09.2018. 14:34

JKP arī feisbukā neko vairāk nespēj atbildēt. Nožēlojami.

Atbildēt

Olegs Ivankins

17.09.2018. 14:33

Varbut Juris grib pats izmeklet so lietu? Citiem neuzticas, apec ari nekadus dokumentus nedod

Atbildēt

Joske

17.09.2018. 14:20

Pensionāri regulāri seko koorupcijas izaugsmei Latvijā,ZZS,ATTīstība par un jaunā vienotība ir vina tapati vecā vienotība,kuras stradās kopā pēc velēšanām,vienkārši muļķo tautu.NA deputāti jau no laika gala nodarbojas ar korupciju,sevišķi Paradnieks un Dzintars,tos papīrus parādīs pēc vēlēšanām,kad būs sastādīta jauna valdība-Balsosim par KPVLV un JKP.

Atbildēt

getliņu deputāta soma

17.09.2018. 14:05

man sanaak ka durašs vnk noblefoja par tiem papiiriem un ka vinjam nekaa nav uz rokas.... izklausaas pec pilniiga loha, sorry jkp atbalstiitaaji... kaa vinji boraadnu pievaakushi, hvz...

Atbildēt

biete

17.09.2018. 12:55

Abi tie bijušie menti itin veiksmīgi būs sačakarējuši līdz tam vēl samērā normālu partiju.
Laikus jau jāmeklē kāds cits būs, kam savu balsi novēlēt.

Atbildēt

Pilsonis

17.09.2018. 12:37

Labs piemērs, kā cērme uz drāts ...

Atbildēt

caca

17.09.2018. 11:10

Jefiņš.. Cita apzīmējuma nav. Skaidrs, ka promejot paņēmis "melno mapīti" līdzi, kuru tagad nezin kā "atprečot" (nepietiek prāta).

Atbildēt

elementāri

17.09.2018. 09:16

Bordāns ar Jurīša rociņām atriebjas bijušajiem parteigenosse!:))

Atbildēt

Tereza Mendoza

17.09.2018. 09:05

Neattīstītai tautie noziedznieki nav retums.

Atbildēt

gfdmk

17.09.2018. 08:59

durašs piestāv labāk

Atbildēt

Jautrais pastalnieks

16.09.2018. 23:39

»

Skumjais Bruņinieks

Jurašs negrib, lai pret viņa partijas konkurentu NA un tās līderiem tiktu veikta izmeklēšana..?..vai saprotiet, ko runājiet


Ja Jurašs grib imeklēšanu pret konkurentu, tad kālab neiesniedz pierādījumus, kuri viņam it kā esot? Vai jūs pats sapratāt, ko uzrakstījāt?

Atbildēt

ZZSW

16.09.2018. 21:30

ABUS TOS TIPELUS CIETUMAAAA

Atbildēt

Parādnieks nespēj nevienam pierādīt

16.09.2018. 20:42

»

Malacis Jurašs

Bija domumenti, nav dokumentu. Dod iespēju strādāt godīgi KNABAm un prokuratūrai. Tie negrib strādāt - aizsargā bantītisko NA. Kāpēc bandītisko? Naudas atmazgāšana NA melnajā kasē, tās naudas, ko ar NA MNA likumdošanas un faktiskās rīcības sfērā veica NA mafija. Tur katram bija sava loma. Parādnieks...


kur ņēmis 500 000 LVL, kurus it kā kādam aizdevis, šo faktu norādot amatpersonas - Saeimas deputāta deklarācijā. I. Parādniekam nekad šāda nauda, ko norādījis iepriekš savā deklarācijā, nav bijusi viņa rīcībā. Līdz ar to deklarācijā minēti meli, plānojot noziedzīgu darījumi - no MNA Lūša saņemt kukuli NA politiķiem 500 000 LVL jau € izteiksmē, ko arī, visticamāk, saņēma, ko arī uzrāda Juraša rīcībā esošie dokumenti - banku kontu izdrukas utt., kurus sakām "pazaudējis".

Atbildēt

Jurašs redzar ko beidzās

16.09.2018. 20:26

»

Jautrais pastalnieks

Varbūt Jurašs negrib, lai tiktu veikta izmeklēšana? Kālab tad viņš slēpj pierādījumus? Ja viņam tādi vispār bijuši


Rīdzenes sarunu lieta. I. Mūrnieces NA vadītais Saeimas prezidijs izgrūda balsošanā Saeimā cauti likumgrozījumus - deputātiem neļaujot iedziļināties - tagad uzraugošiem prokuroriem ir tiesības apšaubīt pierādījumus un lietu izbeigt. Tieši to pašu ar Juraša iesniegumu KNAB izdarījis kāds prokurors. Tagad Jurašs pārsūdz lēmumu izbeigt lietu pašā prokuratūrā! Lai noziedznieki prokurori, kuri par tādiem padarīti ar tiesībām apšaubīt pierādījumus, sāk strādāt. Nestrādās, nāks gaismā Juraša rīcībā esošie domumenti, kuri it kā "pazuduši".

Atbildēt

Malacis Jurašs

16.09.2018. 20:21

Bija domumenti, nav dokumentu. Dod iespēju strādāt godīgi KNABAm un prokuratūrai. Tie negrib strādāt - aizsargā bantītisko NA. Kāpēc bandītisko? Naudas atmazgāšana NA melnajā kasē, tās naudas, ko ar NA MNA likumdošanas un faktiskās rīcības sfērā veica NA mafija. Tur katram bija sava loma. Parādnieks nodeklarēja savu aizdevumu 500 000 LVL, sagatavojot vietu parāda atdošanai - kukulim par NA darbu MNA likumdošanā, kukuļiem tiesnešiem utt. Savukārt R. Dzintars publiski meloja, ka tādai likumdošanai, kādu izveidoja G. Bērziņš, Dz, Rasnačs, B. Broka, I. Mūrniece, R. Kols, R. Zīle ar saviem padomiem, lobē nezināmi (cionisti NA nomelnošanai?) slepeni spēki. Viss tas ir meli - rezultātā tika nošauts M. Bunkus, kas šai lietā sāka liecināt KNABā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.09.2018. 20:10

»

Jautrais pastalnieks

Varbūt Jurašs negrib, lai tiktu veikta izmeklēšana? Kālab tad viņš slēpj pierādījumus? Ja viņam tādi vispār bijuši


Jurašs negrib, lai pret viņa partijas konkurentu NA un tās līderiem tiktu veikta izmeklēšana..?..vai saprotiet, ko runājiet?

Atbildēt

onka

16.09.2018. 20:10

Juri - tu esi tāds pats dirsējs, kāds biji Policijas akadēmijā un nevarēji iekļauties kolektīvā, jo biji mīzējs

Atbildēt

tante nesteigsies

16.09.2018. 19:48

»

nebalsos

Nu NA nākamajā Saeimā neiekļūs tas nu ir skaidrs. Tāpēc grābj, cik var


Ir kādi dokumenti, kas paamato šādu apgalvojumu jab atkal pazaudējāt?

Atbildēt

nebalsos

16.09.2018. 19:36

Nu NA nākamajā Saeimā neiekļūs tas nu ir skaidrs. Tāpēc grābj, cik var.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.09.2018. 18:55

Skaidrs ir viens..KNAB negrib šo lietu līdz galam izmeklēt. Tiek apzināti mainīti akcenti un tagad jau Jurašu, apsūdzības iniciatoru, mēģina pasniegt sabiedrībai, kā kaut kādu blēdi..tādā veidā cerot novirzīt uzmanību no galvenā.
Pietiek..com šeit agresīvi piespēlē KNAB un apzināti cenšās pieķert Jurašu pie vārdiem(.."nevienu neinteresējot dokumentu sastāvs.."). Pietie.com ir kā labs apsūdzības prokurors.
Jurašs pareizi dara...viņam un lielākajam vairākuma sabiedrības ir ļoti labi zināms, kas ir patreizējais KNAB un, kā labā tas strādā.
Jurašam un Strīķei jau ir liela pieredze no Vilnīša un Strelčenoka laikiem, kad KNAB vadība nolika uz bremzēm viņu uzsākto izmeklēšanu. Tas pats jau tagad..nekas jau nav izmainījies. Jāatcerās, kas valstī ir saimnieks un, ka NA ir svarīga Lemberga valsts nozagšanas sistēmas sastāvdaļa.
Būtu tik derīgi, ja līdz vēlēšanām nacionāļu vēlētāji varētu parliecināties par NA līderu liekulīgo dabu un iespējamo korupciju.
ps
Ja politiķi "aizņemās" naudu no apšaubāmas reputācijas cilvēkiem ar kriminālu pagātni, bet ne no bankas...tad tas jau neko labu neliecina.

Atbildēt

kkk

16.09.2018. 18:25

Izvadājot preces tika parunāties ar pensionāriem un 50+, nesatiku nevienu, kurš vēlētu par zzs veciem komunistiem, par jauniešiem vispār nerunāju. Ja vēlēšanās zzs iegūs virs 10 % vajadzēt apsvērt iespēju, lai NATO specdienestiem veikt pārbaudi CVK. Labāk būtu ka tagad uzliktu totālu kontroli. Bet aktīvos cilvēkus aicinu kļūt par vēlēšanu novērotājiem visos pagastos.

Atbildēt

16.09.2018. 18:08

»

Vo

Tā nemanot tiek mainīti akcenti. Vairs neiet runa par Parādnieku un Dzintaru (vai viņi saņēma, vai nesaņēma to naudu), bet iet runa par papīriem (vai tie bija, kur tos dabūja un kur tie palika). Un nevienam neliekas dīvaini, ka tāda organizācija kā KNAB nespēj dabūt no bankas tās kontu izdrukas,atsakās...


Nevis nespēj dabūt, bet to nedara. Atliek cerēt, ka tā ir pareizi.
Jā, akcentus maina. Ir nedaudz mazsaprotami, kāpēc tie, kas it kā cīnās pret pašmāju Andru, Aivaru, Aināru un viņu rokaspuišu izdarībām, šobrīd dara daudz, lai nekas nemainītos.
Cilvēki ir riskējuši ar daudz ko, lai izveidotu jaunas tā saucamās partijas, lai palīdzētu pārējiem. Vismaz vārdos.
Bet pat bezcenzūras pietiek publicē tikai pie varas esošās organizētās noziedzības sagatavotos vēmekļus par kpv vai jkp. Jā, dažreiz objektīvi, bet tas nav attaisnojums.
p.s. Vēlot par šīm partijām jūs neko nezaudēsiet, iegūt varat ļoti daudz, jo viņiem nebūs atlaižu un viņi to zina.

Atbildēt

tam vo

16.09.2018. 17:24

Kur jūs rāvāt,ka KNAB "atsakās izmeklēt"?tas savu darbu ir izdarījis.Nevajag melot!

Atbildēt

tas saucās

16.09.2018. 17:19

izrakt citiem tik dziļu bedri,ka pats no tās netiek un netiks ārā.Lūk,padibene!

Atbildēt

Vo

16.09.2018. 16:46

Tā nemanot tiek mainīti akcenti. Vairs neiet runa par Parādnieku un Dzintaru (vai viņi saņēma, vai nesaņēma to naudu), bet iet runa par papīriem (vai tie bija, kur tos dabūja un kur tie palika). Un nevienam neliekas dīvaini, ka tāda organizācija kā KNAB nespēj dabūt no bankas tās kontu izdrukas,atsakās šo lietu izmeklēt

Atbildēt

Udo Ulbergs

16.09.2018. 16:05

Epizode nacionāli reakcionārajā un krimināli oligarhiskajā valstiskumā, kuru stutē latviešu padibenes, kuras pat Velns neielaiž ellē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...