Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Henlo

27.07.2021. 12:27

»

RtR

Antikovidista stadijas...


Gultā slapinātāju stadijas:

1. Kovida nav
2. Kovids ir, bet tas nav cilvēkiem lipīgs
3. Kovids ir lipīgs, bet tas nav bīstamāks par gripu
4. Tā ir bīstamākā pandēmija, iespējams, visu pandēmiju vēsturē
4. Maskas nepasargā no saslimšanas
5. Viņi meloja, maskas tomēr pasargā un vajag būt obligātām
6. Obligāta vakcinēšanās nekad nebūs
7. Nekādus sertifikātus nevajadzēs, lai ceļotu
8. Būs nepieciešama gan vakcīna, gan sertifikāti. Bet tas viss brīvprātīgi, ja vien nevēlies zaudēt darbu
9. Vakcīnas ir drošas, tām nav nekādu blakņu
10. Nu labi, no šīm vakcīnām ir lielākais mirušo skaits nekā no visām vakcīnām pēdējos 30 gados kopā, bet tas tik un tā ir vērts kopējā labuma vārdā
11. Vakcīna ir super-efektīva un pasargā no saslimšanas
12. Mana vakcīna nestrādās ja arī tu nevakcinēsies

Kāda tad ir jēga no tā "augstā intelekta", ja viss ko viņš dod ir spēju parotēt delfu pirmo lapaspusi?

Atbildēt

RtR

26.07.2021. 15:16

Antikovidista stadijas:

1. Kovida nav
2. Kovids ir gripa un sezonāla rakstura.
3. Nu labi- Kovids ir, bet nekas bīstams tas nav
4. Pret kovidu palīdz laba imunitāte
5. Nu labi - imunitāte nepalīdz, bet tāpat nevakcinēsimies.
UTT UTT

Vai tas viss nevelk uz vienkārši izglītības trūkumu un redzesloka šaurumu???

Atbildēt

Es

26.07.2021. 15:10

Kas tā par antikodivistu sektu. Vajadzētu policijai iesaistīties, jo tas ko te raksta ir naida kurināšana un smadzeņu trūkums.

Jūs jau sen būtu galus adrevuši, ja pēc dzimšanas nebūtu vakcīnu potes dabūjuši.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 15:07

https://www.reuters.com/world/china/how-delta-variant-upends-assumptions-about-coronavirus-2021-07-26/
The Pfizer Inc (PFE.N)/BioNTech vaccine, one of the most effective against COVID-19 so far, appeared only 41% effective at halting symptomatic infections in Israel over the past month as the Delta variant spread, according to Israeli government data. Israeli experts said this information requires more analysis before conclusions can be drawn.
Kaut kā mūsu ziņās aizmirst par to rakstīt. Reuters manuprāt ir pietiekami uzticams ziņu avots...

Atbildēt

Centra partija

26.07.2021. 13:49

Cilvēki paši ļauj šiem neliešiem sevi diskriminēt, jo var likumīgi pāris dienās ierosināt referendumu par neliešu atlaišanu. Paraksts www.latvija.lv/pv prasa minūti.

Likums atļauj divos mēnešos jau ievēlēt jaunu 14. Saeimu!

Ja vēlētājus kautkas neapmierina - Saeimu varēja un var atlaist ar referendumu un 2 mēnešos ievēlēt nākamo. Es to savlaicīgi ierosināju un toreiz 55 000 vēlētāju atbalstīja. Vajag 155 000. VID EDS 300 000 apmeklē 1. martā. Referendumu var ierosināt vienā dienā, ja tauta grib. Tagad parakstīšanās atbilstoši likumam ir restartēta - no nulles. Paraksts aizņem 1 minūti te: www.latvija.lv/pv

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

26.07.2021. 08:36

Mūsu mīļo Tēvzemi jau kopš 2020. gada 13. marta nomoka Covid-19 pandēmija. Daudzi mani tautieši ir nikni uz valdību, taču šajā krīzes laikā mums nav jādusmojas uz valdību, bet gan ir jācīnās pret Covid 19 sērgu. Mūsu tautai ir jābūt vienotai šajā liktenīgajā brīdī. Atstāsim naidu un agresiju pagātnē, raudzīsimies ar cerību nākotnē! Vakcinēsimies! Pašreiz mūsu valstī ir pieejamas tādas Covid-19 vakcīnas kā Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [Atbildes par vakcināciju pret Covid-19 | SPKC]). Latvijas Republikas iedzīvotāji var brīvi izvēlēties, ar kuru vakcīnu vakcinēties. Atšķirībā no Krievijas Federācijas, kur valda kapitālistiskā diktatūra, Latvijas Republikā valda demokrātija. Krievijas Federācijā pašreiz ir pieejamas četras Krievijā ‘’izgudrotās’’ vakcīnas (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Veselības ministrija reģistrēja ceturto vakcīnu pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Krievijas Veselības ministrija reģistrēja pirmo vakcīnu pasaulē pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Kādas ir Krievijā reģistrēto vakcīnu atšķirības? COVID-19 — Krievijas avīze (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [EpiVacCorona — vakcīnas efektivitāte, lietošanas instrukcija un blaknes, vakcinēto atsauksmes (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Veselības ministrijas eksperte Oksana Drapkina par otrreizējo vakcināciju (minzdrav.gov.ru)]). Diemžēl Krievijas Federācijā ir aizliegta ārzemju vakcīnu lietošana, tas nopietni pārkāpj Krievijā dzīvojošo tautu cilvēktiesības. Pastāv nopietnas šaubas par Krievijā izstrādāto vakcīnu nekaitīgumu un efektivitāti (video no Krievijas opozīcijas YouTube kanāla ‘’Asais stūris’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Sputnik V neefektivitāte]). Neviena no Krievijā izstrādātajām vakcīnām nav pasaulē atzīta un sertificēta. Paldies Dieviem, visas Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir pasaulē atzītas un sertificētas! Būsim Latvijas patrioti. Ticēsim Sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem. Vakcinēsimies!
Spēku un izturību vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Nu ko jūs!

25.07.2021. 15:27

»

Kaža

Skatijos vrestlinga šovu Klīvlendā ASV.Milzīgas,aurojošas cilvēku masas bez maskām,bez šķirošanas pazīmēm.Toties mūsu prezidents stāstot,ka nevakcinētā klātbūtnē,interesanti kā to zināt bez attiecīgas pazīšanas zīmes,vakcinētajiem jāuzliek maskas,tā visas vakcinēšanas reklāmas par vakcīnas aizsargspējām...


ES likumdošana paredz ES pārvērst par geto.
Ausweis būs digitālais kods inkluzīvajā kapitālismā. Ar ausweisu būs pieejams viss - jo šie cilvēki labprātīgi parakstījuši sev nāves spriedumu ceļā uz gaišo un apsolīto nākotni

Sabiedriskajā transprtā, kafejnīcās, tualetēs, lidostās, autoistās, supermārketos, skolās , mediestsdēs, pašvaldības iestādē, policijā utt. Nekur nevakcinētiem nebūs brīvas ieejas. Jo, kā Levits teica, viņiem nebūs cilvēktiesību.

Kas ir cilvēks bez tiesībām? Dzīvnieks E. Levita vārdi : Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks no dzīvnieka atšķiras (nevis , ka vakcinējas, autors), bet apzinās savas tiesības.

Sabiedrība tiek sašķelt, sajaucot jēdzienu būtību. Jo tieši nevakcinētie apzinās savas cilvēktiesības.

Vakcinētie neapzinās, viņiem Levits, šiem dzīvniekiem, piešķir cilvēktiesības. Iedod ar zaļo sertifikātu. Ko kāds iedod, to kāds var viegli atņemt.

Cilvēks piedzimst ar savām cilvēktiesībām. Levits to ir piemirsis. Ķieģelis no devītā stāva var viņam šīs zināšanas atsvaidzināt.

Atbildēt

Kaža

25.07.2021. 14:59

»

Kā žīds Levits atver muti, ārā laužas melu straumes bla bla

Levits: valstīs ar augstāku vakcinācijas pret Covid-19 aptveri cilvēki ir racionālāk domājoši 5...


Skatijos vrestlinga šovu Klīvlendā ASV.Milzīgas,aurojošas cilvēku masas bez maskām,bez šķirošanas pazīmēm.Toties mūsu prezidents stāstot,ka nevakcinētā klātbūtnē,interesanti kā to zināt bez attiecīgas pazīšanas zīmes,vakcinētajiem jāuzliek maskas,tā visas vakcinēšanas reklāmas par vakcīnas aizsargspējām padarot par tīru humoru un pašam kļūstot par antivakcinācijas ruporu.

Atbildēt

Pilsoņkarš Latvijā

25.07.2021. 14:02

»

Nika

Nu šis domu grauds absolūti neatbilst realitātei. Strādāju kolektīva, kurš ir daudznacionāls. Tieši krievu valoda runājušajiem ir problēmas ar vakcināciju. Kolektīva latviešu daļa ir vakcinējusies gandrī pilnībā, krievvalodīgie - gandrīz nemaz. Baidās. Un vislielākās problēmas ir ar kolektīva zemākā...


Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Lai letticīgajiem vēl padziļinātāk nostiprinātu ticību “gaišajai nākotnei”, kurā jāatgriežas

25.07.2021. 13:57

»

Nika

Nu šis domu grauds absolūti neatbilst realitātei. Strādāju kolektīva, kurš ir daudznacionāls. Tieši krievu valoda runājušajiem ir problēmas ar vakcināciju. Kolektīva latviešu daļa ir vakcinējusies gandrī pilnībā, krievvalodīgie - gandrīz nemaz. Baidās. Un vislielākās problēmas ir ar kolektīva zemākā...


sabiedrība Delta varianta uzvaras gājiena laikā Latvijā tiek sagatavota atkārtotai vakcinācijai cilvēktiesības ieguvušos - abu pošu saņēmējus - zaļā srtifikāta ieguvušos. Tas tiek plānots nepārvaramas varas apstākļos - Delta uzvaras gājienā.

Lūk, ko, sagatavojot sabiedrību, driķē LETA, varas rupors.


VM: pašlaik nav iespējams noteikt, vai un kad būs nepieciešama revakcinācija pret Covid-19


SABIEDRĪBA Šodien 08:37
  Jauns.lv / LETA

Saskaņā ar Imunizācijas valsts padomes (IVP) un Zāļu valsts aģentūras (ZVA) sniegto informāciju, pašlaik nav iespējams noteikt, vai un kad būs nepieciešama revakcinācija jeb balstvakcinācija pret Covid-19, pavēstīja Veselības ministrijā (VM).

VM norāda, ka jebkuri jaunākie pieejamie pierādījumi par šo tēmu tiks izvērtēti pēc iespējas ātrāk. Īpaša interese ir par reālās prakses efektivitātes datiem Eiropā un citās pasaules vietās, lai papildinātu datus no klīniskajiem pētījumiem par vakcīnu uzturošajām devām.
EZA sazinās arī ar vakcīnu izstrādātājiem, lai saskaņotu šo datu iesniegšanu. Tam jānodrošina pēc iespējas ātrāka normatīvā regulējuma pasākumu veikšana uzturošās devas nepieciešamības gadījumā.
Ja būs nepieciešamība balstvakcinācijai, tad tas varētu būt iespējams ar Latvijai jau rezervētajām vakcīnām, pieļauj VM, atzīmējot, ka arī esošie saistību līgumi paredz vakcīnu nodrošinājumu Latvijai gadījumā, ja tās tiek izstrādātas, pielāgojot jaunajiem vīrusu paveidiem.

Jau ziņots, ka valdība līdz šim ir pieņēmusi vairākus lēmumus par revakcinācijas portfeļa saturu, lemjot par "Pfizer"/"BioNTech", "Moderna" un "Johnson & Johnson" ražotāju vakcīnām. Papildus iepriekš lemts par to, vai Latvija iesaistīsies "Valneva" vakcīnu iepriekšējā rezervācijā nākamajam gadam sakarā ar Eiropas Komisijas līgumu.

Atbildēt

Viss tavs tabors - daudznacionālais kolektīvs

25.07.2021. 13:43

»

Nika

Nu šis domu grauds absolūti neatbilst realitātei. Strādāju kolektīva, kurš ir daudznacionāls. Tieši krievu valoda runājušajiem ir problēmas ar vakcināciju. Kolektīva latviešu daļa ir vakcinējusies gandrī pilnībā, krievvalodīgie - gandrīz nemaz. Baidās. Un vislielākās problēmas ir ar kolektīva zemākā...


ir ceļā uz debesīm. Lētticīgajiem visas vakcīnas stiprina ticību “gaišajai nākotnei.”

Ar nepacietību gaidu gada beigas, kad sāksos sociālie nemieri Latvijā. Bezdarbs un valsts terors ar obligātu prasību vakcinēties. Jūs visi esat kolektivizācijas upuri. Ja nebūtu kovidafēras, izdomātu citu variantu, kā no parazītiem, kas piesārņo dabu atbrīvoties. No jums nav nekāda labuma unjēgas, jo esat dzīvnieki. No zemes virsas vnk pazuda Nagasaki...., Drēzdene, ko pēdējās ara dienās žīdi no ombardēja, iznīcinot 40 000 vācu sirmgalvju un bērnu. Kas esat jūs! Nothing special. Nav nozīmes, esat, vai neesat. Tas neko nemaina.

Man patīk kovidafēra, tāpat kā Levitam un Kariņam. Levits un Kariņš ir dzīvnieki bez ideoloģijas un sirdsapziņas. Jo viņi pielūdz Zelta teļu.

Man patīk kovidafēra, interesanti tās attīstībai sekot, redzot ļaužu lētticību un tumsību.

Atbildēt

nebūs

25.07.2021. 12:34

»

karātavas

Āgenskalnā arī būs


Jūs troļļi tāpat no kovida apsprāgsiet!

Atbildēt

treba

25.07.2021. 12:16

Kam tagad viegli, un galviņām arī... varbut kaut reizi vajadzētu ekskursijā aiztiet uz kādu Covid pacientu nodaļu Tā gan ir, ka tas, ko Tas Kungs nav devis, ķeizars nepaņems

Atbildēt

voila

25.07.2021. 12:09

lasiet Euronews interenta informāciju, tā ir daudz aptverošāka un objektīvāka

Atbildēt

Nika

25.07.2021. 12:01

»

enchante

šis pilnmēnes plūktiņš nebeigsies nekad , jo cilvēki pēc savas psihes uzbūves dalās prāta konceptuālajos, kas seko priekšrakstiem, elkiem, vadoņiem u.t.t, un intuitīvajos, kas ir tuvāki dabai un vairāk paļaujas uz sevi. Akadēmiskā izglītība te nespēlē nekādu lomu, viņi vienkārši tādi ir. Pirmie ir vieglāk...


Nu šis domu grauds absolūti neatbilst realitātei. Strādāju kolektīva, kurš ir daudznacionāls. Tieši krievu valoda runājušajiem ir problēmas ar vakcināciju. Kolektīva latviešu daļa ir vakcinējusies gandrī pilnībā, krievvalodīgie - gandrīz nemaz. Baidās. Un vislielākās problēmas ir ar kolektīva zemākā līmeņa speciālistiem. Vadošie vakcinējušies visi. Tas pats notiek ārstniecības iestēdēs. Vakcinējušies ir ārsti, bet ar medmāsām un sanitārēm ir sliktāk. Nesaredzu likumsakarību, ka cilvēki ar zemāku izglītības līmeni un zemākiem ienākumiem ir intuitīvāki, tuvāki dabai un ekonomikas virzītāji. Ja es šo domu graudu pastāstīšu darbā, tad, domajams, būs lielā jautrības 5 minūte, kad mēs sāksim apspriest mūsu kolektīva nevakcinētos ekonomikas virzītajus. Man ļoti daudz draugu un paziņu vidū ir juristi - advokāti, MN administratori, tiesneši. Nav jau visi tur mega gudri, bet maģistra diplomu tāpat vien nedāvā. Šeit arī vakcinācija ir neapspriežama lieta. Ir viens mans paziņa advokāts, kurš nevakcinējas. Zvana man, prasa - kā bija, ka jutos utt. Es viņam saku, lai beidz ākstīties, un vakcinējas. Viņam esot bailes. Jasaka, ka viņs arī nav no pieprasītajiem advokātiem, un strāda tikai KL, CL viņam par grūtu. Īsumā - mans novērojums nekādi nesakrīt ar Jūsu

Atbildēt

un Francija

25.07.2021. 12:00

»

Anglijas svaigākie dati un patiesība

bet LV to noklusē


ir jau ielās...

Atbildēt

100% taisnība

25.07.2021. 11:11

»

Sāls ir melos lētticīgajiem

ka vakcinētie ir pasargāti. Lai gan ir pretēji


ar vakcinēšanās prasību žīdi tirgo cilvēktiesības. Nomirsti ar cilvēktiesībām žīdu naudas dēļ!

Atbildēt

enchante

25.07.2021. 10:36

šis pilnmēnes plūktiņš nebeigsies nekad , jo cilvēki pēc savas psihes uzbūves dalās prāta konceptuālajos, kas seko priekšrakstiem, elkiem, vadoņiem u.t.t, un intuitīvajos, kas ir tuvāki dabai un vairāk paļaujas uz sevi. Akadēmiskā izglītība te nespēlē nekādu lomu, viņi vienkārši tādi ir. Pirmie ir vieglāk vadāmi un tīkamāki varai, ar otrajiem ir problēmas, bet viņi pārsvarā ir valsts ekonomiskais pamats, jo darbojas radoši neatkarīgi. Iesaku vieniem otrus pieņemt un sadzīvot, tad izdosies visiem

Atbildēt

:)))

25.07.2021. 10:28

»

Nika

Zini, pēc vairākkārtējiem lūgumiem man izdevās, ka saiti ielika.....uz antivakceru portālu, kur neprātīgie dezinformāciju sniedz angļu valodā. Antivakceri ir "gudra tautas daļa," kura informāciju smeļas ne tikai no saviem avotiem, bet viņiem nav sveša arī angļu un franču mēle. Varbūt ar google translate...


toties vakceri barojas no uz ausīm uzkarinātajiem makaroniem ,kurus karina marionešu valdība un nopirktie "zinātnieki un ārsti "! :):):)
Un stūrgalvīgi turpina to darīt , tāpēc ,ka tikai idioti nav spējīgi mainīt viedokli!:):):)

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

25.07.2021. 10:25

»

lauķis

Levits tiešā tekstā paziņoja ka uz tiem kas nav švakcinējušies cilvēktiesības neattiecas.Pēc šī paziņojuma levitam vajadzētu būt jau aizturētam un tupēt iepriekšējās izmeklēšanas izolatorā.Tomēr nekas tāds nav noticis


Visi silei pietuvinātie bālēliņi kopā ņemot (kopš Atmadas laika) nav sarunājuši tik daudz glupību, cik «nācijas tēvs» viens pats savas prezidentūras divos gados!

Atbildēt

karātavas

25.07.2021. 10:02

»

kā parasti troļļiem

Saites uz statistikas datiem par Singapūru antivakceru trollis protams ka neieliks, jo tādu vienkārši nav


Finnish Parliament Houx
June 9th, 2021
Helsinki, Finland
MP, Ano Turlainen.
Vakcīnas ir genocīds. Atsaucās uz 1947. gada Nirnbergas kodo.
Šitais tuvāk, ES.

Atbildēt

Nika

25.07.2021. 09:52

»

kā parasti troļļiem

Saites uz statistikas datiem par Singapūru antivakceru trollis protams ka neieliks, jo tādu vienkārši nav


Zini, pēc vairākkārtējiem lūgumiem man izdevās, ka saiti ielika.....uz antivakceru portālu, kur neprātīgie dezinformāciju sniedz angļu valodā. Antivakceri ir "gudra tautas daļa," kura informāciju smeļas ne tikai no saviem avotiem, bet viņiem nav sveša arī angļu un franču mēle. Varbūt ar google translate tulko. Bet kopumā ir zinoši un erudīti antivakceru tēmā. :):):)

Atbildēt

nu protams

25.07.2021. 09:46

»

...

Tieši tā.Cilvēce taču neizmira


Protams, kas tur apmira kādi 20-30-40% pasaules iedzīvotāju, pār;ejie taču turpināja dzīvot. Neesaprotu kāpēc vispār jāizķēza līdzekļi medicīnai - kas vesels un spēcīgs, lai dzīvo, kas slims, lai ārstējas pats vai mirst nost un nepiesārņo cilvēces genofondu.

Atbildēt

...

25.07.2021. 09:27

»

nu protams

Cilvēkiem ar stabilu imūnsistēmu pie kājas bija arī bakas, melnais mēris un ebola


Tieši tā.Cilvēce taču neizmira.
Kroņvīrusa afēra ir pilnībā atmaskota.

Atbildēt

Anita Laizāne

25.07.2021. 08:29

Pilnīgi piekrītu. Nav ne mazāko šaubu par varas viltus gājieniem. Traģikomiski. Politiķi glābj tautu? Vai,, glābj'' paši sevi. Neviens nav atcēlis Dieva doto imunitāti. Cilvēks ir pašatjaunojoša visu spēcīga sistēma, kas ir spējīga aizstāvēties pret jebkuru vīrusu, jebkuru infekciju. Drosme ir tikums. Kā var klausīt tos, kas baidās un baida tautu?

Atbildēt

Golems

25.07.2021. 08:01

Ir divi burbuļi. 2% burbulis un 98% burbulis.Bail padomāt, kas notiks, šiem burbuliem saduroties. Un tas vairs nav tālu.Jo ari vakcinētie, lai cik lētticīgi nebūtu, drīz sapratīs, ka ir uzmesti. Singapūrā- paraugvalstī 75% jauno gadījumu un nāvju ir vakcinēto vidū.Drīz tauta prasīs atbildību.Kā tur tajos "Velna kalpos"? Svilinās! Svilinās!

Atbildēt

ka pie strategiskajiem partneriem ?

25.07.2021. 02:36

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/nujorka-medikiem-obligati-javakcinejas-pret-covid-19-vai-javeic-tests.a413834/

Atbildēt

vakcinacijas dati kopuma un atseviski pa valstim

25.07.2021. 02:24

https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/ 24/07/2021

Atbildēt

Šādi ārstē vakcinētos

25.07.2021. 02:14

»

Kas

par murgiem! Politisku iemeslu dēļ raksts pilnīgs sviests un margarīns! Skuju taka


COVInews. Сенсация Тедрос показывает пОповой как лечить павидлу
jūtūbā.

Atbildēt

...

25.07.2021. 01:19

»

antivakceru debiliķim

1) Viņa to teica 8. Aprīlis 2020


Un pasaule jau ir izmirusi.Tikai cilvēkiem ar stabilu imūnsistēmu tas vīrus ir pie kājas,tāpat kā vakcinēšanās.Vakcinētajiem vajadzētu segt visus vakcīnu un vakcinācijas pasākumu izdevumus.

Atbildēt

Kas

25.07.2021. 00:08

par murgiem! Politisku iemeslu dēļ raksts pilnīgs sviests un margarīns! Skuju taka…

Atbildēt

antivakceru debiliķim

24.07.2021. 23:16

»

Trīs lietas - LABAS LIETAS

Trīs lietas - labas lietas...


1) Viņa to teica 8. Aprīlis 2020
2) Ja viens inficētais vīrusu nodod trim citiem, tad tas ir ļoti lipīgs, jo jau 20 nodošanas reizē aplipināti ir puse pasaules iedzīvotāju!

Atbildēt

Trīs lietas - LABAS LIETAS

24.07.2021. 22:27

Trīs lietas - labas lietas:
1. Latvijashttps://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs
VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”

Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
18Komentāri
Un lasi, ko teica augstākā ranga speciāliste:
Ņujorkas pilsētā mirušo skaits jaunā koronavīrusa pandēmijā otrdien, 7. aprīlī, pieauga līdz 3202 cilvēkiem, pārsniedzot 2001.gada 11.septembra teroraktos nogalināto skaitu, paziņoja pilsētas administrācija. Šobrīd Latvijā vīrusa izplatība ir zemākā Baltijā un tajā pašā tika atklāti vien 6 jauni gadījumi, kas bija zemākais rādītājs kopš marta. Cik lipīgs un agresīvs tad ir jaunākais koronavīruss?
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.

Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.
Pirmā lieta - aplama speciālistu izmuldēšanās, kas radīja cilvēku vientiesību, ka šis nav nekāds vīrus, joks vien ir, nav ko uztraukties!?
OTRĀ LIETA. Nav skaidrojuma, cik var noprast, ka vakcīna izstrādāta uz zinātniskiem pamatiem, kā izstrādā vakcīnas un neviena vakcīna nevar nodarīt kaitējumu, bet vienlaicīgi nav zinātniska skaidrojuma, pie kādas veselības stāvokļa būtu jāatturas no vakcinēšanās, lai neiekļūtu skaitā, ka no 10000 ... viens kritīs vai tml.
TREŠĀ LIETA. Draudu atmosfēra ar "piespiedu vakcināciju", ka nevakcinēto tiesības tiks ierobežotas: ceļošanai, ārstniecībā, ar maksas medicīnu, ar komunikāciju aizliegumu, ar nepielaišanu pie darba (tad ņemiet testus kā uz alkoholu, narkotikām pilotiem pirms izlidošanas vai sportistiem utt.) vai citas represijas rada naidu pret represijām un aizdomas uz vakcinēšanās biznesu, korupciju, ... beidzot - uz ļaunprātību indēt tautu un rezultātā - bailes no vakcinēšanās, spīts, pretdarbība.

Piespiedu vakcinācija - KRIMUNĀLA DARBĪBA PRET TAUTU.

Atbildēt

Edis

24.07.2021. 21:25

»

Rublis

tak es jau saku - pa grupām - proporcionāli...


Lasu es te tavus komentaeus un mani sausmas parnem.Nedod dievs tadu moralu kropli nakti uz ielas satikt.Neizturesu tak.Bet,Dievs saka-mili katru dalbajobu...

Atbildēt

Ari manas domas,

24.07.2021. 20:54

»

millers

skrieniet pakaļ savam kroplim kariņam ,kuru sen vajadzēja pakārt pilsētas centrā ,lai pārējie saprastu,kas ir kas ,bet, jūs taču tiražējat visu to huiņu , lai planktons būtu regulējams ---nositiet šo kropli ,jautājums atrisināsies pats no sevis


ka Kariņš ir kroplis, kurš latviešu valodu izmanto pret latviešiem. Žīds Levits ari ir kroplis un slēpjas aiz latviskuma maskas visos veidos. Faktiski ir žīdu spekulants - spekulācijas objekts ir latvietība - žīda stāsti par latvietības nostiprināšanu, darot pretējo.

Atbildēt

millers

24.07.2021. 20:36

skrieniet pakaļ savam kroplim kariņam ,kuru sen vajadzēja pakārt pilsētas centrā ,lai pārējie saprastu,kas ir kas ,bet, jūs taču tiražējat visu to huiņu , lai planktons būtu regulējams ---nositiet šo kropli ,jautājums atrisināsies pats no sevis

Atbildēt

Mēs to sūdu salieksim deviņos līkumos, kad pienāks laiks

24.07.2021. 20:31

»

millers

kad tu ,kariņ ,beidzot nosprāgsi, ? ? mēsla gabals


Kariņš tiešām domā, ka ieradies Idiotu un muļķu zemē Latvijā, kur ar tukšmuldēšanu un ķirzakas smaidu var kļūt par miljonāru. Tam izdzimtenim katrā acī pa žīdu dolāram.

Atbildēt

Kā žīds Levits atver muti, ārā laužas melu straumes bla bla

24.07.2021. 20:28

Levits: valstīs ar augstāku vakcinācijas pret Covid-19 aptveri cilvēki ir racionālāk domājoši 5

Play
Klausīties audio formātā
SABIEDRĪBA Šodien 20:39
Jauns.lv / LETA
Valstīs ar augstāku vakcinācijas pret Covid-19 aptveri cilvēki ir racionālāk domājoši, šādu viedokli intervijā Latvija Televīzijas raidījumam "Panorāma" pauda Valsts prezidents Egils Levits.

Atbildēt

millers

24.07.2021. 20:25

kad tu ,kariņ ,beidzot nosprāgsi, ? ? mēsla gabals

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...