Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

30.10.2017. 13:21

»

Pēc izbrauciena ar plostu


lai nu vispirms tiek līdz tiem 60

Atbildēt

30.10.2017. 12:50

»

:)

Apinim ne visai jauka sagaidīšana pēc regulārā izbrauciena


Pēc izbrauciena ar plostu ?
Tā jau 70 gadīgais ZA goda loceklis kājas var atstiept.

Atbildēt

:)

30.10.2017. 10:07

Apinim ne visai jauka sagaidīšana pēc regulārā izbrauciena.

Atbildēt

Pakostņiks

29.10.2017. 13:27

»

kas traucē?

"kas traucē kompetentām valsts pārvaldes iestādēm, tiesībsargājošām institūcijām, politiķiem patrenēties, novēršot "resorisku sīkoligarhu" acīmredzami prettiesiskas, neslēptas darbības...


Viens no Mērfija likuma atvasinājumiem: katrs ierēdnis sasniedz savu nekompetences līmeni. Bet tie, kam ir īpašs blats, vēl augstāk!

Atbildēt

kas traucē?

29.10.2017. 10:29

"kas traucē kompetentām valsts pārvaldes iestādēm, tiesībsargājošām institūcijām, politiķiem patrenēties, novēršot "resorisku sīkoligarhu" acīmredzami prettiesiskas, neslēptas darbības?"

Kura valsts pārvaldes iestāde šodienas Latvijā ir kompetenta??? Tikai čekisti un kangari!

Atbildēt

ha-ha

29.10.2017. 09:56

Sarkanie baroni progrese,kļūstot par miljonāriem un galvenajiem valsts un ES naudas iesūcējiem,piešķirot valsts naudu privātajiem biznesmeņiem,profesionālā sporta miljonāriem.Veselības aprūpe ir pārvērtusies par inkvizīciju,kura ar agrāk nedzirdētu agresivitāti iznīcina pensionārus,invalīdus liedzot tiem pat minimālu veselības aprūpi,falsificjot diagnozes,nepildot savus darba pienākumus,reducejot veselības aprūpi uz ārstu algām-jo lielākas algas,jo labāka aprūpe.Visu šo farsu diriģe pastāvīgie kaimiņvalsts vēstniecības apmeklētāji,sirsnīgie okupācijas režīma atbalstītaji,arī deputāti,arodbiedrību līderi,ārstu biedrību vadītāju krēsliem uz mūžu pielipinātie.Šo mežoņu darbības rezultatā valsts izmirst,iedzīvotāji mūk,bet palikušie ar bažām gaida moru,indusu,musulmāņu invāziju.

Atbildēt

Naudas smirdoņa nau smirdoņa

29.10.2017. 09:21

Apinis vienkārši ir alkatīgs un mantkārīgas varas kārs muldoņa. Pie katra jaunā vm ministra gaida, kad viņa iedos nez kādu valdes amatu.
Atcerēsimies, pēteris bija tas, kurš reiz tautas partiju organizēja slepeno mēslu kampaņu - no komandas par bandu...

Atbildēt

Mjā

29.10.2017. 09:10

drīz mēs visi ar ZZS kolhozu priekšsēdētāju pārvaldi noiesim smuki dibenā. Paskat, kāda izlaupīšana šobrīd tiek dzīta ar valsts mežiem !

Atbildēt

Troļļu gans

29.10.2017. 08:29

»

Bundžas vēstījums ir par šo:

"...Kopš 2013.gada 1.janvāra, kad stājās spēkā pašlaik aktuālie MK noteikumi par sertifikācijas kārtību, LĀB neierobežotā kontrolē ir arī tālākizglītības pasākumu organizēšana un to kvalitātes novērtēšana


Paldies, pirms komentēšanas rakstus lasu. Jau esmu rakstījis, ka neuzskatu LĀB par baltu un pūkainu biedrību un neuzskatu, ka ārstu sertifikācija ir ideāla. Te roku pielikuši ir ļoti daudzi, gan visādu partiju veselības ministri, gan vairāk vai mazāk sajūsmināti Saeimas deputāti, gan MK līderi, gan ārsti un vēlētāji. Raksts ir interesants ne sertifikācijas kļūdu meklēšanas dēļ. Ārsts ar lieliskām valsts pārvaldes zināšanām. Kur tādu ārstu vidē var atrast? Pirms tam neesmu lasījis daktera autordarbus par likumdošanu. Lieliska birokrātiska valoda. Rūpīgi piemeklēti aktuālie vārdiņi lasītāju uzbudināšanai. Uzkrītoša valsts sekretāra lomas izcelšana (gaidot ZZS ievilkteni VM un manierīgo kolhoznieku par virsuzraugu?). Sajūsmas pilnie komentāri par izcilo daktera garadarbu.

Atbildēt

Bundžas vēstījums ir par šo:

29.10.2017. 07:42

»

Troļļu gans

Nu, nu, pa vidiņu bija izcili TP & ZZS ministri, kopā ~6 gadus, bez R.Muciņa (ZZS?). Neizdevās labot ļaundares nedarbus. Tad atkal VM nonāca ļaundaru rokās, kopā 3 gadi. Tagad 3 1/2 gadus ZZS muldot, šeptējoties, kaprizējoties, ļaujot kāst, ietekmējoties labo ļaundaru nedarbus. Nekas labs neizdodas. ...


"...Kopš 2013.gada 1.janvāra, kad stājās spēkā pašlaik aktuālie MK noteikumi par sertifikācijas kārtību, LĀB neierobežotā kontrolē ir arī tālākizglītības pasākumu organizēšana un to kvalitātes novērtēšana. ..."

katram gadījumam, ja nepamanījāt!

Atbildēt

Troļļu gans

29.10.2017. 07:31

»

Troļļu gans Vienotības lopiem

I.Circene (JL, ~1gads), I.Circene (V, ~2.5gadi


Nu, nu, pa vidiņu bija izcili TP & ZZS ministri, kopā ~6 gadus, bez R.Muciņa (ZZS?). Neizdevās labot ļaundares nedarbus. Tad atkal VM nonāca ļaundaru rokās, kopā 3 gadi. Tagad 3 1/2 gadus ZZS muldot, šeptējoties, kaprizējoties, ļaujot kāst, ietekmējoties labo ļaundaru nedarbus. Nekas labs neizdodas. Vājonīgie zaļie mērgļi.
Ja pirmā ZZS ministra laikā Saeima sajūsminājās, tad tagad pat atskan kāds stingrs vai kritisks vārds par otrā ZZS veselības ministra izcilo darbību. Sajūsma gadu pirms Saeimas vēlēšanām ir izgaisusi.

Atbildēt

Troļļu gans Vienotības lopiem

29.10.2017. 05:06

»

Troļļu gans

Ak tu Circene, visu Latvijas veselību sacūkoja. TP, ZZS tā centās, tā centās, tagad jau 3 1/2 gadus cenšas, bet neko nevar sakārtot pēc ļaundares...


I.Circene (JL, ~1gads), I.Circene (V, ~2.5gadi),

= 3 1/2 gadus vairāk kā muldēt, šeptēties, kaprizēties, ļaut kāst un ietekmēties neko nevar izdarīt.

Atbildēt

bocmanis

28.10.2017. 22:04

Sertifikācija un kvalifikācijas celšana tas tāds labs bizness. Latvijas jūras administrācijas jūrnieku reģistrs īsta zelta ādere

Atbildēt

odnako

28.10.2017. 21:11

Ko lietderigu bundulis pats izdarijis, krjome tikai daillrunashanu? :-)

Atbildēt

Troļļu gans

28.10.2017. 20:26

»

Dombrovska 3. Ministru kabinets

un Circeņu apinītis no Vienotības alus darītavas...


Zinu tikai vienu ministru alus darītavas īpašnieku, ZZS zemkopības ministru. Kad raksta zaļo mērgļu aizstāvība rakstus, tad rūpīgāk jāizmanto vārdi ;-)

Atbildēt

Troļļu gans

28.10.2017. 20:20

»

Dombrovska 3. Ministru kabinets

un Circeņu apinītis no Vienotības alus darītavas...


Ak tu Circene, visu Latvijas veselību sacūkoja. TP, ZZS tā centās, tā centās, tagad jau 3 1/2 gadus cenšas, bet neko nevar sakārtot pēc ļaundares.
Ā.Auders (JL, 4mēn.), E.Repše (JL, 1diena), I.Circene (JL, ~1gads), I.Emsis (ZZS, 2nedēļas), R.Muciņš (ZZS?, 9mēn.), G.Bērziņš (TP, 2 gadi), A.Kalvītis (TP, 1nedēļa), V.Veldre (TP, ~1gads), I.Eglītis (TP, ~2.5gadi), B.Rozentāle (TP, mazāk par 1gadu), L.Mūrniece (JL, ~2mēn.), D.Gavars (JL?, ~6mēn.), J.Bārzdiņš (ZZS, ~1gads), I.Circene (V, ~2.5gadi), L.Straujuma (~4mēn.), U.Augulis (ZZS, 1 diena), G.Belēvičs (ZZS, ~1.5gadi), A.Čakša (vairāk kā ~1.5gads).
ZZS rokas līkas, ka 3 1/2 gadus vairāk kā muldēt, šeptēties, kaprizēties, ļaut kāst un ietekmēties neko nevar izdarīt.

Atbildēt

Dombrovska 3. Ministru kabinets

28.10.2017. 19:19

un Circeņu apinītis no Vienotības alus darītavas:

Kopš 2013.gada 1.janvāra, kad stājās spēkā pašlaik aktuālie MK noteikumi par sertifikācijas kārtību, LĀB neierobežotā kontrolē ir arī tālākizglītības pasākumu organizēšana un to kvalitātes novērtēšana.

Veselības ministrs Ingrīda Circene 2011. gada 25. oktobris — 2014. gada 14. jūlijs Vienotība

Atbildēt

Bomba

28.10.2017. 19:18

»

Dakter!

Labi uzrakstīts


Piekrītu!
Nu, Apini, nemīz, un raksti pamatotus iebildumus.
Nu, VM, pakustini pakaļu un uzraksti vismaz kaut ko pretī, jo pamatoti nesanāks tāpat.

Atbildēt

Troļļu gans

28.10.2017. 18:48

Kas ta nu? Apinis zaudējis ZZS ielikteņa labvēlību? Uzdarbojas ZZS iebāzenis? Vai ZZS ievilktenis sāk trenēt veselības nozares administratīvās prasmes? Laikam gan ievilktenis sāk trenēties. Vispirms ZZS iebāzenis atvilka reti pieredzējušu žurnālistu, tagad ievilcenis reti labi valsts pārvaldi regulējošos noteikumus un likumus zinošu ārstu? Ceturtā slota valsts sekretāra (ZZS ievilcenis) rokās būs īstā, kura pārvarēs personības kultu, apvaldīs sīkoligarhus un citus neliešus manierīgā kolhoznieka virsvadībā?
Šīs nedēļas Saeimas sēde radīja vēlēšanos uzdarboties, rakstot rakstus pietiek.com? Neģība deputāti par naudas šķiešanas perspektīvām VM (ZZS) un FM (ZZS) līderu izpildījumā. Pat MK līdera (ZZS) domu lidojums pacēlās virs vienkāršiem paplašinātiem teikumiem prastai tautai, jo nauda par kuru brēc, ir jātērē atbildīgi. Deputātiem pamodušais politiskās pašsaglabāšanās instinkts gadu pirms Saeimas vēlēšanām neļāva piebalsot glaimīgajām viegli uzbudināmās šahistes runām ir lielisko naudas šķiešanas ceļa karti veselības nozarē. Uzpeldēja Vānes vārds, VM papīreļi bez parakstiem un vēl daudzi citi sajūsmas pilni vārdi par pajēlo likumu par veselības aprūpes finansēšanu un izcili labi plānoto miljonu šķiešanu 2018. gadā.

Atbildēt

ruksīns

28.10.2017. 18:17

Ārsti oligarhi amatpersonas? Lai aizpildītu deklarācijas? Nemūžam! Ērglis panāca pat, ka mauku māja Latvijas zinātņu akadēmija mainīja statūtus, lai viceprezidentam nav jābūt amatpersonai.

Citādi taču tauta uzzinās, ka Ērglis un citi ārstu oligarhi saņem 7000 EUR dienā. Un sen jau nestrādā medicīnā nevienu minūti, tikai plivinās apkārt.

Atbildēt

Dakter!

28.10.2017. 18:06

Labi uzrakstīts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...