Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

26.11.2022. 23:14

PSRS laikos bija fiksēti lēta enerģija, ar ko ražoja lētu un konkurētspējīgu eksporta produktu. Tas deva labumu visiem. Atdodot enerģijas biznesu saujiņai privāto , tākļūst dārga. Eksports dārgs un nekonkurētspējīgs. Mājsaimniecības cieš. Kāda velna pēc? Ja visi HESi ir celti par tautas naudu?
Izskaidrojiet, kā vārdā un kāpēc tas notiek? Ja tp prasa ES, tad nahuj tādus priekus un ES.
Skolnieciņš-1999 Bezgalība-Slava-Latvaušu Dievs!

Atbildēt

Niknais

25.11.2022. 16:53

Cik tie kropļi ir ziedojuši Ukrainai, pateicoties kurā notiekošajam karam spējuši pacelt savu peļņu?

Atbildēt

karaļa Mindauga dzimta Rurikids

23.11.2022. 15:52

ZZS ,jums jasāk rīkoties pie RAĶEŠKRAŠŅU izbūvju projekta .
Tas ir ļoti ekoloģisks ,Latvijas meža resursus saudzējošs variants ,kā tikt ar skaliņu klēp;īti pie 1000 grādiem.
Piem rūpmnīcās ,dzemdību namos,skolā ,utt,,,,jasak uz ātrako katlu maju nomaiņa pret RAĶEŠKRAŠŅU IZBŪVI /
LŪDZU SĀCIET .( sK. JŪTŪB : RAĶEŠĶRĀSNIS )
Visām administraciju ēkām japariet uz šo ,lai nesēž mums uz kakla ar saviemn rēķiniem.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 22:34

Valsts iestādes ( administratīvās ēkas ) vispār netaupa elektrību ,dienas laikā deg ,radio skan uz pilnu klapi gandrīz katra kabinetā !
Varbūt sāksiet pasi apmaksāt savu darba vietu reķinus ,nevis uzgrūst savus izdevumus citiem?
Un ka ar ZZS pašiem ?
Cik no jums pārgājuši uz alternatīvu ,neatkarīgu elektrifikāciju ?
Spriežot pēc nosaukuma ''zaļie'' ,jums būtu jāorganizē iedzīvotāju pārejā uz neatkarīgu ,nekaitīgu energorresursu .Citadi no Krievijas ietekmes būsim tikuši vaļā ,bet no pašmāju kangariem nē.

Varbūt jūsu delegācijai der braukt pie kaimiņiem baltkrieviem un slēgt līgumu par viņu Hes elektrību ,es netaisos līdz pat nāvei naida dzīvot un nekontaktēt ar radiem un kaimiņiem ,kaut kāda ebreja Levita iegribu dēl un viņa Ukrainas hasīdu huntas dēļ .Paldies NATO ,ka lesbu žogu vilcēju Golubevu aizslaucīja vēstures mēslainē ,lai lesba diktētu ,ar ko Latvijai biedroties un kuru tīšu pratu nicināt ,nonsens .

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 22:22

Latvenergo bija jāsaprot ( un drīzāk arī saprata ) ,ka ar ekonomisko Led elektrospuldžu ,piederumu ienākšanu tirgū ,viņu peļņa strauji saruks , un jāpārstrukturē darbība .
Par normālām ( pievilcīgām ) cenām jāveicina privātmāju ,daudzdzīvokļu māju ,organizāciju ēku aprīkošana ar alternatīviem elektrības ieguves avotiem ,tas arī būru nākotnes perspektīvais darba lauciņš ,uzstādīšana ,labošana ,nomaiņa ,apkope.
Vai nu , pretējā gadījumā personāla samazināšana un cilvēki paši lai sevi elektrificē ka nu kurš prot.
Pašlaik šis kantoris ir klaji krimināla legalizēta iestāde, kura aplaupa iedzīvotājus .
Pieņemu ka pat 1 HES var visu Latviju nodrošināt ar elektrību ,ja visas ierīces ,spuldzes ir ļoti ekonomiskas ,un elektrība tiek ekonomēta ,tā kā Latvenergo ( ST un Elektrum vel lieko elektrību pārdod igauņīem ,biržā ) , un tautai melo ,ka jāceļ cenas energoresursa deficīta dēļ .
Melot arī vajag mācēt un zagt ,ne jau tik klaji
Ar cik nullēm jūsu pensionētajiem valdes locekļiem pensijas izmaksājat,zagļi?
Galvenais ka atdeves par samaksu nekādas ,sliņķi naudu grib saraust bet elektroinstalācijas māju iekšpusē€ nelabojiet .
Psrs laikos vismaz nebija tik zaglīgi un rijīgi ierēdņi ,apzinīgi darbu veica labojot elektrības vadus iekštelpās .Tagad ja godīgi es mājās šādus zagļus nelaistu ,pietiek ka Levita tautieši jau kameras visur sabāzuši ar dūmu ,apsardzes sistēmu ierīkošanu ( spiegi).
Nekas .Somija atgūs savu vēsturisko zemi un savedīs Latviju kartībā ,bez šiem sūda brāļiem.

Atbildēt

muļķuzemes standarts

22.11.2022. 22:14

jo sliktāk - jo labāk.

Atbildēt

Ticība zūd

22.11.2022. 18:52

Graus maksātspēju? Protams! Taču sagraus galveno - ticību savai valstij!!!
Sadales tīkli neapzinās sekas savai rijībai?
Algas viņiem par mazām?
Un ko darīs cenu regulētāji? To pieļaus?
Ja tiks apkrāpti cilvēki, kuri noticēja aicinājumiem ražot elektrību paši, kas ir loģiski,ņēma kredītus un lika saules paneļus utt. Un tagad saņēmuši spļāvienu sejā? No kā? Arī no
valdības un Saeimas. Pagaidām negribas ticēt. Bet Sadales tīklos vajag nomainīt vadību.No labas dzīve sākuši spēlēties ar cilvēku likteņiem.

Atbildēt

22.11.2022. 13:06

»

Mosties

https://youtu.be/fdXC584bvew


https://youtu.be/OAV3wSlnzLQ

Atbildēt

Cilvēks

21.11.2022. 21:09

Varbūt labāk būtu padomājuši par savu algu samazinašanu.Kādus kalnus tur gāžat?Kā lai izdīvo pensionārs ar savu pensiju strādādams gadus 45bet šie pērk lepnas mašīnas,algās 13000 eiro alga.
Attopieties savā ārprātā, ļaujiet uzņēmējiem normāli eksistēt, cilvēkiem pienācīgas brīvdienās un jaunatnei palikt Latvijā, nemeklēt citu mītnes zemi.

Atbildēt

Mosties

21.11.2022. 20:29

https://youtu.be/fdXC584bvew

Atbildēt

?!

21.11.2022. 17:27

Takš Ķegums ražo elektrību.....ko ja ko?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...