Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pesimists

24.11.2020. 12:14

»

armēņi ir idioti

Draudzība ar krieviem ir novedusi pie KK zaudēšanas un ja viņi nesalīgs mieru ar kaimiņiem un nepatrieks krievus, zaudēs arī visu valsti


Jaa, armeenji daspeeleejaas un dabuuja ko dabuuja, bet ne jau ar krieviem, bet ar britiem. Zhadnost armjan sgubila. Negribeeja samierinaaties ar to kas ir un pavilkaas uz britu lohotroniskajiem soliijumiem legalizeet iekarojumus. Nu i dalegalizeejaas. Shis karsh saakaas un tika zaudeets deelj pashinjana faktora un pie taa, ka shis faktors vispaar radaas pirmkaart ir vainojams pashu armeenju praata aptumsums, jo vinji reaali atbalstiija pashinjanu saakumaa revolucionaari, tad pasiivi un peec tam veeleeshanaas. Nu dabuuja ko pelniijushi. Ja neattapsies, dabuus veel.

Atbildēt

latvju dirsējam

23.11.2020. 15:13

»

Bla bla bla

Tur ir dažādas konfigurācijas. Ir konfigurācijas, kur kasete atveras, un ir konfigurācijas, kurās visa raķete kopā ar turbīnu lido uz mērķi. Raķetes ar atveramām kasetēm parasti izmanto, lai bombardētu mazus kustīgus mērķus - tankus un citus transportlīdzekļus. Bet jebkura gadījumā tikai tāds idiņš, ...


Paskaties internetā publiski pieejamo informāciju par raķetes konstrukciju, tad varbūt sapratīsi, ka tā NAV nekāda caurule, kurai galā piemetināta raķetes astes daļa, bet izšautas raķetes astes daļa. Šitādas pašas raķetes šāva arī Ukrainā uz Kramatorsku un Mariopoli. Mariopolē ukraiņi rādīja tieši tādas pašas bildes. Tās raķetes nav domātas šaušanai pa kustīgiem mērķiem.

Atbildēt

Bla bla bla

23.11.2020. 14:33

»

latvju dirsējam

Nobijies no vārdiem kasešu bumbas? Ai, ai, karā ne tik to vien piedzīvosi. Autora piesauktā raķetē 9M55K4 burts K nozīmē, ka šī raķete satur 25 atsevišķas mīnas jeb kasetes


Tur ir dažādas konfigurācijas. Ir konfigurācijas, kur kasete atveras, un ir konfigurācijas, kurās visa raķete kopā ar turbīnu lido uz mērķi. Raķetes ar atveramām kasetēm parasti izmanto, lai bombardētu mazus kustīgus mērķus - tankus un citus transportlīdzekļus. Bet jebkura gadījumā tikai tāds idiņš, kā tu ticētu ka šī bilde nav diletantu provokācija.

Atbildēt

armēņi ir idioti

23.11.2020. 14:09

»

ASV protektorāts Latvija

Draudzējoties ar ASV, ēdot hamburgerus un skatoties filmas par Simsoniem, var degradēties vēl ātrāk


Saēdušies hamburgerus, amerikāņi ceļo pa pasauli vēl 80 gadu vecumā, bet krievu bidļjaķina, ēdot kaķu gaļas beļašus, līdz pensijai nenodzīvo. Baltmaizes bulciņa ar liellopu gaļu vidū, vispār ir neaizsniedzams sapnis ar tehniskiem palmu taukiem barotam krievam. Kur tu, slimais rāvi hamburgerus un Simsonus, ne visi tos ēd un skatās?

Noskatoties vienu krievu patriotisko filmu, nelaimīgais jau 2% no cilvēka zaudē, bet dzīvojot krievu nekultūras telpā, par lopu paliek vienas paaudzes laikā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 13:29

»

armēņi ir idioti

Sena tauta neko vēl nenozīmē. Draudzējoties ar krieviem vienas paaudzes laikā no cilvēka var pārvērsties par krievam līdzīgu lopu


Draudzējoties ar ASV, ēdot hamburgerus un skatoties filmas par Simsoniem, var degradēties vēl ātrāk.

Atbildēt

latvju dirsējam

23.11.2020. 13:27

»

ASV dirsējam Latvijā

"kasešu bumbām Karabahā" - ahahahaha lol


Nobijies no vārdiem kasešu bumbas? Ai, ai, karā ne tik to vien piedzīvosi. Autora piesauktā raķetē 9M55K4 burts K nozīmē, ka šī raķete satur 25 atsevišķas mīnas jeb kasetes.

Atbildēt

armēņi ir idioti

23.11.2020. 13:09

»

ASV protektorāts Latvija

Nevis draudzība ar krieviem, bet uz rietumiem orientētu sorosīdu ar Pašanjanu priekšgalā nākšana pie varas Armēnijā noveda pie Arcahas zaudēšanas. Ne rietumi, ne NATO Pašanajanam karā nepalīdzēja, bet Krievijai viņš pirms tam demonstratīvi uzdirsa un pagrieza pret to muguru. Putinam tādi sorosīdi nepatīk...


Kāpēc gan lai Rietumi palīdzētu Pašinjanam ja tas kroplis tā vietā, lai izmantojot civilizētu valstu starpniecību, salīgtu mieru ar kaimiņiem un sarunu ceļā atrisinātu KK jautājumu, nekavējoties, tiekot pie siles, izteica savu padevību Putinam un sāka draudēt Azerbaidžānai.

Atbildēt

ASV dirsējam Latvijā

23.11.2020. 12:51

»

ASV protektorāts Latvija

Youtube pilns ar video, kur nofilmēras šādas raķetes astes, bet vispār Youtube nekādas fundamentālas zināšanas gūt nevar, tur pilns ar tādiem ekspertiem kā šī raksta autors. Tai raķetei otrā galā bieži ir kasešu bumbas, kas krīt zemē lielā laukumā un katra sprāgst atsevišķi...


"kasešu bumbām Karabahā" - ahahahaha lol

Vecīt tu liki man nopietni smieties. Esi pārliecināts ka kasešu bumbas? Varbūt uzreiz kodolieroči?

Pasaciņas par kasešu bumbām Karabahā stāstīsi vecmāmiņām ciematos.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 12:45

»

Ye

Savulaik pārdeva turcijas vergu tirgos savus bērnus- meitas un dēlus


Armēņi nav agresīvāki un riebīgāki par citām tautām. Tā ir ļoti sena tauta, kurai sava valsts, sava rakstība un sava reliģija bija pirms daudzām citām tautām. Turki ir agresīvi iekarotāji, kas gadsimtus ir iekarojuši svešas zemes un pakļāvuši citas tautas.

Atbildēt

Ye

23.11.2020. 12:38

»

Ģirts

Tas tiesa, ka armēņi ir agresīvi un riebīgi kā tauta


Savulaik pārdeva turcijas vergu tirgos savus bērnus- meitas un dēlus

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 12:14

»

Aj

Tiešām? Un kāpēc YouTubā ir klipi, kas parāda, kā reaktīvās raķetes lido mērķī kopā ar asti/dzinēju


Youtube pilns ar video, kur nofilmēras šādas raķetes astes, bet vispār Youtube nekādas fundamentālas zināšanas gūt nevar, tur pilns ar tādiem ekspertiem kā šī raksta autors. Tai raķetei otrā galā bieži ir kasešu bumbas, kas krīt zemē lielā laukumā un katra sprāgst atsevišķi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 12:07

»

armēņi ir idioti

Draudzība ar krieviem ir novedusi pie KK zaudēšanas un ja viņi nesalīgs mieru ar kaimiņiem un nepatrieks krievus, zaudēs arī visu valsti


Nevis draudzība ar krieviem, bet uz rietumiem orientētu sorosīdu ar Pašanjanu priekšgalā nākšana pie varas Armēnijā noveda pie Arcahas zaudēšanas. Ne rietumi, ne NATO Pašanajanam karā nepalīdzēja, bet Krievijai viņš pirms tam demonstratīvi uzdirsa un pagrieza pret to muguru. Putinam tādi sorosīdi nepatīk. Tāpēc viņš bija gatavs palīdzēt Armēnijai tikai tik, cik paredzēja līgums par palīdzību. Pašanjans pats ar savu politiku radīja tādu muļķīgu stāvokli, ka Arcahu armēņi paši nebija atzinuši par neatkarīgu un pievienojuši Armēnijai nebija.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 12:01

»

Patriots

Nav gan vienkārši...


Tu pats laikam esi turks vai aizers, ka tā viņus aizstāvi un turklāt vēl arī klaji melo. 1918.gadā tikko nodibinājās Azerbaidžāna, tā viņa uzreiz sāka karot par armēņiem par Karabahas piederību un karoja līdz 1920.gadam, kad šajā teritorijā ienāca Sarkanā armija un visus karus tur pārtrauca uz 70 gadiem. Līdz ar to Karabaha ietilpt Azerbaidžānas valsts teritorijā 1918.-1920.gados nu nekādi nevarēja. Karabahu kā autonomu teritoriju Azerbaidžānas PSR pievienoja vēlāk Staļins. Bet pa lielam tā ir zeme, kur vienmēr ir dzīvojuši armēņi, bet turki šajā zemē ienāca kā okupanti. Armēņi sadarbojās ar Krieviju tikai tādā mērā, ka Krievija traucēja un arī tagad traucē turkiem realizēt armēņu genocīdu.

Atbildēt

Pesimists

23.11.2020. 11:46

»

Patriots

Nav gan vienkārši...


Juus kaa izskataas esat turku patriots. Tieshi taapeec, ka tur viss ir sarezjgjiiti, armeenjus nevar tik viennoziimiigi un kategoriski nosaukt par agresoriem un okupantiem, jo taa nebuut nav. Var protams, ja tupi nostaajas uz turku vai azerbaidzjaanju poziicijaam. Tikpat labi un tik pat pamatoti arii azerbaidzjaanjus var nosaukt par agresoriem un okupantiem. Bet ar turkiem vispaar viss ir vienkaarshi, vinji arii ir gan agresori, gan okupanti.

Padomju Krievija tolaik izniicinaaja ne tikai Azerbaidzjaanas valsti, bet arii Armeeniju un Gruziju, un... nodibinaaja tur mieru uz 70 gadiem, liidziigi kaa veel pirms tam Krievijas impeerija, kad iekaroja sho regjionu no Persijas. Ja tur vinjus palaizh savaa valjaa, tad uzreiz saakas karsh ar genociida elementiem.

Atbildēt

lopam

23.11.2020. 11:37

»

Suverenitate

vispirms jaatbrivo sava dzimtene no asv okupacijas, jaatgust suverenitate un skaidras naudas lietosanas tiesibas


Ne amerikāņi, bet jūs, ievazātie civilizācijas atkritumi, smirdiet svētā latviešu zemē.

Atbildēt

antons mikoss

23.11.2020. 11:32

Krievi izpildīja līgumu!
Un atkal ar to pašu veco metodi.
Nogāza savu helīti un tūlīt no Kaspijas raidīja raķeti uz Baku.
Tjurki(tie nav azeri- tā viņus nosauca konuņjagas) to notrieca un tūlīt piekrita krievu diktātam izkārtojumam pārtraucot karu.
Krievija pildīja līgumu! Tjurki nevēlējās kara turpināšanos ar krieviem. Un pareizi darīja. Atļāva ienākt viņu armijai Karabahā. Vienlaicīgi līdzsvaram dabūja Nato karabāzi(turku) pie savām robežām......

Atbildēt

Yes

23.11.2020. 10:29

Azeri tie paši turki vien ir, precīzāk - turku čangaļi, kas tādi izveidojušies, kad uz pāris simt gadiem krievi bija pievākuši turku apdzīvotās teritorijas daļu. (Tāpat kā poļi un vēlāk krievi - Ludzas, Rēzknes un Daugavpils apriņķus.) Ilgā atrautība no Turcijas izveidoja turku čangaļus. Savukārt turki ir pievākuši armēņu apdzīvoto zemju lielāko daļu, ieskaitot Araratu, tagadējā Armēnija ir tikai kāda ceturtdaļa no faktiskās Arēnijas. Vēsturē muslimi turki ir slepkavojuši kristīgos armēņus tāpat kā nacisti žīdus - gencīds. Taisnība ir armēņu pusē, Staļina laikā novilktās robežas ir netaisnīgas armēņiem. TVNET - pareiza, godīga aktuālā informācija par Karabahu, respect!

Atbildēt

stulbs un vel stulbaks

23.11.2020. 10:27

»

Patriots

Krievi nedrīkstēja iedarbināt līgumu ar Armēniju, jo Azerbaidžāņi neiegāja Armēnijā, viņi atkaroja savu Azerbaidžānas teritoriju, ko starptautiski ir atzinušas visas valstis


raksta autors anonims mizals un pie reizes vel riktigs dzenis . VIZDRĪZAK VILTOJUMS TA RAĶETE??!! STULBAKU KO UZRAKSTIT NEVAREJI JA NESI PARLIECINATS NERAKSTI, VISDRIZAK KA ESMU STAVOKLI NO TAS OPERAS:)) MANS KAĶIS PAR JUMS IDIOTIEM SMEJAS

Atbildēt

Patriots

23.11.2020. 08:29

»

Yes

Patriot, ja gribi zināt, tad šai gadījumā krievi nodeva armēņus. Krievijai ir līgums ar Armēniju, 4. pants, līdzīgs kā mums ar NATO 5. pants. Politiskā izvēle bija - palīdzēt Armēnijai vai saiet ragos ar Turciju. Reālpolitika kā uz delnas, lielās valstis vienmēr domās par savu izdevīgumu...


Krievi nedrīkstēja iedarbināt līgumu ar Armēniju, jo Azerbaidžāņi neiegāja Armēnijā, viņi atkaroja savu Azerbaidžānas teritoriju, ko starptautiski ir atzinušas visas valstis.
Ja Az'eri būtu iebrukuši Armēnijā, tad Krievi idarbinātu savu līgumu

Atbildēt

Suverenitate

23.11.2020. 07:53

»

nesaprotu

Kāpēc jūs, pakaļās drāztie krievi un krievmīļi, vēl mokieties nīstā Latvijā un nedodoties uz Bidlostānu, kur pederastija ir pati par sevi saprotama lieta un par to nemaz nav jārunā


vispirms jaatbrivo sava dzimtene no asv okupacijas, jaatgust suverenitate un skaidras naudas lietosanas tiesibas !

Atbildēt

Pietiek lasītājs ir

23.11.2020. 06:29

Artis Pabriks (dzimis 1966. gada 22. martā Jūrmalā) ir latviešu politiķis, politikas zinātnes doktors (1996), Latvijas aizsardzības ministrs un Ministru prezidenta biedrs (kopš 2019),[1] 13. Saeimas deputāts. Bijušais Latvijas ārlietu ministrs (2004—2007), Latvijas aizsardzības ministrs (2010—2014), Eiropas Parlamenta deputāts (2014—2018). Pārstāv apvienību "Attīstībai/Par!" un partiju "Latvijas attīstībai" (iepriekš bijis vairāku citu partiju biedrs). Politikas zinātnes doktors (1996), Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis.[2]

Atbildēt

Yes

23.11.2020. 00:51

Un raksta autors patiešām ir dunduks, kas no Aizkaukāza vēstures neko nav pat dzirdējis.

Atbildēt

Yes

23.11.2020. 00:49

Patriot, ja gribi zināt, tad šai gadījumā krievi nodeva armēņus. Krievijai ir līgums ar Armēniju, 4. pants, līdzīgs kā mums ar NATO 5. pants. Politiskā izvēle bija - palīdzēt Armēnijai vai saiet ragos ar Turciju. Reālpolitika kā uz delnas, lielās valstis vienmēr domās par savu izdevīgumu,

Atbildēt

Patriots

23.11.2020. 00:02

»

Pesimists

Nav viss tik vienkārši. Viņi tur karo jau gadu tūkstošiem ilgi un apskatīt situāciju tikai izejot no pirmspēdējā kara rezultātiem ir ļoti vienpusēja pieeja. Pirms 1993.- 94.gada kara bija 1919.gada (ja nemaldos) karš. Un tai pat laikā bija turku - armēņu karš un armēņu genocīds. Un armēņi ne tikai tika...


Nav gan vienkārši!
Azerbaidžāņi 1918.gada maijā nodibināja Azerbaidžānas Republiku ar parlamentu. Tajā ietilpa gan Kalnu Karabaha ar visiem pieguļošajiem rajoniem, gan daļa tagadējās Armēnijas, kur toreiz dzīvoja azerbaidžāņi.
Tad Azerbaidžānā iebruka Padomju Krievija, kas iznīcināja Azernaidžāņu valsti, kura pastāvēja tikai 23 mēnešus. Azeriem neizdevās kā latviešiem nosargāt brīvību, daļēji tādēļ, ka blakus bija armēņi, kuri bija kopā ar krieviem un varēja uzbrukt nevēlamam kaimiņam un sākt nemierus savās apdzīvotās teritorijās.
Tur viss ir sarežģīti, bet armēņus nedrīkst aizstāvēt. Armēņi ir agresori un okupanti, kas sadarbojas ar Krieviju.

Atbildēt

Pesimists

22.11.2020. 23:33

»

Patriots

Padomju armijā esmu dienējis, bet par raķešu ekspertu netaisos būt. Kara laikā visi šauj, visi kādu nošauj un visi izpalta fake ziņas un arī propagandu. Nezinu kāpēc tikai TVNET ir jāatbalsta viena puse???? Vai armēņi par to maksā? Ir taču skaidras dažas patiesības...


Nav viss tik vienkārši. Viņi tur karo jau gadu tūkstošiem ilgi un apskatīt situāciju tikai izejot no pirmspēdējā kara rezultātiem ir ļoti vienpusēja pieeja. Pirms 1993.- 94.gada kara bija 1919.gada (ja nemaldos) karš. Un tai pat laikā bija turku - armēņu karš un armēņu genocīds. Un armēņi ne tikai tika masveidā izkauti, bet zaudēja plašas teritorijas.

Jā, armēņi bija sagrābuši septiņus Azerbaidžānas rajonus un visi azerbaidžāņi devās bēgļu gaitās, bet pašā Kalnu Karabahā, kas juridiski skaitās Azerbaidžānas teritorija, vienmēr ir dzīvojuši armēņi, tāpēc runāt šai gadījumā par "savu zemi" ir nevietā, tā ir armēņu zeme, pie tam ar lielu vēsturisko un simbolisko nozīmi priekš armēņiem. Tāpēc nav taisnība azerbaidžāņiem, lai gan līdz galam nav taisnība arī armēņiem.

Atbildēt

Ģirts

22.11.2020. 22:31

Tas tiesa, ka armēņi ir agresīvi un riebīgi kā tauta

Atbildēt

Patriots

22.11.2020. 22:27

»

ASV protektorāts Latvija

Es, savukārt, nekādi nevaru atbalstīt turkaizeru okupantus. Pēc tavas loģikas arī Latvijai bija jāpaliek PSRS sastāvā, jo neatkarīga Latvija bija tikai īsu laiku no 1918.līdz 1940.gadam un latvieši var tāpat turpināt dzīvot krievu jūgā, bet armēņi dzīvot turku jūgā negrib


Tev nick vārds nepareizs. Ar šādu loģiku atbalstot armēņus Tev būtu jaraksta:
- Krievijas protektorāts Latvijā

Tikai Krievijas un Putina fani var atbalstīt armēņu alkas iekarot zemes un padzīt citas tautības. Te ir fakti pēc kuriem rodas jautājums - kāpēc Azerbaidžānā dzīvo armēņi, bet Armenijā nē?

Armenia ethnic groups (2011)
98.1% Armenians
1.2% Yazidis
0.4% Russians
0.3% other[2][3]

Azerbaijan ethnic groups (2009)
91.6% Azerbaijani
2.0% Lezgian
1.4% Armenian
1.3% Russian
1.3% Talysh
2.4% others

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2020. 22:20

»

Patriots

Padomju armijā esmu dienējis, bet par raķešu ekspertu netaisos būt. Kara laikā visi šauj, visi kādu nošauj un visi izpalta fake ziņas un arī propagandu. Nezinu kāpēc tikai TVNET ir jāatbalsta viena puse???? Vai armēņi par to maksā? Ir taču skaidras dažas patiesības...


Es, savukārt, nekādi nevaru atbalstīt turkaizeru okupantus. Pēc tavas loģikas arī Latvijai bija jāpaliek PSRS sastāvā, jo neatkarīga Latvija bija tikai īsu laiku no 1918.līdz 1940.gadam un latvieši var tāpat turpināt dzīvot krievu jūgā, bet armēņi dzīvot turku jūgā negrib.

Atbildēt

Patriots

22.11.2020. 22:06

Padomju armijā esmu dienējis, bet par raķešu ekspertu netaisos būt. Kara laikā visi šauj, visi kādu nošauj un visi izpalta fake ziņas un arī propagandu. Nezinu kāpēc tikai TVNET ir jāatbalsta viena puse???? Vai armēņi par to maksā? Ir taču skaidras dažas patiesības:

1.
Armēņi bija okupējuši daļu no Azerbaidžanas valsts teritorijas.
2.
ANO jau sen ir pieņēmusi rezolūcijas, ka Armēņiem ir jāaizvācās no okupētām Azerbaidžanas zemēm.
3.
Armēņi sadarbojas ar krieviem, Armēnijā ir Krievijas armijas bāzes.
4.
Armēņiem ir spēcīga diaspora visā pasaulē, kas izpalta melus un stāsta par armēņu zemēm.
5.
Lielā Armēnija, jeb Armēnijas Karaliste pastāvēja 331 g. pirms Kristus – 428 g. pēc Kristus. Pēc šīs loģikas Itālija varētu vēlēties atjaunot Romas impēriju.
6.
Pēc azeru zemju okupācijas armēņi paši izvērsa genocīdu pret azeriem. Ap Kalnu Karabahu ir desmitiem tukšu ciemu no kuriem tika padzīti azeri.
7.
Azeriem atkāpjoties pēc sakāves 1993.-1994.
g. karā armēņi apšaudīja bēgļu autokolonas, kur desmitiem civiliedzīovtāju gāja bojā.

Es esmu pret jebkādu karu, bet šajā gadījumā nevaru atbalstīt armēņus. Uzskatu, ka azeriem ir taisnība un viņi cīnās par savu zemi. To varētu salīdzināt, ja mēs tagad cīnītos par Daugavpili, ko mums būtu atņēmuši krievi deviņdesmitajos gados, vai ar ukraiņu cīņu par Donbasu

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2020. 22:00

Kad idioti uzdodas par ekspertiem, tad sanāk tādi sacerējumi kā šis. Atļaušos piebilst, ka bildē radzamais nav raķete, bet tikai tās astes daļa, kas atdalās no raķetes lidojuma beigās. Un starp citu 60% leņķis ir jebkura artilērijas šāviņa, kas lido pa ballistisko trajektoriju aptuvens kritiena leņķis, tas ir, pēc tam, kad raķete nolidojusi lielāko sava ceļa daļu, no tās atdalās astes daļa un krīt zemē pa ballistisku trajektoriju kā jebkurš artilērijas šāviņš. Bet pārējā raķetes daļa aizlido tālāk un uzsprāgst. Tā kā nekāds feiks tas nav. Bet raksta autors ir vienkāršs idiots.

Atbildēt

Dirsējam

22.11.2020. 21:41

»

kremļa jeblānam

Citāta nav, tātad apsveicu ar godam nopelnīto kremļa jeblāna statusu


"Tā kā es neko nevaru pateikt pēc būtības, es vēršos pie personīgiem apvainojumiem" - dirsējs no interneta.

Atbildēt

kremļa jeblānam

22.11.2020. 21:21

»

Bla bla bla

“uzmanīgi izlasīt 3 rindkopas nevari es, bet jeblans un melis esi tu” - dirsējs no interneta


Citāta nav, tātad apsveicu ar godam nopelnīto kremļa jeblāna statusu!

Atbildēt

Bla bla bla

22.11.2020. 20:09

»

kremļa jeblānam

Konkrētu citātu no raksta ieliksi vai atzīsi, ka esi jeblāns un melis


“uzmanīgi izlasīt 3 rindkopas nevari es, bet jeblans un melis esi tu” - dirsējs no interneta.

Atbildēt

kremļa jeblānam

22.11.2020. 19:59

»

Bla bla bla

Jā? Es vēlreiz pārlasīju tekstu, un tajā teikts, ka no 7,6 metriem tikai aptuveni 4 iegāja zemē. Vai nu tu esi demagogs, vai melis


Konkrētu citātu no raksta ieliksi vai atzīsi, ka esi jeblāns un melis?

Atbildēt

...

22.11.2020. 19:31

Autors ir tas pats idiots, kurš no attāluma uzstādīja diagnozi Baltkrievijā piekautajam protestētājam? Sajuties kā belingcat žurnālists un tagad te kricelē savas slimās fantāzijas? Slimiķis...

Atbildēt

Fakts

22.11.2020. 19:13

Neredzu tur nekaadu feiku.Domaaju ka autoram ir jaapadomaa un jaatvainojas par savu rakstu

Atbildēt

Bla bla bla

22.11.2020. 19:08

»

varu arī padalīties

Pirmkārt, autors brīnās, ka nav eksplodējusi raķetes dzinēja daļa...


Jā? Es vēlreiz pārlasīju tekstu, un tajā teikts, ka no 7,6 metriem tikai aptuveni 4 iegāja zemē. Vai nu tu esi demagogs, vai melis.

Atbildēt

starp citu

22.11.2020. 19:04

»

varu arī padalīties

Pirmkārt, autors brīnās, ka nav eksplodējusi raķetes dzinēja daļa...


Tas lasāms arī tvnet rakstā, citēju
Izšautā raķete, pirms sasniegusi zemi, atbrīvo sevi no sprāgstvielām, piemēram, kasešu bumbām, kas tiek izkliedētas pār plašu teritoriju, bet munīciju nesusī raķetes daļa turpina lidojumu, līdz ietriecas zemē.
Šīs tad arī ir Kalnu Karabahā daudzviet redzamās raķetes astes daļas, kurām nav bijis jāuzsprāgst.

Atbildēt

varu arī padalīties

22.11.2020. 19:01

»

Bla bla bla

Profesora kungs, lieliska iespēja dalīties savās zināšanās ar mums


Pirmkārt, autors brīnās, ka nav eksplodējusi raķetes dzinēja daļa.
Otrkārt, autora saskatītās rūsas pēdas ir vietā, kur raķete tiek nostiprināta transportēšanas laikā un nekādi neietekmē tās kaujasspēju.
Treškārt, autors nez kāpēc izfantazējis, ka zemē ietrekusies visa 7,6 m garā raķete, turklāt vēl ar visu palaišanas masu, lai gan tā ir tikai tukša raķetes dzinēja daļa, ar izstrādātiem degvielas elementiem. Tātad zem zemes ir labi, ja trešdaļa no virs zemes redzamā garuma.
Ceturtkārt, pilnīgu debilitāti autors nodemonstrē, kad pasaka, ka saskatījis metināšanas vietu, kas sakrītot ar vietu, kur šajā konkrētajā raķetē beidzas raķetes daļa (dzinējs civilajā valodā) un sākas sprāgstvielas daļa. Tas nozīmētu, ka armijnieki ar mērlentām ir plānprātiņi, kas staigā ap nesprāgušu raķeti, kas jebkurā brīdī var sprāgt. Turklāt ar to autors apgāž arī visu iepriekš teikto, jo kaujas daļa ir atdalījusies un zem zemes nav nekādu četru metru, ko autors apgalvoja iepriekš.
Piektkārt, jau aiznākamajā attēlā redzama tāda pati raķetes daļa guļam uz asfalta, bez kādām problēmām salīdzināt to garumus.

Atbildēt

nu nē

22.11.2020. 18:41

»

Nomaini plati

debilais


Varbūt tomēr paskaidrosi, kropli?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...