Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

garāmejot

18.11.2015. 07:06

Varbūt vienkārši aizliegt aizslēgt durvis un izmantot jebkādas paroles?

Atbildēt

jobnu†,

13.11.2015. 11:06

lasīt proti? Par†ijas Vieno†ība Saeimas depu†āts Andrejs Judins aizvadītajā nedēļā nespēja atbildēt ...

Atbildēt

haralds

13.11.2015. 11:01

»

Ash

"taču vienlaikus pauda pārliecību, ka valsts drošības dienesti noteikti neizmantošot šo Krimināllikuma pantu nepamatoti un neobjektīvi...


Iedodiet manai atslēdznieku un atslēgu glabātāju komandai savas dzīvokļa atslēgas ...

Atbildēt

haralds

13.11.2015. 11:00

par†iju apvienības "Vieno†ība" depu†āts klusē par savu paša "bīdīto" programmatūras kriminalizēšanu.
"ņem savu gultu un staigā!" vai "ņem tavu gultu un staigā!"!
neko sev tā par†iju apvienības "Vieno†ības" depu†āts! pēc ģīmja bildes un izdarībām izskatās pēc "Sovaku Cen†ra" depu†āta!

Atbildēt

Transporta rūķis

10.11.2015. 12:55

Judins bija normāls Krimināltiesību pasniedzējs. Taču patreiz iskatās pēc tāda noderīga idiota priekš varaskārām partijām.

Atbildēt

Ash

10.11.2015. 11:39

"taču vienlaikus pauda pārliecību, ka valsts drošības dienesti noteikti neizmantošot šo Krimināllikuma pantu nepamatoti un neobjektīvi."
Šī teikuma daļa un tajā ietvertā doma/pārliecība vienkārši iespārda.
Iedodiet man savas dzīvokļa atslēgas un pasakiet kur glabājat naudu un citas vērtīgas lietas, es tikai apskatīšos un neņmešu, nu goda vārds. (Ticēt teiktajam) :D
Pacik latvānija/pastalija ir cieša sekotāja visam ko dara un saka tā kunga un dieva - asv vārdā, tad paskatieties uz saimnieku, tur aiz okeāna jau sen darbojas 'Patriotic Act' kas labi un kārtīgi ir apcirpis "demokrātijas citadelē" dzīvojošo tiesības. Tagad ir nolemts, ka arī arī pakalpiņiem/vasaļiem, jādzīvo pēc tādas pašas kārtības, kāda valda kunga pusē.

Atbildēt

Janka

10.11.2015. 11:20

»

Ritvars

Judins ir ārkārtīgi bīstams subjekts. Viņam taču pieder arī apgalvojums, ka ja kāds ir Latvijas pilsonis, tad viņš ir arī latvietis. Kaut ko tādu var izdomēt tikai garīgi slims subjekts vai arī pšmāju "kurmis". Vēl jo vairāk parlamentā šādi tipi ir īpaši bīstami


Nu ātri cilvēks jāsūta ārstēties, šis nav pirmais smadzeņu darbības traucējumu uzplaiksnijums. Bijuši jau iepriekš, acīmredzot slimība sasinās. Vājprats ir tādu turet pie normatīvo aktu izstrādes.

Atbildēt

jenots

10.11.2015. 01:33

Vai tik šis kārtējais rakstelis nav iz sērijas - šorīt uzdevām jautājumus, līdz pusdienslaikam nepapulējās atbildēt...vai vai vai. Kūmiņš zin ko ēdis, ka tik ļoti uztraucas.

Atbildēt

Sava kabata

09.11.2015. 16:54

»

Loronzo

Policejiska valsts, ko tur piebilst. Vienīgi žēl, ka atklāti to neatzīstam...


Journalism is half information and half opinion. If you disagree with the opinion part you call it propaganda. If you agree you call it news.

Atbildēt

Normunds

09.11.2015. 11:29

»

:-(

Beidziet ēst vienu no godīgākajiem un kompetentākajiem deputātiem. Maz tādu Saeimā ir palicis...


Ka tik ne arī.
Kad deputātam portālā gudrasgalvas.lv prasīju kaut ko darīt, lai darba devēja nesamaksāto algu pielīdzinātu zagšanai, t.i., lai par to paredzētu kriminālatbildību, viņš tikai pasmējās.
Bet šajā gadījumā, pat tie likuma grozījumi, kas paredzēja iekļaut pretklausīšanās ierīces stratēģisko preču sarakstā ir klajš uzbrukums demokrātijai. Tagad šo sarakstu vēl grib papildināt. Patiesi, drīz specdienesti aizliegs slēgt durvis, lai netraucētu operatīvu iekļūšanu izspiegojamās personas dzīvoklī. Slēdzenes un atslēgas ielikt stratēģisko preču sarakstā, un lieta darīta.
Jautājums, vai valsts drīkst aizliegt mums sevi aizsargāt pret nelikumīgiem tīkojumiem, izmantojot dažādas drošības ierīces?
Manuprāt valstij nav nekādu tiesību aizliegt mums pasīvi aizsargāties. Par ierakstīšanas tehniku varētu būt jautājumi, bet par ierīcēm, kas aizsargā pret noklausīšanos un citiem privātās brīvības apdraudējumiem demokrātiska valsts nevar mums, Latvijas Republikas brīvajiem pilsoņiem, aizliegt aizsargāties, ja Latvijas Republika patiesi ir demokrātiska. Mani izbrīna žurnālistu pasivitāte šajā skandālā, kas apdraud demokrātiskas sabiedrības pamatus.

Atbildēt

Ritvars

09.11.2015. 10:19

Judins ir ārkārtīgi bīstams subjekts. Viņam taču pieder arī apgalvojums, ka ja kāds ir Latvijas pilsonis, tad viņš ir arī latvietis. Kaut ko tādu var izdomēt tikai garīgi slims subjekts vai arī pšmāju "kurmis". Vēl jo vairāk parlamentā šādi tipi ir īpaši bīstami.

Atbildēt

...

09.11.2015. 08:49

23 raženi jāsoda vienotības kontrolētie dienesti kurus vada zaķis āboltiņa par ielaušanos datoros gaitā ...


dตeตfตrตgตiตs

Atbildēt

...

09.11.2015. 08:49

2 raženi jāsoda vienotības kontrolētie dienesti kurus vada zaķis āboltiņa par ielaušanos datoros gaitā ...


dตeตfตrตgตiตs

Atbildēt

...

09.11.2015. 08:48

1 raženi jāsoda vienotības kontrolētie dienesti kurus vada zaķis āboltiņa par ielaušanos datoros gaitā ...


dตeตfตrตgตiตs

Atbildēt

...

09.11.2015. 08:48

»

Pīters

Nu sāk izskatīties, ka Vienotībai beigas. Žēl balsoju par šiem liberāļiem ļoti ilgi...


raženi jāsoda vienotības kontrolētie dienesti kurus vada zaķis āboltiņa par ielaušanos datoros gaitā ...


dตeตfตrตgตiตs

Atbildēt

haralds

09.11.2015. 08:14

»

Gods

Vai Judins rīkosies kā goda vīrs, ja atklāsies, ka specdienesti šo likumu izmantojuši tieši tā, kā viņš solīja, ka neizmantos


pa skuju taku aizejošās par†iju apvienības "Vieno†ība" (a ko man šķita, ka "Sovaku cen†ra"?) depu†āts Judins, ja atklāsies, ka specdienesti šo likumu izmanto tieši tā, kā viņš solīja, ka neizmantos, izrādīsies apkrāpnieks un lumudurātōrs vai naivs duraks esam.
vai varbūt klani uz to, ka goda vīrs, ja atklājās, ka maldinājis cilvēkus, ņem revolvāveri un nošaunās beigts?

Atbildēt

Yes

09.11.2015. 01:24

Šitais riebīgais kremļa trollis!

Atbildēt

Niknais

09.11.2015. 00:33

Acīmredzost Bils (Microsoft) bīda savas rebas caur vienotību.

Atbildēt

:-(

08.11.2015. 23:58

Beidziet ēst vienu no godīgākajiem un kompetentākajiem deputātiem. Maz tādu Saeimā ir palicis.
Latvijā diemžēl daudz potenciālu blēžu un noziedznieku, kas izmantos jebkuru iespēju, lai nepildītu likumus, apkrāptu valsti un apzagtu līdzcilvēkus.
Diemžē policijā arī savākušies ne tie labākie.

Atbildēt

08.11.2015. 23:24

Vai kāds jau nekūdija viņam aplauzt sprandu?

Atbildēt

Krievs

08.11.2015. 23:19

Единственный раз пожалел, что я не латыш - стыдно быть одной национальности с Иудиным.

Atbildēt

contra

08.11.2015. 22:02

Kad atnāks pakaļ Tev, tad vairs nebūs neviena, kas Tevi aizstāv!
No pasaran!
Fašismam nē!

Atbildēt

Pīters

08.11.2015. 21:41

Nu sāk izskatīties, ka Vienotībai beigas. Žēl balsoju par šiem liberāļiem ļoti ilgi.
1) Judins
2) Šaduriks ar savu mistisko solidaritātes (konfiskācijas) nodokli
3) Straujums - Matīss
utt
Būs jākļūst par Latviešu nacionālistu(gramatika gan klibo), par Nilurbanu balsot ļooooti negribās

Atbildēt

Gods

08.11.2015. 20:39

Vai Judins rīkosies kā goda vīrs, ja atklāsies, ka specdienesti šo likumu izmantojuši tieši tā, kā viņš solīja, ka neizmantos?

Atbildēt

fakts

08.11.2015. 20:30

Kremļa troļļi un rejošas lapsas jau latviešu valodu saprot tikai ar Google tulkotāja palīdzību!

"Par sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem vai to traucēšanai speciāli radītu vai pielāgotu iekārtu, ierīču vai instrumentu un to komponentu vai programmatūras aprites aizlieguma pārkāpšanu."

Acīmredzami, ka vārds 'programmatūras' tāpat kā vārds 'komponentu' attiecas uz sākumā minētajām iekārtām nevis jebkuru programmatūru.

Atbildēt

Guntix

08.11.2015. 19:30

Vemjotība ar saviem šakāļiem jau ir zaudējusi pēdējās saprāta paliekas. Gribu viņiem atgādināt, ja kāds no viņiem to nav ievērojis - KOMUNISTU un KGB laiki ir pagājuši.

Atbildēt

Z

08.11.2015. 18:57

"Grozījumi Krimināllikumā nav saistīti un neattiecas uz programmatūru, ko persona instalē savā datorā vai telefonā"

Viņš pats vispār saprot ko runā? Un priekš kam tad tāds pants, ja tas neattiecas uz programmatūru, ko persona instalē savā datorā vai telefonā. Uz ko tad tas pants attiecas? Tiesneši kam vajag interpretēs kā nu kurā gadījumā kam vajag. Banānija.

Atbildēt

sile

08.11.2015. 18:55

rudā krāsā man tā lika, citādi pārliks rindā uz pēdējo vietu...

Atbildēt

es

08.11.2015. 18:30

Viņš jau tikai ir izkārtne kādai interešu grupai un viņš nevar neko pateikt, jo viņš vienkārši neko nevar pateikt, jo ne viņš to izdomāja, ne viņš to ieviesīs - viņam kā banānijas deputātķelim vienkārši ir tas jāpabīda un viss....

Atbildēt

a ko tad vecais čekists varētu pateikt

08.11.2015. 18:26

Vai varbūt šo - Esmu politmafijas pakalpiņš un daru to ko man liek politmafija neaizdomājoties par sekām, jo man galvenais lai ļautu būt tuvumā silei ?

Atbildēt

Killer queen

08.11.2015. 18:02

»

Jack

Ko tu muldi, Lapsa? Viss taču ir izskaidrots: http://www.la.lv/andrejs-judins-kriminallikuma-grozijumi-godpratigo-lidzcilveku-intereses


Ar savu aprobežotību un tuvredzību nav jālielās, Jack!
"Grozījumi Krimināllikumā nav saistīti un neattiecas uz programmatūru, ko persona instalē savā datorā vai telefonā" - tā Judins, bet ne Judins tiesās un tas nebūs rakstīts likumā. Tādēļ viņa teiktajam un solītajam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Pilnīgi nekādas! Atgādināšu tikai vienu Saeimas zooparka iemītnieka solījumu
https://www.youtube.com/watch?v=ZbLNwWRidis

Vai zini, ko ķužveidīgie un mežvietveidīgie dara ar jau esošo šī panta traktējumu. Ar viltu vai ielaušanos mājokļos panāk "stratēģisko preču" atrašanas iespēju, uztaisa kratīšanu un tu jau esi noziedznieks. Un neko nepierādīsi. Ja tur būs vēl vārds "programatūra", viņi to varēs darīt neatraujot pakaļu no ķebļa - ievietojot vajadzīgo programatūru attālināti upura datorā. Skan mazticami, bet realitāte ir tāda.

Atbildēt

haralds

08.11.2015. 17:59

»

Jack

Ko tu muldi, Lapsa? Viss taču ir izskaidrots: http://www.la.lv/andrejs-judins-kriminallikuma-grozijumi-godpratigo-lidzcilveku-intereses


pats ko muldi!, komuņizmu arī cēla godprātīgo līdzcilvēku interesēs un godprātīgo līdzcilvēku interesēs slepkavoja negodprātīgos līdzcilvēkus.
nū - vismaz tā apgavoja mai†as komunis†i un arī atradās duriki, kas tam ticēja. joprojām daži tādi Kapu†lerlandē vēl nav nosprāguši!

Atbildēt

haralds

08.11.2015. 17:45

сволочь's tas "Vieno†ības" depu†āts! tūlīt jau par†iju apvienība "Vieno†ība" aizies pa skuju taku, bet nē, vēl viņiem jāizpauž savs "ненависть ко всему роду человеческому"!

Atbildēt

Jack

08.11.2015. 17:13

Ko tu muldi, Lapsa? Viss taču ir izskaidrots: http://www.la.lv/andrejs-judins-kriminallikuma-grozijumi-godpratigo-lidzcilveku-intereses/

Atbildēt

Fergusonas melnais maidans

08.11.2015. 17:12

»

hm

ASV vēstniecībā būs saņēmis špikeri, kuram pielabojis stila kļūdas


asv paveida dermokratiju.

Atbildēt

!

08.11.2015. 17:12

judin aizver muti !

Atbildēt

hm

08.11.2015. 16:31

ASV vēstniecībā būs saņēmis špikeri, kuram pielabojis stila kļūdas.
Demokrātijas citadelē visvairāk ieslodzīto gan attiecībā uz noteiktu iedzīvotāju skaitu, gan absolūtos skaitļos (pārspēj Ķīnu!).
Mēs sliktāki? Mēs taču par demokrātiju!

Atbildēt

Loronzo

08.11.2015. 16:17

Policejiska valsts, ko tur piebilst. Vienīgi žēl, ka atklāti to neatzīstam.
Tikumības likums, šis savirknējums, krimināllsods par PSRS slavināšanu (mums kaimiņos krimināli soda, ja min nepareizo uzvarētāju 2. pasaules karā), tas viss diemžēl liecina, ka esam daudz tuvāki Krievijai, nevis Rietumu demokrātijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...