Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

petjkam

21.09.2016. 22:54

»

Pēteris

Pamazām nāk gaismā Vienotības morāle. Žel, ka tikai pirms skuju takas


Vecais, tev pirmajam būs tā skuju taka un Vienotība nātru vainadziņu uzšeptēs uz tava kapiņa !Kas citam vēl,pašam tiek !!

Atbildēt

nu

21.09.2016. 16:03

arī Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Damlics bija spiests domes sēdē publiski atzīties, ka nav savam aizstāvim - zvērīgajam advokātam I.Muižniekam samaksājis ne kapeiku, toties nez kāpēc turpina ar viņu Valsts kontroles par prettiesisku atzīto līgumu. Pamēģināšu atcerēties domes sēdes datumu - tad visi varēs noklausīties publiski pieejamo ierakstu :):)

Atbildēt

Acigais

20.09.2016. 21:32

A sho rakstu pasutija laikam advokats TIhanovs kurš bij aizstāvis Dreimanei bet zaudēja tas gan priecê ka krievu maija zaudēja

Atbildēt

777

20.09.2016. 15:33

»

ne velti

latkovskis naacis no petrogradas Sarikoviem


Dambitis.Latkovskis.kuzis.montiks.Ta ir realitate Valsts izagsanas Mafioza struktura Miltoni kukuli baltezer villas Gulami viesnica jubilejas pateiciba par korupcijas [email protected]@@$$$$$

Atbildēt

ne velti

20.09.2016. 11:13

latkovskis naacis no petrogradas Sarikoviem...

Atbildēt

Lapsa atkal melo

20.09.2016. 10:29

"A. Latkovskis ir noslēdzis 31. oktobrī, kad ekonomikas ministra amatā vēl bija viņa partijas biedrs Vjačeslavs Dombrovskis"

Atbildēt

Yes

20.09.2016. 08:59

»

antiņš

Korumpētās Vienotības salašņas


Pretīgais latkovskis
Vajadzētu viņu pie Rinkēviča par palīgu iekārtot

Atbildēt

antiņš

20.09.2016. 08:37

Korumpētās Vienotības salašņas !

Atbildēt

Pēteris

20.09.2016. 08:03

Pamazām nāk gaismā Vienotības morāle. Žel, ka tikai pirms skuju takas...

Atbildēt

LAMPA

20.09.2016. 02:37

Par šo interesanto, rietumu demokrātijas, transparencijas kāzusu, godīgas pārvaldības un labās prakses integrēšanas gadījumu mēs visi varētu sarīkot kādu paneļdiskusiju LAMPAS festivālā-pestivālā pareizajiem cilvēkiem. Aicināti itin visi - Kažoka, Voika, Viņķele, VKalniņš, Strautmane, Spolītis, Latkovskis, Judins, Jurašs, Strīķe, Ģiga, Jaunalksne. Ko esmu aizmirsis? Ak jā - Nelllllllllllliju pašu Nellllllliju! Un arī ētikas superekspertu Raudsepu. Kā tad bez viņa, kā tad bez viņa. Nu tad arī apspriedīsim šo ļoti sarežģīto un patiešām komplicēto gadījumu. Ko tas varētu signalizēt pilsonīgai sabiedrībai? Hmmmm ..... patiešām ko???!!!! - viena otrai cieši acīs lūkosies Kažoka un NellllllllijaL. Vien Ījābs tā stulbi mīņāsies, vienīgais būs sajutis, ka kaut kas visiem kopā biksēs būs iesprucis. Bet tad atnāks Šlāpins, Melbiksis un paziņos, ka pie visa vainīgs ir Lapsa, bet Hermanis vispār duraks kaut kāds taču.

Atbildēt

Orvela cūka

20.09.2016. 00:58

Ja atbildīga amatpersona autosalonā nopirktu jaunu, luksus klases “Mercedes-Benz” par ... 2 500 eiro. Kas par atlaidi, visa pasaule noelstos! BRĪNUMI NOTIEK! Pārdevējs noteikti būtu sapīpējies galīgi, bet nu tā gadās.
Bet pēc tam .... BRĪNUMI nebeigtos - viņa vadītā iestāde godīgā konkursā izvēlētos iepirkt lielu daudzumu Mercedes-Benz par tirgus cenu, nu mazliet teiksim virs, nu tā mazliet … Noteikumos būtu ierakstītas tikai MB pieejamas ekstras un citi pretendenti atkristu.
Sakiet - vai šajā gadījumā Valts Kalniņš un pārējie grozītu galvu neizpratnē? Vai tad pēc kourpcijas nesmirdētu pa gabalu?
Aprakstīts ir identisks gadījums ar mainītām personām un pakalpojuma vietā ir prece. Būtība precīzi tāda pati. Un tā IR korupcija, bez mazākajām šaubām.

Man pie kājas vienotība, šmienotība, latkovski, vonsoviči, lapsas, vaškas, futbolisti, čerņicki, saskaņas urlas vai vēl sazin kas. Pilnīgi vienalga. Rakstā minētais gadījums ir tīra korupcija un viss. Tāda glumīgi sīka, tas gan. Bet iekrīt jau uz knauzerīgām lietām. Kā cietumā saka un Vonsovičs, pats bijušais ments, to labi zina - Жадность фраера губит

Atbildēt

vai nu tā būs labi

19.09.2016. 23:08

»

švamme

es atvainojos, bet neatceros, no kurienes, vai kāda komentāra es nesen iekopēju citātu, kas man šķiet pelnījis, lai ar to padalos...


"indivīdam nevajag likumus, nevajag sistēmu..." - vai tikai tas nevelk uz anarhiju?
Tas, ka birokrātijas ir par daudz, ka likumi reizēm sataisīti nejēdzīgi, jo vara ir pārāk attālināta no reālās dzīves, tas ir viens, bet pavisam bez sistēmas, bez policijas, bez pensijām...

Atbildēt

tfjufju

19.09.2016. 22:53

Štrunts. Mani vairāk satrauc sekojošs virsraksts "Valsts pirmais pāris kā modeļi pozē itāļu modes žurnālam" un foto kolāža, kur Latvijas prezidents ar kundzi pozē kā modeļi (!!!!!!!!!!!) žurnālam. Ko vēl tik idiotisku nebija gadījies sagaidīt no oligarhijas pāķu peškām. Papretīgi. Lapsa negrib pajautāt zzs prezim un viņa dāmai, kā viņiem tāda doma stulbajās baškās iešāvusies un cik viņi par to saņēma.

Atbildēt

:-)

19.09.2016. 22:42

Ja pie advokāta atnāktu Lapsa, daļa atteiktos vispār viņam sniegt pakalpojumu

Atbildēt

Es esmu

19.09.2016. 21:39

Vienotība smird arvien vairāk.

Atbildēt

lapsas loģika

19.09.2016. 21:35

»

foobar

Cik ir honorārs par šitādu rakstu? Lato, nepārdodies pa lēto


Ja Lapsa saka, ka par rakstu nav saņēmis naudu no pasūtītāja, tad viņam ar steigu jādodas uz KNAB un jāatzīstas korupcijā, jo varēja taču saņemt

Atbildēt

Dainis

19.09.2016. 21:33

Tīri pasūtījuma raksts,Vaškas vārdā,nauda tak jāatrādā:)

Atbildēt

hehe

19.09.2016. 21:12

VĻIP, OČKARIK .:-)))

Atbildēt

foobar

19.09.2016. 20:02

Cik ir honorārs par šitādu rakstu? Lato, nepārdodies pa lēto!

Atbildēt

Saeimas sociālais dienests

19.09.2016. 20:00

Vai, nu mums taču deputāti ir tādi nabadziņi un tik godīgi cilvēki, ka advokātiem pat par velti viņiem būtu jāpalīdz, ja kāds neģēlis šos iedomājies iesūdzēt tiesāt. Saeimas deputāti taču ir tikai 100, reta suga, tā teikt, katram no viņiem jābūt savai vietai Sarkanajā grāmatā.

Atbildēt

švamme

19.09.2016. 19:43

P.S. ar šo gribēju teikt, ka Cita suga kaut kā iefiltrējas starp cilvēkiem, iekļūst valdībā, veido likumus un NEKAD nedzird tautas balsi. Kā īsā laikā visi, kas pie siles no Cilvēka kļūst par Citu Sugu,

Atbildēt

švamme

19.09.2016. 19:38

es atvainojos, bet neatceros, no kurienes, vai kāda komentāra es nesen iekopēju citātu, kas man šķiet pelnījis, lai ar to padalos:

"...atskārst un saprast fundamentālo atšķirību starp intelektuālu būtni un cilvēku kā tādu? Jo, ne visi, kas ir apveltīti ar kaut kādu saprātu, domāšanu un pat apziņu, ir cilvēki. Mūsu vidū 4%-18% ir emocionālie kropļi, biogaļa, būtnes ar defektu, kuras nav Cilvēki. Cita suga. Starp citu, vairums - vīrieši. Un liela daļa no tiem veido jaunās 'paradigmas'.
To cut it short.. ir jāapzinās, ka uz planētas Zeme, dzīvo vismaz divas Homo Sapiens sugas, ar identiskām vai līdzīgām ārējām pazīmēm, bet pilnīgi atšķirīgu pasaules uztveri. Viena no šīm sugām ir parazitāra. Noskaidrot, kas ir kas, vienkārši. Noskaidrojiet, kas ir viņu prioritātes. Ja viņi atbild - ekonomikas izaugsme, valsts.. - parazīti. Ja saka, ka prioritāte ir cilvēks, bet tālāk sāk murgot par ekonomikas izaugsmi, trešo industriālo revolūciju, nacionālismu, pieaugumu, naudas ietekmi utt., u.tjp... - parazīti. Indivīdam nevajag nekādu tehnorevolūciju, jauno paradigmu, smartfonu, lolipopu par 1 centu, klimata pārmaiņu seku novēršanu, nacionālu valsti un birokrātiju par miljardu. Indivīdam, kurš nav psihoemocionāls kroplis, nevajag nedz jaunus, nedz vecus likumus. Nevajag sistēmu. Likumus un sistēmu vajag parazītiem. Turklāt tādus likumus un tādu sistēmu, kurā parazītiem ir savstarpēji citi likumi. Cilvēks, kurš nodarījis citam kaitējumu vai ciešanas, to mēģinās novērst. Psihopāts - meklēs attaisnojumu, kāpēc kaitējums bija jānodara. Tās nav iemācītas lietas, cilvēki ar to piedzimst. Vai piedzimst bez tā. Ģenētisks vai mutācijas brāķis. Var piedzimt bez rokām un būt cilvēks. Piedzimstot bez sirds-apziņas, tu neesi cilvēks, pat, ja tev ir četras rokas..."

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:57

..pērkamās Latvijas ikdiena!

Atbildēt

ad vokāts

19.09.2016. 18:42

Ja pie manis atnāktu Lapsa es viņai paprasītu 500 eiro stundā, bet ja atnāktu klients, droši uzvaramā lietā par kuru turklāt rakstīs visās avīzēs un TV, tad vispār varu strādāt bez atlīdzības. Nu labi, lai Lapsas nenobeigtos no skaudības, izrakstītu rēķinu par dažiem simtiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...