Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

petjkam

21.09.2016. 22:54

»

Pēteris

Pamazām nāk gaismā Vienotības morāle. Žel, ka tikai pirms skuju takas


Vecais, tev pirmajam būs tā skuju taka un Vienotība nātru vainadziņu uzšeptēs uz tava kapiņa !Kas citam vēl,pašam tiek !!

Atbildēt

nu

21.09.2016. 16:03

arī Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Damlics bija spiests domes sēdē publiski atzīties, ka nav savam aizstāvim - zvērīgajam advokātam I.Muižniekam samaksājis ne kapeiku, toties nez kāpēc turpina ar viņu Valsts kontroles par prettiesisku atzīto līgumu. Pamēģināšu atcerēties domes sēdes datumu - tad visi varēs noklausīties publiski pieejamo ierakstu :):)

Atbildēt

Acigais

20.09.2016. 21:32

A sho rakstu pasutija laikam advokats TIhanovs kurš bij aizstāvis Dreimanei bet zaudēja tas gan priecê ka krievu maija zaudēja

Atbildēt

777

20.09.2016. 15:33

»

ne velti

latkovskis naacis no petrogradas Sarikoviem


Dambitis.Latkovskis.kuzis.montiks.Ta ir realitate Valsts izagsanas Mafioza struktura Miltoni kukuli baltezer villas Gulami viesnica jubilejas pateiciba par korupcijas [email protected]@@$$$$$

Atbildēt

ne velti

20.09.2016. 11:13

latkovskis naacis no petrogradas Sarikoviem...

Atbildēt

Lapsa atkal melo

20.09.2016. 10:29

"A. Latkovskis ir noslēdzis 31. oktobrī, kad ekonomikas ministra amatā vēl bija viņa partijas biedrs Vjačeslavs Dombrovskis"

Atbildēt

Yes

20.09.2016. 08:59

»

antiņš

Korumpētās Vienotības salašņas


Pretīgais latkovskis
Vajadzētu viņu pie Rinkēviča par palīgu iekārtot

Atbildēt

antiņš

20.09.2016. 08:37

Korumpētās Vienotības salašņas !

Atbildēt

Pēteris

20.09.2016. 08:03

Pamazām nāk gaismā Vienotības morāle. Žel, ka tikai pirms skuju takas...

Atbildēt

LAMPA

20.09.2016. 02:37

Par šo interesanto, rietumu demokrātijas, transparencijas kāzusu, godīgas pārvaldības un labās prakses integrēšanas gadījumu mēs visi varētu sarīkot kādu paneļdiskusiju LAMPAS festivālā-pestivālā pareizajiem cilvēkiem. Aicināti itin visi - Kažoka, Voika, Viņķele, VKalniņš, Strautmane, Spolītis, Latkovskis, Judins, Jurašs, Strīķe, Ģiga, Jaunalksne. Ko esmu aizmirsis? Ak jā - Nelllllllllllliju pašu Nellllllliju! Un arī ētikas superekspertu Raudsepu. Kā tad bez viņa, kā tad bez viņa. Nu tad arī apspriedīsim šo ļoti sarežģīto un patiešām komplicēto gadījumu. Ko tas varētu signalizēt pilsonīgai sabiedrībai? Hmmmm ..... patiešām ko???!!!! - viena otrai cieši acīs lūkosies Kažoka un NellllllllijaL. Vien Ījābs tā stulbi mīņāsies, vienīgais būs sajutis, ka kaut kas visiem kopā biksēs būs iesprucis. Bet tad atnāks Šlāpins, Melbiksis un paziņos, ka pie visa vainīgs ir Lapsa, bet Hermanis vispār duraks kaut kāds taču.

Atbildēt

Orvela cūka

20.09.2016. 00:58

Ja atbildīga amatpersona autosalonā nopirktu jaunu, luksus klases “Mercedes-Benz” par ... 2 500 eiro. Kas par atlaidi, visa pasaule noelstos! BRĪNUMI NOTIEK! Pārdevējs noteikti būtu sapīpējies galīgi, bet nu tā gadās.
Bet pēc tam .... BRĪNUMI nebeigtos - viņa vadītā iestāde godīgā konkursā izvēlētos iepirkt lielu daudzumu Mercedes-Benz par tirgus cenu, nu mazliet teiksim virs, nu tā mazliet … Noteikumos būtu ierakstītas tikai MB pieejamas ekstras un citi pretendenti atkristu.
Sakiet - vai šajā gadījumā Valts Kalniņš un pārējie grozītu galvu neizpratnē? Vai tad pēc kourpcijas nesmirdētu pa gabalu?
Aprakstīts ir identisks gadījums ar mainītām personām un pakalpojuma vietā ir prece. Būtība precīzi tāda pati. Un tā IR korupcija, bez mazākajām šaubām.

Man pie kājas vienotība, šmienotība, latkovski, vonsoviči, lapsas, vaškas, futbolisti, čerņicki, saskaņas urlas vai vēl sazin kas. Pilnīgi vienalga. Rakstā minētais gadījums ir tīra korupcija un viss. Tāda glumīgi sīka, tas gan. Bet iekrīt jau uz knauzerīgām lietām. Kā cietumā saka un Vonsovičs, pats bijušais ments, to labi zina - Жадность фраера губит

Atbildēt

vai nu tā būs labi

19.09.2016. 23:08

»

švamme

es atvainojos, bet neatceros, no kurienes, vai kāda komentāra es nesen iekopēju citātu, kas man šķiet pelnījis, lai ar to padalos...


"indivīdam nevajag likumus, nevajag sistēmu..." - vai tikai tas nevelk uz anarhiju?
Tas, ka birokrātijas ir par daudz, ka likumi reizēm sataisīti nejēdzīgi, jo vara ir pārāk attālināta no reālās dzīves, tas ir viens, bet pavisam bez sistēmas, bez policijas, bez pensijām...

Atbildēt

tfjufju

19.09.2016. 22:53

Štrunts. Mani vairāk satrauc sekojošs virsraksts "Valsts pirmais pāris kā modeļi pozē itāļu modes žurnālam" un foto kolāža, kur Latvijas prezidents ar kundzi pozē kā modeļi (!!!!!!!!!!!) žurnālam. Ko vēl tik idiotisku nebija gadījies sagaidīt no oligarhijas pāķu peškām. Papretīgi. Lapsa negrib pajautāt zzs prezim un viņa dāmai, kā viņiem tāda doma stulbajās baškās iešāvusies un cik viņi par to saņēma.

Atbildēt

:-)

19.09.2016. 22:42

Ja pie advokāta atnāktu Lapsa, daļa atteiktos vispār viņam sniegt pakalpojumu

Atbildēt

Es esmu

19.09.2016. 21:39

Vienotība smird arvien vairāk.

Atbildēt

lapsas loģika

19.09.2016. 21:35

»

foobar

Cik ir honorārs par šitādu rakstu? Lato, nepārdodies pa lēto


Ja Lapsa saka, ka par rakstu nav saņēmis naudu no pasūtītāja, tad viņam ar steigu jādodas uz KNAB un jāatzīstas korupcijā, jo varēja taču saņemt

Atbildēt

Dainis

19.09.2016. 21:33

Tīri pasūtījuma raksts,Vaškas vārdā,nauda tak jāatrādā:)

Atbildēt

hehe

19.09.2016. 21:12

VĻIP, OČKARIK .:-)))

Atbildēt

foobar

19.09.2016. 20:02

Cik ir honorārs par šitādu rakstu? Lato, nepārdodies pa lēto!

Atbildēt

Saeimas sociālais dienests

19.09.2016. 20:00

Vai, nu mums taču deputāti ir tādi nabadziņi un tik godīgi cilvēki, ka advokātiem pat par velti viņiem būtu jāpalīdz, ja kāds neģēlis šos iedomājies iesūdzēt tiesāt. Saeimas deputāti taču ir tikai 100, reta suga, tā teikt, katram no viņiem jābūt savai vietai Sarkanajā grāmatā.

Atbildēt

švamme

19.09.2016. 19:43

P.S. ar šo gribēju teikt, ka Cita suga kaut kā iefiltrējas starp cilvēkiem, iekļūst valdībā, veido likumus un NEKAD nedzird tautas balsi. Kā īsā laikā visi, kas pie siles no Cilvēka kļūst par Citu Sugu,

Atbildēt

švamme

19.09.2016. 19:38

es atvainojos, bet neatceros, no kurienes, vai kāda komentāra es nesen iekopēju citātu, kas man šķiet pelnījis, lai ar to padalos:

"...atskārst un saprast fundamentālo atšķirību starp intelektuālu būtni un cilvēku kā tādu? Jo, ne visi, kas ir apveltīti ar kaut kādu saprātu, domāšanu un pat apziņu, ir cilvēki. Mūsu vidū 4%-18% ir emocionālie kropļi, biogaļa, būtnes ar defektu, kuras nav Cilvēki. Cita suga. Starp citu, vairums - vīrieši. Un liela daļa no tiem veido jaunās 'paradigmas'.
To cut it short.. ir jāapzinās, ka uz planētas Zeme, dzīvo vismaz divas Homo Sapiens sugas, ar identiskām vai līdzīgām ārējām pazīmēm, bet pilnīgi atšķirīgu pasaules uztveri. Viena no šīm sugām ir parazitāra. Noskaidrot, kas ir kas, vienkārši. Noskaidrojiet, kas ir viņu prioritātes. Ja viņi atbild - ekonomikas izaugsme, valsts.. - parazīti. Ja saka, ka prioritāte ir cilvēks, bet tālāk sāk murgot par ekonomikas izaugsmi, trešo industriālo revolūciju, nacionālismu, pieaugumu, naudas ietekmi utt., u.tjp... - parazīti. Indivīdam nevajag nekādu tehnorevolūciju, jauno paradigmu, smartfonu, lolipopu par 1 centu, klimata pārmaiņu seku novēršanu, nacionālu valsti un birokrātiju par miljardu. Indivīdam, kurš nav psihoemocionāls kroplis, nevajag nedz jaunus, nedz vecus likumus. Nevajag sistēmu. Likumus un sistēmu vajag parazītiem. Turklāt tādus likumus un tādu sistēmu, kurā parazītiem ir savstarpēji citi likumi. Cilvēks, kurš nodarījis citam kaitējumu vai ciešanas, to mēģinās novērst. Psihopāts - meklēs attaisnojumu, kāpēc kaitējums bija jānodara. Tās nav iemācītas lietas, cilvēki ar to piedzimst. Vai piedzimst bez tā. Ģenētisks vai mutācijas brāķis. Var piedzimt bez rokām un būt cilvēks. Piedzimstot bez sirds-apziņas, tu neesi cilvēks, pat, ja tev ir četras rokas..."

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:57

..pērkamās Latvijas ikdiena!

Atbildēt

ad vokāts

19.09.2016. 18:42

Ja pie manis atnāktu Lapsa es viņai paprasītu 500 eiro stundā, bet ja atnāktu klients, droši uzvaramā lietā par kuru turklāt rakstīs visās avīzēs un TV, tad vispār varu strādāt bez atlīdzības. Nu labi, lai Lapsas nenobeigtos no skaudības, izrakstītu rēķinu par dažiem simtiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...