Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

petjkam

21.09.2016. 21:54

»

Pēteris

Pamazām nāk gaismā Vienotības morāle. Žel, ka tikai pirms skuju takas


Vecais, tev pirmajam būs tā skuju taka un Vienotība nātru vainadziņu uzšeptēs uz tava kapiņa !Kas citam vēl,pašam tiek !!

Atbildēt

nu

21.09.2016. 15:03

arī Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Damlics bija spiests domes sēdē publiski atzīties, ka nav savam aizstāvim - zvērīgajam advokātam I.Muižniekam samaksājis ne kapeiku, toties nez kāpēc turpina ar viņu Valsts kontroles par prettiesisku atzīto līgumu. Pamēģināšu atcerēties domes sēdes datumu - tad visi varēs noklausīties publiski pieejamo ierakstu :):)

Atbildēt

Acigais

20.09.2016. 20:32

A sho rakstu pasutija laikam advokats TIhanovs kurš bij aizstāvis Dreimanei bet zaudēja tas gan priecê ka krievu maija zaudēja

Atbildēt

777

20.09.2016. 14:33

»

ne velti

latkovskis naacis no petrogradas Sarikoviem


Dambitis.Latkovskis.kuzis.montiks.Ta ir realitate Valsts izagsanas Mafioza struktura Miltoni kukuli baltezer villas Gulami viesnica jubilejas pateiciba par korupcijas [email protected]@@$$$$$

Atbildēt

ne velti

20.09.2016. 10:13

latkovskis naacis no petrogradas Sarikoviem...

Atbildēt

Lapsa atkal melo

20.09.2016. 09:29

"A. Latkovskis ir noslēdzis 31. oktobrī, kad ekonomikas ministra amatā vēl bija viņa partijas biedrs Vjačeslavs Dombrovskis"

Atbildēt

Yes

20.09.2016. 07:59

»

antiņš

Korumpētās Vienotības salašņas


Pretīgais latkovskis
Vajadzētu viņu pie Rinkēviča par palīgu iekārtot

Atbildēt

antiņš

20.09.2016. 07:37

Korumpētās Vienotības salašņas !

Atbildēt

Pēteris

20.09.2016. 07:03

Pamazām nāk gaismā Vienotības morāle. Žel, ka tikai pirms skuju takas...

Atbildēt

LAMPA

20.09.2016. 01:37

Par šo interesanto, rietumu demokrātijas, transparencijas kāzusu, godīgas pārvaldības un labās prakses integrēšanas gadījumu mēs visi varētu sarīkot kādu paneļdiskusiju LAMPAS festivālā-pestivālā pareizajiem cilvēkiem. Aicināti itin visi - Kažoka, Voika, Viņķele, VKalniņš, Strautmane, Spolītis, Latkovskis, Judins, Jurašs, Strīķe, Ģiga, Jaunalksne. Ko esmu aizmirsis? Ak jā - Nelllllllllllliju pašu Nellllllliju! Un arī ētikas superekspertu Raudsepu. Kā tad bez viņa, kā tad bez viņa. Nu tad arī apspriedīsim šo ļoti sarežģīto un patiešām komplicēto gadījumu. Ko tas varētu signalizēt pilsonīgai sabiedrībai? Hmmmm ..... patiešām ko???!!!! - viena otrai cieši acīs lūkosies Kažoka un NellllllllijaL. Vien Ījābs tā stulbi mīņāsies, vienīgais būs sajutis, ka kaut kas visiem kopā biksēs būs iesprucis. Bet tad atnāks Šlāpins, Melbiksis un paziņos, ka pie visa vainīgs ir Lapsa, bet Hermanis vispār duraks kaut kāds taču.

Atbildēt

Orvela cūka

19.09.2016. 23:58

Ja atbildīga amatpersona autosalonā nopirktu jaunu, luksus klases “Mercedes-Benz” par ... 2 500 eiro. Kas par atlaidi, visa pasaule noelstos! BRĪNUMI NOTIEK! Pārdevējs noteikti būtu sapīpējies galīgi, bet nu tā gadās.
Bet pēc tam .... BRĪNUMI nebeigtos - viņa vadītā iestāde godīgā konkursā izvēlētos iepirkt lielu daudzumu Mercedes-Benz par tirgus cenu, nu mazliet teiksim virs, nu tā mazliet … Noteikumos būtu ierakstītas tikai MB pieejamas ekstras un citi pretendenti atkristu.
Sakiet - vai šajā gadījumā Valts Kalniņš un pārējie grozītu galvu neizpratnē? Vai tad pēc kourpcijas nesmirdētu pa gabalu?
Aprakstīts ir identisks gadījums ar mainītām personām un pakalpojuma vietā ir prece. Būtība precīzi tāda pati. Un tā IR korupcija, bez mazākajām šaubām.

Man pie kājas vienotība, šmienotība, latkovski, vonsoviči, lapsas, vaškas, futbolisti, čerņicki, saskaņas urlas vai vēl sazin kas. Pilnīgi vienalga. Rakstā minētais gadījums ir tīra korupcija un viss. Tāda glumīgi sīka, tas gan. Bet iekrīt jau uz knauzerīgām lietām. Kā cietumā saka un Vonsovičs, pats bijušais ments, to labi zina - Жадность фраера губит

Atbildēt

vai nu tā būs labi

19.09.2016. 22:08

»

švamme

es atvainojos, bet neatceros, no kurienes, vai kāda komentāra es nesen iekopēju citātu, kas man šķiet pelnījis, lai ar to padalos...


"indivīdam nevajag likumus, nevajag sistēmu..." - vai tikai tas nevelk uz anarhiju?
Tas, ka birokrātijas ir par daudz, ka likumi reizēm sataisīti nejēdzīgi, jo vara ir pārāk attālināta no reālās dzīves, tas ir viens, bet pavisam bez sistēmas, bez policijas, bez pensijām...

Atbildēt

tfjufju

19.09.2016. 21:53

Štrunts. Mani vairāk satrauc sekojošs virsraksts "Valsts pirmais pāris kā modeļi pozē itāļu modes žurnālam" un foto kolāža, kur Latvijas prezidents ar kundzi pozē kā modeļi (!!!!!!!!!!!) žurnālam. Ko vēl tik idiotisku nebija gadījies sagaidīt no oligarhijas pāķu peškām. Papretīgi. Lapsa negrib pajautāt zzs prezim un viņa dāmai, kā viņiem tāda doma stulbajās baškās iešāvusies un cik viņi par to saņēma.

Atbildēt

:-)

19.09.2016. 21:42

Ja pie advokāta atnāktu Lapsa, daļa atteiktos vispār viņam sniegt pakalpojumu

Atbildēt

Es esmu

19.09.2016. 20:39

Vienotība smird arvien vairāk.

Atbildēt

lapsas loģika

19.09.2016. 20:35

»

foobar

Cik ir honorārs par šitādu rakstu? Lato, nepārdodies pa lēto


Ja Lapsa saka, ka par rakstu nav saņēmis naudu no pasūtītāja, tad viņam ar steigu jādodas uz KNAB un jāatzīstas korupcijā, jo varēja taču saņemt

Atbildēt

Dainis

19.09.2016. 20:33

Tīri pasūtījuma raksts,Vaškas vārdā,nauda tak jāatrādā:)

Atbildēt

hehe

19.09.2016. 20:12

VĻIP, OČKARIK .:-)))

Atbildēt

foobar

19.09.2016. 19:02

Cik ir honorārs par šitādu rakstu? Lato, nepārdodies pa lēto!

Atbildēt

Saeimas sociālais dienests

19.09.2016. 19:00

Vai, nu mums taču deputāti ir tādi nabadziņi un tik godīgi cilvēki, ka advokātiem pat par velti viņiem būtu jāpalīdz, ja kāds neģēlis šos iedomājies iesūdzēt tiesāt. Saeimas deputāti taču ir tikai 100, reta suga, tā teikt, katram no viņiem jābūt savai vietai Sarkanajā grāmatā.

Atbildēt

švamme

19.09.2016. 18:43

P.S. ar šo gribēju teikt, ka Cita suga kaut kā iefiltrējas starp cilvēkiem, iekļūst valdībā, veido likumus un NEKAD nedzird tautas balsi. Kā īsā laikā visi, kas pie siles no Cilvēka kļūst par Citu Sugu,

Atbildēt

švamme

19.09.2016. 18:38

es atvainojos, bet neatceros, no kurienes, vai kāda komentāra es nesen iekopēju citātu, kas man šķiet pelnījis, lai ar to padalos:

"...atskārst un saprast fundamentālo atšķirību starp intelektuālu būtni un cilvēku kā tādu? Jo, ne visi, kas ir apveltīti ar kaut kādu saprātu, domāšanu un pat apziņu, ir cilvēki. Mūsu vidū 4%-18% ir emocionālie kropļi, biogaļa, būtnes ar defektu, kuras nav Cilvēki. Cita suga. Starp citu, vairums - vīrieši. Un liela daļa no tiem veido jaunās 'paradigmas'.
To cut it short.. ir jāapzinās, ka uz planētas Zeme, dzīvo vismaz divas Homo Sapiens sugas, ar identiskām vai līdzīgām ārējām pazīmēm, bet pilnīgi atšķirīgu pasaules uztveri. Viena no šīm sugām ir parazitāra. Noskaidrot, kas ir kas, vienkārši. Noskaidrojiet, kas ir viņu prioritātes. Ja viņi atbild - ekonomikas izaugsme, valsts.. - parazīti. Ja saka, ka prioritāte ir cilvēks, bet tālāk sāk murgot par ekonomikas izaugsmi, trešo industriālo revolūciju, nacionālismu, pieaugumu, naudas ietekmi utt., u.tjp... - parazīti. Indivīdam nevajag nekādu tehnorevolūciju, jauno paradigmu, smartfonu, lolipopu par 1 centu, klimata pārmaiņu seku novēršanu, nacionālu valsti un birokrātiju par miljardu. Indivīdam, kurš nav psihoemocionāls kroplis, nevajag nedz jaunus, nedz vecus likumus. Nevajag sistēmu. Likumus un sistēmu vajag parazītiem. Turklāt tādus likumus un tādu sistēmu, kurā parazītiem ir savstarpēji citi likumi. Cilvēks, kurš nodarījis citam kaitējumu vai ciešanas, to mēģinās novērst. Psihopāts - meklēs attaisnojumu, kāpēc kaitējums bija jānodara. Tās nav iemācītas lietas, cilvēki ar to piedzimst. Vai piedzimst bez tā. Ģenētisks vai mutācijas brāķis. Var piedzimt bez rokām un būt cilvēks. Piedzimstot bez sirds-apziņas, tu neesi cilvēks, pat, ja tev ir četras rokas..."

Atbildēt

w

19.09.2016. 17:57

..pērkamās Latvijas ikdiena!

Atbildēt

ad vokāts

19.09.2016. 17:42

Ja pie manis atnāktu Lapsa es viņai paprasītu 500 eiro stundā, bet ja atnāktu klients, droši uzvaramā lietā par kuru turklāt rakstīs visās avīzēs un TV, tad vispār varu strādāt bez atlīdzības. Nu labi, lai Lapsas nenobeigtos no skaudības, izrakstītu rēķinu par dažiem simtiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...