Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nora

08.08.2017. 20:03

»

ibsens

Kāds cūku tēviņš


Cūku tēviņus par kuiļiem sauc.Jeb varbūt vepriem?

Atbildēt

osis

08.08.2017. 07:27

Advokāts-miljonārs...,nu tad sakiet,kuru šķiru viņš apkalpo,ja var tikt pie šādām naudām?Vai būtu iespējams izsekot viņa naudas plūsmām un attiecīgi godīgai nodokļu nomaksai?Mana pārliecība saka,ka nemūžam.Un dariet,ko gribat.Piga visiem.

Atbildēt

Hihi

07.08.2017. 20:38

Tauta, ziedojiet slimajiem bērniņiem ārstēšanai, valstij nav naudas

Atbildēt

Lūk, kā

07.08.2017. 20:32

kā šis advokātiņš ir ticis pie bagātības? Repše par šī advokātu biroja pakalpojumiem samaksāja no budžeta līdzekļiem 3 miljonus, cerībā šos izdevumus piedzīt no tiesājamā, tikai Anglijas ties šo Repšes prasību noraidīja, kā neadekvātu... Tagad viņš turpina apkalpot Vienotību...Un kad atcerās Strautmanes raidījumus... ziniet - ir jābrīnās, cik cilvēki var būt zemiski divkoši...

Atbildēt

Solvita Mellūpa

07.08.2017. 19:00

Mežaparks, bija Hamburgas iela, būs Vienotības iela.

Atbildēt

07.08.2017. 18:42

Taču bija viņa mīļākā, izcilā žurnāliste spēlē, dzer un šņauc! Lai tālu nav jāiet.

Atbildēt

VB

07.08.2017. 17:45

"Īres līgumu beigu termiņš 2025.gada 20.jūnijs."
BET, tie gadi taču paiet! Vnk., redzams, advaokātam apgrozāmie līdzekļi netrūkst...

Atbildēt

Anna

07.08.2017. 13:19

Vonsovičs bija vienīgais advokāts, kurš valstij maksāja nodokļus. Nav ko skatīties svešā makā un skaust, naudu viņš nopelnīja ar savu darbu.

Atbildēt

Paija

07.08.2017. 12:03

viņš vienkārši apgroza naudu, izrēķinājis, ka ilgtermiņā gūs kādu peļņas daļu, daudz lielāku par to, ko var gūt no savas tiešās profesionālās darbības...

Atbildēt

Nu fan

07.08.2017. 11:23

Baigā sensācija. Cilvēks iegādājas nekustamo īpašumu izsolē. Nu un? Ja ir līdzekli, ja maksā nodokļus, lai perko, ko grib. Izskatās normāls darījums.

Atbildēt

briljanta roka

07.08.2017. 11:06

neredzams laulības gredzens

Atbildēt

ģimenes loceklis

07.08.2017. 10:49

Ārprāts! Re, ko dara, kad tiek partijā! Visi saprot, ka ar algu to nevar nopirkt..Tāda ir mūsu dzīve sabiedrībā, kur valdībai pietuevinātie ne ar ko nerēķinās.

Atbildēt

Emilija

07.08.2017. 10:46

Kāpēc tad nepirka ekskluzīvo namu Hamburgas ielā 16, kuru arī reiz centās pārdot, kurā dzīvoja mūsu prezidents Gustavs Zemgals?

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 10:39

Vēl nepietiek "piesavināties"? Nav mums Albānija, kur cilvēku tirdzniecība pirms valdības nomaiņas bija pasaules topā, bet LV cilvēkus tāpat izraida no valsts manipulējot ar tiem.

Atbildēt

uga

07.08.2017. 09:03

Ir galma dzejniece (M.Z.), galma kinorežisors (Strenčs), galma maksliniece (Dž.S), galma padomnieki (Delna, Providus ....), galma celtnieks (Skonto),

kāpēc lai nebūtu arī galma advokātiņš?

Atbildēt

Fēlis

07.08.2017. 07:10

»

zampa

No valsts pupa var labi baroties - nauda plūst, nekas nav jādara un atbildības nekādas


Pats pretīgākais ir tas, ka šitie blēži un parazīti citus uzskata par muļķiem un lūzeriem, itkā nesaprastu, ka bez piesūkšanās valsts naudai paši būtu nulles vērtībā. Visa valsts ir uzbūvēta, lai daži parazīti varētu baroties. Visam jānotiek tikai caur tiesām un bankām, jāveic iepirkumi no privātajiem, tā vietā, lai valsts un pašvaldības stratēģiskās nozarēs uzturētu savus uzņēmumus- tikai lai daži maitas varētu pasildīt kārās roķeles.

Atbildēt

jaajaa

07.08.2017. 06:49

...Swedbank nav banka...pie mazākajām problēmām ņem nost visu, ja tikai ķīlas vērtība pārsniedz krīta atlikumu...un absolūti lielākā daļā viņu rīkoto "labprātīgo" izsoļu īstenībā ir cilvēktiesību pārkāpums...

Atbildēt

jautājums

06.08.2017. 20:31

Interesanti, cik advokāts ir nodokļos nomaksājis?
Kad Latvijā beidzot būs vispārējās nodokļu deklarācijas?
Cik tad mums to advokātu miljonāros ir? Gribētos tomēr zināt...

Atbildēt

Tikai 30% atbildība

06.08.2017. 19:25

»

zampa

No valsts pupa var labi baroties - nauda plūst, nekas nav jādara un atbildības nekādas


Vienotības tumbočkas priekšā.

Atbildēt

zampa

06.08.2017. 19:10

No valsts pupa var labi baroties - nauda plūst, nekas nav jādara un atbildības nekādas

Atbildēt

kultūras piemineklis Hamburgas ielā 25

06.08.2017. 17:23

Vienīgā arhitekta Oskara Bāra projektētā māja Mežaparkā - Valsts nozīmes kultūras piemineklis Hamburgas ielā 25 pierāda, kā, prasmīgi plānojot, var izmantot dabīgo reljefu ar augstu kāpu gruntsgabalā. Laika gaitā māja ir piederējusi vairākiem īpašniekiem: prof. P.V.Denferam, V.Denzeram, Markshauzenam un Tēraudam. Trīsdesmito gadu pirmajā pusē te darbojās T.Rihteram piederošā bērnu sanatorija, vēlāk māju nopērk Latvijas sūtniecības darbinieks Anatols Dinsbergs. Padomju laikā mājā mitinājās vairākas ģimenes. Tagadējie mājas īpašnieki skaisto namu ar pildrežģa motīviem ir priekšzīmīgi restaurējuši.

Atbildēt

Pārdod zemi privātmāju apbūvei

06.08.2017. 17:22

Pārdod zemi privātmāju apbūvei
Mežaparks, Hamburgas iela 25, Mežaparks
Rīga, Latvija

450 000 EUR

2456 m² | Pārdod zemi privātmāju apbūvei

Īpašnieks pārdod vienu no retajiem palikušajiem zemes gabaliem īstajā Mežaparkā.

Objekta informācija
Objekta tips:
Zeme
Cena:
450 000 EUR
Tiešā norāde:
http://www.city24.lv/lv/nekustamais-ipasums/pardod-zemi/Mezaparks/6188168
Pieejams:
uzreiz

Atbildēt

Pupiņa

06.08.2017. 16:35

Sorosīti slikti nedzīvo.
Galvenais ir uzticīgi kalpot. Sen zināma lieta.

Atbildēt

ibsens

06.08.2017. 16:00

Kāds cūku tēviņš!

Atbildēt

ja kas

06.08.2017. 15:45

apkalpojot valsts struktūras
Valstij ir tikai viena struktūra jeb uzbūve.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...