Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

15.12.2017. 12:06

»

Mežinženieris

Ir skumji konstatēt, ka mežus atguvušie, nerunāju par nopirkušajiem biznesa taisīšanai, nav bijuši tik saprātīgi un iepazinušies ar zinātnieku atziņām, kas tad īstenībā ir mežs cilvēku dzīvē, kā tas nodrošina mūsu eksistenci. Nezinot šīs gadsimtos izkristalizējušās patiesības, mežs tad arī kļūst par...


tieši tā, agoniju jau neatcels likumu izmaiņa par labu alkatībai, tas var tikai paātrinās kritienu lejup, jo netiks meklēti visiem pieņemami un atbilstoši 21.gs. attīstības ceļi.Patreizējie noteikumi ir pietiekami normāli abām pusēm, mežu īpašniekiem un ilgtermiņa ekologijai(arī jau uz robežas).

Atbildēt

mežsargs

07.12.2017. 17:07

Valstij maksāju arvien pieaugošos nodokļus ,bet savā mežā nevaru būt saimnieks ,meža KGB to neļauj ,sociālisms turpinās ,jāzog paša mežā !

Atbildēt

Priekš zagļiem esmu plānprātīgs

30.11.2017. 02:18

»

Es

Privātīpašums nedod absolūtas tiesības, tam gadās arī apgrūtinājumi, bet īpašniekam - pienākumi. Neaizmirsti, ka meža īpašnieks dzīvo sabiedrībā, ar kuras viedokli tam ir jārēķinās. Izlasot tavu komentāru, pirmais, kas nāca prātā, bija tie Bez Tabu sižeti, kurā kāds plēšas ar kaimiņiem par servitūtu...


Mums nav valsts, bet īsta anarhistu visatļautība te valda. Privātīpašums nav privātīpašums, jo es nevaru uz savas zemes iestādīt mežu, es nevaru savu mežu pārvērst lauksaimniecības zemē, bet toties ārzemnieks nopircis latvieša zemi, drīkst izmantot zemes dzīles. Lielākajā daļā valstu zemes dzīles ir valsts īpašums un pievienojos šādam saprātīgam viedoklim. Tāpat kā visiem stratēģiski svarīgajiem uzņēmumiem jābūt 100% valsts kontrolētiem, tāpat arī tabakas un alkohola 100% valsts monopolam.
Mūsu valsts mežus izsaimnieko privātpersonas un firmas, gūstot lauvas tiesu pelņas no valsts īpašuma. Tas viss aizsākās jau iznīcinot MRS un varoņtempos atbrīvojoties no vecajiem mežsargiem, liekot vietā jaunus, alkatīgus un apsviedīgus, kam sava kabata rūp vairāk par Latvijas valsti.

Atbildēt

Mežinženieris

29.11.2017. 09:27

»

Georgs

Mani vecvecāki no meža pārtika Latvijas laikā, neizcirta visu, mežš stāv joprojām, pakāpeniski savu laiku nodzīvojušie koki tika mainīti ar jauniem stādījumiem. Kāpēc visādi ķerusi domā, ka es tad nu visu uzreiz izcirtīšu


Ķerusi par izciršanas apjomiem nedomā, tikai iepazīstas ar statistiku un aerofoto bildēm. Un šī informācija neko sevišķi iepriecinoša nav. Tāpēc jau arī uztraucas, jo redz kopējo bildi Latvijā.

Atbildēt

VB

28.11.2017. 11:13

»

pamežs jau nav koks


Pie jūras ir labs da jebkurš šķērslis vējam!

Atbildēt

Es

28.11.2017. 08:44

»

Bruno

Privātiem īpašniekiem meži ir jāatļauj cirst, jo tas taču ir viņu īpašums. Un ja dabas aizstāvi vēlas lai mežs netiktu cirsts, tad lai maksā atbilstošu kompensāciju...


Privātīpašums nedod absolūtas tiesības, tam gadās arī apgrūtinājumi, bet īpašniekam - pienākumi. Neaizmirsti, ka meža īpašnieks dzīvo sabiedrībā, ar kuras viedokli tam ir jārēķinās. Izlasot tavu komentāru, pirmais, kas nāca prātā, bija tie Bez Tabu sižeti, kurā kāds plēšas ar kaimiņiem par servitūtu. Tu esi apmēram tā domājošs.

Atbildēt

Es

28.11.2017. 08:41

Parakstījos. Tas ir nopietni, tas ir pienākums.

Atbildēt

Georgs

28.11.2017. 07:59

»

Mežinženieris

Ir skumji konstatēt, ka mežus atguvušie, nerunāju par nopirkušajiem biznesa taisīšanai, nav bijuši tik saprātīgi un iepazinušies ar zinātnieku atziņām, kas tad īstenībā ir mežs cilvēku dzīvē, kā tas nodrošina mūsu eksistenci. Nezinot šīs gadsimtos izkristalizējušās patiesības, mežs tad arī kļūst par...


Mani vecvecāki no meža pārtika Latvijas laikā, neizcirta visu, mežš stāv joprojām, pakāpeniski savu laiku nodzīvojušie koki tika mainīti ar jauniem stādījumiem. Kāpēc visādi ķerusi domā, ka es tad nu visu uzreiz izcirtīšu?

Atbildēt

Mežinženieris

28.11.2017. 01:25

Ir skumji konstatēt, ka mežus atguvušie, nerunāju par nopirkušajiem biznesa taisīšanai, nav bijuši tik saprātīgi un iepazinušies ar zinātnieku atziņām, kas tad īstenībā ir mežs cilvēku dzīvē, kā tas nodrošina mūsu eksistenci. Nezinot šīs gadsimtos izkristalizējušās patiesības, mežs tad arī kļūst par ''burkānu lauku'', kurā var darīt visu, kas vien ienāk prātā. Un tad ienāk prātā daudzkas, kam ar loģiku nav nekāda sakara, vairāk gan ar alkatību,. jo, ja tev ir mežs - tad nabags neesi.
Kā jau esmu rakstījis, acīmredzot, valsts ir tuvu defoltam, tādēļ jācērt un jācērt arvien intensīvāk, taču likumīgi pieejamie resursi ir visticamāk jau beigušies, vai tuvu tam. Tāpēc ir nepeiciešamas šīs izmaiņas, lai vēl kādu laiku varētu agonēt uz Latvijas noplicināšanas rēķina.
Pievienojos visiem, kuri saskata draudus Latvijas mežiem, un saprot tos riskus, kuri, iespējams, iestātos realizējot šādu tuvredzīgu saimniecisko politiku.

Atbildēt

VB

27.11.2017. 22:50

»

lauķis

...ka kailcirte ir jauna meža sākums


Tā ir. Bet mums jau nebūs arī pēc 400 ar tādu pieju!

Atbildēt

VB

27.11.2017. 22:47

»

bite

Ko dos petīcija? Atbildi uz retorisku jautājumu


Piekrītu, ka naiva, kaut parakstīju.
Nāk vēlēšanas, laiks saukt neliešus vārdā!
I Latvijas laikā mežus pie jūras stādīja un tikai tāpēc te vispār varu dzīvot - tagad cirtīs?!

Atbildēt

pamežs jau nav koks

27.11.2017. 22:32

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atbildēt

īpašnieks

27.11.2017. 20:23

Cilvēki, kas nekad dzīvē nav nopietni strādājuši, bet ubagojuši naudu pa visu pasauli, lien manā īpašumā, kuru mani senči pirka par sviedriem vaigā pelnītiem cara rubļiem. Es negatavojos izcirst mežu, bet es labāk par šiem plānā galdiņa urbējiem zinu, kad koks ir jāstāda un kad to izdevīgāk cirst. Ja nu šie kundziņi tik gudri, tad lai parāda, kā pamežā izaudzēt normālu priedi, ko viņi grin uzspiest visai valstij.

Atbildēt

hppt

27.11.2017. 20:16

...,,lai tu cirtēj noslāptu līdz ceļiem ūdenī stāvēdams,,.

Atbildēt

bite

27.11.2017. 20:07

Ko dos petīcija? Atbildi uz retorisku jautājumu:
Kučinska kungs, vai tiešām Jūsu dāvana Latvijai simtgadē būs jaunas kailcirtes mūsu mežos?
Atbilde būs - Jā!
Un tālāk?
Šī petīcija ir naivo tvaika nolaišanai. Paskatieties, kas to apmaksā!

Atbildēt

Marks

27.11.2017. 19:57

»

Bruno

Privātiem īpašniekiem meži ir jāatļauj cirst, jo tas taču ir viņu īpašums. Un ja dabas aizstāvi vēlas lai mežs netiktu cirsts, tad lai maksā atbilstošu kompensāciju...


Ko muldi? Es jau tagad nevaru savā piemājas dārziņā taisīt dziļurbumus vai būvēt debesskrāpi, nesaņemot valsts pārvaldes atļauju! Mežu īpašnieki labi zināja noteikumus, iegādājoties mežu, bet tagad grib šos noteikumus mainīt, dēļ vieglas peļņas.

Atbildēt

Bruno

27.11.2017. 19:27

Privātiem īpašniekiem meži ir jāatļauj cirst, jo tas taču ir viņu īpašums. Un ja dabas aizstāvi vēlas lai mežs netiktu cirsts, tad lai maksā atbilstošu kompensāciju.

Bet nevis 150 EUR par ha kā šobrīd, bet tirgus cenu 10 000 EUR. Un vai šajā situācijā daudzi nodokļu maksātāji gribētu, nevis lai labo ceļus bet samaksāt privātīpašniekam par mežu neciršanu.

Tad kad mežu "aizstāvim" ierobežos tiesības lietot savu īpašumu, tad viņi runās savādāk!

Atbildēt

Tiešām PIETIEK.

27.11.2017. 16:06

Skumji, ka vides organizācijas ir tik zemi kritušas naudas varā, ka spēj novēlēt Latvijai vienīgi kailcirtes. Laikam aizmirsušas vai ar dolāriem aizmiglojušas acis, ka kailcirte ir jauna meža sākums. Kaut gan jau pāris gadus (ap 2008) atpakaļ iepriekšējais ornitologu bļauris ķērca, ka Latvija būs tuksnesis dažu gadu laikā. Redz ja nav.
Komentāram par partijām - Kāda politiskā spēka partijā ir skaļākais vides bļāvējs U. Rotbergs? Vai tad ne brūkošās Vienotības valdē?

Atbildēt

a ko ta nu?

27.11.2017. 15:34

Tā notiek, kad Latvijā nav normālas partijas, kas spētu aizstāvēt vides intereses.
Zaļā partija ir tikai fikcija un Lemberga partijas piedēklis.
Savkārt Ļimončiks rūpējas tikai par lielajem zemniekiem un mežistrādātājiem.
Vēlēšanas nāk - ZZS naudu vajag.
Opozīcijai vajadzētu versties tiesā un apstrīdēt šos MK noteikumus.Diemžēl tur arī ir savi cirtēji - ziedotāji...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...