Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ZINĪTIS

23.10.2018. 21:33

MŪSDIENĀS BŪVATĻAUJA NAV VAIRS KAUT KAS, KAS NOZĪMĒ BŪVNIECĪBU, BET TIKAI PIRMO SOLI PROJEKTĒŠANĀ.

FAKE RAKSTS.

Atbildēt

Gh

20.10.2018. 21:08

Kaa Zemes veel ness sitadus

Atbildēt

Tiesnesis

20.10.2018. 11:33

»

Z

Fikcija. Tāda tiesneša nav


Agris Dreimanis

Atbildēt

Z

20.10.2018. 10:39

Fikcija. Tāda tiesneša nav
https://www.tiesas.lv/tiesas/tiesnesi/saraksts?sort LastName&sortdir ASC

Atbildēt

Tie ir genètiski

20.10.2018. 06:13

»

Mēsli,ne tomāti!

No veikalos tirgotajiem tomātiem,kas nemaz negaršo pēc tomātiem,jau sen esmu pilnībā atteicies


modificèti tomàti, tomètu gènu krusto ar leduszivs...

Atbildēt

Mēsli,ne tomāti!

19.10.2018. 22:44

No veikalos tirgotajiem tomātiem,kas nemaz negaršo pēc tomātiem,jau sen esmu pilnībā atteicies

Atbildēt

Fakts

19.10.2018. 22:35

Esmu dzimis Ulmaņa apvērsuma gadā.Par to mana māte ir saņēmusi no Ulmaņa 100 latus.Ja minētā Baiba Gaisa ir dzimusi,kaut vienu dienu pirms apvērsuma un pirms manis,tad viņa nekādi nevar būt par vienu gadu jaunāka par mani!

Atbildēt

asdfgh

19.10.2018. 18:44

lidl vareetu buut konkurents mazajaam maximaam, ne jau rimi...jo rimi savu lidlveidiigo veikalu aka supernetto paarbrendoja par rimi...

Atbildēt

Lamata

19.10.2018. 18:33

LIDL ir globāls Vācijas uzņēmums. EM ministrs Ašeradens ļoti atbalstīja šī uzņēmuma ienākšanu Latvijā, jo tas palielinās konkurenci un veicinās pirktspēju. Lietuvā tādu jau ir 39. Rīgā būvuzņēmums MERKS veic loģistikas centra būvniecību, veikals paredzēts Duntes ielā. LIDL paši būvē, iesaistot vietējās būvfirmas, nevis nomā telpas. Tāpēc jau tas ir zemo cenu veikals, kurā iepirkties var nabadzīgākie valsts iedzīvotāji, kuru ir pietiekošs skaits.Latvijā paredzēti 10 veikali tuvākajā laikā.

Atbildēt

Palmu eļļa ir kapeiku produkts,

19.10.2018. 18:16

»

Šokočoko

Kas jums ir visiem ar to palmu eļļu? Kāda atšķirība, vai tortē ir palmu eļļa vai sviests, tas tik un tā ir neveselīgs produkts. Ēdiet dārzeņus! Audzējiet paši savus burkānus. Man kā pircējam pilnīgi popuj, vai tomāts audzis LV getliņos vai polijā, ja pirmais maksā 3x dārgāk, tad to lai pērk "patrioti...


ko tonnāmpievieno dažādiem produktiem kā konservantu. Palmu eļļu drīkst lietot vien vietējie iedzīvotāji Āfrikā, kura tūlīt iegūta no palmām ir citā konsistencē. Bet sacietējušī, atkausētā pie 40 grādiem pēc C, nonākot patērētāja asinsritē, nogulsnējas asinsvdos, tos nosprostojot. Izkūst šī palmu eļļa tikai tad, kad cilvēks slimībā sasniedz 40 grādus pēc C.

Latvijas iedzīvotāji tradicionālo sviestu, pie kā pieraduši, aizstāj ar olīveļļu. Tas ir nepareizi un tas ir cits stāsts. Sviestu nedrikst salīdzināt ar palmu eļļu. ES pētījums liedza Latvijā tādos daudzumos pielietot palmu eļļu, bet tas bija īslaicīgi, to pārtrauca darīt. Tagad ļoti daudz produktos atkal pievieno nāvējošo palmu eļļu. Tās klātesamību produktā norāda tik sīkiem burtiem, ka daudzi tam nepievērš uzmanību.

Atbildēt

jaajaa

19.10.2018. 18:02

...nu tiesnesis vismaz godīgi visiem ir pateicis, kāds būs gala lēmums pēc būtības...bez noliktavas Lidl neatstās...:)

Atbildēt

NUNU

19.10.2018. 17:58

Mūsu bāleliņi sačupojās ar igauņu bāleliņiem, lai tiktu uzcelts veikals, kurā tirgot lētas poļu preces. Lietuvieši par Lidl priecīgi, gan jau arī mēs tādi būsim, zinot trešdaļas iedzīvotāju zemo pirktspēju.

Atbildēt

Šokočoko

19.10.2018. 17:46

»

Veselam cilvēkam 36.6

palmu eļļa speciālos Rimi pasūtījumos Vācijā šokoādei Latvijas pensionāriem ir trīskāršota un pieckāršota deva un šo šokolādi pārdot par pazeminātu cenu. Drīz jauni pensināru tūkstoši nonāks viņsaulē. Kopš Laima pārdota norvēģu kompānijai, visos Laimas produktos ir paaugstināta palmu ellas koncentrācija...


Kas jums ir visiem ar to palmu eļļu? Kāda atšķirība, vai tortē ir palmu eļļa vai sviests, tas tik un tā ir neveselīgs produkts. Ēdiet dārzeņus! Audzējiet paši savus burkānus. Man kā pircējam pilnīgi popuj, vai tomāts audzis LV getliņos vai polijā, ja pirmais maksā 3x dārgāk, tad to lai pērk "patrioti". Turklāt spānijā audzis zaļš novākts tomāts ir tāds pats štrunts kā bālais getliņu brālis-minerālis. Lai nāk lidl, šmidl un visi citi, lielāka konkurence, mazāka cena plastmasas tomātu izstrādājumiem. Šokolādi vispār nevajag ēst. Tas nav produkts. Un tas nav nepieciešams izdzīvošanai vai veselībai. Kas liedz pašam taisīt savu šokolādi našķim 1x nedēļā? Kaut no vissupertruper labākajiem produktiem. Un cik cilvēkam vajag šokolādi? Tak neēdat spaiņiem?

Atbildēt

Veselam cilvēkam 36.6

19.10.2018. 16:31

»

Visi saldumi Superneto un Rimi

ir ar palmu eļļu, kos iesēžas asinsvados, jo kūst pie 40 grādiem. Tas ir slepenais fašistu B' nai B' rith nāves ierocis, uz beigām "saldinot " dzīvi nolemtajiem, no kuriem attīra telpu sev cionisti, komunisti, čekisti. Nav cilvēku, nav problēmu


palmu eļļa speciālos Rimi pasūtījumos Vācijā šokoādei Latvijas pensionāriem ir trīskāršota un pieckāršota deva un šo šokolādi pārdot par pazeminātu cenu. Drīz jauni pensināru tūkstoši nonāks viņsaulē. Kopš Laima pārdota norvēģu kompānijai, visos Laimas produktos ir paaugstināta palmu ellas koncentrācija. Tā Norvēģija šodien iekaro Latviju. Iztrūkst Laimas produkcijas ar nosaukumu Vikings.

Atbildēt

Visi saldumi Superneto un Rimi

19.10.2018. 14:20

»

Ome

Ja LIDL būtu tāds sūds, tad Rimi nebūtu savus Superneto, kur tik tiešām pārdeva poļu sūdus (Poesia utt), pa galvu kaklu pārtaisījis par mini Rimi, lai vismaz savu tirgus daļu mēģinātu nosargāt. Un zinājāt, ka Lidl saviem piegādātājiem prasa lai tie ir sertficējuši savas pārtikas ražotnes starptautiski...


ir ar palmu eļļu, kos iesēžas asinsvados, jo kūst pie 40 grādiem. Tas ir slepenais fašistu B' nai B' rith nāves ierocis, uz beigām "saldinot " dzīvi nolemtajiem, no kuriem attīra telpu sev cionisti, komunisti, čekisti. Nav cilvēku, nav problēmu.

Atbildēt

LAUĶIS

19.10.2018. 13:50

»

Tiesnesis

Labi, ka secinājumi pamatoti ar faktiem. Diemžēl meli tiesu nolēmumos ir norma, tikai melošanas mērķis ne vienmēr ir tik skaidrs


Diemžēl meli tiesu nolēmumos ir norma, par to nācies pārliecināties arī pašam ne vienreiz vien.

Atbildēt

džins

19.10.2018. 12:16

Visur tirgo šņagu priekš auslanderiem.
ATŠĶIRĪBA TIKAI VEIKALU NOSAUKUMOS FASĀDĒS.
Un ciparos ko prasa sarkanā fasāde, ko zilā, ko dzeltenā!

Atbildēt

Ome

19.10.2018. 11:37

»

Tomuks

Sūds tas LIDL. Poļu (nevis vācu) veikala izstrādājums


Ja LIDL būtu tāds sūds, tad Rimi nebūtu savus Superneto, kur tik tiešām pārdeva poļu sūdus (Poesia utt), pa galvu kaklu pārtaisījis par mini Rimi, lai vismaz savu tirgus daļu mēģinātu nosargāt. Un zinājāt, ka Lidl saviem piegādātājiem prasa lai tie ir sertficējuši savas pārtikas ražotnes starptautiski akreditētajās institūcijās ??? A izrādās , Latvijā neviena nav tā sertificējusies, laikam tikai Forevers :))) Tā kā īstenība ir tur ārā.

Atbildēt

no Jūrmalas

19.10.2018. 10:59

Ja kāds papētītu tā laika, kad Vjačeslavs Dombrovskis bija T/S komisijas vadītājs, redzētu, ka viņš gribēja nepieļaut būvatļauju apstrīdēšanu. Panāca, ka sabiedībai vispār nav tiesības uz būvprojekta sabiedrisko apspriešanu kā tādu.
Bijušais superliberālis tagad tēlo " sociāldemokrātu" .

Atbildēt

godājams rīdzinieks

19.10.2018. 10:01

Es arī gribu,lai man netālu no būrīša daudzstāvenē būtu tukšs plašs zemesgabals,kur sunītim paskriet un izkakāties.Un lai man tas nav jaapkopj,un arī nodokļi nav jāmaksā.

Atbildēt

maksimusus

19.10.2018. 09:58

Arī tā var mēģināt izgāzt Liddl ienākšanu.

Atbildēt

Jautrais

19.10.2018. 09:47

...jaaieniedz jaunas likumu normas, kuras paredz uzsaakt kriminaalu vaijaassanu iereednniem, deputaatiem, tiesnessiem par klaji redzamu ineressu lobeessanu...

Atbildēt

Līdzīgā kārtā Kurzemes apgabaltiesa

19.10.2018. 08:54

kādā lietā trīs tiesnešu sastāvā konstēja bruģi kādā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalma braucamajā daļā, lai gan bruģis tur nekad nav bijis un nav vēl šobaltdien.

Atbildēt

Tiesnesis

19.10.2018. 07:01

Labi, ka secinājumi pamatoti ar faktiem. Diemžēl meli tiesu nolēmumos ir norma, tikai melošanas mērķis ne vienmēr ir tik skaidrs.

Atbildēt

hfhfh

19.10.2018. 06:56

Pirmo reizi pareizi uzrakstīts( milzīgo poļu preču importa noliktavu ) A to visi tik priecājas Vācu Vācu. Kut ko vācu tur baigi grūti atrast. Kodi paša Lidl . Kur ražots nav saprotams . Pat Spāņu Serano šķiņķis beigās skatos polijā ražots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....