Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ZINĪTIS

23.10.2018. 21:33

MŪSDIENĀS BŪVATĻAUJA NAV VAIRS KAUT KAS, KAS NOZĪMĒ BŪVNIECĪBU, BET TIKAI PIRMO SOLI PROJEKTĒŠANĀ.

FAKE RAKSTS.

Atbildēt

Gh

20.10.2018. 21:08

Kaa Zemes veel ness sitadus

Atbildēt

Tiesnesis

20.10.2018. 11:33

»

Z

Fikcija. Tāda tiesneša nav


Agris Dreimanis

Atbildēt

Z

20.10.2018. 10:39

Fikcija. Tāda tiesneša nav
https://www.tiesas.lv/tiesas/tiesnesi/saraksts?sort LastName&sortdir ASC

Atbildēt

Tie ir genètiski

20.10.2018. 06:13

»

Mēsli,ne tomāti!

No veikalos tirgotajiem tomātiem,kas nemaz negaršo pēc tomātiem,jau sen esmu pilnībā atteicies


modificèti tomàti, tomètu gènu krusto ar leduszivs...

Atbildēt

Mēsli,ne tomāti!

19.10.2018. 22:44

No veikalos tirgotajiem tomātiem,kas nemaz negaršo pēc tomātiem,jau sen esmu pilnībā atteicies

Atbildēt

Fakts

19.10.2018. 22:35

Esmu dzimis Ulmaņa apvērsuma gadā.Par to mana māte ir saņēmusi no Ulmaņa 100 latus.Ja minētā Baiba Gaisa ir dzimusi,kaut vienu dienu pirms apvērsuma un pirms manis,tad viņa nekādi nevar būt par vienu gadu jaunāka par mani!

Atbildēt

asdfgh

19.10.2018. 18:44

lidl vareetu buut konkurents mazajaam maximaam, ne jau rimi...jo rimi savu lidlveidiigo veikalu aka supernetto paarbrendoja par rimi...

Atbildēt

Lamata

19.10.2018. 18:33

LIDL ir globāls Vācijas uzņēmums. EM ministrs Ašeradens ļoti atbalstīja šī uzņēmuma ienākšanu Latvijā, jo tas palielinās konkurenci un veicinās pirktspēju. Lietuvā tādu jau ir 39. Rīgā būvuzņēmums MERKS veic loģistikas centra būvniecību, veikals paredzēts Duntes ielā. LIDL paši būvē, iesaistot vietējās būvfirmas, nevis nomā telpas. Tāpēc jau tas ir zemo cenu veikals, kurā iepirkties var nabadzīgākie valsts iedzīvotāji, kuru ir pietiekošs skaits.Latvijā paredzēti 10 veikali tuvākajā laikā.

Atbildēt

Palmu eļļa ir kapeiku produkts,

19.10.2018. 18:16

»

Šokočoko

Kas jums ir visiem ar to palmu eļļu? Kāda atšķirība, vai tortē ir palmu eļļa vai sviests, tas tik un tā ir neveselīgs produkts. Ēdiet dārzeņus! Audzējiet paši savus burkānus. Man kā pircējam pilnīgi popuj, vai tomāts audzis LV getliņos vai polijā, ja pirmais maksā 3x dārgāk, tad to lai pērk "patrioti...


ko tonnāmpievieno dažādiem produktiem kā konservantu. Palmu eļļu drīkst lietot vien vietējie iedzīvotāji Āfrikā, kura tūlīt iegūta no palmām ir citā konsistencē. Bet sacietējušī, atkausētā pie 40 grādiem pēc C, nonākot patērētāja asinsritē, nogulsnējas asinsvdos, tos nosprostojot. Izkūst šī palmu eļļa tikai tad, kad cilvēks slimībā sasniedz 40 grādus pēc C.

Latvijas iedzīvotāji tradicionālo sviestu, pie kā pieraduši, aizstāj ar olīveļļu. Tas ir nepareizi un tas ir cits stāsts. Sviestu nedrikst salīdzināt ar palmu eļļu. ES pētījums liedza Latvijā tādos daudzumos pielietot palmu eļļu, bet tas bija īslaicīgi, to pārtrauca darīt. Tagad ļoti daudz produktos atkal pievieno nāvējošo palmu eļļu. Tās klātesamību produktā norāda tik sīkiem burtiem, ka daudzi tam nepievērš uzmanību.

Atbildēt

jaajaa

19.10.2018. 18:02

...nu tiesnesis vismaz godīgi visiem ir pateicis, kāds būs gala lēmums pēc būtības...bez noliktavas Lidl neatstās...:)

Atbildēt

NUNU

19.10.2018. 17:58

Mūsu bāleliņi sačupojās ar igauņu bāleliņiem, lai tiktu uzcelts veikals, kurā tirgot lētas poļu preces. Lietuvieši par Lidl priecīgi, gan jau arī mēs tādi būsim, zinot trešdaļas iedzīvotāju zemo pirktspēju.

Atbildēt

Šokočoko

19.10.2018. 17:46

»

Veselam cilvēkam 36.6

palmu eļļa speciālos Rimi pasūtījumos Vācijā šokoādei Latvijas pensionāriem ir trīskāršota un pieckāršota deva un šo šokolādi pārdot par pazeminātu cenu. Drīz jauni pensināru tūkstoši nonāks viņsaulē. Kopš Laima pārdota norvēģu kompānijai, visos Laimas produktos ir paaugstināta palmu ellas koncentrācija...


Kas jums ir visiem ar to palmu eļļu? Kāda atšķirība, vai tortē ir palmu eļļa vai sviests, tas tik un tā ir neveselīgs produkts. Ēdiet dārzeņus! Audzējiet paši savus burkānus. Man kā pircējam pilnīgi popuj, vai tomāts audzis LV getliņos vai polijā, ja pirmais maksā 3x dārgāk, tad to lai pērk "patrioti". Turklāt spānijā audzis zaļš novākts tomāts ir tāds pats štrunts kā bālais getliņu brālis-minerālis. Lai nāk lidl, šmidl un visi citi, lielāka konkurence, mazāka cena plastmasas tomātu izstrādājumiem. Šokolādi vispār nevajag ēst. Tas nav produkts. Un tas nav nepieciešams izdzīvošanai vai veselībai. Kas liedz pašam taisīt savu šokolādi našķim 1x nedēļā? Kaut no vissupertruper labākajiem produktiem. Un cik cilvēkam vajag šokolādi? Tak neēdat spaiņiem?

Atbildēt

Veselam cilvēkam 36.6

19.10.2018. 16:31

»

Visi saldumi Superneto un Rimi

ir ar palmu eļļu, kos iesēžas asinsvados, jo kūst pie 40 grādiem. Tas ir slepenais fašistu B' nai B' rith nāves ierocis, uz beigām "saldinot " dzīvi nolemtajiem, no kuriem attīra telpu sev cionisti, komunisti, čekisti. Nav cilvēku, nav problēmu


palmu eļļa speciālos Rimi pasūtījumos Vācijā šokoādei Latvijas pensionāriem ir trīskāršota un pieckāršota deva un šo šokolādi pārdot par pazeminātu cenu. Drīz jauni pensināru tūkstoši nonāks viņsaulē. Kopš Laima pārdota norvēģu kompānijai, visos Laimas produktos ir paaugstināta palmu ellas koncentrācija. Tā Norvēģija šodien iekaro Latviju. Iztrūkst Laimas produkcijas ar nosaukumu Vikings.

Atbildēt

Visi saldumi Superneto un Rimi

19.10.2018. 14:20

»

Ome

Ja LIDL būtu tāds sūds, tad Rimi nebūtu savus Superneto, kur tik tiešām pārdeva poļu sūdus (Poesia utt), pa galvu kaklu pārtaisījis par mini Rimi, lai vismaz savu tirgus daļu mēģinātu nosargāt. Un zinājāt, ka Lidl saviem piegādātājiem prasa lai tie ir sertficējuši savas pārtikas ražotnes starptautiski...


ir ar palmu eļļu, kos iesēžas asinsvados, jo kūst pie 40 grādiem. Tas ir slepenais fašistu B' nai B' rith nāves ierocis, uz beigām "saldinot " dzīvi nolemtajiem, no kuriem attīra telpu sev cionisti, komunisti, čekisti. Nav cilvēku, nav problēmu.

Atbildēt

LAUĶIS

19.10.2018. 13:50

»

Tiesnesis

Labi, ka secinājumi pamatoti ar faktiem. Diemžēl meli tiesu nolēmumos ir norma, tikai melošanas mērķis ne vienmēr ir tik skaidrs


Diemžēl meli tiesu nolēmumos ir norma, par to nācies pārliecināties arī pašam ne vienreiz vien.

Atbildēt

džins

19.10.2018. 12:16

Visur tirgo šņagu priekš auslanderiem.
ATŠĶIRĪBA TIKAI VEIKALU NOSAUKUMOS FASĀDĒS.
Un ciparos ko prasa sarkanā fasāde, ko zilā, ko dzeltenā!

Atbildēt

Ome

19.10.2018. 11:37

»

Tomuks

Sūds tas LIDL. Poļu (nevis vācu) veikala izstrādājums


Ja LIDL būtu tāds sūds, tad Rimi nebūtu savus Superneto, kur tik tiešām pārdeva poļu sūdus (Poesia utt), pa galvu kaklu pārtaisījis par mini Rimi, lai vismaz savu tirgus daļu mēģinātu nosargāt. Un zinājāt, ka Lidl saviem piegādātājiem prasa lai tie ir sertficējuši savas pārtikas ražotnes starptautiski akreditētajās institūcijās ??? A izrādās , Latvijā neviena nav tā sertificējusies, laikam tikai Forevers :))) Tā kā īstenība ir tur ārā.

Atbildēt

no Jūrmalas

19.10.2018. 10:59

Ja kāds papētītu tā laika, kad Vjačeslavs Dombrovskis bija T/S komisijas vadītājs, redzētu, ka viņš gribēja nepieļaut būvatļauju apstrīdēšanu. Panāca, ka sabiedībai vispār nav tiesības uz būvprojekta sabiedrisko apspriešanu kā tādu.
Bijušais superliberālis tagad tēlo " sociāldemokrātu" .

Atbildēt

godājams rīdzinieks

19.10.2018. 10:01

Es arī gribu,lai man netālu no būrīša daudzstāvenē būtu tukšs plašs zemesgabals,kur sunītim paskriet un izkakāties.Un lai man tas nav jaapkopj,un arī nodokļi nav jāmaksā.

Atbildēt

maksimusus

19.10.2018. 09:58

Arī tā var mēģināt izgāzt Liddl ienākšanu.

Atbildēt

Jautrais

19.10.2018. 09:47

...jaaieniedz jaunas likumu normas, kuras paredz uzsaakt kriminaalu vaijaassanu iereednniem, deputaatiem, tiesnessiem par klaji redzamu ineressu lobeessanu...

Atbildēt

Līdzīgā kārtā Kurzemes apgabaltiesa

19.10.2018. 08:54

kādā lietā trīs tiesnešu sastāvā konstēja bruģi kādā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalma braucamajā daļā, lai gan bruģis tur nekad nav bijis un nav vēl šobaltdien.

Atbildēt

Tiesnesis

19.10.2018. 07:01

Labi, ka secinājumi pamatoti ar faktiem. Diemžēl meli tiesu nolēmumos ir norma, tikai melošanas mērķis ne vienmēr ir tik skaidrs.

Atbildēt

hfhfh

19.10.2018. 06:56

Pirmo reizi pareizi uzrakstīts( milzīgo poļu preču importa noliktavu ) A to visi tik priecājas Vācu Vācu. Kut ko vācu tur baigi grūti atrast. Kodi paša Lidl . Kur ražots nav saprotams . Pat Spāņu Serano šķiņķis beigās skatos polijā ražots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....