Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

23.02.2018. 14:02

Mazās muļķu zemes lielie noslēpumi :)
Kaut gan Lato paša pirmā reakcija arī bija gandrīz analoga.

Atbildēt

ezis

23.02.2018. 13:25

Malacis Lapsa , armijnieki vienmēr bijuši stulbības paraugs, palasiet Hašeku!

Atbildēt

jautājums

23.02.2018. 12:58

»

Kalns

Lapsa, izskatās, ka Tevi satrauc viss, kas tiek darīts, lai valsts būtu droša. Kā interesēs darbojies, pseidožurnālist


Kādā veidā piesedzot un aizsargājot korupciju tiek vairota valsts drošība?
Lato ir pilnā mērā taisnība- AM paziņojums bija ārpus visam pieklājības un labas gaumes robežām.Tas bija vienkārši muļķīgs un tendenciozs.
Ja šādā kvalitātē tiek gādāts par valsts drošību kopumā...Paliek baisi!

Atbildēt

Kalns

23.02.2018. 12:44

Lapsa, izskatās, ka Tevi satrauc viss, kas tiek darīts, lai valsts būtu droša. Kā interesēs darbojies, pseidožurnālist?

Atbildēt

Lāsums

23.02.2018. 12:41

Interesanti, ko pēc Lapsas domām tad AM vajadzētu darīt? Ļaut, lai uzdarbojas ārējie elementi, lai īstenotu savas hibrīdkara ieceres? Tas jau vairāk liecina, ka pati lapsa nav pārāk pozitīvi vērsta pret valsti

Atbildēt

Te aizvien skaidrāk

23.02.2018. 11:56

redzama sadarbība starp Krievijas FSB un SAB, un Ģenerālprokuratūru, Kontroles dienestu. SAB veic likumdošanas un izlūkošanas un pretizlūkošanas darbības Krievijas FSB interesēs Latvijas teritorijā, nosakot, kuras personas pielaist SAB interesēs "valsts noslēpumam", kas patiesībā ir SAB noslēpumi kā nozagtā valstī, sākot ar čekas maisu neatvēršanu, bet Kalnmeijera Kontroles dienests un Ģenprokuratūra, abas viņa pakļautībā, reāli izrēķinās ar personām, kas traucē Krievijas FSB interesēm Latvijā, piem akadēmiķa Roņa slepkavība, nepieskaitāmā L. Grantiņa piekaušana un ievietošana cietumā, daudzas citas personas, ar kurām izrēķinās Ģenerālprokuratūra, izvirzot apsūdzības, redzamas aizvien vairāl LRTT lapā.

Tad ko mēs redzam ar SAB un Kontroles dienestu un Ģenerālprokuratūru? Reāli tas ir Krievijas Latvijas guberņas mazais divgalvainais ērglis. Kas notiktu, ja šīs personas vnk izgaistu?

Atbildēt

Ir jau skaidrs,

23.02.2018. 11:45

»

jautājums

G. Guseļņikovs ienāca Latvijā, apmānot SAB un Kontroles dienestu...


ko inkriminè Rimševicam, lai vnk aizbāztu muti par SAB un DP, Kontroles dienesta un FTKT noziedzīgām darbībām ar atmazgājamo naudu, kas drīzāk ir Krievijas FSB nauda, ielaižot Latvijā personas kā Guseļņikovu. Tieši par Guseļņikovu arī Rimševics skaidro un to, ka SAB, DP, Kontroles dienests, FKTK iesedz ar nezināmas izcelsmes naudu no Krievijas banku dibināšanu Latvijā, kontrolējot politikas un biznesa vidi.

Ir skaidrs, ka Rmševicam uzdeva jautājumus par Trasta komercbanku, notikumiem pirms 4. gadiem un , lai viņš sevi publiski nevar aizstāvēt, izvilināja no vina parakstu par uzdotajos jautājumos ziņu neizpaušanu. Lailieta izskatītos ticama, iejauca uz lietu neattiecināmos Sprūdu un būvuzņēmēju, ko Rimševics pat nepazīst. Rimševicam piesien tikai vienu frāzi, kas neattiecas uz viņa kompetenci, lai Guseļņikovs savas neveiksmes nerisina ar viņu, Rimševicu, ko Guseļņikovs visiem tulko un apsūdz Rimševiču kukuļa izspiešanā. Rimševics, lai nezaudētu 100 000, tagad vispār ndrīkst runāt par Trasta komercbanku. Visas Krievijas naudas atmazgāšanas bankas Latvijā, kuras piesedz Kontroles dienests ar Kalnmeijeru, SAB ar Maizīti, likot izpildīt tiem paklausīgajam FKTK, apveono, nevis Maizīti un Kalnmeijeru, bet liek Kalnmeijeram ar KNAB rokām izrēķināties ar Rimševicu, jo viņš un ECB turpina liegt Krievijas FSB naudai saimniekot Latvijā un ES.

Atbildēt

3zvaigznes

23.02.2018. 10:07

Neko vairak par naida kurinasanu tas Lapsa nedara. Kauns!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.02.2018. 10:02

»

Karote

Ilmāram drīzāk vajadzētu uzmanīties no bitēm.Jo ja tas kuģītis grims,var sākt runāt, un visai skaidrs,ka tā ir augsta līmeņa noziedzība, ilgus gadus, un iesaistīti var izrādīties daudzi pipari. Visādi citādi- tas būtu lieliski beidzot sākt Latvijas spodrības talku


Rimšēvičs ir noziedznieks,- visīstākais noziedznieks, kurš par valsti un tautu nekad nav domājis. Viņa vieta ir "pie laternas".Viss tas ir neiedomājams cionistu- komunistu teātris. ECB arī ir noziedznieku perēklis.Soross par to runā un viņam neticēt nevar.----------https://tautastribunals.eu/?p 43564

Atbildēt

jautājums

23.02.2018. 09:51

»

Jautājums ir cits.

Starptautiskajā šķīrējtiesā ar Guseļņikova un Norvik bankas preasību pret LV 200 000 000 euro jau ir noskaidrots, ka G. Guseļņikovs ienāca Latvijā, apmānot SAB un Kontroles dienestu, un FKTK, apgalvojot, kas bija jāpierāda SAB un Kontroles dienestam, ka Guseļņikova nauda ir paša un tās izcelsme zināma...


G. Guseļņikovs ienāca Latvijā, apmānot SAB un Kontroles dienestu,
------------------------------------------
Ko nozīmē -apmānot? Kas viņi -bērni mazie vai muļķīši?
Vai tomēr korupcijas līmenis Latvijā ir ārprātīgi augsts?
Te nu par SAB un Kontroles dienestu ir tikai 2 varianti-vai nu nekompetenti vai korumpēti. Cita varianta nav.
Un nekādas lietas nav fabricētas. Viss izskatās pat vairāk kā ticami...

Atbildēt

Jautājums ir cits.

23.02.2018. 08:42

Starptautiskajā šķīrējtiesā ar Guseļņikova un Norvik bankas preasību pret LV 200 000 000 euro jau ir noskaidrots, ka G. Guseļņikovs ienāca Latvijā, apmānot SAB un Kontroles dienestu, un FKTK, apgalvojot, kas bija jāpierāda SAB un Kontroles dienestam, ka Guseļņikova nauda ir paša un tās izcelsme zināma, un ka G. Guseļņikova nauda AS Norvik bankas veidošanai, neskatoties uz NATO bij. amatpersonas Rasmusenu Norvik bankas amatā, kāpēc, SAB un Kontroles dienests, FKTK, zinot šos faktus, neatņem Norvik bankai pēc šīs krāpšanās (naudas izcelsme nav noskaidrota, tā var būt Krievijjas FSB nauda) licenci? Un tad ir otrs jautājums - kas sauks pie atbildības Kontroles dienesta vadītāju Ē. Kalnmeijeru un SAB vadītāju J. Maizīti par to, ka viņi ar nenoskaidrotas naudas izcelsmes naudu ļāva FKTK izdot licensi AS Norvik bankas veidošanai Latvijā?

Izskatās, ka skaļi aizturot Rimševicu ar safabricētu lietu, aiztaisot viņam muti ar viņa paša naudu 1000 000, ko zaudēs, ja sāks runāt, apstiprinot Maizīti jaunam termiņam, vara sevi padara nekontrolējamu un nesodāmu noziegumos un nodevībā pret Latvijas valsti un , visticamāk, tiešā Krievijas FSB vadībā un kontrolē.

Atbildēt

Ieteiktu visiem

23.02.2018. 08:19

uzmanīgi ieklausīties visā Rimševica sacītā pēc viņa izlaišanas no izolatora. Un saklausīsit, ka Guseļņikovs apmānija Kalnmeijera vadīto Kontroles dienestu, SAB un DP, sakot, ka nauda, ar kuru taisa banku Latvijā ir paša. LB kompetencē nav uzraudzīt komercbanku naudas atmazgāšanu, bet atbildīgie ir SAB Maizītis, ģenerālprokurors Kalnmeijers, kas vada Ģenprokuratūru un vienlaikus Kontroles dienestu (viegli pret katru safabricēt krprocesu) un FKTK, kas sastrādājas ar Maizīti un Kalnmeijeru, tikai tad FKTK izdod vai atņem bankai licenci. Rimševics jautā, kā varēja gadīties, ka viena naudas atmazgāšanas banka vispār nesniedza atskaiti FKTK un jau 2015. gadā tā uzrādīja ap 20 milj. zaudējumu. Rimševics, kuru tagad iefabricējuši lietā ar 100 000, nevar skaļi teikt, ka tai bankai bija FKTK jāatņem licence un ka tā ir bezdarbība un SAB un Kontroles dienesta noziegums! Bez tam Rimševics saka - šodien izrādās Guseļņikova nnauda ir aizņemta.

Tātad Guseļņikova nauda ar uzbrukumu LB un ES ir Krievijas FSB nauda. Guseļņikovs, Potapova, Jurašs jaunā PSRS VDK - Krievijas FSB, Latvijas SAB un Kontroles dienesta jaunie, talantīgie darboņi?

Atbildēt

Nesen, īsi pirms diversijas,

23.02.2018. 08:03

kuru veica, graujot Latvijas kredītreitingus ar kliedzošu Rimševica bezjēdzīgi skaļu aizturēšanu, par ko būs jāmaksā nodokļu maksātājiem, vienīgais nozieguma sausais atlikums, M. Kučinskis tikās ar Lukašenko Baltkrievijā. Haosa ar Rimševiču aizsegā SAB Maizītis, kas visu šo ar Kalnmeijeru, Straumi, Kučinski sabrūvēja, pēkšņi kļuva šai miglā tik vajadzīgs, ka Saeima dullumā viņu virza ar visiem čekas maisiem uz nākošo SAB vadītāja termiņu. Tikām klusi notiek kriminālnoziedznieka Aivara Šlomo dēla Lemberga tiesu debates. Par OIK ēnu visi piemirsuši. Rimševics par biļeti uz cietuma izolatoru samaksāja pats - aizņemtus 100 000 euro, jo pašam parādsaistības.

Atbildēt

Latvietiņš

23.02.2018. 07:01

Nu, bet protams, ka tas bija neģēlīgs uzbrukums mūsu valstī valdošajai kārtībai un valsts ekonomikai! Kā gan par to drīkst šaubīties?
Cik var spriest pēc ziņām presē, tad mūsu valstī nu jau daudzus gadus sekmīgi ir darbojusies naudas atmazgāšanas industrija, kas sniedza pakalpojumus Krievijas pilsoņiem un organizācijām. Kas tur ļauns? Pilnīgi nekas. Tieši otrādi - cienījami, augstos amatos sēdoši valsts pilsoņi pelnīja labu kāpostu, bankām bija ienākumi, bet valstij nodokļi.Viss bija čikiniekā. Un tagad šis neģēlīgais uzbrukums draud visu šo kārtību izjaukt. Latvijas kā uzticamas naudas atmazgātājas tēls tiek neatgriezeniski sabojāts un Krievijas pilsoņi un organizācijas turpmāk meklēs citus ceļus šī pakalpojuma saņemšanai. Mēs atkal paliekam zaudētājos. Tas ir šausmīgi! Kā lai šeit Aizsardzības ministrija neceļ traci?
Un protams, ka tas uzbrukums ir veikts no ārienes, jo iekšēji mums viss, kas saistīts ar naudas atmazgāšanu taču esot bijis ideāli sakārtots. Kā liecina intervijas ar atbildīgajām valsts amatpersonām, tad vieni „neko nepamanīja”, bet otri „neko nezināja”, savukārt trešajiem „tas neietilpa viņu tiešajos pienākumos”.
Un pietiek.com portāls arī rīkojas nelabi. Tā vietā, lai censtos spodrināt paplukušo Latvijas kā naudas atmazgātājas tēlu pasaulē, šis portāls lej ūdeni uz mūsu nelabvēļu dzirnavām. Vajag taču publicēt tādus rakstus, kas potenciālajiem naudas atmazgātājiem sūtītu signālus, ka nav jau tik traki, kā izskatās. Tās ir tikai pārejošas grūtības. Pēc maza laiciņa viss būs atkal pa vecam. Un tos zaudējumus naudas atmazgātājiem taču Latvijas banka ir apsolījusies segt, pārskaitot „ABLV Bank” nepieciešamos līdzekļus. Tā, ka viss ir kārtībā. Turpināsim sadarboties, kungi!

Atbildēt

kalašnikovs

23.02.2018. 06:06

Ko var sagaidīt no cilvēka, kurš ar baļķēnu ir galvu sadauzījis!

Atbildēt

meh

23.02.2018. 00:24

»

ciris

tad jau ne Lapsa vainīgs, bet knābis


Lapsa izskatās ka uz ĀM paziņojuma pamata emociju uzplūdā sarakstīja rakstu:

"Es domāju, ka mēs piedzīvojam nopietnāko (un sekmīgāko) uzbrukumu Latvijas valstij kopš neatkarības atjaunošanas"

Atbildēt

Sarkanā mēra metastāzes

22.02.2018. 23:06

»

nu gnu

kauns....kāpēc tas notiek ar mums


Elementāri Vatson, Latvija ir okupēta kopš 1940.gada un nekāda neatkarība netika izcīnīta, demokrātija ir tikai tad kad tas vajadzīgs. Deokupācija, starptautisko konvenciju ietvaros nav notikusi, Latvija joprojām pilna ar krievu kolonistiem, bet pie varas joprojām ir komunisti, kuri nekalpo Latvijas interesēm, bet starptautiskajam cionismam kurš kopš 71gada vairs nav pielīdzināts nacismam un tagad tas legāli iznīcina nacionālas valstis, iznīcinot to ekonomiku un iedzenot neatdodamos parādos. Tas viss tiek izdarīts ar "saviem" cilvēkiem vai uzpērkot un iebiedējot kā tas īsteniem nacistu skolotājiem pieņemts. Valsts televīzija un masu saziņas līdzekļi tiek kontrolēti un cenzēti kā vēl nekad, jo viņu vislielākais bieds ir patiesība. Cik vienkārši, bet reizē saržģīti, jo tautu tie sašķēluši un iedzinuši nabadzībā un kā zināms, nabadzība daudziem atņem veselo saprātu, morāli un spriestspēju.

Atbildēt

K

22.02.2018. 22:39

»

Interesanti

Turklāt, nosaucot AM un ziņojuma autorus par muļķiem, tu, Lato, turpini nomelnot Latviju, kas ir izdevīgi, tikai un vienīgi Kremlim, jā Kremlim. Cik rubļus tu pelni mēnesī...


Nu bet, ja viņi ir muļķi, tad ir! Pietiek izlikties un tēlot, ka muļķi ir gudri! Un pietiek muļķiem ministrijas maksāt algas, piemkasas , prēmijas, kompensācijas par viņu izlikšanos par gudriem!

Atbildēt

Centrālcietums

22.02.2018. 21:21

»

NACIKI

...šos "ekspertus" ķemertiņā uz sarūsējušas naglas spraust


NACIKI mēs tevi jau sen gaidām, sarūsējošu naglu arī esam sagatavojuši

Atbildēt

Diagnose

22.02.2018. 21:20

»

Diagnose

Tieši dēļ tādiem stulbeņiem kā tu esam tur, kur esam


Es atvainojos par savu stulbumu

Atbildēt

Ingmārs Līdaka

22.02.2018. 21:19

»

zose

Resnie begemoti


Resnie Putni

Atbildēt

hm,

22.02.2018. 21:07

sviesta konsultants ir arnis puksts & co, krones iela 20

Atbildēt

kaut kad jau bija 'oligarhiem'

22.02.2018. 21:02

jānobrūk, jo vienkārši tam nav nākotnes, pieraduši brežņeviādē pelnīt ar "tulpēm"

Atbildēt

nu, izziņoja gandrīz vai karu

22.02.2018. 21:00

tikai nenosauca ar ko

Atbildēt

Karote

22.02.2018. 20:40

Ilmāram drīzāk vajadzētu uzmanīties no bitēm.Jo ja tas kuģītis grims,var sākt runāt, un visai skaidrs,ka tā ir augsta līmeņa noziedzība, ilgus gadus, un iesaistīti var izrādīties daudzi pipari. Visādi citādi- tas būtu lieliski beidzot sākt Latvijas spodrības talku.

Atbildēt

NACIKI

22.02.2018. 20:35

...dziļā pakaļā viņš ir...kopā ar visu korumpēto un noslepkavoto Valsti...:)

Atbildēt

Par

22.02.2018. 20:24

»

Bogdans

Par ko ira raksts


Nēģeriem Rīgas Centrālajā tirgū

Atbildēt

23.februāris

22.02.2018. 20:07

»

NACIKI

...šos "ekspertus" ķemertiņā uz sarūsējušas naglas spraust


Korumpant beidz izlikties par naciķi, skaties, ka tev to naglu vienā vietā neiesprauž!

Atbildēt

NACIKI

22.02.2018. 19:50

...šos "ekspertus" ķemertiņā uz sarūsējušas naglas spraust...:)

Atbildēt

laugalis

22.02.2018. 19:08

var redzēt, ka raksta autors mēģina salasīt klikšķus savai lapelei ar šo rakstu.

Atbildēt

Bogdans

22.02.2018. 19:07

Par ko ira raksts ?

Atbildēt

forcemajeure

22.02.2018. 19:03

izskatās pēc krapānes - ministra padomniece sab attiecību jautājumos. tā arī būtu atbilde uz visnotaļ vienkāršo jautājumu

Atbildēt

Muļķu zemes iedzīvotājs

22.02.2018. 18:53

tā aizsardzība ir tāds viens liels fufels - utiļu armija, jefreitors par komandieri, parketa ģenerāļu bars + pāris kukuruzņiku. divi brežņeva laika tanki ...

te ir priekšpostenis pirms vateņu lielvalsts - tāpēc jau te atrodas okupācijas armija, kura vietējai bauru komandēšanai nemaz nepakļaujas ...

svarīgi ir nopirkt utiļus izlūkmašīnas , līkus automātus, bērnudārza spēļu lāpstiņas, antikvariāta kuģus un tēlot Rembo - tipa glābt pasauli no komunisma.

Atbildēt

Adele Virga

22.02.2018. 18:48

Ir bilde,kur RUDY FOX apspriedē ar ļoti šaubīgu indivīdu -- plahatņuhu no vīna zemes Moldovas?!

Atbildēt

zose

22.02.2018. 18:36

Resnie begemoti

Atbildēt

Interesanti

22.02.2018. 18:17

Turklāt, nosaucot AM un ziņojuma autorus par muļķiem, tu, Lato, turpini nomelnot Latviju, kas ir izdevīgi, tikai un vienīgi Kremlim, jā Kremlim. Cik rubļus tu pelni mēnesī?

Interesanti, pieņemsim, ka AM atbild tev un nosauc vārdus un uzvārdus, ko tu darīsi? Nodrukāsi! :) Ak dievs... attopies! Kā no šā "Aizsardzības ministrija vērš uzmanību, ka saistībā ar pēdējo dienu notikumiem banku sektorā un ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu, ir augsta varbūtība, ka tiek īstenota no ārienes organizēta plaša mēroga informācijas operācija, kas pēc struktūras un izpildījuma ir identiska tām, kas tika novērotas priekšvēlēšanu laikā ASV, Francijā un Vācijā." var sanākt šis - RIGA (Reuters) - Corruption allegations that led to the suspension of Latvia’s central bank governor on Tuesday may be part of a disinformation campaign aimed at damaging trust in the country and influencing October elections, its Defence Ministry said. Nu pilnīgi aplams tulkojums!

Atbildēt

Diemžēl ne pārāk gudrs

22.02.2018. 18:09

»

Diemžēl

Diemžēl tam, kas šo tekstu rakstījis Pietiek vārdā, jāapskatās rūpīgi G.Bojāra raidījumu Tieša runa. Ko uz šo pēc Spriņģes vaicājuma atbild Kučinsklis. Jā, ka trešā persona ievietojusi un foto izplatīts ar interneta robota starpniecību pēc jau iepriekš gaidošas programmas. Tatad ar Krievijas FSB robota...


Kas ir interneta robots?? Associated Press ziņojumi tiek automātiski ievietoti daudzās lapās, neatkarīgi no satura. Tai skaitā arī Delfos, tikai tur pa vidu stāv cilvēks, kas to vēl iztulko. Kāds ir pamatojums apgalvojumam, ka "iepriekš gaidoša programma" gaidīja specifiski šo rakstu?
>Tatad ar Krievijas FSB robota starpniecību!
Kā notika lēciens no iepriekšējā teikuma līdz šim secinājumam?

Atbildēt

cheking your browser

22.02.2018. 18:08

Zaabaki tur visi vinji ir :-)

Atbildēt

Interesanti

22.02.2018. 18:06

Izlasot šo skribelējumu rodas vairāki jautājumi. 1.Kāpēc Lato ar tik dīvainiem jautājumiem un prasībām vēršas pret AM, mēģinot sakūdīt sabiedrību pret tās darboņiem, kuri tikai sabiedrībai pateica, ka visa šī banku jezga, kuru ir ievārījuši tikai un vienīgi mūsu dārgie deputāti, oligarhi un korumpanti, veikli tiek izmantota, lai diskreditētu Latviju un liktu tai izskatīties kā bēdu ielejai rietumnieku acīs. Kā labā tu šoreiz strādā? Vai pašan nav pienācis laiks apmeklēt vienu otru tiesībsargājošo institūciju vismaz liecenika statusā. Un vai tu šos pašus jautājumus un prasības esi izvirzījis AP un Carlo!?

Atbildēt

Diemžēl

22.02.2018. 17:32

Diemžēl tam, kas šo tekstu rakstījis Pietiek vārdā, jāapskatās rūpīgi G.Bojāra raidījumu Tieša runa. Ko uz šo pēc Spriņģes vaicājuma atbild Kučinsklis. Jā, ka trešā persona ievietojusi un foto izplatīts ar interneta robota starpniecību pēc jau iepriekš gaidošas programmas. Tatad ar Krievijas FSB robota starpniecību! Uzskatu, ka viss Aizsardzības ministrijas minētais ir patiesība - NATO un ASV, bet to apklusina Kučinska prokremliskā valdība.Kapēc? Tapēc, ka Rimševiča aizturēšāna ir uzmanības novēršana no Kontroles dienesta, ko naudas atmazgāšanā vada ģenerālprokurors. Kādēl? Tadēļ, ka tām personām, kas grib atvērt banku LV, ir jaiziet kontrole caur SAB, DP, Kontroles dienestu, lai ar savu (vai Krievijas FSB naudu) var taisīt banku Latvijā, pēc tam tikai saņemot no FKTK licenci. Arī Rimševiča aizturēšanā ir palikuši daudz neatbildētu jautājumu. Var gadīties, ka viss, ko Rimševičs publiski sastāstījis ir pilnīgi SAB un Kontroles dienesta meli. Ja tas tā nav, tad Rimševiča visu takstisko maldināšanu, novēršot runas no Trasta Komercbankas uz ABLV un Norvikbank, Guseļņikovu ir miglas pūšana .. kas analizējams no Karamākslas principu viedokļa.

Atbildēt

Viktors

22.02.2018. 17:08

Es ticu krievu kapitālam un vēl dažiem maniem draugiem no Čurkistānas

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....