Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to xxx

18.03.2018. 19:29

Par Kājiņām vari nesatraukties. Apmēram to pašu izdarīja mūsu, ne igauņu, apjūsmotais Ilvess, Igaunijas prezidents . EK pārbaudīja abus. Pret Bērziņu pretenziju nebija, Ilvesam nācās atmaksāt 30000 EUR.

Atbildēt

HA!

18.03.2018. 19:22

Izskatās, ka izpildot exprezidentu iegribas, mēs pārsniegsim 2% no IKP aizsardzībai. Varēsim par to ziņot Trampam. Vienīgais no eksprezidentiem ir visu lamātais A.Bērziņš, kurš nepiedalās šajās sacensībās. VVF pārtrumpot nespēs neviens.

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

17.03.2018. 19:54

»

Dikļu muļķis

Ko nu muldēt! Maas jau trīs mēnešos šo te nanoūdeni kalošām strebj,, bat laimīgs cipars nekrīt


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda kvankšķe no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Моги́ла — место захоронения

17.03.2018. 18:00

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera pienākumu izpildītājs Ivo Mogiļnijs noslēpumus paņems kapā.

Atbildēt

Cilvēces noslēpumi

17.03.2018. 16:56

»

paralēl

redzi, kad pieminam T.Ž., lieta tāda, ka daudzos gadījumos cilvēki, kuri ir sistēmā , kas mums kā nācijai galīgi nedraudzīga, ar skumjām gadās lasīt, ka "viņu" redzamākajiem cilvēkiem nemēdz būt tādi "aplauzieni" kā tiem, kas it kā ir "mūsu, bāleliņu pusē". Nu kur mēs būtu lasījuši par kādiem atklātas...


ir fakts, kā Putins drāza VVF Šveices namiņā ar visiem Latvijas valsts noslēpumiem. Pilnīgi piekrītu, ka par Putina galvu izsludināma atlīdzība viens milj. ( ļimončiks) €, bet par Asada - 2 ļimončiki, bet Kima - 3 ļimončiki. Viņi ir cilvēces atkritumi. Slogs videi. Sadedzināmi pēc nāves.

Atbildēt

paralēl

17.03.2018. 16:50

»

Yox

Vislētāk iznāktu, ja par nākamo prezidenti ievēlētu Tatjanu Ždanok - viņai nekādus luxus auto nevajag, pietiek ar SLOTU, ar ko aizlidot uz Maskavu vai Briseli. Cik tāda slota var izmaksāt, tad ne jau tūkstošus. Ja ar laiku lidojamā slota nodilst, valsts kanceleja uz vietas var sasiet jaunu...


redzi, kad pieminam T.Ž., lieta tāda, ka daudzos gadījumos cilvēki, kuri ir sistēmā , kas mums kā nācijai galīgi nedraudzīga, ar skumjām gadās lasīt, ka "viņu" redzamākajiem cilvēkiem nemēdz būt tādi "aplauzieni" kā tiem, kas it kā ir "mūsu, bāleliņu pusē". Nu kur mēs būtu lasījuši par kādiem atklātas alkatības gadījumiem "nelatviskas ievirzes aprindu" vadītājiem. Visvienkāršākais jau (un tas cilvēkiem zempziņā iesēžas kā "plusiņš", "bonuss" pie labā cilvēka tēla), vai kāds ir kaut kad lasījis par tādiem skandāliem ģimenēs utt., kādus pa laikam redzam pie múséjiem? Vai turpretí kad nelatvijas cilvéki izdara ko praktisku, vienmer domaju bet pace musejie ta nevaretu? Ar to jau pretejaa puse muus uzvar, ar to, ka muusu pusee nav pietiekami uzticami tie muuseejie...

Atbildēt

paralēlās pasaules vienā valstī

17.03.2018. 16:41

dažam te nepietiek un nepietiek ar transportlīdzekļiem, bet citiem... Dažā kantorī ir iespējas iegādāties (par valsts naudu, ne jau savējo) un dāsni dāļāt tās mašīnas, un varētu padomāt, ka mūsu bagātajai tautai jau tas tik sīkums vien.
Bet salīdzinot cenu mērogus...
Izlasīju pirmīt ziņās, kā cilvēkam, kas Godīgi nopircis un reģistrējis (ne jau pa kluso, no garāmejoša bomzīša, bet no firmas) darba līdzekli, traktoru, tas izrādījies zagts un tūlīt atņemts. Iemaksātie 30 tūkstoši "izkūp skurstenī". Padomāju - valstgī, kur ir godaprāts, vadošie izdomātu, kā labticīgajam traktora pircējam kompensēt tos 30 tūkstošus, lai viņam darbs neapstājas , vai arī izpirkt (nosūtīt vietā zviedru īpašniekam citu līdzvērtīgu traktoru, kamēr notiks tiesāšanās), jo valstij jau naudas netrūkst, tikai, ne priekš cilvēkiem (te nav runa par cilvēku, kas būtu ko pārkāpis vai nepamatoti riskējis, Vienkārši- svešas vainas dēļ radusies situācija, kā lasām laikrakstos. Normāla valsts glābj, palīdz vispirms savējiem nodokļu radītājiem, maksātājiem, nevis vizina "vecos bijušos mūsu nodokļu strēbējus".

Atbildēt

Yox

17.03.2018. 15:35

Vislētāk iznāktu, ja par nākamo prezidenti ievēlētu Tatjanu Ždanok - viņai nekādus luxus auto nevajag, pietiek ar SLOTU, ar ko aizlidot uz Maskavu vai Briseli. Cik tāda slota var izmaksāt, tad ne jau tūkstošus. Ja ar laiku lidojamā slota nodilst, valsts kanceleja uz vietas var sasiet jaunu.

Atbildēt

Arklus

17.03.2018. 10:37

»

Armlus

pàrkausè tankos


Pàrkausès tankos un bumbàs.

Atbildēt

izpildot NATO ieteikumu

17.03.2018. 07:13

Aizsardzības ministrija informē, ka Saeimas apstiprinātais Latvijas aizsardzības budžets pirmo reizi sasniegs 2% no iekšzemes kopprodukta, izpildot NATO ieteikumu dalībvalstīm atvēlēt vismaz divus procentus aizsardzības izdevumiem.

• 2018. gada aizsardzības budžets ir 576,34 miljoni eiro, kas ir par 126, 8 miljoniem eiro vairāk nekā pērn.

• 2018. gada budžets tiek sadalīts kategorijās: 43% investīcijas, 24% uzturēšana, 33% personāls.
• Spēju attīstības projekti, kam 2018. gadā atvēlēts lielākais finansējums, ir limuzīnu, ģimenes auto un metāllūžņu iepirkumi...

Atbildēt

ZZ$ štangists

16.03.2018. 19:20

kalpo Militārās policijas funkcijām ar sirdi un dvēseli.

Atbildēt

nemanīsi

16.03.2018. 17:21

jo Andris Bērziņš brauc pats ar savu auto un dzīvo savā dzīvoklī.Turklāt lielu daļu savas prezidenta algas viņš ziedoja izglītības iestādēm.Viņš atteicās no visa,kas viņam pienācās kā bijušajam prezidentam.

Atbildēt

Pārdomas

16.03.2018. 16:32

Laikam jau bruņotajiem spēkiem ir lieki līdzekļi, ka var sagādāt dārgus luksus auto pensionāru privātajām vajadzībām!!!?

Atbildēt

Jānis

16.03.2018. 15:19

Nekur nemanu, kāda automašīna ir nodota kādreizējā LV Prezidenta vietas aizpildītāja Andra Bērziņa rīcībā. Vai PIETIEK tas ir zināms?

Atbildēt

NBS

16.03.2018. 12:23

Būtībā NBS savā veidā ir atkarīgs no bijušajiem prezidentiem. Tas nav normāli. Kurš tad galu galā pie mums komandē NBS?

Atbildēt

cits variants

16.03.2018. 12:22

Bijušajam p`rezidentam nevar būt dienesta auto jo dienests tak beidzies! Beidzot savas darba attiecības ar valsti -ok, iedod labu dzīvokli, labu pensiju, labu, jaunu auto. Viss!
Tālāk lūdzu pats, pēc spējām un iespējām.P`rezidentējot, gan jau, iestrādes un kontakti nākotnei veidojas. Ja būs cienījams, tautā ieredzēts cilvēks papildus bonusiem var uztaisīt fondu un tauta saziedos. Ja nē, tad tāpat jau dzīve nodrošināta.

Atbildēt

Alias

16.03.2018. 11:47

Nu,ko nu tur...plebeji ir un paliek plebeji - tik ļoti gribas viņiem parādīt tiem pārējiem - zemajiem,cik viņi ir nozīmīgi un svarīgi. Tā gribas vēl rīt ar 10 rīklēm a la "mums vajag","mums pienākas" utt. Paviegli cilvēciņi,kuri pat drusku pietēlot nejēdz,lai tas vājprātā sakāpinātais materiālais vismaz tik drausmīgi nelīstu uz āru. Attēlā ari - vecā čība kā Hagrids uz moča,vēēē...mērkaķojās tur ar savu pseidotautiskumu...

Atbildēt

Jurčix

16.03.2018. 10:07

Uzskatu, ka taisnīgi būtu prezidentūras beigās tuvākajās vēlēšanās uzdot tautai jautājumu, vai vērtē prezidenta sniegumu pozitīvi, un vai tauta ir gatava uzturēt viņu atlikušo mūžu

Atbildēt

Atkal manikaks porcijs srrrancijs aptaisijies

16.03.2018. 02:03

»

Dikłu mulkis

akal sûka ledu. Nu ka žigli tabłedku


Nu ka ta- bļedku! Un pie darba mułka manikaka! Debess klāra, stukača srrrancija nāras manikaku aitas, seskudīrātavas maitas!

Atbildēt

Anete

16.03.2018. 00:03

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi pie licensēta brokera http://bit.ly/2en6QyG un ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Un neaizmirsti kā jaunais klients izmantot iespēju saņemt vienu biļeti bez maksas.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

15.03.2018. 22:09

»

Dikłu mułkis

Bet esa viñai novèlu tikt pie novičok pulvera, kad sastridesies ar Putinonku, kam kalpo


aiz jurtas uz dzeltena ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt.

Atbildēt

Man jautājumi

15.03.2018. 22:08

Vai arī sarkankoka zārkus viņiem, atšķirībā no tām Mazsalacas večiņām, viņiem pirks par nodokļu maksātāju naudu? Un - vai arī atejas papīru (pašu maigāko iespējamo, protams) viņiem pērk Aizsardzības ministrija?

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

15.03.2018. 22:07

»

Dikłu mułkis

Bet esa viñai novèlu tikt pie novičok pulvera, kad sastridesies ar Putinonku, kam kalpo


lapsubedres ibiots manikaks porcijs srrrancijs atkal pamodies un aptaisījies? Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

labāk nebaidiet

15.03.2018. 21:58

ar tautas vēlētu prezidentu.Tautas līmenis patreiz ir tāds,ka tā var ievēlēt par prezidentu Lembergu vai Ušakovu.

Atbildēt

automīlis

15.03.2018. 21:06

Kas kaitēja nedzīvoti diža purva maliņā, pilni staļļi prezidentu, kumeļi katrai gaume un vajadzībai. Vecie prauli gan pamazām izčākst un kara misntrijai būs jāgatavo konkurss podomobiļa iegādei luksusa variantā, lai var māmuliņa un tētiņi cienīgi pārvietoties masās ar labierīcībām. Par laimi vecie prauli saules mūžu nedzīvos, bet spēkonis vājonis vēl gana sprauns savos piecdesmit tur cikos gados. Šamējam vajadzēs jaunu stalli, apcirkņus un kumeļus vismaz vēl 20 gadus. Kas to var atļauties? Tautai jāvēl prezidents. Īstais un vienīgais uz mūžu mūžiem. Kā Ķīnā. Vai arī jāmeklē miljardieris. Latvijas trampam ceļu! Tad būs kā Amerikā, un vēl labāk - piena upes un ķīseļa krasti. Nevajadzēs susināt purvu „Drain the bog”.

Atbildēt

un kā var

15.03.2018. 21:03

nestāstīt tautai, tā, kā vajag, ja valsts vispirms visu ģimeni par nodokļu maksātāju naudu uz samērā ilgu laiku aizsūta uz ASV?

Atbildēt

tentiņš

15.03.2018. 20:17

mēs esam pretstatu zeme, absurdu valsts. Mazsalacas apkaimē slēdz vienīgo autobusu maršrutu un atstāj iedzīvotājus bez iespējas tikt līdz veikalam, centram. Būšot "projekts" ar iepriekšēju pieteikšanos un tad vāģis atbraukšot. Grūti iedomāties, kā tie vecie ļaudis SMS esosies un e-pastosies un iepriekš plānosies, kad viņiem ievajadzēsies sāli un sērkociņus par nopietnākām lietām nerunājot. Kādreiz vismaz pa divām mājām bija zirģelis, ar kuru aiztikt jebkurā brīdī vajadzīgā vietā. Paši viņi samierinās, kā būs, tā iztiks! Un tas notiek 21. gadsimtā civilizētā Eiropas valstī, kuralepni svin 100 gadi un nevar vien sadalīt zelta karietes izbijušajiem prezidentiem??! Baidos, ka mūs var piemeklēt Rigoleto princips....lai Dievs nedod...

Atbildēt

kļimoviča aita

15.03.2018. 20:01

Es gan neesmu skopa, un ļautu kukažiņai-pīrādziņu-rijējai ar aizvērtām acīm iebakstīt ar sardelītei līdzīgo pirksteli visdārgāko MERCEDES limuzīnu katalogā reizi 6 mēnešos!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...