Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to xxx

18.03.2018. 18:29

Par Kājiņām vari nesatraukties. Apmēram to pašu izdarīja mūsu, ne igauņu, apjūsmotais Ilvess, Igaunijas prezidents . EK pārbaudīja abus. Pret Bērziņu pretenziju nebija, Ilvesam nācās atmaksāt 30000 EUR.

Atbildēt

HA!

18.03.2018. 18:22

Izskatās, ka izpildot exprezidentu iegribas, mēs pārsniegsim 2% no IKP aizsardzībai. Varēsim par to ziņot Trampam. Vienīgais no eksprezidentiem ir visu lamātais A.Bērziņš, kurš nepiedalās šajās sacensībās. VVF pārtrumpot nespēs neviens.

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

17.03.2018. 18:54

»

Dikļu muļķis

Ko nu muldēt! Maas jau trīs mēnešos šo te nanoūdeni kalošām strebj,, bat laimīgs cipars nekrīt


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda kvankšķe no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Моги́ла — место захоронения

17.03.2018. 17:00

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera pienākumu izpildītājs Ivo Mogiļnijs noslēpumus paņems kapā.

Atbildēt

Cilvēces noslēpumi

17.03.2018. 15:56

»

paralēl

redzi, kad pieminam T.Ž., lieta tāda, ka daudzos gadījumos cilvēki, kuri ir sistēmā , kas mums kā nācijai galīgi nedraudzīga, ar skumjām gadās lasīt, ka "viņu" redzamākajiem cilvēkiem nemēdz būt tādi "aplauzieni" kā tiem, kas it kā ir "mūsu, bāleliņu pusē". Nu kur mēs būtu lasījuši par kādiem atklātas...


ir fakts, kā Putins drāza VVF Šveices namiņā ar visiem Latvijas valsts noslēpumiem. Pilnīgi piekrītu, ka par Putina galvu izsludināma atlīdzība viens milj. ( ļimončiks) €, bet par Asada - 2 ļimončiki, bet Kima - 3 ļimončiki. Viņi ir cilvēces atkritumi. Slogs videi. Sadedzināmi pēc nāves.

Atbildēt

paralēl

17.03.2018. 15:50

»

Yox

Vislētāk iznāktu, ja par nākamo prezidenti ievēlētu Tatjanu Ždanok - viņai nekādus luxus auto nevajag, pietiek ar SLOTU, ar ko aizlidot uz Maskavu vai Briseli. Cik tāda slota var izmaksāt, tad ne jau tūkstošus. Ja ar laiku lidojamā slota nodilst, valsts kanceleja uz vietas var sasiet jaunu...


redzi, kad pieminam T.Ž., lieta tāda, ka daudzos gadījumos cilvēki, kuri ir sistēmā , kas mums kā nācijai galīgi nedraudzīga, ar skumjām gadās lasīt, ka "viņu" redzamākajiem cilvēkiem nemēdz būt tādi "aplauzieni" kā tiem, kas it kā ir "mūsu, bāleliņu pusē". Nu kur mēs būtu lasījuši par kādiem atklātas alkatības gadījumiem "nelatviskas ievirzes aprindu" vadītājiem. Visvienkāršākais jau (un tas cilvēkiem zempziņā iesēžas kā "plusiņš", "bonuss" pie labā cilvēka tēla), vai kāds ir kaut kad lasījis par tādiem skandāliem ģimenēs utt., kādus pa laikam redzam pie múséjiem? Vai turpretí kad nelatvijas cilvéki izdara ko praktisku, vienmer domaju bet pace musejie ta nevaretu? Ar to jau pretejaa puse muus uzvar, ar to, ka muusu pusee nav pietiekami uzticami tie muuseejie...

Atbildēt

paralēlās pasaules vienā valstī

17.03.2018. 15:41

dažam te nepietiek un nepietiek ar transportlīdzekļiem, bet citiem... Dažā kantorī ir iespējas iegādāties (par valsts naudu, ne jau savējo) un dāsni dāļāt tās mašīnas, un varētu padomāt, ka mūsu bagātajai tautai jau tas tik sīkums vien.
Bet salīdzinot cenu mērogus...
Izlasīju pirmīt ziņās, kā cilvēkam, kas Godīgi nopircis un reģistrējis (ne jau pa kluso, no garāmejoša bomzīša, bet no firmas) darba līdzekli, traktoru, tas izrādījies zagts un tūlīt atņemts. Iemaksātie 30 tūkstoši "izkūp skurstenī". Padomāju - valstgī, kur ir godaprāts, vadošie izdomātu, kā labticīgajam traktora pircējam kompensēt tos 30 tūkstošus, lai viņam darbs neapstājas , vai arī izpirkt (nosūtīt vietā zviedru īpašniekam citu līdzvērtīgu traktoru, kamēr notiks tiesāšanās), jo valstij jau naudas netrūkst, tikai, ne priekš cilvēkiem (te nav runa par cilvēku, kas būtu ko pārkāpis vai nepamatoti riskējis, Vienkārši- svešas vainas dēļ radusies situācija, kā lasām laikrakstos. Normāla valsts glābj, palīdz vispirms savējiem nodokļu radītājiem, maksātājiem, nevis vizina "vecos bijušos mūsu nodokļu strēbējus".

Atbildēt

Yox

17.03.2018. 14:35

Vislētāk iznāktu, ja par nākamo prezidenti ievēlētu Tatjanu Ždanok - viņai nekādus luxus auto nevajag, pietiek ar SLOTU, ar ko aizlidot uz Maskavu vai Briseli. Cik tāda slota var izmaksāt, tad ne jau tūkstošus. Ja ar laiku lidojamā slota nodilst, valsts kanceleja uz vietas var sasiet jaunu.

Atbildēt

Arklus

17.03.2018. 09:37

»

Armlus

pàrkausè tankos


Pàrkausès tankos un bumbàs.

Atbildēt

izpildot NATO ieteikumu

17.03.2018. 06:13

Aizsardzības ministrija informē, ka Saeimas apstiprinātais Latvijas aizsardzības budžets pirmo reizi sasniegs 2% no iekšzemes kopprodukta, izpildot NATO ieteikumu dalībvalstīm atvēlēt vismaz divus procentus aizsardzības izdevumiem.

• 2018. gada aizsardzības budžets ir 576,34 miljoni eiro, kas ir par 126, 8 miljoniem eiro vairāk nekā pērn.

• 2018. gada budžets tiek sadalīts kategorijās: 43% investīcijas, 24% uzturēšana, 33% personāls.
• Spēju attīstības projekti, kam 2018. gadā atvēlēts lielākais finansējums, ir limuzīnu, ģimenes auto un metāllūžņu iepirkumi...

Atbildēt

ZZ$ štangists

16.03.2018. 18:20

kalpo Militārās policijas funkcijām ar sirdi un dvēseli.

Atbildēt

nemanīsi

16.03.2018. 16:21

jo Andris Bērziņš brauc pats ar savu auto un dzīvo savā dzīvoklī.Turklāt lielu daļu savas prezidenta algas viņš ziedoja izglītības iestādēm.Viņš atteicās no visa,kas viņam pienācās kā bijušajam prezidentam.

Atbildēt

Pārdomas

16.03.2018. 15:32

Laikam jau bruņotajiem spēkiem ir lieki līdzekļi, ka var sagādāt dārgus luksus auto pensionāru privātajām vajadzībām!!!?

Atbildēt

Jānis

16.03.2018. 14:19

Nekur nemanu, kāda automašīna ir nodota kādreizējā LV Prezidenta vietas aizpildītāja Andra Bērziņa rīcībā. Vai PIETIEK tas ir zināms?

Atbildēt

NBS

16.03.2018. 11:23

Būtībā NBS savā veidā ir atkarīgs no bijušajiem prezidentiem. Tas nav normāli. Kurš tad galu galā pie mums komandē NBS?

Atbildēt

cits variants

16.03.2018. 11:22

Bijušajam p`rezidentam nevar būt dienesta auto jo dienests tak beidzies! Beidzot savas darba attiecības ar valsti -ok, iedod labu dzīvokli, labu pensiju, labu, jaunu auto. Viss!
Tālāk lūdzu pats, pēc spējām un iespējām.P`rezidentējot, gan jau, iestrādes un kontakti nākotnei veidojas. Ja būs cienījams, tautā ieredzēts cilvēks papildus bonusiem var uztaisīt fondu un tauta saziedos. Ja nē, tad tāpat jau dzīve nodrošināta.

Atbildēt

Alias

16.03.2018. 10:47

Nu,ko nu tur...plebeji ir un paliek plebeji - tik ļoti gribas viņiem parādīt tiem pārējiem - zemajiem,cik viņi ir nozīmīgi un svarīgi. Tā gribas vēl rīt ar 10 rīklēm a la "mums vajag","mums pienākas" utt. Paviegli cilvēciņi,kuri pat drusku pietēlot nejēdz,lai tas vājprātā sakāpinātais materiālais vismaz tik drausmīgi nelīstu uz āru. Attēlā ari - vecā čība kā Hagrids uz moča,vēēē...mērkaķojās tur ar savu pseidotautiskumu...

Atbildēt

Jurčix

16.03.2018. 09:07

Uzskatu, ka taisnīgi būtu prezidentūras beigās tuvākajās vēlēšanās uzdot tautai jautājumu, vai vērtē prezidenta sniegumu pozitīvi, un vai tauta ir gatava uzturēt viņu atlikušo mūžu

Atbildēt

Atkal manikaks porcijs srrrancijs aptaisijies

16.03.2018. 01:03

»

Dikłu mulkis

akal sûka ledu. Nu ka žigli tabłedku


Nu ka ta- bļedku! Un pie darba mułka manikaka! Debess klāra, stukača srrrancija nāras manikaku aitas, seskudīrātavas maitas!

Atbildēt

Anete

15.03.2018. 23:03

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi pie licensēta brokera http://bit.ly/2en6QyG un ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Un neaizmirsti kā jaunais klients izmantot iespēju saņemt vienu biļeti bez maksas.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

15.03.2018. 21:09

»

Dikłu mułkis

Bet esa viñai novèlu tikt pie novičok pulvera, kad sastridesies ar Putinonku, kam kalpo


aiz jurtas uz dzeltena ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt.

Atbildēt

Man jautājumi

15.03.2018. 21:08

Vai arī sarkankoka zārkus viņiem, atšķirībā no tām Mazsalacas večiņām, viņiem pirks par nodokļu maksātāju naudu? Un - vai arī atejas papīru (pašu maigāko iespējamo, protams) viņiem pērk Aizsardzības ministrija?

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

15.03.2018. 21:07

»

Dikłu mułkis

Bet esa viñai novèlu tikt pie novičok pulvera, kad sastridesies ar Putinonku, kam kalpo


lapsubedres ibiots manikaks porcijs srrrancijs atkal pamodies un aptaisījies? Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

labāk nebaidiet

15.03.2018. 20:58

ar tautas vēlētu prezidentu.Tautas līmenis patreiz ir tāds,ka tā var ievēlēt par prezidentu Lembergu vai Ušakovu.

Atbildēt

automīlis

15.03.2018. 20:06

Kas kaitēja nedzīvoti diža purva maliņā, pilni staļļi prezidentu, kumeļi katrai gaume un vajadzībai. Vecie prauli gan pamazām izčākst un kara misntrijai būs jāgatavo konkurss podomobiļa iegādei luksusa variantā, lai var māmuliņa un tētiņi cienīgi pārvietoties masās ar labierīcībām. Par laimi vecie prauli saules mūžu nedzīvos, bet spēkonis vājonis vēl gana sprauns savos piecdesmit tur cikos gados. Šamējam vajadzēs jaunu stalli, apcirkņus un kumeļus vismaz vēl 20 gadus. Kas to var atļauties? Tautai jāvēl prezidents. Īstais un vienīgais uz mūžu mūžiem. Kā Ķīnā. Vai arī jāmeklē miljardieris. Latvijas trampam ceļu! Tad būs kā Amerikā, un vēl labāk - piena upes un ķīseļa krasti. Nevajadzēs susināt purvu „Drain the bog”.

Atbildēt

un kā var

15.03.2018. 20:03

nestāstīt tautai, tā, kā vajag, ja valsts vispirms visu ģimeni par nodokļu maksātāju naudu uz samērā ilgu laiku aizsūta uz ASV?

Atbildēt

tentiņš

15.03.2018. 19:17

mēs esam pretstatu zeme, absurdu valsts. Mazsalacas apkaimē slēdz vienīgo autobusu maršrutu un atstāj iedzīvotājus bez iespējas tikt līdz veikalam, centram. Būšot "projekts" ar iepriekšēju pieteikšanos un tad vāģis atbraukšot. Grūti iedomāties, kā tie vecie ļaudis SMS esosies un e-pastosies un iepriekš plānosies, kad viņiem ievajadzēsies sāli un sērkociņus par nopietnākām lietām nerunājot. Kādreiz vismaz pa divām mājām bija zirģelis, ar kuru aiztikt jebkurā brīdī vajadzīgā vietā. Paši viņi samierinās, kā būs, tā iztiks! Un tas notiek 21. gadsimtā civilizētā Eiropas valstī, kuralepni svin 100 gadi un nevar vien sadalīt zelta karietes izbijušajiem prezidentiem??! Baidos, ka mūs var piemeklēt Rigoleto princips....lai Dievs nedod...

Atbildēt

kļimoviča aita

15.03.2018. 19:01

Es gan neesmu skopa, un ļautu kukažiņai-pīrādziņu-rijējai ar aizvērtām acīm iebakstīt ar sardelītei līdzīgo pirksteli visdārgāko MERCEDES limuzīnu katalogā reizi 6 mēnešos!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...