Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to xxx

18.03.2018. 18:29

Par Kājiņām vari nesatraukties. Apmēram to pašu izdarīja mūsu, ne igauņu, apjūsmotais Ilvess, Igaunijas prezidents . EK pārbaudīja abus. Pret Bērziņu pretenziju nebija, Ilvesam nācās atmaksāt 30000 EUR.

Atbildēt

HA!

18.03.2018. 18:22

Izskatās, ka izpildot exprezidentu iegribas, mēs pārsniegsim 2% no IKP aizsardzībai. Varēsim par to ziņot Trampam. Vienīgais no eksprezidentiem ir visu lamātais A.Bērziņš, kurš nepiedalās šajās sacensībās. VVF pārtrumpot nespēs neviens.

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

17.03.2018. 18:54

»

Dikļu muļķis

Ko nu muldēt! Maas jau trīs mēnešos šo te nanoūdeni kalošām strebj,, bat laimīgs cipars nekrīt


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda kvankšķe no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Моги́ла — место захоронения

17.03.2018. 17:00

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera pienākumu izpildītājs Ivo Mogiļnijs noslēpumus paņems kapā.

Atbildēt

Cilvēces noslēpumi

17.03.2018. 15:56

»

paralēl

redzi, kad pieminam T.Ž., lieta tāda, ka daudzos gadījumos cilvēki, kuri ir sistēmā , kas mums kā nācijai galīgi nedraudzīga, ar skumjām gadās lasīt, ka "viņu" redzamākajiem cilvēkiem nemēdz būt tādi "aplauzieni" kā tiem, kas it kā ir "mūsu, bāleliņu pusē". Nu kur mēs būtu lasījuši par kādiem atklātas...


ir fakts, kā Putins drāza VVF Šveices namiņā ar visiem Latvijas valsts noslēpumiem. Pilnīgi piekrītu, ka par Putina galvu izsludināma atlīdzība viens milj. ( ļimončiks) €, bet par Asada - 2 ļimončiki, bet Kima - 3 ļimončiki. Viņi ir cilvēces atkritumi. Slogs videi. Sadedzināmi pēc nāves.

Atbildēt

paralēl

17.03.2018. 15:50

»

Yox

Vislētāk iznāktu, ja par nākamo prezidenti ievēlētu Tatjanu Ždanok - viņai nekādus luxus auto nevajag, pietiek ar SLOTU, ar ko aizlidot uz Maskavu vai Briseli. Cik tāda slota var izmaksāt, tad ne jau tūkstošus. Ja ar laiku lidojamā slota nodilst, valsts kanceleja uz vietas var sasiet jaunu...


redzi, kad pieminam T.Ž., lieta tāda, ka daudzos gadījumos cilvēki, kuri ir sistēmā , kas mums kā nācijai galīgi nedraudzīga, ar skumjām gadās lasīt, ka "viņu" redzamākajiem cilvēkiem nemēdz būt tādi "aplauzieni" kā tiem, kas it kā ir "mūsu, bāleliņu pusē". Nu kur mēs būtu lasījuši par kādiem atklātas alkatības gadījumiem "nelatviskas ievirzes aprindu" vadītājiem. Visvienkāršākais jau (un tas cilvēkiem zempziņā iesēžas kā "plusiņš", "bonuss" pie labā cilvēka tēla), vai kāds ir kaut kad lasījis par tādiem skandāliem ģimenēs utt., kādus pa laikam redzam pie múséjiem? Vai turpretí kad nelatvijas cilvéki izdara ko praktisku, vienmer domaju bet pace musejie ta nevaretu? Ar to jau pretejaa puse muus uzvar, ar to, ka muusu pusee nav pietiekami uzticami tie muuseejie...

Atbildēt

paralēlās pasaules vienā valstī

17.03.2018. 15:41

dažam te nepietiek un nepietiek ar transportlīdzekļiem, bet citiem... Dažā kantorī ir iespējas iegādāties (par valsts naudu, ne jau savējo) un dāsni dāļāt tās mašīnas, un varētu padomāt, ka mūsu bagātajai tautai jau tas tik sīkums vien.
Bet salīdzinot cenu mērogus...
Izlasīju pirmīt ziņās, kā cilvēkam, kas Godīgi nopircis un reģistrējis (ne jau pa kluso, no garāmejoša bomzīša, bet no firmas) darba līdzekli, traktoru, tas izrādījies zagts un tūlīt atņemts. Iemaksātie 30 tūkstoši "izkūp skurstenī". Padomāju - valstgī, kur ir godaprāts, vadošie izdomātu, kā labticīgajam traktora pircējam kompensēt tos 30 tūkstošus, lai viņam darbs neapstājas , vai arī izpirkt (nosūtīt vietā zviedru īpašniekam citu līdzvērtīgu traktoru, kamēr notiks tiesāšanās), jo valstij jau naudas netrūkst, tikai, ne priekš cilvēkiem (te nav runa par cilvēku, kas būtu ko pārkāpis vai nepamatoti riskējis, Vienkārši- svešas vainas dēļ radusies situācija, kā lasām laikrakstos. Normāla valsts glābj, palīdz vispirms savējiem nodokļu radītājiem, maksātājiem, nevis vizina "vecos bijušos mūsu nodokļu strēbējus".

Atbildēt

Yox

17.03.2018. 14:35

Vislētāk iznāktu, ja par nākamo prezidenti ievēlētu Tatjanu Ždanok - viņai nekādus luxus auto nevajag, pietiek ar SLOTU, ar ko aizlidot uz Maskavu vai Briseli. Cik tāda slota var izmaksāt, tad ne jau tūkstošus. Ja ar laiku lidojamā slota nodilst, valsts kanceleja uz vietas var sasiet jaunu.

Atbildēt

Arklus

17.03.2018. 09:37

»

Armlus

pàrkausè tankos


Pàrkausès tankos un bumbàs.

Atbildēt

izpildot NATO ieteikumu

17.03.2018. 06:13

Aizsardzības ministrija informē, ka Saeimas apstiprinātais Latvijas aizsardzības budžets pirmo reizi sasniegs 2% no iekšzemes kopprodukta, izpildot NATO ieteikumu dalībvalstīm atvēlēt vismaz divus procentus aizsardzības izdevumiem.

• 2018. gada aizsardzības budžets ir 576,34 miljoni eiro, kas ir par 126, 8 miljoniem eiro vairāk nekā pērn.

• 2018. gada budžets tiek sadalīts kategorijās: 43% investīcijas, 24% uzturēšana, 33% personāls.
• Spēju attīstības projekti, kam 2018. gadā atvēlēts lielākais finansējums, ir limuzīnu, ģimenes auto un metāllūžņu iepirkumi...

Atbildēt

ZZ$ štangists

16.03.2018. 18:20

kalpo Militārās policijas funkcijām ar sirdi un dvēseli.

Atbildēt

nemanīsi

16.03.2018. 16:21

jo Andris Bērziņš brauc pats ar savu auto un dzīvo savā dzīvoklī.Turklāt lielu daļu savas prezidenta algas viņš ziedoja izglītības iestādēm.Viņš atteicās no visa,kas viņam pienācās kā bijušajam prezidentam.

Atbildēt

Pārdomas

16.03.2018. 15:32

Laikam jau bruņotajiem spēkiem ir lieki līdzekļi, ka var sagādāt dārgus luksus auto pensionāru privātajām vajadzībām!!!?

Atbildēt

Jānis

16.03.2018. 14:19

Nekur nemanu, kāda automašīna ir nodota kādreizējā LV Prezidenta vietas aizpildītāja Andra Bērziņa rīcībā. Vai PIETIEK tas ir zināms?

Atbildēt

NBS

16.03.2018. 11:23

Būtībā NBS savā veidā ir atkarīgs no bijušajiem prezidentiem. Tas nav normāli. Kurš tad galu galā pie mums komandē NBS?

Atbildēt

cits variants

16.03.2018. 11:22

Bijušajam p`rezidentam nevar būt dienesta auto jo dienests tak beidzies! Beidzot savas darba attiecības ar valsti -ok, iedod labu dzīvokli, labu pensiju, labu, jaunu auto. Viss!
Tālāk lūdzu pats, pēc spējām un iespējām.P`rezidentējot, gan jau, iestrādes un kontakti nākotnei veidojas. Ja būs cienījams, tautā ieredzēts cilvēks papildus bonusiem var uztaisīt fondu un tauta saziedos. Ja nē, tad tāpat jau dzīve nodrošināta.

Atbildēt

Alias

16.03.2018. 10:47

Nu,ko nu tur...plebeji ir un paliek plebeji - tik ļoti gribas viņiem parādīt tiem pārējiem - zemajiem,cik viņi ir nozīmīgi un svarīgi. Tā gribas vēl rīt ar 10 rīklēm a la "mums vajag","mums pienākas" utt. Paviegli cilvēciņi,kuri pat drusku pietēlot nejēdz,lai tas vājprātā sakāpinātais materiālais vismaz tik drausmīgi nelīstu uz āru. Attēlā ari - vecā čība kā Hagrids uz moča,vēēē...mērkaķojās tur ar savu pseidotautiskumu...

Atbildēt

Jurčix

16.03.2018. 09:07

Uzskatu, ka taisnīgi būtu prezidentūras beigās tuvākajās vēlēšanās uzdot tautai jautājumu, vai vērtē prezidenta sniegumu pozitīvi, un vai tauta ir gatava uzturēt viņu atlikušo mūžu

Atbildēt

Atkal manikaks porcijs srrrancijs aptaisijies

16.03.2018. 01:03

»

Dikłu mulkis

akal sûka ledu. Nu ka žigli tabłedku


Nu ka ta- bļedku! Un pie darba mułka manikaka! Debess klāra, stukača srrrancija nāras manikaku aitas, seskudīrātavas maitas!

Atbildēt

Anete

15.03.2018. 23:03

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi pie licensēta brokera http://bit.ly/2en6QyG un ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Un neaizmirsti kā jaunais klients izmantot iespēju saņemt vienu biļeti bez maksas.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

15.03.2018. 21:09

»

Dikłu mułkis

Bet esa viñai novèlu tikt pie novičok pulvera, kad sastridesies ar Putinonku, kam kalpo


aiz jurtas uz dzeltena ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt.

Atbildēt

Man jautājumi

15.03.2018. 21:08

Vai arī sarkankoka zārkus viņiem, atšķirībā no tām Mazsalacas večiņām, viņiem pirks par nodokļu maksātāju naudu? Un - vai arī atejas papīru (pašu maigāko iespējamo, protams) viņiem pērk Aizsardzības ministrija?

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

15.03.2018. 21:07

»

Dikłu mułkis

Bet esa viñai novèlu tikt pie novičok pulvera, kad sastridesies ar Putinonku, kam kalpo


lapsubedres ibiots manikaks porcijs srrrancijs atkal pamodies un aptaisījies? Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

labāk nebaidiet

15.03.2018. 20:58

ar tautas vēlētu prezidentu.Tautas līmenis patreiz ir tāds,ka tā var ievēlēt par prezidentu Lembergu vai Ušakovu.

Atbildēt

automīlis

15.03.2018. 20:06

Kas kaitēja nedzīvoti diža purva maliņā, pilni staļļi prezidentu, kumeļi katrai gaume un vajadzībai. Vecie prauli gan pamazām izčākst un kara misntrijai būs jāgatavo konkurss podomobiļa iegādei luksusa variantā, lai var māmuliņa un tētiņi cienīgi pārvietoties masās ar labierīcībām. Par laimi vecie prauli saules mūžu nedzīvos, bet spēkonis vājonis vēl gana sprauns savos piecdesmit tur cikos gados. Šamējam vajadzēs jaunu stalli, apcirkņus un kumeļus vismaz vēl 20 gadus. Kas to var atļauties? Tautai jāvēl prezidents. Īstais un vienīgais uz mūžu mūžiem. Kā Ķīnā. Vai arī jāmeklē miljardieris. Latvijas trampam ceļu! Tad būs kā Amerikā, un vēl labāk - piena upes un ķīseļa krasti. Nevajadzēs susināt purvu „Drain the bog”.

Atbildēt

un kā var

15.03.2018. 20:03

nestāstīt tautai, tā, kā vajag, ja valsts vispirms visu ģimeni par nodokļu maksātāju naudu uz samērā ilgu laiku aizsūta uz ASV?

Atbildēt

tentiņš

15.03.2018. 19:17

mēs esam pretstatu zeme, absurdu valsts. Mazsalacas apkaimē slēdz vienīgo autobusu maršrutu un atstāj iedzīvotājus bez iespējas tikt līdz veikalam, centram. Būšot "projekts" ar iepriekšēju pieteikšanos un tad vāģis atbraukšot. Grūti iedomāties, kā tie vecie ļaudis SMS esosies un e-pastosies un iepriekš plānosies, kad viņiem ievajadzēsies sāli un sērkociņus par nopietnākām lietām nerunājot. Kādreiz vismaz pa divām mājām bija zirģelis, ar kuru aiztikt jebkurā brīdī vajadzīgā vietā. Paši viņi samierinās, kā būs, tā iztiks! Un tas notiek 21. gadsimtā civilizētā Eiropas valstī, kuralepni svin 100 gadi un nevar vien sadalīt zelta karietes izbijušajiem prezidentiem??! Baidos, ka mūs var piemeklēt Rigoleto princips....lai Dievs nedod...

Atbildēt

kļimoviča aita

15.03.2018. 19:01

Es gan neesmu skopa, un ļautu kukažiņai-pīrādziņu-rijējai ar aizvērtām acīm iebakstīt ar sardelītei līdzīgo pirksteli visdārgāko MERCEDES limuzīnu katalogā reizi 6 mēnešos!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...