Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

04.01.2019. 18:52

Izlasīju rakstu UN pirmais jautājums ,kas "uzpeldēja"-KAS IR RAKSTA AUTORS??? UN -kā redzat kaut kāds "sūds",kas slēpjas aiz pseidonīma -"bruņinieks"-nu kāds TU bruņinieks -skumjais vai jautrais ? tas nemaina lietas būtību ,jo patiesībā Tu vienkārši esi GĻĒVAIS MĒSLS ,tāpēc pat komentēt Tavu mēslu rakstu nevēlos

Atbildēt

Jautrais Bruninieks

26.12.2018. 18:10

»

talsen šmalsen

Bet ko darīt ar Artusu kuram tik zems IQ, ko tad viņam piedāvāt finansu ministra posteni, būs nasing spešl 2. Protams ka viņš ir ideoloģiskais tēvs partijai, to neviens nenoliedz. Pakliedz skaistas frāzes publikai, visiem patīk, noved savu miniizrādi uz saeimas skatuves, bet ar to ir par maz, jāprot...


Tad izriet, ka Gobzems tā ir šlesera iedēta ola? Par to gan jau "ola" nopelnīja pamatīgu summu. Ne tikai šlesers te ieinteresēts iedēt olu, bet arī citi, šakāļi, kam zeme deg zem kājām, ja Bordāns un Co būs valdībā. Vismaz izdevās Bordāna valdību nogremdēt, izmest pār bortu. Mešanu "pār bortu" tupina arī iedētā "ola", ar tās palīdzību notiek KPV.LV šķelšana, "precīzi un profsionāli", runājo ar kučinska vārdiem pa KNABu.

Jutas sludinātais GODĪGUMS un TAISNĪGUMS liek šiem valsts nozadzējiem pielietot visādus trikus šķelt "jaunos spēkus", arī artusam zem galda ievieto kaut kādu surogātus, ko nosauc par noklausīšanās iekārtu, lai apvainotu Jutu, ka viņa to dara. Un domājiet, ka šķelšanai, kā savulaik "piecīši" un "sesīši" nelaiž darbā ļoti lielu naudu, lai OLA tiktu izdēta?

Atbildēt

talsen šmalsen

24.12.2018. 21:18

Bet ko darīt ar Artusu kuram tik zems IQ, ko tad viņam piedāvāt finansu ministra posteni, būs nasing spešl 2. Protams ka viņš ir ideoloģiskais tēvs partijai, to neviens nenoliedz. Pakliedz skaistas frāzes publikai, visiem patīk, noved savu miniizrādi uz saeimas skatuves, bet ar to ir par maz, jāprot iebraukt arī tēmās, kas skar valsti un tur nu ir auzas. Gobzems jau arī nekas dižs, runā kā Tramps, vienkāršos nepaplašinātos teikumos, max 10 vārdi, un vēl advokāts, tam jau pēc būtības ir jābūt slidīgam kā zutim, aprēķināja cik varēs pakampt naudas pirms startēja Artusa partijā un savu ģīmi rādīt, atrunāja pietiekami lielus amatus, tas arī viss.

Atbildēt

ha-ha

21.12.2018. 14:59

Viskumjakais, ka raksta autors ir tik GĻĒVS, ka pat nespēj nebuut anoniims. Nu tad arii te, kaa aizvainots puselis, vai meiteens gruuz araa savu zulti, jo izskataas pats nav ticis vienkarsi ieveleets. Nozelojami, ka tadsu glevulu rakstus vispar kads publicee. vot liimenitis.

Atbildēt

Pirāts

19.12.2018. 00:46

Rakstā ir acīm redzama neprecizitāte. Pirātu kapteinim (rakstā nosaukts par vadoni, bet lai nu būtu) neviens uzticību nezvēr. Pirātu kapteinis ir vēlēts amats un kā jebkurā augsti attīstītā demokrātiskā sabiedrībā, un klasiska pirātu sabiedrība tāda ir (šeit neiet runa par Somālijas pirātiem, kas nemaz nav pirāti, bet parasti bandīti), kapteinis vienmēr ieklausās komandas viedoklī.

Atbildēt

Pontons

17.12.2018. 15:34

Gorbačovs bija Forosā ne Sorosā. Bet pārrakstīšanās, vai "pārrakstīšanās", neapšaubāmi, zīmīga.

Atbildēt

labais

16.12.2018. 21:16

Cik gan zemiskam un neinteliģentam jābūt cilvēkam, lai viņš tā runātu par savas (?) tautas cilvēkiem...
Izlasīju ar dziļu riebumu. Man nav simpātisks neviens no rakstā nosauktajiem. Taču visam ir savas robežas. Tiešām, arī es sāku iestāties par šiem cilvēkiem, acīmredzot, kādam viņi smagi min uz varžacīm, tāpēc tādi izmisuši un ļauni kliedzieni.

Atbildēt

Nātre

15.12.2018. 23:47

Prasts anonīms skribents.

Jo vairāk to Gobzemu ķengā, jo vairāk man viņš patīk.

Atbildēt

Kādas tad bija Zakatistovam un Kaimiņam

15.12.2018. 17:07

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


krimapsūdzības? Safabricētas. Bet aktivizētas.. Vai nav dīvaini, ka ar Meroni naudu, kura tika maksāta ne KPV.LV, bet Z un K privātfirmām? Par ko tad apsūdzības? Par ko skaļā aizturēšana Saeimā? Mēs zinām? Nē! Vai ne lai tauta pavilktos? Vai ne, lai aktivizētos, jo Zatlera to laiku solījumiem šodien neticētu... CIP nauda veido KPV. LV? Kas to lai zin?

Atbildēt

Ja Meroni nebūtu CIP aģents

15.12.2018. 17:02

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


prokuratūra neuzticētu viņam Lemberga arestētos īpašumus, dzīvodams Monako, Monte Karlo, šķiet, un s..da Latvijā. Monako ņudz no CIP aģentiem. Kam Meroni s Latvija?

Atbildēt

Izlasiet Gundara Valdmaņa

15.12.2018. 16:59

»

TYT - Vo vo

Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet...


Starp dzirnakmeņiem. Un tur uziesit starptautiska mēroga blēžus kā Meroni, kuri ir CIP aģenti. Ja Jums ir kaut mazliet analītisko domāšanas spēju un iztēles, bez grūtībām saskatīsit tieši šī CIP " blēža" visas pazīmes... Ja neņem vērā faktu, ka ASV CIP ir finansu izlūkošanas nodaļa, kas strādā visā pasaulē. Ja Meroni nebūtu CIP aģents, viņu sen būtu nokodosi Lemberga "bite", vai bijis nošauts kā Grūtups! Bet nē taču! Meroni izklaidējas un uzdzīvo brīvi bez bēdu, algo kādu tur Kaimiņu politikai utt. Izliekas par muļķīti. Klasiski!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

15.12.2018. 16:22

»

jibiorio

Kas protestēs? Tie paši pārdesmit bomži, kas jau bija savākušies pie Rīgas pils


Lai jau būtu, kā Tu saki, bet, katrā gadījumā viņš visā šai barā nav vēlams... .

Atbildēt

TYT - Vo vo

15.12.2018. 15:52

»

Vo vo

Meroni ir starptautisks CIP aģents, politmauka un uzdzīvotājs. Kas viņam Latvija? Mežoņu zeme


Ja Jūs apgalvojat, ka Meroni ir CIP aģents, tad jums acīmredzot ir pieeja pie šīs organizācijas aģentu sarakstiem. Kuru nākamo publiskosiet?
Visdrīzākais, ka Meroni nav nekāds aģents, bet kārtējais starptautiskais blēdis, kurš atklājis, ka Latvijā par nelielu naudu var korumpēt atbildīgus ierēdņus drošības iestādēs, augstākajā politiskajā līmenī, kur viņš savas lelles var iekārtot pat darbā pie ārlietu ministra, kurš par attiecīgu naudas summu tikai stulbi plakšķina acis un izliekas nesaprotam, ko un kāpēc tur sev par "padomnieci."

Atbildēt

TYT

15.12.2018. 14:18

»

Tauriņš

Meroni nedropē no bēdām un kauna, viņš dropē katru dienu, neatkarīgi no tā, vai ir bēdas, vai prieks


Tas zināms, ka Meroni pārmērīgi lieto alkoholu. Sabiedrisko domu nomoka jautājums - vai viņš Atim un Artusam par naudu liek viņam veikt seksuālas dabas pakalpojumus pirms vai pēc grādīgo dziru lietošanas? Vai arī viņš dzer tā laikā?
Nav brīnums, ka Artuss meklē glābiņu sīvajā, jo tapt šādi izmantotam no tik sviedrainai, taukaina, veca perdeļa, ir nepatīkami pat viņam.

Atbildēt

Tauriņš

15.12.2018. 13:26

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka Meroni tagad arī dropē no bēdām un kauna...


Meroni nedropē no bēdām un kauna, viņš dropē katru dienu, neatkarīgi no tā, vai ir bēdas, vai prieks.

Atbildēt

Mušmire

15.12.2018. 12:18

»

Anita

Kā tās vienveidīgās ķengas apnikušas


cik ārprātigas bailes tikt nostumtam no siles! un tieši kā autora stilā - n e tu skumjš, ne bruninieks, bet bikses piedirsis memļaks, kas ir spējīgs tikai anonīmi apsaukāties, pietam pat lāga apsaukaties neproti - saprati DIRŠĻAK

Atbildēt

Grantiņš LRTT H86

15.12.2018. 11:31

»

FKK L.Grantiņ

Cilvēk mīļais, jums taču teica, ka nelidojat ar pilnu apkalpi


ir īsts hazāržīdu spermas produkts. Viņa darbi ir identiski hazāržīdu domāšanas destrukcijai. Visi LRTT darbi un ar izlikšanos par latvieti.

Atbildēt

FKK L.Grantiņ

15.12.2018. 11:01

»

L.Grantiņš H-86

Barkovski citēt var tikai viņam līdzīgais,- nu ,par to lidošanu un apkalpi... ! Protams, ka viņš paklausīgs, bet ik pa laikam kaut ko izstrādā pretēji saimnieka gribai.., tad dabu pa degunu...,un tad sākās viss nogala.. .Tādi VIŅIEM nav vajadzīgi, tādus "pavada pa skuju taku


Cilvēk mīļais, jums taču teica, ka nelidojat ar pilnu apkalpi.
Jūsu minētais cilvēks ir no teitoņu loka, viņš lieto ģermanizētu jokus. Par "apkalpi" Jūs izjokoja Juris Kaža, burtiski pārceļot WASPs vidē iecienītu terminoloģiju.
Abi ir no atšķirīgām vidēm.

Atbildēt

jojo

15.12.2018. 10:41

»

cik prasti rakstīts

Izskatās, ka KPV LV joprojām tiek uzskatīts par nopietnu draudu "vecajiem vēžiem",ja ir tik liela vēlme apriet un apriet. Rakstīts it kā spilgti (tomēr tādā apsaukāšanās līmenī), un pārsteidz lūk, kas - tas, ka autors vai autori pat nenobīstas rakstīt konkrēta cilvēka konkrētu (nesamainītiem burtiem...


Prasti, prasti, bet šos rakstus jau neraksta "vecie vēži" un komentārus ne tik neraksta. Pietiek.com apgrozās tik tā saucamais elektorāts. Un mani pārsteidz, ka Kaimiņam un Gobzemam ir tik liela piekrišana pat pēc tam, kad tika atskaņotas viņu sarunas par to, ka viņu partijas elektorāts ir tie, kurus interesē tikai alķītis un kotletes. Tas ir nākamais pakāpiens virs bomžiem, jo tiem ir tikai alķītis, kotlešu vairs nav. Tātad ir milzīgs % LV vēlētāju, kuri paskatās spogulī un piekrīt- mani nekas cits neinteresē, tik ieraut un kaut kādu zaceni un aiziet un nobalso par Kaimiņu. Bet pēc tam vēl intensīvi turpina aizstāvēt, stāstīt interneta komentāros, ka ir kādi ļaunie oligarhu spēki, kas traucē šiem fantastiskajiem valsts vīriem un sievām ieņemt augstus amatus. Labāk būtu padomājuši, ko saka par sliktiem dejotājiem, jo šis ir tas pats gadījums- visiem gobzemiem, kaimiņiem un liepiņām traucē tikai un vienīgi pašu olas un citi orgāni. Vai to trūkums. Neviens cits, nekādi vēži vai blēži.

Atbildēt

Es

15.12.2018. 10:03

Varas partijām ļoti patīk, kā tie "jaunie" spēki savos kašķos sevi un savas iespējas paši iznīcīna.

Atbildēt

cik prasti rakstīts

15.12.2018. 03:35

Izskatās, ka KPV LV joprojām tiek uzskatīts par nopietnu draudu "vecajiem vēžiem",ja ir tik liela vēlme apriet un apriet. Rakstīts it kā spilgti (tomēr tādā apsaukāšanās līmenī), un pārsteidz lūk, kas - tas, ka autors vai autori pat nenobīstas rakstīt konkrēta cilvēka konkrētu (nesamainītiem burtiem, nestilizētu, bet tiešā tekstā) uzvārdu, piekabinot noniecinošus apzīmējumus. Un ja nu tomēr kāds jutīsies tik aizskarts, ka celtu prasību par goda aizskaršanu ? Šķiet, ka arī mūsu, Latvijas, tiesībās tas skaitās pārkāpums, ko var sodīt.
Tādi teksti ir nožēlojami- no malas priecāties par (esošām vai iedomātām) nesaskaņām, cerēt uz kūdīšanu. Vienkārši prasti.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

15.12.2018. 00:46

»

FKK L.Grantiņ

Jums tiešām vēl nav pielecis, ka kādu laiku nelidojat ar pilnu apkalpi...


Barkovski citēt var tikai viņam līdzīgais,- nu ,par to lidošanu un apkalpi... ! Protams, ka viņš paklausīgs, bet ik pa laikam kaut ko izstrādā pretēji saimnieka gribai.., tad dabu pa degunu...,un tad sākās viss nogala.. .Tādi VIŅIEM nav vajadzīgi, tādus "pavada pa skuju taku..."

Atbildēt

PZM

15.12.2018. 00:26

Līdzīgi pirms pāris gadiem Zaļajā partijā Edgars Tavars daudz jaunu, sev uzticību nozvērējušu ļaužu piereģistrēja. Kongresā ar viņu palīdzību Zaļās partijas dibinātājus un vecbiedrus patrieca. Tagad izbauda savas uzvaras augļus.

Atbildēt

FKK L.Grantiņ

14.12.2018. 23:21

»

L.Grantiņš LRTT

Maz ticams par cietumu, jo var iznākt protesti, bet ir cits variants: pāēdīs vakariņas "iedropēs" un mirs ar sirds nespēju. Izpildītājs "aļonas" veidolā viņam jau piespēlēts, tāpat kā K. Pupuram ! Viss notiekās, cionisti nesnauž ! Kaimiņš nav prognozējams un tapēc nevēlams


Jums tiešām vēl nav pielecis, ka kādu laiku nelidojat ar pilnu apkalpi.
Kaimiņam sen olas ir skrūvspīlēs un viņš skaidri zin, ka tās tiks pievilktas precīzi tajā mirklī, kad viņam ienāks prātā izdarītu kaut mazliet ne tā. Nav nekā pasaulē prognozējamāka par Kaimiņu un viņa līdzīgo atkarīgo. Viņš klausa uz vārdu, katru pavēli, kā iztapīga kuce.

Atbildēt

Baron

14.12.2018. 22:49

ha,ha,ha - Šķēles "aforisms" par lielāko kretīnu atkal nostrādājis.

Atbildēt

Skaidri redzams

14.12.2018. 22:02

ka bruņinieks ir tik skumjš tāpēc, ka šodien viņu vēl neviens nav izdrāzis.

Atbildēt

Skats no malas

14.12.2018. 21:59

Kretīni izpildās kā vien māk, tūlīt redzams ka Aldim taisnība - ierīt mudīgi alko ar kotleti un tad tik komentus cept - jo stulbākus jo labāk!

Atbildēt

kļimoviča aita

14.12.2018. 21:52

Vien mulsina tava atļaušanās tā dēvēt cilvēkus.

Pat ja viņi tiešām izrādītos nolaizīti, mieramikas un krogusmeitas, paliek jautājums - cik zemu tu pats, skumjais, krīti, citus tā dēvēdams...

Atbildēt

kļimoviča aita

14.12.2018. 21:47

Labs raksts, Skumjais.

Vai tas ir tā, vai kaut kā savādāk - to mēs drīz redzēsim.

P.S. Sāku lasīt, un nodomāju - Skumjais! Un tikai tad paskatījos autoru. Tevi var atpazīt pēc "rokraksta", kā krievu radisti Ņuru...

Atbildēt

Niknais

14.12.2018. 20:44

»

Gurman Club Pirates

Lielisks raksts, kā parasti


KPV demonstrē to, ka šai partijai nav sarkanu līniju, bet ir sarkani zābaciņi.

Atbildēt

Niknais

14.12.2018. 20:42

No malas liekās, ka KPV nav vadības, tas liecina tikai par to, ka partija ir līdzīga bordelim, kas sniedz pakalpojumus, bet konkrētajā brīdī vadība ir tai prostitūtai, kas konkrētajā brīdī nav uz plosta un spēj nodrošināt pasūtījumus tiem, kas maksā labāk un tic makaroniem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.12.2018. 20:20

»

FKK

Stāstam būs visai skarbs turpinājums. Konkurējošo pirātu kuģu iebāzīs Artusu un Atis cietuma visnetīrākajā cietuma kamerā, kur viņiem tiks ierādīta gaiļu vieta. Un tas ir pavisam reāls stāsta iznākums. Viņi, protams, mēģinot atvieglot savu likteni ātri nodos Aldi un tas nonāks tieši turpat. Tur viņš...


Maz ticams par cietumu, jo var iznākt protesti, bet ir cits variants: pāēdīs vakariņas "iedropēs" un mirs ar sirds nespēju. Izpildītājs "aļonas" veidolā viņam jau piespēlēts, tāpat kā K. Pupuram ! Viss notiekās, cionisti nesnauž ! Kaimiņš nav prognozējams un tapēc nevēlams !

Atbildēt

blondīne

14.12.2018. 20:16

labais

Atbildēt

Lelle

14.12.2018. 20:09

Vabūt Pietiek.com varētu ko uzrakstīt par RS un RD korumpantiem? KPV kā suņunagla zagļu pakaļā.

Atbildēt

Anita

14.12.2018. 19:59

Kā tās vienveidīgās ķengas apnikušas!

Atbildēt

nelīmējas

14.12.2018. 19:57

Tā vienmēr ir bijusi Zakatistova partija

Atbildēt

Gurman Club Pirates

14.12.2018. 19:31

Lielisks raksts, kā parasti

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.12.2018. 19:27

Es domāju, ka Meroni tagad arī dropē no bēdām un kauna..
Jo, kā tagad sanāk..? - viņš sponsorē Kaimiņa KPVlv, iegulda brangu naudu un beigās izrādās, ka atbalstījis un ievilcis Saeimā savam ienaidniekam Lembergam draudzīgu partiju!
Meroni ir pat vairāk piesmiets par Kaimiņu...sponsorē partiju, kura ir Lembergam sabiedrotā.
Varbūt viņš tagad veiks atbildes gājienu un sūtīs savus pirātus smagos noziegumos apsūdzētā kabatas partijā ZZS..?
Tur pat divu domu nav, ka tāds mēģinājums ciestu fiasko. Iedomājieties - nāk pirāti pieteikties uz kuģa apkalpes vietām, bet tur viņus sagaida ZZS priekšsēdētājs Krauze ar savu vājprātīgo sejas izteiksmi un trako acu skatienu...
Jūras laupītājus, protams, ir grūti pārsteigt un nobaidīt..tie visu savos sirojumos ir piedzīvojuši..
Bet ZZS Krauzes acu skats laikam būtu pēdējais, ko pirāti savā dzīvē redzētu.
Vai redzējāt, kā Krauze pie Bojāra skatījās uz JKP deputātu Krišjāni Feldmani..!

Atbildēt

Nu beidz

14.12.2018. 19:19

»

Pilnīgas muļķības,

lai arī skaisti uzrakstīts. Politika ir arī uz kuģa. Maza neveiklība...


Kotlešu un aļķīša rijēji jau atkal par šiem nobalsos. Gan jau izdomās (gan jau domā) atkal kādu PR triku šamo balsu savākšanai. "Zīgerista" mantinieki.

Atbildēt

atkal

14.12.2018. 19:02

sūkājošais bruņurupucis pilnīgas muļķības samurgojis. kā parasti.

Atbildēt

:)

14.12.2018. 18:43

Šmits uz tā Šlesera kuģa par koku

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

14.12.2018. 18:24

lai arī skaisti uzrakstīts. Politika ir arī uz kuģa. Maza neveiklība.

Tur visi viņi 100 proc. vienādi, Aldis, krogusmeita, šļurību filosofs Zakatistovs, klauns Artuss. Neviens nav ņemams nopietni. Viņus mainot vietām, nekas nemainītos.

Bet, ja Artuss dropē, tad tas aiz priekiem - paldies, dārgo vēlētāj! Četri gadi tukšdiršanas nodrošināti. Ja vien nesekos ārkārtas vēlēšanas, kurās šiem četriem plānprātiņiem nekas nespīd.

Atbildēt

Prof. Mieramika

14.12.2018. 17:56

»

jibiorio

Kopumā varētu piekrist, izņemot vienam - tas "kuģis" nekad nav piederējis Kaimiņam. Caurkritušais aktierelis jau no paša sākuma bija tikai izkārtne un svešu scenāriju atreferētājs


"Nevajag mūsdienu pirātu vadonim Gobzemam meklēt koka kāju… tādu jūs neatradīsiet… viņš ir smalks, inteliģents, ar briolīnu pielaizīts un raitu valodiņu. Māk uzmesties par draugu visiem, lai sasniegtu mērķi. Naivais Kaimiņš to ņem sev par palīgu.. : - te jau manāms no raksta, ka tā
"iedētā - lemberģiādes - ola" Kaimiņa ligzdā, varētu būt tgieši ar to, ka Kaimiņš no Saeimas tribīnes sūtīja "ellē" komunistu Brigmani - ej projām utt., lai par to atriebties. Un ir cilvēki, kuri pieraduši gan jau ņemt lielas summas Maksātnespējas administrācijā. Gan jau iedēt "olas" variantu nostrādāja naudas lielums un kāre. Vai velti no "jauniem spēkiem" velti Lembergs rakstos atbalstītu Gobzema valdību, bet atbalstīja? Un tagad atrasti "klienti", kuri vairs neklausa "kapteini"Artusu un sludina - ZZS+ Lembergu valdībā.

Ja KPV.LV un JKP nevienosies - Lemberga svītai valdībā NEBŪT - KPV.LV ir NODEVĒJI! Nodevušies sātanam. Ne velti Gobzems koķetēja ar Saskaņu, kas ir ZZS draugs un balsts.

Atbildēt

lasītājs

14.12.2018. 17:50

a kur šajā pirātu bandā Šmits?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...