Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aleksandrs Kiršteins

26.04.2021. 10:53

»

antons mikosss

Vecais nīgrais onkulis- Aleksandrs Kiršteins


Pārsteidz pajolīšu daudzums, kas joprojām grib izcelt savu nenozīmīgo personību ar muļkīgiem komentāriem. Kas attiecas uz ST, tad biju pirmais, kas atbalstīja tieslietu sistēmas reformu, izveidojot konstitucionālo tiesību departamentu pie Augstākās tiesas.
Viens no iemesliem ir Satversmes tiesas reputācijas zaudēšana, lemjot, ka Latvijas teritoriju var atdot bez tautas nobalsošanas.

Atbildēt

Helenq

24.04.2021. 05:42

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

antons mikosss

13.04.2021. 21:59

»

hm

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā...


............Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā...
Kurā no 15 latgaļu izloksnēm?

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

11.04.2021. 07:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tualetes papīra ražošanas procesā, lai iegūtu skaistos zīmējumus un smaržvielas, tiek patērētas dažādas ķīmiskas vielas. Vēlāk tās nonāk apkārtējā vidē un atstāj ietekmi uz mums, tāpēc labāk izvēlēties videi un cilvēkiem draudzīgu tualetes papīru.

Atbildēt

Aleksandrs Kiršteins

10.04.2021. 21:52

Kaut kāds murgu raksts! Nevarēju balsot ne par par Krievijas robežlīgumu, ne par Abreni, jo nebiju 9. Saeimas deputāts. Savukārt 8. Saeimā vadīju ārlietu komisiju un mēs neļāvām tādu līgumu slēgt. Māri Grīnblatu žurnālistiem pieminēju, kā vienu no nedaudzajiem, kam vienmēr bijusi skaidra galva Latvijas valstiskās pēctecības jautājumos, līdzīgi kā to skaidroja Andrejs Dītrihs Lēbers, kurš brīdināja, ka robežlīgumu nedrīkst slēgt bez deklarācijas, kurā pieminēta Latvijas okupācija, uzsverot, ka deklarācija netika pievienota. Viss pārējais jau ir pašu žurnālistu interpretācija.

Atbildēt

Piebilde

09.04.2021. 13:35

»

hm

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā...


Vipār mana mamma Latgalē Ulmaņa laikos skolā mācījās LATVIEŠU valodā, pagastā viss nottika latviešu valodā un nekāda pieprasījuma pēc latgaliešu valodas nav bijis. Mājās katrs var runāt kā grib, nepazīstu īpaši tos latgaļu valodas lietotājus.

Atbildēt

to VNO

08.04.2021. 17:30

»

VNO

Vai tad 4 naktī durkā visi sanitāri tā guļ, ka kompi nemaz neuzrauga


Tam čekas kropļu un pederastu partijas, A/Par aktīvistam, ir mājas režīms.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.04.2021. 17:25

»

vecais nīgrais onkulis

Tev ir taisnība. Ir tādi. Un mēs nemaz nezinām visus


Tieši tā ! Un arī tie, kuri vaino Ulmani, ka nepretojās 6 000 000 lielajai slepkavu bandai pie Rietumu robežām. Var teikt, ka šie divi "punkti" precīzi atpazīst provokatoru- nodevēju.

Atbildēt

vispār

08.04.2021. 17:08

»

kam tad deva

tos kompensācijas sertifikātus, izņemot Abreni? Es atceros tikai privatizācijas sertifikātus, kurus nabadzīgi cilvēki bija spiesti pārdot par 2Ls, reizēm pat mazāk, lai varētu maizi nopirkt. Sevišķi jau tie, kam nekāda dzīvokļu privatizācija nespīdēja, kuru mājām atradās īpašnieki...


Kompensācijas sertifikātus deva par savulaik nacionalizētajiem īpašumiem, ko dažādu iemeslu dēļ nevarēja atdot īpašniekiem vai viņu mantiniekiem vai, ja viņi nevēlējās atgūt īpašumu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

08.04.2021. 16:34

»

KKK

Ja jau tā nav Latvijas teritorija, tad kāpēc zemes reformas laikā visi Abrenes zemju īpašnieki saņēma no Latvijas valsts kompensācijas sertifikātos, kurus, atšķirībā no privatizācijas sertifikātiem, bija iespējams atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā? Par ko ta samaksāja? Varbūt tagad atprasīt...


Tas notika pēc tās pašas loģikas, pēc kuras somu zemniekiem, kurus evakuēja no krievu okupētajiem Karēlijas rajoniem, tika piešķirta zeme citos somijas rajonos.
Domāju, ka risinot sarunas par jauno robežu bija vērts pieminēt šīs privātpersonām piešķirtās kompensācijas. Vai arī iekļaut tās okupācijas nodarīto zudējumu kopējā summā (ja tas jau nav izdarīts). Jebkurā gadījumā no Krievijas kaut ko dabūt nav reālu cerību, bet atgādināt vajāg vienumēr. It īpaši tādēļ, ka krieviem briesmīgi patīk retorika par vienkāršo civiliedzīvotāju aizsargāšanun no "sliktajā" kaimiņzemju "establišmenta". Šajā situācijā lieks atgādinājums mātuškai par atņemtajiem īpašumiem, būtu sevišķi kodīgs, jo lielākā daļa šo sertifikātu saņemēju noteikti ir etniskie krievi.

Atbildēt

Andy Garcia

08.04.2021. 16:31

Un pie ermanbrika "High society girl" bija jāgaida līdz pusnaktij. Pulkst. vienos mēs gājām uz Ventas rumbu alēties, bet no rīta bija jākaldina dzimtenes gods, tfu ti.... visas labās lietas sākas ap pusnakti.

Atbildēt

Apine

08.04.2021. 16:27

Vēl par apiņa rakstu - inteligibilais lauks - logoss. Eiropa kultūra ir racionāla. Ziniet, kas gorbijam bija vislabākais? - tas, ka viņš atļāv runāt. Bija jāgaida līdz pusnaktij - pie Molčanova (uzvārda ģēnija glastnoj laikā) tika teikts viss. Pēc tam to nogrieza. Gorbijs atgrieza, bet latviešu padomju vara pēc tam nogrieza. Nu, vienā laidā, apini, ir irracionāli, visa Latvija vlsts ir irracionāla, nu, vajadzēja toreiz iemietoties, nostāties... nevar iet irracionālisma pavadā (kalnoozols un apinis) un pēc tam apelēt pie apgaismības, pie saprāta, pie progressa utt.

Atbildēt

Ko mēs varam

08.04.2021. 15:46

Mēs varam tikt skaidrībā ar savu pagātni un līdz ar to sākt veidot jaunu, patiesu Latvijas nākotni. Varbūt tieši ar patiesas pagātnes apzināšanos ir iespēja atbrīvoties no čekistu un komunistu varas Latvijā.

Atbildēt

īstie fakti

08.04.2021. 14:28

Valdmanis nebija ekonomikas ministrs un Kanādā sēdēja cietumā.

Atbildēt

laikabiedrs

08.04.2021. 12:27

»

nu tad nemuldi

Pirmkārt, iepriekšējā komentārā runa bija par kompensācijas nevis privatizācijas sertifikātiem...


Vai tad biji viens no pedofīla Birkava mīļākiem puišiem, ka tev tā paveicās, jeb tu, slimais kroplīti, vienkārši dirs?

Atbildēt

.

08.04.2021. 12:24

»

Mūsu bērni un mazbērni

Latvijai briesmas ir un būs ,jo bez BRIESMĀM nav iedomājama neatkarīga brīvvalsts


Kam kaimiņos nav sadistu, alkašu un pederastu krievijas, neatkarīgām brīvvalstīm nevajag nekādu briesmu.

Atbildēt

kam tad deva

08.04.2021. 07:20

»

nu tad nemuldi

Pirmkārt, iepriekšējā komentārā runa bija par kompensācijas nevis privatizācijas sertifikātiem...


tos kompensācijas sertifikātus, izņemot Abreni? Es atceros tikai privatizācijas sertifikātus, kurus nabadzīgi cilvēki bija spiesti pārdot par 2Ls, reizēm pat mazāk, lai varētu maizi nopirkt. Sevišķi jau tie, kam nekāda dzīvokļu privatizācija nespīdēja, kuru mājām atradās īpašnieki.

Atbildēt

nu tad nemuldi

08.04.2021. 06:57

»

Ko var muldēt

Uzreiz var redzēt krievinieka komentāru. Privatizācijas sertifikātus esot varēts atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā...


Pirmkārt, iepriekšējā komentārā runa bija par kompensācijas nevis privatizācijas sertifikātiem.
Otrkārt, runa nebija par pārdošanas cenu.
Treškārt, pārdot mierīgi varēja par 6-8 latiem gabalā
Ceturtkārt, "atprečot" varēja par krietni lielākām summām. Es savējos par aptuveni 300 eiro gabalā, rēķinot tagadējās cenās. Piedaloties privatizācijā un ātri pārdodot nopirktās akcijas par vienu sertifikātu varēja saņemt līdz 56 latiem mīnus komisijas.

Atbildēt

Latvija ir pārdota

08.04.2021. 04:11

Notiek lēns darbs pie Latvijas atdošanas Kremlim, ko pamīšus īsteno NA, ZZS, JV, JKP. Valsts drošības dienests kopā ar SAB ir jumtotājs šim pretvalstiskajam procesam. Latvijas armija tiek sagatavota pakļauties īstajā brīdī Kremlim, lai Putlers valsti varētu pārņemt bez neviena šāviena. Latvijas aizsardzības ministrs, neatkarīgi no partejiskās piederības, saņem 2 miljonus dolāru mēnesī par acu pievēršanu un lojalitāti Kremlim. Tas ir teātris ārēji, ko viņi raksta un deklamē par Kremli, jo ir seni sadarbības partneri jau no VDK laikiem. Tas ir teātris, lai cik neticami nešķistu. Sen Latvijā valdošā mafija tur īpašumā iespaidīgas villas pasaules dārgākajos kūrortos, simtus miljonu, ja ne miljardus savos bankas slepenajis kontos. A.Kamparam pieder vairākas noliktavas, piepildītas līdz ar griestiem ar naudu visās lielākajās pasaules valūtās. I.Godmanim kopā ar A.Kalvīti pieder vairākas fabrikas visā pasaulē, tostarp četras Dānijā, kurās tiek ražotas izejvielas Krievijas armijas vajadzībām (sākot no cukura un beidzot ar smagā kaujas bruņojuma apgādes materiāliem, raķešu galviņām). Ikdienā bez bruņota kaujas helikoptera I.Godmanis vairs vispār nepārvietojās. Izlepis savā nihilismā līdz pēdējam! Par pārējo vispār nav vērts diskutēt. Latvija kā (slepenais) galvenais partneris netīras naudas ceļā Ziemeļkorejas kodolieroču finansēšanai, narkotiku kontrobandai, akcīzes preču viltojiem. Tie jau vairs nav zuduši miljardi valsts budžetam, bet ar valdošās mafijas gādību zudusi visa valsts.

Latvijai draud briesmas un tās rada 4.maija kliķe.

Atbildēt

Kaatad

08.04.2021. 00:05

Taisnības labad, Abrene ir vien 1.ww jezgas ,juku, rezultātā nejauši ieņemts zemes pleķis, tāpat kā igauņu "palīdzēšana" Vidzemes kaujās- pa dalai, merkantīli motivēta pasaciņa. Nu, nekāds sakrālais Staburags,Abrenes nostūris nekad nav bijis. Viedokļi ir visiem, bet der iegūt arī zināšanas.Arhīvos -viss apskatāms. Tikai jāpiepūlas ārpus googles, uc, :)

Atbildēt

Liekais

07.04.2021. 23:05

Nekad, mūsu laikā Latvija, nav varējusi pati lemt savu likteni! Sākot ar Atmodu un Abreni, un beidzot ar covidu! Mēs varam vien vientiesīgi ticēt, ka esam paši noteicēji. Mēs esam par sīkiem, lai būtu paši saimnieki, un būtu pie "pirmā" galda. Arī vienoties savā starpā mēs neesam spējīgi. Mums tak ļoti patīk,klausīties pasakas, jo vienmēr ceram uz brīnumu...

Atbildēt

Hehe

07.04.2021. 22:12

Grīnblats tak bija sētnieks

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 22:04

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Indullis Durka Debillatv ĀNUSS

07.04.2021. 21:43

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus kais mani Durku Indulli, debloīcdu), cejnieku, kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Rovels Muļķu zeme/

"Es ticu, ka šis laiks
izgaisīs kā urīna tvaiks.
Tas do spēku šeit pūt
un elpot."
/ Indullis Durka, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /


-------

“Žopņiki”" ir no slāvu valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

Indullis Durka

07.04.2021. 21:38

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal apķēzījies.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

07.04.2021. 21:19

»

Vēstures fakti nāk gaismā

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 21:18

»

Kāpēc tas tev jāzin

Kas un kāpēc jāzina par Brestļitovskas (Brestas) miera līgumu...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Ko var muldēt

07.04.2021. 21:07

»

KKK

Ja jau tā nav Latvijas teritorija, tad kāpēc zemes reformas laikā visi Abrenes zemju īpašnieki saņēma no Latvijas valsts kompensācijas sertifikātos, kurus, atšķirībā no privatizācijas sertifikātiem, bija iespējams atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā? Par ko ta samaksāja? Varbūt tagad atprasīt...


Uzreiz var redzēt krievinieka komentāru. Privatizācijas sertifikātus esot varēts atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā !??
A vienu latu gabalā negribēji antiņ. 28 nebija nevienu mirkli. 3-4 bija griesti vienkāršiem cilvēkiem un tad arī dažas reizes pa visiem gadiem uz pāris stundām tikai tāda cena. Varbūt izpildkomitejās un partijas komitejās bija citi cipari, bet ne jau publiski.

Atbildēt

Pārkrievotais kārklu anglis

07.04.2021. 20:53

»

hm

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā...


Kremļa pakalpiņu un okupantu vadībā pat valsts valoda kopš Endzelina pamesta novārtā. Kādas rūpes no tādiem gaidīt novadu dialektiem.

Atbildēt

KKK

07.04.2021. 20:51

»

vecais nīgrais onkulis

To kāpēc 6 Abrenes apriņķa pagastu statusa maiņai nebija nepieciešams nekāds referendums ļoti precīzi pateica Satversmes tiesas spriedums. (Bet tā kā Alkšņa kungs sevi acīmredzot ieskata par visugudrāko ekspertu, tad viņam protams gan Satversme, gan Satversmes tiesa ir pilnīgi pie kājas...


Ja jau tā nav Latvijas teritorija, tad kāpēc zemes reformas laikā visi Abrenes zemju īpašnieki saņēma no Latvijas valsts kompensācijas sertifikātos, kurus, atšķirībā no privatizācijas sertifikātiem, bija iespējams atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā? Par ko ta samaksāja? Varbūt tagad atprasīt no cilvēkiem šo naudu atpakaļ? Pamatojoties uz šo piesaukto kriminālās un pērkamās Satvewrsmes tiesas lēmumu?

Atbildēt

hm

07.04.2021. 20:02

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā ...
Latviskās pārvaldības metodes sliktākas kā Padomju tieksmē asimilēt cittautības. Padomijā visos valsts svētkos pieaicināja ikvienas republikas pārstāvjus. Turpretī Latvijā latgaliešu tautas priekšstāvim pat liegts zvērestu norunāt latgaliski.

Atbildēt

antropologs

07.04.2021. 19:48

»

Sīrupiņa apmātajam

Lauķim patīk, kad udmurti uzmetušies par Baltijas vēsturniekiem. Šeku pamācies Latvijas vēsturi labāk


Tā kā visur, kur šodien smird krievs, bija tikai civilizētu tautu zeme, tad var pieņemt, ka tā radība pirms 250 gadiem pa taisno no elles nākusi.

Atbildēt

lauķis

07.04.2021. 19:43

»

Sīrupiņa apmātajam

Lauķim patīk, kad udmurti uzmetušies par Baltijas vēsturniekiem. Šeku pamācies Latvijas vēsturi labāk


Tu pat īsti neesi sapratis kas notika pirms 30 gadiem,kur nu vēl tev par vēsturi spriest.Varu dot ieteikumu,sāc pētīt ķieģeli,daudz interesanta atklāsi.

Atbildēt

Sīrupiņa apmātajam

07.04.2021. 19:38

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


Lauķim patīk, kad udmurti uzmetušies par Baltijas vēsturniekiem. Šeku pamācies Latvijas vēsturi labāk.
https://www.laikmetazimes.lv/2008/10/06/vai-latvija-ir-krievu-etniska-dzimtene/

Atbildēt

lauķim

07.04.2021. 19:27

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


NATO, tā ir garantija, ka tu, krievu anālo vagīnu laizītājs, nolādēsi savu māti, ka tevi par cilvēku neizaudzināja.

Atbildēt

kurmja draugs no VID

07.04.2021. 19:21

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


Lauķi,vai nodokļus maksā no iešprices,jo aktīvi p.rd par visu?

Atbildēt

psh nh

07.04.2021. 19:20

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


Tavs sabiedrotais ir mēslu čupa,ko pats papildini.

Atbildēt

Nesmīdi

07.04.2021. 19:15

»

Vēstures fakti nāk gaismā

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Valērijs Ivanovs un Igors Šiškins nu gan ir čista leišu vēsturnieki, tāpat kā Igors Šuvajevs un Andrejs Gusačenko un vesela strīpa čekai kalpojošu kangeru.

Latvija bija okupēta valsts, kuras iekļaušanu Padomju Savienībā neatzina lielākā daļa demokrātiskās pasaules, tāpēc starptautisko tiesību gaismā visi no PSRS iebraukušie un to pēcteči uzskatāmi par kolonistiem, kas Latvijas teritorijā uzturas nelikumīgi.

Atbildēt

lauķis

07.04.2021. 19:02

»

vecais nīgrais onkulis

Tev ir taisnība. Ir tādi. Un mēs nemaz nezinām visus


Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....