Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:44

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Vovan Bunkernij

01.04.2021. 11:25

»

ASV protektorāts Latvija

Ne tikai Baltkrievijā, bet arī Ukrainā, Ēģiptē un daudzās citās vietās ASV finansēja un organizēja valsts apvērsumus


Apdirsās Melnkalnē krievu pederastu virsaitis, Putins un viņa opričņiki: pederasti, sadisti un zagļi, taisot valsts apvērsumu?
Loģiski, ka Krievijas speciālie dienesti strauji degradē, kopā ar visu smirdīgo bidlomasu, no kuras paši nākuši.
Kā tur izgāja čekas kroplim Francijā, kurš kā īstens krievs, kurš saklausījies vectēva varoņsāgas par noslepkavotiem Eiropas civiliedzīvotājiem noņemtiem pulksteņiem un sievietēm novilktām vešiņām, ar velosipēdu zagšanu?
Шофер консульства России в Страсбурге подсел на велосипеды /www.kommersant.ru/

Atbildēt

to fašistu lops

01.04.2021. 11:11

»

anti soross

asv ir pasaules lielakais launums.asv finanseja valsts apversuma meginajumu Baltkrievija,Labi ka tas neizdevas un ebrejiete tihanovska aizbega uz lietuvu


Kad Krievijas Pederastijai būs gals, jums, civilizācijas atkritumiem, nebūs kur mukt. Arī mēģināt izlikties par cilvēku, kam ar Staļina sarīkoto drausmīgo WWII, nav nekā kopīga, būs par vēlu. Samaksāsi, smirdīgā staļinistu cūka, par katru Eiropas bērna izlieto asariņu, tā kā ja taviem iekšējiem orgāniem neatradīsies piemērots cilvēka ķermenis, kur tie varētu turpināt funkcionēt, aiziesi noderīgā biogāzē.
Noziegumiem pret cilvēci nav un nevar būt noilguma.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.04.2021. 11:07

»

anti soross

asv ir pasaules lielakais launums.asv finanseja valsts apversuma meginajumu Baltkrievija,Labi ka tas neizdevas un ebrejiete tihanovska aizbega uz lietuvu


Ne tikai Baltkrievijā, bet arī Ukrainā, Ēģiptē un daudzās citās vietās ASV finansēja un organizēja valsts apvērsumus.

Atbildēt

anti soross

01.04.2021. 10:41

»

esparbaķku

līdz pusei lasot likās lieliski rakstīts, bet kad aizgāja par baķku, tad nu točna sviests, lai gan sarakstīts ar loģiku


asv ir pasaules lielakais launums.asv finanseja valsts apversuma meginajumu Baltkrievija,Labi ka tas neizdevas un ebrejiete tihanovska aizbega uz lietuvu.

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.03.2021. 16:09

»

ASV protektorāts Latvija

Tev kaku mīlētāj bunkur, ar galvu nav kārtībā. Murgo par putinosu Pašanjanu, kaut gan Pašanjans ir nevis putinoss, bet sorosīds vistīrākais. Turklāt redzams, ka tev nu šausmīgi patīk čurkas. Nezini laikam, ka azerbaidžānus agrāk sauca par Kaukāza turkiem, bet padomju laikos viņus sauca par aizeriem ...


Nevis putinoss, bet putinosos. Kam tad par prieku tas kroplis izraisīja jaunu karu, ja ne Putinam un pēc cilvēku asinīm izslāpušai krievu necilvēkiem?
Ne tikai osetīni un abhāzi, bet arī krievu līdzdalībnieki, armēņi, ir čurkas un, protams, krievi arī.
Kas ir tas ir, azerbaidžāni ar turkiem ir viena tauta un tāpēc krievu sadistu, marodieru un pederastu armijai par Azerbaidžānu jāaizmirst uz visiem laikiem, jo tuvu nelīdzinās veselīgiem, labi barotiem, motivētiem un sagatavotiem turku karavīriem, turklāt tehniskā ziņā no Turcijas ar katru dienu atpaliek aizvien vairāk.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.03.2021. 15:14

»

Vovan Bunkernij

Morālais kroplis, putinosos Pašinjans, lai izpatiktu pahanam, draudēja iznīcināt Azerbaidžānas - Turcijas gāzes vadu, ar ko Azerbaidžānas pacietības mērs bija pilns un tā izlēma atjaunot savu suverenitāti pār KK...


Tev kaku mīlētāj bunkur, ar galvu nav kārtībā. Murgo par putinosu Pašanjanu, kaut gan Pašanjans ir nevis putinoss, bet sorosīds vistīrākais. Turklāt redzams, ka tev nu šausmīgi patīk čurkas. Nezini laikam, ka azerbaidžānus agrāk sauca par Kaukāza turkiem, bet padomju laikos viņus sauca par aizeriem vai vienkārši par čurkām. Čurkas ir viņus visprecīzāk raksturojošs apzīmējums. Novēlu tev padzīvot kopā ar viņiem kādu laiciņu, tad tev jebkurš Tambovas krievs salīdzinājumā ar viņiem liksies par austi attīstītu inteliģentu būtni.

Atbildēt

ko pļūtī!

31.03.2021. 12:45

»

GEO

Pasaules valdnieki cenšas sanaidot jebkuru valsti ar Krieviju. Citādi NWO plāns jūk pa vīlēm


Krievu fašistiskie izdzimteņi paši naidojas ar visiem. Tas izskaidrojams ar to ģenētiskām atšķirībām, proti 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojušam noturīgam verga gēnam ar 47 hromosomām.
Kāpēc "Pasaules valdnieki" uzēdušies tieši jums? Vai aiz skaudības par jūsu āra atejām, līķu kaudzēm slimnīcu koridoros, skolām bez kanalizācijas un slimnīcām bez siltā ūdens? Varbūt par pienu no kaļķa un tehniskiem palmu taukiem, ko jūs rijiet?

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.03.2021. 12:35

»

kalnciemielas bunkuram

Jā, tikai abhāzi un osetīni tā nedomā. pirmais darbs, ko paveica zviadisti, nonākuši pie varas- atcēla minēto tautu autonomijas. Dienvidu zemēs tas viennozīmīgi ir pilsoņu karš. Un Pašinjans tieši negribēja draudzēties ar krieviem- un par to arī samaksāja. Un krievu t.s. okupanti parādījās Arcahā tikai...


Morālais kroplis, putinosos Pašinjans, lai izpatiktu pahanam, draudēja iznīcināt Azerbaidžānas - Turcijas gāzes vadu, ar ko Azerbaidžānas pacietības mērs bija pilns un tā izlēma atjaunot savu suverenitāti pār KK.
Krievu okupantu, sadistu, marodieru un pederastu, armija ir Armēnijā kopš PSRS laikiem.
Ja krievu sūdu ēdājiem un to anālo vagīnu laizītājiem, būtu kripatiņas saprašanas, zinātu, kāda kloāka šodien ir bijusī Melnās jūras pērle, Suhumi un kā, pēc krievu ielikteņa Abašidzes patriekšanas ir attīstījusies Batumi, kas 30 gadus atpakaļ bija tikai kara bāze un zvejnieku ciematiņš. Kopā ar krieviem vienmēr būs noziedzība un galēja nabadzība.

Atbildēt

kalnciemielas bunkuram

31.03.2021. 12:16

»

Vovan Bunkernij

Dalījums musulmaņu un citu reliģiju pārstāvju starpā ir nieks, salīdzinājumā ar dalījumu homo sapiens un homo russicus (primātu ar lieko hromosomu)starpā. Kam sevi pieskaita armēņi? Ko nozīmē, naidoties ar krieviem, nelaizīt to anālās vagīnas, ka to darīja Koļka Pašinjans un Roberts Kočarjans? Ja pie...


Jā, tikai abhāzi un osetīni tā nedomā. pirmais darbs, ko paveica zviadisti, nonākuši pie varas- atcēla minēto tautu autonomijas. Dienvidu zemēs tas viennozīmīgi ir pilsoņu karš. Un Pašinjans tieši negribēja draudzēties ar krieviem- un par to arī samaksāja. Un krievu t.s. okupanti parādījās Arcahā tikai pēc Pašinjana zaudējuma- lai neļautu turkiem nolīdzināt ar zemi Stepanakertu un varbūt pat Erevānu.

Atbildēt

Vīriņš

31.03.2021. 10:42

Tiešām, kur palikusi Inguna Sudrabiņa? Vai atkal jaunus rakstus šūn pēc uzdevuma?

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.03.2021. 10:35

»

ASV protektorāts Latvija

Armēņu tauta jau 500 gadus karo ar turkiem par savu zemi un tu piedāvā viņiem padoties? Kāpēc? Ne jau krievi realizēja armēņu genocīdu. Krievi armēņiem viņu zemi nav atņēmuši. Armēņi ir sena un lepna tauta. Turki ir musulmaņi. Tad kāpēc armēņiem speciāli naidoties ar krieviem...


Dalījums musulmaņu un citu reliģiju pārstāvju starpā ir nieks, salīdzinājumā ar dalījumu homo sapiens un homo russicus (primātu ar lieko hromosomu)starpā. Kam sevi pieskaita armēņi? Ko nozīmē, naidoties ar krieviem, nelaizīt to anālās vagīnas, ka to darīja Koļka Pašinjans un Roberts Kočarjans? Ja pie varas būtu Levons Ter-Petrosjans, sen būtu atrisināts KK un krievu okupantu jautājums un Armēnija, sadarbībā ar kaimiņiem, normāli attīstītos.
Patiesi sena un lepna tauta, gruzīni, ir patriekuši krievu okupantu armiju un ir draudzīgi ar saviem kaimiņiem.

Atbildēt

nedirs nu

31.03.2021. 10:19

»

Patiesais

Es kaut kā nesaprotu, kāpēc okupētā Latvijā apmnēram 97% latviešu aktīvi darbojās republikas dzīvē- gāja skolās, apguva mācības, sēja kalautus, stājās komjaunatne', strādja kolhozo, sovhozozs, rūpncās, piedalījās zinātnes darbā, paši tiesāja noziedzniekus, nepātraukti slavēja padomju varu un komunistisko...


"Un tad nāca jaunie laiki. Latvieši aktīvi apsaukāja krievus un Kriviju par okupantiem."
------------
PSRS laikos latvieši jūs, tumsonīgos blusainos asinskāros lopus, vienmēr saukāja par "sieriem" (smakas dēļ).
Tas, ka lāģerī un PSRS bija tautu cietums, visi ieslodzītie strādā un rāmi stāv ierindā un ņem nost cepuri "vertuhaja" (lāģera uzrauga) priekšā, vēl nebūt nenozīmē, ka ar to ir samierinājušies.

Atbildēt

Patiesais

31.03.2021. 09:56

Es kaut kā nesaprotu, kāpēc okupētā Latvijā apmnēram 97% latviešu aktīvi darbojās republikas dzīvē- gāja skolās, apguva mācības, sēja kalautus, stājās komjaunatne', strādja kolhozo, sovhozozs, rūpncās, piedalījās zinātnes darbā, paši tiesāja noziedzniekus, nepātraukti slavēja padomju varu un komunistisko partiju, masveidā gāja demonstrācijās. Un tad nāca jaunie laiki. Latvieši aktīvi apsaukāja krievus un Kriviju par okupantiem. Pat ASV vēstiks maskavā un teica, lai baltijas valstis beidz riet ASV no aizmugures. Vai šādai teutai ir konsekvence?
Vai šādai tautai ir konsekvence?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.03.2021. 09:28

»

Vovan Bunkernij

Armēnija, izcils piemērs, kas notiek ar tiem, kas brāļojas ar Absolūto ļaunumu - fašistisko izdzimteņu rašu-parašu un tam par prieku naidojas ar kaimiņiem...


Armēņu tauta jau 500 gadus karo ar turkiem par savu zemi un tu piedāvā viņiem padoties? Kāpēc? Ne jau krievi realizēja armēņu genocīdu. Krievi armēņiem viņu zemi nav atņēmuši. Armēņi ir sena un lepna tauta. Turki ir musulmaņi. Tad kāpēc armēņiem speciāli naidoties ar krieviem?

Atbildēt

Viensētnieks

31.03.2021. 09:17

Neliela nianse, pirmā no PSRS izstājās krievija. Latvija no PSRS nevar izstāties, jo nekad neesam tur iestājušies.
No krievijas un citām valstīm ievestie pilsoņi nekad nevar būt okupētās Latvijas pilsoņi, ne pēc kādiem likumiem. Noziegums pēc starptautiskām tiesību normām ir vispār ievest civiliedzīvotājus okupētajās teritorijās.

Atbildēt

edgars a

31.03.2021. 08:17

Slēpta krievu propaganda. Patiesībā krievu reitings nokrita konkrēti.

Atbildēt

Vovan Bunkernij

30.03.2021. 21:06

»

ASV protektorāts Latvija

Armēnija ir vēl viens piemērs, kas var notikt ar valsti, ja tur pie varas nāk sorosīdi


Armēnija, izcils piemērs, kas notiek ar tiem, kas brāļojas ar Absolūto ļaunumu - fašistisko izdzimteņu rašu-parašu un tam par prieku naidojas ar kaimiņiem.
Ja armēņi neizgriezīs marodieru, sadistu un pederastu, krievu okupantu, karaspēku un nesalīgs mieru ar turkiem un azerbaidžāņiem, zaudēs savu valsti.

Atbildēt

juhops

30.03.2021. 20:43

Par vēlu Tu nāci- dziesma ir tāda. Bez Tevis sen jau izpētīti šie jautājumi!;)

Atbildēt

esparbaķku

30.03.2021. 20:31

līdz pusei lasot likās lieliski rakstīts, bet kad aizgāja par baķku, tad nu točna sviests, lai gan sarakstīts ar loģiku:)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.03.2021. 20:26

Armēnija ir vēl viens piemērs, kas var notikt ar valsti, ja tur pie varas nāk sorosīdi.

Atbildēt

Es

30.03.2021. 19:35

Bildē redzami divu neizdevušos valstu, kuras jau sākušas izjukt pa šuvēm ķizariņi, kuri ir apzaguši un iedzinuši nabadzībā savas tautas, bet vēl ar zobiem un nagiem mēģina turēties pie savām silēm.

Atbildēt

sūds ta sūds

30.03.2021. 18:14

bet pārliecināja, ka Krima ir Krievijas likumīga teritorija, Baltkrievija un Krievija-brāļu tautas, tikai ASV finansē tur nekārtības, ka ASV ir lielākā agresorvalsts-ļaunuma impērija ....

Atbildēt

nuja

30.03.2021. 18:11

»

jautrais

..tik daudz rakstījis...bet sūds vien sanāca


..kā parasti lapsas pietiek-atejā....

Atbildēt

jautrais

30.03.2021. 17:51

..tik daudz rakstījis...bet sūds vien sanāca...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....