Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:44

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Vovan Bunkernij

01.04.2021. 11:25

»

ASV protektorāts Latvija

Ne tikai Baltkrievijā, bet arī Ukrainā, Ēģiptē un daudzās citās vietās ASV finansēja un organizēja valsts apvērsumus


Apdirsās Melnkalnē krievu pederastu virsaitis, Putins un viņa opričņiki: pederasti, sadisti un zagļi, taisot valsts apvērsumu?
Loģiski, ka Krievijas speciālie dienesti strauji degradē, kopā ar visu smirdīgo bidlomasu, no kuras paši nākuši.
Kā tur izgāja čekas kroplim Francijā, kurš kā īstens krievs, kurš saklausījies vectēva varoņsāgas par noslepkavotiem Eiropas civiliedzīvotājiem noņemtiem pulksteņiem un sievietēm novilktām vešiņām, ar velosipēdu zagšanu?
Шофер консульства России в Страсбурге подсел на велосипеды /www.kommersant.ru/

Atbildēt

to fašistu lops

01.04.2021. 11:11

»

anti soross

asv ir pasaules lielakais launums.asv finanseja valsts apversuma meginajumu Baltkrievija,Labi ka tas neizdevas un ebrejiete tihanovska aizbega uz lietuvu


Kad Krievijas Pederastijai būs gals, jums, civilizācijas atkritumiem, nebūs kur mukt. Arī mēģināt izlikties par cilvēku, kam ar Staļina sarīkoto drausmīgo WWII, nav nekā kopīga, būs par vēlu. Samaksāsi, smirdīgā staļinistu cūka, par katru Eiropas bērna izlieto asariņu, tā kā ja taviem iekšējiem orgāniem neatradīsies piemērots cilvēka ķermenis, kur tie varētu turpināt funkcionēt, aiziesi noderīgā biogāzē.
Noziegumiem pret cilvēci nav un nevar būt noilguma.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.04.2021. 11:07

»

anti soross

asv ir pasaules lielakais launums.asv finanseja valsts apversuma meginajumu Baltkrievija,Labi ka tas neizdevas un ebrejiete tihanovska aizbega uz lietuvu


Ne tikai Baltkrievijā, bet arī Ukrainā, Ēģiptē un daudzās citās vietās ASV finansēja un organizēja valsts apvērsumus.

Atbildēt

anti soross

01.04.2021. 10:41

»

esparbaķku

līdz pusei lasot likās lieliski rakstīts, bet kad aizgāja par baķku, tad nu točna sviests, lai gan sarakstīts ar loģiku


asv ir pasaules lielakais launums.asv finanseja valsts apversuma meginajumu Baltkrievija,Labi ka tas neizdevas un ebrejiete tihanovska aizbega uz lietuvu.

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.03.2021. 16:09

»

ASV protektorāts Latvija

Tev kaku mīlētāj bunkur, ar galvu nav kārtībā. Murgo par putinosu Pašanjanu, kaut gan Pašanjans ir nevis putinoss, bet sorosīds vistīrākais. Turklāt redzams, ka tev nu šausmīgi patīk čurkas. Nezini laikam, ka azerbaidžānus agrāk sauca par Kaukāza turkiem, bet padomju laikos viņus sauca par aizeriem ...


Nevis putinoss, bet putinosos. Kam tad par prieku tas kroplis izraisīja jaunu karu, ja ne Putinam un pēc cilvēku asinīm izslāpušai krievu necilvēkiem?
Ne tikai osetīni un abhāzi, bet arī krievu līdzdalībnieki, armēņi, ir čurkas un, protams, krievi arī.
Kas ir tas ir, azerbaidžāni ar turkiem ir viena tauta un tāpēc krievu sadistu, marodieru un pederastu armijai par Azerbaidžānu jāaizmirst uz visiem laikiem, jo tuvu nelīdzinās veselīgiem, labi barotiem, motivētiem un sagatavotiem turku karavīriem, turklāt tehniskā ziņā no Turcijas ar katru dienu atpaliek aizvien vairāk.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.03.2021. 15:14

»

Vovan Bunkernij

Morālais kroplis, putinosos Pašinjans, lai izpatiktu pahanam, draudēja iznīcināt Azerbaidžānas - Turcijas gāzes vadu, ar ko Azerbaidžānas pacietības mērs bija pilns un tā izlēma atjaunot savu suverenitāti pār KK...


Tev kaku mīlētāj bunkur, ar galvu nav kārtībā. Murgo par putinosu Pašanjanu, kaut gan Pašanjans ir nevis putinoss, bet sorosīds vistīrākais. Turklāt redzams, ka tev nu šausmīgi patīk čurkas. Nezini laikam, ka azerbaidžānus agrāk sauca par Kaukāza turkiem, bet padomju laikos viņus sauca par aizeriem vai vienkārši par čurkām. Čurkas ir viņus visprecīzāk raksturojošs apzīmējums. Novēlu tev padzīvot kopā ar viņiem kādu laiciņu, tad tev jebkurš Tambovas krievs salīdzinājumā ar viņiem liksies par austi attīstītu inteliģentu būtni.

Atbildēt

ko pļūtī!

31.03.2021. 12:45

»

GEO

Pasaules valdnieki cenšas sanaidot jebkuru valsti ar Krieviju. Citādi NWO plāns jūk pa vīlēm


Krievu fašistiskie izdzimteņi paši naidojas ar visiem. Tas izskaidrojams ar to ģenētiskām atšķirībām, proti 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojušam noturīgam verga gēnam ar 47 hromosomām.
Kāpēc "Pasaules valdnieki" uzēdušies tieši jums? Vai aiz skaudības par jūsu āra atejām, līķu kaudzēm slimnīcu koridoros, skolām bez kanalizācijas un slimnīcām bez siltā ūdens? Varbūt par pienu no kaļķa un tehniskiem palmu taukiem, ko jūs rijiet?

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.03.2021. 12:35

»

kalnciemielas bunkuram

Jā, tikai abhāzi un osetīni tā nedomā. pirmais darbs, ko paveica zviadisti, nonākuši pie varas- atcēla minēto tautu autonomijas. Dienvidu zemēs tas viennozīmīgi ir pilsoņu karš. Un Pašinjans tieši negribēja draudzēties ar krieviem- un par to arī samaksāja. Un krievu t.s. okupanti parādījās Arcahā tikai...


Morālais kroplis, putinosos Pašinjans, lai izpatiktu pahanam, draudēja iznīcināt Azerbaidžānas - Turcijas gāzes vadu, ar ko Azerbaidžānas pacietības mērs bija pilns un tā izlēma atjaunot savu suverenitāti pār KK.
Krievu okupantu, sadistu, marodieru un pederastu, armija ir Armēnijā kopš PSRS laikiem.
Ja krievu sūdu ēdājiem un to anālo vagīnu laizītājiem, būtu kripatiņas saprašanas, zinātu, kāda kloāka šodien ir bijusī Melnās jūras pērle, Suhumi un kā, pēc krievu ielikteņa Abašidzes patriekšanas ir attīstījusies Batumi, kas 30 gadus atpakaļ bija tikai kara bāze un zvejnieku ciematiņš. Kopā ar krieviem vienmēr būs noziedzība un galēja nabadzība.

Atbildēt

kalnciemielas bunkuram

31.03.2021. 12:16

»

Vovan Bunkernij

Dalījums musulmaņu un citu reliģiju pārstāvju starpā ir nieks, salīdzinājumā ar dalījumu homo sapiens un homo russicus (primātu ar lieko hromosomu)starpā. Kam sevi pieskaita armēņi? Ko nozīmē, naidoties ar krieviem, nelaizīt to anālās vagīnas, ka to darīja Koļka Pašinjans un Roberts Kočarjans? Ja pie...


Jā, tikai abhāzi un osetīni tā nedomā. pirmais darbs, ko paveica zviadisti, nonākuši pie varas- atcēla minēto tautu autonomijas. Dienvidu zemēs tas viennozīmīgi ir pilsoņu karš. Un Pašinjans tieši negribēja draudzēties ar krieviem- un par to arī samaksāja. Un krievu t.s. okupanti parādījās Arcahā tikai pēc Pašinjana zaudējuma- lai neļautu turkiem nolīdzināt ar zemi Stepanakertu un varbūt pat Erevānu.

Atbildēt

Vīriņš

31.03.2021. 10:42

Tiešām, kur palikusi Inguna Sudrabiņa? Vai atkal jaunus rakstus šūn pēc uzdevuma?

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.03.2021. 10:35

»

ASV protektorāts Latvija

Armēņu tauta jau 500 gadus karo ar turkiem par savu zemi un tu piedāvā viņiem padoties? Kāpēc? Ne jau krievi realizēja armēņu genocīdu. Krievi armēņiem viņu zemi nav atņēmuši. Armēņi ir sena un lepna tauta. Turki ir musulmaņi. Tad kāpēc armēņiem speciāli naidoties ar krieviem...


Dalījums musulmaņu un citu reliģiju pārstāvju starpā ir nieks, salīdzinājumā ar dalījumu homo sapiens un homo russicus (primātu ar lieko hromosomu)starpā. Kam sevi pieskaita armēņi? Ko nozīmē, naidoties ar krieviem, nelaizīt to anālās vagīnas, ka to darīja Koļka Pašinjans un Roberts Kočarjans? Ja pie varas būtu Levons Ter-Petrosjans, sen būtu atrisināts KK un krievu okupantu jautājums un Armēnija, sadarbībā ar kaimiņiem, normāli attīstītos.
Patiesi sena un lepna tauta, gruzīni, ir patriekuši krievu okupantu armiju un ir draudzīgi ar saviem kaimiņiem.

Atbildēt

nedirs nu

31.03.2021. 10:19

»

Patiesais

Es kaut kā nesaprotu, kāpēc okupētā Latvijā apmnēram 97% latviešu aktīvi darbojās republikas dzīvē- gāja skolās, apguva mācības, sēja kalautus, stājās komjaunatne', strādja kolhozo, sovhozozs, rūpncās, piedalījās zinātnes darbā, paši tiesāja noziedzniekus, nepātraukti slavēja padomju varu un komunistisko...


"Un tad nāca jaunie laiki. Latvieši aktīvi apsaukāja krievus un Kriviju par okupantiem."
------------
PSRS laikos latvieši jūs, tumsonīgos blusainos asinskāros lopus, vienmēr saukāja par "sieriem" (smakas dēļ).
Tas, ka lāģerī un PSRS bija tautu cietums, visi ieslodzītie strādā un rāmi stāv ierindā un ņem nost cepuri "vertuhaja" (lāģera uzrauga) priekšā, vēl nebūt nenozīmē, ka ar to ir samierinājušies.

Atbildēt

Patiesais

31.03.2021. 09:56

Es kaut kā nesaprotu, kāpēc okupētā Latvijā apmnēram 97% latviešu aktīvi darbojās republikas dzīvē- gāja skolās, apguva mācības, sēja kalautus, stājās komjaunatne', strādja kolhozo, sovhozozs, rūpncās, piedalījās zinātnes darbā, paši tiesāja noziedzniekus, nepātraukti slavēja padomju varu un komunistisko partiju, masveidā gāja demonstrācijās. Un tad nāca jaunie laiki. Latvieši aktīvi apsaukāja krievus un Kriviju par okupantiem. Pat ASV vēstiks maskavā un teica, lai baltijas valstis beidz riet ASV no aizmugures. Vai šādai teutai ir konsekvence?
Vai šādai tautai ir konsekvence?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.03.2021. 09:28

»

Vovan Bunkernij

Armēnija, izcils piemērs, kas notiek ar tiem, kas brāļojas ar Absolūto ļaunumu - fašistisko izdzimteņu rašu-parašu un tam par prieku naidojas ar kaimiņiem...


Armēņu tauta jau 500 gadus karo ar turkiem par savu zemi un tu piedāvā viņiem padoties? Kāpēc? Ne jau krievi realizēja armēņu genocīdu. Krievi armēņiem viņu zemi nav atņēmuši. Armēņi ir sena un lepna tauta. Turki ir musulmaņi. Tad kāpēc armēņiem speciāli naidoties ar krieviem?

Atbildēt

Viensētnieks

31.03.2021. 09:17

Neliela nianse, pirmā no PSRS izstājās krievija. Latvija no PSRS nevar izstāties, jo nekad neesam tur iestājušies.
No krievijas un citām valstīm ievestie pilsoņi nekad nevar būt okupētās Latvijas pilsoņi, ne pēc kādiem likumiem. Noziegums pēc starptautiskām tiesību normām ir vispār ievest civiliedzīvotājus okupētajās teritorijās.

Atbildēt

edgars a

31.03.2021. 08:17

Slēpta krievu propaganda. Patiesībā krievu reitings nokrita konkrēti.

Atbildēt

Uldis

30.03.2021. 22:18

»

krievam

Jūsu, civilizācijas pabiru, brāļu tautas ir, varbūt, tikai jums līdzīgie čurkas: abhāzi un osetīni


"čurka" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Vovan Bunkernij

30.03.2021. 21:06

»

ASV protektorāts Latvija

Armēnija ir vēl viens piemērs, kas var notikt ar valsti, ja tur pie varas nāk sorosīdi


Armēnija, izcils piemērs, kas notiek ar tiem, kas brāļojas ar Absolūto ļaunumu - fašistisko izdzimteņu rašu-parašu un tam par prieku naidojas ar kaimiņiem.
Ja armēņi neizgriezīs marodieru, sadistu un pederastu, krievu okupantu, karaspēku un nesalīgs mieru ar turkiem un azerbaidžāņiem, zaudēs savu valsti.

Atbildēt

juhops

30.03.2021. 20:43

Par vēlu Tu nāci- dziesma ir tāda. Bez Tevis sen jau izpētīti šie jautājumi!;)

Atbildēt

esparbaķku

30.03.2021. 20:31

līdz pusei lasot likās lieliski rakstīts, bet kad aizgāja par baķku, tad nu točna sviests, lai gan sarakstīts ar loģiku:)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.03.2021. 20:26

Armēnija ir vēl viens piemērs, kas var notikt ar valsti, ja tur pie varas nāk sorosīdi.

Atbildēt

Es

30.03.2021. 19:35

Bildē redzami divu neizdevušos valstu, kuras jau sākušas izjukt pa šuvēm ķizariņi, kuri ir apzaguši un iedzinuši nabadzībā savas tautas, bet vēl ar zobiem un nagiem mēģina turēties pie savām silēm.

Atbildēt

sūds ta sūds

30.03.2021. 18:14

bet pārliecināja, ka Krima ir Krievijas likumīga teritorija, Baltkrievija un Krievija-brāļu tautas, tikai ASV finansē tur nekārtības, ka ASV ir lielākā agresorvalsts-ļaunuma impērija ....

Atbildēt

nuja

30.03.2021. 18:11

»

jautrais

..tik daudz rakstījis...bet sūds vien sanāca


..kā parasti lapsas pietiek-atejā....

Atbildēt

jautrais

30.03.2021. 17:51

..tik daudz rakstījis...bet sūds vien sanāca...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...