Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

02.05.2014. 06:37

»

tev Fēli un citiem

Cik tad liels tas parāds ir vai 17000 tugriki eiropas naudā vai LV latos...


Te jau pati madāma laikam raksta. Latvietim parastajam tā nu nekādi nešķiet smieklīgi maza summa, pie tam haoss sākas no sīkumiem- kāds kājas nenoslaucīja, cits, to redzot, televizoru iznesa un līdz ballītes beigām mājai jau jumts iebrucis un sienas izgāztas. Nevajag savu nelietību attaisnot ar vēl lielākām nelietībām.

Atbildēt

LILITA

01.05.2014. 11:10

ZATLERS RULLĒ uz priekšu, vis notiek un kopā ar REPŠI vēlreiz uz priekšu

Atbildēt

kur

01.05.2014. 11:08

Man domat, ka šis parads ir kautkads murgam līdzīgs, ja nesen lasiju ka LV nav iekasēti nodokļi vairakos simtos miljonu.
Smuka meitene, ko var perties, kuram tad pārskrēja par nabu, ka pataisa tik ievērojamu LV.

Atbildēt

tev Fēli un citiem

01.05.2014. 11:02

»

Fēlis

Cik ātri un bez žēlastības VID izrīkojas ar sev nepietuvinātajiem, tik saudzīgi ar ,,svētajām govīm'', pat no bankrotējušas ,,partijas''. Cik zinu, tad pirmais solis būtu lieguma uzlikšana mantai, kura tiktu izsolīta, ja citādi iekasēt neizdotos un pa pusgadu jau kādi 10% būtu klāt pieskaitīti, vai ...


Cik tad liels tas parāds ir vai 17000 tugriki eiropas naudā vai LV latos.
Pret tiem miljoniem kuri LV nav nomaksāti un VID nevar iekasēt šī summa ir 1,50 eiro,
Bet cik parādu ir kurzemes hercogam, cik tiem 100 bikšu diedelniekiem jēkaba ielā.
Inga tu e4si vislabākā, gudrākā, Tev ir izglītiba, lai suņi rej, tu ej uz priekšu, nebaidies. Latvijai ---itka demokratiskā valstī gudrus nevajag, bet gan tadus, kuri izputina LV, naudu atdod ž///du bankām, izpārdod zemi, mašīnas pērk uz uzņemumiem un nodokļus nemaksā. Pat sodu nesaņem.
Neiet uz Saeimas sēdēm, bet algu saņem, kautgan par neiešanu uz darbu itkā vajadzētu atbrīvot kā visur citur LV. u.t.t....Priecīgus svētkus visiem rējējiem.

Atbildēt

tev real

01.05.2014. 10:57

»

real

vid babas pret reformu otro,resno princesi.pirma princese ir kukule


cik taukains esi pats, nerej nāks sāpīgi atpakaļ

Atbildēt

tev IAA

01.05.2014. 10:54

»

Iaa

Antāne, kurai ir juristes izglītība un pagātnē - zvērinātas advokātes prakse, ministram sniegs padomus būvniecības jautājumos… un tad vēl brīnās, ka Maxima sagāžas


Tu Antani nepazisti, un viņai ar Maximu nav nekada sakara, ja esi tik gudra tad par Maximu pajautā otkatam Amerikam.

Atbildēt

Iaa

01.05.2014. 00:48

Antāne, kurai ir juristes izglītība un pagātnē - zvērinātas advokātes prakse, ministram sniegs padomus būvniecības jautājumos… un tad vēl brīnās, ka Maxima sagāžas…

Atbildēt

hohooo

30.04.2014. 19:55

»


zarna par tievu, ne atvildēt spējiga.

Atbildēt

jurisx

30.04.2014. 19:16

Vai kāds nevarētu pateikt,cik konkrēti sver dzīvsvarā šis baroklis? Manas domas ,ka velk stabili pāri sotakam....

Atbildēt

edgariņ,

30.04.2014. 17:36

»


muti, muti, muti!!!

Atbildēt

aploksne(zatlers) citats !

30.04.2014. 17:17

aploksnes(zatlera)citats pirms 5 gadiem:vid ir draudziga iestade !

Atbildēt

real

30.04.2014. 17:16

vid babas pret reformu otro,resno princesi.pirma princese ir kukule.

Atbildēt

?

30.04.2014. 17:14

resna antane ari spele kazino ?

Atbildēt

Fēlis

30.04.2014. 16:45

Cik ātri un bez žēlastības VID izrīkojas ar sev nepietuvinātajiem, tik saudzīgi ar ,,svētajām govīm'', pat no bankrotējušas ,,partijas''. Cik zinu, tad pirmais solis būtu lieguma uzlikšana mantai, kura tiktu izsolīta, ja citādi iekasēt neizdotos un pa pusgadu jau kādi 10% būtu klāt pieskaitīti, vai kundzīte pieder pie tiem, kam nearestē un neuzskaita?

Atbildēt

silti iesaku

30.04.2014. 15:33

»

Antāne

Es kategoriski noliedzu masu mēdijos izskanējušo informāciju, ka ik sestdienas vakaru klētiņā laizu vid Pētersonei vāveri. Un otrādi


neģērbt puķainas kleitas un apaļas krelles nelikt ap kaklu,tas dara vēl resnāku...

Atbildēt

ods

30.04.2014. 15:18

Vai tad augsta līmeņa politiķiem arī jāmaksā nodokļi. Es no Valda Dombrovska teiktā par Zaķa kungu sapratu, ka viņu galvenais pienākums ir OPTIMIZĒT nodokļus, jeb nedemokrātiski runājot, apzagt valsti.

Atbildēt

Ansis

30.04.2014. 14:40

»

anita

Noēdusies un uzblīdusi gan pamatīgi - nodokļus nemaksā, taču kūkām un bulciņām naudu nežēlo


Nu raksta autore ir stipri vairāk uzblīdusi un noēdusies. Drīz pārsprāgs no naida un žults!

Atbildēt

anita

30.04.2014. 14:05

Noēdusies un uzblīdusi gan pamatīgi - nodokļus nemaksā, taču kūkām un bulciņām naudu nežēlo

Atbildēt

ashach

30.04.2014. 13:27

Apbrīnojams atbildības līmenis. Ko pati par to saka? Nav kauns?

Atbildēt

Ksenijs Ozo

30.04.2014. 12:59

Tekosie nodokli, pods gulj

Atbildēt

jau vemt gribas

30.04.2014. 12:17

no tā austrumu zagļiem

Atbildēt

rokoko

30.04.2014. 10:37

Smieklīgi - un šitas bumbulis vēl skaitās advokāts...tagad var redzēt kāda līmeņa advokāte, ja VID paņem pie dziesmas :)

Atbildēt

Antāne

30.04.2014. 10:34

Es kategoriski noliedzu masu mēdijos izskanējušo informāciju, ka ik sestdienas vakaru klētiņā laizu vid Pētersonei vāveri. Un otrādi.

Atbildēt

spindzele

30.04.2014. 09:49

pilnīgi noteikti, ja šāds parāds būtu parastajam mirstīgajam - sen būtu ierubītas sankcijas pēc pilnas programmas. šai tauku lodei kaut kā tas viss tā viegli.

Atbildēt

Dārta

30.04.2014. 09:25

Man pirms pāris gadiem bija parāds 1 santīms, tādēļ es nedrīkstēju piedalīties iepirkumā. Otrreiz es saņēmu šausmīgu draudu vēstuli, jo nebiju uzrādījusi, ka dēls pirms 5 mēnešiem beidzis studijas un nav vairs apgādājamais. Kā tā var notikt? Retorisks ir mans jautājums.

Atbildēt

SOLA

30.04.2014. 08:50

Ja šāds nodokļu parāds būtu man vai manam nelielajam uzņēmumam, tad es sen jau būtu ietiesāta un mans uzņēmums likvidēts.Bet te viena noziedzīga nodokļu nemaksātāja var mierīgi pārstāvēt valsti, kuru pati apkrāpj.Vai visi šīs partijas biedri ir zagļi un krāpnieki?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...