Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Apbalvojumi par ko? Par neko

Pietiek lasītāja
10.01.2021.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Muļķu zeme

11.01.2021. 17:45

Aprakstītie apbalvojumi liecina, ka mēs tiešām dzīvojam Muļķu zemē, kur notiekošais pārsteidzoši līdzinās Orvela Dzīvnieku fermā aprakstītajiem notikumiem.

Atbildēt

Indullis Durka

11.01.2021. 17:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Vīruss ir viltīgs, bet ar to jācīnās.

Atbildēt

Kad pildi amata aprakstu- ordenis?

11.01.2021. 16:14

Levita kungs ar savu parakstu apliecina ordeņu piešķiršanu, tātad arī atbildīgs. Uzskatu, ka visiem šiem cilvēkiem, ieskaitot Ugu Dumpi, Prevoščikovu, Cipuli, Ivetu Gavari, kā arī uz covid testu rēķina miljonus pelnošās Gulbja laboratorijas Didzim Gavaru, visiem nosauktajiem no piešķirtajiem Atzinības krusta ordeņiem jāatsakās. Iespējams, būs pirmais gadījums Latvijas vēsturē, kad kāds iesniegs par šo nelikumīgo piešķiršanu prasību tiesā, jo šie cilvēki ir darījuši tikai to, kas viņiem rakstīts amata aprakstā, kā arī saņēmuši prēmijas, piemaksas.

Atbildēt

Es domāju

11.01.2021. 16:10

-to ordeņu piešķiršanu vajadzētu izdarīt 1.reizi 4.gados-reizi Prezidenta ``valdīšanas laikā.Tas ir laiks,kad var izvērtēt visus labos darbus,da,jebkuram Latvijas cilvēkam.Ir taču gadījumi,kad piešķirts ordenis,pēc tam ``laureāts``iekritis šmucspainī.Nu,nav tāāāāādu darbu,ar ko var katru gadu ``mētāt``šos apbalvojumus.(manas domas).

Atbildēt

HA

11.01.2021. 15:57

2 metri
Muti ciet
Sēdi savā krāiņā
Tas ir būtībā viss uz ko bija spējīga vara Latvijā.
Un tas izklausījās pēc pirmsnāves agonijas kliedziena.

Atbildēt

Diemžēl

11.01.2021. 15:25

mums pat Treju Zvaigžņu ordeni piešķirtā, ka es teiktu "pēc skaita", nevis par nopelniem. Rezultāta tas ir pilnīgi degradēts.

Atbildēt

Aptaujātais.

11.01.2021. 12:30

Aptauja (SKDS) liecina, ka valsts prezidentam neuzticas vairums Latvijas iedzīvotāji. Ja tā turpinās, tad iespējams, neuzticēsies neviens.

Atbildēt

[poiuytr

11.01.2021. 12:11

medmasas jaapbalvo , nevis klerki atkal valstgriba nezin kas ir kas.

Atbildēt

millers

11.01.2021. 10:42

»

Kavalieris

Kam vispār interesē šīs valsts ordeņi, kas nav ne s...da vērti. Lai sprauž kam grib, priekšā un pakaļā


šīs bļembas var izsniegt uz svara ,bet,par kapara lūžņiem varētu dabūt vairāk ,un tur arī neviens kroplis nevelkas līdz

Atbildēt

Ilmārs

11.01.2021. 08:32

Reizēm ir sajūta, ka konkrēto svētku gaidās jāpiešķir konkrēts skaits apbalvojumu, un tad nu, iespējams, tiem tiek piemeklēti konkrēti personāži.

Atbildēt

Blondīne

11.01.2021. 06:28

man ir sajūta, ka draudzenes suns sacensībās medaļas pelna ar lielāku degsmi, bet draudzene pati nežēlo stundas dresūrai.

Atbildēt

!

11.01.2021. 06:22

»

Kavalieris

Kam vispār interesē šīs valsts ordeņi, kas nav ne s...da vērti. Lai sprauž kam grib, priekšā un pakaļā


karinlevita rezims savu elektoratu,latviesu ierednus bagatigi apdavina ar premijam.

Atbildēt

Kavalieris

11.01.2021. 03:29

Kam vispār interesē šīs valsts ordeņi, kas nav ne s...da vērti. Lai sprauž kam grib, priekšā un pakaļā.

Atbildēt

TENORS

11.01.2021. 00:59

Latvijā apbalvojumu, naudas balvu utt. pasniegšana ĻOOOTI RETI ir saistīta ar personas faktiskajiem nopelniem. Piešķir, jo ir kārtējais svinamās datums un tā vajag, ir gafa beigas un līdzekļi vēl ir, kāds vienkārši ir vadībai pietuvināts, vai pats ir priekšnieks.
Mūsu iestādē augstākā priekšniecība pirmajos 2 līmeņos naudas balvas saņem abas reizes gadā laikā. Pārējie - labi, ja vienu reizi 3-4 gados.

Atbildēt

Glupā tauta maksājiet nodokļus !

10.01.2021. 21:39

Kārtējie valsts nodevēji tiek uzpirkti - tas arī viss !

Atbildēt

Atkal izēd ateju

10.01.2021. 21:34

»

6. palātas sanitārs

Kopies, nu, untun, atpakaļ, skapja draugs slapjais, uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnus gultas palagus, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim...


tu, netīrā homoliberastu skapī pālī taisītais deģenerāt un smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar koncentrētu hlora šķīdumu. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

10.01.2021. 21:32

»

Vājprātā izbubinātam pietiek.skapja plānprātiņam untunam

Došu tev derīgu padomu. Pārbaudi savu mentālo veselību iespējami biežāk, kā to dara tava skapja paŗtneŗe pietiek.lapsa. Tas gan neārstēs tavu garīgo kroplību, tāpat kā tas nepalīdz lapsai, bet vismaz zināsi ar kādu STS esi inficējies no pietiek.lapsas, jo sen esi sācis atgādināt trakumsērgas slimnieku...


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

tu arī esi inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā, tāpat kā pietiekļapsa un citi tamlīdzīgi zombīšseski?

Atbildēt

Kas ķēdeskucei Untunam Durkai noķēzīto asti cels, ja ne šī pati... :D

10.01.2021. 21:20

»

patiesībā

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās draņķības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi pamatoti, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi ar saviem (iedomātajiem) oponentiem...


Vienu sauju stipro tabletīšu un žigli uz podiņa! nopietni jāārstē galva. Ar cirvi, divos piegājienos: vispirms ar pietu, pēc tam tradicionāli.

Atbildēt

Zoofilu skpjapriekā izbubinātā ūdensgalva untuns

10.01.2021. 21:18

»

patiesībā

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku...


ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

Atbildēt

kucina

10.01.2021. 20:45

a kur mans ordenis

Atbildēt

Indulis Durka

10.01.2021. 20:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

10.01.2021. 20:18

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kopies, nu, untun, atpakaļ, skapja draugs slapjais, uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnus gultas palagus, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

mans proteže

10.01.2021. 20:11

»

nelej udeni

prasi ,lai tavs proteze levits atjauno Latvija skaidras naudas lietosanas tiesibas un ,lai levits ierobezo purgailes un znotinas patvalu.tapec tuksi nemuldi


un ne tikai viņš saka,ka Latvijā nav jāatjauno skaidras naudas lietošanas tiesības,jo es vēl šodien smuki iepirkos par skaidru naudu un visi citi arī,kuri to vēlējās.Mazāk vajag lietot šņabīti.

Atbildēt

IM

10.01.2021. 18:42

Gan jau ka tas kas citiem dāļā drīzumā arī pats cer kādu ordeni sagaidīt. Tāpēc nav jau nekāds brīnums ka tā ordeņu dāļāšana, kā saka, iet no rokas.

Atbildēt

Izskatās,

10.01.2021. 18:19

»

Ja esi ārprātīgā no VP kancelejas, tad ārstējies!

Ordeņu kapituls pārzina valsts apbalvojumu lietas. Ordeņu kapituls izskata iesniegtos ierosinājumus par apbalvošanu ar valsts apbalvojumiem un citus ar valsts apbalvojumiem saistītus jautājumus. Ordeņu kapituls pieņem lēmumu par personas apbalvošanu ar valsts apbalvojumu un lēmumu par valsts apbalvojuma...


ka tomēr bez E. Levita paraksta nevar! Var arī neparakstīt! Var mainīt sarakstu, piemēram, atsakot Lato Lapsam par Viltvārdi I.

Vai žīdu Mossad noziedznieku organizācija ar viltvārdi VP amatā iebaidījuši LL? Izskatās, ka solītā grāmata Viltvārdis II nebūs!

Vai kādam vēl šaubu, cik augstas raudzes “noziedznieks” ir VP?

Atbildēt

Ja esi ārprātīgā no VP kancelejas, tad ārstējies!

10.01.2021. 18:15

»

vienkārši ārprāts

Lai kas arī šeitan notiktu vai nenotiktu,tā Levita bilde priekšā un vainīgs Levits...Vai tad viņš lemj vai nosaka,kam to apbalvojumu piešķirt,kam ne?Žurnāliste notver Levitu dzeram tēju,piespēlē viņam pie galdiņa vienu aprobežotu brazīliešu vīreli,bet vainīgs ir Levits,jo to,lūk nevajadzēja rādīt gadu...


Ordeņu kapituls pārzina valsts apbalvojumu lietas. Ordeņu kapituls izskata iesniegtos ierosinājumus par apbalvošanu ar valsts apbalvojumiem un citus ar valsts apbalvojumiem saistītus jautājumus. Ordeņu kapituls pieņem lēmumu par personas apbalvošanu ar valsts apbalvojumu un lēmumu par valsts apbalvojuma atņemšanu. Ordeņu kapitula pieņemtos lēmumus paraksta Valsts prezidents.

Ordeņu kapitula lēmumu par personas apbalvošanu ar valsts apbalvojumu, kā arī lēmumu par valsts apbalvojuma atņemšanu publicē laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Atbildēt

vienkārši ārprāts

10.01.2021. 18:07

Lai kas arī šeitan notiktu vai nenotiktu,tā Levita bilde priekšā un vainīgs Levits...Vai tad viņš lemj vai nosaka,kam to apbalvojumu piešķirt,kam ne?Žurnāliste notver Levitu dzeram tēju,piespēlē viņam pie galdiņa vienu aprobežotu brazīliešu vīreli,bet vainīgs ir Levits,jo to,lūk nevajadzēja rādīt gadu mijas izklaides raidījumā.Tā bezkaunīgā kampaņa pret Levitu cilvēkiem ir pilnīgi un galīgi apriebusies.Nevajag taču zaudēt mēra izjūtu un saprašanu!Brauciet lēnāk pār tiltu,draugi!

Atbildēt

ESMAIJA

10.01.2021. 17:57

TĀTAD, - Kariņš ar Levita akceptu parakstīja atteikšanos ievērot cilvēktiesības Latrvijā, kas bija paredzētas ANO KONVENCIJĀ. Tātad - vai tauta pilnvaroja viņu tā rīkoties? Nepilnvaroja. To viņš ir izdarījis slepeni no tautas. Otrs vai viņš ir kaut kur publiski atteicies arī no Satversmē paredzētajām cilvēktiesībām, jebšu domā arī SATVERSMEI slaidi uzspļaut? lŪDZU, sabiedrības sargi un visi gaišie prāti griezties ne tikai Satversmes tiesā - tās spriedums ir jau zinām, bet visās iespējamās tiesās - šis necilvēks NEDRĪKST vairs atrasties tur, kur viņš ir! ŠIS CILVĒKS IR JĀSODA!

Atbildēt

Par to!

10.01.2021. 17:37

VP kanceleja pateicas personām par to, ka neprotestē pet meliem par “pandēmiju”, bet sadarbojas ar noziedzīgo valsts režīmu, padarot apbalvotās par nozieguma pret cilvēcību Latvijā līdzzinātājām un atbalstītājām.

Ar E. Levita akceptu notika noziegums pret cilvēcību Latvijā - 13. martā 2020. g. LV ar E. Levita akceptu slepeni atteicās ANO no cilvēktiesību ievērošanas. Līdzzinātāji J. Bordāns, J. Jansons, K. Kariņš, I. Viņķele.

Šīs noziedzīgās E. Levita rīcības rezultātā radās biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, kuri rīkoja 12.12.2020. Tautas sapulci, uzaicinot K. Kariņu un E. Levitu, kuri neierodoties, sev paši faktiski parakstījuši spriedumu.

Pret Tautas sapulces organizētājiem VDD uzsāka teroristisku darbību, ar VID starpniecību uzsākot vajāt šīs personas kā uzņēmējus, liedzot cilvēktiesības izvēlēties uzņēmējdarbības veidu.

E. Levita noziedzīgās darbības sastāvs VP amatā pret cilvēcību Latvijā, ignorējot Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ir pilnā mērā nostiprināts ar neapgāžamiem pierādījumiem, nav pārsūdzams.

Līdzīgi ir ar K. Kariņu, kurš personīgi pēc PVO ieteikuma, ignorējot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ar savu rīkojumu vienpersoniski uzdeva Veselības ministrijai sastādīt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Līdzīgi ir ar I. Viņķeli - I. Viņķeles uzdevums un pienākums bija ievērot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības un nesastādīt K. Kariņa uzdoto “pūļa vakcinācijas plānu”.

Līdzīgi ir ar D. Pavļutu - ignorējot LR Satversmē noteiktās tiesības, D. Pavļuts kā veselības ministrs agresīvi turpina I. Viņķeles uzsākto plānu - ar rīkojuma teroru no 11.01.2021. un melu propagandu, ko var atrast kasjauns.lv rakstā par rīkojuma saturu.

Atbildēt

Pēteris

10.01.2021. 17:20

»

andreiko

Ne Levits izdomā, viņš tikai beigās uzsit zīmogu un pasniedz buču


Tu domāji tās Dienas sakniebtās lūpiņas?
Ar visu universālo dēlēnu

Atbildēt

andreiko

10.01.2021. 17:00

Ne Levits izdomā, viņš tikai beigās uzsit zīmogu un pasniedz buču.
Par ordeņu izdalīšanu lemj kapituls.
Un pašreiz vada kāda ekstravaganta dāma

https://www.president.lv/lv/valsts-apbalvojumi/ordenu-kapituls#gsc.tab 0

Atbildēt

Par ko brīnīties?

10.01.2021. 16:48

Kangaru pārvaldītā valsts parodijā apbalvo tikai paklausīgākos pakalpiņus!

Atbildēt

Pēteris

10.01.2021. 16:28

Savulaik VVF dāļāja tos ordeņu pa labi un pa kreisi. Staļļmeistari, kambarsulaiņi, ministru piegulētājas u.c. eksemplāri. Ordeņa nozīme ir devalvēta līdz Rīgas pils nozīmītei...

Atbildēt

Secinājums

10.01.2021. 16:24

Ta liekās mierā,tie ordeņi tiktāl degradējušies ka tālāk nav kur.Tas būs lielisks tests,godīgs cilvēks no šī ordeņa noteikti atteiksies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...