Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pircējs

16.07.2021. 07:47

Uzskatu, ka PVD mājas lapā obligāti jābūt info par VISIEM produktiem,kur atrasti pārkāpumi. "Melnajam sarakstam" jābūt vienkārši saprotamam jebkuram cilvēkam. Tālākais, jau ir uzņēmumu problēma, kā atgūt pircēju labvēlību. Būtu labi, ja būtu info par visām precēm, par kurām veic pārbaudes.

Atbildēt

Like

15.07.2021. 10:22

»

Bet

'So valsti vada parasti vada ZZS( komunisti) ar NA( 'cekistiem). K'ads tiem sakars ar okupantiem? Jeb tie ar'i ir 'istie okupanti


Komunisti ar čekistiem nespētu noturēt varu 30 gadus bez pārtraukuma un pildīt kremļa prasības, ja būtu veikta dekolonizācija.

Atbildēt

Aldis

15.07.2021. 07:42

Tās vecās tantiņas un onkulīši, kuri gadu desmitiem sēž un stagnē PVD un arī CSDD , ir dzīves nomocīti, noguruši pensijas vecuma cilvēki , bet tā kā algas kontā katru mēnesi ieripo tūkstošiem eiro, tad turpina iekrampējušies sēdēt mīkstajos krēslos un gremdēt attiecīgo nozari.

Atbildēt

interesanti

14.07.2021. 23:27

Vai tas, ka prece vairs nav tirdzniecībā, garantē to, ka patērētājam tā sasirgusī gaļa nav arī saldētavā?
Un nepaziņojot par to, kur, kad tā draņķība ir tikusi tirgota, netiek apdraudēta sabiedrības veselība?

Atbildēt

Like

14.07.2021. 21:58

»

Un

ne tikai gaļa, bet visi produkti, kā ārzemju tā mūsējie ir nekvalitatīvi un neviens tos kārtīgi pārbaudīt netaisās. Uzskatu, ka PVD ir viss korumpētā, bīstamākā iestāde Latvijā


Tas iespējams tikai korupcijas saēstā un nedeokupētā postpadomju teritorijā, ko pārvalda bijušie komunisti ar atvasēm. Un kur krievu okupanti joprojām jūtas kā savās mājās, neizjūtot ne valodas barjeras vai ne uzmanības trūkumu savu privilēģiju apmierināšanai.
Latvijā reģistrēts masu informācijas līdzeklis okupantu un tikai okupantu valodā.
https://kriminal.lv/

Atbildēt

Haralds Kalns

14.07.2021. 20:01

Tas liecina par valsts(valdības) attieksmi pret iedzīvotājiem.ASV atbildīgā institūcija saucas Pārtikas un Zāļu Pārvalde (FDA,Food and Drugs Administration),bet Latvijā Pārtikas un Veterinārais Dienests,kas norāda,cik atšķirīgas var būt drošības un atbidības prioritātes

Atbildēt

Un

14.07.2021. 19:51

»

Vārdnīca

Rodas jautājums, ko gan PVD vispār var? Tik nevarīgu iestādi vēl jāpameklē! Nevar nodrošināt ne palīdzību dzīvniekiem, kurus saimnieki tur nepiemērotos apstākļos, ne pasargāt cilvēkus


ne tikai gaļa, bet visi produkti, kā ārzemju tā mūsējie ir nekvalitatīvi un neviens tos kārtīgi pārbaudīt netaisās. Uzskatu, ka PVD ir viss korumpētā, bīstamākā iestāde Latvijā.

Atbildēt

Tante no laukiem

14.07.2021. 17:04

Kārtējais liekēžu kantoris par manu naudu.

Atbildēt

PVD

14.07.2021. 16:47

kāds sabiedrisko attiecību iepirkums, konkurss gaidāms?

Atbildēt

Patiesībā

14.07.2021. 16:39

»

P.

Paniem ir ietekmīgi draugi


Nevis paniem, bet Polijas komunistiem-visu zemju proletariātam, pēc Polijas valdības un uzņēmēju kopīgas iznīcināšanas avioteroraktā Smoļenskā.

Atbildēt

Derdz

14.07.2021. 16:05

MĒSLI JŪS DAŽI NO PVD.

Atbildēt

pietieklap$$as pa$$ūtījumgalc

14.07.2021. 13:10

»

P.

> Raksts pirmoreiz publicēts laikrakstā Diena


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

viņu

14.07.2021. 12:33

laboratorija, ja citur neapstiprina...pa nullēm, tas taču vecais SES, KO VAJAG TO IZSĒS

Atbildēt

Kika

14.07.2021. 12:11

Totāla parazītu iestāde tas PVD!!!

Atbildēt

Olkaujis

14.07.2021. 12:03

PVD sāk piepūlēties, kad ir attiecīgs galda pasūtījums vai deg pakaļa. Piemēram, olas no Ukrainas, kas pamatā tiek vestas tranzītā, tika kratītas pēdējo divu gadu garumā gandrīz katru dienu, par ko tieši samaksāja visi Latvijas nodokļu maksātāji (no budžeta neparedzētiem līdzekļiem tika piešķirti ~300k EUR). Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka tas bija viena konkrēta vietējā ražotāja pasūtījums ar mērķi mazināt konkurenci un izčakarēt kādu investīciju projektu. Par to savukārt, kā pilsētā runā, tika iešķiņķots kādas Republikas laukumā 2 esošas valsts iestādes vadībai, kas vienlaicīgi ir arī kādas politiskās partijas kasieris.

Atbildēt

P.

14.07.2021. 11:12

> Raksts pirmoreiz publicēts laikrakstā Diena.

Starp citu, izskatās, ka diena.lv šis raksts nav publicēts. Kas gan to būtu domājis.

Atbildēt

P.

14.07.2021. 11:07

Paniem ir ietekmīgi draugi.

Atbildēt

Secinājums

14.07.2021. 09:55

PVD,tāpat kā visas pārējās koloniālās pārvaldes iestādes,ir kriminālnoziedznieku organizācija.Tā rada viltus drošības iespaidu.

Atbildēt

Sarkanais mēris

14.07.2021. 09:43

Vai tad ir alternatīva, neēst komunistu/bandītu importētos mēslus. Pašmāju ražošanu 4.maija kliķe veiksmīgi iznīcināja 90tajos.

Atbildēt

Vārdnīca

14.07.2021. 08:49

Rodas jautājums, ko gan PVD vispār var? Tik nevarīgu iestādi vēl jāpameklē! Nevar nodrošināt ne palīdzību dzīvniekiem, kurus saimnieki tur nepiemērotos apstākļos, ne pasargāt cilvēkus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...