Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ne visi

21.07.2016. 20:44

No visām publicētajām vēstulēm tikai viena ir reāli pamatota ar normatīvajiem aktiem par pārsūtīšanu, kādēļ pārējie nosūtīja bez reāla pamatojuma, to gan nesaprotu. Ģenerālprokuratūra nu gan varēja atsaukties uz KPL 388.p.6.d.-Ģenerālprokurors vai virsprokurors savas kompetences ietvaros jebkuru krimināllietu var izņemt no vienas izmeklēšanas vai prokuratūras iestādes un ar rezolūcijas veidā uzrakstītu rīkojumu nodot to citai izmeklēšanas vai prokuratūras iestādei vai no viena prokurora vai izmeklētāja nodot citam prokuroram vai izmeklētājam neatkarīgi no noziedzīga nodarījuma izdarīšanas vietas.

Atbildēt

eriks

11.07.2016. 22:23

»

tuks

Izskatās ka astoņkāja temats sevi izsmēlis. Lapsam iesaku ķerties pie kaut kā jauna


...izsmēlis?!?! Tikai tagad sāk interesanti palikt!

Atbildēt

ilze

09.07.2016. 16:44

»

...

Gribu avīzi - kāpēc man nepiegādāja :D:D:D


Mùsu pastā tāds astoņkājis nav redzēts,izlasìju internetā,kurā var redzēt asv karogu.Vai tiešàm Lembergam bùtu ar to kāds sakars.Domāju,ka viņš ir pret nato invāziju Latvijā,kā tauta.

Atbildēt

Ura

07.07.2016. 11:38

Labi teikts par to okupāciju, jo reāli tauta ir inerta, valdošā vara horizontāli un vertikāli ir sasmērēta, pārbaudītāji paši ir pakļaujami pārbaudēm, kuru nav, tā ka jāmeklē ārpusē palīdzība, ES, ANO u.c. :)

Atbildēt

jupis

07.07.2016. 11:23

»

Re re

LR valsts iestādes turpina ignorēt informāciju par Astoņkāji - organizēto noziedzību mūsdienu Latvijā. Turpina ignorēt pat pēc tam, kad par organizēto noziedzību konkrēti izsakās viens no valsts ietekmīgākajiem politiķiem, nosaucot organizētajā noziedzībā iesaistītās iestādes un to darbiniekus. Saprotams...


Tas viss liecina ka valsts pastāv kā LPSR mantiniece ar saglabatu totalitāro sistēmu un nomeklatūru,kas arī veido slaveno astoņkāji.Protams,šī nomeklatūra,kā jau pragmātiķi bez principiem un ideoloģijas,ir to pusē,kuri labāk maksa,bet pa kluso piepelnas arī pretējā pusē.Piepelnas arī atklāti,kā to var vērot Krievijas propogandas raidījumos.Ir jautri vērot to bijušo komsorgu,partorgu,čekistu ņudzekli,kuru atrašanas varas orbītās nav izskaidrojama ar nekādiem ideoloģiskiem,politiskiemvai jebkādiem citiem valstiski attaisnojumiem argumentiem.

Atbildēt

Panamas papīrs

07.07.2016. 10:44

»

Re re

LR valsts iestādes turpina ignorēt informāciju par Astoņkāji - organizēto noziedzību mūsdienu Latvijā. Turpina ignorēt pat pēc tam, kad par organizēto noziedzību konkrēti izsakās viens no valsts ietekmīgākajiem politiķiem, nosaucot organizētajā noziedzībā iesaistītās iestādes un to darbiniekus. Saprotams...


Muļķības. Tagad ir kultūras kapitālisms un tam, kam nauda, izklaidējas. Ka Lembergs - izdodot Astoņkāji, sūdzoties bez pieradījumiem par tādiem sparāniem, padarot idiotus par saviem stipendiātiem - kā Sesku, kučinski, Vājoni, Reiznieci, Maizīti, Kalnmeijeru..prokurori tēlo bargos kungus, jo jātēlo bargi, bet stipendiāts vājonis Lembergu apžēlos.

Atbildēt

Re re

07.07.2016. 09:55

LR valsts iestādes turpina ignorēt informāciju par Astoņkāji - organizēto noziedzību mūsdienu Latvijā. Turpina ignorēt pat pēc tam, kad par organizēto noziedzību konkrēti izsakās viens no valsts ietekmīgākajiem politiķiem, nosaucot organizētajā noziedzībā iesaistītās iestādes un to darbiniekus. Saprotams, ka augstāks informācijas avots šodienas Latvijā vairs nevar būt. Lemberga autoritāte un reputācija ir nesalīdzināmi lielāka nekā visiem līdz šim bijušajiem un esošajiem Valsts prezidentiem un premjerministriem. Augstāks informācijas avots varētu būt tikai Dievs. Taču ir pilnīgi skaidrs, ka valdošā kliķe, Lielā Banda, latviešu tautas vairākums nereaģētu arī pēc tam, ja par Astoņkāji informētu pats Dievs. Kāpēc tā notiktu? Atbilde ir labi zināma. Lai reaģētu, valstī ir jābūt kādam politiskajam, sociālajam un administratīvajam spēkam (iestādei, amatam, partijai, organizācijai), kas nebūtu iepīts Astoņkāji. Tāds spēks LR nav. Un tas izsaka visu! Tāds spēks nav arī gaišā un godīgā latviešu "tauta" - sabiedrības vairākums. Astoņkājī ir iepītas valsts visas institūcijas, visi valstiski nozīmīgie amati, darba devēji un darba ņēmēji. Tāpēc informācija par Astoņkāji tiek ignorēta. Neviena iestāde, kura tiek speciāli aicināta iejaukties Astoņkāja darbībā, nebaidās atklāti ignorēt doto informāciju, kas jau pats par sevi ir drausmīgs fakts - neredzēts politiskais un valstiskais cinisms. Latvieši noteikti šajā ziņā atkal ir pasaules līderi. Pasaules citās valstīs tas viss nav iespējams. Kā var izkļūt no šausmīgās situācijas? Iekšējais spēks nav. Tātad atliek tikai ārējais spēks, kas likvidētu latviešu organizēto noziedzību. Kādā formā tas varētu notikt? Grūti pateikt. Gribas domāt, ka visefektīvākā (vienīgā) forma varētu būt okupācija. Tāda okupācija, kādu realizēja savā laikā Latvijā vācieši II Pasaules kara gados. Okupācijas rezultātā visi varas amati nonāktu okupantu rokās, viņi likvidētu organizētās noziedzības barvežus, izolētu organizētās noziedzības pārējos entuziastus, Lielajai Bandai atņemtu visus īpašumus un finansu līdzekļus, saimniecisko darbību organizētu saskaņā ar saviem likumiem un noteikumiem, nepieļaujot organizētās noziedzības atdzimšanu. Viņi šaušalīgi nokauninātu un iebiedētu alkātīgo un stulbo latviešu masas. Skaidrs, ka tāda okupācija ir iespējama vienīgi III Pasaules kara kontekstā.

Atbildēt

...

07.07.2016. 09:37

Gribu avīzi - kāpēc man nepiegādāja :D:D:D

Atbildēt

Jukums

07.07.2016. 09:35

Mafija uzvar?

Atbildēt

...

07.07.2016. 09:31

Ne visi, kas nopublicēti Astoņkājī ir pelnījuši tur būt. Ne visi, kas ir pelnījuši tur ir.
Tie, kas deva infu LL var atrauties par apmelojošu ziņu sniegšanu (saprotu, ka LL nav iespēju visu pārbaudīt un - kamēr pārbaudīs, zudīs jebkura aktualitāte).
Izskatās, ka infa nākusi "no iekšienes". Infa atsevišķos gadījumos ir maigi izsakoties melīga (par atsevišķiem cilvēkiem). Izskatās, ka infas autors pie viena ir iekļāvis sarakstā arī tos cilvēkus, kuri viņam personīgi nepatīk - štrunts, ka nav patiesība. Ak ļuba, ļuba, ļubašiņka - vai tev māris arī palīdzēja?

Atbildēt

Panamas papīrs

07.07.2016. 09:29

»

kā jau bija gaidāms

Pašam Lembergam, protams, Lapsa nejautās no kurienes viņam tāda informācija, vai ir kādi konkrēti fakti, kas apstiprina viņa apgalvojumus, vai viņš ir vērsies ar oficiālu iesniegumu atiecīgās iestādēs un ja nav tad kāpēc nav, jo LEMBERGS IR ASTOŅKĀJA RAKSTU PASŪTĪTĀJS UN APMAKSĀTĀJS...


Pareizs domu gajiens. Šahs un mats Lembergam.

Bet PIETIEK taču tiešām pašam Lembergam nejautās par konkretiem pierādījumiem un arī nejautās, ko viņš domā par Astoņķāja izdevumu!Unjh kapēc Astoņkājī nav minēts Lembergs pats!

Tagad jaukajam ventpilniekam, kas dienu un nakti raujas ventspilnieku laba, mēnesi jalasa apsūdzības. Ka tik nu kaut ko saprastu no šīm izvirzītajām "pasakām" pret viņu!

Ja arī notiesās, neskatoties uz to, ka tiesa ir tik stulba un nevar pašām Lembergam kaut ko pieradīt, tad jau Vājonis (VP) no ZZS, ko pats A.Lembergs iecēla VP amatā,ka bija solījis Vājonim pirms daudziem gadiem, apžēlos.

Atbildēt

.....

07.07.2016. 09:27

1. Šīs atbildes nenozīmē, ka nekas netiek darīts.
2. Lauku novados (pieRīga) astoņkāja avīze netika piegādāta - tādēļ izlasīju tikai tagad, kad draugi iedeva (par to atsevišķs komentārs).
3. Lato ir malcis, ka neliekas mierā (principiāli), bet, viņam vajadzētu pārbaudīt infu par pašiem šīs infas devējiem (tas par avīzi).

Atbildēt

Gvido

07.07.2016. 09:09

Tiesi tada pst situacija ir Araja publiskotaja informacijs par to ka izbijusa milca, policaja un kriminalnoxiedznieka-cietumnieka Artura Hanamirjana organizeta nodoklu zadzeja praida sia GEGAMS jumtosana MERKa,RBSSKSLSa un ARCERi un protsms VIDa un VDI, ka sri Valsts Policijs... Kam tas izdevigi ...? Visai tai saikai ! Tikai ne berniem un pensionariem kurus ssfa organizeta banda apzog ...

Atbildēt

bazargans

07.07.2016. 08:56

»

ne Sprûdžs

kas tic tam lapsam - mułki,viñš par naudu pat velnu gatavs padarît baltu un nevainîgu.lembergs uzvedas dîvaini viñam neraksturîgi arî politiski tagad spècîgs bet pasûta rakstus pie labi zinàmà afèrista lapsas,ta ir vàjuma pazîme nevis sensàcija liekas pašam lembim tas vadzis lûzîs un jàdodas uz tuptûzi...


Protams, ka muļķības! Ja kāds Jums saka, ka Rīgas Centrāltirgū kāds atklāti tirgo kontrobandas cigaretes, tad droši sakiet, ka cilvēks melis. Tas taču neiespējami, ka galvaspilsētas centrā kas tāds var notikt!

Vai! Vai! Laikam, es arī esmu melis, jo atceros, kā pirms pāris gadiem Rīgas Centrāltirgū ik pa 10-15m stāvēja aizdomīgi tipi, kas skaitīja pantiņu:"Spirt, vodka, sigareti,... Spirt, vodka, sigareti, ... Spirt, vodka, sigareti ...". Varbūt tie bija daiļlasītāji?

Atbildēt

Rēbuss

07.07.2016. 08:34

Policejiska valsts, ko lai saka.

Atbildēt

Viesturs

07.07.2016. 08:05

Jebkuram vērojošam domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka Lemberga izteikumi uz 50-80% ir pamatoti, es ne reizi neesmu dzirdējis viņu runājot muļķības. Izskatās, ka šī ,,astoņkāja" sāga būs bumba ar laika degli.
Visādā ziņa nāk smiekli, ka KNAB izmeklē niekus kā festiņu Lampa vai Rasnača skapi, taču šeit ir kā zivis ūdenī..

Atbildēt

ne Sprûdžs

07.07.2016. 07:52

kas tic tam lapsam - mułki,viñš par naudu pat velnu gatavs padarît baltu un nevainîgu.lembergs uzvedas dîvaini viñam neraksturîgi arî politiski tagad spècîgs bet pasûta rakstus pie labi zinàmà afèrista lapsas,ta ir vàjuma pazîme nevis sensàcija liekas pašam lembim tas vadzis lûzîs un jàdodas uz tuptûzi bûs

Atbildēt

tuks

07.07.2016. 06:00

Izskatās ka astoņkāja temats sevi izsmēlis. Lapsam iesaku ķerties pie kaut kā jauna.

Atbildēt

Lembergs

07.07.2016. 05:50

deputats kaimins ir vai nav 8 kaja tausteklis?

Atbildēt

kā jau bija gaidāms

06.07.2016. 23:18

Pašam Lembergam, protams, Lapsa nejautās no kurienes viņam tāda informācija, vai ir kādi konkrēti fakti, kas apstiprina viņa apgalvojumus, vai viņš ir vērsies ar oficiālu iesniegumu atiecīgās iestādēs un ja nav tad kāpēc nav, jo LEMBERGS IR ASTOŅKĀJA RAKSTU PASŪTĪTĀJS UN APMAKSĀTĀJS.

Atbildēt

Ghh

06.07.2016. 22:21

Maitas

Atbildēt

Caca

06.07.2016. 20:52

Tiesiskà valsts savà standarta rîcîbas izpildîjumà. Orvels atpūšas....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...