Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jasks

25.11.2016. 07:54

»

Pilsonis

Nezinu kam pieder tā ražotne, bet tas ka visiem kuri liek bruģi Ventspilī jāpērk bruģis no tās ražotnes ir labas pilsētas pārvaldes piemērs


Ja bruģi var dabūt citur lētāk nav jāliek dārgakais. Tikai sava biznesa lobēšana Maksā vairāk ta no Ventspilnieku kabatas bet pelna vairāk pats.

Atbildēt

???

24.11.2016. 08:56

»

hm

Ja viens noziedznieks pastāvīgi, regulāri, ilglaicigi pārkāpj likumu, tad par līdzvainīgiem, un tiesas zālē jāatrodas arī tiem, kuri to visu lieliski zināja, bet balsoja un atbalstīja, saņemot noteiktus labumus. Jāatrodas arī tiem, kuru pienākums bija uzraudzīt un kontrolēt, ko viņi neviens nedarīja...


Zināja un zina daudzi, daudzi klusē, jo piedalījās, daudziem piedalījās ģimenes locekļi, daudzi netic, ka kaut ko var izdarīt, daļa baidās. Bet noteikti pienāks laiks, kad uzskaitītie paliks mazākumā un pie varas nāks citādie. Un šamiem jālūdz dievs un partija, lai pie mums nesākas Ukrainas variants.

Atbildēt

he

24.11.2016. 08:50

vai tik tam visam sen jau nav noilgums.

Atbildēt

jasks

24.11.2016. 07:42

Pietiek jau ar pašu mazāko uzņēmumu Visi priecājas ka Lembergs pilsētu sakopj un bruģi visur klāj. Ventspils bruģa ražotne pieder Lembergam un tādēļ arī klāj bruģi visur vaig vai nevajag. Viens pazīstams bruģētājs teica .Ja gribi strādāt Ventspilī tad bruģi dzīkst ņemt tik no turienes Ja gribēsi kādu citu tad pasūtijumu nekad nedabūt.

Atbildēt

Balts etniskais

24.11.2016. 07:13

Tātad, pie visām nelaimēm ir vainīgs Lembergs? Jau no 1992. gada tika mainīti , papildināti Satversmes Panti, lai visas nelikumības būtu likumīgas! Vainīgs ir viss politbirojs, kas uzspieda visas nebūšanas! Latvijas valsts netika atjaunota! Tā tika izveidota no jauna ar tā saucamo 4. maija 1918. gada Republiku. Atjaunota būtu tad, ja tiktu atjaunota no momenta, kad tika Latvija okupēta! Tas ir ar 1940.gadu, kad bija sava likumdošana, nauda , Banka un tt.1992.gadā 19.maijā caur likumu par centrālbanku, kad tās pārvaldi pārņēma Rotšildi, Koheni, Rokfelleri, u.c. Un tāds Lembergs ir rezultāts visam....!

Atbildēt

smieklīgi

23.11.2016. 23:47

»

he-he

Nepārpriecājies, pierādījumu, ka minētie ofšori piederēja vai pieder Lembergu ģimenei, joprojām nav


Ja netiek pierādīts, ka tas pieder Lembergam, tad arī viņš nevar pierādīt tiesības uz minētajiem īpašumiem un tie pāriet valstij kā bezsaimnieka manta.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 22:46

PATIESĪBĀ, saskaņā ar LIKUMU - JEBKURA tā dēvētā "apsūdzība" ir nekas cits, kā vien prokuratūras "ķēķa tiesībsargu" jeb (tiesvedības procesā) "apsūdzības uzturētāju" no netīra pirkstiņa izzīsta (vai, piemēra pēc uz smagām "fūgām" samurgota) figņa. Kas, saskaņā ar LIKUMU, ir juridiski / pēc būtības pilnvērtīgi pamatoti un nešaubīgi pārliecinoši JĀPIERĀDA pašiem "apsūdzētājiem", NEVIS jāatļaujas gaidīt vai pat pieprasīt nevainīguma pierādījums no formāli "likumīgi" MELOJOŠU "apsūdzētāju" izvēlētajiem "izstrādes figurantiem". Pretējā gadījumā - skat. KL 290. panta nosacījumus un "kaltējiet sausiņus", biedri prokuratūras ķēķa šinderi.

P.S. Ņemot vērā iepriekš atgādināto - šādu "lumpeņpublikāciju" tiražēšana ir nekas cits, kā vien kārtējais apzināti PRETLIKUMĪGAS "dzel.teno nop.lūžu žurnālistikas" precedents, kura ietvaros šādā gadījumā tiek apzināti un mērķtiecīgi tiražēti tīši apmelojumi jeb klaji MELI. Pie tam, vēl – apzināti pārkāpjot likuma "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" 7. panta nosacījumus. Gluži ticami iespējams - ar VISĀM no tā izrietošajām (t.sk. arī tiesiskajām) konsekvencēm jeb SEKĀM.

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS." ;)

Atbildēt

skudriņa

23.11.2016. 22:45

Izskatās ,ka šim vis gaisma tuneļa galā nespīd,šmugulnieks no laika gala,bet visur pirmajā vietā,ar atņirgtiem smaidiņiem,tas ir jāprot,taču arī jāsaprot,ka visi un viss as tiesas ir barotas un labi barotas,ja šis vēl regulē parādi un smej par visu.

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

23.11.2016. 22:36

»

anita

Tas ir noziegums,bet liidzzinaataaji daudzi vairs nav dziivi


Nav dzīvi? Saulīt mīļā, uņēmuma padomes un valdes locekļi turpina vien tālāk savu darbošanos.

Atbildēt

YAHOO-eju

23.11.2016. 22:13

Cik primitivi Baklazhanu karalis stradajis

Atbildēt

he-he

23.11.2016. 21:57

»

švamme

Nu šis dokuments jau izskatās ļoti cerīgs. Dod Dievs, ka taisnība šoreiz uzvar...


Nepārpriecājies, pierādījumu, ka minētie ofšori piederēja vai pieder Lembergu ģimenei, joprojām nav...

Atbildēt

jumis

23.11.2016. 21:24

Tam vīram ir starta kapitāls no kompartijas pūra lādes un sakari postpadomiskajā mafijā.Visa viņa kompānija ir bremze valsts attīstībai un progresam.Šo kompāniju apvaldis no mums neatkarīgas starptautiska mēroga pārmaiņas vai dieva pirksts.

Atbildēt

anita

23.11.2016. 21:16

Tas ir noziegums,bet liidzzinaataaji daudzi vairs nav dziivi.

Atbildēt

aga

23.11.2016. 19:22

pēdējā laikā ir tāda sajūta ,ka Lembergs viens pats uztur visu Latvijas tiesu sistēmu. Tāpat kā toreiz ar to komerclikuma pieņemšanu.

Atbildēt

?!

23.11.2016. 19:04

A-hu-jetj...

Atbildēt

hm

23.11.2016. 18:44

Ja viens noziedznieks pastāvīgi, regulāri, ilglaicigi pārkāpj likumu, tad par līdzvainīgiem, un tiesas zālē jāatrodas arī tiem, kuri to visu lieliski zināja, bet balsoja un atbalstīja, saņemot noteiktus labumus. Jāatrodas arī tiem, kuru pienākums bija uzraudzīt un kontrolēt, ko viņi neviens nedarīja.
Pretējā gadījumā tā nebūs taisnīga tiesa, bet pasūtīta juridiska atriebība.

Atbildēt

švamme

23.11.2016. 18:35

Nu šis dokuments jau izskatās ļoti cerīgs. Dod Dievs, ka taisnība šoreiz uzvar.
Bet runājot par šo cilvēku: vai kāda tiesa arī aizraksies līdz kapitāla pirmsākumiem? kad padomju laikā šis pilsētas naudu glabāja savos kontos? Jo no turienes jau viss arī sākās, jo pieaudzēt naudu jebkurš čigāns prot, nevis pašam nopelnīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...