Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jasks

25.11.2016. 07:54

»

Pilsonis

Nezinu kam pieder tā ražotne, bet tas ka visiem kuri liek bruģi Ventspilī jāpērk bruģis no tās ražotnes ir labas pilsētas pārvaldes piemērs


Ja bruģi var dabūt citur lētāk nav jāliek dārgakais. Tikai sava biznesa lobēšana Maksā vairāk ta no Ventspilnieku kabatas bet pelna vairāk pats.

Atbildēt

???

24.11.2016. 08:56

»

hm

Ja viens noziedznieks pastāvīgi, regulāri, ilglaicigi pārkāpj likumu, tad par līdzvainīgiem, un tiesas zālē jāatrodas arī tiem, kuri to visu lieliski zināja, bet balsoja un atbalstīja, saņemot noteiktus labumus. Jāatrodas arī tiem, kuru pienākums bija uzraudzīt un kontrolēt, ko viņi neviens nedarīja...


Zināja un zina daudzi, daudzi klusē, jo piedalījās, daudziem piedalījās ģimenes locekļi, daudzi netic, ka kaut ko var izdarīt, daļa baidās. Bet noteikti pienāks laiks, kad uzskaitītie paliks mazākumā un pie varas nāks citādie. Un šamiem jālūdz dievs un partija, lai pie mums nesākas Ukrainas variants.

Atbildēt

he

24.11.2016. 08:50

vai tik tam visam sen jau nav noilgums.

Atbildēt

jasks

24.11.2016. 07:42

Pietiek jau ar pašu mazāko uzņēmumu Visi priecājas ka Lembergs pilsētu sakopj un bruģi visur klāj. Ventspils bruģa ražotne pieder Lembergam un tādēļ arī klāj bruģi visur vaig vai nevajag. Viens pazīstams bruģētājs teica .Ja gribi strādāt Ventspilī tad bruģi dzīkst ņemt tik no turienes Ja gribēsi kādu citu tad pasūtijumu nekad nedabūt.

Atbildēt

Balts etniskais

24.11.2016. 07:13

Tātad, pie visām nelaimēm ir vainīgs Lembergs? Jau no 1992. gada tika mainīti , papildināti Satversmes Panti, lai visas nelikumības būtu likumīgas! Vainīgs ir viss politbirojs, kas uzspieda visas nebūšanas! Latvijas valsts netika atjaunota! Tā tika izveidota no jauna ar tā saucamo 4. maija 1918. gada Republiku. Atjaunota būtu tad, ja tiktu atjaunota no momenta, kad tika Latvija okupēta! Tas ir ar 1940.gadu, kad bija sava likumdošana, nauda , Banka un tt.1992.gadā 19.maijā caur likumu par centrālbanku, kad tās pārvaldi pārņēma Rotšildi, Koheni, Rokfelleri, u.c. Un tāds Lembergs ir rezultāts visam....!

Atbildēt

smieklīgi

23.11.2016. 23:47

»

he-he

Nepārpriecājies, pierādījumu, ka minētie ofšori piederēja vai pieder Lembergu ģimenei, joprojām nav


Ja netiek pierādīts, ka tas pieder Lembergam, tad arī viņš nevar pierādīt tiesības uz minētajiem īpašumiem un tie pāriet valstij kā bezsaimnieka manta.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 22:46

PATIESĪBĀ, saskaņā ar LIKUMU - JEBKURA tā dēvētā "apsūdzība" ir nekas cits, kā vien prokuratūras "ķēķa tiesībsargu" jeb (tiesvedības procesā) "apsūdzības uzturētāju" no netīra pirkstiņa izzīsta (vai, piemēra pēc uz smagām "fūgām" samurgota) figņa. Kas, saskaņā ar LIKUMU, ir juridiski / pēc būtības pilnvērtīgi pamatoti un nešaubīgi pārliecinoši JĀPIERĀDA pašiem "apsūdzētājiem", NEVIS jāatļaujas gaidīt vai pat pieprasīt nevainīguma pierādījums no formāli "likumīgi" MELOJOŠU "apsūdzētāju" izvēlētajiem "izstrādes figurantiem". Pretējā gadījumā - skat. KL 290. panta nosacījumus un "kaltējiet sausiņus", biedri prokuratūras ķēķa šinderi.

P.S. Ņemot vērā iepriekš atgādināto - šādu "lumpeņpublikāciju" tiražēšana ir nekas cits, kā vien kārtējais apzināti PRETLIKUMĪGAS "dzel.teno nop.lūžu žurnālistikas" precedents, kura ietvaros šādā gadījumā tiek apzināti un mērķtiecīgi tiražēti tīši apmelojumi jeb klaji MELI. Pie tam, vēl – apzināti pārkāpjot likuma "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" 7. panta nosacījumus. Gluži ticami iespējams - ar VISĀM no tā izrietošajām (t.sk. arī tiesiskajām) konsekvencēm jeb SEKĀM.

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS." ;)

Atbildēt

skudriņa

23.11.2016. 22:45

Izskatās ,ka šim vis gaisma tuneļa galā nespīd,šmugulnieks no laika gala,bet visur pirmajā vietā,ar atņirgtiem smaidiņiem,tas ir jāprot,taču arī jāsaprot,ka visi un viss as tiesas ir barotas un labi barotas,ja šis vēl regulē parādi un smej par visu.

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

23.11.2016. 22:36

»

anita

Tas ir noziegums,bet liidzzinaataaji daudzi vairs nav dziivi


Nav dzīvi? Saulīt mīļā, uņēmuma padomes un valdes locekļi turpina vien tālāk savu darbošanos.

Atbildēt

YAHOO-eju

23.11.2016. 22:13

Cik primitivi Baklazhanu karalis stradajis

Atbildēt

he-he

23.11.2016. 21:57

»

švamme

Nu šis dokuments jau izskatās ļoti cerīgs. Dod Dievs, ka taisnība šoreiz uzvar...


Nepārpriecājies, pierādījumu, ka minētie ofšori piederēja vai pieder Lembergu ģimenei, joprojām nav...

Atbildēt

jumis

23.11.2016. 21:24

Tam vīram ir starta kapitāls no kompartijas pūra lādes un sakari postpadomiskajā mafijā.Visa viņa kompānija ir bremze valsts attīstībai un progresam.Šo kompāniju apvaldis no mums neatkarīgas starptautiska mēroga pārmaiņas vai dieva pirksts.

Atbildēt

anita

23.11.2016. 21:16

Tas ir noziegums,bet liidzzinaataaji daudzi vairs nav dziivi.

Atbildēt

aga

23.11.2016. 19:22

pēdējā laikā ir tāda sajūta ,ka Lembergs viens pats uztur visu Latvijas tiesu sistēmu. Tāpat kā toreiz ar to komerclikuma pieņemšanu.

Atbildēt

?!

23.11.2016. 19:04

A-hu-jetj...

Atbildēt

hm

23.11.2016. 18:44

Ja viens noziedznieks pastāvīgi, regulāri, ilglaicigi pārkāpj likumu, tad par līdzvainīgiem, un tiesas zālē jāatrodas arī tiem, kuri to visu lieliski zināja, bet balsoja un atbalstīja, saņemot noteiktus labumus. Jāatrodas arī tiem, kuru pienākums bija uzraudzīt un kontrolēt, ko viņi neviens nedarīja.
Pretējā gadījumā tā nebūs taisnīga tiesa, bet pasūtīta juridiska atriebība.

Atbildēt

švamme

23.11.2016. 18:35

Nu šis dokuments jau izskatās ļoti cerīgs. Dod Dievs, ka taisnība šoreiz uzvar.
Bet runājot par šo cilvēku: vai kāda tiesa arī aizraksies līdz kapitāla pirmsākumiem? kad padomju laikā šis pilsētas naudu glabāja savos kontos? Jo no turienes jau viss arī sākās, jo pieaudzēt naudu jebkurš čigāns prot, nevis pašam nopelnīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...