Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ar domu par jaunu Latviju

Māris Jurjāns
10.03.2018.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tst

28.03.2018. 13:29

tst

Atbildēt

andris a

20.03.2018. 17:31

:D(d)15.03. Latvijas Kara muzejā notika Starptautiska Konference - Par BALTIJAS Valstu un Ukrainas tautu PRETOŠANOS Judo-komunistu un Nacistiskās Vācijas okupanatiem . Konferencē tika rādīa - Odiozā 'jūdu tautības pārstāvja EGILA Levita Video runa. Bija dzirdami SMIEKLI, kad E.L. uzrunā Latvijas republiku nosauca MANA VALSTAS-varbūt bija domājis par IZRAELU......, Bet tāda jau nav Konferences tēma,....varbūt bija priekšlaicīgi " SALIETOJIES"...(beer)

Atbildēt

Es

19.03.2018. 14:07

Viens salasījies Muamara Kadfi - Zaļo grāmatu

Atbildēt

Universum

14.03.2018. 17:48

»

Ja tagad ir kāds 16. vai 17.gs tad raksts tiešām aktuāls


Nevis tagad ir 16. vai 17.gs, bet tagad notiek tie paši procesi, kas 16.gs un tas ir tas, ko tik centīgi no mūsu vēsturiskās atmiņas centušies izdzēst sātanisma piekritēji - liberasti, komunisti un citi isti.

Atbildēt

Uldis

14.03.2018. 14:21

»

?

Cik ilgi tie zemessargi pretotos okupantiem, ja savēlētie populisti šiem pavēlētu nepretoties


Pretoties okupantiem spējīgi tikai individuāli vai domubiedru grupas, jo x stundā zemessargiem aizies pakaļ Kozlovska, Mežvieta un Maizīša plintnieki kopā ar bruņotām atvaļinātām Krievijas militārpersonām.

Atbildēt

13.03.2018. 20:02

»

reptilis

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls


Ja tagad ir kāds 16. vai 17.gs tad raksts tiešām aktuāls.

Atbildēt

oui

13.03.2018. 19:36

»

reptilis

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls


tikai tiek aizmirsta viena būtiska lieta, proti, ka Latvija neatrodas viena pati uz Marsa. Lielvalstu ģeopolitiskais pasaules sadalījums un viņu intereses spēj vienā nejaukā brīdī izmainīt visu esošo situāciju par 180°

Atbildēt

Alksnis govorit

13.03.2018. 10:11


Tā sauktajos «čekas maisos» ir atrodams vairums Latvijas radošās inteliģences pārstāvju, intervijā laikrakstam «Segodna» paziņojis Latvijā savulaik labi pazīstamais interfrontietis un neatkarības pretinieks, vēlāk Krievijas Valsts domes deputāts Viktors Alksnis, kurš iekļauts Latvijas melnajā sarakstā.

«Es zinu, ka nospiedošais vairākums Latvijas radošās inteliģences, tie, kurus uzskata par varoņiem un cīnītājiem par neatkarību, sadarbojās ar VDK. Viņiem deva uzdevumus, viņi rakstīja ziņojumus. Un visi viņi tur «čekas maisos» ir,» paziņojis Alksnis.

Alksnis paudis viedokli, ka šis būs viens no iemesliem, kāpēc «čekas maisus» Latvija izvēlēsies nekad nepubliskot.

Viņš arī stāstījis, ka vērtīgākā VDK kartotēkas daļa tikusi no Latvijas izvesta un pašlaik atrodoties Uļjanovskā, Krievijā. «Varbūt radīsies situācija, kad Krievija šiem dokumentiem noņems noslēpuma statusu. Un tad daudzi Latvijas varoņi nonāks visai sarežģītā situācijā kā ne tik patiesi ideju aizstāvji,» izteicies Alksnis.

Alksnis arī izteicies, ka tieši VDK esot sekmējusi varas maiņu Atmodas laikā Latvijā.

Atbildēt

Jā , tāviš i , BET

13.03.2018. 09:50

»

Profesors Haoss: Rimševič, atkāpies

...


Nu atkal to ''nopelniem bagāto'' Rimševicu Tu cel saulītē un tas uzreiz visam velk strīpu pāri ... tas eksemplārs ir no tā paša bara !

Atbildēt

Eš šveiks

12.03.2018. 21:59

»

Ja? :)

Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :D


kā tā var sekli murgot,SAULES MŪŽA LATVIJAI aizejot no vienas savienības,nekādi nevajadzēja līst gejropas "savienībā"!Tieši tavējie visu darīja,lai MĀTE LATVIJA šoreiz NU VISU PAZAUDĒ!nelieši!

Atbildēt

?

12.03.2018. 20:31

»

kopa

Būtu Tev izpratne par armiju, tad saprastu, ka Zemessardze šobrīd ir efektīvakais veids kā aizsargāt valsti ar minimāliem izdevumiem


Cik ilgi tie zemessargi pretotos okupantiem, ja savēlētie populisti šiem pavēlētu nepretoties?

Atbildēt

Profesors Haoss: Rimševič, atkāpies

12.03.2018. 19:58

»

Ja? :)

Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :DZini, ka valstī valda vienīgi haoss un NOMENKLATŪRA ar savu idiotisko attieksmi, totāla bezatbildība visos valsts un pašvaldīvu sektoros. Valsts un pašvaldību iestādes rīkojas ar mūsu naudu kā savu un kontrole ir reta parādība. Izlaupa no vietas.

Par kādu ideoloģiju Latvijā var runāt, par kādu politisko novirzienu var runāt? Vēlēšanu likums ir, kā vienā rakstā bija teikts precīzi - IR ŠIZOFRĒNISKS, vēlētājus maldinošs utt. Latvijā nav nekādu sociāldemokrātisku, ne liberālu, ne citu politisko novirzienu, izņemot naudu un korupciju. Sorosa piesaukšana, tā lomas uzpūšana vai maldināšana ar to vai kaut kādas svešas ideoloģijas veidošanā ir Lemberga zemiskais, ciniskais sauklis, kuram nav augstākas ideoloģijas, kā nauda, nauda, nauda. Šī domāšana Latvijā ir uz sapuvušiem pamatiem.

Ir jauna ideoloģija - "RIMŠEVIČ atkāpies", tu mums traucē, tu esi gudrāks par mums, tu neļauj mums grābt miljonus vai - tu mūs baksti ar degunu, kā kaķi, kurš nevietā, zem gultas pietaisījis.

Bet paskaties - vai kāds ministrs ir par kaut ko atbildējis? Sūdi Maksātnespējas administrācijā - neviens neatkāpjas un nevienu Saeima neprasa atkāpties. Vienīgi savulaik padzina ministru Jāni Bordānu, kas viņš saka to urdīt.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa konstatē tiesu "Tiesāšanās kā ķēķī" procesus. Augstākās tiesas priekšsēdētājus atkāpties neprasa, Rasnačam atkāpties neprasa. Policija simtiem un tūkstošiem lietu novilcina desmitiem gadu - Iekšlietu ministru, Valsts policijas šefu, ģenerālprokuroru atkāpties neprasa, viņi strādā uz nebēdu kā varenie.

Lembergs kā apsūdzētais smagos nozoiegumos, 9 gadus sēž uz apsūdzēto sola un iesaitās valdības veidošana’, strādā Ventspils domē, Valsts prezidents, Saeima, Finansu ministre, Māris Kučinskis atkāpties no deputāta amata Lembergam neprasa!

Valstī Valsts kontrole konstatē naudas izlaupīšanu gada beigās un prasa paraugprāvu (Ingūna Sudraba), jo nav likuma, kas to atļauj. Maizītis kā ģenerālprokurors saka - nav tāda likuma, lasi: kas aizliedz izzagt naudu (viņš gan teica citādi - nav likuma, ka aizliedz sadalīt lieko naudu, kas ir tas pats, kas izzagt). Kalnmeijers - šoks, kas notiek Finsu policijā, bet uztraukumam nav pamata, tā viņš un Finasu ministrs no amata neatkāpjas un neprasa atkāpties. TOTIES - Rimševič - atkāpies!

Neviens nomenklatūras ierēdnis par savām kļūdām un bezatbildību neatbild un neatkāpjas, visu tautu dzen uz tiesu, tiesas procesus vilcina gadiem ilgi un tas viss iet bez atbildības. Nav likuma, kas nosaka lietu izmeklēšanas termiņus, lietu iztiesāšanas termiņus, cilvēkus vajā gadu no gada civillietās, krimināllietās un nav ne sākuma, ne gala. Policija tūkstošiem neizmeklētu lietas izbeidz bez izmeklēšanas un prokurora nav, kas uzrauga - neviens prokurors netiek atstādināts, atlaists par bezdarbību, nerunājot par NOMENKLATŪRU.

Valsts varas atbildības līmenis ir sūdu purvā vai latviski vēl saka: dir .... ā. Tu saņem atbildes no iestādēm, ministrijām - bez atbildes, uz 9 lapām, kur apraksta, cik likumīgi strādā iestāde, bet atbildes uz sūdzību nav.

Cik tālu mēs iesism? Te nav vairs runas par "lielo politiku" pasaules merogā un Latvijas lomu. Vajag piedāvāt piezemētus risinājumus, kur viens bija - atjaunot 1922.gada Vēlēšanu likumu - referendumā, lai cik tas prasītu līdzekļu, kurā ir "grozāmie saraksti" un nav 5 % barjeras, vajag darīt, lai likvidētu nelikumīgo Lemberga "Koalīcijas padomi" utt.

Atbildēt

Ja? :)

12.03.2018. 19:28

»

fredis

Koncepts realizejams bez geyropas..Tas taču ir skaidrs..Tikko latvieši gribēs atgriezt sev valsts banku, tā NATO izripos no kazarmām


Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :D
Un vispār , kur tik sekli muļķi rodas ?
Tu varbūt painteresējies , kas notiek pasaulē, pa kādiem citiem ''logiem'' arī ...

Atbildēt

fredis

12.03.2018. 18:51

»

dižais kareivis

Kā var uzcelt Jaunu Latviju gejropas savienībā,kad sorosoīdu 30 gadi visu sagrāva,bet dzintariki,dumbraviki un citi sašņorētie alkst ādolfa "ideju augšamcelšanos".Kā šie ta ukrus "apmācīja


Koncepts realizejams bez geyropas..Tas taču ir skaidrs..Tikko latvieši gribēs atgriezt sev valsts banku, tā NATO izripos no kazarmām..

Atbildēt

dižais kareivis

12.03.2018. 18:12

Kā var uzcelt Jaunu Latviju gejropas savienībā,kad sorosoīdu 30 gadi visu sagrāva,bet dzintariki,dumbraviki un citi sašņorētie alkst ādolfa "ideju augšamcelšanos".Kā šie ta ukrus "apmācīja"!?

Atbildēt

kopa

12.03.2018. 17:55

»

:)

Reālo draudu apstākļos, ko apraksta Autors, šis liekas vismaz nenopietni: "Valsts aizsardzību realizē Zemessardze, kas veic arī robežsardzes un muitas funkcijas, kuru izpilde decentralizācijas apstākļos ir daudz efektīvāka


Būtu Tev izpratne par armiju, tad saprastu, ka Zemessardze šobrīd ir efektīvakais veids kā aizsargāt valsti ar minimāliem izdevumiem..

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 16:07

»

Draudi

Ta kur? FINCEN un depopulācija


nē , krieviski runājošo tiesību un dzīvību aizstāvība okupējot viņu mītnes zemi . :)))

Atbildēt

:)

12.03.2018. 15:21

Reālo draudu apstākļos, ko apraksta Autors, šis liekas vismaz nenopietni: "Valsts aizsardzību realizē Zemessardze, kas veic arī robežsardzes un muitas funkcijas, kuru izpilde decentralizācijas apstākļos ir daudz efektīvāka"

Atbildēt

Tāpēc,

12.03.2018. 14:32

»

kāpēc

deputāti ir tik stulbi , ka nesaprot ,ka jādara tieši pretējais. Cionas protokolos viss ir izlikts , bet tie pērkamie lopiņi neko nedara ,tikai pagriež savu tizlo pēcpusi un novelk bikses


ka viņiem nav nekādu tiesību. Pārsvarā balsošana notiek mehāniski - īsi un ātri, neiedziļinoties. Bet MK sagatavo likumgrozījumus un ievieš ar Saeimas mehāniku. Kad kāds deputāts grib iedziļināties, tad spīkers attur, pamatojot ar citu jautājumu izskatīšanu. Bet tiem, kas vēlas apspriest, piedāvā neizdevīgu laiku vēlās vakara stundās utt. Un tādēļ, ka stratēģiski daiļrunībai paredzēti nebūtiski jautājumi. Treškārt, viņiem maksā par lusēšanu.

Atbildēt

kāpēc

12.03.2018. 13:44

»

6. Saeimā

deputātiem tika izdalītas grāmatas " Gudro stratēgija un taktika", kurā norādīts, kā sagraut ekonomiku, paverdzināt tautu un ar parādiem pakļaut valsti. Viss tas joprojām tiek darīts. Tai pat laikā valdībai, kas iznīcina valsti, ir jāstāsta tautai par ekonomikas uzlabošanos


deputāti ir tik stulbi , ka nesaprot ,ka jādara tieši pretējais. Cionas protokolos viss ir izlikts , bet tie pērkamie lopiņi neko nedara ,tikai pagriež savu tizlo pēcpusi un novelk bikses!!

Atbildēt

Jāceļ rūgšana, ķildas

12.03.2018. 13:26

un ienaids tautā.Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežgijumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā.Apdāvinātos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām, kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību ( piem. Saeimā), līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši./ Gudro stratēģija un taktika/.

Atbildēt

Ja Eiropas valstis

12.03.2018. 13:17

sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm. /Gudro stratēģija un taktika./

Atbildēt

6. Saeimā

12.03.2018. 13:10

deputātiem tika izdalītas grāmatas " Gudro stratēgija un taktika", kurā norādīts, kā sagraut ekonomiku, paverdzināt tautu un ar parādiem pakļaut valsti. Viss tas joprojām tiek darīts. Tai pat laikā valdībai, kas iznīcina valsti, ir jāstāsta tautai par ekonomikas uzlabošanos.

Atbildēt

turklāt

12.03.2018. 11:59

»

VB

Taisnības labad (nekā personiska) gan jāsaka, ka tā bija viena no pašām negodīgākajām, ciniskākām etc, etc bankām Latvijā


Tās glābšanā no bankrota tika iegāzta Latvijas vēsturē otrā lielākā nodokļu maksātāju nauda aiz Parekss benkas

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 10:10

»

Latvija

šodien ir satiksmes zeme. Bez robežàm.Tie, kas paceļ latviešu jautājumu augstāk par citiem, tiek nogalināti, lai citi iebaidīti klusētu. Piem. tāds LRTT tikpat labi var būt cionistu rupors, kas izliekas par latviešu interešu aizstāvi. Tāds Grantiņš pēc visiem Gudro stratēģijas un taktikas principiem...


Tu arī esi laikam kādas košerkautuves rupors , kurš čakarē smadzenes ar aizvēsturiskām parašām .
Bet Ķīnas vilciens ir aizgājis ... :)
VID ģeneraldirektore laikam bija Grantiņa slepenā aģente - 0013 ?!

Atbildēt

Būtiski

12.03.2018. 10:04

Jāsāk ar to, ka tiek atjaunotas Hipotēku un Zemes bankas, kas ir tautsaimniecības asinsrite un pamats. Beidzot jāpaceļ jautājums par Latvijas brīvvalsts krājaizdevu sabiedrību likteni un to iespējamu saistību ar Krājbanku.

Atbildēt

VB

12.03.2018. 09:45

»

Kāpēc autors tik neapmierināts

Vai neveiksmes personīgajā dzīvē? Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi! Vai vēlme atgriezties centralizētā sociālismā pie neracionālas resursu tērēšanas


"Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi!"
Izņemot pagājušā gadsimta 70, 80 -tajos gados! Jā, zem PSRS, bet tā sagruva, gribējam to mēs vai nē...

Atbildēt

VB

12.03.2018. 09:43

»

omg

Raksta autoram ieteicams painteresēties, kāpēc pasaules vēsturē šādas valstis tomēr nav izveidojušās


+
"Nacionālā buržuāzija ir pārāk novājināta, lai spētu ko mainīt..."
vēl nav skaidrs, ko tieši tā vēlētos mainīt tautas nevis tieši sevis dēļ, vai nē?

Vispār, ievads un iztirzājums ir labi un patiesi, secinājumi gan škiet bez īpašas jēgas - nevarēsim dzīvot mucā, pat ja izdotos tajā ielīst!

Atbildēt

omg

12.03.2018. 09:33

Raksta autoram ieteicams painteresēties, kāpēc pasaules vēsturē šādas valstis tomēr nav izveidojušās.

Pateikšu priekšā - tāpēc, ka nespēja sevi militāri aizstāvēt pret pārspēku. Realizējot autora shēmu, nez vai pats gads paies līdz jaunai okupācijai.

Atbildēt

Kāpēc autors tik neapmierināts

12.03.2018. 08:32

Vai neveiksmes personīgajā dzīvē? Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi! Vai vēlme atgriezties centralizētā sociālismā pie neracionālas resursu tērēšanas?

Atbildēt

arī lauķis

12.03.2018. 08:20

»

lauķis

Pārmaiņas


Pilnīgi piekrītu.Diemžēl līdzšim visas pārmaiņas ir nākušas no ārpuses.Par iekšējām pārmaiņām varēs sākt sapņot tikai tad ja katrs pats spēs mainīties un vienoties par vērtībām.
Augļošana un partijnieku sistēma nav vērtības.

Atbildēt

lauķis

12.03.2018. 08:11

Pārmaiņas?
Pavalstnieki ir sašķelti un tas turpinās, līdz ar to nav valstiskas definīcijas- mērķa;
ekonomika ir sagrauta, resursi izniekoti;
pilnīga atkarība no ES, NATO- faktiski, kolonija.
Pārmaiņas var nākt tikai no ārpuses, un tad izskatās, ka esam bēdīgā situācijā.

Atbildēt

Udox

12.03.2018. 07:38

Kāds neoliberālais kapitālisms valstī, kur valsts kontrolē gandrīz vai pat vairāk nekā pusi tirgus un šī daļa samazinās tikai tāpēc, ka privātie par spīti visam aug? Varbūt tomēr der pārliecināties par to, vai autoram ir vismaz kaut cik politisko jēdzienu zināšanas, pirms viņu publicēt? Citādi šitādi tikai muld un cilvēki tic, jo tas taču ir pietiek.com.

Atbildēt

Latvija

11.03.2018. 22:15

»

angel

Šodienas ģeopolitiskajā situācijā neitralitāte nav iespējama. Pat ziemeļvalstis meklē atbalstu NATO


par visu uzzin pēdējā. ASV parāds var tikt nolīdzināts ar citas
naudas piesaisti zeltam, ko plāno Ķīna. Lai no tirgus izspiestu USD.

Atbildēt

Latvija

11.03.2018. 22:12

šodien ir satiksmes zeme. Bez robežàm.Tie, kas paceļ latviešu jautājumu augstāk par citiem, tiek nogalināti, lai citi iebaidīti klusētu. Piem. tāds LRTT tikpat labi var būt cionistu rupors, kas izliekas par latviešu interešu aizstāvi. Tāds Grantiņš pēc visiem Gudro stratēģijas un taktikas principiem varbūt arī visīstākais hazārs, kas iemiesojas atviea tēlā un grauj latvisko kustību.Var arī nebūt. Bet tie, kas nonāk viņa ietekmē, pazūd no latviešufrontes līnijas. Vai tiek nogalināti.

Krievija ar Ķīnu mēģina iestāstīt pasaulei, ka ASV pār alda cionisti. Cionisti maldina visus, visticamāk, caur Putinu un Merkeli mēģina pārņemt Ķīnu..

Latviešu tauta var lasīt tikai ādustekstus.

Atbildēt

Edge

11.03.2018. 22:04

Kuram nav sava redzējuma, tas lai izstrādā ceļa karti. Eirokrātu šlakai (valsts aparāts) ir apmierināta ar sasniegto, viņa zina savus mērķus un izpildāmos uzdevumus.
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

reptilis

11.03.2018. 21:58

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls.

Atbildēt

angel

11.03.2018. 17:15

Šodienas ģeopolitiskajā situācijā neitralitāte nav iespējama. Pat ziemeļvalstis meklē atbalstu NATO.
Pazīmes liecina , ka pasaulē briest pārmaiņas . Visticamāk , ka arī Latvijas nākotne būs saistīta ar tām ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...