Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hans

11.09.2021. 11:34

negribu apkampties ar nezināmiem cilvēkiem, varbūt viņiem kovids, bet varbūt vēl ļaunāk, ka trāpās tāds mērglis kā Urba

Atbildēt

skats

11.09.2021. 11:29

kremļa naudas barotais Jānis Eiropā taisās cīnīties ar veselīgu nacionālismu.
Liekas neredzam, ka viņa naudas devēji jau sen ir īsti fašisti (pēc pašu rakstītās fašisma definīcijas).

Atbildēt

jaanis

06.09.2021. 08:21

»

Žulis

Kādas muļķības šis cilvēks šeit raksta...


lieliski uzrakstīts!

Atbildēt

jaanis

06.09.2021. 08:12

»

zin

bet gribas piedalīties pie Lielās Zagšanas


Vai tu popularizē zagšanu? Dumji!

Atbildēt

Ducal

05.09.2021. 16:48

Okupanti nav minoritāte.

Atbildēt

to jaanis

04.09.2021. 12:28

»

jaanis

Urbanovič! Latviešiem nav vajadzīgs krievu impēriskais fašisms, bet pret to var cīnīties tikai ar mazas tautas veselīgu nacionālismu, Nedomāju, ka šitas krievu kājslauķis to nezin


Maza tauta soļo vienā solī un blēj vienā balsī un pielūdz paranoidālu sadistisku pedofīlu. Nejauc mazas ar mazskaitlīgas!

Atbildēt

jaanis

04.09.2021. 09:00

Urbanovič! Latviešiem nav vajadzīgs krievu impēriskais fašisms, bet pret to var cīnīties tikai ar mazas tautas veselīgu nacionālismu, Nedomāju, ka šitas krievu kājslauķis to nezin.

Atbildēt

Versija, ka likumprojekts par obligāto vakcināciju

03.09.2021. 20:12

»

XFile

Sarakstīts kā pēc Davosas rokasgrāmatas. Iztrūka tikai inkluzīvā kapitālismā


ir cionistu L & K “nepārvarama vara”, lai aktivizētu Saskaņu un sociālos nemierus, veidojot pizitīvu Saskaņas tēlu.

Nacionālismu LV nevar vainot, NA ir koalīcijā ar cionistiem un zemu noliekušies algotņu L $ K priekšā.

Tad par kādu nacionālismu urbanovičs runā?

Atbildēt

nu nē

03.09.2021. 19:26

»

joske

Lielakie nacionalisti ,ir ebreji ar krievu uzvardiem


Jebreji un krievi nevar būt nacisti pēc definīcijas, jo tos, kā baltus, somugrus, slāvus, skandināvus, germāņus nevieno kopīgo gēnu skaits, bet gan tikai ideoloģijas: judaisms un Bizantijas sātanisms.
Jebreji ar krievu uzvārdiem un tikumiem ir krievu fašistiskie lopi.

Atbildēt

Precīzi!

03.09.2021. 18:54

»

XFile

Sarakstīts kā pēc Davosas rokasgrāmatas. Iztrūka tikai inkluzīvā kapitālismā


Arī pamanīju!

Acīmredzot cionisti plāno Sakaņu virzīt pie varas ministru portfeļiem “nepārvaramas varas” apstākļos - haosā, kur cionisti noveda valsti, vainojot nacionālistus kā nošpricēšanai kaitniekus, antivakserus un “etniskos teroristus”.

Latvijā tā saucamie nacionāļi ir koalīcijā un bija aktīvi cionista Levita VP postenī virzītāji, kā gan citādi, bija gatavi ar algotņiem L & K nošpricēt visus un pa vienam obligāti.

Faktiski “nepārvaramas varas draudi” ir Gobzema un Saskaņas protesti...Varbūt. Tā vismaz pasniedz.

No otras puses- kovidafēras pirmais cēliens beidzies - lokdaunus un helikopteru naudu negaida.Tagad sāksies banku procesi, atprasot kredītus, kad 2020. g. podā norauti 6000 Latvijas uzņēmumu.

Urbanoviča Saskaņas programa, ko publicē, ir inkluzīvā kapitālisma programa. Urbis to nav sacerējis.

Faktiski pandēmija beidzas - par to skaļi nerunā - 20 % dabujuši dabisko imunitāti, puse pensionāru sašlricēti.. vēl nedaudz lētticīgo un 70 % būs C19 skarto. Ja ne vairāk.


Tagad sāksies banku process un sociālo nemieru process.Bet pēc inerces runās par nākošo viilni un totalitāri terorizēs elektroniskās koncentrācijas nometnes uzskaitei.

Atbildēt

XFile

03.09.2021. 15:33

Sarakstīts kā pēc Davosas rokasgrāmatas. Iztrūka tikai inkluzīvā kapitālismā 😀

Atbildēt

Kremļa murgotājs Urbanovičs

03.09.2021. 14:41

Par tādiem cilvēkiem parasti izsaucas: Kā tādu zeme nes! Kauna un goda šim izdzimtenim nav ne naga melnuma. Parazīts uz Latvijas zemes.

Atbildēt

Tad kad tu

03.09.2021. 14:20

büsi nospricéts ar Graféna oksidu, tavi nekustàmie ipasumi zemesgràmatà tiks pàrrakstiti nàcijas tévam un vina cïnu biedriem no visas pasaules .Jàni URBI 30 gadus tu velti esi bikses plésis SAEIMAS NAMA,bet sapratis neesi neko .Fuflomjot

Atbildēt

Patiesība

03.09.2021. 14:10

»

kādas muļķības?

Visu krievu senči pagātnē bija piederīgi civilizētām tautām. Pirms sātana sūtnis, Pēteris I, savus pravoslavnutijos mongolizētos vergus nebija nozīmējis par krieviem, tādu krievu vēl nebija. Pat vēl vairāk, visā tagadējās krievijas teritorijā divdesmitajos gados tikai 30% mājas valoda bija krievu. Kubaņā...


Pareizi saki, ka Pētera I laikā neviens tādus krievus nepazina, krievus radīja 1932.gadā Staļina laikā. Iepriekš tās zemes apdzīvoja dažādas tautas, no kurām praktiski visas ir mežoņu izkautas, tie tad arī sevi nodēvēja par krieviem.

Atbildēt

joske

03.09.2021. 13:43

Lielakie nacionalisti ,ir ebreji ar krievu uzvardiem.

Atbildēt

kādas muļķības?

03.09.2021. 12:23

»

Tālavas taurētājs

Krievs nav tas pats, kas padomju okupanti un viņu pēcnācēji, kuri patreiz Latvijā atrodas nelikumīgi un ar prettiesiski iegūtu pilsonību. Tādēļ biedram pasaules glābējam (sevišķi raksturīga iezīme komunistiem), ieteiktu nepīt šeit iekšā pamatiedzīvotāju ksenofobiju un nacisma iezīmes. Ar lielkrievu ...


Visu krievu senči pagātnē bija piederīgi civilizētām tautām. Pirms sātana sūtnis, Pēteris I, savus pravoslavnutijos mongolizētos vergus nebija nozīmējis par krieviem, tādu krievu vēl nebija. Pat vēl vairāk, visā tagadējās krievijas teritorijā divdesmitajos gados tikai 30% mājas valoda bija krievu. Kubaņā runāja tikai ukraiņu valodā, bet Tveras apgabalā gandrīz visiem valoda bija karēļu(somu).

Atbildēt

krievu kroplim

03.09.2021. 12:16

»

nekur nevar aizbraukt pa dzelzcelu

tavejie tacu vagonus ir pardevusi un vilvienu vaditajus atlaidusi.un tavi draugi pindosi jums ir aizliegusi pat piepilsetas elekricku motoru remontus


Lai tu un vēl septiņas nicināmas civilizācijas pabiras atstātu Latviju, esmu gatavs paņemt kaimiņa busiņu un aizvest jūs bez maksas līdz robežpunktam.

Atbildēt

nekur nevar aizbraukt pa dzelzcelu

03.09.2021. 11:34

»

īstens tīrasiņu lettiņš

Krieviem: čemodan, vokzal, Mosva


tavejie tacu vagonus ir pardevusi un vilvienu vaditajus atlaidusi.un tavi draugi pindosi jums ir aizliegusi pat piepilsetas elekricku motoru remontus.

Atbildēt

vno

03.09.2021. 11:31

»

Žulis

Kādas muļķības šis cilvēks šeit raksta...


Eh žuli, žuli. Sāki jau ar "uz veselību", bet beidzi, kā parasti, ar "vieglām smiltīm".
Tu esi jauks piemērs tam, ka patriotu no idiota bieži vien šķir tikai solis. Baidos, ka tu jau esi kādus trīs pārvarējis.

Atbildēt

to sfinktera lubrikants

03.09.2021. 11:01

»

Svētais Vazelīns

Urbanoviča kungs ļoti labi aprakstīja lielākos apdraudējumus. Gluži kā restorāna ēdienkartē, bet te nevar atteikties no viena - ēdīsim visu...


Pederasti: Streips, Rinkēvičs, Šlesers un Ušakovs, vienmēr ir ienīduši nacionālpatriotus. Nekā jauna.

Atbildēt

Šovinisti izmanto visas metodes

03.09.2021. 10:53

»

nemo

urbanovičs minoritāte?? ja nu piders tik


Par minoritātēm sauc tikai tās tautas, kurām nav savas valsts. Cilvēktiesību deklarācija nosaka šādas tautas saudzēt. Krievi nav un nevar būt minoritāte.

Atbildēt

tad savu

03.09.2021. 10:40

krievu pasauli pat nepeimini, jo tas ir fašisms!!! svešās zemēs, krievu pasauli>>>MURGS!!!!un č nacismu arī nē...

Atbildēt

Svētais Vazelīns

03.09.2021. 09:03

Urbanoviča kungs ļoti labi aprakstīja lielākos apdraudējumus. Gluži kā restorāna ēdienkartē, bet te nevar atteikties no viena - ēdīsim visu.
Bet, daudzi, lasot ēdienkarti spēj domāt, runāt, pat cīnīties (viņuprāt) tikai par pašu gala produktu - sūdu. To pašu jūs NA un citi nacistiski noskaņotie dariet ar mūsu Latviju - apēdat to, ne jau tāpēc ka esat badā, bet tikai vien lai izdirstu to.


Atbildēt

Es

03.09.2021. 08:33

Neesmu pārliecināts, ka Saskaņai šāds vadītājs vairs ir noderīgs. Daudz kur var piekrist, taču jāatceras, ka etniskās minoritātes kā tēma bieži vien tiek cilāta politikā, lai lielākas valstis lasītu pamācību mazākām. Šajās lielākajās valstīs nekāda saudzējoša režīma nav. Minoritātes pārtautto, asimilē un ieliek rāmjos. Ja Urbanovičs pazīst kādu Latvijā apspiestu krievu, tad lai arī pasaka, ka šādam krievam mantiskais stāvoklis ir tikpat slikts. Tad tas būs ticami. Ja tomēr nē, tad tā ir politika.

Un vispār tagad ir jātiek kopīgi galā ar šo valdību, prezidentu un Saeimu. Viņi pat sevi nav īsti izsmēluši, jo ne mirkli sevi nav apliecinājuši. Nav vairs nekā kopīga.

Atbildēt

nemo

03.09.2021. 05:37

»

janis

nekad nebiju domājis,ka tik lēts ir šā kosmopolitiskā žļurgas iekšējais saturs


urbanovičs minoritāte?? ja nu piders tik :))?

Atbildēt

janis

02.09.2021. 23:25

nekad nebiju domājis,ka tik lēts ir šā kosmopolitiskā žļurgas iekšējais saturs.

Atbildēt

par urlas ivanismu

02.09.2021. 23:23

vai šis urla no dzimšanas nepilnīgs? Vai arī šis urla uzskata tos, kuri nepier viņa pārstāvētai ivanisma ideoloģijai - par ganāmu aitu baru? ... kur šādi urlas tiek ražaoti? ... viņš pat nekaunās uzbrukt nacionālismam, kas ir Eiropas būtība! Idiots! ... Tā notiek, ja dzīvo paralēlā dimensijā, kuru sauc par ivanismu. ... nu ko (?), urla, - tā notiek, ja krievijas vēsturēī greizi iemiesojas renesanse, apgaismība, modernisms un pilnībā izpaliek reformācijas un romantisma laiki! Tad veidojas - ivanisms! ... Brauc projām uz savu paralēlo dimensiju - uz krieviju, šeit ir Eiropa! Tu esi apmaldījies! ... Eiropa ir dažādi kultūru t.i. nāciju savienība (t.i. veidojusies no dažādiem superetnosiem - palasi Gumiļevu - izcilu krievu, nevis ivanisma urlas)!

Atbildēt

sociāli atstumtais

02.09.2021. 23:15

leienas ... atradušās svētās Marijas , ne nu izveidos , ne kā, darīs visu ko liks nauda žīdi ! Tā bija apm. piecus gadus atpakaļ , kad EU/EP/un kas tur vēl Eiropas iedzīvotājiem uzdeva jautājumu : ko jūs gribiet labāk : maksāt skaidrā naudā , vai norēķināties ar karti ? Atbilde bija NEPĀRPROTAMA ! 92,04 % teica - Skaidrā naudā ! Bet žīdi varmācīgi uztiepj savu ... , lai varētu kontrolēt totāli visus un visu !
Bet pēc urbanoviču fizionomijas jau ir redzams , ka teju tūlīt vai plīsīs no fašisma .

Atbildēt

par urlas ivanismu

02.09.2021. 23:10

vai šis urla no dzimšanas nepilnīgs? Vai arī šis urla uzskata tos, kuri nepier viņa pārstāvētai ivanisma ideoloģijai - par ganāmu aitu baru? ... kur šādi urlas tiek ražaoti? ... viņš pat nekaunās

Atbildēt

AG

02.09.2021. 21:58

PIDARUS KĀPĒC NEPIEMINĒJI ??? :)))

Atbildēt

Žulis

02.09.2021. 20:30

Kādas muļķības šis cilvēks šeit raksta?
"...etnisko minoritāšu īpaša aizsardzība un integrācija..." Kādas etniskās minoritātes viņš šeit grib aizsargāt? Krievus jau nu noteikti nē, jo krievi nav nekāda etniska minoritāte. Krievijā ir ap 150 miljoniem iedzīvotāju no kuriem apmēram 80% ir krievu tautības. Kāda tad tā var būt etniska minoritāte?! Ja cilvēks pārceļas uz dzīvi svešā valstī, viņš tādēļ nekļūst par etnisko minoritāti. Priekš tā ir citi apzīmējumi, atkarībā no šī cilvēka statusa attiecīgajā valstī. To jau nu gan šim kungam vajadzētu zināt.
Bet rādās, ka šis kungs pat nezina kas ir nacionālisms, kuru tā cenšas nosodīt un aicina apkarot. Viņš šeit murgo par ksenofobiju, šovinismu un fašisma iedīgļiem. Nu tad arī vajag cīnīties pret šeit ieceļojošo sveštautiešu ksenofobiju, kuri atsakās pieņemt visu latvisko, jo izjūt pret to bailes un naidu kā pret kaut ko sev svešu un cenšas no tā visa norobežoties. Tāpat ir jācīnās pret lielkrievu šovinismu daudzu šeit uz dzīvi apmetušos krievu tautības cilvēku prātos, kuri uzskata sevi pārākus un nozīmīgākus par latviešiem un tādēļ grib šeit ieviest savu kārtību un pieprasa savas privilēģijas. Kas attiecas uz tiem „fašisma iedīgļiem”, tad man ir aizdomas, ka par fašisma ideoloģiju šis kungs nezin neko daudz vairāk par nosaukumu, kas kopš PSRS laikiem tiek skandināts vietā un nevietā.
Šis kungs ir pat tik bezkaunīgs, ka savā rakstā globālisma veiktos noziegumus cenšas piedēvēt tautu nacionālismam. It kā tautu nacionālisms būtu vainojams pie tā, ka šodien bēgļu plūsma no Āfrikas valstīm un Afganistānas plūst uz Eiropu. It kā tautu nacionālisms būtu vainīgs pie tā, ka kādam pietrūkst vakcīnu. It kā tautu nacionālisms būtu kaimiņvalstis apdraudošs.
Atšķirībā no nacisma (kas ir globālisma paveids) nacionālisms ir pati miermīlīgākā ideoloģija, kas balstās uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību. Nacionālisms neapdraud citas tautas un neuzskata tās par mazvērtīgākām vai nicināmām. Nacionālisms respektē jebkuras tautas pašnoteikšanās tiesības un par svētām un neaizskaramām uzlūko valstu robežas. Taču tautas nacionālisms asi un nelokāmi apkaro visu, kas apdraud šīs tautas pastāvēšanu savā Tēvzemē. Nacionālisms sargā tautai piederošās dabas bagātības, tautai piederošo dzīves telpu un kultūras vērtības. Nacionālisms neļauj šeit ieviest svešu kārtību un paverdzināt tautu. Nacionālisma ideoloģijā ir iemiesots tautas pašsaglabāšanās instinkts. Saprotams, ka šāda ideoloģija nepatīk ne pasaules globalizētājiem, ne tiem, kas šeit Latvijā ienākuši, lai ieviestu savu kārtību.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.09.2021. 19:57

Krievs nav tas pats, kas padomju okupanti un viņu pēcnācēji, kuri patreiz Latvijā atrodas nelikumīgi un ar prettiesiski iegūtu pilsonību. Tādēļ biedram pasaules glābējam (sevišķi raksturīga iezīme komunistiem), ieteiktu nepīt šeit iekšā pamatiedzīvotāju ksenofobiju un nacisma iezīmes. Ar lielkrievu šovinismu un dalīšanu pēc nacionālām pazīmēm, izceļas tieši Saskaņas vēlētāji, kuri pat krievus ar latviskiem uzvārdiem masveidā svītro.
Viennozīmīgi iestājamies par nacionālu un tiesisku valsti, kurā deokupācija un dekolonizācija norit Ženēvas Konvencijas ietvaros un starptautisko novērotāju uzraudzībā.
Un tikai tad būs iespējams atjaunot tiesisku valsti, kurā pie atbildības varētu saukt zagļus un Latvijas nodevējus.
Cik noprotams, mūsu ienaidnieku projekts ir izveidot jaunu, pilnīgi citu valsti ar citiem pilsoņiem, lai nobēdzinātu okupācijas noziegumus pret Latviju un latviešiem un savus ekonomiskos noziegumus.

Atbildēt

nepaliec mājās

02.09.2021. 19:50

maza sunīša murgi vasaras naktī.

Atbildēt

biete

02.09.2021. 19:48

“Miljons ļaužu, apkampieties!” - tā ir himna kovidvīrusam.

Atbildēt

Cionists, ebreju nacists

02.09.2021. 18:57

Nacionālisti visās Eiropas valstīs ir visas pasaules progresa cīņā pret Covid-19 lielākais šķērslis! Nacionālisti ir antivakseri un etniskie teroristi.

Atbildēt

Fakts

02.09.2021. 18:37

Nacionālo minoritāšu tiesības nav tas pats, kas okupantu un viņu pēcteču tiesības!

Atbildēt

īstens tīrasiņu lettiņš

02.09.2021. 17:26

Krieviem: čemodan, vokzal, Mosva

Atbildēt

ja kas

02.09.2021. 17:23

Kuras minoritātes ir īpašas?

Atbildēt

Globāli

02.09.2021. 17:15

Pirmās trīs ir mākslīgi radīti izaicinājumi.. un par ceturto - izskatās ka autors nemāk skaitīt.. vai pasaules mērogā krievi ir minoritāte salīdzinot ar baltijas tautām - kopā un atsevišķi? Man liekas, ka viedie vīri meklē attaisnojumus savas kultūras un tradīciju nekopšanai aizbildinoties ar "neļaušanu" .. Kultūra un tradīcijas tādas garīgas ģimeniskas lietas ko nodod paaudze paaudzei.. Nu diez vai kāds ir pie vainas, ja atvasēm popkultūru un new age met pakaļ un old school nekonkurē ...

Atbildēt

antifašists

02.09.2021. 17:12

»

paga paga

kas tad lielākie fašisti šovinsisti nacistis-krievi, kaut gan nav tādas tautības...


Starpetnisks pravoslavnutizēts un mongoloizēts organisms, krievs, kuram ir laupītas saknes, vēsture un cilvēka seja, kas saziņā lieto mākslīgu feņu, nevar būt nacists pēc definīcijas. Nacists, tā ir stāja, tā ir cieņa, tā ir atbildība, tā ir mīlestība pret savu zemi un tautu. Krievā nav ne kripatiņas no tā visa, turklāt tas nīst visu dzīvo uz planētas. Kad tas neslepkavo civilizētas tautas, tad masu slepkavības tiek rīkotas pašu starpā, tāpēc, lai apmierinātu "tautas" ģenētiski iemantoto un ieaudzināto vēlmi, pierīties cilvēku asinis, tās feodāļi rīko karus.

Atbildēt

...

02.09.2021. 16:46

vispasaules krievu pasaule...pat hitleram nebija tādu plānu

Atbildēt

paga paga

02.09.2021. 16:45

kas tad lielākie fašisti šovinsisti nacistis-krievi, kaut gan nav tādas tautības.
Atļausiet man par katru cilvēku lemt individuāli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neviena naida piem. pret nēgeriem Latvijā. Nav piedzīvota neviena nekaunība. Bet ja slinka vuška ber stiklus puķu dobēs un buras berot mēslus pie durvīm...piedodiet...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....