Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ptn pnx

25.12.2022. 12:55

»

Valsts drošības služba

Latvijā joprojām ir viszemākā minimālā alga Baltijā - 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nodmaksas


Ja tev, kremļa bunkura žurkas piekritējam, te nepatīk, tad - koferis, dz/stacija/mordors.

Atbildēt

ptn pnx

25.12.2022. 12:52

»

aina

Liekat Krievijai,Baltkrievijai mieru,tad nebūs jābaidās!Ko asv šeit meklē,grib izraisīt trešo vai atomkaru


Aini, mazāk skaties resno soloveju, pretigo poda kasti un resno bebrieni.

Atbildēt

iedarbini fantāziju

23.06.2021. 16:49

»

ASV protektorāts Latvija

Javelin ir novecojusi tehnika, ko ASV pašlaik noņem no savas armijas bruņojuma un izdala kā humanitāro palīdzību savām kolonijām. Lai tanku iznīcinātu, tas vispirms tāpat kā 1945.gadā ir jāpielaiž tuvāk arī ar Javelin, bet tādi diždirsēji fantazētāji kā tu kā ieraudzīs krievu tanku, pietaisīs bikses...


Tanks ar visu trīs krievu sadistu, marodieru un pederastu apkalpi.
Javelin tiešām ir nedaudz novecojis un būtu prātīgi izlietot visus tā krājumus pret krievu tankiem. Iztīrīt noliktavas, kā amerikāņi to izdarīja ar veciem Tomahawk, iznīcinot Sīrijā lidlauku ar visu tehniku, Asada armijniekiem un krievu instruktoriem, kas tur atradās. Es domāju, tos vajadzētu piešķirt Kaukāza neatkarības cīnītājiem.
Bayraktar, kā parādīja karš Kalnu Karabahā, kur krievs kopā ar saviem līdzdalībniekiem, čurkam - armēņiem, apdirsa kājas, lieliski sevi nodemonstrēja, turklāt neprasa cilvēku upurus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.06.2021. 21:52

»

iedarbini fantāziju

Viens simts tūkstošus vērts Javelin un vairs nav vairāku miljonu dārgā krievu tanka, ar visu trīs krievu pederastu apkalpi


Javelin ir novecojusi tehnika, ko ASV pašlaik noņem no savas armijas bruņojuma un izdala kā humanitāro palīdzību savām kolonijām. Lai tanku iznīcinātu, tas vispirms tāpat kā 1945.gadā ir jāpielaiž tuvāk arī ar Javelin, bet tādi diždirsēji fantazētāji kā tu kā ieraudzīs krievu tanku, pietaisīs bikses un aizbēgs pirmie.

Atbildēt

nu nu

18.06.2021. 09:50

»

Andron Mc

Tas ir viltīgs valdības gājiens - lai "ļaunie krievi nenāktu


Lai tiktu pie 500 eiro mēnesī, visi 80 miljoni krievu dzimtcilvēku uz ceļiem atrāpotu.

Atbildēt

iedarbini fantāziju

18.06.2021. 09:48

»

Andron Mc

Kuras bija tās raķetes kuras neksistēja? Tas Cirkons...


Viens simts tūkstošus vērts Javelin un vairs nav vairāku miljonu dārgā krievu tanka, ar visu trīs krievu pederastu apkalpi.
Kā jau visi debilie krievi, arī tu esi iestrēdzis 1945. gadā.

Atbildēt

Andron Mc

16.06.2021. 22:02

Kuras bija tās raķetes kuras neksistēja? Tas Cirkons?
Tak cilvēki atmaskoja to tizlo RosGosMosOskar raķeti, un parādija no kuras datorspēles tas reklāmas video ir.
Tā draudēšana ar raķetēm ir smieklīga. Tikpat smieklīga kā riešana ASV vārdā. Ja pa daudz saries, tad Krievijai tanciņi ta vel ir... Un ne jau T-72 vien... un pie tam te nav Kuveitas tuksnesis, te ir krūmi un purvi, pa kuriem Ādams neiet.

Atbildēt

Andron Mc

16.06.2021. 21:55

»

Valsts drošības služba

Latvijā joprojām ir viszemākā minimālā alga Baltijā - 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nodmaksas


Tas ir viltīgs valdības gājiens - lai "ļaunie krievi nenāktu".

Atbildēt

to nelegāle

15.06.2021. 18:02

»

Latvijas pilsone

Vai tad ar pierādījumiem vai uz aizdoma pamata


Kāpēc gan Krievijas FSB, jeb GRU kadru oficieris, Ādamsons "rietu" uz krieviju, turklāt no kura čekista daikta tu izzīdi, ka nicinoša attieksme ir riešana?

Atbildēt

kā tu to iedomājies?

15.06.2021. 17:59

»

aina

Liekat Krievijai,Baltkrievijai mieru,tad nebūs jābaidās!Ko asv šeit meklē,grib izraisīt trešo vai atomkaru


Kad civilizācijas padibenes, krievu necilvēki, rīkoja abus Pasaules karus, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija. Kādu Trešo Pasaules karu, kopā ar tik pat nožēlojamām radībām, čurkām: osetīniem un abhāziem, krievs taisās rīkot, turklāt apstākļos, kad ir atpalicis no civilizācijas par visiem 30 gadiem?

Atbildēt

vēsture

15.06.2021. 17:54

»

Skeptiķis

A kas viņiem atliek? Rietumu nacionalais sports- katrus 50 gadus dodas uz Krieviju, saķer pendeles un nākošos 50 gadus skuļī


Rietumu nacionālais sports bija tērēt līdzekļus un ziedot cilvēku dzīvības, lai jūs, civilizācijas atkritumus izglābtu abos Pasaules karos.
Jums, nolādētie izdzimteņi, vairs nav amerikāņu, kas uzceltu pasaulē varenāko militāro industriju. Tagad jau Turcija ir labāk ekipēta, nemaz nerunājot par labi sagatavotiem un pabarotiem karavīriem, kurus neviens virsnieks nepazemo un nedrāž pakaļā.

Atbildēt

Latvijas pilsone

14.06.2021. 19:02

»

Morozovs Nikolajs(VDD)

Ādamsonu uz un no tiesas zāles konvojēja trīs Valsts drošības dienesta (VDD) darbinieki maskās un melnos treniņtērpos: Nr.21, Nr.24 un Nr.52


Vai tad ar pierādījumiem vai uz aizdoma pamata?
Kā Kariņš cīnās par savu varu!
Nu Ādamsons,tāpat kā Lembergs,neskrien ar dibenu pa priekšu un nerej uz Krieviju!

Atbildēt

aina

14.06.2021. 18:46

Liekat Krievijai,Baltkrievijai mieru,tad nebūs jābaidās!Ko asv šeit meklē,grib izraisīt trešo vai atomkaru?
Mums pašiem būs jākaro asv interesēs,kā Ukraina.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.06.2021. 17:21

»

isi un skaidri

nemurgo,pestelotaj


Kremļa trolli, Tu pats murgo! Okupantu kājslauķi, man tādam Kangaram kā Tev nav kājas jābučo. Pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība. Ticība Latvju Dieviem ir latviskās identitātes pamats. Es neļaušu nevienam kristietim, musulmanim vai jūdaistam kastrēt latviešu tautu. Es nepieļaušu latviešu tautas garīgo kastrāciju. Latvija ir Latvju Dievu zeme.
Ar mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

14.06.2021. 16:08

»

Skolnieciņš no svētkalniņa

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit...


Viņš ir ļoti sasirdzis, jau pirms Līgo svētkiem:

...Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. ...

Atbildēt

Aivaram aizkritis šīberis

14.06.2021. 14:52

un vairāk nevar dabūt vaļā..

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

14.06.2021. 12:55

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit 80 gadi kopš 1941. gada deportācijām. Nepilnu gadu pēc tā, kad noziedzīgā Padomju Sociālistisko Republiku Savienība 1940. gada 17. jūnijā veica Latvijas Republikas okupāciju un sekojošu aneksiju, okupētājā Latvijā notika vardarbīga iedzīvotāju izsūtīšana uz attāliem PSRS reģioniem. Noziedzīgā komunistiskā partija šķīra ģimenes un atņēma dzimtām to īpašumus. Tā nogalināja nevainīgus cilvēkus bez tiesas un pierādījumiem. Šajā “likteņu gaļas mašīnā” cieta apmēram 15 424 cilvēki. Šodien, šīs traģēdijas 80 gadadienā, iedegsim tumši zilu svecīti uz sēru galda. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Lūgsim visvareno sentēvu Dievu Pērkonu. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti un tautu no naidniekiem un nelabvēļiem! Lai Pērkoņtēva svētie zibeņi sasper visus Latvijas un latviešu tautas ienaidniekus! Lai pērkonkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Pērkonam! Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!!!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no svētkalniņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers

Atbildēt

larsons biksēs

14.06.2021. 08:28

»

Larsons Kniede

Krievi cenšas biedēt pasauli ar sen sarūsējušām raķetēm un kaut kādiem video ķinķēziņiem. Viņu kaujas spējas uztur tikai trula propaganda un šitādi te Aivari Vairogi, kas ir krievu feiki un putina zemākās atveres operatori


Toties Latvijas armija ir liela un varena. Nevaram vien sagaidīt, kad Latvijas ballistiskās raķetes lidos uz Maskavu un Latvijas tanku un bruņumašīnu kolonnas dosies Krievijā iekšā, lai Pabrika vadībā tur beidzot ieviestu Eiropas vērtības, ko krievu tauta tik daudzus gadus jau gaida.

Atbildēt

Irkils

14.06.2021. 07:36

Tas pajolis pat mērvienības nejēdz iztūlkot
Eksperts no virtuves ibio

Atbildēt

Valsts drošības služba

14.06.2021. 01:48

Latvijā joprojām ir viszemākā minimālā alga Baltijā - 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nodmaksas.

Latvijā joprojām ir viszemakā vidējā alga Baltijā.

Atbildēt

Pirātu partija

14.06.2021. 01:00

Nekā krieviem nav, ir tikai vēlme vēlamo pasniegt par sasniegto. Visas augstāk minētās tehnoļoģijas un raķetes ir vecās cccp laika tehnaloģijas, labākā gadījumā pārsauktas un pārkrāsotas.
Tie paši jaunie "kalibri",ņetanalofof, katrs trešais starts neveiksmīgs.
Jocīgi kāpēc neviens neraksta par raškas zemūdeni D-237, kas vidusjūrā mēģināja šaut ar tiem kalibriem.
Viena uzsprāga zemūdenē, laiva pārlūza. Sekas tādas pašas kā bija ar Kursku ,putlerieši diezgan veiksmīgi noslepenoja un noklusēja.
P.S. Visa raškas militārā propoganda ir blefs, nekā viņiem nav. Un bez rietumu tehnaloģijām nevar palaist pat savu SAJUZ.
Atgādināšu ka puķina laikā raška tālāk par zemes orbītu neko nav palaidusi.
Ko var gaidīt no valsts kas dienā atver trīs jaunas baznīcas un slēdz trīs skolas.
Raškas izjukšana sāksies no Kaukāza, jau ļoti drīz, uzreiz pēc puķina likvidācijas, drīz jābūt helihoptera avārijai, pēc tam auto avārijai, un tad puķins.

Atbildēt

Molotova maize Helsinkiem

13.06.2021. 23:39

»

ASV protektorāts Latvija

Sen laiks to ļaunuma impēriju ASV no zemes virsmas noslaucīt. Tad uz zemes būs miers un dzīve būs daudz mierīgāka un drošāka


Kāpēc krievu okupanti nesvin uzvaru par Somijas daļas okupēšanu.
https://youtu.be/l80M5E9_6mQ

Atbildēt

Larsons Kniede

13.06.2021. 23:06

Krievi cenšas biedēt pasauli ar sen sarūsējušām raķetēm un kaut kādiem video ķinķēziņiem. Viņu kaujas spējas uztur tikai trula propaganda un šitādi te Aivari Vairogi, kas ir krievu feiki un putina zemākās atveres operatori.

Atbildēt

Man ir priekšlikums

13.06.2021. 22:02

Uz pirmās raķetes galviņas uzsēdināt Putinu un uz pārējām viņa padotos. Izšaut mēness virzienā un lai miers virs zemeslodes.

Atbildēt

Derdz

13.06.2021. 20:01

Autor, tipa, Krievijai nedrikst,bet citiem drīkst, visi kam ir ieroči ir drauds cilvēkam un cilvēcei, varbūt tā, nevis dalīt, jo dalot tiksi karojam un baltās rases tautas arvien mazak paliek, netici, pastudē

Atbildēt

hm

13.06.2021. 18:39

Poseidoni ir Saharova idejas turpinājums par ASV noslaucīšanu no zemes virsas ar milzīgiem cunami, kuri rodas okeāna seklumā ģenerējot milzīgu enerģiju. Un interesantākais, ka Krievijas piekrastēm šāds ierocis nav piemērojams. Vēl viens amerikāņu vājais punkts - Jelovstouna. Kurai piepalīdzot, var nogrimt ne tikai visa Ziemeļamerika.
Rakstā nav apskatīts vēl viens bruņojuma veids - kaujas roboti. Krievi Sīrijā veic veiksmīgus kaujas izmēģinājumus.
Šo visu smmējot, nav brīnums, ka Baidens vēlas tikties un draudzēties ar Krieviju.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

13.06.2021. 18:07

»

nepaliec mājās

Pietiek izlasīt virsrakstu lai saprastu ka tālāk lasīt nav jēgas jo tie ir kārtējie rusofoba, kurš atpelna savus jūdasa grašus, murgi


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

Kaatad

13.06.2021. 17:59

Antīkie teritorijas iekarošanas varianti sen jau ir miskastē, kā novecojuši un šodienas pasaulē pilnīgi nereāli. To pašu var paveikt ar naudas ietekmi un politspēlīti baltos cimdos. Klīnisku idiotu atrašanos pie varas, protams, pilnīgi izslēgt nevar, bet pamatā ,ārējo draudu histērija ir viens burvīgs veids, kā mobilizēt vietējo sabiedrību,sak, kāda tev paika, ja naidenieks tepat aiz durvīm..:D tērēt nenormālus budžeta līdzekļus, faktiski- nolaist podā, un ražot bariem kabineta ģenerāļus. Ieinteresēto ir neticami daudz.

Atbildēt

Zuze

13.06.2021. 17:15

Vai var ticēt valstij, kurai jau 2015. gadā vajadzēja būt Mēness kolonijām..? :D

Atbildēt

?

13.06.2021. 17:01

Vai tad baida? Nu palielijās, ka šiem ir. Bet kas mums traucē attīstīt tehnaloģijas? --- Atpalicība izglītībā, zinātnē?Vai rūpniecības neesamībā?--- tā visa ĶTR, KF, Indijā, Dienvidkorejā.
Mums pat ar covid vakcīnas ražošanu problēmas--- nevaram precīzi sajaukt vielas--- indes sanāk, cilvēki mirst pēc vakcīnas saņemšanas. Fudbolists uz laukuma Pasaules čempionātā nokrita, tam nav hronisku slimību, bet nesen otro poti "dabūjis".

Atbildēt

Tenet

13.06.2021. 16:21

Debil Me 24

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

13.06.2021. 16:13

»

VB

Bet, vai ir ticība, ka tās bruņojums visp. spētu pacelties gaisā ar varbūtību vismaz ap 50%? Un arī tad, visbīstamāk tas būtu pašiem krieviem, manuprāt


taapeec arii Krievija nevareeja karaa uzvareet Checheniju un Gruziju,kaa arii nevareeja notrirkt malaizijas lidmashiinu.Tici taalaak savam praatam.

Atbildēt

pirms 16 datuma,pirms tiksanas dienas !

13.06.2021. 15:33

https://sputniknewslv.com/20210611/baidens-parversas-par-putina-izsutamo-puiku-17134148.html

Atbildēt

pilnigi skaidrs

13.06.2021. 15:27

»

nepaliec mājās

Pietiek izlasīt virsrakstu lai saprastu ka tālāk lasīt nav jēgas jo tie ir kārtējie rusofoba, kurš atpelna savus jūdasa grašus, murgi


sis vairogs negrib lasit zemenes ne latvija ,ne Irija,bet piepelnas ar mulkibu publicesanu.

Atbildēt

nepaliec mājās

13.06.2021. 15:23

Pietiek izlasīt virsrakstu lai saprastu ka tālāk lasīt nav jēgas jo tie ir kārtējie rusofoba, kurš atpelna savus jūdasa grašus, murgi.

Atbildēt

Tikšu Tev klāt,

13.06.2021. 15:08

»

VB

Tad droši vien tas esi Tu ar to, teikšu, smieklīgo ekipējumu


tad ar to smieklīgo ekipējumu atsitīšu iekšējos orgānus, mēs to protam.

Atbildēt

VB

13.06.2021. 15:06

»

Mir,družba,vodka,balalaika

NATO generaalji draudeeja Krievijai izreekinaaties ar speeku.Taadeelj arii Krievija aprunjojas,lai dotu prettriecienu.Bet nekaa nav latatejai


Bet, vai ir ticība, ka tās bruņojums visp. spētu pacelties gaisā ar varbūtību vismaz ap 50%? Un arī tad, visbīstamāk tas būtu pašiem krieviem, manuprāt.

Atbildēt

isi un skaidri

13.06.2021. 14:52

Vladimirs Putins atjaunoja Krieviju ka valsti.bet latvija kluva par asv koloniju.

Atbildēt

anti soross

13.06.2021. 14:49

»

opis

Vates pasaku staasti.......nu jau cita nekaa nav


Krievija nevienu nebaida.Krievija nosargas savu suverenitati un Krievija asv un nato karabazes nebus,nebus ari sorosa fondu un nebus praidu.Bet skaidras naudas lietosana Krievija bus atlauta atskiriba no asv kolonijas latvijas.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

13.06.2021. 14:46

NATO generaalji draudeeja Krievijai izreekinaaties ar speeku.Taadeelj arii Krievija aprunjojas,lai dotu prettriecienu.Bet nekaa nav latatejai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft