Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es pats

13.05.2022. 10:38

»

Antūns

Štrunts par Zuti un pārējiem "nederīgajiem". Pat neesmu pieteicies. BET - man, kā bijušajam psrs laika augstskolas beidzējam , arīdzan pa starpai izdienējušam kā iesuktajam aktīvajā karadienastā, pēc augstskolas beigšanas tika piešķirta jaunākā leitinanta dienesta pakāpe. NE REIZI, uzsveru, NE REIZI...


Tu neesi tāds vienīgais. Idioti vai Krievijas aģenti likvidēja Latvijā mobilizācijas sistēmu, kara komisariātus un visu ar to saistīto. Ja tagad tevi mēģinātu mobilizēt, tad tevi labākajā gadījumā ieskaitītu ierindniekos, bet visdrīzāk moblizētu kā darbaspēku ierakumu rakšanai. Es arī trīs gadus mācījos kara katedrā un biju pēc pirmā kursa iesaukts padomju armijā uz 2 gadiem. Vietējie plānprātiņi no Nacionālās apvienības pat nezina, ka PSRS armijā iesauca un ka neviens tur pats laprātīgi obligātajā dienestā negāja, un sāka man pārmest dienestu PSRS armijā obligātajā dienestā. Tāpēc es ar tiem idiotiem kontaktēties vairs negribu. Un arī politķi, kas vada kara ministriju kā Pabriks daudz gudrāki nav. Cilvēki, kas nezina no kā sastāv un kā darbojas armija, vada tagad valsts aizsardzību. Viņi pat nezina, ka armijā karo vienības un kādas tās vienības ir- nodaļa, vads, rota, bataljons, pulks, brigāde, divīzija... Tādas elementāras lietas nezina, bet kaut ko runā par NATO. Mēs dzīvojam īstā muļķu zemē un, ja, piemēram, Krievija vai Baltkrievija iedomātos mums uzbrukt, tad būs katastrofa.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.05.2022. 10:23

»

Zee

Ir pierādīts, ka pārlieku liels nacionālisms bojā smadzenes un kavē stratēģisko domāšanu. Starp citu okrainas terabaronu tagad sēdina aurobusos un ved uz frontes priekšējām līnijām, lai izbarotu lielgabaliem


Pārāk liels nacionālisms ir fašisms. Ir civlēku grupa, kas apgalvo, ka ir patrioti un ka viņi cīnās pret Krievijas agresiju, bet patiesībā viņi ir vietējie latviešu fašisti. Viņi speciāli provocē un izraisa satarpnacionālo naidu. Kad krievi iet nolikt puķes 9.maijā, viņi speciāli nāk un vicina Ukraiņu nacionālistu UPA karogus. Ukraiņu nacionālisti 2.pasaules karā karoja Hiltera armijā un arī tagad viņi pat neslēpj, ka ir fašisti.

Atbildēt

Zee

12.05.2022. 13:34

Ir pierādīts, ka pārlieku liels nacionālisms bojā smadzenes un kavē stratēģisko domāšanu. Starp citu okrainas terabaronu tagad sēdina aurobusos un ved uz frontes priekšējām līnijām, lai izbarotu lielgabaliem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.05.2022. 09:52

Ukrainas zemessargi atsakās doties uz fronti, jo negrib būt par lielgabalu gaļu:
https://www.youtube.com/watch?v vn6Vg91FeDA
Ja Zutis tā grib karot, lai dodas un piesakās Ukrainā. Turkarot ņem visus.

Atbildēt

:))

12.05.2022. 00:31

zutis boksējās ar to kurš noviltoja ziņu ka alfā iebruka jumts kad alfas jumts iebrucis nebija?
un par to viņu saboksēja kā īsts vīrietis boksē un ielika cietumā un ko tikai vēl ne - par nepatiesu ziņu sniegšanu!!! latvijā drīkstot sniegt tikai patiesas ziņas - saka.

Atbildēt

GEO

11.05.2022. 21:30

Tas nodarījums nav tik nopietns,lai Zuti neņemtu zemessargos.Tādi vīri Latvijai ir vajadzīgi ! Bokss norūda un tieši tagad viņš ir visvajadzīgākais.
To,cerams,tie birokrātiņi sapratīs(ja vispār prot tagadējā situācijā pieņemt adekvātus lēmumus) -ir karš un to vairākums nespēj saprast.

Atbildēt

Antūns

11.05.2022. 20:00

Štrunts par Zuti un pārējiem "nederīgajiem". Pat neesmu pieteicies. BET - man, kā bijušajam psrs laika augstskolas beidzējam , arīdzan pa starpai izdienējušam kā iesuktajam aktīvajā karadienastā, pēc augstskolas beigšanas tika piešķirta jaunākā leitinanta dienesta pakāpe. NE REIZI, uzsveru, NE REIZI atjunotās Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas struktūras kopš neatkarības atjaunošanas nav interesējušās nedz par manu personu, nedz par manu zināšanu šajā "tēmā" izmantošanu. Es, protams, par to priecīgs. BET- ko tas nozīmē saistībā ar valsts drošĪbu? Vienīgais secinājums- neesmu bijis interesants KGB...

Atbildēt

derdz

11.05.2022. 19:49

hm, interesanti, izskatās viss tik augšai, ka tik drīz nesanāk ka augša sētnieku darbu vērtēs tādā godā, ka citiem nevarēs būt pat par sērnieku

Atbildēt

TM

11.05.2022. 19:45

»

tupās acis redzi

sports


Par kadu sportu iet runa?
Cilveks kurs pieludz narkotikas nav sportists bet gan narkomans!!!Zutis ir atkarigs no marihuanas un tadiem cilvekiem nav vietas Zemessardze!

Atbildēt

Sveiciens no Brazīlijas

11.05.2022. 14:50

Nesaprotu, kur problēma-Zutim neviens nav traucējis JAU atrasties Ukrainā un... Ja nu vienīgi reklāma, biznesam ar vienu rievu par maz...

Atbildēt

to ?

11.05.2022. 14:38

»

?

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm


Mēģini to kādam iestāstīt! Nevienā valstī, pat pašā korumpētā, Sukhui neizmanto.

Atbildēt

ruka

11.05.2022. 13:57

Bet protams, Zemessardze ir totālais Kremļa projekts

Atbildēt

Pirātu partija

11.05.2022. 09:22

»

?

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm


Lidmašīna bija slikti uzkonstruēta. Ja notiktu šasiju neizlaišanās, lidmasīna ar dzinejiem šļūktu pa zemi, kas 100% izraisītu tās aizdegšanos.
Lidmašīnas vadība arī nekāda, stūres nav, ir maziņš džojstiks galvenam pilotam pie kreisās rokas ko ekstremālos apstākļos , stresa laikā, ļoti grūti raustīt.
Par ZS skaidrs, bruņots formējums, kas aizstāv patreizējās kleptokrātiskās varas intereses. Pēc pēdējiem "jenotības-veiksmes stāsts" ukaziem pilda armijas funkcijas.
Tāpēc nemākulīgas augstākā komandsastāva vadības dēļ tiks iznīcinats pirmās kauju dienās.
ZS jabūt teritoriālai tautas aizsardzības sistēmai. Tautai jabūt bruņotai, bet to pašreizējais režīms pieļaut nevar.
P.S. Drīz revolūcija Baltkrievijā, baķka tarakāns aizmuks uz rašku. Iespējams maziņš iekšējais kariņš.

Atbildēt

Opim

11.05.2022. 09:07

»

0pis

Aizstāvēsim savu zemi,mātes,sievas un bērnus. Bet tev to tāpat nesaprast


Tu aizstāvēji savu zemi, bērnus un sievas pret lokdauniem un PVO agresiju pret suverēnām valstīm?
Tu aizstāvēji savu Latviju pret Koalīcijas bandītiem un izlaupītājiem?
Vai zini, ka Koalīcijas zemcilveku banda taisās ievilkt Latviju zem PVO Pandēmiskās vienošanās?
Tad neklusē!

Atbildēt

zemessargs

11.05.2022. 09:04

Par mums atceras, kad ir sūdi.Bet tā nekas netraucēja ņirgāties un nīdēt tautu 30 gadu garumā.Šobrīd nav iespējams mirt par Latviju-nāksies mirt par kariņa nekustamo īpašumu, Levita ordeņiem un amerikāņu interesēm Krievijas pierobežā. Es pas!

Atbildēt

SPORTS UN SEKS PATOLOĢIJAS

11.05.2022. 08:41

IR ČEKA

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:37

»

0pis

Aizstāvēsim savu zemi,mātes,sievas un bērnus. Bet tev to tāpat nesaprast


Protams aizstāvēsim mātes, zemi, karogu, bet Rietumiem uz tavu māti un karogu sen jau pie dirsas, zeme jau nepieder Latvijai, un nākamais ja neesi iemācījies lasīt un paraksti ko tev iesmērē, tur par mātēm un Latvijas zemēm nebūs rakstīts, primārais aizstāvēt NATO robežas un NATO intereses, taluk. Un ja izdomasi aizstāvēt pirmo māti, un nepildīsi NATO pavēli, skaties paši patrioti nāves spriedumu izpildīs

Atbildēt

Gu

10.05.2022. 21:24

Pirms nav izrevidēts Zemessardzes sastāvs no krievfašistiem, normāliem čaļiem nav ko tur tagad darīt.

Atbildēt

?

10.05.2022. 20:13

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm.

Atbildēt

labvēlis

10.05.2022. 18:55

»

savairojušies tie bokseri

marš uz Ukrainu


Jā,jā:marš uz haholiju!Tas nekas,ka pa visu latviju braukalē cibuļas ēdāji iesaukuma vecumā!Cena?Lai izbrauktu no haholijas,uz šodienu sastāda 10000$!(vīrietim iesaukšanas vecumā)

Atbildēt

labvēlis

10.05.2022. 18:51

»

kas tie par jautājumiem

mēs visi esam latvijas zemes sardze


Kuri ir tie "mēs"???Oligarhu vai partijas lozungus aizstāvošie???Ej taču tu dillēs!!!!

Atbildēt

savairojušies tie bokseri

10.05.2022. 18:39

marš uz Ukrainu!

Atbildēt

Sviņigi pasoliju

10.05.2022. 18:08

Tev būs aizstāvēt neleģitīmo varu, nevis Latvijas valsti un tautu.

Atbildēt

Johans Štrauss

10.05.2022. 17:11

Ar ko gan tēvzemes cerība, Zuša kungs ir sliktāks par Briedi Krastiņu???

Atbildēt

Jūsmiņš

10.05.2022. 17:06

Šo 30+ gadu attīstības laikā Latvijas valdoņi ir palīdzējuši visiem tiem, kuri vien šo palīdzību ir lūguši no ārpuses, tikai Latviju, un tās iedzīvotājus, piemirsuši. Vai arī nav bijis laika pievērsties Latvijas problēmām.
Un tā - Latvijas valsts 30+ gadus bez austrumu robežas, un pilna ar orkiem un to atbalstītājiem, Latvijas ārējais parāds 18 vai cik tur tie miljardi, iedzīvotāju skaits nemitīgi samazinās, nodokļu maksājumi palielinās, iedzīvotāju ienākumi samazinās, toties valdoņu algas nemitīgi aug.
Tagad vēl vakcīnu par daudz un atkal miljoni vējā, Ukrainai jāziedo - atkal miljoni, paldies Dievam, ka tie vismaz nav vējā.

Atbildēt

Pēdējais joske

10.05.2022. 17:01

Pirms stājāties zemessardzē noskaidrojiet kā intereses taisaties aizstāvēt un mirt. Kā arī kas draud par neierašanos noteiktajā punktā, Latvija pat pārtiku nav nodrošinājusi x stundai un vēl aizstāvēt zaglus, kuri būs drošībā rietumus, padomājiet ar galviņu

Atbildēt

Pēteris

10.05.2022. 16:57

Kāds var pateikt, ar ko pazīstams šis Zutis? Kādus panākumus guvis ringā?

Atbildēt

Real warfare

10.05.2022. 16:35

Eeeee.... Kas taa zemessardze, atvainojos, vispaar ir? Es , dabiski, esmu drusku taa kaa norobezhojies no visa kaa taada... Vai tieshaam runa par to NEAPBRUNJOTO pensionaaru un zhuupu bandu, kuri savaacas reizi meenesii sanjemt savus 33 grashus? Taa jau saka, tomeer CERU, ka taa nav taisniiba. ;-)

Atbildēt

Patiesais

10.05.2022. 16:11

Zemessardzē stājās tāpēc, lai nenosūtītu uz ukrainu un lai nepārmestu, kāpēc nedodas tur kā brīvprātīgais. godīgi dzīvot gribas visiem.

Atbildēt

he, he

10.05.2022. 15:36

»

arī bokseris

Latvijai labāk iepirkt lidenes tipa: EA-18 Growler Boeing, F-35, vai vismaz F-22 Raptor


Aizmirsi pieminēt arī aviācijas bāzes kuģus un kodolzemūdenes, jā un vēl, protams, arī daudz ieroču plutoniju un iprītu arī tā vairāk. Bet sev neaizmirsti pamperus iepirkt.

Atbildēt

arī bokseris

10.05.2022. 15:29

Latvijai labāk iepirkt lidenes tipa: EA-18 Growler Boeing, F-35, vai vismaz F-22 Raptor!

Atbildēt

ASv protektorāts Latvija

10.05.2022. 15:22

Izrādās, ka zemessardže ir arī vecbiedri, kas stipri velk uz padomju dedovščinu. Bet skaidrs ir viens, ka, ja vajadzētu valsti reāli aizstāvēt, tad ar tiem 8000 tūkstošiem zemessargu uz papīra nepietiktu. Tad ņemtu armijā visus, kas tikai nāktu, un ieročus dalītu kā Kijevā no kravas māšīnām uz ielas visiem, kas tikai grib ņemt. Vienīgais Latvijā jau arī ieroču tik daudz nemaz nav. Viss pa pēdējiem 30 gadiem iztirgots un utilizēts, pat bumbu patversmes vairs nav palikušas. Un Vēl viens jautājums - ko tam Zutim savajadzējās zemessardzē? Ja sāksies karš, tad savāks karot tāpat, tikai zemessargus savāks un arī ienaidnieks apšaus pirmos.

Atbildēt

Elvira

10.05.2022. 15:18

Drīz visi e-ielas truļļi tiks arestēti!

Atbildēt

Asiirietis

10.05.2022. 15:13

Neķer kreņķi Zutēn, pirmais sarkanais gandons ar ieroci būs mūsu bruņojums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....