Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pipo Franko

10.05.2021. 21:19

Kasparāna kungs, Jūs domājat, ka padomju vara ēlertei dotu kapitālu, lai viņa sāktu atmaskot padomju varu, tad jūs rūgti maldāties, ēlertei naudu deva tāpēc, lai to visu notušētu. Lai padomju varas ļaunuma vietā, kura sastāvdaļa viņa ir, viņa izdomātu lembergu - nu, tāds tarakāns lembergs mūs apsēdis, vai tālere mūs ir nlietīgi apstrādājusi, vai štrams - lūk, viss ir ok, bet šie daži nekrietnie indivīdi turpina aptraipīt mūsu aziātisko dzīvesdziņu. latviešu tauta ir varena, bet šie trīs indivīdi uzmetās mums un mūs pakļāva, lūk, tā rī ir ēlertes mistifikācija.

Atbildēt

Pipo Franko

10.05.2021. 21:06

Pag, pag, lēnāk pār tiltu. Tās arī ir latvijas lamatas un aicinu tajās neiekrist. sarmīte ēlerte nekad nav bijusi žurnāliste. NEKAD. Kā, jūs man teiksit, kā tad Diena? Tatuas frontes preses sekretāre? Ne par velti domburs lēkā kā tenisa bumbiņa uz tīkliņa, un iekrīt viņu pusē. Kāpēc, kāpēc viņš gribēja "zvērinātu žurnālistu", kas par instinktu? Atmoda neradīja sabiedtību kā autonomiiju iepretim varai. sarmīte ēlerte ir padomju monopolārvaras resursu propogandas rupors, tieši tāds pats kāds skan no Gorkija parka dinamika. Un nekas vairāk, žurnālistika ir tikai tur, kur ir sabiedrības autonomika, bet, ja iestājoties partijā (vienīgajā, kas sakrīt ar varu), tu saņem labumu, kuru tu neesi atmaksājis, tu sabiedrība neesi, tu labējs neesi, tu patstāvīgs neesi. Tu esi pateicību parādā, un piedevām - škapars aizlika vārdiņu - bet, vai tad tur visi tā varēja stāties, tur visiem dalīja labumus? Un pēc kāda kritērija tad dalīja? Lūk, jums arī ir atblde, kāpēc ēlerte nav nekāda žurnāliste, bet padomju stihijas pacelta trompetētāja

Atbildēt

Es

05.05.2021. 04:19

Pirktajiem bija iespēja atteikties no ordeņa, kas izplatītāks par zosu mēsliem.

Atbildēt

ggg

03.05.2021. 19:24

Vai ordenim nav arī naudas balva?
Principā vienalga, jo tas ordenis jau sen degradēts. Bet siles cūkām kāds mazs prieciņš.

Atbildēt

Nu

03.05.2021. 16:16

Redzēs, redzēs, kā šī apbalvotā plejāde turpmāk uzvedīsies savās runās un rakstos! Dikti interesanti būs!

Atbildēt

sardeļu cienītājs

03.05.2021. 15:50

»

reptilis

Lai cik tas skumji nebūtu ....Visā pasaulē žurnālisti ir palikuši par propogandistiem. Jautājums ir tikai - ko propogandē


Ko tad lasi,ja jau liecies zinot?Nost ar melīgo laika ziņu pareģojumu izplatītājiem!

Atbildēt

bet protams

03.05.2021. 15:44

Jau Labu laiku žurnālisti ir daļa no valdošās kliķes un es piemēram jau sen kā arī lielākā daļa sabiedrības vairs neskatos tās vietējās TV programmas jo tur vienkārši nekā cita nav ko skatīties kā vaimanas un meli un sen jau neesmu skatijies tos melu portālus tipa delfisti, Tēvēnetisti un citi neda..isti.

Atbildēt

maijs

03.05.2021. 15:02

»

Uldis

Droši vien Nobels apgrieztos zārkā otrādi, ja zinātu, ka viņa vārdā nosaukto prēmiju saņēmuši: Vilsons, Arafats, Karters, Obama. Tai drīzāk vajadzētu saukties „Orvela miera prēmija...


Ko nu glupas jūsmas par DOMBURU. Reiz viņš savā raidījumā cītīgi piestrādāja, lai kalvītim atvieglotu ABRENES atdošanu krieviem.

Atbildēt

permanenta ilgspējīga uzticība

03.05.2021. 14:40

»

laikam ta

Strādāt negribas nemaz, laikam žurnaļuga būšu


Tikai iepriekšēja būšana par čekas skribentu nodrošina labklājību šodien.

Atbildēt

pietiek u.c. lasītājs

03.05.2021. 14:37

Aizrautīgā strīdā par vissenākās profesijas godu noder arī šie apsvērumi.Bet!Kur klāt ir cien. S.Ēlertes k-dze,tur vienmēr apkārt jūtami atšķirīgi viedokļi.

Atbildēt

Widmung to...

03.05.2021. 14:21

Nicht ein Kreuz und nirgendwo ein Name,/
Immer ist es nur das gleiche Lied:/
Vergangen, vergessen, vorbei....

Atbildēt

reptilis

03.05.2021. 13:14

Lai cik tas skumji nebūtu ....Visā pasaulē žurnālisti ir palikuši par propogandistiem. Jautājums ir tikai - ko propogandē? :((((

Atbildēt

Antrra

03.05.2021. 12:56

»

Atis Priedītis

Vispirktākā un gaidītākā būtu patiesa grāmata par R.Paulu. Gan par dziesmu un komponistu aizliegšanu, gan par VDK aizmuguri un vēl par daudz ko, par ko pats Pauls atsakās runāt. Latvijā tirāža būtu apmēram 100 000, Krievijā - vairāki miljoni


Toties Lato ir sarakstījis grāmatas par Paula partiju biedriem Šleseru un Šķēli. Par tām partiju saitēm var izlasīt google - vikipēdijā.
Par Paulu Krievijā? Tur viņu vienalga dievinās, neskatoties uz sadarbību ar pavulgārajām Pugačovu un Vaikuli.

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:57

»

Atis Priedītis

Žurnālisti arī ir daļa no valdošās kliķes. Uzdrošinos apgalvot, ka šobrīd Latvijā nav neviena godīga, drosmīga, neiebiedēta un neuzpirkta žurnālista. Līdzīgi nav arī neviena neatkarīga masu medija. Arī šis portāls ir pakļauts un nav neatkarīgs


Latvijā žurnālistiku ir izspiedusi propaganda un apmelojoši raksteļi. Redzēsim, cik no ordeņa kavalieriem nosodīs čekas padlu Veinbergu par naida runu pret politiskām partijām, baznīcu un normālu sabiedrību.

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:51

Droši vien Nobels apgrieztos zārkā otrādi, ja zinātu, ka viņa vārdā nosaukto prēmiju saņēmuši: Vilsons, Arafats, Karters, Obama. Tai drīzāk vajadzētu saukties „Orvela miera prēmija”.
Doroņina-Lasmane savulaik atteicās no Triju Zvaigžņu ordeņa, tāpēc, ka nevēlējās būt vienā sarakstā ar ienaidniekiem. Kā jājūtas Domburam un Zirnim, ja apbalvojums ir ticis arī paskvilantam Ozoliņam, WWII un staļinisma apoloģētam Liniņam un vēl dažiem morāliem invalīdiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 11:15

»

auditorija

Pa ZDF pirms pāris dienām bija mākslas filma, par mazdārziņu kooperatīvu Berlīnē, mūsdienās. Kaimiņi tur cits citu apkaroja "ar Štāzī metodēm". Vieniem krūmos iebāza kaut kādu gadžetu kurš imitē sienāžu čirkstēšanu. Kooperatīva priekšsēdētāja piesavinājās apsaimniekošanas naudas. Viens no biedriem to...


Zersetzung metodes pašlaik tiek plaši lietotas arī Latvijā. Tāpēc jau par tām ir aizliegts rakstīt. Tikai ir radusies viena problēma - mobinga līmenis mums ir visaugstākais pasaulē. Un mobings patiesībā tas pats Zersetzung vien ir tikai jau civilpersonu izpildījumā.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 11:02

»

Antrra

Lapsa ir sarakstījis grāmatas par daudziem slaveniem un vareniem. Par kuriem vēl nav rakstīts? Par Atmodas vadoņiem 2G, par Saskaņas bosiem Jurkānu un Urbanoviču, gan jau vēl ir kolorītas personas, ko aprakstīt, bet vai nu vienam Lapsam tas būtu jādara...


Vispirktākā un gaidītākā būtu patiesa grāmata par R.Paulu. Gan par dziesmu un komponistu aizliegšanu, gan par VDK aizmuguri un vēl par daudz ko, par ko pats Pauls atsakās runāt. Latvijā tirāža būtu apmēram 100 000, Krievijā - vairāki miljoni.

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 10:46

»

Geheimdienst

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne


Pa ZDF pirms pāris dienām bija mākslas filma, par mazdārziņu kooperatīvu Berlīnē, mūsdienās. Kaimiņi tur cits citu apkaroja "ar Štāzī metodēm". Vieniem krūmos iebāza kaut kādu gadžetu kurš imitē sienāžu čirkstēšanu. Kooperatīva priekšsēdētāja piesavinājās apsaimniekošanas naudas. Viens no biedriem to uzokšķerēja un to priekšsēdētāju šantažēja un uzstādīja visādas prasības. Varbūt pēc gadiem 4-5 parādīs arī pa LTV7.

Atbildēt

Antrra

03.05.2021. 10:40

Lapsa ir sarakstījis grāmatas par daudziem slaveniem un vareniem. Par kuriem vēl nav rakstīts? Par Atmodas vadoņiem 2G, par Saskaņas bosiem Jurkānu un Urbanoviču, gan jau vēl ir kolorītas personas, ko aprakstīt, bet vai nu vienam Lapsam tas būtu jādara?
Kādreiz jau kaitina, kad portāls pie taviem komentāriem uzraksta - nu jau pietiks, varbūt tas domāts pret troļļošanu.
Šis koments bija domāts kā atbilde Atim, tikai uzreiz neaizgāja.

Atbildēt

Roberts Klauss

03.05.2021. 10:25

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši...


Ko citēt viena komunista slavas dziesmu otram komunistam? Viss notiek labākajās tradīcijās! Paskatieties un papētiet M.Zālītes k-dzes biogrāfiju un būs skaidrs pat neiedziļinoties.
Kompartijas žurkas čupojas....

Atbildēt

Harijs Poters

03.05.2021. 10:10

Ko jūs te visi cepaties? Labāk būtu padomājuši, vai nevajag atjaunot šiem ordeņainajien žurnālistiem specveikalus, kā bija PSRS laikos, kur viņi varētu iegādāties Eiropas standartiem atbilstošu pārtiku par puscenu. Ne jau visu pie mums var nopirkt par naudu. Vai vismaz ieviest nomenklatūru. Tas palīdzētu mūsu bērniem un laikabiedriem uzreiz izprast īsto Partijas līniju. Savādāk daudzi nomaina vairākas partijas, līdz saprot, kura drēbe ir īstā...

Atbildēt

und

03.05.2021. 09:39

...zersetzen, versetzen, aussetzen, ausschliessen, verlieren, vergessen...

Atbildēt

Ferdinands

03.05.2021. 09:34

Autorsm - spiņģe, tomsons un ozoliņš ir talantīgi?

Atbildēt

Ilze

03.05.2021. 09:19

Kauns par Aidi Tomsonu! Arī ielīdis paka..!

Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 09:17

Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV.

Atbildēt

v

03.05.2021. 09:17

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

laikam ta

03.05.2021. 09:02

Strādāt negribas nemaz, laikam žurnaļuga būšu!

Atbildēt

jautājums

03.05.2021. 08:54

Kā tad tā? Daļa komentāru ir pazudusi!!!!!Vakar vakarā rakstītie ir pazuduši

Atbildēt

Geheimdienst

03.05.2021. 08:53

Nu un tad? Mums nospļauties!

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 08:33

»

Geheimdienst

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne


Šobrīd tiek veidota no Zersetzung tipa vajāšanām cietušo biedrība. Biedrību veido profesionāls jurists un pamazām gatavo juridiski precīzus biedrības reģistrēšanas dokumentus. Es jau neesmu vienīgais, ir arī citi vajātie, kuri pamazām uzdrošinās par visu atklāti rakstīt.

Atbildēt

Geheimdienst

03.05.2021. 08:12

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne....

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 07:52

Tāpat kā *** ordeņus dod VDK stukačiem, tagad dod arī žurnālistiem, lai palīdzētu sargāt mūsu informatīvo telpu?

Atbildēt

motorhead 1916

03.05.2021. 07:44

Savs ordenis veel jaanopelna...Labi teikts. Taapeec iesaakumam nosauca Levinu par Augstaakaas Klases Juristu

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 07:44

»

Skumjais Bruņinieks

Nu un no kā Pietiek.com ir atkarīgs un kam pakļauts


To zina tikai Lato Lapsa. Nosacīti šis portāls ir pakļauts bagāto un slaveno cilvēku interesēm. Tieši šos cilvēkus paniski baida publikāciju par Zersetzug parādīšanās. Un nav pat svarīga kaut kāda partejiskā piederība. Visi bagātie savulaik bija saistīti ar VDK. Bez saiknes ar VDK kļūt bagātam nebija iespējams.

Atbildēt

signe

03.05.2021. 07:34

»

Secinājums

Žurnālisti nav daļa no “valdošās kliķes”,žurnālisti ir kolonijas pārvaldnieku pakalpiņi


Senās pasakās skan:
kas suni baro tam suns klausa......kurš suni nebaro to tas aprej

Atbildēt

Tās ir bailes

03.05.2021. 07:32

Īvānam un Atmodai aiz muguras stāvēja VDK. Mūsdienu žurnālistiem aiz muguras stāv tikai bailes. Ir ļoti viegli kļūt izstumtam un "nepublicējamam". Tāpēc arī drosmīgo nav.

Atbildēt

novēro

03.05.2021. 07:24

Man liekās, ka liela daļa no šiem žurnālistiem slimo ar šizofrēniju! Viņiem dod komandu un parādi cilvēku - viņi vienmēr tur mēginās atrast korupciju vai ko citu negatīvu. tas attiecās arī uz Lapsas brigādi! No malas izskatās, ka visi viņi ir pērkami. Nav jau obligāti jāmaksā nauda, bet droši saņem citus labumus. piem. Zvaigžnu ordeni. Tagad tas būs krietni jāatstrādā - turot muti vai izpildot pasūtījumus.

Atbildēt

Nežurnālists

03.05.2021. 07:18

Pēc 50 gadu klusēšanas Yotubē intervēt Latvijas vissaizliegtāko komponistu Ivaru Žinduli (dziesmas Sapņu bites komponistu) uzdrošinājās tikai nežurnālists. Patiesībā tā taču ir sensācija. Visu laiku aizliegts un noklusēts un tomēr IR! Intervijā par VDK un aizliegumiem stāsts sākas ar 11.minūti.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Es

03.05.2021. 07:12

»

Kavalieris

Tas jau sen, nav vairs nekāds ordenis. Parodija


Man bija skumji par to, kā "Krustpunktā" Aidis TOmsons priecājās par ordeni žurnālistiem. Par ko prieks? Par to, ka žurnālisti ir valdošās kliķes sargsuņi? Pats Tomsons tāds. Kas maksā, to sargā. Tomsons tik augstprātīgi atbild uz klausītāju zvaniem. No malas izskatās, ka daudzi žurnālisti iedomīgi pūšļi ar pareizo vienvirziena domāšanu.

Atbildēt

Par Lato Lapsa

03.05.2021. 07:12

Arī Lato Lapsa baidās un pie tam paniski baidās. Ja Googlē ir gandrīz 2 miljoni rakstu par VDK lietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung vācu valodā un 1000 rakstu krievu valodā. Bet pat pietiek_com neuzdrošinās publicēt kaut vai vienu rakstu latviešu valodā. Tad var saprast cik vareni ir šie cilvēki, kuri to aizliedz. Un viņi ir no visiem bagāto cilvēku sabiedrības slāņiem - gan lembergisti gan sorosisti.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 07:04

Žurnālisti arī ir daļa no valdošās kliķes. Uzdrošinos apgalvot, ka šobrīd Latvijā nav neviena godīga, drosmīga, neiebiedēta un neuzpirkta žurnālista. Līdzīgi nav arī neviena neatkarīga masu medija. Arī šis portāls ir pakļauts un nav neatkarīgs.

Atbildēt

Yggdrasil trembles

03.05.2021. 07:02

Sorosītu banda apbalvo viens otru

Atbildēt

viedoklis

03.05.2021. 05:07

Tas ir mēģinājums nopirkt tos kuri vēl ir pērkami varai, bet daži jau ir sen nopirkti un kļuvuši slideni pat bez ziepēm un šiem bleķa gabaliem.

Atbildēt

Kavalieris

02.05.2021. 23:15

Tas jau sen, nav vairs nekāds ordenis. Parodija....

Atbildēt

Raivis

02.05.2021. 22:03

Nu pa to Ingu Springi! Kad lūdzu, lai papēta apsardzes firmas, kuras apkalpo Fenikss spēłu zāles un devu viñai info 2018 gadā, kuru krišo LR valsts policija ar konkrētiem uzvārdiem, viña izvëlējās parādīt sižetu Defacto, kā var apiet likumu nevis reālās personas, kuras organizē shēmas un pelna uz cilvēktirdzniecību

Atbildēt

Mx

02.05.2021. 21:59

mūsu bijušais valdības vadītājs Ivars Godmanis...

Kopš kura laika Godmanis ir "mūsu valdības" vadītājs? Tas, ko komunisti, čekisti un viņu aģenti šajā teritorijā ir radījuši, neviens normāls cilvēks nekad nenodēvēs par mūsu...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...