Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mirta Saknite

24.10.2020. 18:10

No personiskas pieredzes varu teikt, ka K.Seleckis bija viens no visnelietigākajiem tiesu izpilditajiem ar sakariem policija un nekautrējās arī pilnigi atklāti iesaistit policiju savās nelietībās. Kā arī piedalījas un organizēja negodpratīgas īpašumu realizācijas, kaitējot paradniekiem un iedzīvojoties personīgi. Tas, ka katrai nelietībai var piemeklet atbilstošu likumu, vēl nenozīmē, ka tās ir pieņemamas. Lieliski, ka tādus subjektus, kuriem "likumi nav rakstīti" izmet arā.

Atbildēt

Jurists

14.12.2019. 01:13

»

Sandra Briķe

Veronika Krūmiņa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā, kad par mani un manām zināšanām un darba rezultātiem ņirgājās, arī tēloja muļķīti. Nu ja tādā veidā viņa analizē un spriež tiesu par cilvēku likteņiem, tad uz cilvēktiesību aizsardzību nav ko cerēt! Pirms tam viņa bija paklausīga ierēdne...


Turies, Kaspar! Diemžēl mūsu valstī ir pārāk daudz kangaru un idiotu! Tā kucene darīja ko viņai lika, tas ir skaidrs! Tikai jautājums,? kas viņai to lika? Pārkāpumi tur Tev nekādi, tas skaidrs. Kurš viņai lika to darīt? TV saorganizēja, visu saplānoja, kurš? Tā runā, ka tā bija viena liela banka...?

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 22:50

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Veronika Krūmiņa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā, kad par mani un manām zināšanām un darba rezultātiem ņirgājās, arī tēloja muļķīti. Nu ja tādā veidā viņa analizē un spriež tiesu par cilvēku likteņiem, tad uz cilvēktiesību aizsardzību nav ko cerēt! Pirms tam viņa bija paklausīga ierēdne!

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 22:44

»

www.govlawyer.lv

>2. Par Veroniku Krūmiņu...


u par šīm dāmām man arī būtu ko teikt...

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 22:41

Mēs varētu apvienoties, jo viņa tieši tādā pat veidā piedalījās, lai izrēķinātos ar mani, un no tiesnešu biedrības ballēm u.c. saiešanām man ir radies iespaids, ka šī kundzīte savu karjeru taisa amizanta veidā, un kad es ieraudzīju viņu Levita komandā, sapratu, ka tiesiskums nav iespējams, bet es tomēr rudenī rakstīšu, redzēs kā Prezidenta kungs reaģēs un kā izgrozīsies. Man tiešām nav saprotams ar ko šie juristi ir gudrāki par citiem, un tā zemiskā izrēķināšanās ar '' nepaklausīgājiem''... Tai pat laikā man ir zināmi gan tiesneši, gan tiesu izpildītāji, kas bauda īpašas privilēģijas, un ja, tie izdara pat krimināli sodāmas lietas, tā ir norma, bet citus vienkārši izēd no darba.

Atbildēt

viss pareizi

30.08.2019. 00:05

Pareizi darīja, kā atbrīvoja. Vēl veselu varzu vajadzētu tāpat izspert no vietām.

Atbildēt

Uzziņa

28.08.2019. 06:58

»

ai ai Kaspariņ

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu...


Selecka kungam nekad nav piederējis Jūsu minētais uzņēmums. Un vienīgā saistībā ar šo uzņēmumu bija tā ka viltīgais uzņēmējs bija atradis iespēju apakšnomā nomāt vienu telpu. Par shēmu esamību neko dzirdējis neesmu, kā arī manā rīcībā nav nekādu ziņu par tādu esamību.

Atbildēt

Olga

28.08.2019. 06:47

»

sistēma

Totalitārās valstīs tomēr, izmetot no mājām, ievieto nometnēs. Ir jumts virs galvas un ēst iedod


Tiesiskās izmet un vēl izmešanas izdevumus piedzenot no izmetamā! Latvijā sistēma vēl padomiski maiga, attīstītajā kapitālismā viss notiek ātrāk un nežēlīgāk. Uz nometni sūta tikai zkorejā vai rusņā - citur tā ir paša cilvēka izvēle, ko un kā darīt.

Atbildēt

Lavita mauka

26.08.2019. 22:34

Lavita maukai noteikti ir pretīgas kuces raksturs, kurš izpaužas arī viņas profesionālajā darbībā. Sievietes nevar bez emocijām, bet šīs maukas pārspīlēti demonstrētā nekaunība liecina par īpašu cēloni - iespējams, viņa slima ar kādu seksuāli transmisīvu slimību, dēl kā sublimējas savas maucības publiskā izrādīšanā un uzbrukiumos godīgiem cilvēkiem..
Nu bet Lavits - tas jau tukšpauris ar ķipu un nebeidzsamu verbālu caureju - neizdevies žids.Nekas vairāk.

Atbildēt

5 pudi

26.08.2019. 22:18

Bet viņa taču izskatās resna!

Atbildēt

Niknais

26.08.2019. 21:34

Maksā vien tagad par sava tēva grēkiem! Nedrīkst vergiem dot neatkarību!

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.08.2019. 20:51

Tas kurš katrā rakstā,katrā mutes atvēršanā piemin Krieviju,piemin PUTINA KUNGU ir lielākais KRETĪNS,šis indivīds nedomā par SAULES MŪŽA LATVIJAS IZAUGSMI,tam soross ieborējis LATVIM kārt makaronus par Krieviju.Tādus vispār padzīt netikai no advokātiem,vispār no ierēdņu rindām!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.08.2019. 20:39

likums nosaka -

ja ir audio ieraksts,
rakstisks protokols
nav jārada

Atbildēt

juists

26.08.2019. 20:27

lasīju tiesu precedentus, ka viens cilvēks bija panācis, ka nosaka ekspertīzi, jo viņam bija pmatoti iebildumi, ka viltots pēc tiesas sēdes protokols, ekspertīze atzina, ka protokols viltots, bet tam cilvēkam lika visā dus šķēršļus, lai šo ekspertīzes slēdzienu padarītu par nebijušu

Atbildēt

Protams!

26.08.2019. 19:17

»

Traki

Tiesās vilto protokolus


Tiesas vilto protokolus pēc vajadzības! Saku no pieredzes. Nekad nav nekas atbildis protokolā minētam un sacītam tiesas zālē. Nekad nepierādīsit, ka protokoli ir viltoti! Nav izdevies! Likums paredz paļauties, ka tiesa neko nevilto!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.08.2019. 18:21

>2. Par Veroniku Krūmiņu
> ECT jau ir vismaz 1 lieta.

lieta ir pret Latvijas Republiku,
pa' dauna radīšanu,
ko radīja AT "tiesneses"

Veronika Krūmiņa,
Vēsma Kakste,
Ieva Višķere

Nav pārliecības,
ka viņas katra skatīja lietu.

Pa šo laiku
Veronika Krūmiņa u. c.
paspēja radīt vēl vienu daunu.

Likums par tiesu varu
paredz tiesneses
atlaišanu no darba.

Atbildēt

Vai kads zin?

26.08.2019. 15:24

Varbūt kads zin, ka var parbaudīt vai tiesas sedes audioprotoklos nav viltots ?

Atbildēt

Arī lawyer

26.08.2019. 13:55

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Par otro punktu varētu? Kā jūs Krūmiņu tur iesūdzējāt?

Atbildēt

spoks kaspers

26.08.2019. 13:25

»

Neticu!

Maksātnespējas administratoriem var piekarināt visu ko! Nepateicīgs darbs


Ja nav nojēgas, ka zvērināts tiesu izpildītājs un maksātnespējas administators ir divas pilnīgi atsevišķas profesijas, nevajadzētu komentēt vispār.
Kas attiecas uz Kasparu. Kaunēties šim puisim vajadzētu. Visi kolēģi bija gan no parādniekiem, gan piedzinējiem dzirdējuši kā Kaspars veic sprieduma izpildi. Ja citi kolēģi, ievērojot likuma normas, ievest kaut kur valdījumā nevarēja, tad piedzinēji gāja pie Kaspara, jo tas ieveda visur un ar savām interesantām metodēm. Citiem kolēģiem bija kauns brīžiem klausīties, ko tas frukts sastrādājis. Bet izliekas te par nabaga represēto. Visi arī zin kā viņš izturējās pret saviem darbiniekiem, kā pret vergiem, rupji un ciniski.

Atbildēt

Neticu!

26.08.2019. 12:31

»

ai ai Kaspariņ

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu...


Maksātnespējas administratoriem var piekarināt visu ko! Nepateicīgs darbs!

Atbildēt

Čupakabra

26.08.2019. 12:14

Tas nu gan ir arguments - atsaukties uz tēva nopelniem. Patiešām nopelniem? Kā tad bija ar Vili Selecki un viņa grāmatu "Ēnas pār Ventspili"? Vai nebija grūti pārrakstīt "pareizi"? Kaut gan precedenti ne tik tālā pagātnē ir bijuši. Pietiek kaut vai atcerēties V.Lāča Zītaru dzimtas divas versijas.

Atbildēt

Asiirietis

26.08.2019. 11:15

»

Egons

Saustarpējie apvainojumi nopietni izskatās ka mūsu elites kungi un dāmas kādu kumosu nav sadalījušās.nesaprotu kādēļ savos strīdos pīt iekšā tautu,būtu labāk tikušies klusā nostūrī, un nokārtojuši savas attiecības kā deviņdesmitos


Pacieties, ilgi vairs nav jāgaida kad sāksies izrēķināšanās, tikai žēl nevainīgu cilvēku, kas zaudējuši bezjēdzīgi nodzīvoto dzīvi, dēļ alkatīgo iekarotāju ordas un viņu sabiedrotajiem.

Atbildēt

Egons

26.08.2019. 11:00

Un tautai varbūt būtu vieglāk elpot

Atbildēt

Egons

26.08.2019. 10:49

Saustarpējie apvainojumi nopietni izskatās ka mūsu elites kungi un dāmas kādu kumosu nav sadalījušās.nesaprotu kādēļ savos strīdos pīt iekšā tautu,būtu labāk tikušies klusā nostūrī, un nokārtojuši savas attiecības kā deviņdesmitos.

Atbildēt

Protams

26.08.2019. 09:45

Levits ir pretīgs žīds, un viņa mauķele ir ne mazāk pretīga, pērkama latviešu kuce.
Bet Kaspars Selecikis ir ne mazāk pretīgs latviešu kuces dēls. Ko vien vērta ir viņa darbošanās "Jūrmalas Siltumā". Shēma vienkārša kaspars, kā "Jūrmalas Siltumā" jurists noskata, kādu pensi parādnieku un pilnīgi likumīgi sāk "presēt"ar brīdinājumiem un tiesvedībām, tad pensi atrod ar Selecki saistīta firmele ar kredīta piedāvājumu, pret ķīlu, un ops, par tūkstoti lielu parādu tantuks vai onka, jau Selecka firmelei, trāpa tiesā un likumīgi paliek bez dzīvokļa.

Atbildēt

nu

26.08.2019. 09:19

Protams,ka ņemās abi,jo Levits gandrīz visu laulību ir bijis melis un nodevējs.

Atbildēt

ai ai Kaspariņ

26.08.2019. 09:18

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu?

Laikam ir vērts tev atgādināt, par ko tevi atstādināja (ceru, ka neapvainosies uz mani, ka uzrunāju tevi uz tu, tomēr tak esam bijušie kolēģi).

Par darbību: Tu laikam piemirsi, ka piedzinējs- RADO bija tavs uzņēmums, kurš tika noformēts uz „dinamieša” jeb „staigātāja” Umbraško vārdā. RADO atradās tajās pašas telpās, kur tavs birojs un tava biroja darbinieces pat maksāja valsts nodevas no saviem privātiem kontiem par RADO iesniegtam lietam. Pateicoties taviem sakariem Citasdeles bankā, RADO nopirka no bankas pa kapeikām portfeli ar tā sauktiem problemātiskiem nekustamiem īpašumiem. (Kurš nezin tie bija tādi nek.īpašumi, kuros dzīvoja īrnieki. Īrniekus tā, pat vien izlikt nevar, līdz ar to arī īpašumu pilnvērtīgi izmantot nevar. Tāpēc, šādi īpašumi bankai ir ļoti neizdevīgi un banka no tādiem atbrīvojas pa lēto naudu, dažreiz pat 5 reiz zemāku nekā tirgus vērtība.) Tu ņemot vērā to, ka pārsvarā parādnieki ir maz izglītoti likumos un arī nereti vispār neliekas ne ziņas par notiekošo apkārt, izdomāji viltīgu shēmu, kā šādus te īrniekus izlikt no īpašumiem. Proti, īpašumi pēc tam uzreiz tika pārdoti nu jau par normālu cenu.

Kāpēc tevi izmeta: Tāpēc, ka tev vienkārši nepaveicas, jo viena no parādniecēm bija slepus uzfilmējusi tavu rīcību un nodeva video žurnālistiem, ar ko arī atklājas shēma kā tu biji atbrīvojies no īrniekiem. Shēma bija viltīga un prettiesiska, un tikai tu zini cik daudz cilvēkus tu esi izmetis ārā pretlikumīgi, vadījies no savam savtīgam interesēm.

Iespējams, ka tava noņemšana bija saistīta ar Rasnača tēlā celšanu, bet tomēr pamats tevis atbrīvošanai nenoliedzami bija. Un man prieks, ka tevi atbrīvoja, jo tādi kā tu zaimo un apkauno ZTI amatu, pateicoties tādiem kā tu ZTI cilvēku acīs ir monstri, bet ir daudz godīgu un kārtīgu ZTI kur no tā cieš.

Atbildēt

Selecka tēvs

26.08.2019. 08:52

Dēļiņ, pastāsti labāk, kā Tu dzīvokļus Mežaparkā par kapeikām pirki un pārdevi. Godīgais atradies. Tevi taču ne tikai no advokatūras vajadzēja izmest, bet gan būrī vēl iesēdināt.

Atbildēt

Kasiņš

26.08.2019. 07:41

Reāli pārsmējos - viens zaglis sūdzas par citiem zagļiem...

Atbildēt

Pārāk nenoteikta atsauce uz Staļina laikiem

26.08.2019. 06:40

»

Tiesnesis

Atsauce uz Staļina laikiem ir vietā, jo analoģisku vēstuli varētu rakstīt Jagoda par Ježovu


Staļins iznīcināja žīdus augstos valsts amatos. Mums žīds ir VP un žīdu cionisms politika. Staļinam bija citi mērķi - valsts un padomju tautas intereses. Šai valstij intereses sakrīt ar Romas kluba un masonu cionistiem - tautas pieaugumu palielināt ar mīnusa zīmi. Citiem vārdiem - realizēt totālu genocīdu, terorizējot godprātīgos un atbildīgos citu iebaidīšanai.

Atbildēt

Tiesnesis

26.08.2019. 06:34

Atsauce uz Staļina laikiem ir vietā, jo analoģisku vēstuli varētu rakstīt Jagoda par Ježovu.

Atbildēt

Totalitārā Latvijas varas korporācija

26.08.2019. 06:19

»

sistēma

Totalitārās valstīs tomēr, izmetot no mājām, ievieto nometnēs. Ir jumts virs galvas un ēst iedod


tautu ievieto brīvprātīgā - piespedu kārtā darba nometnēs vecajās kapitālusma valstīs par pajumtes un vēdera tiesu. Viņiem pat nauda jāsūta uz Latviju, lai radi nenomirtu badā. To sauc par genocīdu, ko čekistu- komunistu- cionistu žīdmasoni realizē Latvijā ar saviem finansu un likumdošanas līdzekļiem, iznīcinot Latvijas ekonomiku un latviešu tautu.

Atbildēt

Visu ECT neatrisinās

26.08.2019. 02:58

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Infantili sūdzoties ārpusē, varai kļūsti par vēl lielāku ienaidnieku un nelabvēlība garantēta vēl lielāka. Pusžīds E. Levits pat panāca, ka ECT nepieņēma izskatīšanai S. Briķes lietu.. Dīvaini, bet no varas puses totalitārisms, diskriminācija, represijas saglabājušās.. L. Grantiņa sakropļošana aizturot, spiediens, iespējams, uz Pietiek, kurš grib sākt cenzūru..,, S. Briķes lieta, šis gadījums, kas rakstā ar tiesu izpildītāju, I. Roņa dīvainais nāves gadījums, Freimentāla, māmuļnieka, sūdzības ..., A.A. Bērziņa sakropļošana cionistu cietumā Čehijā, Latvijā, B. Lozes dīvainais nāves gad... tā ir tikai aisberga redzamā daļa.. Pretrunas likumdošanā, tostarp pieļaujot spēkā esošus dažādus tiesu nolēmumus.. - A. A. Bērziņa lieta, B. Lozes lieta..lai izrēķinātos ar personu, kura atklāj varas noziedzīgo pusi..

Atbildēt

www.govawyer.lv

26.08.2019. 00:46

1. Var apsvērt
iespēju griezties Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

2. Par Veroniku Krūmiņu
ECT jau ir vismaz 1 lieta.

Atbildēt

janis

26.08.2019. 00:27

Dēls sāk sņemt tēva pelnīto.

Atbildēt

nesaprašai

26.08.2019. 00:03

»

Jānis

Man jājūt līdz darboņiem, kas ziemas vidū met cilvēkus no mājām ar policiju


Nevienu, ne par ko ārā no nekurienes nemet. Ja pats parādnieks sastrādājis putru, tad, lai pats arī izstrēbj. Izliek ar tiesas spriedumu, un, jā - tiesas spriedumi IR jāpilda, neatkarīgi no Tavām emocijām un līdzijušanas parādniekiem.

Atbildēt

juhops

25.08.2019. 23:59

»

jaajaa

...tiesu izpildītājam ir jābūt valsts ierēdnim ar valsts algu...tā tas ir civilizētās valstīs


Diemžēl, Latvijā vairums no tiem ir likumīgie bandīti joprojām...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....