Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

01.09.2019. 23:50

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Veronika Krūmiņa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā, kad par mani un manām zināšanām un darba rezultātiem ņirgājās, arī tēloja muļķīti. Nu ja tādā veidā viņa analizē un spriež tiesu par cilvēku likteņiem, tad uz cilvēktiesību aizsardzību nav ko cerēt! Pirms tam viņa bija paklausīga ierēdne!

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 23:44

»

www.govlawyer.lv

>2. Par Veroniku Krūmiņu...


u par šīm dāmām man arī būtu ko teikt...

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 23:41

Mēs varētu apvienoties, jo viņa tieši tādā pat veidā piedalījās, lai izrēķinātos ar mani, un no tiesnešu biedrības ballēm u.c. saiešanām man ir radies iespaids, ka šī kundzīte savu karjeru taisa amizanta veidā, un kad es ieraudzīju viņu Levita komandā, sapratu, ka tiesiskums nav iespējams, bet es tomēr rudenī rakstīšu, redzēs kā Prezidenta kungs reaģēs un kā izgrozīsies. Man tiešām nav saprotams ar ko šie juristi ir gudrāki par citiem, un tā zemiskā izrēķināšanās ar '' nepaklausīgājiem''... Tai pat laikā man ir zināmi gan tiesneši, gan tiesu izpildītāji, kas bauda īpašas privilēģijas, un ja, tie izdara pat krimināli sodāmas lietas, tā ir norma, bet citus vienkārši izēd no darba.

Atbildēt

viss pareizi

30.08.2019. 01:05

Pareizi darīja, kā atbrīvoja. Vēl veselu varzu vajadzētu tāpat izspert no vietām.

Atbildēt

Uzziņa

28.08.2019. 07:58

»

ai ai Kaspariņ

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu...


Selecka kungam nekad nav piederējis Jūsu minētais uzņēmums. Un vienīgā saistībā ar šo uzņēmumu bija tā ka viltīgais uzņēmējs bija atradis iespēju apakšnomā nomāt vienu telpu. Par shēmu esamību neko dzirdējis neesmu, kā arī manā rīcībā nav nekādu ziņu par tādu esamību.

Atbildēt

Olga

28.08.2019. 07:47

»

sistēma

Totalitārās valstīs tomēr, izmetot no mājām, ievieto nometnēs. Ir jumts virs galvas un ēst iedod


Tiesiskās izmet un vēl izmešanas izdevumus piedzenot no izmetamā! Latvijā sistēma vēl padomiski maiga, attīstītajā kapitālismā viss notiek ātrāk un nežēlīgāk. Uz nometni sūta tikai zkorejā vai rusņā - citur tā ir paša cilvēka izvēle, ko un kā darīt.

Atbildēt

Lavita mauka

26.08.2019. 23:34

Lavita maukai noteikti ir pretīgas kuces raksturs, kurš izpaužas arī viņas profesionālajā darbībā. Sievietes nevar bez emocijām, bet šīs maukas pārspīlēti demonstrētā nekaunība liecina par īpašu cēloni - iespējams, viņa slima ar kādu seksuāli transmisīvu slimību, dēl kā sublimējas savas maucības publiskā izrādīšanā un uzbrukiumos godīgiem cilvēkiem..
Nu bet Lavits - tas jau tukšpauris ar ķipu un nebeidzsamu verbālu caureju - neizdevies žids.Nekas vairāk.

Atbildēt

5 pudi

26.08.2019. 23:18

Bet viņa taču izskatās resna!

Atbildēt

Niknais

26.08.2019. 22:34

Maksā vien tagad par sava tēva grēkiem! Nedrīkst vergiem dot neatkarību!

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.08.2019. 21:51

Tas kurš katrā rakstā,katrā mutes atvēršanā piemin Krieviju,piemin PUTINA KUNGU ir lielākais KRETĪNS,šis indivīds nedomā par SAULES MŪŽA LATVIJAS IZAUGSMI,tam soross ieborējis LATVIM kārt makaronus par Krieviju.Tādus vispār padzīt netikai no advokātiem,vispār no ierēdņu rindām!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.08.2019. 21:39

likums nosaka -

ja ir audio ieraksts,
rakstisks protokols
nav jārada

Atbildēt

juists

26.08.2019. 21:27

lasīju tiesu precedentus, ka viens cilvēks bija panācis, ka nosaka ekspertīzi, jo viņam bija pmatoti iebildumi, ka viltots pēc tiesas sēdes protokols, ekspertīze atzina, ka protokols viltots, bet tam cilvēkam lika visā dus šķēršļus, lai šo ekspertīzes slēdzienu padarītu par nebijušu

Atbildēt

Protams!

26.08.2019. 20:17

»

Traki

Tiesās vilto protokolus


Tiesas vilto protokolus pēc vajadzības! Saku no pieredzes. Nekad nav nekas atbildis protokolā minētam un sacītam tiesas zālē. Nekad nepierādīsit, ka protokoli ir viltoti! Nav izdevies! Likums paredz paļauties, ka tiesa neko nevilto!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.08.2019. 19:21

>2. Par Veroniku Krūmiņu
> ECT jau ir vismaz 1 lieta.

lieta ir pret Latvijas Republiku,
pa' dauna radīšanu,
ko radīja AT "tiesneses"

Veronika Krūmiņa,
Vēsma Kakste,
Ieva Višķere

Nav pārliecības,
ka viņas katra skatīja lietu.

Pa šo laiku
Veronika Krūmiņa u. c.
paspēja radīt vēl vienu daunu.

Likums par tiesu varu
paredz tiesneses
atlaišanu no darba.

Atbildēt

Vai kads zin?

26.08.2019. 16:24

Varbūt kads zin, ka var parbaudīt vai tiesas sedes audioprotoklos nav viltots ?

Atbildēt

Arī lawyer

26.08.2019. 14:55

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Par otro punktu varētu? Kā jūs Krūmiņu tur iesūdzējāt?

Atbildēt

spoks kaspers

26.08.2019. 14:25

»

Neticu!

Maksātnespējas administratoriem var piekarināt visu ko! Nepateicīgs darbs


Ja nav nojēgas, ka zvērināts tiesu izpildītājs un maksātnespējas administators ir divas pilnīgi atsevišķas profesijas, nevajadzētu komentēt vispār.
Kas attiecas uz Kasparu. Kaunēties šim puisim vajadzētu. Visi kolēģi bija gan no parādniekiem, gan piedzinējiem dzirdējuši kā Kaspars veic sprieduma izpildi. Ja citi kolēģi, ievērojot likuma normas, ievest kaut kur valdījumā nevarēja, tad piedzinēji gāja pie Kaspara, jo tas ieveda visur un ar savām interesantām metodēm. Citiem kolēģiem bija kauns brīžiem klausīties, ko tas frukts sastrādājis. Bet izliekas te par nabaga represēto. Visi arī zin kā viņš izturējās pret saviem darbiniekiem, kā pret vergiem, rupji un ciniski.

Atbildēt

Neticu!

26.08.2019. 13:31

»

ai ai Kaspariņ

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu...


Maksātnespējas administratoriem var piekarināt visu ko! Nepateicīgs darbs!

Atbildēt

Čupakabra

26.08.2019. 13:14

Tas nu gan ir arguments - atsaukties uz tēva nopelniem. Patiešām nopelniem? Kā tad bija ar Vili Selecki un viņa grāmatu "Ēnas pār Ventspili"? Vai nebija grūti pārrakstīt "pareizi"? Kaut gan precedenti ne tik tālā pagātnē ir bijuši. Pietiek kaut vai atcerēties V.Lāča Zītaru dzimtas divas versijas.

Atbildēt

Asiirietis

26.08.2019. 12:15

»

Egons

Saustarpējie apvainojumi nopietni izskatās ka mūsu elites kungi un dāmas kādu kumosu nav sadalījušās.nesaprotu kādēļ savos strīdos pīt iekšā tautu,būtu labāk tikušies klusā nostūrī, un nokārtojuši savas attiecības kā deviņdesmitos


Pacieties, ilgi vairs nav jāgaida kad sāksies izrēķināšanās, tikai žēl nevainīgu cilvēku, kas zaudējuši bezjēdzīgi nodzīvoto dzīvi, dēļ alkatīgo iekarotāju ordas un viņu sabiedrotajiem.

Atbildēt

Egons

26.08.2019. 12:00

Un tautai varbūt būtu vieglāk elpot

Atbildēt

Egons

26.08.2019. 11:49

Saustarpējie apvainojumi nopietni izskatās ka mūsu elites kungi un dāmas kādu kumosu nav sadalījušās.nesaprotu kādēļ savos strīdos pīt iekšā tautu,būtu labāk tikušies klusā nostūrī, un nokārtojuši savas attiecības kā deviņdesmitos.

Atbildēt

Protams

26.08.2019. 10:45

Levits ir pretīgs žīds, un viņa mauķele ir ne mazāk pretīga, pērkama latviešu kuce.
Bet Kaspars Selecikis ir ne mazāk pretīgs latviešu kuces dēls. Ko vien vērta ir viņa darbošanās "Jūrmalas Siltumā". Shēma vienkārša kaspars, kā "Jūrmalas Siltumā" jurists noskata, kādu pensi parādnieku un pilnīgi likumīgi sāk "presēt"ar brīdinājumiem un tiesvedībām, tad pensi atrod ar Selecki saistīta firmele ar kredīta piedāvājumu, pret ķīlu, un ops, par tūkstoti lielu parādu tantuks vai onka, jau Selecka firmelei, trāpa tiesā un likumīgi paliek bez dzīvokļa.

Atbildēt

nu

26.08.2019. 10:19

Protams,ka ņemās abi,jo Levits gandrīz visu laulību ir bijis melis un nodevējs.

Atbildēt

ai ai Kaspariņ

26.08.2019. 10:18

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu?

Laikam ir vērts tev atgādināt, par ko tevi atstādināja (ceru, ka neapvainosies uz mani, ka uzrunāju tevi uz tu, tomēr tak esam bijušie kolēģi).

Par darbību: Tu laikam piemirsi, ka piedzinējs- RADO bija tavs uzņēmums, kurš tika noformēts uz „dinamieša” jeb „staigātāja” Umbraško vārdā. RADO atradās tajās pašas telpās, kur tavs birojs un tava biroja darbinieces pat maksāja valsts nodevas no saviem privātiem kontiem par RADO iesniegtam lietam. Pateicoties taviem sakariem Citasdeles bankā, RADO nopirka no bankas pa kapeikām portfeli ar tā sauktiem problemātiskiem nekustamiem īpašumiem. (Kurš nezin tie bija tādi nek.īpašumi, kuros dzīvoja īrnieki. Īrniekus tā, pat vien izlikt nevar, līdz ar to arī īpašumu pilnvērtīgi izmantot nevar. Tāpēc, šādi īpašumi bankai ir ļoti neizdevīgi un banka no tādiem atbrīvojas pa lēto naudu, dažreiz pat 5 reiz zemāku nekā tirgus vērtība.) Tu ņemot vērā to, ka pārsvarā parādnieki ir maz izglītoti likumos un arī nereti vispār neliekas ne ziņas par notiekošo apkārt, izdomāji viltīgu shēmu, kā šādus te īrniekus izlikt no īpašumiem. Proti, īpašumi pēc tam uzreiz tika pārdoti nu jau par normālu cenu.

Kāpēc tevi izmeta: Tāpēc, ka tev vienkārši nepaveicas, jo viena no parādniecēm bija slepus uzfilmējusi tavu rīcību un nodeva video žurnālistiem, ar ko arī atklājas shēma kā tu biji atbrīvojies no īrniekiem. Shēma bija viltīga un prettiesiska, un tikai tu zini cik daudz cilvēkus tu esi izmetis ārā pretlikumīgi, vadījies no savam savtīgam interesēm.

Iespējams, ka tava noņemšana bija saistīta ar Rasnača tēlā celšanu, bet tomēr pamats tevis atbrīvošanai nenoliedzami bija. Un man prieks, ka tevi atbrīvoja, jo tādi kā tu zaimo un apkauno ZTI amatu, pateicoties tādiem kā tu ZTI cilvēku acīs ir monstri, bet ir daudz godīgu un kārtīgu ZTI kur no tā cieš.

Atbildēt

Selecka tēvs

26.08.2019. 09:52

Dēļiņ, pastāsti labāk, kā Tu dzīvokļus Mežaparkā par kapeikām pirki un pārdevi. Godīgais atradies. Tevi taču ne tikai no advokatūras vajadzēja izmest, bet gan būrī vēl iesēdināt.

Atbildēt

Kasiņš

26.08.2019. 08:41

Reāli pārsmējos - viens zaglis sūdzas par citiem zagļiem...

Atbildēt

Pārāk nenoteikta atsauce uz Staļina laikiem

26.08.2019. 07:40

»

Tiesnesis

Atsauce uz Staļina laikiem ir vietā, jo analoģisku vēstuli varētu rakstīt Jagoda par Ježovu


Staļins iznīcināja žīdus augstos valsts amatos. Mums žīds ir VP un žīdu cionisms politika. Staļinam bija citi mērķi - valsts un padomju tautas intereses. Šai valstij intereses sakrīt ar Romas kluba un masonu cionistiem - tautas pieaugumu palielināt ar mīnusa zīmi. Citiem vārdiem - realizēt totālu genocīdu, terorizējot godprātīgos un atbildīgos citu iebaidīšanai.

Atbildēt

Tiesnesis

26.08.2019. 07:34

Atsauce uz Staļina laikiem ir vietā, jo analoģisku vēstuli varētu rakstīt Jagoda par Ježovu.

Atbildēt

Totalitārā Latvijas varas korporācija

26.08.2019. 07:19

»

sistēma

Totalitārās valstīs tomēr, izmetot no mājām, ievieto nometnēs. Ir jumts virs galvas un ēst iedod


tautu ievieto brīvprātīgā - piespedu kārtā darba nometnēs vecajās kapitālusma valstīs par pajumtes un vēdera tiesu. Viņiem pat nauda jāsūta uz Latviju, lai radi nenomirtu badā. To sauc par genocīdu, ko čekistu- komunistu- cionistu žīdmasoni realizē Latvijā ar saviem finansu un likumdošanas līdzekļiem, iznīcinot Latvijas ekonomiku un latviešu tautu.

Atbildēt

Visu ECT neatrisinās

26.08.2019. 03:58

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Infantili sūdzoties ārpusē, varai kļūsti par vēl lielāku ienaidnieku un nelabvēlība garantēta vēl lielāka. Pusžīds E. Levits pat panāca, ka ECT nepieņēma izskatīšanai S. Briķes lietu.. Dīvaini, bet no varas puses totalitārisms, diskriminācija, represijas saglabājušās.. L. Grantiņa sakropļošana aizturot, spiediens, iespējams, uz Pietiek, kurš grib sākt cenzūru..,, S. Briķes lieta, šis gadījums, kas rakstā ar tiesu izpildītāju, I. Roņa dīvainais nāves gadījums, Freimentāla, māmuļnieka, sūdzības ..., A.A. Bērziņa sakropļošana cionistu cietumā Čehijā, Latvijā, B. Lozes dīvainais nāves gad... tā ir tikai aisberga redzamā daļa.. Pretrunas likumdošanā, tostarp pieļaujot spēkā esošus dažādus tiesu nolēmumus.. - A. A. Bērziņa lieta, B. Lozes lieta..lai izrēķinātos ar personu, kura atklāj varas noziedzīgo pusi..

Atbildēt

www.govawyer.lv

26.08.2019. 01:46

1. Var apsvērt
iespēju griezties Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

2. Par Veroniku Krūmiņu
ECT jau ir vismaz 1 lieta.

Atbildēt

janis

26.08.2019. 01:27

Dēls sāk sņemt tēva pelnīto.

Atbildēt

nesaprašai

26.08.2019. 01:03

»

Jānis

Man jājūt līdz darboņiem, kas ziemas vidū met cilvēkus no mājām ar policiju


Nevienu, ne par ko ārā no nekurienes nemet. Ja pats parādnieks sastrādājis putru, tad, lai pats arī izstrēbj. Izliek ar tiesas spriedumu, un, jā - tiesas spriedumi IR jāpilda, neatkarīgi no Tavām emocijām un līdzijušanas parādniekiem.

Atbildēt

juhops

26.08.2019. 00:59

»

jaajaa

...tiesu izpildītājam ir jābūt valsts ierēdnim ar valsts algu...tā tas ir civilizētās valstīs


Diemžēl, Latvijā vairums no tiem ir likumīgie bandīti joprojām...

Atbildēt

Stulbais Radijums

26.08.2019. 00:09

Pütvéjins kazekai esot laizijis pédéjos gadus ?

Atbildēt

Tavs liktenis, Kaspar!

25.08.2019. 23:37

Tavs liketnis, Kaspar, tika izlemts - tiki norauts nost no siles, jo nav visiem vietas! Nav skaidrs, ko Tu gribi teikt ar to, ka Tavs tēvs Vilis Seleckis apbalvots ar plebeju šķiras ordeni??? Vai tas bija pamats tikt pie ZTI siles?

Atbildēt

Jautājums

25.08.2019. 23:14

Kaspars Seleckis cenšas ar Pietiek izmantotošanu pierādīt sabiedrībai, ka bija godīgs zvērināts tiesu izpildītājs. Tas neatbilst patiesībai, jo tomēr dzīvojam tiesiskā valstī un tiesas spēj novērtēt, cik tiesu izpldītājs ir godīgs.
Pagaidām vairākums tiesus izpildītāju mērķis piebāzt savas kabatas uz citu nelaimes rēķina.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...