Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jurists

14.12.2019. 02:13

»

Sandra Briķe

Veronika Krūmiņa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā, kad par mani un manām zināšanām un darba rezultātiem ņirgājās, arī tēloja muļķīti. Nu ja tādā veidā viņa analizē un spriež tiesu par cilvēku likteņiem, tad uz cilvēktiesību aizsardzību nav ko cerēt! Pirms tam viņa bija paklausīga ierēdne...


Turies, Kaspar! Diemžēl mūsu valstī ir pārāk daudz kangaru un idiotu! Tā kucene darīja ko viņai lika, tas ir skaidrs! Tikai jautājums,? kas viņai to lika? Pārkāpumi tur Tev nekādi, tas skaidrs. Kurš viņai lika to darīt? TV saorganizēja, visu saplānoja, kurš? Tā runā, ka tā bija viena liela banka...?

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 23:50

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Veronika Krūmiņa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā, kad par mani un manām zināšanām un darba rezultātiem ņirgājās, arī tēloja muļķīti. Nu ja tādā veidā viņa analizē un spriež tiesu par cilvēku likteņiem, tad uz cilvēktiesību aizsardzību nav ko cerēt! Pirms tam viņa bija paklausīga ierēdne!

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 23:44

»

www.govlawyer.lv

>2. Par Veroniku Krūmiņu...


u par šīm dāmām man arī būtu ko teikt...

Atbildēt

Sandra Briķe

01.09.2019. 23:41

Mēs varētu apvienoties, jo viņa tieši tādā pat veidā piedalījās, lai izrēķinātos ar mani, un no tiesnešu biedrības ballēm u.c. saiešanām man ir radies iespaids, ka šī kundzīte savu karjeru taisa amizanta veidā, un kad es ieraudzīju viņu Levita komandā, sapratu, ka tiesiskums nav iespējams, bet es tomēr rudenī rakstīšu, redzēs kā Prezidenta kungs reaģēs un kā izgrozīsies. Man tiešām nav saprotams ar ko šie juristi ir gudrāki par citiem, un tā zemiskā izrēķināšanās ar '' nepaklausīgājiem''... Tai pat laikā man ir zināmi gan tiesneši, gan tiesu izpildītāji, kas bauda īpašas privilēģijas, un ja, tie izdara pat krimināli sodāmas lietas, tā ir norma, bet citus vienkārši izēd no darba.

Atbildēt

viss pareizi

30.08.2019. 01:05

Pareizi darīja, kā atbrīvoja. Vēl veselu varzu vajadzētu tāpat izspert no vietām.

Atbildēt

Uzziņa

28.08.2019. 07:58

»

ai ai Kaspariņ

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu...


Selecka kungam nekad nav piederējis Jūsu minētais uzņēmums. Un vienīgā saistībā ar šo uzņēmumu bija tā ka viltīgais uzņēmējs bija atradis iespēju apakšnomā nomāt vienu telpu. Par shēmu esamību neko dzirdējis neesmu, kā arī manā rīcībā nav nekādu ziņu par tādu esamību.

Atbildēt

Olga

28.08.2019. 07:47

»

sistēma

Totalitārās valstīs tomēr, izmetot no mājām, ievieto nometnēs. Ir jumts virs galvas un ēst iedod


Tiesiskās izmet un vēl izmešanas izdevumus piedzenot no izmetamā! Latvijā sistēma vēl padomiski maiga, attīstītajā kapitālismā viss notiek ātrāk un nežēlīgāk. Uz nometni sūta tikai zkorejā vai rusņā - citur tā ir paša cilvēka izvēle, ko un kā darīt.

Atbildēt

Lavita mauka

26.08.2019. 23:34

Lavita maukai noteikti ir pretīgas kuces raksturs, kurš izpaužas arī viņas profesionālajā darbībā. Sievietes nevar bez emocijām, bet šīs maukas pārspīlēti demonstrētā nekaunība liecina par īpašu cēloni - iespējams, viņa slima ar kādu seksuāli transmisīvu slimību, dēl kā sublimējas savas maucības publiskā izrādīšanā un uzbrukiumos godīgiem cilvēkiem..
Nu bet Lavits - tas jau tukšpauris ar ķipu un nebeidzsamu verbālu caureju - neizdevies žids.Nekas vairāk.

Atbildēt

5 pudi

26.08.2019. 23:18

Bet viņa taču izskatās resna!

Atbildēt

Niknais

26.08.2019. 22:34

Maksā vien tagad par sava tēva grēkiem! Nedrīkst vergiem dot neatkarību!

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.08.2019. 21:51

Tas kurš katrā rakstā,katrā mutes atvēršanā piemin Krieviju,piemin PUTINA KUNGU ir lielākais KRETĪNS,šis indivīds nedomā par SAULES MŪŽA LATVIJAS IZAUGSMI,tam soross ieborējis LATVIM kārt makaronus par Krieviju.Tādus vispār padzīt netikai no advokātiem,vispār no ierēdņu rindām!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.08.2019. 21:39

likums nosaka -

ja ir audio ieraksts,
rakstisks protokols
nav jārada

Atbildēt

juists

26.08.2019. 21:27

lasīju tiesu precedentus, ka viens cilvēks bija panācis, ka nosaka ekspertīzi, jo viņam bija pmatoti iebildumi, ka viltots pēc tiesas sēdes protokols, ekspertīze atzina, ka protokols viltots, bet tam cilvēkam lika visā dus šķēršļus, lai šo ekspertīzes slēdzienu padarītu par nebijušu

Atbildēt

Protams!

26.08.2019. 20:17

»

Traki

Tiesās vilto protokolus


Tiesas vilto protokolus pēc vajadzības! Saku no pieredzes. Nekad nav nekas atbildis protokolā minētam un sacītam tiesas zālē. Nekad nepierādīsit, ka protokoli ir viltoti! Nav izdevies! Likums paredz paļauties, ka tiesa neko nevilto!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.08.2019. 19:21

>2. Par Veroniku Krūmiņu
> ECT jau ir vismaz 1 lieta.

lieta ir pret Latvijas Republiku,
pa' dauna radīšanu,
ko radīja AT "tiesneses"

Veronika Krūmiņa,
Vēsma Kakste,
Ieva Višķere

Nav pārliecības,
ka viņas katra skatīja lietu.

Pa šo laiku
Veronika Krūmiņa u. c.
paspēja radīt vēl vienu daunu.

Likums par tiesu varu
paredz tiesneses
atlaišanu no darba.

Atbildēt

Vai kads zin?

26.08.2019. 16:24

Varbūt kads zin, ka var parbaudīt vai tiesas sedes audioprotoklos nav viltots ?

Atbildēt

Arī lawyer

26.08.2019. 14:55

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Par otro punktu varētu? Kā jūs Krūmiņu tur iesūdzējāt?

Atbildēt

spoks kaspers

26.08.2019. 14:25

»

Neticu!

Maksātnespējas administratoriem var piekarināt visu ko! Nepateicīgs darbs


Ja nav nojēgas, ka zvērināts tiesu izpildītājs un maksātnespējas administators ir divas pilnīgi atsevišķas profesijas, nevajadzētu komentēt vispār.
Kas attiecas uz Kasparu. Kaunēties šim puisim vajadzētu. Visi kolēģi bija gan no parādniekiem, gan piedzinējiem dzirdējuši kā Kaspars veic sprieduma izpildi. Ja citi kolēģi, ievērojot likuma normas, ievest kaut kur valdījumā nevarēja, tad piedzinēji gāja pie Kaspara, jo tas ieveda visur un ar savām interesantām metodēm. Citiem kolēģiem bija kauns brīžiem klausīties, ko tas frukts sastrādājis. Bet izliekas te par nabaga represēto. Visi arī zin kā viņš izturējās pret saviem darbiniekiem, kā pret vergiem, rupji un ciniski.

Atbildēt

Neticu!

26.08.2019. 13:31

»

ai ai Kaspariņ

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu...


Maksātnespējas administratoriem var piekarināt visu ko! Nepateicīgs darbs!

Atbildēt

Čupakabra

26.08.2019. 13:14

Tas nu gan ir arguments - atsaukties uz tēva nopelniem. Patiešām nopelniem? Kā tad bija ar Vili Selecki un viņa grāmatu "Ēnas pār Ventspili"? Vai nebija grūti pārrakstīt "pareizi"? Kaut gan precedenti ne tik tālā pagātnē ir bijuši. Pietiek kaut vai atcerēties V.Lāča Zītaru dzimtas divas versijas.

Atbildēt

Asiirietis

26.08.2019. 12:15

»

Egons

Saustarpējie apvainojumi nopietni izskatās ka mūsu elites kungi un dāmas kādu kumosu nav sadalījušās.nesaprotu kādēļ savos strīdos pīt iekšā tautu,būtu labāk tikušies klusā nostūrī, un nokārtojuši savas attiecības kā deviņdesmitos


Pacieties, ilgi vairs nav jāgaida kad sāksies izrēķināšanās, tikai žēl nevainīgu cilvēku, kas zaudējuši bezjēdzīgi nodzīvoto dzīvi, dēļ alkatīgo iekarotāju ordas un viņu sabiedrotajiem.

Atbildēt

Egons

26.08.2019. 12:00

Un tautai varbūt būtu vieglāk elpot

Atbildēt

Egons

26.08.2019. 11:49

Saustarpējie apvainojumi nopietni izskatās ka mūsu elites kungi un dāmas kādu kumosu nav sadalījušās.nesaprotu kādēļ savos strīdos pīt iekšā tautu,būtu labāk tikušies klusā nostūrī, un nokārtojuši savas attiecības kā deviņdesmitos.

Atbildēt

Protams

26.08.2019. 10:45

Levits ir pretīgs žīds, un viņa mauķele ir ne mazāk pretīga, pērkama latviešu kuce.
Bet Kaspars Selecikis ir ne mazāk pretīgs latviešu kuces dēls. Ko vien vērta ir viņa darbošanās "Jūrmalas Siltumā". Shēma vienkārša kaspars, kā "Jūrmalas Siltumā" jurists noskata, kādu pensi parādnieku un pilnīgi likumīgi sāk "presēt"ar brīdinājumiem un tiesvedībām, tad pensi atrod ar Selecki saistīta firmele ar kredīta piedāvājumu, pret ķīlu, un ops, par tūkstoti lielu parādu tantuks vai onka, jau Selecka firmelei, trāpa tiesā un likumīgi paliek bez dzīvokļa.

Atbildēt

nu

26.08.2019. 10:19

Protams,ka ņemās abi,jo Levits gandrīz visu laulību ir bijis melis un nodevējs.

Atbildēt

ai ai Kaspariņ

26.08.2019. 10:18

Kaspar, Kaspar... ko tu ar šo rakstu vēlies panākt? Centies pierādīt, ka esi balts un pūkains vai izpildi kādu pasūtījumu?

Laikam ir vērts tev atgādināt, par ko tevi atstādināja (ceru, ka neapvainosies uz mani, ka uzrunāju tevi uz tu, tomēr tak esam bijušie kolēģi).

Par darbību: Tu laikam piemirsi, ka piedzinējs- RADO bija tavs uzņēmums, kurš tika noformēts uz „dinamieša” jeb „staigātāja” Umbraško vārdā. RADO atradās tajās pašas telpās, kur tavs birojs un tava biroja darbinieces pat maksāja valsts nodevas no saviem privātiem kontiem par RADO iesniegtam lietam. Pateicoties taviem sakariem Citasdeles bankā, RADO nopirka no bankas pa kapeikām portfeli ar tā sauktiem problemātiskiem nekustamiem īpašumiem. (Kurš nezin tie bija tādi nek.īpašumi, kuros dzīvoja īrnieki. Īrniekus tā, pat vien izlikt nevar, līdz ar to arī īpašumu pilnvērtīgi izmantot nevar. Tāpēc, šādi īpašumi bankai ir ļoti neizdevīgi un banka no tādiem atbrīvojas pa lēto naudu, dažreiz pat 5 reiz zemāku nekā tirgus vērtība.) Tu ņemot vērā to, ka pārsvarā parādnieki ir maz izglītoti likumos un arī nereti vispār neliekas ne ziņas par notiekošo apkārt, izdomāji viltīgu shēmu, kā šādus te īrniekus izlikt no īpašumiem. Proti, īpašumi pēc tam uzreiz tika pārdoti nu jau par normālu cenu.

Kāpēc tevi izmeta: Tāpēc, ka tev vienkārši nepaveicas, jo viena no parādniecēm bija slepus uzfilmējusi tavu rīcību un nodeva video žurnālistiem, ar ko arī atklājas shēma kā tu biji atbrīvojies no īrniekiem. Shēma bija viltīga un prettiesiska, un tikai tu zini cik daudz cilvēkus tu esi izmetis ārā pretlikumīgi, vadījies no savam savtīgam interesēm.

Iespējams, ka tava noņemšana bija saistīta ar Rasnača tēlā celšanu, bet tomēr pamats tevis atbrīvošanai nenoliedzami bija. Un man prieks, ka tevi atbrīvoja, jo tādi kā tu zaimo un apkauno ZTI amatu, pateicoties tādiem kā tu ZTI cilvēku acīs ir monstri, bet ir daudz godīgu un kārtīgu ZTI kur no tā cieš.

Atbildēt

Selecka tēvs

26.08.2019. 09:52

Dēļiņ, pastāsti labāk, kā Tu dzīvokļus Mežaparkā par kapeikām pirki un pārdevi. Godīgais atradies. Tevi taču ne tikai no advokatūras vajadzēja izmest, bet gan būrī vēl iesēdināt.

Atbildēt

Kasiņš

26.08.2019. 08:41

Reāli pārsmējos - viens zaglis sūdzas par citiem zagļiem...

Atbildēt

Pārāk nenoteikta atsauce uz Staļina laikiem

26.08.2019. 07:40

»

Tiesnesis

Atsauce uz Staļina laikiem ir vietā, jo analoģisku vēstuli varētu rakstīt Jagoda par Ježovu


Staļins iznīcināja žīdus augstos valsts amatos. Mums žīds ir VP un žīdu cionisms politika. Staļinam bija citi mērķi - valsts un padomju tautas intereses. Šai valstij intereses sakrīt ar Romas kluba un masonu cionistiem - tautas pieaugumu palielināt ar mīnusa zīmi. Citiem vārdiem - realizēt totālu genocīdu, terorizējot godprātīgos un atbildīgos citu iebaidīšanai.

Atbildēt

Tiesnesis

26.08.2019. 07:34

Atsauce uz Staļina laikiem ir vietā, jo analoģisku vēstuli varētu rakstīt Jagoda par Ježovu.

Atbildēt

Totalitārā Latvijas varas korporācija

26.08.2019. 07:19

»

sistēma

Totalitārās valstīs tomēr, izmetot no mājām, ievieto nometnēs. Ir jumts virs galvas un ēst iedod


tautu ievieto brīvprātīgā - piespedu kārtā darba nometnēs vecajās kapitālusma valstīs par pajumtes un vēdera tiesu. Viņiem pat nauda jāsūta uz Latviju, lai radi nenomirtu badā. To sauc par genocīdu, ko čekistu- komunistu- cionistu žīdmasoni realizē Latvijā ar saviem finansu un likumdošanas līdzekļiem, iznīcinot Latvijas ekonomiku un latviešu tautu.

Atbildēt

Visu ECT neatrisinās

26.08.2019. 03:58

»

www.govawyer.lv

1. Var apsvērt


Infantili sūdzoties ārpusē, varai kļūsti par vēl lielāku ienaidnieku un nelabvēlība garantēta vēl lielāka. Pusžīds E. Levits pat panāca, ka ECT nepieņēma izskatīšanai S. Briķes lietu.. Dīvaini, bet no varas puses totalitārisms, diskriminācija, represijas saglabājušās.. L. Grantiņa sakropļošana aizturot, spiediens, iespējams, uz Pietiek, kurš grib sākt cenzūru..,, S. Briķes lieta, šis gadījums, kas rakstā ar tiesu izpildītāju, I. Roņa dīvainais nāves gadījums, Freimentāla, māmuļnieka, sūdzības ..., A.A. Bērziņa sakropļošana cionistu cietumā Čehijā, Latvijā, B. Lozes dīvainais nāves gad... tā ir tikai aisberga redzamā daļa.. Pretrunas likumdošanā, tostarp pieļaujot spēkā esošus dažādus tiesu nolēmumus.. - A. A. Bērziņa lieta, B. Lozes lieta..lai izrēķinātos ar personu, kura atklāj varas noziedzīgo pusi..

Atbildēt

www.govawyer.lv

26.08.2019. 01:46

1. Var apsvērt
iespēju griezties Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

2. Par Veroniku Krūmiņu
ECT jau ir vismaz 1 lieta.

Atbildēt

janis

26.08.2019. 01:27

Dēls sāk sņemt tēva pelnīto.

Atbildēt

nesaprašai

26.08.2019. 01:03

»

Jānis

Man jājūt līdz darboņiem, kas ziemas vidū met cilvēkus no mājām ar policiju


Nevienu, ne par ko ārā no nekurienes nemet. Ja pats parādnieks sastrādājis putru, tad, lai pats arī izstrēbj. Izliek ar tiesas spriedumu, un, jā - tiesas spriedumi IR jāpilda, neatkarīgi no Tavām emocijām un līdzijušanas parādniekiem.

Atbildēt

juhops

26.08.2019. 00:59

»

jaajaa

...tiesu izpildītājam ir jābūt valsts ierēdnim ar valsts algu...tā tas ir civilizētās valstīs


Diemžēl, Latvijā vairums no tiem ir likumīgie bandīti joprojām...

Atbildēt

Stulbais Radijums

26.08.2019. 00:09

Pütvéjins kazekai esot laizijis pédéjos gadus ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...