Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dairgens

17.12.2014. 22:58

zināms viņš taču ir balstais cilvēks latvietis turklāt ministrs tātad pārāks nevis palmu aborigēns tobago pludmalē ...

Atbildēt

dairgens

17.12.2014. 22:58

zināms viņš taču ir balstais cilvēks latvietis turklāt ministrs tātad pārāks nevis palmu aborigēns tobago pludmalē ...

Atbildēt

phe

17.12.2014. 22:49

Un...? Nemirstīgais kašķejs no cvk ar savu bb8000 entos gadus brīvdienās apkārt vazājās pa Jelgavu un nevienu tas neinteresē.

Atbildēt

To pietiek.com

16.12.2014. 00:11

L.Lapsam japainteresējās pa kādām cenām pavisam nesen VP iepirka Motorolla rāciajas un kurš bija atbildīgs par iepirkuma organizēšanu, kādi otkati un kurš tos saņēma kešā? Kā izrādās vienas Motorolla rācijas cena tiek noradīta ap 1000 eiro gabalā, bet faktiski tās maksa ap 200 eiro.

Atbildēt

JR

16.12.2014. 00:04

Kā šadi tipi vispār nonāk ministru amatos, jābrīnās kā tiek formeta valdība. A valsts sekretāre droši vien labāka?

Atbildēt

to nekas traks...

15.12.2014. 22:33

»

nekas traka tur nav

jebkurā darbā ir jābūt savi bonusi, un kas, ka aizbrauca līdz veikalam


Ko nu muldi,ja nezini muti aizver!Strīķe ir Streļčenoka noņemta no viņas vecā izmeklētāja amata.
Prasi Slavikam un Co !

Atbildēt

Zemgaliete

15.12.2014. 15:38

»

ciniķis

Kāda starpība kur brauc. Ja viņš var izpildīt savus pienākumus, tad nav žēl. Kādam ir ienācis prātā cik stundas dienā jāstrādā viņam? Ēst tak arī kādreiz gribas. Tādi kā viņš nepieder sev , bet darbam. Labāk paskaitiet kas notiek augstākos ešalonos. Tur būtu jābļauj dienu un nakti par valstij nnozagto...


Jā.to kādā režīmā ministrs strādā komentāros gan neviens neraksta-tas nav nostrādāt savas 8stundas un doties mājās gulēt,viņš nepieder sev,bet darbam.Un kas gan tur tik šausmīgs,ja iebrauc veikalā nopirkt kaut ko vakariņām? Varbūt jau pēc pusstundas vajadzēs būt atpakaļ darbā...Un diez vai tie lielie rējēji maksā tik lielus nodokļus,lai uztrauktos,kur tiek izmantota viņu nodokļu naudiņa!!!

Atbildēt

un vēl

15.12.2014. 15:28

Ja ministram neapredzētu iemeslu dēļ ir pēkšņi jābrauc kaut kur ārpus darba laika, tad pēc viņa atbrauc auto. Ne jau katru dienu tas notiek un tas būs krietni lētāk, nekā katru dienu visas resnās di.sas vizināt uz/no darba. Kāpēc Rietumvalstīs (NED, DEN, NOR, u.c.), kur labklājības līmenis ir krietni augstāks, ministru prezidents var braukt uz darbu tāpat kā visi ar savu auto, autobusu vai velo, bet Latvijā nevar? Vai tur ministri mazāk strādā? Diez vai, ņemot vērā šo valstu sekmes.

Atbildēt

ļoti vienkārši

15.12.2014. 15:24

Kāpēc ministrs nevar iebraukt veikalā par ceļam uz mājām ar dienesta auto? Ministram uz darbu vajadzētu braukt ar savu personīgo auto vai sabiedrisko transportu. Ja grib braukt ar dienesta auto mājās, tad lai par to samaksā no savas algas. Tieši tāpat kā to darba pilsoņi un tieši tāpat kā tas notiek privātos uzņēmumos. Ministra auto ir tikai, lai pārvietotos darba laikā, darba vizītēs.

Atbildēt

15.12.2014. 14:46

»

Lūgums

Gribu zināt par Gan bei un tautas kalpu


Ir sacīts: "Gribēšana = Radītāja dota, dabūšana = katra PAŠA ekskluzīvā kompetence."

Atbildēt

Jančuks

15.12.2014. 14:40

Idiotisms kaut kāds - par ko ir šis draņķa raksts? Ja likums paredz dienesta auto nodrošināšanu, un likums paredz, ka ministrs ir amatpersona, kurai jebkurā brīdi var nākties atgriezties pie amata pienākumu pildīšanas (un Iekšlietu ministrs pavisam noteikti tāds ir), tad ko viņam vajadzēja - aizbraukt mājās un tad uz veikalu iet kājām? Kādēļ vinš, braucot mājās, nevar iebraukt veikalā? Vai izvēlēties tādu maršrutu, lai arī sievu un bērnus pa ceļam paņemtu? Jums skauž, vai? Tak ne jau viņš uz Narvu pakaļ saviem radiem brauca!

Atbildēt

Lūgums

15.12.2014. 13:59

Gribu zināt par Gan bei un tautas kalpu.

Atbildēt

Kuršu vikings

15.12.2014. 13:42

»

trumpis

Pret Kozlovski tagad būs daudz tādu rakstu. Nevajadzēja Gudermani aiztikt, būtu atsēdējis savu laiku siltā krēslā bez kreņķiem


Un nevajadzēja 16.martā aiztikt leģionārus un viņu atbalstītājus!

Atbildēt

trumpis

15.12.2014. 13:31

Pret Kozlovski tagad būs daudz tādu rakstu. Nevajadzēja Gudermani aiztikt, būtu atsēdējis savu laiku siltā krēslā bez kreņķiem.

Atbildēt

policiste

15.12.2014. 13:28

Kozlovskis ir ļoti vājš ministris, bez iniciatīvas, nomenklatūras darbinieks. Viņš reaģē tikai uz ārejiem signāliem no preses un partijas uzstādītiem norādījumiem.

Atbildēt

interesanti

15.12.2014. 12:52

CSDD datubāze saka, ka mašīna ir Passat ar 2,0 litu dīzeļmotoru :) Uz sociāldemokrātiski noskaņoto Saskaņas politķu luksus autoflotes fona, ar kādiem braukā daudzi ierindas Saskaņas deputāteļi, ministru autoparks izskatās arvien bomzīgāks.

Atbildēt

yes, ser!

15.12.2014. 12:27

»

Pilnīgi piekrītu

Par ministru nevajag cilvēku, kurš ļauj Latvijā darboties cilvēkiem, kuri atbalsta visādus "maidanus" un likumīgas varas gāšanu ar spēku


Urrā - izrādās, ka Lindermans atbalsta Maidanu un ir gan pret Krimas okupētājiem, gan rusifikatoriem. Liksim kādu Lindermana vai labāk Ušakova domubiedru par ministru? Ierosinu par Iekšlietu ministru likt Daini Turlo ("Gods kalpot Rīgai") - viņš bija 40.armijas operštāba vadītājs Krievijas okupācijas karaspēkā Afganistānā. Turlais tiks galā arī ar valdības gāzējiem Latvijā.

Atbildēt

nekas traka tur nav

15.12.2014. 12:11

jebkurā darbā ir jābūt savi bonusi, un kas, ka aizbrauca līdz veikalam?

Potapova klusē, tātad viss ir Ok!

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

15.12.2014. 12:06

»

buhalters

Tak viņš ir sūdīgs strādātājs - riktīgs lēnais divplāksnis. Par ministru vajag gudrāku, aktīvāku, godīgāku un patriotiskāku cilvēku, a nevis cilvēku, kurš ļauj Latvijā darboties visādiem Lindermaņiem, krievfašistiem, krimnašistiem un citiem Latvijas ienaidniekiem


Par ministru nevajag cilvēku, kurš ļauj Latvijā darboties cilvēkiem, kuri atbalsta visādus "maidanus" un likumīgas varas gāšanu ar spēku.

Nevar pat iedomāties, lai Latvijā tās iedzīvotāji ar akmeniem, nūjām un "Molotova kokteiļiem" nogāza valdību, BET EIROPA TO ATBALSTA.

Atbildēt

buhalters

15.12.2014. 11:21

»

ciniķis

Kāda starpība kur brauc. Ja viņš var izpildīt savus pienākumus, tad nav žēl. Kādam ir ienācis prātā cik stundas dienā jāstrādā viņam? Ēst tak arī kādreiz gribas. Tādi kā viņš nepieder sev , bet darbam. Labāk paskaitiet kas notiek augstākos ešalonos. Tur būtu jābļauj dienu un nakti par valstij nnozagto...


Tak viņš ir sūdīgs strādātājs - riktīgs lēnais divplāksnis. Par ministru vajag gudrāku, aktīvāku, godīgāku un patriotiskāku cilvēku, a nevis cilvēku, kurš ļauj Latvijā darboties visādiem Lindermaņiem, krievfašistiem, krimnašistiem un citiem Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

ciniķis

15.12.2014. 10:55

Kāda starpība kur brauc. Ja viņš var izpildīt savus pienākumus, tad nav žēl. Kādam ir ienācis prātā cik stundas dienā jāstrādā viņam? Ēst tak arī kādreiz gribas. Tādi kā viņš nepieder sev , bet darbam. Labāk paskaitiet kas notiek augstākos ešalonos. Tur būtu jābļauj dienu un nakti par valstij nnozagto. Sākiet kaut vai ar Citadeli no kāda 2008. ja negribat agrāk...

Atbildēt

latvietis

15.12.2014. 09:29

Manis pēc, kaut lai brauc uz Marsu par manis nomaksātajiem nodokļiem, ja tikai tas palīdz sakārtot to ārprātu, kas notiek policijā!!! Ja mēs nevaram paļauties uz tiem, kam mūs būtu jāsargā, jo viņi tajā pat laikā piesedz noziedzniekus (ne bez atlīdzības), tad kur nu vēl tālāk!?!?

Atbildēt

Black

15.12.2014. 07:19

Kretīniskais purns!Iespļaut sejā tam mēslam...

Atbildēt

Alfred

15.12.2014. 06:48

Es galīgi neesmu jenotības fans bet rakstā vis ir pateikts:
5.2 pants nosaka, ka "par autotransporta izmantošanu darba vajadzībām uzskatāma arī tā lietošana šādos gadījumos:
1) attiecīgās amatpersonas vai darbinieka darba pienākumi ir saistīti ar nepieciešamību nodrošināt viņam iespēju jebkurā brīdī atgriezties pie darba pienākumu pildīšanas vai darba pienākumu pildīšanu nepieciešams nodrošināt īpašas steidzamības kārtībā, arī tādēļ, lai novērstu ārkārtas situācijas un to sekas, apdraudējumu sabiedrības veselībai vai drošībai;

Kam kam, bet iekšlietu ministram ir jābūt pieejamam un gatavam atgriezties darba pienākumu pildīšanai 24/7. Savādāk sanāks kā ar citu iekšlietu ministru: pilsētā masu nekārtības, demolē veikalus un Saeimu, bet ministrs sēž mājās un lok vīnu

Atbildēt

neatradu un neredzu

14.12.2014. 23:50

»

vienkārši

Izlasi likumu


Kuru likumu jālasa, lai ieraudzītu, ka Kozlovskis pēc darba laika ar dienesta auto drīkst braukt "ģimenes šopingā" pēc pārtikas un citām precēm?
Vienīgi labi, ka Kozlovskis boikotē "Maximu".

Atbildēt

nesatraucies

14.12.2014. 23:41

»

hmr

Klau, gudrais un baram nepiederošais lumpeni! Es maksāju nodokļus un negribu, ka par manu naudu Kozlovskis brauc pēc pārtikas...


Kad savāksies tavs nodokļos samaksātais santīms, kas tiek iztērēts šiem braucieniem, piesakies!

Atbildēt

nu un

14.12.2014. 23:28

Viens brauka pa veikaliem ar dienesta auto.Otrs ved savas netiras apdirst.lupatas uz veļasmazgatuvi.Treša traucas ar 150 km.stunda ar auto.Ceturtais shemo ar nodokļiem un veletaju balsim.Prieks ka mums ir tadi vadoņi!

Atbildēt

bet

14.12.2014. 23:23

Zagt no tautas - tas viņiem ir normāla parādība

Atbildēt

hmr

14.12.2014. 23:22

»

;)

Idiotu bars. Lielie nodokļu maksātāji atradušies. Nav jaunbrīnums, ka dēļ tādiem kā te lielākā daļa pusi Latvijas izsūtīja uz Krieviju. Stukaču nācija. Varētu padomāt, ka ministrs meitenēs brauca, uz klubu brauca. Tiaki pēc pārtikas


Klau, gudrais un baram nepiederošais lumpeni! Es maksāju nodokļus un negribu, ka par manu naudu Kozlovskis brauc pēc pārtikas.
Kāds cits minsitrs izdomās, ka par manu naudu varētu aizbraukt ceļojuma uz ārzemēm (vispār jau tā tikko izdarīja Vējonis ar savu biroja dāmu).
Gribu dzīvot normālā valstī, kur politiķi un ierēdņi neapzog tautu!
Un nesauc vius latviešus par stukaču nāciju, jo latvietis Kozlovskis un viņa kliķe nestučī - viņi tikai apzog valsti, skolotājus, pensionārus, policistus, ugu!nsdzēsējus, nodokļu maksātājus un daudzus citus.

Atbildēt

tev ākstam

14.12.2014. 23:21

»

;)

Idiotu bars. Lielie nodokļu maksātāji atradušies. Nav jaunbrīnums, ka dēļ tādiem kā te lielākā daļa pusi Latvijas izsūtīja uz Krieviju. Stukaču nācija. Varētu padomāt, ka ministrs meitenēs brauca, uz klubu brauca. Tiaki pēc pārtikas


Bet dēļ tādiem kā Tu, kuri atbalsta shēmošanas un valsts līdzekļu izsaimniekošanas un uzskata to par normu - dēļ tādiem kā tu 300,000 tautiešu nācās aizbraukt no šejienes un nākas vergot plantācijās svešumā.

Atbildēt

;)

14.12.2014. 22:50

Idiotu bars. Lielie nodokļu maksātāji atradušies. Nav jaunbrīnums, ka dēļ tādiem kā te lielākā daļa pusi Latvijas izsūtīja uz Krieviju. Stukaču nācija. Varētu padomāt, ka ministrs meitenēs brauca, uz klubu brauca. Tiaki pēc pārtikas.

Atbildēt

to ralfam

14.12.2014. 22:36

»

ralfs

bet kā ministriem būtu pareizi jārīkojas? no rīta pie mājas jāsagaida miesasargs, tad jāiesēdina miesasargs savā autiņā un jāvizina viņš uz ministriju? un tad ministram kaut kā starp darba darīšanām ir jāiet ar kājām uz galeriju centrs vai vēl kurieni un jāstiepj cauri pus vecrīgai tā paika, lai varētu...


Zini,vecais ,priekš tam ir sieva un personīgais auto !Un kas tad bija tā frilene viņam blakus?Kā Ušakam vai Vējonim partijas cīņu biedre?Ja sieva,kā tā tur gadījās?
Atbrauc mājās no darba ,paņem savu auto/ deklarācijā ir !/ un dragā uz visiem lielveikaliem!Kur problēma?Kuram ministram kaut papēdis pāršauts lai tā vazātu līdzi apsardzi? Tagadejā spīkere taču atteicās daļēji no apsardzes ko NEDARĪJA Āboltiņa.Kuram viņi vajadzīgi tie valdības blēži?Mazvērtības kompleksa uzprišināšanai !!Blēžu bars !

Atbildēt

un

14.12.2014. 22:24

»

interesanti gan

Tātad par valsts naudu pirktu papīru personiskām vajadzībām drīkst izmantot, bet izkāpt no dienesta auto lai nopirktu pārtiku nedrīkst. Ģeniāli


Papīru drīkst izmantot tikai darbā. Izkāpšana no dienesta auto - šofera laika nelietderīga tērēšana, maksa par autostāvvietu u.t.t.
Bet stāsts nav par papīru - stāsts ir par to, ka Kozlovskis lieto dienesta auto neatbilstoši likumā noteiktajam un tādējādi apzog nodokļu maksātājus. Un dienesta auto nav paredzēts braukšanai pēc darba uz mājām.

Atbildēt

Lasitajs

14.12.2014. 22:22

Es tikai nesapratu vai šī kundze bija ministra sieva.SKY veikalu ar miesassargiem apmelēja arī Solvita.Varbūt tagad ministrs izpilda Solvitas miesassarga funkcijas un palīdz viņai iepirkties.Tātad-pildīja darba pienākumus un nav ko pārmest valsts līdzekļu izmantošanu.
Un vispār-cik ierēdņu izmanto dienesta auto braukšanai uz mājām un pa ceļam iebraucot veikalā.
Lapsa varētu vadošajām personām,ne tikai ministriem,bet arī valsts sekretāriem un VSV uzdot jautājumu par dienesta autotransportu izmantošanu braucot uz mājām, ar šoperīti un pašiem, un tad varētu spriest tikai par vienu ministru un viņam pārmest.Domāju,ka atklātos superīga informācija un Kozlovskis būtu nevainīgs jēriņš.Šim ministram vismaz rakstā minētais likums varētu būt piemērojams,bet pārējiem klerkiem pamatojums varētu būt stipri apšaubāms.Kaut gan pilni kapi ir ar neaizstājamiem cilvēkiem,kuriem pēkšņi būtu jābūt darbā.

Atbildēt

interesanti gan

14.12.2014. 22:21

»

un

Darbā darba laikā drīkst lietot par valsts naudu pirkto papīru. Bet zagt papīru un nest lietošanai uz mājām savā privātajā atejā - nedrīkst. Ceru, ka papīru un elektrospuldzes Kozlovskis nezog


Tātad par valsts naudu pirktu papīru personiskām vajadzībām drīkst izmantot, bet izkāpt no dienesta auto lai nopirktu pārtiku nedrīkst. Ģeniāli!

Atbildēt

un

14.12.2014. 21:56

»

jā, plēē!

Un par valsts naudu pirkto tualetes papīru arī nelietis darbā lieto


Darbā darba laikā drīkst lietot par valsts naudu pirkto papīru. Bet zagt papīru un nest lietošanai uz mājām savā privātajā atejā - nedrīkst. Ceru, ka papīru un elektrospuldzes Kozlovskis nezog.

Atbildēt

zed

14.12.2014. 21:39

Kozlovska iznāksana no skapja!!

Atbildēt

jā, plēē!

14.12.2014. 21:34

»

un

Kaut kā neizskatās, ka viņš zagtu darba laikā. Pēc darba laika drīkst


Un par valsts naudu pirkto tualetes papīru arī nelietis darbā lieto!

Atbildēt

nu tad neko

14.12.2014. 20:42

Eu, Rihards, nevajadzēja Gudermani aiztikt. Tagad tādu rakstu sērijas daudz būs.

Atbildēt

un

14.12.2014. 20:28

»

nu

Kaut kā neizskatās, ka viņš iepirktos darba laikā


Kaut kā neizskatās, ka viņš zagtu darba laikā. Pēc darba laika drīkst?!

Atbildēt

OLGA

14.12.2014. 19:52

TIK LIELS UN APAĻS PUISIS, JAU PATS NEVAR PĀRVIETOTIES, PAT UZ VEIKALU....ĻOTI TGUVU JĀPIEVED

Atbildēt

nu

14.12.2014. 19:37

»

tieši tā

lai iepērkās PĒC darba laika, pa ceļam uz troļļuku


Kaut kā neizskatās, ka viņš iepirktos darba laikā.

Atbildēt

inspektors Robins Huds

14.12.2014. 19:00

»

izsekosim

vai apakšbikses mazgā pats


Lai mazgā pats, bet lai nezog un nepērk veļas pulveri par nodokļu maksātāju naudu!

Atbildēt

izsekosim

14.12.2014. 18:55

vai apakšbikses mazgā pats

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...