Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

05.03.2023. 19:40

Šo Ēku cēla mans Tēvs Z.V. Advokāts M. Murnieks. Māja drošības labad vienmēr bija uz omes vārda. Biju spiests uz 10 gadiem emigrēt uz Skandināviju, jo rakstā minēta persona nodzēra manu universitātes naudu, kura tika iegūta pēc nāves no mana tēva kolēģiem.

Tajā laikā man bija 16 gadu, raksta minēta persona ir pa mani 8 gadus vecāks. Viņu uzaudzināja mans tēvs, viņš ir mātes ārlaulības pieņemtais bērns no nezināma žīda.

Atbraucot no skandivijas sāku rūpēties par omu. Šie cilvēki centās ar visu varu dabūt manu vecmammu pansionāta. Atstaja dzīvot antisanitariskos apstākļos. Covid laikā omai palika slikti. Izsaucu ātros. Tad konstatēju ka oma dzīvo ar PSRS pasi. Bankas konti tika atņemti un meita maksāja ar omas divām pensijām savus kredītus. Dzīvokļos bija tā nolaists, ka tur bez maskas nevarēja iejiet. Edienu vecmammai viņi meta pie mājas durvīm, un parasti ātri devās prom. Vecmammai tika rakstīti antidepresanti xanax no kuriem arī var nepiecelties 84’gadu vecumā. Paņemu 2 maisus ar zālēm un iegāju aptieka “ Barona centra “
Uzprasīt aptiekas darbiniekiem, kam šis zāles
Ir domātas. Atbilde bija tāda: “ Vai Jūs gribat omu kosmosā palaist ? “

Tad atņemu L. kaimiņam visas pilnvaras. Par mani tika safabricētas krimināllietas. To darīja zem sava vārda parazīts kurš uzdodas par policijas ģenerāli A. Garonskis. Mātes dzīves biedrs. Viņš mīlēja fiziski aizskart savas iepriekšējās dzīves biedrenes.
Šīs lietas tika izbeigtas uzņemos atbildību par omu. Jūnija 10.06.2022 man bija komandējums uz naftas platformām Zviedrijā. Par to laiku šīs personas lika melot B. kaiminai LR pasu daļā pa nozaudētiem dokumentiem. ( 1.5 mēneša laikā uztaisīju omai 3 pases )

Izbraucot uz Zviedriju oma atkal ieguva jaunus dokumentus. Pēc tā L. A kaimina kurai ir lielas kredītsaistības parakstīja momentāli īpašumus uz teksta minēto personu. Nākamajā dienā jau ir mistisks kredīts.

Vienā dienā piecēlos un sapratu, ka mani tuvākie pēc idejas cilvēki ir afēristi krāpnieki.

Pilsēta runā ka tekstā minētā persona ir pārijies xanax tabletes jo bija atkal uzsēdies uz kortja ar cigareti un svecēm sašnaucies atslēdzies. Sāka degt matracis. Matraci panikā meta āra pa logu, tāpēc ir apdegusi roka ( zagļiem vidējos austrumos par zagšanu rokas cirta nost )

Bet slimnīca kur viņu pratināja zem tabletēm, smagiem antidepresantiem viņš melo apdrošinātājiem, ka aizdegas otrā dzīvokļa stūri novietotās Ikea lampiņas. 🤣

Bērnībā tekstā minēta persona, vienmēr visur uz sienām parakstījās kā “ antropogēnie dendramutants “

Dotajā brīdi mani uzmeta uz tēva
Māju, un universitātes naudu. Nelietojiet alķīti. Uzmanieties no šis personas. Viņš ir psihiski nestabils bisexuāls atkarībnieks. Kad viņu pamet vīrieši vai sievietes. Viņš parasti viņiem draud ar pašnāvību.

Atbildēt

Yes

05.03.2023. 17:36

Pabāza murmuli apakšā, naudu gan jau bija jāatdod citam, tik vien kā 20 gramiem kokaīna atstāja

Atbildēt

Opis

05.03.2023. 16:05

Nu nepatika viņa lekšana citiem acīs, sagaidīja momentu un tagad noēdīs,kā savā laikā noēda Lembergu,kurš ja nemaldos bija pirmajā vietā par ministru prezidentu,nu tad arī noēda,tur kungi par krēslu rīkli pārgrauzīs,čīkst kā grūti par deputātu strādāt,bet ko tad laužas seimā,tā kā Kaimiņam būs pagrūti !!!

Atbildēt

> Bb

05.03.2023. 13:13

»

Indullis Dirka

Drīz man būs svaga pļutka


Kas arī bija jāpierāda:

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim.

Veseļojies, plānprātiņ Bb/HT/TH-NEKĀ, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

akers

05.03.2023. 10:40

Pat ja Ukraina uzvarēs, viņi var pakāst pēc kara. PSRS ir lūzeri pēc kara. Un ar to ukrainieti ir viens kopīgs patoss. Pēc kara ... Ahmatova kašačim vizgom - no nazad k ķebe ja ņe vernusj.

Atbildēt

akers

05.03.2023. 10:35

No can do. 2000 gadi kristietības.

Atbildēt

akers

05.03.2023. 10:34

La confiance n'a plus de prix lorsqu'on la partage avec des hommes corrompus. Saint-Juste. Ja Ukraina neieslēgsies REŽĪMĀ, viņi vēl var pakāst.

Atbildēt

ne viens vien līgumiņs

05.03.2023. 07:37

»

Viltnieks

Nu ko var ņemties...


...galv. beztermiņa ar JKP - KĀ jau //pieprasītam// KULTŪRAS DARBONIM...ielecot saeimā ar //RETĀM// PADIBENĒM sūdaino partiju PAKAĻLISTĒS !....

Atbildēt

Indullis Dirka

05.03.2023. 02:30

»

> Bb

Uzraksti ko gudru, interesantu! Apsaukāšanās nenozīmē būt gudram


Drīz man būs svaga pļutka.

Atbildēt

> Bb

05.03.2023. 01:41

»

Indullis Durka

Tapēc mani nepublicē, bet apskauž - esu traumēc, cenzēc un polītiski represēc


Uzraksti ko gudru, interesantu! Apsaukāšanās nenozīmē būt gudram.
Vai arī - tas ir vienīgais "radošums", uz ko tu biji un esi spējīgs?
Esot taču "virzīts un tālu ticis" - cik "tālu" un kā to vari pierādīt?
Apsaukāšanās un lamas pierāda pretējo - necik "tālu" neesi ticis.

Atbildēt

Nu

04.03.2023. 19:54

»

Nu

bet tā jau ir visiem labi zināmā LPSR laiku blatu-graugu būšana. Tas nav kas jauns


un šī lieta caurauž visu LV sabiedrību kā slimība-no augšas līdz apakšai...

Atbildēt

Nu

04.03.2023. 19:52

bet tā jau ir visiem labi zināmā LPSR laiku blatu-graugu būšana. Tas nav kas jauns.

Atbildēt

Dž. Kavassilas

04.03.2023. 18:29

https://youtu.be/Nsz0UfJkP28

Atbildēt

Bb

04.03.2023. 17:55

»

Viltnieks

Nu ko var ņemties...


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Pasīvais esmju.

āprāccs ar kādiem mēsliem ir piebāztas Jūsu galvas!!!!

Driz man būs jauna pļutka palagos.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (Bb/HT/TH-NEKĀ)

04.03.2023. 17:49

»

Indullis Durka

Pļutkas rodas no pilnmēness un kvarca lampas


Uz visu dumjo galvu smagi slimais pietiek.skapja plānprātiņ Bb - tevi taču cilvēcīgi brīdināja jau gadiem ilgi un teju ikdienišķi regulāri:

tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Personīgi mani nebūt neaizskar tavi regulāri izkārnītie mēsli komentāros, tādas riebeklības nebūt nav gudrība, bet gan tieši pretēji. Taču tu ar savu plānprātiņa klātbūtni un mentālā invalīda kroplībām aizskar ne tikai Latvijas zemi, bet arī pat šo pašreizējo "valsti", kā arī ikvienu lasītāju, nolamājot viņus viszemiskākajā veidā un savos plānprātiņa komentāros rakstot visderdzīgākās un perversākās cūcības un rupjības.

Ir sacīts, pietiek.skapja plānprātiņ Bb: "Kā sauc - tā atskan." Un, arī: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts." Tāpēc - turpini vien gaidīt un saņemt "godam" pelnītu samaksu, 6. palātas sanitāra labākais draugs pietiek.skapja plānprātiņ Bb!

Veseļojies, plānprātiņ Bb/HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

pilnīgi pofig

04.03.2023. 17:14

muļķuzemes bio-gaļas izstrādājumu atkritumu pisness.

Atbildēt

04.03.2023. 16:49

»

Fuktuks

tak ir izbeidzies, tam vairs neko uzprasīt nevar


Tam tak nav nozīme. Pasūtīja apdirst, vot arī apdirš. Saturam nav nozīmes. Maksā par reizi. Gabaldarbs jeb gabaldirsiens. Tu tak sūdu nepārbaudi un tā kvalitāti nevērtē.

Atbildēt

āprāccs

04.03.2023. 16:38

ar kādiem mēsliem ir piebāztas Jūsu galvas!!!!

Atbildēt

Fuktuks

04.03.2023. 16:31

tak ir izbeidzies, tam vairs neko uzprasīt nevar.

Atbildēt

kkk

04.03.2023. 16:08

Man arī ir jautājums - kā šitais klauns tika pie tāda kredīta?
Parastam pilsonim nav viegli pat prastu kontu atvērt - pirms neesi pierādījis ka neesi kamielis.
Kāpēc tāda pretimnākšana šim KLAUNAM?

Atbildēt

:)

04.03.2023. 15:58

nopirkts akts ...

Atbildēt

Viltnieks

04.03.2023. 15:09

Nu ko var ņemties?!

Pierādīja, ka viņam JRT beztermiņa viena aktiera izrādes projekts, un beigta balle. Droši, ka viņam arī attiecīgs līgums ar teātri ir- faktiski- ar LV valsti.

Starp citu, tie citi aktieri izrādē ir tik švaki, ka AK vajadzētu par darbu saņemt atlīdzību 50% no kases. Bet AK, m**ta, labs. ;)

Atbildēt

223

04.03.2023. 14:51

Šitādi mērgļi ir jāizolē no sabiedrības, cietums viņa mājas. Tagad saimā sēž vēl viens, kurš apzadzis bija aizsardzības ministriju, bija sodīts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...