Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

29.07.2020. 14:24

»

Aga

Esmu ar mieru iztirgot visus savus īpašumus par pusi no plānotās kadastrālās vērtības. Būšu nopelnījis 100%.Tagad padomājiet vēlreiz kādos mākoņos tiek stumtas kadastrālās vērtības


Varu uzmest aci sarakstam ar īpašumiem? Es tagad kā reiz aktīvi meklēju kādu pirmo īpašumu.

Ja vien tā nav tāda plika diršana.. :D

Atbildēt

Raitis

28.07.2020. 18:49

Piekrītu jaunajam kadastrā vērtējumam ,tiki ar vienu noteikumu,ja īpašniekam sagribas(savajagas) pārdot savu īpašumu un ,ja mēneša laikā neviens par kadasstrālo vērtību vai protams augstāku to nenopērk,tad valsts institūcijām tas jāatpērk par noteikto kadastrālo vērtību!!!Savādāk visi pakāpeniski pārdos pa lēto vai,ja nevarēs samaksāt nodokļus valsts:) tiesu izpildītāju personā visu aņems par nodokļu parādiem-neviens mūs neaizsargās ,jo tie kas pie siles iztērēs visu-lai cik nemaksātu nodokļus!!!

Atbildēt

xxx

28.07.2020. 06:52

Aprēķins tiešām nav objektīvs - apskatījos sava dzīvokļa nākotnes kadastu. Vērtība ir noteikta 64000eur. tirgus cenas ir 48000-72000eur kaut vai apskatot ss.lv. Faktiski cenu nosaka mājas stāvoklis, cik remontētas kāpņu telpas un galvenokārt pats dzīvoklis vai ir ar mēbelēm un kāds ir remonts un iekārtojums. Dzīvokļa remonta kvaitāte nevar ietekmēt tipveida kadastra vērtību.
Kadastra vērtībai pēc būtības ir jānosaka ēkas pliku sienu un zemes vērtību.

Atbildēt

Dzintars

28.07.2020. 06:08

Tiešām ideāls veids kā pilnīgi iznīcināt Latvijas ekanomiku,tikt vaļā no Latvijas iedzīvotājiem un saražot jaunus bezpajumtniekus.

Atbildēt

Aga

27.07.2020. 19:11

Esmu ar mieru iztirgot visus savus īpašumus par pusi no plānotās kadastrālās vērtības. Būšu nopelnījis 100%.Tagad padomājiet vēlreiz kādos mākoņos tiek stumtas kadastrālās vērtības!

Atbildēt

Hihi

27.07.2020. 16:51

Ejiet, oastalas, karojoet vel par šo valsti

Atbildēt

SVF, PB

27.07.2020. 12:19

»

Jā, bet

Viss jau ir pareizi, rakstā minētie argumenti vērā ņemami, bet... nav jau tam VZD dots uzdevums izstradāt adekvātu kadastrālo novērtējumu. Cik var saprast, VZD ir dots uzdevums maksimāli palielināt kadastrālo novērtējumu. UN to viņi arī dara. KĀds tur augšā ir izdomājis, ka valsts kasi varētu labi papildināt...


Mēs taču jau agrāk un tagad no jaunna sludinam valdībai - ņemiet naudu no nabagiem, no tautas, kuriem kopā ar miljonāriem bankās ir daudz naudas, tautai algas ir par lielu (vidējās). To ka algas par lielu, laikam atkārtoja mūs SVF, izteica Facebook arī Jaunā Laika - atvainojos Jaunās Vienotības fīrers Krišjānis Kariņš. Un tad deva rīkojumu VZD - celt kadastrālo, sodīt tautu, atņemt naudu, atņemt APLOKŠŅU NAUDU. Neviens nepieasīsies - mēs ceļa, pareizāk, nosakām "īsto" īpašumu vērtību (ha, ha, muļķus var muļķot). Te nu sacēlās kājās biezais gals, sajuta "nodokļu celšanas smaku", kad JKP - Jānis Bordāns lika priekša atbrīvot tautu no sloga līdz 100 000, cik bezkaunīgs"" šis ministrs, gādā par tautu un mms grib paņemt vēl, sodīt grib, lai to maksā bagātie. Nekas nebūs, mēs viņu nomelnosim, lai neievēl Rīgas domē, pasūtīsim "reitingu", ka neiekļūs Rīgās domē un tad Saeimā arī un tauta klausa "reitingus" un par tiem, kuri nolemti, lai neieklūsyt deputātos, arī nebalso.

Kā nosaka "reitingi", tā balso tauta, vēlētāji - auni un braukdami par politisk tiltu - iekrīt un rītā gaudo - atkal ievēlēti tie paši vecie blēži.

Mēs, PB, SVF priecājamies.

Atbildēt

Uldis

27.07.2020. 12:01

»

kurmis

Interesanti,kad sāks izmaksāt kompensācijas ēku īpašniekiem,kuriem varmācīgi tika atsavināta zeme zem ēkām,tā liedzot tās izmantot pēc ēku statusā un radot morālus un materiālus zaudējumus


Eku īpašnieku zeme bija pašvaldību zeme. Tad pašvaldības zemi pārdeva par 0,72 santīmi par 1 kv m, ar izpirkuma tiesībām 5 gadi. Tas notika īsi pirma okupācijas un faktiski 90 % zeme nbija izpirkta. Tagad "zelta mantinieki" gaudoja, ka lai 4.Maija latvija atdod zemi, denacionalizē.

Vispirms bija jāliek izmaksāt vai lai pierāda, kad, cik ir samaksājuši, cik naudas aizņēmās no Latvijas hipotēku bankas un cik atdeva, atmaksāja, tikai tad būtu varējis runāt par denacionalizāciju vai ja apbūvēt - kompensāciju.
Tu zini, ka visi jaunizceptie īpašnieki ir vislielākie parazīti un viņi te plātās ar savu varenību, cik kāri esot komunisti, proletariāts uz viņu (viņzagto, izkrāpto) mantu.

Tagad - TĒVZEMIEŠI/LNNK nekaunīgi sl;udināja demnacionalizāciju, kas saprotama ar dāvinājumu.

Tad kur ir taisnība -tagad apdāvinātie pārdeva dāvanu - zemi un uzpircēji mauc ādu tautai, nabagiem un klaigā - komunisti uz mūsu "tēvzemes zemītes" uzbūvēja okupantu daudzstāvenes un zemi grib dabūt bez maksas vai nemaksā nomas maksu.

Jums nepienākas maksa ne centa par zemi! STOP, nagu maucēji (nu, ne visi). Normālie mantinieki ir saprotoši un pret viņiem nav pretenziju.

Atbildēt

Jau bija desmitkāršota

27.07.2020. 11:25

Tu nemz nezini, ka 2008. gada un turpmākajos gados kadastrālo vērtību, ar Pasaules bankas un/vai SVF svētību un ieteikumu, lai sodītu tautu, pareiznāja ar desmit un neviens neko nezināja un "nepīkstēja".
Kādam zemes īpašumam kadastrālā vērtība bija
14000 latu, kuru paaugstināja uz 128 000, bet tad paaugstināja vēl un šī kadastrālā vērtība jau ir 162 000 (jā, EUR). SKAISTI, vai ne.

Cik liela būs tagad?

Jau tagad PIESPIEDU nomnieki saņem desmitiem tūkstošus no dzīvokļiem. Tā ir "zelta naudas raktuve" Latvijā.

Atbildēt

Jā, bet

27.07.2020. 10:45

Viss jau ir pareizi, rakstā minētie argumenti vērā ņemami, bet... nav jau tam VZD dots uzdevums izstradāt adekvātu kadastrālo novērtējumu. Cik var saprast, VZD ir dots uzdevums maksimāli palielināt kadastrālo novērtējumu. UN to viņi arī dara. KĀds tur augšā ir izdomājis, ka valsts kasi varētu labi papildināt ar nekustāmā īpašuma nodokļa palīdzību. Bet pašus nodokļa procentus dubultot nevar, jo tad mums iznāks lielākais nekustāmā īpašuma nodoklis pasaulē. Tāpēc atrasts "ģeniāls", mūsu valstsvīru piekoptajai politikai un prāta spējām atbilstošs risinājums - jādubulto kadastra vērtība. Kāds tam būs sekas, tas varas krēslos sēdošos neinteresē. Viņus interesē nauda savām algām, prēmijām, piemaksām un uzdzīvei. Bet tautiņa - gan jau tautiņa pacietīs un norīs arī šo krupi.

Atbildēt

Aga

27.07.2020. 07:01

Drīz VZD darbinieki baidīsies atzīties, ka viņi strādā VZD.

Atbildēt

Lai sāk biezie ar sevi

27.07.2020. 06:14

Komentētājam Viedoklis tik var piekrist kā naglai uz galvas trāpīts. Redziet tā vertēšana ir no sākta gala interesanta. Vērtētāji novertē greznu māju par 20 latiem, bet vecu māju par 200 latiem. Kā ar vērtētāju sarunāsi tā būs viņš tak ar cilvēks kas grib ļoti labi dzīvot nevis eksistēt.Lati man patīk labāk kā stabila nauda un pašiem sava bijusi. Skaidrs viens eiropas un amerikas kungiem naudu vajag tad nu šī īpašumu lieta virzīta. Vzd labi ir sashēmojusi šo sistēmu kam smieklīgs nodoklis kam nepanesams.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

27.07.2020. 02:06

»

Ainars Ērglis, Ideju institūts

Portālam “Pietiek” savus darbus devu publicēt no 2013.gada aprīļa sākuma līdz 2020.gada maija sākumam, kad atsaucu iesniegtos darbus, lai izbeigtu sadarbību ar Lapsu viņa pilnīgi negaidītās, šokējošās melni unikālās morālās attieksmes dēļ. Lapsa manus darbus publicēja bez redakcionālas iejaukšanās – ...


Nu, vispār jau diezgan skaidrs, ka, piemēram, pieprasīto kukuļu apmēru tādā reitingā būtu diezgan savdabīgi iekļaut. :)) Un kurš nu būtu muti vēris vaļā par maldināšanu un citām “jaukām” darbībām – vispār to vajadzētu izstāstīt Aivaram, ka šāds klejo apkārt un gan jau arī Saeimā līdz ceturtdienai nonāks –> lai just in case painformē savus Dombrovskus u.c., kas šis par putnu, kas tik vēlīgi norāda uz kļūdām un maldināšanu. Ja nu viņi nesaslēdz vai kā.

Papildus tam:- Doing Business jau ir tikai viens piemērs, bet tam līdzās ir reālā dzīves pieredze, ar ko saskaras uzņēmēji un tā tālāku investīciju piesaistē nostrādā vēl tiešāk nekā reitingi – to jau mēs Endziņa komentā rakstījām, ja kas;- tas pats Doing Business, kura pētījuma anketu izpētīju, reitingā ņem vērā ne tikai dienu skaitu un izmaksas, bet prasa arī industrijas “spēlētājus” norādīt, vai attiecīgajā valstī ir veiktas kādas likumdošanas reformas, kas uzlabo vai, gluži otrādi, pasliktina situāciju konkrētajā jomā u.tml. –> tā ka nav jau tik “vienvirziena” tas viss. Jā, par izmaksām gan tur rakstīts “tikai oficiālie fee, neņemot vērā kukuļus u.tml.” Pasarg dies’, kādā vietā mēs būtu, ja tos ņemtu vērā. :)) Labi, tā ironija, bet arī varbūt kādam diskutējot noder.

Atbildēt

Te ir atbilde

26.07.2020. 21:25

Tieslietu ministram Jānim Bordāna k-gam
Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora p.i. Inetai Baldiņas k-dzei

/Saistībā ar Valsts zemes dienesta izsludināto Ministru kabineta noteikumu projektā „Noteikumi par kadastrālo vērtību bāzi 2022., 2023., 2024. un 2025. gadam”/

Denacionalizēto māju tiesību biedrība "AUSMA" pilnībā pievienojas Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijai, ka "Valsts zemes dienests ir radījis kļūdainu un nepareizu jauno kadastrālo vērtību projektu, kas var radīt zaudējumus visai tautsaimniecībai".
Jo sevišķi biedrība uztraucas par "PIESPIEDU" (krimināls vārds piespiedu) NOMAS ZEMES, pareizi - DALĪTĀ ĪPAŠDUMA zemes kadastrālās vērtības noteikšanu, ar kuru jau tagad smacē nost 110 000 dzīvokļu vai ap 300 000 cilvēku tiesības uz pastāvēšanu, uz jumtu virs galvas, jo šī zeme ir PUBLISKA zeme, ko lieto visa sabiedrība un kura ir APGRŪTINĀTA ar dzīvojamām ēkām un būvēm (GARĀŽĀM), tai ir nemainīga vēŗtība, tai nav ienesīguma, tā nenes nekādus augļus, tās vērtība ir 1:1 Vecrīgā un Ķengaragā, Olaimē un Aizkraulē, jo šai zemei ir visur vienāda funkcionālā nozīme – būves uzturēšana un apsaimniekošana, tā nevar tikt vērtēta kā apbūves zeme.
Pēc 1. Brīvās Latvijas laika likumdošanas (1938,. gads) - likuma "Nodokļu likme" šai zemei nav vērtības, to nevērtē atsevišķi no ēkas, būves, tas ir, to vērtē un apliek ar NĪN kā vienu īpašumu. Tā ir noziedzīga rīcība vērtēt šo zemi kā apbūves zemi un kārst naudu par zemi, kurai bija jābūt mājas, būves īpašumā, vienalga, ar izpirkumu pēc 1938.gada cenām vai bez izpirkuma, mantiniekiem kompensējot ar citu zemi vai izmaksājot kompensāciju sertifikātos. Tagad tā zeme ir vairāk kā 90 % pārpircēju rokās, kas iegūta ar pirmpirkuma tiesību pārkāpumu.
VZD lūdzam, neatkarīgi no tā, kas ir uzdevis tā Jums rīkoties, pārtraukt terorizēt milzīgu masu dzīvokļu īpašnieku ar negodīgu, kriminālu kadastrālo vērtību noteikšanu "dalītā īpašuma" zemei – zeme zem daudzdzīvokļu mājām un citām būvēm.
Tieslietu ministru Jāni Bordāna k-gu lūdzam:
- nevirzīt, kā Jūs izteicāties, JAUNO KADASTRĀLO VĒRTĪBU, kamēr pieņems likumu, ka no NĪN atbrīvo īpašumus līdz 100 000 EUR vērtībā:
- nevirzīt uz pieņemšanai jaunu kadastrālo vērtēšanu, kamēr zemei zem DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀM un citām būvēm tiks noteikta patiesa, godīga kadastrālā vērtība atbilstoši Satversmes tiesa spriedumā lietā Nr. 2010-22-01, ņemot vērā apgrūtinājumus ar komunikācijām, ar būvēm, ar piebraucamiem ceļiem utt.

Pielikumā: Atzinums saistībā ar Valsts zemes dienesta izsludināto Ministru kabineta noteikumu projektā „Noteikumi par kadastrālo vērtību bāzi 2022., 2023., 2024. un 2025. gadam un par likumprojektu “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likums”

Atbildēt

kurmis

26.07.2020. 20:56

Interesanti,kad sāks izmaksāt kompensācijas ēku īpašniekiem,kuriem varmācīgi tika atsavināta zeme zem ēkām,tā liedzot tās izmantot pēc ēku statusā un radot morālus un materiālus zaudējumus.

Atbildēt

viedoklis

26.07.2020. 20:50

Ļausim lai jau viņi "vērtē",kad tautai mērs būs pilns tad viņa patiešām " novērtēs" vērtētājus un tad es negribētu būt viņu vietā.Nelietība neaizmirstas tik ātri, tā vienmēr būs tikai nelietība,pat tad ja tā ir likumīga nelietība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....