Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

29.07.2020. 14:24

»

Aga

Esmu ar mieru iztirgot visus savus īpašumus par pusi no plānotās kadastrālās vērtības. Būšu nopelnījis 100%.Tagad padomājiet vēlreiz kādos mākoņos tiek stumtas kadastrālās vērtības


Varu uzmest aci sarakstam ar īpašumiem? Es tagad kā reiz aktīvi meklēju kādu pirmo īpašumu.

Ja vien tā nav tāda plika diršana.. :D

Atbildēt

Raitis

28.07.2020. 18:49

Piekrītu jaunajam kadastrā vērtējumam ,tiki ar vienu noteikumu,ja īpašniekam sagribas(savajagas) pārdot savu īpašumu un ,ja mēneša laikā neviens par kadasstrālo vērtību vai protams augstāku to nenopērk,tad valsts institūcijām tas jāatpērk par noteikto kadastrālo vērtību!!!Savādāk visi pakāpeniski pārdos pa lēto vai,ja nevarēs samaksāt nodokļus valsts:) tiesu izpildītāju personā visu aņems par nodokļu parādiem-neviens mūs neaizsargās ,jo tie kas pie siles iztērēs visu-lai cik nemaksātu nodokļus!!!

Atbildēt

xxx

28.07.2020. 06:52

Aprēķins tiešām nav objektīvs - apskatījos sava dzīvokļa nākotnes kadastu. Vērtība ir noteikta 64000eur. tirgus cenas ir 48000-72000eur kaut vai apskatot ss.lv. Faktiski cenu nosaka mājas stāvoklis, cik remontētas kāpņu telpas un galvenokārt pats dzīvoklis vai ir ar mēbelēm un kāds ir remonts un iekārtojums. Dzīvokļa remonta kvaitāte nevar ietekmēt tipveida kadastra vērtību.
Kadastra vērtībai pēc būtības ir jānosaka ēkas pliku sienu un zemes vērtību.

Atbildēt

Dzintars

28.07.2020. 06:08

Tiešām ideāls veids kā pilnīgi iznīcināt Latvijas ekanomiku,tikt vaļā no Latvijas iedzīvotājiem un saražot jaunus bezpajumtniekus.

Atbildēt

Aga

27.07.2020. 19:11

Esmu ar mieru iztirgot visus savus īpašumus par pusi no plānotās kadastrālās vērtības. Būšu nopelnījis 100%.Tagad padomājiet vēlreiz kādos mākoņos tiek stumtas kadastrālās vērtības!

Atbildēt

Hihi

27.07.2020. 16:51

Ejiet, oastalas, karojoet vel par šo valsti

Atbildēt

SVF, PB

27.07.2020. 12:19

»

Jā, bet

Viss jau ir pareizi, rakstā minētie argumenti vērā ņemami, bet... nav jau tam VZD dots uzdevums izstradāt adekvātu kadastrālo novērtējumu. Cik var saprast, VZD ir dots uzdevums maksimāli palielināt kadastrālo novērtējumu. UN to viņi arī dara. KĀds tur augšā ir izdomājis, ka valsts kasi varētu labi papildināt...


Mēs taču jau agrāk un tagad no jaunna sludinam valdībai - ņemiet naudu no nabagiem, no tautas, kuriem kopā ar miljonāriem bankās ir daudz naudas, tautai algas ir par lielu (vidējās). To ka algas par lielu, laikam atkārtoja mūs SVF, izteica Facebook arī Jaunā Laika - atvainojos Jaunās Vienotības fīrers Krišjānis Kariņš. Un tad deva rīkojumu VZD - celt kadastrālo, sodīt tautu, atņemt naudu, atņemt APLOKŠŅU NAUDU. Neviens nepieasīsies - mēs ceļa, pareizāk, nosakām "īsto" īpašumu vērtību (ha, ha, muļķus var muļķot). Te nu sacēlās kājās biezais gals, sajuta "nodokļu celšanas smaku", kad JKP - Jānis Bordāns lika priekša atbrīvot tautu no sloga līdz 100 000, cik bezkaunīgs"" šis ministrs, gādā par tautu un mms grib paņemt vēl, sodīt grib, lai to maksā bagātie. Nekas nebūs, mēs viņu nomelnosim, lai neievēl Rīgas domē, pasūtīsim "reitingu", ka neiekļūs Rīgās domē un tad Saeimā arī un tauta klausa "reitingus" un par tiem, kuri nolemti, lai neieklūsyt deputātos, arī nebalso.

Kā nosaka "reitingi", tā balso tauta, vēlētāji - auni un braukdami par politisk tiltu - iekrīt un rītā gaudo - atkal ievēlēti tie paši vecie blēži.

Mēs, PB, SVF priecājamies.

Atbildēt

Uldis

27.07.2020. 12:01

»

kurmis

Interesanti,kad sāks izmaksāt kompensācijas ēku īpašniekiem,kuriem varmācīgi tika atsavināta zeme zem ēkām,tā liedzot tās izmantot pēc ēku statusā un radot morālus un materiālus zaudējumus


Eku īpašnieku zeme bija pašvaldību zeme. Tad pašvaldības zemi pārdeva par 0,72 santīmi par 1 kv m, ar izpirkuma tiesībām 5 gadi. Tas notika īsi pirma okupācijas un faktiski 90 % zeme nbija izpirkta. Tagad "zelta mantinieki" gaudoja, ka lai 4.Maija latvija atdod zemi, denacionalizē.

Vispirms bija jāliek izmaksāt vai lai pierāda, kad, cik ir samaksājuši, cik naudas aizņēmās no Latvijas hipotēku bankas un cik atdeva, atmaksāja, tikai tad būtu varējis runāt par denacionalizāciju vai ja apbūvēt - kompensāciju.
Tu zini, ka visi jaunizceptie īpašnieki ir vislielākie parazīti un viņi te plātās ar savu varenību, cik kāri esot komunisti, proletariāts uz viņu (viņzagto, izkrāpto) mantu.

Tagad - TĒVZEMIEŠI/LNNK nekaunīgi sl;udināja demnacionalizāciju, kas saprotama ar dāvinājumu.

Tad kur ir taisnība -tagad apdāvinātie pārdeva dāvanu - zemi un uzpircēji mauc ādu tautai, nabagiem un klaigā - komunisti uz mūsu "tēvzemes zemītes" uzbūvēja okupantu daudzstāvenes un zemi grib dabūt bez maksas vai nemaksā nomas maksu.

Jums nepienākas maksa ne centa par zemi! STOP, nagu maucēji (nu, ne visi). Normālie mantinieki ir saprotoši un pret viņiem nav pretenziju.

Atbildēt

Jau bija desmitkāršota

27.07.2020. 11:25

Tu nemz nezini, ka 2008. gada un turpmākajos gados kadastrālo vērtību, ar Pasaules bankas un/vai SVF svētību un ieteikumu, lai sodītu tautu, pareiznāja ar desmit un neviens neko nezināja un "nepīkstēja".
Kādam zemes īpašumam kadastrālā vērtība bija
14000 latu, kuru paaugstināja uz 128 000, bet tad paaugstināja vēl un šī kadastrālā vērtība jau ir 162 000 (jā, EUR). SKAISTI, vai ne.

Cik liela būs tagad?

Jau tagad PIESPIEDU nomnieki saņem desmitiem tūkstošus no dzīvokļiem. Tā ir "zelta naudas raktuve" Latvijā.

Atbildēt

Jā, bet

27.07.2020. 10:45

Viss jau ir pareizi, rakstā minētie argumenti vērā ņemami, bet... nav jau tam VZD dots uzdevums izstradāt adekvātu kadastrālo novērtējumu. Cik var saprast, VZD ir dots uzdevums maksimāli palielināt kadastrālo novērtējumu. UN to viņi arī dara. KĀds tur augšā ir izdomājis, ka valsts kasi varētu labi papildināt ar nekustāmā īpašuma nodokļa palīdzību. Bet pašus nodokļa procentus dubultot nevar, jo tad mums iznāks lielākais nekustāmā īpašuma nodoklis pasaulē. Tāpēc atrasts "ģeniāls", mūsu valstsvīru piekoptajai politikai un prāta spējām atbilstošs risinājums - jādubulto kadastra vērtība. Kāds tam būs sekas, tas varas krēslos sēdošos neinteresē. Viņus interesē nauda savām algām, prēmijām, piemaksām un uzdzīvei. Bet tautiņa - gan jau tautiņa pacietīs un norīs arī šo krupi.

Atbildēt

Aga

27.07.2020. 07:01

Drīz VZD darbinieki baidīsies atzīties, ka viņi strādā VZD.

Atbildēt

Lai sāk biezie ar sevi

27.07.2020. 06:14

Komentētājam Viedoklis tik var piekrist kā naglai uz galvas trāpīts. Redziet tā vertēšana ir no sākta gala interesanta. Vērtētāji novertē greznu māju par 20 latiem, bet vecu māju par 200 latiem. Kā ar vērtētāju sarunāsi tā būs viņš tak ar cilvēks kas grib ļoti labi dzīvot nevis eksistēt.Lati man patīk labāk kā stabila nauda un pašiem sava bijusi. Skaidrs viens eiropas un amerikas kungiem naudu vajag tad nu šī īpašumu lieta virzīta. Vzd labi ir sashēmojusi šo sistēmu kam smieklīgs nodoklis kam nepanesams.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

27.07.2020. 02:06

»

Ainars Ērglis, Ideju institūts

Portālam “Pietiek” savus darbus devu publicēt no 2013.gada aprīļa sākuma līdz 2020.gada maija sākumam, kad atsaucu iesniegtos darbus, lai izbeigtu sadarbību ar Lapsu viņa pilnīgi negaidītās, šokējošās melni unikālās morālās attieksmes dēļ. Lapsa manus darbus publicēja bez redakcionālas iejaukšanās – ...


Nu, vispār jau diezgan skaidrs, ka, piemēram, pieprasīto kukuļu apmēru tādā reitingā būtu diezgan savdabīgi iekļaut. :)) Un kurš nu būtu muti vēris vaļā par maldināšanu un citām “jaukām” darbībām – vispār to vajadzētu izstāstīt Aivaram, ka šāds klejo apkārt un gan jau arī Saeimā līdz ceturtdienai nonāks –> lai just in case painformē savus Dombrovskus u.c., kas šis par putnu, kas tik vēlīgi norāda uz kļūdām un maldināšanu. Ja nu viņi nesaslēdz vai kā.

Papildus tam:- Doing Business jau ir tikai viens piemērs, bet tam līdzās ir reālā dzīves pieredze, ar ko saskaras uzņēmēji un tā tālāku investīciju piesaistē nostrādā vēl tiešāk nekā reitingi – to jau mēs Endziņa komentā rakstījām, ja kas;- tas pats Doing Business, kura pētījuma anketu izpētīju, reitingā ņem vērā ne tikai dienu skaitu un izmaksas, bet prasa arī industrijas “spēlētājus” norādīt, vai attiecīgajā valstī ir veiktas kādas likumdošanas reformas, kas uzlabo vai, gluži otrādi, pasliktina situāciju konkrētajā jomā u.tml. –> tā ka nav jau tik “vienvirziena” tas viss. Jā, par izmaksām gan tur rakstīts “tikai oficiālie fee, neņemot vērā kukuļus u.tml.” Pasarg dies’, kādā vietā mēs būtu, ja tos ņemtu vērā. :)) Labi, tā ironija, bet arī varbūt kādam diskutējot noder.

Atbildēt

Te ir atbilde

26.07.2020. 21:25

Tieslietu ministram Jānim Bordāna k-gam
Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora p.i. Inetai Baldiņas k-dzei

/Saistībā ar Valsts zemes dienesta izsludināto Ministru kabineta noteikumu projektā „Noteikumi par kadastrālo vērtību bāzi 2022., 2023., 2024. un 2025. gadam”/

Denacionalizēto māju tiesību biedrība "AUSMA" pilnībā pievienojas Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijai, ka "Valsts zemes dienests ir radījis kļūdainu un nepareizu jauno kadastrālo vērtību projektu, kas var radīt zaudējumus visai tautsaimniecībai".
Jo sevišķi biedrība uztraucas par "PIESPIEDU" (krimināls vārds piespiedu) NOMAS ZEMES, pareizi - DALĪTĀ ĪPAŠDUMA zemes kadastrālās vērtības noteikšanu, ar kuru jau tagad smacē nost 110 000 dzīvokļu vai ap 300 000 cilvēku tiesības uz pastāvēšanu, uz jumtu virs galvas, jo šī zeme ir PUBLISKA zeme, ko lieto visa sabiedrība un kura ir APGRŪTINĀTA ar dzīvojamām ēkām un būvēm (GARĀŽĀM), tai ir nemainīga vēŗtība, tai nav ienesīguma, tā nenes nekādus augļus, tās vērtība ir 1:1 Vecrīgā un Ķengaragā, Olaimē un Aizkraulē, jo šai zemei ir visur vienāda funkcionālā nozīme – būves uzturēšana un apsaimniekošana, tā nevar tikt vērtēta kā apbūves zeme.
Pēc 1. Brīvās Latvijas laika likumdošanas (1938,. gads) - likuma "Nodokļu likme" šai zemei nav vērtības, to nevērtē atsevišķi no ēkas, būves, tas ir, to vērtē un apliek ar NĪN kā vienu īpašumu. Tā ir noziedzīga rīcība vērtēt šo zemi kā apbūves zemi un kārst naudu par zemi, kurai bija jābūt mājas, būves īpašumā, vienalga, ar izpirkumu pēc 1938.gada cenām vai bez izpirkuma, mantiniekiem kompensējot ar citu zemi vai izmaksājot kompensāciju sertifikātos. Tagad tā zeme ir vairāk kā 90 % pārpircēju rokās, kas iegūta ar pirmpirkuma tiesību pārkāpumu.
VZD lūdzam, neatkarīgi no tā, kas ir uzdevis tā Jums rīkoties, pārtraukt terorizēt milzīgu masu dzīvokļu īpašnieku ar negodīgu, kriminālu kadastrālo vērtību noteikšanu "dalītā īpašuma" zemei – zeme zem daudzdzīvokļu mājām un citām būvēm.
Tieslietu ministru Jāni Bordāna k-gu lūdzam:
- nevirzīt, kā Jūs izteicāties, JAUNO KADASTRĀLO VĒRTĪBU, kamēr pieņems likumu, ka no NĪN atbrīvo īpašumus līdz 100 000 EUR vērtībā:
- nevirzīt uz pieņemšanai jaunu kadastrālo vērtēšanu, kamēr zemei zem DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀM un citām būvēm tiks noteikta patiesa, godīga kadastrālā vērtība atbilstoši Satversmes tiesa spriedumā lietā Nr. 2010-22-01, ņemot vērā apgrūtinājumus ar komunikācijām, ar būvēm, ar piebraucamiem ceļiem utt.

Pielikumā: Atzinums saistībā ar Valsts zemes dienesta izsludināto Ministru kabineta noteikumu projektā „Noteikumi par kadastrālo vērtību bāzi 2022., 2023., 2024. un 2025. gadam un par likumprojektu “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likums”

Atbildēt

kurmis

26.07.2020. 20:56

Interesanti,kad sāks izmaksāt kompensācijas ēku īpašniekiem,kuriem varmācīgi tika atsavināta zeme zem ēkām,tā liedzot tās izmantot pēc ēku statusā un radot morālus un materiālus zaudējumus.

Atbildēt

viedoklis

26.07.2020. 20:50

Ļausim lai jau viņi "vērtē",kad tautai mērs būs pilns tad viņa patiešām " novērtēs" vērtētājus un tad es negribētu būt viņu vietā.Nelietība neaizmirstas tik ātri, tā vienmēr būs tikai nelietība,pat tad ja tā ir likumīga nelietība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....