Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stulbais kaķis

25.10.2021. 22:00

Tiesa lokdauna laikā? Varu pastāstīt daudz ticamāku iespējamo scenāriju. Divi no trīs apsūdzētajiem saslimst ar covid-19 un no komplikācijām mirst cietuma slimnīcā. Trešais uzraksta vaļsirdīgu atzīšanos par visu. Vilks paēdis un kaza dzīva. Nav jāizmeklē slepkavības un to saistību ar patiesajaiem pasūtītājiem. Nav jāprasa Stukānam nekas. Viss acīmredzami virzās uz to.

Atbildēt

Viss ir slikti

22.10.2021. 10:30

Visi redz un saprot, ka 0 vērtība ir šim cirkam, ko sauc par tiesu varu. Bet ja nopietni, tad visa valsts ar lokdauņiem priekšgalā ir viens liels banānu fars.

Atbildēt

jautājums

22.10.2021. 09:16

kurš finansē šo šweices afērista uzturēšanos šveicē?
tas varētu būt 7 miljoni €?

Atbildēt

Ērtiks

22.10.2021. 08:29

Ah vovik.... tu vēl dzīvs mērgli .... jau būtu no cietuma izgājis un dzīvotu Eiropā ....

Atbildēt

Stabu54 Riga karlis

22.10.2021. 08:26

»

vai

kaads briinums? Vai shii buutu vieniigaa safabriceetaa lieta LV? Ne tikai kriminaallieta - arii civillietas ar vairaak nekaa diivainiem spriedumiem, kuriem, diemzheel, neuzskatiija par vajadziibu arii augstaakaa tiesa pat paskatiities - tiesa gan, pie ieprieksheejaa AT priekshseezha


Paskaties tiesu darbus par Stabu 54 3 daudzivoklu maju Pardosanu/Krapsanu, kur Grutupa kafijas pauzes nostrada, Tiesnesu vardi korupcija/advokati _Pastnieki bananijas Realitate.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

22.10.2021. 02:28

Eiropas Cilvēktiesību tiesa

1) CIP cietumu lietā
Abu Zubaydah v. Lithuania
dēļ valsts tieslietu sistēmas nenormālībām
piesprieda Lietuvai maksāt
EUR 130 000 + visi iespējamie nodokļi,
kas profesionālajā literatūrā tiek saukts par soda sankciju (punitive sanction);

2) lietā VOROTŅIKOVA v. LATVIA
2021. gadā par “nenormāliem/nenormālām” atzina kādus/kādas 10-11 Latvijas Republikas senatorus/senatores;

Atbildēt

www.govlawyer.lv

22.10.2021. 01:36

>notikuši mēģinājumi apsūdzētos ietekmēt, lai tie >vienkārši atzītu vainu

sen tik sen
Eiropas Cilvēktiesību tiesa
neatzīst paša atzīšanos.

Atbildēt

roziņš

21.10.2021. 21:54

Visu cieņu un atbalsts Šimkusam un Polijai,kā arī pārējām Višegradas valstīm.

Atbildēt

Dura lex

21.10.2021. 19:55

Vai ģenerālprokurors Stukāns, kurš šo lietu izskatīja pirmo reizi, publiski atvainosies apsūdzētiem, kurus viņš ar vieglu roku atzina par vainīgiem un piesprieda tiem mūža ieslodzījumu par to, par ko viņi velāk tika attaisnoti. Vai turpinās savu spriedumu atcelšanas iemeslus skaidrot ar krīzi tiesu sistēmā? Un ja gadījumā apsūdzētie, kuri pateicoties Stukānam būs cietumā nepamatoti pavadījuši vairāk kā 12 gadus, tiks pilnībā attaisnoti, vai Stukāns beidzot atzīs to, ka tiesu sistēmas krīzē ir vainojams tieši viņš pats? Un vai šādā gadījumā Saeimai nebūtu jālemj par Stukāna atbilstību arī šī brīža ieņemamajam amatam, ja viņš pats nebūs spējīgs no tā atkapties?

Atbildēt

>>

21.10.2021. 19:14

Vai tiešām kāds domā, ka tā vienkārši izdosies "paslaucīt zem tepiķa" vairākas slepkavības?

Taču akmens policijas lauciņā pamatīgs. Nav varējuši "saskaldīt" kaut kādu gaļas bodnieku. Lai gan tie bija padsmit gadus atpakaļ bijušie.

Atbildēt

Jurists

21.10.2021. 18:55

Augstākā tiesa kritizeja, bet tiesnese pēc sprieduma uzreiz aizgāja uz Augstāko tiesu, brīnumi.

Atbildēt

podsēde

21.10.2021. 18:37

Skaļo lietu skatīs bez cietušā, tobiš Vaškeviča? Tas cietušais joprojām slēpjas Austrijā? No uzbrucējiem vai no valsts orgāniem? "Saved to mājās pie Daugavas krastiem, saved to mājās.. Ā, mājās drusku par agru, jāpagaida kad noilgums iestāsies.

Atbildēt

PIETIEK

21.10.2021. 18:29

»

SPĪDĪTIS

Precizēju–ĉetras


Jā, atvainošanu, Jums taisnība. Murgs.

Atbildēt

NB

21.10.2021. 17:29

Vispār jau 3 kasācijas instances šo lietu ir atmetušas, nevis trešo reizi pārsūdzēs :D Nezinu, vai precedentu var atrast, kad pirmo instanču tiesas pilnībā ignorē 3 reizes kasācijas spriedumā minēto.

Atbildēt

vai

21.10.2021. 17:15

kaads briinums? Vai shii buutu vieniigaa safabriceetaa lieta LV? Ne tikai kriminaallieta - arii civillietas ar vairaak nekaa diivainiem spriedumiem, kuriem, diemzheel, neuzskatiija par vajadziibu arii augstaakaa tiesa pat paskatiities - tiesa gan, pie ieprieksheejaa AT priekshseezha.......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...