Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aina

07.04.2019. 06:56

Paldies G.Bojāram par raidījmu.Man pašai vajadzēja izlūgties, lai nozīmē veikt IgG analīzi. Tā bija pozitīva 118 AU/mol (norma

Atbildēt

Aija

05.04.2019. 11:49

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


ir cilvēki, kas periodiski pat gadu ir dzēruši antibiotikas un izārstējuši to briesmīgo baktēriju. skaidrs, ka kaitīgi, bet to var salabot, taču kad cilvēks ir pilnīgs invalīds no Laima slimības, to nevar tā salabot.. pret vēzi arī lieto kaitīgas zāles, jo izsver par un pret, vai ne????

Atbildēt

Aija

05.04.2019. 11:39

Piekrītu, ka situāciju ar šīs smagās slimības diagnosticēšanu un ārstēšanu Latvijā vajag uzlabot. Milzīgi ekonomiski zaudējumi valstij no darbaspējas zaudējušiem cilvēkiem, kurus būtu bijis iespējams efektīvi izārstēt un kas būtu varējuši dzīvot laimīgu un produktīvu dzīvi.

Apvainoties par kritiku nav labākais ceļš.
Varbūt atvērt acis un ausis un uzklausīt, kā slimniekiem Latvijā ir gājis.

Man ir personiska pieredze ar garām palaistu Laimboreliozi/ LB, kaut arī bija uztaisītas visas infektologu ieteiktās analīzes pēc labākajam vadlīnijām. To, ka bija gan ērces koduma visualizācija, gan visas LB pazīmes, oficiālie LIC ārsti infektologi neņēma vērā. būtu varējuši izārstēt pirms es kļuvu nestaigājoša, uz gultas guļoša un pusi svara zaudējusi mamma mazam vienu gadu vecam bērnam. Vismaz sešas dažādas diagnozes man oficiālā medicīna bija paspejusi tikmēr uztaisīt, un ieteikt ķīmijterapiju pret autoimūnu gļuku. un paldies, ka Dr.Līcītis beigās mani izrāva bezmaz invaliditātei no nagiem. Veiksmīgi izārstēja, tepat Latvijā.

Nekomentēšu, kāds ir labākais ārstniecības veids, skaidrs, ka var būt dažādas pieejas. Pilnīgi skaidrs, ka diagnostika ir jāuzlabo. un pacientiem atklāti jāpasaka: ziniet, ir papildus diagnostika un papildus ārstniecības iespējas, nevis pateikt: mēs zinām, jūs esat nolemti, neko tur nevar darīt. Jo es arī būtu sākusi meklēt papildus risinājumus agrāk, bet ilgu laiku uzticējos šim: 100% nav Laimas slimība. tomēr bija.

Atbildēt

nezinu par Laimu

04.04.2019. 19:42

bet 'mendeļevs', makroelementi !!! Zn , Na, Ca..., un laboratoriju salīdzināšanas metode dažādos paraugos, vitamīnu kaitīgums.........varbūt būtu paskatījuši avitaminožu simptomus. Cilvēki ēd ĻOTI SLIKTI un ļoti nepareizi, pat diabētiķi nezin, ka kartupelis ir tas pats cukurs ( ciete), ka augu celuloce ir cukurs, jo organisma mikrobi to sašķeļ 60-80% cukurā..............

Atbildēt

andris a

04.04.2019. 19:33

(bell) (bell)Leģenda.
Grāmata. Eižens Finks.
Apgāds Jumava. 2006.g.

39.lpp. Sarunā ar Augustu Rudzīti neilgi pirms savas ""aiziešanas''Finks sacījis šādus vārdus : Latvija un Latvijā būs brīva, suverēna valsts un latviešu tauta To es redzu, bet , kad tas tieši notiks, grūti ir pateikt, jo laiks neeksistē tai sfērā, iespējams 2020. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās- viņi aizies savās zemes robežās. Tikai žēl, ka līdz ar viņiem aizies daudz labu un gudru krievu kopienas cilvēku. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tur var iet bojā miljoni, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Tomēr ir svarīgi saglabāt labas attiecības ar krieviem, jo tie ir mūsu sabiedrotie.(bell)

Atbildēt

Paldies

03.04.2019. 15:18

par raidījumu. Guntis Bojārs veic pētnieciskās žurnālistikas darbu. Dara to godprātīgi. Tā kā Jūs postulējat savā vēstulē,tad jau pētnieciskās žurnālistikas kā žanra nebūtu. Pēc jūsu domām - lai dzīvo cenzūra?!
Ārsti, lūdzu, informējiet pacientus par efektīvāku,lai arī dārgāku ārstēšanas iespēju arī attiecībā uz citām slimībām. Kā arī - kad beidzot bērniem ērču potes visā Latvijā būs par velti.
Domāju, ka Laimas vārda veltīga valkāšana mums godu nedara. Var lietot - borelioze. Visi jau zina, kas tas ir.

Atbildēt

as

02.04.2019. 16:47

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


pilnība piekrītu labak 1 reiz par lieku iedzert antibiotikas, nekā gadiem mocīties ar laima slimību, ko latvijā nemāk diagnosticēt

Atbildēt

aa

02.04.2019. 16:45

»

hg

Antibotikas nav jālieto pēc katra ērces kodiena. Ar antibiotikām ārstē tikai slimību. Slimība rodās no mazāk kā 1% ērces kodieniem


pilnīgas blēņas laimas slimība ir daudz biežāk, tikai latvija nemāk diagnosticēt

Atbildēt

Es

02.04.2019. 16:34

»

Par ko ir skandāls?

Jautājums, vai Laima boreliozes diagnostika un ārstēšana prasa Latvijas sabiedrības uzmanību? Noteikti, jā. Nākamais jautājums, vai sižets izraisīja publisku diskusiju, lai arī ar "neatļautiem paņēmieniem"? Izraisīja. Vai raidījuma nosaukums "Aizliegtais paņēmiens" rosina domāt, ka tā veidotāji ir zolīdi...


Waiver nevis waver. :) Runā latviski. Otrs -- muļķīgi dzert pēc katra koduma antibiotikas. Man ir IV asinsgrupa, ērces klāt vispār neķeras, identiskos apstākļos citiem barā uzbrūk. Antibiotikas bieži dzersi -- sačakarēts organisms. Totāli. Poļu šarlatānisms. Bez jebkādas atbildības.

Atbildēt

Es

02.04.2019. 16:30

»

Zinošais

Par ko tad cepiens...


Speciālās programmas īsteno citu iemeslu dēļ. Tu kropļo Satversmi.

Atbildēt

Es

02.04.2019. 16:29

Bojārs arvien biežāk grābstās gar tēmām, kuras tv šovā nemaz nevar izskatīt. Medicīnā daudziem ir savs viedoklis par daudz ko. Ļoti riskanti tēlot Zālamanu.

Atbildēt

:):):):):):)

02.04.2019. 15:38

»

Atlaist NEPLP!

Latvijas sabiedriskajam TV neviens neuzticas. Latvijas informatīvo telpu pamazām pārņem Krievija


Latvijas infektologiem arī vairs neviens neuzticas. Infektoloģijas telpu pārņem smieklīgi frizēta caca,kura ir partijas Saskaņas biedre un arī kalpo Krievijai !!!!

Atbildēt

patiesība

02.04.2019. 12:52

»

Zinošais

Par ko tad cepiens...


Pilnīgas muļķības, infektoloğe neatteicās runāt, bet teica, lai vēršas pēc atļaujas intervijai pie slimnīcas vadības! Šāda kārtība ir ļoti daudzās darbavietās. Bojārs nav ievērojis žurnalistikas pamatprincipu- runāt un uzklausīt visas notikumā iesaistītās puses. Tik pat labi viņš varēja uzlūgt nevis imunologu, bet Tomulīšu- ārstēšanas metodes vienādas, rezultāti arī.

Atbildēt

hg

02.04.2019. 12:49

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


Antibotikas nav jālieto pēc katra ērces kodiena. Ar antibiotikām ārstē tikai slimību. Slimība rodās no mazāk kā 1% ērces kodieniem.

Atbildēt

Zinošais

02.04.2019. 11:56

Par ko tad cepiens ??!?!?
Sižets sākas ar to ka "vietējie speci" nevar noteik ne diagnozi, ne sakarīgi komunicēt ar pacientu !
Tad pacienti paši meklē risinājumus kur nu tie tos var atrast.
Bojārs vienkārši to visu padara publisku !
Arī cēlonis tam ka pacienti sāk meklēt "alternatīvas" ir tajā ka "speci" nepalīdz !
Un atbildīgās institūcijas imitē darbošanos vai izliekas ka problēma nav.
Nupat svaigākā ziņa - redz noteikšot rajonus kur ir inficētās ērces un tur finansēs bērnu vakcināciju.
Un kā bērns var nokļūt "vajadzīgajā rajonā" - daži klikši internetā un viņam radīsies tiesības ! Satversme gan saka ka visi esot vienlīdzīgi !

Atbildēt

TV sutka G. Bojaārs

02.04.2019. 10:17

»

jaaks

Paldies par raidijumu


Vienmēr gatavs! Vēl ir daudz, ko riebīgu celt gaismā.

Atbildēt

jaaks

02.04.2019. 09:52

Paldies par raidijumu!

Atbildēt

Hihihihi

02.04.2019. 08:52

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


Kaitniecîba veselîbai ir dzert antibiotikas pèc katràm èrces dzîrèm. Man gadà vid. 15 èrces iekož. Laimas slim nav tràpîjusies, bet encefalîta pazîmes vienreiz bija, ko pàrslimoju bez antibiotikàm. Kopš tà laika jau 15 gadus pèc èrču kodu a ne reizi nav sàpèjusi galva un nav citu encf pazîmju bijis. Kaut kà neticu, ka Laimas slim arî nav imunitàte pèc tàs slèptas pàrslimoßanas. Nezinu, varbût laimèjies netràpît. Atceries, atturèšanàs no sexa veicina imunitàti un skaidru pràtu. Ja ir skaidrs pràts, tad nav pèc katra èrces koduma jàdzer antibiotikas.

Atbildēt

SC

02.04.2019. 08:14

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību."
Man tieši tā arī tika Laima slimība izārstēta. Cik zinu, antibiotikas ir vienīgās zāles, pat tad ja slimība ir ielaista.

Atbildēt

Kmm

02.04.2019. 07:41

»

Par ko ir skandāls?

Jautājums, vai Laima boreliozes diagnostika un ārstēšana prasa Latvijas sabiedrības uzmanību? Noteikti, jā. Nākamais jautājums, vai sižets izraisīja publisku diskusiju, lai arī ar "neatļautiem paņēmieniem"? Izraisīja. Vai raidījuma nosaukums "Aizliegtais paņēmiens" rosina domāt, ka tā veidotāji ir zolīdi...


Laimas slimība bija arī pirms zinātnes. Nu nevar būt, ka nav iedzimtas imunitātes pret šo slimību. Raidījums to neatklāja. Tieši šis jautājums ir būtisks, nevis sutkas Bojāra kārtējās žīdiskās spekulācijas par tēmu.

Arī ērču encefalīts ir imūnsistēmas jautājums. Abu jautājumu ietveršana raidījumā, kas netika darīts, tam piedotu vērtību. Bet beigās iznākusi tikai publiska netīras veļas mazgāšana.

Atbildēt

naivais

02.04.2019. 00:00

»

TT

Publiski atvainoties! Kam, infektoloģei aptrakušajai ekšteinai, kura no Infekcijas slimnīcas atnākušos pacientus dzen prom, kad tiem temperatūra jau 2 mēnešus turas? Varbūt izbijušai infektoloģei, tagadējai ģimenes ārstei, kura pacientam saka, priekš kam jums jāzin diagnoze un to, kas tas par vīrusu...


Man savulaik arī ērce bija atstājusi pamatīgu plankumu,taču mediķi neizrādīja nekādu interesi,izrāva galviņu un viss.Interesanti būtu zināt,kurš sabiedrības slānis braukā pa Eiropām ārstēties par nodokļu naudām un cik šādiem ekskursiem izlieto valsts.

Atbildēt

TT

01.04.2019. 23:33

Publiski atvainoties! Kam, infektoloģei aptrakušajai ekšteinai, kura no Infekcijas slimnīcas atnākušos pacientus dzen prom, kad tiem temperatūra jau 2 mēnešus turas? Varbūt izbijušai infektoloģei, tagadējai ģimenes ārstei, kura pacientam saka, priekš kam jums jāzin diagnoze un to, kas tas par vīrusu? Vai vēl kādam, kas atsaka pārbaudīt vīrusu??? Drīžak jau publiski pakārt nāktos tādus ,,ārstus''.

Atbildēt

viedoklis

01.04.2019. 21:21

Viņa dēļ es sen vairs Dienu nelasa. Korumpētas varas un siles slavinātāji.

Atbildēt

un vēl

01.04.2019. 20:45

Protams, ja šādu raidījumu veidotu augstskolas vai zinātniskie institūti, pildot vienu no savām funkcijām - zinātnes popularizēšanu, atklājot jaunākos pētījumu rezultātus, tad tas būtu apsveicams un sabiedriskās televīzijas tēlam atbilstošs raidījums, jo par saturu atbildētu cilvēki ar atbilstošu izglītību. Tomēr šaubos, ka augstskolas vai zinātniskie institūti tam ir gatavi. Galu galā - tad būtu jāstājas pretim tiem, kas ir stiprāki un noteikti naudīgāki. Ko gan var teikt Latvijas Universitāte pret farmācijas biznesu, ja farmācijas bizness piefinansē studijas ar stipendiju palīdzību, kas patiesībā ir samaksa par darbu?

Atbildēt

Par ko ir skandāls?

01.04.2019. 20:36

Jautājums, vai Laima boreliozes diagnostika un ārstēšana prasa Latvijas sabiedrības uzmanību? Noteikti, jā. Nākamais jautājums, vai sižets izraisīja publisku diskusiju, lai arī ar "neatļautiem paņēmieniem"? Izraisīja. Vai raidījuma nosaukums "Aizliegtais paņēmiens" rosina domāt, ka tā veidotāji ir zolīdi pētnieciskās žurnālistikas pārstāvji? Noteikti, nē. "Aizliegtais paņēmiens" ir tipisks "atmaskošanas raidījums", kura nosaukums satur "atrunu" (to, ko anglosakšu zemēs pazīst kā "waver"), ka tā veidotāji izmantos neatļautas darbības, lai "atmaskotu". Vēl viens jautājums - vai raidījuma veidotāji jebkādā veidā solījuši, ka atmaskos paši raidījuma ietvaros vai arī to izdarīs kāds cits viņu vietā pēc raidījuma? Vai varbūt solīts, ka tas, kas raidījumā tēlots kā "upuris" patiesībā ir vien "upuris" neizglītotībai? Atmaskošanu veic infektologi ar diplomu pēc raidījuma. Tātad viss ir kārtībā. Par ko tad ir skandāls? Par to, ka šādu raidījumu raida sabiedriskā televīzija? Piedodiet, bet pēc tam, kad valsts nevis pienācīgi finansē sabiedrisko televīziju, bet sadala valsts līdzekļus arī "privātiem kantoriem", nebūtu pārlieku jāsašūt par šāda veida raidījumiem, bet gan par to, ka "privātie kantori" par valsts līdzekļiem izplata baumas un tenkas, kas nav tik acīmredzamas kā antibiotiku lietošanas kaitīgums vai tas, ka kaķa izkārnījumi laikam gan nelīdzēs, lai ārstētu Laima boreliozi.

Atbildēt

01.04.2019. 19:43

Labi uzrakstīts, lai arī uzreiz skaidrs, kura ir aktivizējusi visas šīs organizācijas. Skatījos un gaidīju, ka vismaz LĀB prezidente kaut ko teiks pēc poļu brīnumdaktera un mūsu krūmu imunologa(kurš uzstājās kopā ar makrobiotikas specārstu Lācīti un slavina kurkumu- raidījuma sponsorētāju brīnumdziru) murgiem, tā arī nesagaidīju, gribēju zvanīt un prasīt pret ko vēl tie kaķu nagi līdz, tik gudra sieva noteikti pateiktu. Par Bojāru- tā nav vienīgā reize, kad raidījums un secinājumi aiziet "šķērsām", jomas profesionāļi skatās un uzjautrinās. Varbūt šoreiz viņam pievērs muti, galvu sakārtot jau viņa vecumā nav iespējams....

Atbildēt

franču sakāmvārds

01.04.2019. 19:32

Nesaki visu, ko tu zini,NETICI VISAM, KO TU DZIRDI, nedari visu, ko tu vari....

Atbildēt

Latvis

01.04.2019. 18:39

Domāju, kas šitais dara tikai to, ko kāds pasūtījis, par ko samaksāts. Ja jau tā televīzija būtu tik patiesa, tad par atkatiem katru dienu rādītu, bet šie nerāda neko, kaut tiek teikts tv kameras priekšā.

Atbildēt

Izskatās

01.04.2019. 18:26

»

A.P.

Viss ir loģiski: latviešu tauta pašlaik atrodas pastāvēšanas vēsturē viskatastrofālākajā stāvoklī! Latviešu tautai nav nevienas normālas paaudzes: visjaunākā "6.oktobra paaudze" ir pilnīgs brāķis, vidējā paaudze ar pašlaik aktīvo dominējošo reti kroplo varas inteliģenci ir pārsvarā (90-95%) nederīga...


Izskatās, ka A. Priedītis ir iebarots ar viņa sievas žīdietes, kura neieredz latviešus, menstruālajām asinīm. Jo A. P. ir pilnīgi traks un viņa atkarība no "asinsnaida pret latviešiem" ir viņa diagnoze. Ir pierādīts, ka Eiropā 70 procentiem ebreju ir psihiskas novirzes, A. Priedīša sieva, ebrejiete, redzams nav izņēmums.

Atbildēt

Potapovs

01.04.2019. 18:16

bojõrs ir noderīgs kangaru režīmam. Tāpēc labi atalgots. Nekad nevienu sakarīgu, kritisku jautājumu kangariem neuzdod - NEKAD

Atbildēt

G. Bojārs

01.04.2019. 18:11

jau ilgi staigā pa naža asmeni. Viņam ir ļoti liela alga. Bet viņš nav ne neprofesionālis, ne muļķis un ne kaitnieks. Viņš ir nelietis un provokators, kurš nepārtraukti meklē savu sodu..

Atbildēt

Atis

01.04.2019. 18:00

Ir pietiekoši daudz gadījumu kad vis bīstamākie slimniekam ir paši ārsti un viņu paviršais darbs.

Atbildēt

jālasa pa daļām

01.04.2019. 17:47

in fak to logu

Atbildēt

lauķis

01.04.2019. 16:53

»

Atlaist NEPLP!

Latvijas sabiedriskajam TV neviens neuzticas. Latvijas informatīvo telpu pamazām pārņem Krievija


TV neskatos vispār,neuzticos.,arī Krievijas TV ne. Vai varat pateikt kādi Krievijas raidījumi tiek translēti LTV?

Atbildēt

Atlaist NEPLP!

01.04.2019. 16:48

Latvijas sabiedriskajam TV neviens neuzticas. Latvijas informatīvo telpu pamazām pārņem Krievija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...