Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aina

07.04.2019. 06:56

Paldies G.Bojāram par raidījmu.Man pašai vajadzēja izlūgties, lai nozīmē veikt IgG analīzi. Tā bija pozitīva 118 AU/mol (norma

Atbildēt

Aija

05.04.2019. 11:49

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


ir cilvēki, kas periodiski pat gadu ir dzēruši antibiotikas un izārstējuši to briesmīgo baktēriju. skaidrs, ka kaitīgi, bet to var salabot, taču kad cilvēks ir pilnīgs invalīds no Laima slimības, to nevar tā salabot.. pret vēzi arī lieto kaitīgas zāles, jo izsver par un pret, vai ne????

Atbildēt

Aija

05.04.2019. 11:39

Piekrītu, ka situāciju ar šīs smagās slimības diagnosticēšanu un ārstēšanu Latvijā vajag uzlabot. Milzīgi ekonomiski zaudējumi valstij no darbaspējas zaudējušiem cilvēkiem, kurus būtu bijis iespējams efektīvi izārstēt un kas būtu varējuši dzīvot laimīgu un produktīvu dzīvi.

Apvainoties par kritiku nav labākais ceļš.
Varbūt atvērt acis un ausis un uzklausīt, kā slimniekiem Latvijā ir gājis.

Man ir personiska pieredze ar garām palaistu Laimboreliozi/ LB, kaut arī bija uztaisītas visas infektologu ieteiktās analīzes pēc labākajam vadlīnijām. To, ka bija gan ērces koduma visualizācija, gan visas LB pazīmes, oficiālie LIC ārsti infektologi neņēma vērā. būtu varējuši izārstēt pirms es kļuvu nestaigājoša, uz gultas guļoša un pusi svara zaudējusi mamma mazam vienu gadu vecam bērnam. Vismaz sešas dažādas diagnozes man oficiālā medicīna bija paspejusi tikmēr uztaisīt, un ieteikt ķīmijterapiju pret autoimūnu gļuku. un paldies, ka Dr.Līcītis beigās mani izrāva bezmaz invaliditātei no nagiem. Veiksmīgi izārstēja, tepat Latvijā.

Nekomentēšu, kāds ir labākais ārstniecības veids, skaidrs, ka var būt dažādas pieejas. Pilnīgi skaidrs, ka diagnostika ir jāuzlabo. un pacientiem atklāti jāpasaka: ziniet, ir papildus diagnostika un papildus ārstniecības iespējas, nevis pateikt: mēs zinām, jūs esat nolemti, neko tur nevar darīt. Jo es arī būtu sākusi meklēt papildus risinājumus agrāk, bet ilgu laiku uzticējos šim: 100% nav Laimas slimība. tomēr bija.

Atbildēt

nezinu par Laimu

04.04.2019. 19:42

bet 'mendeļevs', makroelementi !!! Zn , Na, Ca..., un laboratoriju salīdzināšanas metode dažādos paraugos, vitamīnu kaitīgums.........varbūt būtu paskatījuši avitaminožu simptomus. Cilvēki ēd ĻOTI SLIKTI un ļoti nepareizi, pat diabētiķi nezin, ka kartupelis ir tas pats cukurs ( ciete), ka augu celuloce ir cukurs, jo organisma mikrobi to sašķeļ 60-80% cukurā..............

Atbildēt

andris a

04.04.2019. 19:33

(bell) (bell)Leģenda.
Grāmata. Eižens Finks.
Apgāds Jumava. 2006.g.

39.lpp. Sarunā ar Augustu Rudzīti neilgi pirms savas ""aiziešanas''Finks sacījis šādus vārdus : Latvija un Latvijā būs brīva, suverēna valsts un latviešu tauta To es redzu, bet , kad tas tieši notiks, grūti ir pateikt, jo laiks neeksistē tai sfērā, iespējams 2020. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās- viņi aizies savās zemes robežās. Tikai žēl, ka līdz ar viņiem aizies daudz labu un gudru krievu kopienas cilvēku. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tur var iet bojā miljoni, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Tomēr ir svarīgi saglabāt labas attiecības ar krieviem, jo tie ir mūsu sabiedrotie.(bell)

Atbildēt

Paldies

03.04.2019. 15:18

par raidījumu. Guntis Bojārs veic pētnieciskās žurnālistikas darbu. Dara to godprātīgi. Tā kā Jūs postulējat savā vēstulē,tad jau pētnieciskās žurnālistikas kā žanra nebūtu. Pēc jūsu domām - lai dzīvo cenzūra?!
Ārsti, lūdzu, informējiet pacientus par efektīvāku,lai arī dārgāku ārstēšanas iespēju arī attiecībā uz citām slimībām. Kā arī - kad beidzot bērniem ērču potes visā Latvijā būs par velti.
Domāju, ka Laimas vārda veltīga valkāšana mums godu nedara. Var lietot - borelioze. Visi jau zina, kas tas ir.

Atbildēt

as

02.04.2019. 16:47

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


pilnība piekrītu labak 1 reiz par lieku iedzert antibiotikas, nekā gadiem mocīties ar laima slimību, ko latvijā nemāk diagnosticēt

Atbildēt

aa

02.04.2019. 16:45

»

hg

Antibotikas nav jālieto pēc katra ērces kodiena. Ar antibiotikām ārstē tikai slimību. Slimība rodās no mazāk kā 1% ērces kodieniem


pilnīgas blēņas laimas slimība ir daudz biežāk, tikai latvija nemāk diagnosticēt

Atbildēt

Es

02.04.2019. 16:34

»

Par ko ir skandāls?

Jautājums, vai Laima boreliozes diagnostika un ārstēšana prasa Latvijas sabiedrības uzmanību? Noteikti, jā. Nākamais jautājums, vai sižets izraisīja publisku diskusiju, lai arī ar "neatļautiem paņēmieniem"? Izraisīja. Vai raidījuma nosaukums "Aizliegtais paņēmiens" rosina domāt, ka tā veidotāji ir zolīdi...


Waiver nevis waver. :) Runā latviski. Otrs -- muļķīgi dzert pēc katra koduma antibiotikas. Man ir IV asinsgrupa, ērces klāt vispār neķeras, identiskos apstākļos citiem barā uzbrūk. Antibiotikas bieži dzersi -- sačakarēts organisms. Totāli. Poļu šarlatānisms. Bez jebkādas atbildības.

Atbildēt

Es

02.04.2019. 16:30

»

Zinošais

Par ko tad cepiens...


Speciālās programmas īsteno citu iemeslu dēļ. Tu kropļo Satversmi.

Atbildēt

Es

02.04.2019. 16:29

Bojārs arvien biežāk grābstās gar tēmām, kuras tv šovā nemaz nevar izskatīt. Medicīnā daudziem ir savs viedoklis par daudz ko. Ļoti riskanti tēlot Zālamanu.

Atbildēt

:):):):):):)

02.04.2019. 15:38

»

Atlaist NEPLP!

Latvijas sabiedriskajam TV neviens neuzticas. Latvijas informatīvo telpu pamazām pārņem Krievija


Latvijas infektologiem arī vairs neviens neuzticas. Infektoloģijas telpu pārņem smieklīgi frizēta caca,kura ir partijas Saskaņas biedre un arī kalpo Krievijai !!!!

Atbildēt

patiesība

02.04.2019. 12:52

»

Zinošais

Par ko tad cepiens...


Pilnīgas muļķības, infektoloğe neatteicās runāt, bet teica, lai vēršas pēc atļaujas intervijai pie slimnīcas vadības! Šāda kārtība ir ļoti daudzās darbavietās. Bojārs nav ievērojis žurnalistikas pamatprincipu- runāt un uzklausīt visas notikumā iesaistītās puses. Tik pat labi viņš varēja uzlūgt nevis imunologu, bet Tomulīšu- ārstēšanas metodes vienādas, rezultāti arī.

Atbildēt

hg

02.04.2019. 12:49

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


Antibotikas nav jālieto pēc katra ērces kodiena. Ar antibiotikām ārstē tikai slimību. Slimība rodās no mazāk kā 1% ērces kodieniem.

Atbildēt

Zinošais

02.04.2019. 11:56

Par ko tad cepiens ??!?!?
Sižets sākas ar to ka "vietējie speci" nevar noteik ne diagnozi, ne sakarīgi komunicēt ar pacientu !
Tad pacienti paši meklē risinājumus kur nu tie tos var atrast.
Bojārs vienkārši to visu padara publisku !
Arī cēlonis tam ka pacienti sāk meklēt "alternatīvas" ir tajā ka "speci" nepalīdz !
Un atbildīgās institūcijas imitē darbošanos vai izliekas ka problēma nav.
Nupat svaigākā ziņa - redz noteikšot rajonus kur ir inficētās ērces un tur finansēs bērnu vakcināciju.
Un kā bērns var nokļūt "vajadzīgajā rajonā" - daži klikši internetā un viņam radīsies tiesības ! Satversme gan saka ka visi esot vienlīdzīgi !

Atbildēt

TV sutka G. Bojaārs

02.04.2019. 10:17

»

jaaks

Paldies par raidijumu


Vienmēr gatavs! Vēl ir daudz, ko riebīgu celt gaismā.

Atbildēt

jaaks

02.04.2019. 09:52

Paldies par raidijumu!

Atbildēt

Hihihihi

02.04.2019. 08:52

»

SC

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību


Kaitniecîba veselîbai ir dzert antibiotikas pèc katràm èrces dzîrèm. Man gadà vid. 15 èrces iekož. Laimas slim nav tràpîjusies, bet encefalîta pazîmes vienreiz bija, ko pàrslimoju bez antibiotikàm. Kopš tà laika jau 15 gadus pèc èrču kodu a ne reizi nav sàpèjusi galva un nav citu encf pazîmju bijis. Kaut kà neticu, ka Laimas slim arî nav imunitàte pèc tàs slèptas pàrslimoßanas. Nezinu, varbût laimèjies netràpît. Atceries, atturèšanàs no sexa veicina imunitàti un skaidru pràtu. Ja ir skaidrs pràts, tad nav pèc katra èrces koduma jàdzer antibiotikas.

Atbildēt

SC

02.04.2019. 08:14

Nesapratu šo teikumu "Poļu speciālista rekomendācija par 2 nedēļu antibiotiku lietošanu pēc ērces koduma ir uzskatāma par tīrāko kaitniecību."
Man tieši tā arī tika Laima slimība izārstēta. Cik zinu, antibiotikas ir vienīgās zāles, pat tad ja slimība ir ielaista.

Atbildēt

Kmm

02.04.2019. 07:41

»

Par ko ir skandāls?

Jautājums, vai Laima boreliozes diagnostika un ārstēšana prasa Latvijas sabiedrības uzmanību? Noteikti, jā. Nākamais jautājums, vai sižets izraisīja publisku diskusiju, lai arī ar "neatļautiem paņēmieniem"? Izraisīja. Vai raidījuma nosaukums "Aizliegtais paņēmiens" rosina domāt, ka tā veidotāji ir zolīdi...


Laimas slimība bija arī pirms zinātnes. Nu nevar būt, ka nav iedzimtas imunitātes pret šo slimību. Raidījums to neatklāja. Tieši šis jautājums ir būtisks, nevis sutkas Bojāra kārtējās žīdiskās spekulācijas par tēmu.

Arī ērču encefalīts ir imūnsistēmas jautājums. Abu jautājumu ietveršana raidījumā, kas netika darīts, tam piedotu vērtību. Bet beigās iznākusi tikai publiska netīras veļas mazgāšana.

Atbildēt

naivais

02.04.2019. 00:00

»

TT

Publiski atvainoties! Kam, infektoloģei aptrakušajai ekšteinai, kura no Infekcijas slimnīcas atnākušos pacientus dzen prom, kad tiem temperatūra jau 2 mēnešus turas? Varbūt izbijušai infektoloģei, tagadējai ģimenes ārstei, kura pacientam saka, priekš kam jums jāzin diagnoze un to, kas tas par vīrusu...


Man savulaik arī ērce bija atstājusi pamatīgu plankumu,taču mediķi neizrādīja nekādu interesi,izrāva galviņu un viss.Interesanti būtu zināt,kurš sabiedrības slānis braukā pa Eiropām ārstēties par nodokļu naudām un cik šādiem ekskursiem izlieto valsts.

Atbildēt

TT

01.04.2019. 23:33

Publiski atvainoties! Kam, infektoloģei aptrakušajai ekšteinai, kura no Infekcijas slimnīcas atnākušos pacientus dzen prom, kad tiem temperatūra jau 2 mēnešus turas? Varbūt izbijušai infektoloģei, tagadējai ģimenes ārstei, kura pacientam saka, priekš kam jums jāzin diagnoze un to, kas tas par vīrusu? Vai vēl kādam, kas atsaka pārbaudīt vīrusu??? Drīžak jau publiski pakārt nāktos tādus ,,ārstus''.

Atbildēt

viedoklis

01.04.2019. 21:21

Viņa dēļ es sen vairs Dienu nelasa. Korumpētas varas un siles slavinātāji.

Atbildēt

un vēl

01.04.2019. 20:45

Protams, ja šādu raidījumu veidotu augstskolas vai zinātniskie institūti, pildot vienu no savām funkcijām - zinātnes popularizēšanu, atklājot jaunākos pētījumu rezultātus, tad tas būtu apsveicams un sabiedriskās televīzijas tēlam atbilstošs raidījums, jo par saturu atbildētu cilvēki ar atbilstošu izglītību. Tomēr šaubos, ka augstskolas vai zinātniskie institūti tam ir gatavi. Galu galā - tad būtu jāstājas pretim tiem, kas ir stiprāki un noteikti naudīgāki. Ko gan var teikt Latvijas Universitāte pret farmācijas biznesu, ja farmācijas bizness piefinansē studijas ar stipendiju palīdzību, kas patiesībā ir samaksa par darbu?

Atbildēt

Par ko ir skandāls?

01.04.2019. 20:36

Jautājums, vai Laima boreliozes diagnostika un ārstēšana prasa Latvijas sabiedrības uzmanību? Noteikti, jā. Nākamais jautājums, vai sižets izraisīja publisku diskusiju, lai arī ar "neatļautiem paņēmieniem"? Izraisīja. Vai raidījuma nosaukums "Aizliegtais paņēmiens" rosina domāt, ka tā veidotāji ir zolīdi pētnieciskās žurnālistikas pārstāvji? Noteikti, nē. "Aizliegtais paņēmiens" ir tipisks "atmaskošanas raidījums", kura nosaukums satur "atrunu" (to, ko anglosakšu zemēs pazīst kā "waver"), ka tā veidotāji izmantos neatļautas darbības, lai "atmaskotu". Vēl viens jautājums - vai raidījuma veidotāji jebkādā veidā solījuši, ka atmaskos paši raidījuma ietvaros vai arī to izdarīs kāds cits viņu vietā pēc raidījuma? Vai varbūt solīts, ka tas, kas raidījumā tēlots kā "upuris" patiesībā ir vien "upuris" neizglītotībai? Atmaskošanu veic infektologi ar diplomu pēc raidījuma. Tātad viss ir kārtībā. Par ko tad ir skandāls? Par to, ka šādu raidījumu raida sabiedriskā televīzija? Piedodiet, bet pēc tam, kad valsts nevis pienācīgi finansē sabiedrisko televīziju, bet sadala valsts līdzekļus arī "privātiem kantoriem", nebūtu pārlieku jāsašūt par šāda veida raidījumiem, bet gan par to, ka "privātie kantori" par valsts līdzekļiem izplata baumas un tenkas, kas nav tik acīmredzamas kā antibiotiku lietošanas kaitīgums vai tas, ka kaķa izkārnījumi laikam gan nelīdzēs, lai ārstētu Laima boreliozi.

Atbildēt

01.04.2019. 19:43

Labi uzrakstīts, lai arī uzreiz skaidrs, kura ir aktivizējusi visas šīs organizācijas. Skatījos un gaidīju, ka vismaz LĀB prezidente kaut ko teiks pēc poļu brīnumdaktera un mūsu krūmu imunologa(kurš uzstājās kopā ar makrobiotikas specārstu Lācīti un slavina kurkumu- raidījuma sponsorētāju brīnumdziru) murgiem, tā arī nesagaidīju, gribēju zvanīt un prasīt pret ko vēl tie kaķu nagi līdz, tik gudra sieva noteikti pateiktu. Par Bojāru- tā nav vienīgā reize, kad raidījums un secinājumi aiziet "šķērsām", jomas profesionāļi skatās un uzjautrinās. Varbūt šoreiz viņam pievērs muti, galvu sakārtot jau viņa vecumā nav iespējams....

Atbildēt

franču sakāmvārds

01.04.2019. 19:32

Nesaki visu, ko tu zini,NETICI VISAM, KO TU DZIRDI, nedari visu, ko tu vari....

Atbildēt

Latvis

01.04.2019. 18:39

Domāju, kas šitais dara tikai to, ko kāds pasūtījis, par ko samaksāts. Ja jau tā televīzija būtu tik patiesa, tad par atkatiem katru dienu rādītu, bet šie nerāda neko, kaut tiek teikts tv kameras priekšā.

Atbildēt

Izskatās

01.04.2019. 18:26

»

A.P.

Viss ir loģiski: latviešu tauta pašlaik atrodas pastāvēšanas vēsturē viskatastrofālākajā stāvoklī! Latviešu tautai nav nevienas normālas paaudzes: visjaunākā "6.oktobra paaudze" ir pilnīgs brāķis, vidējā paaudze ar pašlaik aktīvo dominējošo reti kroplo varas inteliģenci ir pārsvarā (90-95%) nederīga...


Izskatās, ka A. Priedītis ir iebarots ar viņa sievas žīdietes, kura neieredz latviešus, menstruālajām asinīm. Jo A. P. ir pilnīgi traks un viņa atkarība no "asinsnaida pret latviešiem" ir viņa diagnoze. Ir pierādīts, ka Eiropā 70 procentiem ebreju ir psihiskas novirzes, A. Priedīša sieva, ebrejiete, redzams nav izņēmums.

Atbildēt

Potapovs

01.04.2019. 18:16

bojõrs ir noderīgs kangaru režīmam. Tāpēc labi atalgots. Nekad nevienu sakarīgu, kritisku jautājumu kangariem neuzdod - NEKAD

Atbildēt

G. Bojārs

01.04.2019. 18:11

jau ilgi staigā pa naža asmeni. Viņam ir ļoti liela alga. Bet viņš nav ne neprofesionālis, ne muļķis un ne kaitnieks. Viņš ir nelietis un provokators, kurš nepārtraukti meklē savu sodu..

Atbildēt

Atis

01.04.2019. 18:00

Ir pietiekoši daudz gadījumu kad vis bīstamākie slimniekam ir paši ārsti un viņu paviršais darbs.

Atbildēt

jālasa pa daļām

01.04.2019. 17:47

in fak to logu

Atbildēt

lauķis

01.04.2019. 16:53

»

Atlaist NEPLP!

Latvijas sabiedriskajam TV neviens neuzticas. Latvijas informatīvo telpu pamazām pārņem Krievija


TV neskatos vispār,neuzticos.,arī Krievijas TV ne. Vai varat pateikt kādi Krievijas raidījumi tiek translēti LTV?

Atbildēt

Atlaist NEPLP!

01.04.2019. 16:48

Latvijas sabiedriskajam TV neviens neuzticas. Latvijas informatīvo telpu pamazām pārņem Krievija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...