Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

03.03.2021. 21:29

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


Nu, nevajadzētu kā zutim uz pannas locīties, biedr 444. Šeit neiet runa par "sorbonieti", bet deputāti Sprūdi ! Viņa sevi poarādīja visā savā krāšņumā. Parazītu parazīts, kuram līdzcilvēki ir tikai kā "peļņas instrumenti"! Un starp citu:vai viņa TIESISKI atrodas Latvijā ? Katrs viņās vārds ož pēc "Trojas zirga".

Atbildēt

Liene

03.03.2021. 15:41

Tava draudzene nav spējīga skvirtam, bet tu jau kopš pusaudža gadiem sapņo un alksti dabūt karstu plūdu šalti sev sejā? Ienāc, reģistrējies bez maksas un noskaties: https://cutt.ly/dzila_iepazisanas

Atbildēt

VB

03.03.2021. 11:30

»

kādas problēmas

Jebkurā veikalā, jebkurai ārzemēs ražotai precei ir PVN


Paldies!
Taču viņa to netaisījās likt veikalā, domāju.

Atbildēt

Yes

03.03.2021. 10:17

Kad Gobzems būs valdībā, viņam jāpiesaka sankcijas visai Polijai, lai bīstās, nelieši

Atbildēt

Pietiek

03.03.2021. 10:05

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


jau ar to baru,kas iejāja deputātos uz KPL muguras, otru Petraviču,tikai apgreidotāku,nevajag..Šī kundze tai skaitā.Ir jau brīnišķīgi bārstīt gudras domas no tribīnes, kritizēt visus par visu,tur īpašu sajēgu nevajag,bet kā nonāk līdz personīgajam labumam,tad viss skaisti deklamētais aizmirstas.Nevajag te manipulēt,piesaucot autores augstprātību,viņai vismaz ir par ko lepoties un var atļauties ironizēt par” neparastajiem mirstīgajiem..”.Neparastā mirstīgā “ieguvusi akadēmisko grādu par muitu un nodokļiem.Kà tik Dievs nejoko,domādams neizdomāsi:):):).

Atbildēt

nu protams

03.03.2021. 06:14

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


Kāda nu tur izredzētā, katrs dzērumā aiturēts noziedznieks taču apgalvo, ka "neesmu jau es tur parastais mirstīgais"! Arī normāls, pieklājīgs, solīds un inteliģents cilvēks, kurš nav iedomājies, ka ir pasaules naba, parakstīsies kā piemēram "Pietiek lasītājs" vai "cilveks444". Mulsums un stress arī saprotams, jo kurš gan iedomātos, ka kaut kāds lumpens žurnālists var viņam nemirstīgajam uzdot tādus jautājumus, turklāt vēl tikai pāris nedēļas pēc notikušā.

Atbildēt

03.03.2021. 05:54

»

Oki

Man vairāk interesētu , ka francijas profesore drusku pastāstītu par Francijas politiķiem - runā, ka bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī vakardien iebāzts ķurķī par smagiem noziegumiem . Tur viņai komentāri nav , tas ir OK , bet Sprūdei jāmāk poļu valoda , jo viņa ir Gobzema cilvēks ? Studentiem...


Sprūde ir 70 gadīga vecmāmiņa ar pamatskolas izglītību, kura pirmoreiz aizbrauca apciemot mazdēliņu ārzemās, tāpēc neprata ne angļu valodu, kurā ir uzraksti visās lidostās, ne bija redzējusi kā izskatās muitnieki, ne vispār zināja, kas tie tādi muitnieki.

Atbildēt

cilveks444

03.03.2021. 03:44

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu?

Paskatāmies visi, ar kādiem vārdiem savu uzrunu sāk profesore!!!

Citēju”...es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē...” (Citāta beigas)

Pajautāsim sev, kurš normāls, pieklājīgs, solīds un inteliģents cilvēks, kurš nav iedomājies, ka ir pasaules naba, iesākot sarunu, vēršoties pie cita cilvēka, vispirms noskaita visus savus augstos titulus? Ko jūs katrs padomātu par cilvēku, kurš nākot jums pretī, sākot runāt, vispirms padižotos ar savu augsto statusu!? Vai tieši te nesmako pēc reālas arogances, augstprātības un iedomības, izredzētības?

Padomāsim par to! Pajautāsim arī sev, vai jūs, būdami samulsuši, esot stresā, vienmēr spējat atbildēt ļoti skaistiem, pareiziem un glītiem vārdiem? Vai jums, ja jūs justu, ka kādas amatpersonas jums cenšas, iespējams, izspiest naudu, nerastos vēlme sevi pasargāt, jā, varbūt ar diplomātisko pasi?! Ja tāda jums būtu? Jo nereti struktūrās, kurām dota zināma vara, ir nelieši, kas respektē tikai šādus dokumentus, bet visus citus ir gatavi pazemot. Tas pats, attiecība uz žurnālistiem. Katram jāsaprot, ka žurnālisti bija nolēmuši par katru cenu panākt, lai Karina Sprūde pasaka, ko tādu, ko pēc tam varētu interpretēt, kā ļoti nelāgu. Ja nepateiktu, tad sakombinētu, izrautu no konteksta. Vai tieši tā bija, ka izrāva no konteksta, nezinu. Bet zinu, ka “Nekā personīga” uzticami kalpo kliķei. Ilgus, ilgus gadus! Jā, un viņi ir profesionāļi! Ne kā žurnālisti, kas cenšas uzzināt patiesību, bet kā nelietīgi provokatori, kā intriganti, kā zemiski ļaundari. Tādas ir manas domas.

Par to, ka es esot atbalstījis KPV LV. Jā, esmu iepriekš rakstījis komentārus par šo partiju. Sākumā liku zināmas cerības uz to, bet tikai tik daudz, kā uz spēku, kurš var graut prettautiskās kliķes stabilitāti. Pēc tam, ka Kaimiņš, kā gļēva lupata, paklausīja Maskavas Anniņai (viņa arī nu jau nelaiķe Strīķe) un pagūlās zem Vienotības, jebkuras ilūzijas kopumā par KPV LV zuda. Bet neesmu balsojis par KPV LV. Prieks, ka ne visi no KPV LV izrādījās nelgas un nodevēji, tajā skaitā Karina Sprūde.

Atbildēt

S

03.03.2021. 01:50

Sorbornas sūc, ne profesore! Liec mierā Austrumu kaimiņus! Ja gribi kādu mminēt, kas traucās ar bākuģuņotām masšīnām, tad piemini godmani, āboltiņu un pārējo vietējo šlaku! Šos visatļautībā vēl neviens nav pārspējis! Vispirms savā ,,acī ieraugi baļķi'', tad par citiem izsakies!

Atbildēt

MI

03.03.2021. 01:05

Ej tu nost. Es I beigts un beigc.

Labs. Šito bez humora, nu tāda asāka ar māksliniecisku piesitienu nemaz nevar celt.
OK
Lasu. Nekā īpaša. Normāla kolchoznieces, vietējās masu aktīvistes vēstule partijas ģensekam.
Aizlasos līdz beigām un labrīt & zdrastje tugezer.
Kāda tev tur vietējā aktīviste!
Nē, vēstuli raksta: Sorbonnas universitātes asociētā profesore.
Un te nu es ir uz pakaļas.

Profesore raksta cilvēkam, kurš viņu vērtē, ka viņai galvenais ir sestdienā piedzerties un lai viņai būtu kotlete. Kura savulaik tuvs līdzgaitnieks, bāra draiskulis, testē citus ar jautājumu, a tu zini, kas es esmu? Un tagad arī pulksteņu madāma/2.
Nē, nu labs un labs bez gala.
Bet nē, viņa vēstulē kā iemīlējies skuķēns Diženo partkomu uzrunā vārdā. Aldi es tev nesekoju, man vienalga vai jūs iekļūsiet Saeimā,utt., bet esi pirmais kurš norauj krānu, tas ir stop krānu.

Jā, nopūšās Latvietis.
Tas taču bobim skaidrs. Tu vari aizmukt no tumsības, bet tumsība no tevis neaizmuks nekad.
Ai, ko tur. Tādi nu mums tagad ir tie propesori un tā arī dzīvojam.

Atbildēt

Zeze

03.03.2021. 00:09

Esmu Gobzema fane ne vairāk kā par 50%. Bet tā dāma no universitātes ir stulba ar visu galvu. Labi, ka vēl atceras un pareizi nosauc savus grādus un talantus.

Atbildēt

jāmaina partijas nosaukums

02.03.2021. 23:59

Jāmaina partijas nosaukums uz - Nemirstīgie !

Atbildēt

Oki

02.03.2021. 23:39

»

Vilis

Vai Tev, Oki, šķiet, ka diskusija ir par raksta auteres darba vietu Sorbonas universitātē, nevis Gobzema stumdītas favorītes ar meitenīgo sejiņu, kura neesit “parasta mirstīgā”, Latvijas valsti konkrēti apkaunojušām izdarībām? Nabadziņš, man ļoti žēl par Tevi


Man vairāk interesētu , ka francijas profesore drusku pastāstītu par Francijas politiķiem - runā, ka bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī vakardien iebāzts ķurķī par smagiem noziegumiem . Tur viņai komentāri nav , tas ir OK , bet Sprūdei jāmāk poļu valoda , jo viņa ir Gobzema cilvēks ? Studentiem ir paveicies ...

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.03.2021. 23:37

Palasīju,padomāju un saskumu.Starpcivilizāciju kontakts tomēr nav iespējams.

Atbildēt

Zinošais

02.03.2021. 22:59

Situāciju varētu raksturot ar zīmīgu teicienu - kā gan visa mums nav:
Nav gudrības paklusēt;
Nav gudrības piekāpties kaujā, lai uzvarētu karā;
Nav sistēmas kā izvēlēties labākos no labākajiem, ne pēc mazākā ļaunuma principa !

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

02.03.2021. 22:54

»

lieciet taču autori mierā!

Ko viņa jums nodarījusi? Kaunieties


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Harijs Poters

02.03.2021. 22:36

Labdien cienījamā Marta-Ilona Valante! Man nav tas gods jūs pazīt, tik augstu augstu diplomu un grādu man nav, bet veselais saprāts vēl nedaudz turas, tāpēc vēlos izprast jūsu motivāciju uzrunā vienam Latvijas politiķim. Par partijām - Jūs rakstāt, ka “es konsekventi balsoju jau gadiem ilgi par vienu no tām. Arī nav nekāds Laimes Lācis, bet tā jau man ir sanācis…” Lūk, šie ir atslēgas vārdi - Jūs kā cilvēks ar stipri augstu izglītību, profesore, visus šos gadus turpinājāt balsot par tiem, kuri noteica vienu no minimālākajām algām Eiropā? Kuri piespieda ekonomiski emigrēt vairāk nekā pusmiljonu darba spējīgu cilvēku? Kuri nobalsoja par OIKu šādā veidā praktiski iznīcinot jebkura veida rūpniecības iespējas Latvijā? Kuri grauj Latvijas izglītības sistēmu ar kompetenču fantāzijām? Un lai man kāds nestāsta, ka ka jūs tā vienkārši neveikli izteicāties, vai pārteicāties. Nē! Šo sarakstu var turpināt labi ilgi, un negribu rakņāties, vai jūs tā pa īstam to visu ar savu balsošanu atbalstījāt, vai jums tas bija izdevīgi, bet kā jau teicu – šoreiz par motivāciju. Kāpēc bija jāmet šis akmens? Kā humanitārās nozares pārstāve, jūs neapšaubāmi atminēsiet līdzību par farizejiem, rakstu mācītājiem, grēcinieci un Jēzu (Jāņa 8, 3-11). Tā laika mācītāji un farizeji bija to laiku ebreju pati augstākās raudzes elite, augstāku par viņiem nebija. Principā. Un tāpēc viņi ļoti labi saprata, ko viņiem saka Jēzus un labi apzinoties, ka pārkāpj likumu likumu - Bauslību, tik un tā nevienam nepacēlās pirmajam roka mest akmeni. Bet Kāpēc to darījāt Jūs? Varat atbildēt godīgi? Ticu, ka varat.

PS. Sanāk, ka klusējot par līdzīgām ķibelēm ar Freibergu un visās pārējās nejēdzībās, kas notiek mūsu valstī, bet paceļot to šajā gadījumā, Jūsu vēstījuma ticamības un laba vēlējuma vietā rodas sajūta, ka ir vēlme tā smalki nomanipulēt ar kaut kādu, ceru, ka nesavtīgu, bet noteiktu mērķi.

Atbildēt

Karlis

02.03.2021. 22:18

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Es vēlreiz ieskatos latvieša tēlā, ko šeit esmu devis, un man jāatzīst, ka tas nav nekāds jaukais. Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība...


Tauta 700gadu Vacu juga vergojot ir Mugurkaula ieaudzis Vergu sindroms.
1.prezidents vacu/ebrejs
2.premjers Asv spiegs
3.Rinkevic pediks Asv spiegs un 100digdienu ar 500klerkiem.
Pasvaldiba uz 230 stradajoso ----680 Ierednju varza.
Ko pelnijam to sanemam.

Atbildēt

eirošekelis

02.03.2021. 22:15

»

Lv

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais...


Precīzi, pēc būtības!

Ja "Sorbonnas asociētā profesore" spētu palūkoties uz sevi no malas, ja viņai piemistu kaut kas no tā, ko mēdz dēvēt par garīgumu, viņa ieraudzītu visnotaļ nepatīkamu ainu... ne mazāk neglītu, kā "pulksteņa meitenes" gadījumā...

... "Sorbonnas asociētā profesore"... )

Atbildēt

Janis-kuzim

02.03.2021. 22:10

»

ES

Man gribās šai lietai prewtnostatīt Juraša izteikumus, kas met ēnu uz , kā viņš saka ,, augsti stāvošiem cilvēkiem par tiesneses ietekmēšanu Magoņa lietā... Izrādījās, ka politiķis var atļauties šādā veidā apmelot un sēt neuzticību ... Un kaut kā nav pamanīts, ka pēc šādas muldēšanas kāds būtu prasījis...


Levita-par Ziemasvetkus kas ar mums Nesagaidis.
Rinkevic par Jurmalas sagrausanu (jaunais vilnis, KVN un Tamlidz. )
Kuzim 50g Vienotibas/barotuve -jubileju apmaksajusais Korumpants KNAB aizturetajs 3b2nod v.montiks
Alla jurasa kura Reidere Gulami viesnicu.
Skele ar OIK ar Atkritum biznesa €€€€€€€€ G24
Prokuror/Meroni tandema stipendiati.

Atbildēt

Gu

02.03.2021. 22:00

Tur jau tā lieta, ka Aldis nevar.

Atbildēt

Tapat

02.03.2021. 21:55

»

P.

Tā takš Faculté des lettres. Ce n'est nekāda kvantu fizika, comprenez-vous


Kāda starpība? Ja Google par tevi nekā nav, tad tas tā īpatnēji.

Atbildēt

lieciet taču autori mierā!

02.03.2021. 21:26

Ko viņa jums nodarījusi? Kaunieties!

Atbildēt

kādas problēmas

02.03.2021. 21:24

»

VB

Paldies, ka atbildējat uz to, ko es tiešām nezinu...


Jebkurā veikalā, jebkurai ārzemēs ražotai precei ir PVN.

Atbildēt

Latvietis vulgaris

02.03.2021. 21:21

»

Autorei

Interesanti, par kādiem darbiem tie grādi ir!? Šodien ir daudzi ar grādiem visādos virzienos, ko par zinātni grūti saukt. Un tante, acimredzami, domā, ka ir krietni gudrāka par citiem


Domā gan. Tas mums latviešiem asinīs kopš vācu laikiem. Līdz ko izdodas izkalpoties, tā klucis savējiem jāuzliek, lai vienkāršajiem parādītu, ka ir no augstākiem plauktiem un kopš šā brīža par k-dzi jāsauc un roka jābučo.

Atbildēt

ha-ha

02.03.2021. 21:20

»

Trojas zirgs

Precīzi raksturoji vidējo krievu okupantu,kuru augums svārstījās ap 1.5m Un nevajag tos jaukt ar Baltijas jūras piekrastē dzīvojošām tautām


Tu domā, ka G. Merķelis ir kāds esošais politiķis? Uz to pusi ir, bet vēl "auksts".

Atbildēt

ES

02.03.2021. 21:16

»

Patiesais

Raksts ir vērtīgs. Politiķis nedrīkst būt iedomīgs un piešķirt sev virscilvēka statusu, ja viņš vēlas organizēt un vadīt valsti. Partijas nosaukumā ieliktie vārdi "Likums un kārtība" nedot tiesību pat subjektīvi izcelt un uzcelt sevi pāri citiem cilvēkiem. Ja esat tik izcilu nosaukumu ielikuši partijai...


Man gribās šai lietai prewtnostatīt Juraša izteikumus, kas met ēnu uz , kā viņš saka ,, augsti stāvošiem cilvēkiem par tiesneses ietekmēšanu Magoņa lietā... Izrādījās, ka politiķis var atļauties šādā veidā apmelot un sēt neuzticību ... Un kaut kā nav pamanīts, ka pēc šādas muldēšanas kāds būtu prasījis Jurašu nolikt deputāta mandātu. Tāpat nav dzirdēts, ka kāds prasītu tieslietu ministra atkāpšanos pēc brauciena uz ASV lai izprasītu savai valstij sankcijas, kas būtībā sagrāva vienas satiksmes ministrijas pārziņā esošo sfēru. Neviens nav prasījis Kariņa atkāpšanos par tīšu ļaunprātību pret Latvijas valsti ar bezatbildību un idiotiskiem lēmumiem sagraujot Latvijas ekonomiku.š virkni varētu turpināt, bet vai tam ir kāda jēga...

Atbildēt

nu un

02.03.2021. 21:16

palika vieglāk,kad citējāt Merķeli?Ne Gobzems,ne Sprūde nav valdība.Un izskatās nebūs arī.

Atbildēt

Riebīgais

02.03.2021. 21:15

Vari? - tas nav īpaši precīzi. Pareizāk būtu jautāt - vai atļaus. Un nav jau šis pirmā persona tajā pulciņā un jautājumi bija jāstāda citam cilvēkam. Sorbonas universitātes profesorei jau būtu jāzin kaut kas no politikas.
Paķircināt Gobzemu, tas ok.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

02.03.2021. 21:02

Es vēlreiz ieskatos latvieša tēlā, ko šeit esmu devis, un man jāatzīst, ka tas nav nekāds jaukais. Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība kā neatļaut sevi pieķert zādzībā. Lopiski piedzerties tikai svētdienās vien viņam ir tikums, netikt pērtam viņam ir gods. Vārdu sakot: viņš ir tāds, kāda var būt tauta, kuras cilvēcību jau sešus gadsimteņus kremt verdzības pūķa zobs. Bet es ticu — mani lasītāji būs tik taisnīgi, ka ienīdīs nevis sakropļoto raksturu, bet šā sakropļojuma cēloņus. Riebumu pelna nevis senās Romas pundurīši, bet gan vergu tirgotāji, kas bērnus ieslodzīja kastēs, lai tos padarītu par monstriem.
/Garlibs Merkelis/

Atbildēt

Sandra Briķe

02.03.2021. 20:57

Tāpēc jau šai partijai nav interese par tādām senām ar pieredzi tantēm kā mani un maniem padomiem un idejām kā sakārtot valstī, ja partijas valdē ir tādas jaunas un bagātas meitenes, kuras braukā covid laikā ar diplomātisko pasi un pērk dārgus pulksteņus. Nav jau žēl,ka nopirka pulksteņi, bet bērniem ziedot.lv tā naudiņa tiktu lietderīgāk izmantota, un tas ,diemžēl, parāda šīs partijas patiesās vērtības - tukšumu pašā sākumā un valdē, kas ir virzošais spēks!!!

Atbildēt

hi hi

02.03.2021. 20:31

kurs tādiem dod diplomus LVU??????????? ko tad nu vairs

Atbildēt

Diez vai

02.03.2021. 20:25

karīnu viņš palūgs aiziet,pārāk spītīgs un ar to arī būs zaudējis manu balsi.

Atbildēt

VB

02.03.2021. 20:14

»

mazais puika

Jāaizpilda muitas deklerācija šķērsojot ES robežu, uzreiz, nomaksa var notikt arī pēc tam, šajā gadījumā atgriežoties Latvijā, bet kā zinām teorija atšķiras no prakses. Būtiski, ka meitene aizgāja pa zaļo koridoru, kad poļu muitnieks pārprasīja par muitojamām precēm, tā kā no muitas puses viss bija ...


Paldies, ka atbildējat uz to, ko es tiešām nezinu!
Bet, kaut kas neloģisks (ja pat nerunājam par PVN kā tādu vispār) tur ir. Nu padomāsim:
- labi, pie mums ir PVN jaunradītām vērtībām, kā visā EU, tomēr tā NAV akcīze uz visām precēm, kas mums ir;
- labi, sagadīšanās dēl līdzīgs PVN ir arī Šveicē, bet tikai šveiciešiem. Loģiski, ka pametot Šveici PVN tiek atmaksāts ceļotājam atpakaļ. Tas pareizi.
- bet, ja nu viņa to preci būtu iepirkusi valstīs, kur nav PVN, ko tad? Ok, summas dēļ tā jādeklarē, tāds ir likums, a tālāk... Atkal PVN valstij no zila gaisa?!
Es tiešām šo ar nezinu!

Atbildēt

un kas pats esi?

02.03.2021. 20:04

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Nē! Šī augstprātība, pārliecība par savu izredzētību ir drīzāk raksturīga mūsu Austrumu kaimiņa paražām


diez kas nav-saukt latviešus par pastalām.Un starpība liela.Sprūde akurāt nāk no Austrumiem pa gēnu līniju un nav nekāda "pastala",To viņa arī ļoti uzskatāmi demonstrē.

Atbildēt

mazais puika

02.03.2021. 19:56

»

VB

Bet vai tai deklarācijai, ja viņa būtu to veikusi, uzreiz sekotu PVN iekasēšana pie mums EU (Varšavā vai Rīgā), jeb tas tikai tā... zināšanai


Jāaizpilda muitas deklerācija šķērsojot ES robežu, uzreiz, nomaksa var notikt arī pēc tam, šajā gadījumā atgriežoties Latvijā, bet kā zinām teorija atšķiras no prakses. Būtiski, ka meitene aizgāja pa zaļo koridoru, kad poļu muitnieks pārprasīja par muitojamām precēm, tā kā no muitas puses viss bija korekti. Vispār paveicās, jo Latvija par šo gājienu pienākas kriminālatbildība, tā kā vēl tika cauri pa "lēto".

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

02.03.2021. 19:54

Nē! Šī augstprātība, pārliecība par savu izredzētību ir drīzāk raksturīga mūsu Austrumu kaimiņa paražām,
Kaada starpiiba starp austrumu kaiminja parazjaam un pastalu parazjaam?Nu nekaadas.Varbuut tikai ka pastala ir vairaak neizgliitotaaks un leettciigaaks.

Atbildēt

02.03.2021. 19:40

»

Nu ja

+ vēl tam politiķes izstrādājumam ir bakalaurs un maģistrs saistībā ar muitu... varbūt tie grādi tika dāvināti iepriekšējās valentīndienās ar vīra karti


Tiek tika dāvināti Sieviešu dienā.Tie krievvalodīgajiem ir lieli svētki,kuros tiek daudzinātas Rroza Luksemburrg un Klarra Cetkin.

Atbildēt

gribētos

02.03.2021. 19:26

tomēr zināt,cik vēlētāju ģevuškai ir Šveicē,pie kuriem viņa "brauca un brauks"..Viens vai divi?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....