Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TTT

21.11.2020. 19:51

Latgales vergu dvēselītes tā arī klīst no viena vergtura pie cita, jo nemaz nezina, kas ir cilvēkcienīgs atalgojums, darba apstākļi un darba drošība. Pie vainas ir arī darba inspekcija, kur strādā tādas pašas vergu dvēselītes, jo amatos tika pa draugam, pa radam. Vadītāja uzdevums, lai uzticētajā sektorā viss būtu klusi, lieka grēka nav vajadzīga. Bet kad gaitu rindā pie traumatologa satiec 3-4 cilvēkus, kuri traumējušies tieši darba vietā, bet galvenais, lai ir klusums. Vergu dvēselītes.

Atbildēt

Dūda

21.11.2020. 19:45

»

Ieteiktu tev izvēlēties izteicienus

Atšķirībā no tevis, godīgi cilvēki zina visu par saviem senčiem, un tiem nav nekā slēpjama. Bet var just, ka tādiem kā tev, ir svarīgi gan pašam nezināt par savu/savu senču pagātni, izlikties, ka nezini par to, un vēlēties, lai arī citiem nekas par to nebūtu zināms. Un ar aizskarošiem, nepamatotiem ...


Un vēl. Palasi savu rakstīto vispirms, tad pārmet citiem. Ko tu zini par šo uzņēmumu? NEKO! Bet tas tev netraucē nozākāt viņu produkciju, priecāties, ja 270 cilvēki mazpilsētā paliks bez darba. Ka tik tavi Indijas draugi izsprūk sveikā. Tipisks tēvzemes prievītes valkātājs. Draud man ar Krievijas arhīviem!? Ha ha ha ha ha!!!!!!
Varu tevi apbēdināt, nelaimes čupiņa, tur par mani nav nekā!!!!

Atbildēt

Ieteiktu tev izvēlēties izteicienus

21.11.2020. 19:06

»

Dūda

Tu, puņķu tapa, zini, ka tavs vecaistēvs tiesāts par bandītismu un slepkavību


Atšķirībā no tevis, godīgi cilvēki zina visu par saviem senčiem, un tiem nav nekā slēpjama. Bet var just, ka tādiem kā tev, ir svarīgi gan pašam nezināt par savu/savu senču pagātni, izlikties, ka nezini par to, un vēlēties, lai arī citiem nekas par to nebūtu zināms. Un ar aizskarošiem, nepamatotiem izteicieniem ieteiktu tev nemētāties. Tava bravūra pastāvēs vien tik ilgi, kamēr Krievijā ir noslepenoti arhīvi. Kad tie tiks atvērti, tev vairs nebūs kur glābties, jo var just, ka tava pagātne tev ir neērta.

Atbildēt

vietējais

21.11.2020. 18:35

Tik daudz kņadas par vienu nenozīmīgu uzņēmumu it kā iestātos pasaules gals, kad aizvērās VEF,Vagonu rīpnīca, Liepājas metalurgs utt. tad nemaz tik liela brēka nebija.

Atbildēt

Lasītājs

21.11.2020. 18:21

Vai kāds nevarētu uzrakstīt cik saņēma algā neto( pie kases lodziņa).
Tad mēs zinātu vai uzņēmums bija spējīgs maksāt viesstrādniekiem. Jo šo darbs nav lēts.

Atbildēt

Ne viss par šo uzņēmumu vēl pateikts

21.11.2020. 17:40

Tas Zukuls gadījumā nav čekists vai čekistu ģimenes loceklis? Tas varētu izskaidrot cilvēktirdzniecības faktu. Uz lielas daļas no VDK kartītēm ir šāds vervētāja uzvārds. Un ir vēl viena lieta - tas pat būtu sabiedrības veselībai ļoti būtiski un noderīgi, ka šo uzņēmumu aizklapētu pavisam, jo viņu indīgajai palmu tauku produkcijai jau bija izveidojies totāls monopols visos Latvijas veikalu tīklos - tie cepumi jau pa gabalu smirdēja pēc kaut kādiem ceptiem atkritumiem, un garša atgādināja no grīdas saslaucītas drumslas.

Atbildēt

jaajaa

21.11.2020. 17:22

...kaut kas te īsti neklapē...270 strādājošie un 220 000 apgrozījums ?...:)

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.11.2020. 17:20

Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

(...)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)
(...)

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tieši tā

21.11.2020. 16:53

»

paskatieties googlee

kaada publika vada Adugu,....90 gadi...kas saistiti ar politiku vid utt


viens ar analogu famīliju un sliktu slavu, savulaik, šiverēja arī Rīgas domē, kad tur valdīja LSDSP... tepat vien visi esam.... valstiņa tad maziņa, bet ambīcijas un apetīte oi,oi,oi

Atbildēt

Ray

21.11.2020. 16:44

Maxima veikali šai sakarā nekavējoties paziņoja par Adugs produkcijas izņemšanu... . Jūsu pašu pozīcijas pēc veikala sabrukšanas un daudzajām zadētām dzīvībām ir cik stabilas Latvijas tirgū? Kādas ir Jūsu tiesības vispār kautko tirgot Latvijā.

Atbildēt

Hm

21.11.2020. 16:41

»

Hm

Nav jau tā, ka arī saimnieki būtu balti un pūkaini. Ne velti veda ārzemniekus, vietējie droši vien zināja, kas sagaida


Ja sēdināt tikai par to, ka ir slīpais un slidens, tad jāsēž butu daudziem, daudziem, daudziem....

Atbildēt

Hm

21.11.2020. 16:29

»

Nevar izslēgf šādu versiju

Ka pasūtījumu galdā vērsušies starptautiskie noziedznieki ar mērķi iznīcināt uzņēmumu...


Nav jau tā, ka arī saimnieki būtu balti un pūkaini. Ne velti veda ārzemniekus, vietējie droši vien zināja, kas sagaida.

Atbildēt

Pirms tiesas sprieduma pat acīmredzamo nedrīkst izvērtēt vienpersoniski

21.11.2020. 16:20

»

Ko lūdzaties?

Neviens jums nepalīdzēs. Atrodiet sūdzībniekus un pārmāciet, lai citi neiedomājas darīt tāpat konkurentu labā


Pasarg dievs kādu aizskart fiziski, pat ja tavu sievu izvaro ir jāgaida policijas ierašanās, fakta konstatācija un tad, pati humānākā tiesa uz planētas.

Atbildēt

ahā

21.11.2020. 16:10

»

Mjā....

Jautājums šiem "darbiniekiem" - un kāpēc tad uzņēmuma vadība, kura tā "rūpējās" par jums, atvilka uz Latviju kaut kādus viesstradniekus, nevis ņēma darbā vietējos cilvēkus? Vai arī Latgalē bezdarbs ir pilnīgi un galīgi izzudis? Vēstulīte viennozīmīgi uz uzskrāpēta īpašnieku stabules pavadījumā...


Kā tad, vietējie ir balti un pūkaini, alkst strādāt un pirmdienās visi ir darbā. Bez tam padomājiet, kāds ir iedzīvotāju blīvums Latvijā, cik vispār darbaspēks ir pieejams un cik no tiem uz darbu ir jābrauc vai nu ar divreiz nedēļā kursējošu sabiedrisko vai pa Latvijas lauku bezceļiem jālauž savējā mašīna. Bet nu viesstrādnieki arī dažādi, un dienvidnieki attiecībā uz tīrīgumu man šķiet apšaubāmi.

Atbildēt

Ha ha

21.11.2020. 16:10

Ielīdušie PSRS okupanti pret lienošajiem burgeru okupantiem.

Atbildēt

kaufers

21.11.2020. 16:07

Rīt braukšu uz lielveikalu pirkt pārtiku uz nedēļu. Uz kuru tieši, nav vēl izlemts. Tādai adug produkcijai uzm,anību nebiju pievērsis. Vai esmu kādreiz pircis, to pat nezinu. Taču tagad noteikti pamaklēšu. Intereses pēc. Reklāma ir un paliek reklāma.

Atbildēt

pietieklasītājs

21.11.2020. 15:32

Kā Aduga izgaismošana saistīta ar kāda naktsputna steidzīgo patversanos deputāta imunitātē?Amizanti,ka Pucreforma Līvanus,Līvānu novadi nekādi neskāra.

Atbildēt

paardomas

21.11.2020. 15:31

»

vietējais

Uzkrītoši slavinošs raksts uzņēmumam, pilnīgi skaidrs top ka ar šo uzņēmumu nav kaut kas kārtībā. Ja jau šie iebraucēji bija tik slikti, likumdošana pieļauj taču viņus par pārkāpumiem nekavējoties atbrīvot, tad neviļus rodas jautājums kādēļ viņi tika turēti darbā? Vai lai būtu iespēja spīdzināt...


Štrunts ar to uzņēmuma vadoņiem/saimniekiem,bet kā būt tiem pārējiem.Kā tur ir ar tām vakancēm?Te tūlīt brēks ka var pārmācīties par IT guru vai iestāties kādā no partijām,taču vairumam tas nederēs.

Atbildēt

Nevar izslēgf šādu versiju

21.11.2020. 15:30

Ka pasūtījumu galdā vērsušies starptautiskie noziedznieki ar mērķi iznīcināt uzņēmumu.
Izņēmumam ir "kirdik" un atjaunot reputāciju vairs nav iespējams. Maksimā un Rimčikā parādīsies cepumi no Ukrainas. Iegādes cena zemāka, pārdošanas cena kā agrāk, peļņa palielinās. Un visiem ir labi.
Tas, ka Aduga saimnoeks ir apcietināts, norāda uz to, ka kādam ir mērķis tieši iznīcināt uzņēmumu diezgan ātrā tempā. Iespējams, cepumi no jauna piegādātāja jau stāv Rimi un Maksima noliktavās. Tos ir tempā jāliek veikalu plauktos, tādēļ tāda steiga.

Atbildēt

vietējais

21.11.2020. 15:24

Uzkrītoši slavinošs raksts uzņēmumam, pilnīgi skaidrs top ka ar šo uzņēmumu nav kaut kas kārtībā. Ja jau šie iebraucēji bija tik slikti, likumdošana pieļauj taču viņus par pārkāpumiem nekavējoties atbrīvot, tad neviļus rodas jautājums kādēļ viņi tika turēti darbā? Vai lai būtu iespēja spīdzināt?

Atbildēt

Mjā....

21.11.2020. 15:17

Jautājums šiem "darbiniekiem" - un kāpēc tad uzņēmuma vadība, kura tā "rūpējās" par jums, atvilka uz Latviju kaut kādus viesstradniekus, nevis ņēma darbā vietējos cilvēkus? Vai arī Latgalē bezdarbs ir pilnīgi un galīgi izzudis? Vēstulīte viennozīmīgi uz uzskrāpēta īpašnieku stabules pavadījumā.

Atbildēt

lauķis

21.11.2020. 15:05

Es nezinu kā tur ir ar to cilvēktirdzniecību,bet vienu zinu noteikti,ar šo uzņēmumu ir cauri,jo,mums taču valda ,,tiesiskums,,.
Merkele,Emanuela Makarons un visa ES atklati nodarbojas ar cilvēku tirdzniecību,un neviens vells viņus neparauj.

Atbildēt

Ko lūdzaties?

21.11.2020. 14:54

Neviens jums nepalīdzēs. Atrodiet sūdzībniekus un pārmāciet, lai citi neiedomājas darīt tāpat konkurentu labā.

Pārlauziet viņiem “sprandas” ar trešo personu starpniecību. Nesūdzieties un palīdzību negaidiet! Šodien cilvēks cilvēkam ir vilks.

Atbildēt

paskatieties googlee

21.11.2020. 14:45

kaada publika vada Adugu,....90 gadi...kas saistiti ar politiku vid utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...