Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agnese

18.05.2021. 21:42

Kamēr sozikovs tikmēr palīdzība tikai par naudu -lūdzu atvainojiet citu labāku pagaidām nav.

Atbildēt

khmmm

06.05.2021. 10:54

https://tautaruna.nra.lv/rasols/346390-tukuma-aizdedzinatais-virietis-reiz-izglabis-dinaru-rudani/?utm_source draugiem.lv&utm_medium top

Atbildēt

No IeM un VP vēstures pirms 19.gadiem.

03.05.2021. 13:11

2002,g.4.maijā pulksten 22.30 Latvijas Valsts policija saņēma informāciju no Igaunijas kriminālpolicijas par to, ka Latvijas Valsts robežu, iespējams, mēģinās šķērsot sevišķi bīstami bruņoti noziedznieki, kas laupīšanas nolūkā izdarījuši vairākas slepkavības Igaunijā un Krievijā. Pulksten 22.43 par iespējamo robežas šķērsošanu tika informēts Valsts policijas Operatīvās vadības centrs. Nekavējoties tika izsludināta aizdomās turamo noziedznieku meklēšana - 1981.gadā dzimušais Krievijas pilsonis Dmitrijs Medvedevs un 1981.gadā dzimušais Krievijas pilsonis Jurijs Ustinenko. Pulksten 22.45 par šo faktu informēta Latvijas Valsts robežsardze. 23.04 informācija nosūtīta visām Valsts policijas apakšvienībām, ar norādi īpašus pasākumus veikt Igaunijas-Latvijas rajonu policijas pārvaldēm - Limbažu, Valkas, Valmieras, Alūksnes. Pulksten 00.10 no Igaunijas kriminālpolicijas tiek saņemtas pirmās noziedznieku pazīmes. 00.35 Pēc Valsts policijas priekšnieka Jura Rekšņas rīkojuma, pierobežas rajonos tiek izsludināta operācija "Slazdi", kas paredz pasākumu kompleksu bruņotu noziedznieku aizturēšanai, izmantojot lielus policijas spēkus. Pastiprināta uzmanība tiek pievērsta maršruta autobusiem un taksometriem. Apmēram pulksten 3.00 Valkas rajona policijas pārvaldes darbinieki Valkā pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, tāpēc tika pieņemts lēmums pārbaudīt viņu personības. Brīdī, kad policijas darbinieki tuvojās vīriešiem, uz policistiem sāka šaut. Apšaudes laikā nogalināts Valkas rajona policijas darbinieks, policijas kaprālis, 1967.gadā dzimušais Aigars Kurpnieks un viens no uzbrucējiem - Ļeņingradas rajona iedzīvotājs Dmitrijs Medvedevs.

Apšaudē ievainojumu plecā guva Valkas rajona policijas nodaļas virsseržants Ēriks Zanders, kurš ievietots slimnīcas reanimācijā.
Ievainojumu gūžā guvis arī Vidzemes drošības servisa darbinieks, kurš traģēdijas laikā atradās netālu no notikuma vietas un piesteidzās policistiem palīgā. Apšaudes vietā tika atrasti divi koferīši ar noziedznieku dokumentiem, sprāgstvielām, detonatoru un revolveri. Turpat atrasta arī Valkas karte, Staļina, Hitlera fotogrāfijas, degošu Ņujorkas debesskrāpju fotogrāfijas, Igaunijas preses publikācijas par pēdējā laikā izdarītiem smagiem noziegumiem Igaunijā, kas, iespējams, veikti ar viņu līdzdalību. Policijas dienesti Latvijā pieļauj iespēju, ka šo personu nolūks mūsu valstī varēja būt smagu noziegumu izdarīšana - slepkavības, laupīšanas, spridzināšanas. Uzreiz pēc apšaudes noziedznieka meklēšanā tika iesaistīti kinologi ar suņiem. Uz Valku nekavējoties izbrauca Valsts policijas priekšnieks Juris Rekšņa. Latvijas Valsts policija turpina aktīvi sadarboties ar Valsts robežsardzes darbiniekiem un kolēģiem Igaunijā un turpina meklēt 1981.gadā dzimušo Krievijas pilsoni Juriju Ustinenko, kurš pēc pašreizējās operatīvās informācijas, varētu būt atgriezies Igaunijas teritorijā. Latvijas iekšlietu dienestu rīcībā esošā informācija liecina, ka iepriekšminētie Krievijas pilsoņi Latvijas teritorijā bija ieradušies pirmo reizi. Joprojām pastiprinātā režīmā strādā Igaunijas-Latvijas pierobežas rajonu policijas pārvaldes. Naktī vietējiem policijas spēkiem palīdz speciālās rotas darbinieki no Rīgas. Informācija par notikumiem nosūtīta arī tiesībsargājošiem dienestiem Lietuvā, kas piedāvājuši kolēģiem Latvijā savu palīdzību. Valsts robežsardze kategoriski noraida šodien Latvijas presē pausto informāciju, ka noziedznieki Igaunijas-Latvijas robežu šķērsojuši robežkontroles punktā. J.Ustinenko un D.Medvedevu tur aizdomās par 3.maijā Igaunijā Tartu ieroču veikalā notikušā sprādziena organizēšanu. Šajā laupīšanas uzbrukumā dzīvību zaudēja divi veikala darbinieki. Šīs personas tiek turētas aizdomās arī par vairāku slepkavību izdarīšanu Igaunijā un Krievijā. Nav izslēgts, ka Igaunijā meklētās personas nogalinājušas piecus cilvēkus, attiecībā pret diviem cilvēkiem veikts slepkavības mēģinājums, savukārt Krievijas tiesībsargājošās iestādes meklējamos tur aizdomās par vēl piecu slepkavību veikšanu. Šīs personas sevi uzskata par neofašistiem. Pēc traģēdijas Valkā iekšlietu ministrs Mareks Segliņš un Valsts policijas priekšnieks Juris Rekšņa izteicis dziļu līdzjūtību bojā gājušā Valkas policijas pārvaldes darbinieka piederīgajiem un kolēģiem.

Atbildēt

fakts

01.05.2021. 12:05

»

&

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas te gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi...


Ugunsdzēsēju informācija par degušo lupatu kaudzi un diviem cietušajiem bija visobjektīvākā, jo bija balstīta tikai uz acīmredzamiem faktiem, nevis to,kurš kuram draudējis vai ar ko gulējis.

Atbildēt

Tukuma pašvaldības izdomājumi un meli

01.05.2021. 10:54

»

&

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas te gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi...


It kā lielas iestādes - Tukuma domes vadītāji, bet prātā nav pieauguši, pat vietējos apstākļus neizprot, nezina vai spēlē uz nerviem, tiem, kuri jāliek mieŗā, pirmkārt POLICIJU, kura strādā un ja nestrādāja, savlaicīgi risināt. Tā aplami, nepatiesi un melīgi uzkurina Tukuma sabiedrību par drošību, kur kāds piromāns, visdrīzāk, aplēja sevi ar degšķidrumu un aizdedzināja. Kā saimnieciski vadītāji, varējāt paprasīt saimniecības veikalā - vai var no malas kāds cits mierīgi aplaistīt otru vīrieti ar degmaisījumu un vēl nopietnāk - iešķilt šķiltavas un aizdedzināt, kad degmaisījums nesprāgst kā benzīns - uguni tam jāpieliek un jāpatur. Upuris gaidīja lai aizdedzina, briesmas necentās novērst, atgrūžot nost.
Pie tanm ja jums kaut nedaudz prāta, Tukuma domes vadoņi, varēja visu to saprast un jūs vispirms pajautājot policijai, kas tas par dzīvokli, kas tur dzīvo, vai tas nav homoseksuālisti sapulcēšanās dzīvoklis, vai no tā nenāk draudi Tukuma iedzīvotāju bērņiem? Ne, jums prāta nav - uzreiz brauciet virsu policijai ar vēršanos augstākajā instancēs.

Vai tiešām jūs tik stulbi cilvēki, jābrīnās. Pieauguši, bet bez prāta vai?

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

30.04.2021. 16:46

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīta varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis ,tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: Watch American Gods: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/T1BDcI-tAfQ (Japan's PENIS FESTIVAL! Why Japan LOVES PENIS.).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atbildēt

&

30.04.2021. 16:45

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas te gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi. Policija tā „strādā” visā Latvijā, tikai Tukumā cilvēkiem pacietības mērs ir pilns. NRA pirms dažām dienām bija raksts, kurā RuksIS nodēvēts pa Ģēniju pēc viņa veiksmīgās melu kampaņas, kad tika visai Latvijai apdullinoši stāstīts, ka tur dega drēbju kaudze un noziedzīgs nodarījums vispār nav noticis. Bet RuksIS smagi pārrēķinājās, jo viņa melu kampaņas rezultātā pēc divām dienām radās vēl 8 bojāgājušie. Ja uzmanīgāk ieklausījāties, ko LTV teica meitene, kas izglābās no Merķeļa ielas ugunsgrēka, tad tur kāds ķīnietis esot ienesis pudeles ar degmaisījumu, kaut kam metis, un tad esot bijis sprādziens, pēc kura izcēlies ugunsgrēks. RuksIS savā prātiņā nepadomāja, ka nejauši var parādīties vēl lielāks Ģēnijs par viņu, un tāds parādījās – ķīnietis, kas iebraucis Latvijā, noteikti izlasīja LSM ziņās angļu valodā, ka sadedzināts cilvēks, bet policija to nosaukusi par drēbju kaudzes degšanu un pasludinājusi „nav noticis noziedzīgs nodarījums”...tad nu ķīnietis nosprieda: wov, te gan ir interesanta valsts – sadedzināts cilvēks, bet policija pasaka, ka nav noticis noziedzīgs nodarījums, tad jau es ar tā varu pielaist uguni, kam vien vēlos, jo tas būs „nav noticis noziedzīgs nodarījums”, un pielaida uguni hostelim!

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

30.04.2021. 16:44

Mēs dzīvoja Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/Bdq22ND56zI (Kanamara Matsuri Festival in Japan | 2019).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #sidrabbirzs

Atbildēt

plastelins

30.04.2021. 09:31

»

Tukums, netrakojiet, netraciniet tautu

Latvijā ir simtiem baisu noziegumu, viens par otru "labāks", tādēļ, Tukuma dome, netrakojiet, ja neko neziniet, vai tas ir šoreiz noziegums...


kindzulis meligs šmurgulis, no darba briva laika dedzināja Rīdzeniekus, un vel pietiek viņam nekaunibas iet rakstit iesniegumu uz policiju ka kads viņu nosaucis par pediņu??!! kas viņs ar ir ko pats nenoliedza, ja katrs muļkis ies un rakstis ka kads to nosaucis par muļki uz policiju kas tad bus?

Atbildēt

nemo

30.04.2021. 09:24

»

kad miris ,

tad var pierakstīt ko vien vēlies


merglis kindzulis saņema ko pelnijis , dzivoju viena no majam ko viņs dedzināja Rīga, parovejat no 9 stava nokapt leja nakts laika kad maja pilna dūmiem ? ja parvietojaties ar grutibam. Tad sapratisiet mani, kindzulis ar degmaisijumu dedzinaja atkritumu konteinererus kas atrodas majas zem trubas rezultata dumi ka pa skursteni atri izplatas pa visu maju, cik zinu tik laimigas sagadišanas deļ nav upuri, un viņs tiešam butu uzskatams par naida noziedznieku jo dedzinaja visus. šit izskat pec dieva pirksta tas kas notika ar viņu, pats to šķidrumu nopirka 4 no rīta draudzenei teicis ka brauks uz Rīgu??!! aizdedzinajas varbut ar pats dzeris bija draugs nelaida iekša utt degmaisijums pa rokai ...

Atbildēt

Tukums, netrakojiet, netraciniet tautu

29.04.2021. 14:57

»

kkk

Bet varbūt viens greizsirdīgs pederasts piekurināja otru kaku stūmēju...


Latvijā ir simtiem baisu noziegumu, viens par otru "labāks", tādēļ, Tukuma dome, netrakojiet, ja neko neziniet, vai tas ir šoreiz noziegums?

Kas jums dod tiesības līst policijas izmeklēšanā ar saviem, atvainojos, stulbiem secinājumiem: "... Iedzīvotāji izsaka bažas par to, vai Valsts policija iepriekš ir darījusi visu šī nozieguma novēršanai un vai šobrīd dara visu tā atklāšanai".

Vai tu zini, ka tas ir noziegums? Varbūt tā ir pašaizdedzināšanās? Varbūt tā ir pašaizsardzība, varbūt tā ir atriebība, greizsirdība? Ja nezini, nemuldi un nebāz savu degunu, kur nevajag.

Bet ja šie idioti ievilinās pašvaldības vadītāju bērnus un sakropļos uz mūžu viņu dēlus, mazgadīgos, nepilngadīgos, ko tad jūs teiksiet varenie Tukuma pašvaldības vadoņi?

Ja tur bija mazgadīgo, nepilngadīgo ievilināšanas perēklis, ko darīt ar šo pederastu - parazītu sugu?

Jūs vadiet pašvaldību, bet prāta jums gan maz saprast, ka pie jums notiek. Kādēļ necēlāt traci vakar, aizvakar. pērn, gada sākumā utt.?

Ko, policija nezināja, ka tur notiek. Par kādu "baiso" noziegumu te var runāt? Jā, notikums baiss, bet vai noziegums?

Atbildēt

tuktuktukmuļķīšiunnelieši

29.04.2021. 14:28

Gaisā vējo vēlëšanu sūdu smaka

Atbildēt

kkk

29.04.2021. 12:35

Bet varbūt viens greizsirdīgs pederasts piekurināja otru kaku stūmēju?
Bieži pederastu greizsirdība ir daudz, daudz lielāka nekā normālo cilvēku jūtas.
Vajag godīgu un neatkarīgu izmeklēšanu un galvenais -pederasti, žīdi un nēģeri nav VIENLĪDZĪGĀKI par pārējiem Latvijas Republikas pilsoņiem.

Atbildēt

Uldis

29.04.2021. 09:55

»

bet FAKTS

ir tāds , ka pastrādāts smags noziegums un KLUSUMS !!! Par ko mēs visi nodokļus maksājam šai kroplajai sistēmai


Tiešām fakts, ka ir pastrādāts noziegums? Izskatās, ka džeks pats sevi nokurināja. Nesteigsimies notikumiem pa priekšu.

Atbildēt

bet FAKTS

29.04.2021. 09:30

»

fakts

Jūs pat iedomāties nevarat cik pederastu strādā medicīnā,un neko nedrīkst pret viņu izdarībām iebilst,piekārs homofobiju.Jūs ar šo sērgu vēl neesat ticies,jums ir paveicies


ir tāds , ka pastrādāts smags noziegums un KLUSUMS !!! Par ko mēs visi nodokļus maksājam šai kroplajai sistēmai ?????????????????????????

Atbildēt

mēs to

29.04.2021. 08:37

visa Latvijā gribam. Man varbūt arī blakus ir hotelis ar narkošām...........
Kādi hosteli šajā laikā, ja mana ģimene kopā nepulcējas.
Policijā abolūti zaudējuši kaunu. Kurus soda, kurus nē?
Kā cilvēks, kuru tiesās par dedzināšanu, var valkāties apkārt????????????????????????????????????
Kāpēc mani nodokļi? vai lai ne mani sargātu?

Atbildēt

vispār

29.04.2021. 05:26

»

www.govlawyer.lv

diemžēl


Tas ir labākais veids, kā izvairīties no uzbrukuma, ja saņemti reāli draudi. Neviens noziedznieks negaidīs pie mājas līdz rītam kamēr tu iespējams atnāksi mājās, lai izpildītu draudus.

Atbildēt

interesanti

29.04.2021. 05:22

»

Līdzjūtība

piederīgajiem,no sirds.Vai zināt,kas mani mulsina-par to puisi visi kolēģi izsakās tikai pozitīvi (domāju-medicīnā iet strādāt sirdscilvēki),bet,te izsakās kā par ``monstru``vai kā``pustrako``.Vai tad kolēģi neredzēja?Neticu,jo 5.gadus puisis strādāja...Vai ir zināms,konkrēti,kas ar to aizdedzināšanu...


Tu pats personīgi aptaujāji visus viņa kolēģus, ka zini kā šie izsakās> Gadījumā, ja esi, tad kāda pārliecība, ka pilnīgi visi viņi saka patiesību par tolaik smagā stāvoklī slimnīcā esošu cilvēku? Kā runā, tad viens no drudētājiem esot bijis kāda kolēģa tēvs, turklāt "trakie" parasti visai labi slēpjas un pat tuvākajiem nerodas aizdomas par viņu "hobijiem".

Atbildēt

fakts

29.04.2021. 04:20

»

Līdzjūtība

piederīgajiem,no sirds.Vai zināt,kas mani mulsina-par to puisi visi kolēģi izsakās tikai pozitīvi (domāju-medicīnā iet strādāt sirdscilvēki),bet,te izsakās kā par ``monstru``vai kā``pustrako``.Vai tad kolēģi neredzēja?Neticu,jo 5.gadus puisis strādāja...Vai ir zināms,konkrēti,kas ar to aizdedzināšanu...


Jūs pat iedomāties nevarat cik pederastu strādā medicīnā,un neko nedrīkst pret viņu izdarībām iebilst,piekārs homofobiju.Jūs ar šo sērgu vēl neesat ticies,jums ir paveicies.
Par šo gadījumu,izskatās pēc pederastu "rotaļām",tāpat ka Rebenoka gadījumā.

Atbildēt

Haoss

29.04.2021. 04:17

»

Varis

Viena lieta ir bīdīt savas stulbās un populistiskās idejas (piemēram policijas priekšnieka atlasē izmantot melu detektoru vai bazūnēt ka tūlīt tūlīt izveidos Policijas akadēmiju) bet cita lieta ir reāli mēģināt sakārtot Iekšlietu sistēmas iestāžu darbu, tāpēc neko dižu negaidiet no tā futbola federācijas...


Policistiem un karavīriem jāsaņem zemu atalgojumu, lai valstī neieviestu kārtību.

Francijas pensionētie un nepensionētie, kopā 60, ģenerāļi brīdina valdību, ka valstī var izcelties pilsoņu karš. 30 proc pilsoņu ir musulmaņi, nēģeri un jaukteņi daudzstāvu blokmāju rajonos un viņi dzīvo uz franču rēķina un ievieš savas “vērtības”.

Atbildēt

ES

28.04.2021. 23:49

»

Jānis

Ļoti interesanti būtu noskaidrot ,kas tie bija par 2 lieciniekiem , kuru liecības policijas ir pieņēmuši un pārbaudīt viņu liecības. Jānovērš iedzīvotāju satraukums , ka policija ne tikai ir bezdarbīga noziegumu novēršanā, bet pat sadarbojas ar tiem noziegumu veikšanā


Piebildīšu, ka būtu jānoskaidro no kādām ģimenēm šie izdzimteņi ir nākuši, ja jau policija ir tik saudzējoši noskaņota neatrast, bet vainu uzvelt mirušajam pašam... Kā dēliņš tad tas slepkavnieks ir bijis

Atbildēt

Komentārs

28.04.2021. 23:09

Naidīgajos komentāros reāli parādās tas, ka Latvijā vispār nemaz nav konservatīvas politikas, ir tikai viltus konservatīvie, kam šie naidīgie komentētāji krituši par upuriem, nesaskatot īstās problēmas, kas apdraud latviešu sabiedrību. Gribētos jautāt naidīgajiem komentētājiem – a kas jūs paši vispār esat, lai ņirgātos par cilvēku tikai dēļ viņa atšķirīgajām īpašībām? Ja esat latvieši no latviešu ģimenēm, un jums ir bērni, kas dzimuši latviskās ģimenēs, varbūt tad jūsu viedoklim ir kāds pamats. Bet ja esat no žīdkomunistu, čekistu, jauktām latviešu-krievu, latviešu-hazāržīdu ģimenēm, vai jums ir bērni, kas dzimuši jauktās latviešu-žīdkomunistu, latviešu-čekistu ģimenēs, latviešu-krievu, latviešu-hazāržīdu ģimenēs, tad katrs latviešu gejs vai lezbiete ir Svētais salīdzinot ar jums, jo pastāv iespēja, ka jūs esat no tiem, kas atbalsta divvalodību, sūkā Putinam līdzīgi kā iekšlietu ministrs, un jūsu bērni ir vai būs naidīgi un nevēlami latviešu tautai un veidos nākamo Saskaņas elektorātu, staigā vai staigās pa ielām ar plakātiem “Ruki proč ot naših škol” vai klaigās “Krim naš”.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

28.04.2021. 22:18

diemžēl

Kindzulis

pēc draudiem un uzbrukuma
nolēma

viens
vakarā-naktī
iet pie draudzenes
runāt par ceļojumu.

Atbildēt

Līdzjūtība

28.04.2021. 22:01

piederīgajiem,no sirds.Vai zināt,kas mani mulsina-par to puisi visi kolēģi izsakās tikai pozitīvi (domāju-medicīnā iet strādāt sirdscilvēki),bet,te izsakās kā par ``monstru``vai kā``pustrako``.Vai tad kolēģi neredzēja?Neticu,jo 5.gadus puisis strādāja...Vai ir zināms,konkrēti,kas ar to aizdedzināšanu bija?Varbūt provokācija?Varbūt viņam atriebās tie,kas tajā bija iesaistīti?Zināt,ja jau būtu pats gribējis aiziet,tad nebūtu draugu saucis palīgā.Jauns cilvēks-žēl.

Atbildēt

Varis

28.04.2021. 21:54

»

viedoklis

Bija lielā bļaustīšanās ka nu ir jauns iekšlietu ministrs un nu tikai būs kārtība policijā, bet čiks vien iznāca.Jaunais ministrs velk tikai uz totalitāras policeiskas valsts pusi...


Viena lieta ir bīdīt savas stulbās un populistiskās idejas (piemēram policijas priekšnieka atlasē izmantot melu detektoru vai bazūnēt ka tūlīt tūlīt izveidos Policijas akadēmiju) bet cita lieta ir reāli mēģināt sakārtot Iekšlietu sistēmas iestāžu darbu, tāpēc neko dižu negaidiet no tā futbola federācijas prezidenta kandidāta

Atbildēt

Lojālas un pakalpīgas personas

28.04.2021. 21:03

»

ммм

Neviens vēl nav aizdomājies, kādas personas šajā valstī var kļūt par iekšlietu ministriem


Ģirģenam ir bērns no kādas tiesneses. Sistēmas ķīlnieks.

Atbildēt

tepatpār

28.04.2021. 20:36

»

vispār

Cietušais bija maniaks dedzinātājs un viņa lieta jau atradās tiesā ar 5 dedzināšanas epizodēm


un ja tas būs cita persona ,ko tad? Un tomēr, ir noticis smags noziegums un galīgi po ,kas ir cietušais , par to noziedzniekam jāatbild tiesā.Kam viņš jāķer ,man ,tev ,jeb tiem kas rij mūsu nodokļus?

Atbildēt

ммм

28.04.2021. 20:03

Neviens vēl nav aizdomājies, kādas personas šajā valstī var kļūt par iekšlietu ministriem?

Atbildēt

vispār

28.04.2021. 19:59

»

interesanti

kāpēc tvnets jau publicējis infu ,ka cietušais pats esot dedzināšanā apsūdzēts? Tik steidzīgi un kāds tam sakars ar notikušo? Viņi ko ,grib teikt ,ka viss ok


Cietušais bija maniaks dedzinātājs un viņa lieta jau atradās tiesā ar 5 dedzināšanas epizodēm.

Atbildēt

millers

28.04.2021. 19:50

pi--romāns vai pi--dars,jeb abi ,ko nu vairs,nevajag niekoties ar bīstamām vielām

Atbildēt

ESMAIJA

28.04.2021. 19:49

Cilvēks ir jau niris... Līdzjūtība visiem tuviniekiem!
eS PAR DROŠĪBU, PAR SAVĀM CILVĒKTIESĪBĀM. Gribu būt droša, ka mani aizstāvēs no apmelošanas, no manas kā cilvēka tiesības tiks ievērotas vienmēr un visur, ka ar mani nenotiks tas pats, kas ar ļēmberga kungu, kuru burtiski spīdzināja turpat 20 gadu garumā, ar viltus liecībām, ar apmelo``sanu un viņa cilvēktiesību mīdīšanu kājām un tas joprojām turpinās. Vai jūskāds esat padomājis, ka jebkurš, ikviens Latvijā dzīvojošais ir pamatoti apdraudēts ar to pašu. Bordāns ar kontrabandas jumtotāju brauca uz ASV ar melu bagāžu un viena no apsūdzībām skanēja -LEMBERGA KUNGS ESOT KORUMPĒJIS visus pēc kārtas - deputātus, partijas, ministrus prokurorus utt - Tad jājautā viens cilvēks izzaga un piekukuļoja visus, kas tik stāvēja viņa zagšanai ceļā. Tad ko Bordān!? Kur tajā laikā bija policija? kUR BIJA KNAB ar kartona Juri un Aņku? Kur bija Maizītis, ja ļāva vienam cilvēkam pārņemt teju vai varu visā Latvijā un pār visiem, tik lielā mērā, ka tiesai bija ko darīt 12 gadus... lai atzītu, ka viņš Valstij nav nozadzis ne pliku grasi tikai diviem miljonāriem izspiedis katram pa 10 kapeikām - tik sen tas esot noticis, ka vēl pat Latu nebija...Bet es runāju par to, ka neviens nav drošs par sevi. JEBKURU, KAS MAISĪSIES VARENAJIEM PA KĀJĀM var piemeklēt līdzīgs liktenis. Šiem bordāniem un juriem robežu nav! Un cilvēktiesības viņi attiecinās tikai un vienīgi uz sevi

Atbildēt

Nu

28.04.2021. 19:00

Patiesībā jāprasa Mozaīkai - bija pidars vai kā.
Ja bija pidars, tad jāprasa - cik vinīem ir uzskaitē psihu pidaru ar stipriem papīriem. Ja bija vai kā - tad ko šamie šūmējas ne par tēmu.

Atbildēt

viedoklis

28.04.2021. 18:58

Bija lielā bļaustīšanās ka nu ir jauns iekšlietu ministrs un nu tikai būs kārtība policijā, bet čiks vien iznāca.Jaunais ministrs velk tikai uz totalitāras policeiskas valsts pusi.
Galu galā būs jāatgriežas pie komunistiskas sistemas laikā iedibinatās kartības, kur bija vietejais iecirkņa pilvarotais kurš atbildeja par kartību savā iecirknī.Vismaz bija konkreta,zināma persona pie kuras iedzīvotāji vareja griezties un prasīt kaut kādu atbildību.Uzskatu ka vietejo policijas priekšnieku jāizvel uz noteiktu laiku iedzivotājiem, katrās pašvaldības velšanās, lai sežamvieta nepieaugtu pie kresla un viņa atrašanās amatā nebūtu atkarīga no izpatikšanas priekšniecībai, bet no tā cik labi prot stradāt un nodrošināt kārtību, sev pakļautā teritorijā.

Atbildēt

Jā, bet

28.04.2021. 18:50

Kam šis iesniegums ir adresēts? Kam tā policijas darba izvērtēšana tiek lūgta? Pietiek lasītājiem?

Atbildēt

kulas dedzinasana atstata novarta !

28.04.2021. 17:30

sogad deg pideri un hosteli !

Atbildēt

Renģēdājs

28.04.2021. 17:20

Vai tad policijas priekšnieks nebija tumbočkas kampara čoms?! Tepat pietiek liekas kkādu laiku atpakaļ bija rakstu sērija par tumbočkas čomošanos ar mentu priekšnieku... Nu ,ja Melotības ģenerālsekretārs (kā Brežņevs) ir arī mentu priekšnieka čoms tad tikai loģiski, ka džeks visu darīja pats-dedzināja, aizdedzinājās, pārdedzinājās ,piededzinājās... Vai tad knariņš sevi ir kaut kur kaut kā atzinis sevi par vainīgu... Mūžīga slava Melotībai!

Atbildēt

interesanti

28.04.2021. 17:11

kāpēc tvnets jau publicējis infu ,ka cietušais pats esot dedzināšanā apsūdzēts? Tik steidzīgi un kāds tam sakars ar notikušo? Viņi ko ,grib teikt ,ka viss ok???

Atbildēt

Secinājums

28.04.2021. 16:52

»

Oki

Precīzi. Bet pašvaldību vēlēšanas tuvojas , un tas ir zināms droši


Biedri partijnieki dividentes cenšas izspiest pat no saviem pirdieniem.

Atbildēt

VDD uzdevums

28.04.2021. 16:37

ir radīt drošību saviem darbiniekuem, nevis sabiedrībai un iedzīvotājiem. Lai attaisnotu savu pastāvēšanu un atalgojumus, parazitējot uz valsts tēķina, jmVDD uzdevums ir bezdarbība sabiedrības tiesību ievērošanas un drošības jautājumos. Pretējā gadījumā VDD štati jāsamazina uz pusi.

Atbildēt

Jānis

28.04.2021. 16:36

Ļoti interesanti būtu noskaidrot ,kas tie bija par 2 lieciniekiem , kuru liecības policijas ir pieņēmuši un pārbaudīt viņu liecības. Jānovērš iedzīvotāju satraukums , ka policija ne tikai ir bezdarbīga noziegumu novēršanā, bet pat sadarbojas ar tiem noziegumu veikšanā.

Atbildēt

Oki

28.04.2021. 16:33

»

Secinājums

Vēl jau nav zināms vai tas bija noziegums


Precīzi. Bet pašvaldību vēlēšanas tuvojas , un tas ir zināms droši ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....