Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

štelle

26.05.2020. 12:06

neko neviens jau sliktu nav nodarījis, tikai jāsaprot, ka pilsēta zem saviem 25-30 tkst. pasta'vīgiem iedzīvotājiem ir fikcija un tā pat bodes ap lauku benzīntanku - nav izaugsmes centri.... Bet dumjuma un aprobežotības izrāvienam jau nav robežu

Atbildēt

jaa

26.05.2020. 12:05

»

Viss godīgi

Balsojāt par kangariem? ierijiet ko iesējāt


nacikjiem urins sakapis galvaa 140 miljoni simtgadei,jaU IZMISTI,NU BUS 120 koncertzalei,32 stipendijam lumpenkulturai

Atbildēt

paskatiet

26.05.2020. 12:02

»

nu ko

šis ir par kārtējo izkārtni reģionos ar nosaukumu NA


foto divi vidusskolnieki

Atbildēt

No Ērgļiem

26.05.2020. 11:22

»

Dainis Majrtāns

Jā, viss jau sarunāts Saeimā. Būs pie Rēzeknes


Pareizi! 50 gadus Varakļānu čangaļi bija pie Madonas, bet tautas skaitīšana pirms 10 gadiem parādīja, ka Varakļānos gandrīz 80% ikdienā lieto čangaļu valodu. Baro čangali kā gribi - tas no savas valodas un kultūras negrib atteikties.
Par Madonas novadu bez čangaļiem un ļautiņiem, kas ekonomisko interešu vārdā skraida no viena kultūrvēsturiskā novada uz otru!
Smiekls par varakļāniešiem, kuri grib būt lielāki vidzemnieki par īstenajiem vidzemniekiem, bet runā un uzvedas kā jau no platā gala nākuši. Hohoho!

Atbildēt

No Ērgļiem

26.05.2020. 11:18

»

Dainis Latkovskis

Nelej etniski-nacionālo indi, ja tev ir kaut viena smadzeņu rieva...


Es tak saku to pašu - sēdiet Latgalē un lai Līga Saleniece ar savām latgaliskajām tradīcijām NELIEN pie vidzemniekiem! Nav ko taisīt miksli - vidzemnieki dzīvo vidzemnieku tradīcijās, bet varakļānieši kā latgalieši, lai dzīvo ievērojot Latgales tradīcijas.
Priekš Ērgļiem, kas arī būs vienā Madonas novadā ar Varakļāniem - varakļānieši ar savu kultūru ir absolūti sveši.
Varakļāniešu etnomentalitāte ir latgaliska un krieviska kā jau visai Latgalei. Madonā un Ērgļos ir cits latviskums, tur ir sēliskums un latgaliskums tiešām ir svešs, citas tradīcijas, cita kultūra, cita valoda, cita mentalitāte.
Ja varakļānieši cer, ka pievienojoties MAdonai tie zaudēs savu cāngaliskumu un krieviskumu, tad stāsts ir līdzīgs kā ar sūdu, kas ietīts konfekšu papīrā. Sūds kā bija, tā palika sūds. Čangalis kā bija tā paliek čangalis.

Atbildēt

Dainis Majrtāns

26.05.2020. 11:12

»

Dainis Latkovskis

Nelej etniski-nacionālo indi, ja tev ir kaut viena smadzeņu rieva...


Jā, viss jau sarunāts Saeimā. Būs pie Rēzeknes.

Atbildēt

precīzi

26.05.2020. 11:03

»

Hehe

Pats ari atbildeji, ka NA ir krievu ielikteņi, kas realizē cara tētiņa reformas


Nu jau NA lej ūdeni uz Kremļa dzirnavām! Nodenēji!

Atbildēt

Varakļāni pie R\ēzeknes

26.05.2020. 11:01

»

motorhead 1916

Eeh, Latgalee vispaar vajag tiesho Vatikaana paarvaldi. Uztaisiet referendumu, un miers, par paareejo Sveetais Kreesls paruupeesies. Bet tad nu par galvaspilseetu ROGOVKU, nevis Varakljaanus vai Aglonu


Ja Latvijā iztaisītu referendumu - latgalieši un pārējie latvieši, Latvija patiesi sadalītos 1:1. Nu tad sadaliet Latviju divās daļās!

Bet ideja laba - Latgales galvaspilsēta - Rogovka, nevis Varakļāni.

Tieši tā, Varakļāni pie Rēzeknes, bet pārējā daļa, kas aiz Varakļāniem - pie Madonas, Nagļus - pie Rogovkas novada.

Atbildēt

hm

26.05.2020. 10:59

»

Dainis Latkovskis

Nelej etniski-nacionālo indi, ja tev ir kaut viena smadzeņu rieva...


tad jau Ikšķile un Kandava arī lej vienā gabalā indi un kurina etnisko naidu?

Atbildēt

Dainis Latkovskis

26.05.2020. 10:50

»

No Ērgļiem

Uz pipuka tos varakļāniešus! 100 gadus tie čangaļi un krievu-poļu valodā runājošie nav vajadzīgi Madonai un latviskajai Vidzemei. Viņi priekš madoniešiem kā bija, tā paliks krievi un čangaliski runājoši nabagmājas iemītnieki


Nelej etniski-nacionālo indi, ja tev ir kaut viena smadzeņu rieva.

Arī Līgas S. rakstelis iet etniski nacionļajā karā sludināšanas virzienā. Kā jūs nesaprotiet, ka teritorijas pievienošana vienai vai otrai vietnei neko nemaina cilvēkos. Pasaki, kas, kur kād var nogriezt teritoriju, lai to sadalītu pēc etniskām pzīmēm, pēc izrunas dialekta pzīmēm. Pabrauc 1 km un jau runā savādāk. Un kurš var pateikt, kur mazāk vai vairķa dzīvo latgoliešu, kur vairāk latgaliešu. Visu Latviju varētu sadalīt divās dālās pēc latvišu etniski- valodnieciskām pžimēm un arī tas neko nemainītu.

Venīgais - Varakļāni cīnās par izveidotem blatiem, paziņām un korupcijas saitēm ar Madonu un tās saraut negrib, kas raksturīgs visiem novadiem, kuri pretojas reformai - žēl pazaudēt lielās algas, blatus, saites, siltās vietas.
Varakļānu pilsētai ir bija un būs ērtāka Rēzekne pēc infrastruktūru daudzuma, pēc satiskmesa - autobuss un vilciens utt. BNet Mdona arī nekur nepazudīs, ja Varakļanus (nevis visu novadu), pievienos Rēzeknei. " ...žēl daži Jūsu partijas biedri ar visdažādākajiem līdzekļiem vēlas panākt “nelielās apdzīvotās vietas interešu” neievērošanu..."- tie ir meli, kļūda un aplamība, Varakļānu pievinošanas pie Rēzeknes Varakļāni tikai iegūs, nevajag kurināt nacionāli - etnisko naidu pret Rēzekni. Tautā runā, ka Ogre esot Latgales galvaspilsēta un pavēro kuru Latvjas nostūri gribi - mūsu čangaļu kā mudžet mudž. Tas ir labi, latgalieši ir gudra tauta, un cik latgaliešu zinātnieku, arhitektu ārsti nav pasaulē?

Līga, beidz liet KROKODILA asaras. Varakļāni būs pie Rēzeknes un tu varēsi darī;sanās braukāt uz Madonu, nekas tev nekodīs.

Atbildēt

mežārs

26.05.2020. 10:35

»

Hehe

Pats ari atbildeji, ka NA ir krievu ielikteņi, kas realizē cara tētiņa reformas


vecā mafija NA + ZZS turās ar pēdējiem spēkiem reģionos, jo vēl ir ko zagt

Atbildēt

No Ērgļiem

26.05.2020. 10:19

Uz pipuka tos varakļāniešus! 100 gadus tie čangaļi un krievu-poļu valodā runājošie nav vajadzīgi Madonai un latviskajai Vidzemei. Viņi priekš madoniešiem kā bija, tā paliks krievi un čangaliski runājoši nabagmājas iemītnieki.
Čangaļiem ir vieta pie Rēzeknes!!!

Atbildēt

Jā, bet

26.05.2020. 09:58

Tie, kuri visus šos gadus ar idiotu neatlaidību dodas pie vēlēšanu urnām lai atdotu savas balsis mafiozajam partijnieku režīmam jau sen ir pelnījuši, ka viņus tā kārtīgi, tā no visas sirds izdrāž līdz aknām. Ar saviem lūgumiem, aicinājumiem un žēlabām jūs varat pakāpties kādā tuvējā pakalnā un zvaigžņotās naktīs gaudot uz Mēnesi. Šajā ziņā vēl pagaidām pie mums ir vārda brīvība.

Atbildēt

Viss godīgi

26.05.2020. 09:21

Balsojāt par kangariem? ierijiet ko iesējāt

Atbildēt

lauķis

26.05.2020. 09:15

»

Hehe

Pats ari atbildeji, ka NA ir krievu ielikteņi, kas realizē cara tētiņa reformas


Nu nepiemini nevietā krievus,nacio/anālā žīdu apvienība cītīgi kalpo cionisma idejām,dara visu lai iznīcinātu latviešu valsti.

Atbildēt

Q

26.05.2020. 09:09

Vai tad NA galvā izjātajiem plānprātiņiem kādreiz ir interesējuši Latvijas iedzīvotāji? Viņiem interesē tikai savu kabatu piestūķēšana apzogot bāleliņus un nepārtraukta kviekšana , krievi nāk, lai noturētos pie siles!

Atbildēt

labus

26.05.2020. 09:08

»

?

Varbūt prasiet pievienošanos Ādažiem? Vai Liepājai - būs jums rajonā pieeja jūrai...


- jūs esat idiots vai melis — Varakļāni pēdējos padomju gados bija Madonas rajonā un nav nekas neparasts, ka cilvēki uz turieni arī orientējas;
- manuprāt tādas vietas kā Varakļāni vai Ērgļi prasās pēc patstāvības, bet "mūsu" naciķu valdošie to nepieļaus ...

Atbildēt

Hehe

26.05.2020. 09:01

»

?

Varbūt prasiet pievienošanos Ādažiem? Vai Liepājai - būs jums rajonā pieeja jūrai...


Pats ari atbildeji, ka NA ir krievu ielikteņi, kas realizē cara tētiņa reformas

Atbildēt

Yes

26.05.2020. 08:58

Naciķus uz Sibīriju

Atbildēt

Vidzemniece

26.05.2020. 08:52

Rīgas latgaliešiem vienmēr paticis "no augšas" pamācīt tos, kas palikuši tēva sētā. Tāpat arī šoreiz - ar varu spiež varakļāniešus pie Rēzeknes, bet paši dzīvo 200 km uz Rietumu pusi un Latgalē ierodas uz Jāņiem un kapusvētkiem.

Atbildēt

nu ko

26.05.2020. 08:45

šis ir par kārtējo izkārtni reģionos ar nosaukumu NA

Atbildēt

motorhead 1916

26.05.2020. 08:14

Eeh, Latgalee vispaar vajag tiesho Vatikaana paarvaldi. Uztaisiet referendumu, un miers, par paareejo Sveetais Kreesls paruupeesies. Bet tad nu par galvaspilseetu ROGOVKU, nevis Varakljaanus vai Aglonu. ;-)

Atbildēt

?

26.05.2020. 07:53

Varbūt prasiet pievienošanos Ādažiem? Vai Liepājai - būs jums rajonā pieeja jūrai!

Reģiona robeža tīri dabiski iet gar Aiviekstes upi, Varakļāni ir Latgalē. Tas, ka Varakļāni vispār ir novads un ka Latvijā uz 1.9 miljoniem cilvēku ir 109 administratīvi teritoriālie apgabali, ir viena no lielākajām kļūdām atjaunotās Latvijas civilajā pārvaldē.

Vēl vairāk - Varakļāni jau no cara laikiem iekļauti Rēzeknes aprinķī. Tikai pēc 109 vienību muļķības Varakļāni tika administratīvi atdalīti no Rēzeknes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...