Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

""tantes pagātne""

08.03.2023. 15:57

»

Mia

Bērni parasti fantaze, pieaugušie domā par tagadni, pensionāri vairāk gremdējās atmiņās. Man daudz interesantāk būtu kaut ko dzirdēt par tās tantes pagātni


Vissvariģākie tomēr viņas vecvecmāmiņu darbi un nedarbi,tikumība vai netikumība.Kur gan tu par to vari dzirdēt?Ņem piemēru no viena ļoti aktīva viŗa un dodies uz arhīvu!Varbūt kaut ko uzzināsi.

Atbildēt

Pie oftalmologa jāpiesakās

08.03.2023. 12:02

»

acīmredzams

Tikai psihiski slima lapsa var atrast kaut minimālāko šī raksta saistību ar prezidenta vēlēšanām


Ar redzi problēmas ? Priekšvēlēšanu posmā aģitācijai un publicitātei noder viss un jebkurš .Galvenais - būt publiskajā telpā un proaktīvi izpausties , tematika ir daudzveidīga .

Atbildēt

Mia

08.03.2023. 09:45

Bērni parasti fantaze, pieaugušie domā par tagadni, pensionāri vairāk gremdējās atmiņās. Man daudz interesantāk būtu kaut ko dzirdēt par tās tantes pagātni.

Atbildēt

Vai zagsana ari ir

07.03.2023. 20:30

»

tomēr

ir viena lieta: Levits labi pārstāv LV ārlietās


àrlietas ?

Atbildēt

patiesību

07.03.2023. 18:01

Kāds sakars Ēlertei ar uzvārdu Skabējeva? Vai bija precējusies? To puiku taču Kinna uztaisīja!

Atbildēt

Bingo

07.03.2023. 16:30

»

Osips

Nu riktīga sugas kuņu famīlija.Dirsēji un meļi


A ko no joskes var citu sagaidīt. Brūte siltā amatā turpinās strādāt un apčubināt.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.03.2023. 15:41

Edgaram Kramiņam ir labi izkopta un tekoša runa, kā arī valodu prasme. Turklāt viņam piemīt malkas inteliģenta manieres, pretstatā Levita zemnieciskam lempīgumam!

Atbildēt

gunča

07.03.2023. 15:32

Izrādās, E. Levitam nav nekādu pieklājīgu diplomu par kaut kādas skolas sekmīgu beigšanu. Varbūt jāsāk ar pamatskolu tepat Latvijā. tad jau tālāk var cerēt uz kādu daudz maz labu amatu tepat Latvijā, piem. var cerēt uz sētnieka amatu, jo protot ar IT strādāt.

Atbildēt

Andra

07.03.2023. 15:10

»

Dr.pr. Kuciņa

Pucējt tupeles arī vajag prātiņu, bet Egilam ar to ir ļoti švaki


Atvedīšu šmakovku no sava dzimtā ciema, ieraus, tad jau aizies!

Atbildēt

bet

07.03.2023. 15:07

»

tomēr

ir viena lieta: Levits labi pārstāv LV ārlietās


Vajadzētu kādu vēl sameklēt, kas labi zin angļu, vācu valodas un pamēģināt --- vai nebūs daudz labāks?

Atbildēt

Variants

07.03.2023. 14:33

Lai paliktu Latvijā Jūsu Egilam nav obligāti jāsēž Rīgas pilī, viņš tikpat labi varētu sēdēt tunelī pie Centrāltirgus un pucēt garāmgājējiem tupeles!

Atbildēt

redz kā

07.03.2023. 13:40

....Mūsdienās dalīšanās ar informāciju un pieredzi ....
__________________________________

Tātad mūsdienās konkurences vairs nav: Visi ar visiem dalās..Tas jauki, tikai tad jau ar nav liberālas sabiedrības, jo ta bez konkurences nevar pastāvet.

Atbildēt

Vērotājs

07.03.2023. 13:14

Ir jau labi, lai cilvēks iet mācīties digitālās prasmes. Nesen lasījām, ka ārsti praktiski nesaņem naudu par telefoniskām konsultācijām, uz kurām tika spiesti pāriet Covid ierobežojumu dēļ. Tas it kā neskaitās darbs. Pieņemu, ka Levita kundzes labklājība nav pilnā mērā atkarīga tikai no darba algas, un tāpat, ka nevienam no viņas tuviniekiem nav nācies Latvijā saņemt digitālu konsultāciju un izmeklējumus. Ja pareizi atceros, viņa pati ir ginekoloģe. Ļoti interesanti, kā iespējams veikt pacienta diagnostiku viņas specializācijā?

Atbildēt

cilveks444

07.03.2023. 12:33

»

Labs ir

vai tas jāsaprot tā,ka,ja Levits nebūs prezidents,sieva nebūs ārste,tad digitalizācijas arī nebūs,robotu nebūs.Kad prezidents būs "latvietis nevis žīds",piemēram kāds latvietis no Lembergam tuvas partijas,Latvijā nekāda digitalizācija nenotiks.Latvija būs vienīgā Eiropas valsts,kas visu darīs un kārtos...


Viens no muļķīgākajiem "argumentiem" ir, ja visi tāda dara, tad arī mums tā jādara. Tas ir vājš "arguments", patiesībā lēta manipulācija, jau skolā mums mācīja: bērni, vai ja visi lēks akā, jums jālec līdzi? Digitalizācija pati par sevi nav nekas šausmīgs, par šausmīgu tā kļūst, kad nonāk tādu ļautiņu rokās, kuriem paši ļaunākie mērķi prātu urda. Tad gan digitalizācija jeb ciparu pasaule kļūst ne tikai par itin labu moderno vergu veselības stāvokļu uzskaites mehānismu, kur valdošo prātulas rāda, ka šiem pieņemams tas, ka slimos un vārgos atsijās, nu ar "brīvprātīgu" eitanāziju, jeb, kas zina, ar vakcināciju. Jo tālāk seko vēl arī totāla un visaptveroša kontrole, baisākā kā nacistu laikā, varenāka Staļina laikā. Tā ir cilvēku izsekošana, kāda nevienam tirānam senos laikos pat sapņos nerādījās. Tā būs arī brutāla fiziska ierobežošana, piemēram, tajās 15 min. pilsētās, jeb vēl baisāki – 15 kvadrātmetru telpā. Pirmajās rindās digitālās kontroles mehānismu pielietošanā, kā reiz, šobrīd ir Krievija un Ķīna. Tad Latvijai jāseko Krievijai un Ķīnai?

Atbildēt

kas atļauts vergam

07.03.2023. 10:30

»

cilveks444

Vistīrākā švābistu ideoloģijas iepotēšana, kad digitalizācija tiks uzspiesta ikvienam, it visur. Tas murgs, kad ārsts jau pacientu vairs neskata un neizklausa, sākās ar melu pandēmiju. Visus, kas sasirga, "ārstēja" pa tālruni. Ieteica rīkoties pēc viena protokola visiem. Cilvēki, ja palaimējās, tika...


Skumji un vēl trakāk, ja slimniekam vai tā tuviniekiem būs jāgriežas pie tuvākā kaimiņa, kuram ir iemaņas rīkoties ar nazi, lai tas, uzklausot attālināti ārsta norādījumus, izgrieztu apendiksu. Kamēr slimnieks mocīsies sāpēs, ministru prezidents Kariņs, veidos kārtējo frizūru, priekš sava personīgā fotogrāfa, kārtējai foto tūrei.

Atbildēt

pilnīgi pareizi

07.03.2023. 10:09

»

Labs ir

vai tas jāsaprot tā,ka,ja Levits nebūs prezidents,sieva nebūs ārste,tad digitalizācijas arī nebūs,robotu nebūs.Kad prezidents būs "latvietis nevis žīds",piemēram kāds latvietis no Lembergam tuvas partijas,Latvijā nekāda digitalizācija nenotiks.Latvija būs vienīgā Eiropas valsts,kas visu darīs un kārtos...


ne Bērziņa,ne Vējoņa prezidentūras laikā nebija ne robotu,ne digitalizācijas.Un,ja kāds no viņiem atgriezīsie riģas pilī,visa ārstēšanās notiks pa vecam.Ko tā Andra iedomājas.Bērziņa kundze uz vīra prezidēšanas laiku arī bija ārste un ne par kādu digitalizāciju nerakstīja.

Atbildēt

Labs ir

07.03.2023. 09:59

»

cilveks444

Vistīrākā švābistu ideoloģijas iepotēšana, kad digitalizācija tiks uzspiesta ikvienam, it visur. Tas murgs, kad ārsts jau pacientu vairs neskata un neizklausa, sākās ar melu pandēmiju. Visus, kas sasirga, "ārstēja" pa tālruni. Ieteica rīkoties pēc viena protokola visiem. Cilvēki, ja palaimējās, tika...


vai tas jāsaprot tā,ka,ja Levits nebūs prezidents,sieva nebūs ārste,tad digitalizācijas arī nebūs,robotu nebūs.Kad prezidents būs "latvietis nevis žīds",piemēram kāds latvietis no Lembergam tuvas partijas,Latvijā nekāda digitalizācija nenotiks.Latvija būs vienīgā Eiropas valsts,kas visu darīs un kārtos kā gribēs.

Atbildēt

Ahilejs

07.03.2023. 09:51

Pūcīte nomina cīrulim kāju, ai,ai, vai,vai - nomina kāju!

Atbildēt

Haralds Kalns

07.03.2023. 09:14

Gaspažai Andai Levitai gribēju piedāvāt reportieres Aijas Kincas 2016. gada 19. novembea reportāžu par igauņu sekmēm e-veselības ieviešanā. Diemžēl, šodien, atverot attiecīgo sadaļu, parādās melns taisnstūris ar uzrakstu "Šāds video neeksistē" (LTV arhīvā gan jau ir),acīmredzot varai Igaunijas veiksme kož kaulā!!! P.S. Reportāžā bija minēts galvenais, kas nepieciešams veiksmīgam projekta galarezultātam - precīzs uzstādījums, ko vēlas redzēt pakalpojuma "ēdienkartē"! Jā, vēl bija minēts, ka igauņu veiksmīgais projekts tika piedāvāts nopirkt par (7;8;9-vairs neatceros) miljoniem, bet letišs tak lepens! Latvijas projekta kuratori esot atteikuši, ka pašiem jau visi līgumi (nošvindelēšanai) saslēgti!

Atbildēt

Šmuce bija liela

07.03.2023. 06:53

Kūciņa piekakāja Egīlam gultu! Un tad vēl Levitene uzradās!

Atbildēt

acīmredzams

07.03.2023. 06:45

Tikai psihiski slima lapsa var atrast kaut minimālāko šī raksta saistību ar prezidenta vēlēšanām.

Atbildēt

Kàrklu vàcietis

07.03.2023. 06:10

nàcijas tévainis no Minsteres bez BAC diploma.Civilokupants.To latvies ir baur taut.

Atbildēt

cilveks444

07.03.2023. 00:25

Vistīrākā švābistu ideoloģijas iepotēšana, kad digitalizācija tiks uzspiesta ikvienam, it visur. Tas murgs, kad ārsts jau pacientu vairs neskata un neizklausa, sākās ar melu pandēmiju. Visus, kas sasirga, "ārstēja" pa tālruni. Ieteica rīkoties pēc viena protokola visiem. Cilvēki, ja palaimējās, tika galā paši saviem spēkiem, dažs vecmāmiņas metodēm - tējām, aveņu ievārījumu un medu. Bet, ja kaite bija nopietnāka, piemēram, ja bija plaušu karsonis, kurš netika konstatēts, jo visi taču slimoja tikai ar covid, tad iznākumā tas tika pamatīgi ielaists, jo netika ārstēts. Beigu galā cilvēks tika vests uz slimnīcu, kur viss bija atkarīgs no dakteru un medicīniskā personāla profesionalitātes un godaprāta. Ja “ārstēšana” gāja pēc kārtējā protokola, tad ticami, ka pacientu aizlaida uz viņpasauli. Ja skatījās, kā kādreiz, individuāli, tad cerības bija labas uz atlabšanu. Tagad šitā parazīta, kurš glumi kā tās zutis ievācies Rīgas pilī, sieva sludina, ka būs digitalizācija, kas norāda, ka pēc šīs domām drīz cilvēkus attālināti roboti ārstēs. Viss būs standartizēts, ja pacients nespēs izveseļoties, tad pats vainīgs. Jo standarts būs neapstrīdams, turklāt kļūdas nevarēs piesiet, jo tas taču robots. Ko prasīt, dara to ko dara ar katru pacientu. Nu šim nepalaimējās, tam nesanāca palikt veselam, bet neko darīt - labāk nevaram, naudas ir tik, cik ir, piedāvājam optimālu risinājumu. Tā saucamo optimizāciju, kuru Latvijā ievazāja kangars, kurš ganās Briselē EK. Ak, jā - parazīti, kas barojas no nodokļu maksātāju jeb moderno vergu darba un nodokļiem, gan tiks pie cita veida ārstiem, konkrēti – pašiem, pašiem labākiem. Cilvēkiem ārstiem. Patiesiem profesionāļiem. Bet pūlim, kalpiem - tikai datorizēts konveijers!

Atbildēt

Jānis

07.03.2023. 00:05

Vecā Babuška galīgi nojūgusies! Tā vietā lai vecajam nošļukušo knābi mēģinātu stutēt, sāk iesist rociņu lētā demogoģijā!

Atbildēt

Osips

06.03.2023. 23:51

Nu riktīga sugas kuņu famīlija.Dirsēji un meļi.

Atbildēt

Dr.iur. Kuce Kucina

06.03.2023. 22:41

Gribu pieteikties izmēģinājumprojektā grūtnieču attālinātai monitorēšanai sadarbībā ar Izraēlas ārstniecības iestādēm.

Minsteres Egīls mani vairākkārtīgi mēģinājis apsēklot, bet neveiksmīgi?

Atbildēt

Pupa

06.03.2023. 22:36

žēl Egilu.
Viņš ir tik labdabīgi naivs, ka nesaprot, ka Ēlerte tiešām ir briesmīgs enkurs pie viņa kājām.

Atbildēt

Ferdinands

06.03.2023. 21:29

Šo vispār ir homo sapiens rakstījis? Izskatās pēc kaut kāda zema līmeņa mākslīgā intelekta savārstījuma.

Atbildēt

nu šitāds putrojums

06.03.2023. 21:12

Sen nav šajā portālā bijis lasām kaut kas tik ārkērtīgi veselības nozari nozākājošs raksts!

Atbildēt

boris

06.03.2023. 21:02

čjekista pretīgie abi sarkanie suņja purrni. Smirdošie -vecā sievele,vecis un ellerte-skabeeva
sarkanie biedri- meļi propagandist preža žjīda
pilī- huntas švabrrakiem,kas sagrābuši medijus un
komandē ,ko runāt,ko ne.valsts nodevēji- mēsli
smirdošhie. Tas pats kas pie kremlin puttin.

Atbildēt

Lato Lapsa

06.03.2023. 21:01

Atvainojiet, bet man sākas histēriska caureja padzirdot uzvārdu Levits, tāpēc iepļūtīju šo virsrakstu

Atbildēt

Chat

06.03.2023. 20:33

Pats raksts ļoti līdzīgs robota ģenerētam tekstam. Vai tad levitkundze maz pati to sacerēja?

Atbildēt

digitalizeetaaji hrenovi

06.03.2023. 20:26

divitaalaa daama vareetu pakalju no riigas izvilkt, un tad telemedikjeeties. joprojaam ir vietas kur pat mobilie sakari nestraadaa

Atbildēt

Uf uff

06.03.2023. 20:25

Diezgan utopisks skatījums. Jā, pacients slimnīcā tiek izmeklēts, bet ārsts var attālināti pieslēgties, tā gan. Nu bet vēl jau jātiek līdz līmenim, kad pacients savas regulārās recepšu zāles var pasūtīt e-veselībā uz konkrēto aptieku izdarot vienu klikšķi, nevis zvanot un uz doktorātu katru reizi jeb tas automātiski notiek ik mēnesi, bet dzejot jau var par visu ko, lai tikai gudri izklausītos

Atbildēt

pietiek

06.03.2023. 20:10

Varbūt pietiks ņirgāties par valsts prezidentu?Pat viņa kundze jāaprej.Ko gan viņa jums,pietiek,nodarījusi?Psihiatrs sūta sveicienus šādiem subjektiem,kā jūs un rupekļi komentāru driķētāji.

Atbildēt

RPI

06.03.2023. 20:00

Levitu famīlijas nelaime, jo padomniekos paņēma Ēlerti, Teikmami utt.
Svešinieki tā arī nesaprata, kur nonākuši.
Nebija īstu draugu un kolēģu
Tukšums

Atbildēt

Solī

06.03.2023. 19:54

Labāk varēja aprakstīt cik ta šogad kovids ņems priekšā.

Atbildēt

*

06.03.2023. 19:54

Pa ilgiem laikiem kāds sakarīgs raksts publicēts

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...