Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vērotāji

04.10.2018. 14:02

Rubesa arī tīri antropoloģiski izkatās pēc krievu баба.
Un arī ģerbjas paltrakos! Nu riktīga bāba!

Atbildēt

to PIETIEK

01.10.2018. 23:02

Kamdēļ tik maz reklamē Ruka grāmatu "25 gadi sektā"? Tur labi redzams Bubas pārākuma apziņas iemesls. Atliek noskaidrot, kuras korporācijas locekle ir un tad nebūs brīnums, kā tāda zoss var tikt tādos amatos.

Atbildēt

hfhfh

01.10.2018. 18:53

»

Caca

Turklāt- ļoti alkatīga. Toreiz par darbošanos Maxima traģēdijas komisijā paprasīt četrciparu ciparu ik mēnesi atalgojumā-nu tur jābūt īpaši nekaunīgai


Vai ta vēl datoru negribēja un mobiļņiku pa enniem tūkstošiem Tur jau tik ar algu nepietika.

Atbildēt

BABA

30.09.2018. 23:03

»

švamme

Man iekrita acīs no šī un no citiem fragmentiem, ka visi tie ārzemēs dzimušajie (pēkšņi patrioti..) un skoloti - šeit Latvijā visās runās, cilvēkus, kuru viedoklis nepatīk, sauc par skauģiem. Un latviešus kopumā - par kaut ko zemāku par viņiem. Tātad pašnovērtējumu aizņemties nevajag, tas ir slimīgi...


Ir daudz arī tādi ārzemēs dzimušie " veiksminieki ", kuri latviski neprot pat teikumu uzrakstīt, bet ir pabijuši gan ministru, gan vēstnieku krēslos... un neko - rullē, jo pareizos gredzenus, pareizajās pakaļ..ās bučo...

Atbildēt

west

30.09.2018. 09:35

Vai tiešām ir grūti saskatīt, ka šī tēva iebīdīta bāba ir pilnīga ālava tukšpaure? Bet, - kas viņu te bīda, tas ir pamatjautājums! Kā interesēs šī muļķe te plosās?

Atbildēt

to Caca

29.09.2018. 22:29

»

Caca

Turklāt- ļoti alkatīga. Toreiz par darbošanos Maxima traģēdijas komisijā paprasīt četrciparu ciparu ik mēnesi atalgojumā-nu tur jābūt īpaši nekaunīgai


Lai atmāzētu Ušakovu, Sprūdžu un Dombrovski, varēja par savu reputāciju arī piecciparu paprasīt.

Atbildēt

Ne gluži tā

29.09.2018. 13:49

»

VB

BET, tomēr te nav pat pieminēts šobrīd pats būtiskākais: kāpēc viņa pamet amatu tikai mēnesi pirms termiņa beigām? Mūk


Mēnesi un vienu dienu pirms termiņa beigām. Un nevis pamet, bet iesniedz atlūgumu. Ja viņai darba līgumā ir noteikts, ka jānostrādā mēnesi pēc atlūguma, tad amatu viņa pametīs vienu dienu pirms termiņa beigām.

Atbildēt

abi labi

29.09.2018. 13:48

Žēl, ka vīrs aktierītis ir kļuvis ļoti līdzīgs viņai. Agrāk bija vienkāršs patīkams, tagad pozīgs ,vīzdegunīgs, ātri apradis ar trekno dzīvi un tādējādi sajuties tikpat izcils un pārnozīmīgs.

Atbildēt

Vienošanās

29.09.2018. 12:57

»

VB

BET, tomēr te nav pat pieminēts šobrīd pats būtiskākais: kāpēc viņa pamet amatu tikai mēnesi pirms termiņa beigām? Mūk


Iespējams, no tā atkarīgs kompensācijas apjoms . Un reputācija arī smukāka

Atbildēt

Janka

29.09.2018. 08:37

Labs Bubesas personības profilējums...tomēr vairāk varētu koncentrēties uz faktūru par varas sturktūru/situācijām un mazāk par "rudeni"

Atbildēt

6

28.09.2018. 15:34

Lato - SUPER !

Atbildēt

Bubai

28.09.2018. 15:31

»

Buba

nav jau uzpūtīgā dāmīte kaut kāda Dieva dāvana


Lopato Lapsāns??? Drīzāk jau LupatLasis :))))).

Atbildēt

blondīne

28.09.2018. 09:51

vakar tv ziņās- RB Valsts kontrole sākusi pārbaudi par naudas izlietojuma lietderību- pagājušajā nedēļā... Tad jau pēdējais brīdis nolekt ....

Atbildēt

VB

28.09.2018. 09:13

BET, tomēr te nav pat pieminēts šobrīd pats būtiskākais: kāpēc viņa pamet amatu tikai mēnesi pirms termiņa beigām? Mūk?!

Atbildēt

atmaskot duru babu

28.09.2018. 03:46

»

Buba

nav jau uzpūtīgā dāmīte kaut kāda Dieva dāvana


nav nospārdīt un apķēzīt. Vai tad par kurināmo degvielu dīzeļdegvielas vietā, ziemas salā, kad apstājas ceļu tīrāmās mašīnas u.c. Vai tad amati padomēs, bez atbilstošas izpratnes par lietām, ir apķēzīt? Tev mēle skrien pa priekšu ...

Atbildēt

Murģis Kurpnieks

28.09.2018. 00:06

Faktiski jau ja Bubesas un dažu uzņēmumu vietā būtu iepakots Latu Lapsa un citi uzņēmumi tad to varētu uzskatīt par autobigrāfisku romānu. Jebkurā gadījumā izklausās uzrakstīts dziļi, no sirds un atklājot autora iekšējo pasaulīti, dzomāšanas stilu un vērtību sistēmu

Atbildēt

Vai tiešām?

27.09.2018. 23:08

»

vietējais

Visapkārt klaigā par Kremļa ''troļļiem'' ! Kura ''trollis'' esi tu


Vai tiešām visi jānorej pēc kārtas?

Atbildēt

Nepiekrītu,

27.09.2018. 19:01

»

švamme

Man iekrita acīs no šī un no citiem fragmentiem, ka visi tie ārzemēs dzimušajie (pēkšņi patrioti..) un skoloti - šeit Latvijā visās runās, cilvēkus, kuru viedoklis nepatīk, sauc par skauģiem. Un latviešus kopumā - par kaut ko zemāku par viņiem. Tātad pašnovērtējumu aizņemties nevajag, tas ir slimīgi...


jo tā tas arī ir. Rubese upurē sevi kaut kādai sūdu zemei, kur ir tikai komunisti, čekisti un citi tirsā līdēji. Pareizi viņa prasa par savu darbu, jo ir prasmīga un zinoša. Baba - pretīga komunistu krievu iesauka, kas raksturo nevis Baibu, bet krievu un latviešu komunistu mēslus. Pat pietiek Kremļa sūdīgumā nolamā Baibu caur kaut kādu sūda kremlisku darbu Vara. Žurgaini un glumi. Nekas nenāk viegli. Uzspļauj Baiba, šiem sūda idiotiem!

Atbildēt

Apbrīnojami

27.09.2018. 18:47

Precīzi.

Atbildēt

izlasīju

27.09.2018. 18:20

Lieliski!

Atbildēt

š

27.09.2018. 17:36

»

Laikam

Būtu jāsaprot,ka augstu lēkt un zemu krist ir paredzēts tādām maskētām muļķēm un reti nepatīkamām būtnēm.Vajadzētu atņemt visu nopelnīto


.."nopelnīto"??? nopelnīta ir tikai attiecīga attieksme, materiālā ziņā viņai ir jāpiemaksā par visu šo laiku, kad neko nedarot, saņēmusi nesliktu samaksu.

Atbildēt

Laikam

27.09.2018. 16:50

Būtu jāsaprot,ka augstu lēkt un zemu krist ir paredzēts tādām maskētām muļķēm un reti nepatīkamām būtnēm.Vajadzētu atņemt visu nopelnīto.

Atbildēt

švamme

27.09.2018. 15:48

Man iekrita acīs no šī un no citiem fragmentiem, ka visi tie ārzemēs dzimušajie (pēkšņi patrioti..) un skoloti - šeit Latvijā visās runās, cilvēkus, kuru viedoklis nepatīk, sauc par skauģiem. Un latviešus kopumā - par kaut ko zemāku par viņiem. Tātad pašnovērtējumu aizņemties nevajag, tas ir slimīgi kosmisks. Latviskums viņām abām ar līķi tik cik melns aiz naga.
Kas man ko skaust, par dzīvi nežēlojos, man (un domāju, ne tikai man) vajadzētu piemaksāt lai ieņemtu viņas vietu (viņas ādā ar viņas smadzenēm). Jo viņa pēc savas būtības ir ļoti vāji maskēta muļķe (labākajā gadījumā). Reti nepatīkama "dāma".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...