Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vērotāji

04.10.2018. 14:02

Rubesa arī tīri antropoloģiski izkatās pēc krievu баба.
Un arī ģerbjas paltrakos! Nu riktīga bāba!

Atbildēt

to PIETIEK

01.10.2018. 23:02

Kamdēļ tik maz reklamē Ruka grāmatu "25 gadi sektā"? Tur labi redzams Bubas pārākuma apziņas iemesls. Atliek noskaidrot, kuras korporācijas locekle ir un tad nebūs brīnums, kā tāda zoss var tikt tādos amatos.

Atbildēt

hfhfh

01.10.2018. 18:53

»

Caca

Turklāt- ļoti alkatīga. Toreiz par darbošanos Maxima traģēdijas komisijā paprasīt četrciparu ciparu ik mēnesi atalgojumā-nu tur jābūt īpaši nekaunīgai


Vai ta vēl datoru negribēja un mobiļņiku pa enniem tūkstošiem Tur jau tik ar algu nepietika.

Atbildēt

BABA

30.09.2018. 23:03

»

švamme

Man iekrita acīs no šī un no citiem fragmentiem, ka visi tie ārzemēs dzimušajie (pēkšņi patrioti..) un skoloti - šeit Latvijā visās runās, cilvēkus, kuru viedoklis nepatīk, sauc par skauģiem. Un latviešus kopumā - par kaut ko zemāku par viņiem. Tātad pašnovērtējumu aizņemties nevajag, tas ir slimīgi...


Ir daudz arī tādi ārzemēs dzimušie " veiksminieki ", kuri latviski neprot pat teikumu uzrakstīt, bet ir pabijuši gan ministru, gan vēstnieku krēslos... un neko - rullē, jo pareizos gredzenus, pareizajās pakaļ..ās bučo...

Atbildēt

west

30.09.2018. 09:35

Vai tiešām ir grūti saskatīt, ka šī tēva iebīdīta bāba ir pilnīga ālava tukšpaure? Bet, - kas viņu te bīda, tas ir pamatjautājums! Kā interesēs šī muļķe te plosās?

Atbildēt

to Caca

29.09.2018. 22:29

»

Caca

Turklāt- ļoti alkatīga. Toreiz par darbošanos Maxima traģēdijas komisijā paprasīt četrciparu ciparu ik mēnesi atalgojumā-nu tur jābūt īpaši nekaunīgai


Lai atmāzētu Ušakovu, Sprūdžu un Dombrovski, varēja par savu reputāciju arī piecciparu paprasīt.

Atbildēt

Ne gluži tā

29.09.2018. 13:49

»

VB

BET, tomēr te nav pat pieminēts šobrīd pats būtiskākais: kāpēc viņa pamet amatu tikai mēnesi pirms termiņa beigām? Mūk


Mēnesi un vienu dienu pirms termiņa beigām. Un nevis pamet, bet iesniedz atlūgumu. Ja viņai darba līgumā ir noteikts, ka jānostrādā mēnesi pēc atlūguma, tad amatu viņa pametīs vienu dienu pirms termiņa beigām.

Atbildēt

abi labi

29.09.2018. 13:48

Žēl, ka vīrs aktierītis ir kļuvis ļoti līdzīgs viņai. Agrāk bija vienkāršs patīkams, tagad pozīgs ,vīzdegunīgs, ātri apradis ar trekno dzīvi un tādējādi sajuties tikpat izcils un pārnozīmīgs.

Atbildēt

Vienošanās

29.09.2018. 12:57

»

VB

BET, tomēr te nav pat pieminēts šobrīd pats būtiskākais: kāpēc viņa pamet amatu tikai mēnesi pirms termiņa beigām? Mūk


Iespējams, no tā atkarīgs kompensācijas apjoms . Un reputācija arī smukāka

Atbildēt

Janka

29.09.2018. 08:37

Labs Bubesas personības profilējums...tomēr vairāk varētu koncentrēties uz faktūru par varas sturktūru/situācijām un mazāk par "rudeni"

Atbildēt

6

28.09.2018. 15:34

Lato - SUPER !

Atbildēt

Bubai

28.09.2018. 15:31

»

Buba

nav jau uzpūtīgā dāmīte kaut kāda Dieva dāvana


Lopato Lapsāns??? Drīzāk jau LupatLasis :))))).

Atbildēt

blondīne

28.09.2018. 09:51

vakar tv ziņās- RB Valsts kontrole sākusi pārbaudi par naudas izlietojuma lietderību- pagājušajā nedēļā... Tad jau pēdējais brīdis nolekt ....

Atbildēt

VB

28.09.2018. 09:13

BET, tomēr te nav pat pieminēts šobrīd pats būtiskākais: kāpēc viņa pamet amatu tikai mēnesi pirms termiņa beigām? Mūk?!

Atbildēt

atmaskot duru babu

28.09.2018. 03:46

»

Buba

nav jau uzpūtīgā dāmīte kaut kāda Dieva dāvana


nav nospārdīt un apķēzīt. Vai tad par kurināmo degvielu dīzeļdegvielas vietā, ziemas salā, kad apstājas ceļu tīrāmās mašīnas u.c. Vai tad amati padomēs, bez atbilstošas izpratnes par lietām, ir apķēzīt? Tev mēle skrien pa priekšu ...

Atbildēt

Murģis Kurpnieks

28.09.2018. 00:06

Faktiski jau ja Bubesas un dažu uzņēmumu vietā būtu iepakots Latu Lapsa un citi uzņēmumi tad to varētu uzskatīt par autobigrāfisku romānu. Jebkurā gadījumā izklausās uzrakstīts dziļi, no sirds un atklājot autora iekšējo pasaulīti, dzomāšanas stilu un vērtību sistēmu

Atbildēt

Vai tiešām?

27.09.2018. 23:08

»

vietējais

Visapkārt klaigā par Kremļa ''troļļiem'' ! Kura ''trollis'' esi tu


Vai tiešām visi jānorej pēc kārtas?

Atbildēt

Nepiekrītu,

27.09.2018. 19:01

»

švamme

Man iekrita acīs no šī un no citiem fragmentiem, ka visi tie ārzemēs dzimušajie (pēkšņi patrioti..) un skoloti - šeit Latvijā visās runās, cilvēkus, kuru viedoklis nepatīk, sauc par skauģiem. Un latviešus kopumā - par kaut ko zemāku par viņiem. Tātad pašnovērtējumu aizņemties nevajag, tas ir slimīgi...


jo tā tas arī ir. Rubese upurē sevi kaut kādai sūdu zemei, kur ir tikai komunisti, čekisti un citi tirsā līdēji. Pareizi viņa prasa par savu darbu, jo ir prasmīga un zinoša. Baba - pretīga komunistu krievu iesauka, kas raksturo nevis Baibu, bet krievu un latviešu komunistu mēslus. Pat pietiek Kremļa sūdīgumā nolamā Baibu caur kaut kādu sūda kremlisku darbu Vara. Žurgaini un glumi. Nekas nenāk viegli. Uzspļauj Baiba, šiem sūda idiotiem!

Atbildēt

Apbrīnojami

27.09.2018. 18:47

Precīzi.

Atbildēt

izlasīju

27.09.2018. 18:20

Lieliski!

Atbildēt

š

27.09.2018. 17:36

»

Laikam

Būtu jāsaprot,ka augstu lēkt un zemu krist ir paredzēts tādām maskētām muļķēm un reti nepatīkamām būtnēm.Vajadzētu atņemt visu nopelnīto


.."nopelnīto"??? nopelnīta ir tikai attiecīga attieksme, materiālā ziņā viņai ir jāpiemaksā par visu šo laiku, kad neko nedarot, saņēmusi nesliktu samaksu.

Atbildēt

Laikam

27.09.2018. 16:50

Būtu jāsaprot,ka augstu lēkt un zemu krist ir paredzēts tādām maskētām muļķēm un reti nepatīkamām būtnēm.Vajadzētu atņemt visu nopelnīto.

Atbildēt

švamme

27.09.2018. 15:48

Man iekrita acīs no šī un no citiem fragmentiem, ka visi tie ārzemēs dzimušajie (pēkšņi patrioti..) un skoloti - šeit Latvijā visās runās, cilvēkus, kuru viedoklis nepatīk, sauc par skauģiem. Un latviešus kopumā - par kaut ko zemāku par viņiem. Tātad pašnovērtējumu aizņemties nevajag, tas ir slimīgi kosmisks. Latviskums viņām abām ar līķi tik cik melns aiz naga.
Kas man ko skaust, par dzīvi nežēlojos, man (un domāju, ne tikai man) vajadzētu piemaksāt lai ieņemtu viņas vietu (viņas ādā ar viņas smadzenēm). Jo viņa pēc savas būtības ir ļoti vāji maskēta muļķe (labākajā gadījumā). Reti nepatīkama "dāma".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

Foto"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par 12 baltkrievu IT kompāniju uzņemšanu LV, nepamanot, ka tajā slēpjas arī āķis.
Lasīt visu...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...