Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Daugins

02.07.2020. 12:37

Neaizmirstiet visus ar kesenfelda mintos saistītos ātro kredītu kantorus.

Atbildēt

Sotnieks

25.06.2020. 07:44

»

Karote

Kaut kad migla kritīs. Naivā jūsma, ka pietika tikai atgūt LR neatkarību, un tad visiem spīdēs tikai Saule, un ja kas nav tā,tad vainīgi ir krievi, okupācija, utt, pamazām mainīsies. Viss notiekošais ir daudz ciniskāks, nežēlīgāks, kā pilsoņi ir gatavi to aptvert. Pagaidām, atbalstam augļotājus, maitas...


Kad migla kritīs, būs sen par vēlu.Tik apolitisku, neizglītotu un inertu tautu nekas labs negaida.Gudri ļaudis tam pašam Kariņam un Viņķelei vairs neļautu sevi ieslodzīt otro reizi kaut kādu iesnu dēļ.Un šie kretīni to ar prieku izdarīs, jo kovid propogandas mašīna maļ pat jūnijā.Kas gan mēs esam par tautu, ja nespējam savu darbu, dzīvību un brīvību aizstāvēt pret globālo baņķieru apmaksātu neliešu bariņu?

Atbildēt

es

23.06.2020. 15:33

Lai sanem tos pabalstus, tikai tad ir jabuut noteikumam, ka dividendes uznemums nedrikst maksat.

Atbildēt

tie "glupie amerikāņi "

22.06.2020. 18:06

»

RP

Piekriitu


vispār ir lieli oriģināļi :)))

Atbildēt

Edzus

22.06.2020. 07:36

»

Liene

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts...


Nekāda pa taisno nav, naudu no valsts saņem uzņēmums, kurš pēc tam to ieskaita darbinieka konta. Nekāda helikoptera nauda lv netika dalīta, te nav ASV. Šeit valdība kārtējo reiz ir visu salaidussi dirsa. Un nauda ir iedalīta tiem kuri ir izdevīgi tai.

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 02:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Bondares glezna

21.06.2020. 21:00

»

Liene

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts...


ASV iedzīvotājiem izmaksāja 1200 pieaugušajiem, 500 usd par bērniem. Bankas, kuros iedzīvotāji ņēmuši kredītus, ieturēja no šīs naudas regulāros kredīta maksājumus. Dažam pat visus 1200 usd. Vai ASV atbalstīja iedzīvotājus, vai bankas? Opciju sola atkārtot.

LV nav nekāda labdarības krganizā ina. 4. maija korporācija pabalsta vien korporācijai lojālis visiem spēkiem - likumīgi un nelikumīgi!

Atbildēt

Liene

21.06.2020. 20:36

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts.
Dīkstāves pabalstus saņem darbinieki pa tiešo, nevis uzņēmums.
Dīkstāves pabalstu varēja saņemt tikai darbinieki, kuri reāli ārkārtas situācijas dēļ vai pieprasījuma krituma dēļ strādāt nevarēja. Tātad, kas šajā gadījumā būtu alternatīva?

Šie uzņēmumi nepieprasa dīkstāves darbiniekiem uz periodu, kad krities apgrozījums vai darbinieki ierobežojumu dēļ nedrīkst strādāt, tātad:
1) Uzņēmums viņus atlaiž, darbinieki pieprasa bezdarbnieku pabalstus
2) Uzņēmums brutāli dedzina naudu uzturot darbiniekus, kurus esošajā situācijā viņiem nevajag (izklausās, protams, cēli, bet ar tādu mentalitāti šie uzņēmumi nepelnītu milijonus, līdz ar to arī NEIEMAKSĀTU MILIJONUS VALSTS BUDŽETĀ)

Dīkstāves pabalstus varēja saņemt tikai darbinieki, par kuriem tika nomaksāti nodokļi. Diezgan loģiski, ka krīzes laikā viņi pieprasītu palīdzību no valsts, jo to ir nopelnījuši gadiem maksājot valsts budžetam.

Par ko ir šis raksts, es tiešām nesaprotu...
Parādīt, cik maza izpratne par esošo situāciju ir raksta autoram? :)

Atbildēt

Jancis

21.06.2020. 20:27

Tāpēc viņi jau ir bagāti, ka ir skopi un lieku kapeiku neizdos, vēl jo vairāk darbiniekiem. Cita lieta, kad tāds Zuzāns pērk augstvērtīgās Bondares gleznas.

Atbildēt

klaunam

21.06.2020. 19:55

Dīkstāves pabalstus maksā nevis uzņēmumiem, bet DARBINIEKIEM. Turklāt piemēri galīgi garām- azartspēļu biznesa slēgšanai nebija nekāda sakara ar kroņvīrusu, Ošleja firma cieta tieši no robežu slēgšanas.

Atbildēt

AT

21.06.2020. 16:12

Tad kā saprast to ka tiek atbalstītiazartspēļu biznesmeņi,bet skolu tehniskajiem darbiniekie pasaka ka Pabalsts nepienākas,bet var iet bezalgas atvaļinājumā.
.

Atbildēt

lote

21.06.2020. 14:09

Zīmīgi ir tas, ka cilvēki, kuriem ar finansēm patiešām ir grūti, tie kautrējās griezties pēc palīdzības vai arī ja to darītu, tad viņiem jāatbilst ienākumiem - uz cilvēku mazāk nekā 128 eiro mēnesī. Reirs skaidroja, ka pabalsti pienākas tiem, kuru ienākumi samazinājušies par 30%, neatkarīgi no iepriekšējo ienākumu lieluma, kaut vai 5000 eiro mēnesī???? Tāpēc mums ir jāstiprina Sociālistu partija, kas domās vairāk par mazturīgiem.

Atbildēt

Karote

21.06.2020. 13:32

Kaut kad migla kritīs. Naivā jūsma, ka pietika tikai atgūt LR neatkarību, un tad visiem spīdēs tikai Saule, un ja kas nav tā,tad vainīgi ir krievi, okupācija, utt, pamazām mainīsies. Viss notiekošais ir daudz ciniskāks, nežēlīgāks, kā pilsoņi ir gatavi to aptvert. Pagaidām, atbalstam augļotājus, maitas putnus,baņķierus, un rāmi noskatamies, kā mirstošiem bērniem jāsaziedo privāti. Kas tas ir, ja ne miglas aklums.

Atbildēt

AG

21.06.2020. 13:22

Kapitālismā jebkura krīze vai pat karš, kādam ir pamatīgs peļņas laiks un iespējas labi nopelnīt.Tādēļ šai sistēmā nemēdz runāt par godigumu vai sirdsapziņu, aizmirstiet par to.Mūsu iedzīvotajiem dezinfikcijas šķidrums veikalā maksā it kā tas būtu no zelta, bet reklāmas nolūkos mūsu valsts to dāvina citiem par velti.Lūk cik mēs esam saprotoši un labi, vai vismaz tādi izliekamies.

Atbildēt

...

21.06.2020. 11:40

»

skribentiem un viņu līdzvaukšķiem

Boļševisma rēgs turpina klīst pa pasauli - visiem jābūt VIENLĪDZ nabagiem, jā...


Boļševisma rēgs tas pats cionisma rēgs vien ir.Plānveida ekonomika nekur nav pazudusi,tagad to sauc par brīvo tirgu.Ir smalki saplānots cik palmu eļļas katram jāapēd un cik zeķu jānovalkā.Un vēl,sovdepijas laikā tik nekvalitatīvas preces neražoja,tagad viss peļņai,ne cilvēkam.

Atbildēt

skribentiem un viņu līdzvaukšķiem

21.06.2020. 11:22

Boļševisma rēgs turpina klīst pa pasauli - visiem jābūt VIENLĪDZ nabagiem, jā ?!

Vai tad turīgajiem visi labumi no gaisa nokrita ?

Ja ir godīgi maksāti nodokļi, tad VIENĀDUS kompensāciju procentus saņemt būtu
tikai TAISNĪGI no valsts puses !!!
Jo vairāk - kad tos aizņemtos MILJARDUS vajadzēs visādiem šaraškina kantoriem
ATDOT, tad turīgie būs pirmie, par kuriem "atcerēsies"...

Cik naudas izteiksmē tie procenti ir VĒRTĪGI atkarīgs tikai no uzņēmēja(vai "uzņēmēja")
paša gudrības un izveicības(esam taču KAPITĀLISMĀ ! )...

PLĀNVEIDA ekonomikā varēja atļauties POLITISKUS lēmumus.
Kur tu tagad esi PLĀNVEIDA ekonomika ? Atsaucies !!!

Atbildēt

21.06.2020. 09:03

»

?

No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus


Rekur melu midzeņi pavisam svaigi tiek aiz rokas pieķērti melos, par Sietlas protestiem
https://youtu.be/aEWjQOnrZRg

Atbildēt

21.06.2020. 08:58

»

?

No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus


Bet tie melu midzeņi visu laiku tiek aiz rokas pieķerti melojot. Kurš normāls cilvēks viņiem ticēs?
rekur daži aiz rokas pieķertie meli apkopoti vēl no 90jiem gadiem https://youtu.be/2eEY-9kUkyg

Atbildēt

21.06.2020. 08:41

»

No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja


Pasaule balstās uz meliem un korupcijas. ASV ir melu un korupcijas citadele. Mediji tur melo visu laiku, arī n-tās reizes tiek pieķerti aiz rokas melojot. ASV pat korupcija ir legalizēta un tiek cēli saukta par lobēšanu. Pedofīls Epšteins tika pieķērts pedofīlijā, jebkurš parasts cilvēks dabūtu vairākus mūža ieslodzījumus, bet viņš noslēdza vienošanos ar prokuroru un palika brīvībā itkā nekas nav noticis. Kad viņu otro reizi apcietināja, viņš itkā pakārās, bet video novērošanas kameras pēkšņi nestrādāja.

Lībija bija turīgākā valsts Āfrikā. Pēc tam, kad Lībija tika atbrīvota no tirāna, tagad tur pilsoņu karš, cilvēkiem galvas griež nost un ir atgriezušies vergu tirgi, cilvekus kā vergus tirgo https://youtu.be/pz-WBmQ5drc

Atbildēt

Skaidrs

21.06.2020. 08:33

Pat Bībelē tas pateikts vienā vārdā!

Atbildēt

?

21.06.2020. 08:32

»

No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja


No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus?

Atbildēt

21.06.2020. 08:12

»

nemuldi un nefantaze

asv covid-19 inficeto un saslimuso skaits pedejas dienas strauji palielinajies


No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja?

Rekur nupat Trumps savāca pilnu stadionu atbalstītāju, pievērsiet uzmanību cik daudziem ir maskas.
Vīruss paņēma brīvdienas
https://www.facebook.com/officialteamtrump/

Atbildēt

nemuldi un nefantaze

21.06.2020. 06:04

»

Rekur 2. jūnijā protesti Francijā, vismaz desmitiem tūkstošu cilvēku, ja ne pāri simts, nav kur ābolam nokrist...


asv covid-19 inficeto un saslimuso skaits pedejas dienas strauji palielinajies.

Atbildēt

Vlads

20.06.2020. 22:38

Šis ir pretīgi. Uzņēmumi, kuri pelna miljonus un izceļas ar visādām arišķībām nevar vai negrib krīzes laikā palīdzēt saviem darbiniekiem. Skarbi.

Atbildēt

ha-ha

20.06.2020. 22:17

Priekš tā jau par naudas izdalīšanu lēmumus pieņem visādi okupācijas režīma superaktīvisti,kuru pienākums pēc definīcijas ir valsts izlaupīšana.Pēc analoģijas Kaponem vajadzētu būt ASV finanšu ministram,tikai glupie amerikāņi nezin kāpēc iebāza viņu cietumā.

Atbildēt

20.06.2020. 21:09

Rekur 2. jūnijā protesti Francijā, vismaz desmitiem tūkstošu cilvēku, ja ne pāri simts, nav kur ābolam nokrist
https://twitter.com/seokjincaffe/status/1267881403896692736
Tādi paši jūnijā bija daudzās valstīs un it sevišķi ASV pilsētās, ar vismaz n-tajiem desmitiem tūkstošu cilvēku. Vīrus pēkšņi paņēma brīvdienas

Atbildēt

Valsts korporācija

20.06.2020. 19:59

atbalsta savējos mākslīgi radītajā ekonomikas krīzē. Nu un? Ātrāk nosprāgst tie, kuriem sniedz palīdzību! Forši!

Atbildēt

zose

20.06.2020. 19:42

Vispār nevajadzēja nekādus dīkstāves pabalstus, ja ir bezdarba apdrošināšana

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...