Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Buržujs

05.07.2020. 17:35

Atvaino Reini, bet man radās iespaids ka rakstot šo rakstu esi pīpējis savu uzvārdu😊

Atbildēt

Liene

05.07.2020. 14:38

»

Edzus

Nekāda pa taisno nav, naudu no valsts saņem uzņēmums, kurš pēc tam to ieskaita darbinieka konta. Nekāda helikoptera nauda lv netika dalīta, te nav ASV. Šeit valdība kārtējo reiz ir visu salaidussi dirsa. Un nauda ir iedalīta tiem kuri ir izdevīgi tai


Nezinu, no kurienes ņemat savu informāciju un vai jums vispār ir bijusi kaut mazākā saskarsme ar dīkstāves pabalstiem, bet ja vēlaties, tad varu atsūtīt izrakstu no sava bankas konta, kur redzams, ka dīkstāves pabalsts ienāk pa taisno no Valsts, bez uzņēmuma starpniecības.

Kā būtu, ja Jūs neizplatītu nepārbaudītu vai nekorektu informāciju? Viela pārdomām ;)

Atbildēt

Daugins

02.07.2020. 13:37

Neaizmirstiet visus ar kesenfelda mintos saistītos ātro kredītu kantorus.

Atbildēt

Sotnieks

25.06.2020. 08:44

»

Karote

Kaut kad migla kritīs. Naivā jūsma, ka pietika tikai atgūt LR neatkarību, un tad visiem spīdēs tikai Saule, un ja kas nav tā,tad vainīgi ir krievi, okupācija, utt, pamazām mainīsies. Viss notiekošais ir daudz ciniskāks, nežēlīgāks, kā pilsoņi ir gatavi to aptvert. Pagaidām, atbalstam augļotājus, maitas...


Kad migla kritīs, būs sen par vēlu.Tik apolitisku, neizglītotu un inertu tautu nekas labs negaida.Gudri ļaudis tam pašam Kariņam un Viņķelei vairs neļautu sevi ieslodzīt otro reizi kaut kādu iesnu dēļ.Un šie kretīni to ar prieku izdarīs, jo kovid propogandas mašīna maļ pat jūnijā.Kas gan mēs esam par tautu, ja nespējam savu darbu, dzīvību un brīvību aizstāvēt pret globālo baņķieru apmaksātu neliešu bariņu?

Atbildēt

es

23.06.2020. 16:33

Lai sanem tos pabalstus, tikai tad ir jabuut noteikumam, ka dividendes uznemums nedrikst maksat.

Atbildēt

tie "glupie amerikāņi "

22.06.2020. 19:06

»

RP

Piekriitu


vispār ir lieli oriģināļi :)))

Atbildēt

Edzus

22.06.2020. 08:36

»

Liene

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts...


Nekāda pa taisno nav, naudu no valsts saņem uzņēmums, kurš pēc tam to ieskaita darbinieka konta. Nekāda helikoptera nauda lv netika dalīta, te nav ASV. Šeit valdība kārtējo reiz ir visu salaidussi dirsa. Un nauda ir iedalīta tiem kuri ir izdevīgi tai.

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 03:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Bondares glezna

21.06.2020. 22:00

»

Liene

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts...


ASV iedzīvotājiem izmaksāja 1200 pieaugušajiem, 500 usd par bērniem. Bankas, kuros iedzīvotāji ņēmuši kredītus, ieturēja no šīs naudas regulāros kredīta maksājumus. Dažam pat visus 1200 usd. Vai ASV atbalstīja iedzīvotājus, vai bankas? Opciju sola atkārtot.

LV nav nekāda labdarības krganizā ina. 4. maija korporācija pabalsta vien korporācijai lojālis visiem spēkiem - likumīgi un nelikumīgi!

Atbildēt

Liene

21.06.2020. 21:36

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts.
Dīkstāves pabalstus saņem darbinieki pa tiešo, nevis uzņēmums.
Dīkstāves pabalstu varēja saņemt tikai darbinieki, kuri reāli ārkārtas situācijas dēļ vai pieprasījuma krituma dēļ strādāt nevarēja. Tātad, kas šajā gadījumā būtu alternatīva?

Šie uzņēmumi nepieprasa dīkstāves darbiniekiem uz periodu, kad krities apgrozījums vai darbinieki ierobežojumu dēļ nedrīkst strādāt, tātad:
1) Uzņēmums viņus atlaiž, darbinieki pieprasa bezdarbnieku pabalstus
2) Uzņēmums brutāli dedzina naudu uzturot darbiniekus, kurus esošajā situācijā viņiem nevajag (izklausās, protams, cēli, bet ar tādu mentalitāti šie uzņēmumi nepelnītu milijonus, līdz ar to arī NEIEMAKSĀTU MILIJONUS VALSTS BUDŽETĀ)

Dīkstāves pabalstus varēja saņemt tikai darbinieki, par kuriem tika nomaksāti nodokļi. Diezgan loģiski, ka krīzes laikā viņi pieprasītu palīdzību no valsts, jo to ir nopelnījuši gadiem maksājot valsts budžetam.

Par ko ir šis raksts, es tiešām nesaprotu...
Parādīt, cik maza izpratne par esošo situāciju ir raksta autoram? :)

Atbildēt

Jancis

21.06.2020. 21:27

Tāpēc viņi jau ir bagāti, ka ir skopi un lieku kapeiku neizdos, vēl jo vairāk darbiniekiem. Cita lieta, kad tāds Zuzāns pērk augstvērtīgās Bondares gleznas.

Atbildēt

klaunam

21.06.2020. 20:55

Dīkstāves pabalstus maksā nevis uzņēmumiem, bet DARBINIEKIEM. Turklāt piemēri galīgi garām- azartspēļu biznesa slēgšanai nebija nekāda sakara ar kroņvīrusu, Ošleja firma cieta tieši no robežu slēgšanas.

Atbildēt

AT

21.06.2020. 17:12

Tad kā saprast to ka tiek atbalstītiazartspēļu biznesmeņi,bet skolu tehniskajiem darbiniekie pasaka ka Pabalsts nepienākas,bet var iet bezalgas atvaļinājumā.
.

Atbildēt

lote

21.06.2020. 15:09

Zīmīgi ir tas, ka cilvēki, kuriem ar finansēm patiešām ir grūti, tie kautrējās griezties pēc palīdzības vai arī ja to darītu, tad viņiem jāatbilst ienākumiem - uz cilvēku mazāk nekā 128 eiro mēnesī. Reirs skaidroja, ka pabalsti pienākas tiem, kuru ienākumi samazinājušies par 30%, neatkarīgi no iepriekšējo ienākumu lieluma, kaut vai 5000 eiro mēnesī???? Tāpēc mums ir jāstiprina Sociālistu partija, kas domās vairāk par mazturīgiem.

Atbildēt

Karote

21.06.2020. 14:32

Kaut kad migla kritīs. Naivā jūsma, ka pietika tikai atgūt LR neatkarību, un tad visiem spīdēs tikai Saule, un ja kas nav tā,tad vainīgi ir krievi, okupācija, utt, pamazām mainīsies. Viss notiekošais ir daudz ciniskāks, nežēlīgāks, kā pilsoņi ir gatavi to aptvert. Pagaidām, atbalstam augļotājus, maitas putnus,baņķierus, un rāmi noskatamies, kā mirstošiem bērniem jāsaziedo privāti. Kas tas ir, ja ne miglas aklums.

Atbildēt

AG

21.06.2020. 14:22

Kapitālismā jebkura krīze vai pat karš, kādam ir pamatīgs peļņas laiks un iespējas labi nopelnīt.Tādēļ šai sistēmā nemēdz runāt par godigumu vai sirdsapziņu, aizmirstiet par to.Mūsu iedzīvotajiem dezinfikcijas šķidrums veikalā maksā it kā tas būtu no zelta, bet reklāmas nolūkos mūsu valsts to dāvina citiem par velti.Lūk cik mēs esam saprotoši un labi, vai vismaz tādi izliekamies.

Atbildēt

...

21.06.2020. 12:40

»

skribentiem un viņu līdzvaukšķiem

Boļševisma rēgs turpina klīst pa pasauli - visiem jābūt VIENLĪDZ nabagiem, jā...


Boļševisma rēgs tas pats cionisma rēgs vien ir.Plānveida ekonomika nekur nav pazudusi,tagad to sauc par brīvo tirgu.Ir smalki saplānots cik palmu eļļas katram jāapēd un cik zeķu jānovalkā.Un vēl,sovdepijas laikā tik nekvalitatīvas preces neražoja,tagad viss peļņai,ne cilvēkam.

Atbildēt

skribentiem un viņu līdzvaukšķiem

21.06.2020. 12:22

Boļševisma rēgs turpina klīst pa pasauli - visiem jābūt VIENLĪDZ nabagiem, jā ?!

Vai tad turīgajiem visi labumi no gaisa nokrita ?

Ja ir godīgi maksāti nodokļi, tad VIENĀDUS kompensāciju procentus saņemt būtu
tikai TAISNĪGI no valsts puses !!!
Jo vairāk - kad tos aizņemtos MILJARDUS vajadzēs visādiem šaraškina kantoriem
ATDOT, tad turīgie būs pirmie, par kuriem "atcerēsies"...

Cik naudas izteiksmē tie procenti ir VĒRTĪGI atkarīgs tikai no uzņēmēja(vai "uzņēmēja")
paša gudrības un izveicības(esam taču KAPITĀLISMĀ ! )...

PLĀNVEIDA ekonomikā varēja atļauties POLITISKUS lēmumus.
Kur tu tagad esi PLĀNVEIDA ekonomika ? Atsaucies !!!

Atbildēt

21.06.2020. 10:03

»

?

No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus


Rekur melu midzeņi pavisam svaigi tiek aiz rokas pieķērti melos, par Sietlas protestiem
https://youtu.be/aEWjQOnrZRg

Atbildēt

21.06.2020. 09:58

»

?

No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus


Bet tie melu midzeņi visu laiku tiek aiz rokas pieķerti melojot. Kurš normāls cilvēks viņiem ticēs?
rekur daži aiz rokas pieķertie meli apkopoti vēl no 90jiem gadiem https://youtu.be/2eEY-9kUkyg

Atbildēt

21.06.2020. 09:41

»

No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja


Pasaule balstās uz meliem un korupcijas. ASV ir melu un korupcijas citadele. Mediji tur melo visu laiku, arī n-tās reizes tiek pieķerti aiz rokas melojot. ASV pat korupcija ir legalizēta un tiek cēli saukta par lobēšanu. Pedofīls Epšteins tika pieķērts pedofīlijā, jebkurš parasts cilvēks dabūtu vairākus mūža ieslodzījumus, bet viņš noslēdza vienošanos ar prokuroru un palika brīvībā itkā nekas nav noticis. Kad viņu otro reizi apcietināja, viņš itkā pakārās, bet video novērošanas kameras pēkšņi nestrādāja.

Lībija bija turīgākā valsts Āfrikā. Pēc tam, kad Lībija tika atbrīvota no tirāna, tagad tur pilsoņu karš, cilvēkiem galvas griež nost un ir atgriezušies vergu tirgi, cilvekus kā vergus tirgo https://youtu.be/pz-WBmQ5drc

Atbildēt

Skaidrs

21.06.2020. 09:33

Pat Bībelē tas pateikts vienā vārdā!

Atbildēt

?

21.06.2020. 09:32

»

No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja


No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus?

Atbildēt

21.06.2020. 09:12

»

nemuldi un nefantaze

asv covid-19 inficeto un saslimuso skaits pedejas dienas strauji palielinajies


No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja?

Rekur nupat Trumps savāca pilnu stadionu atbalstītāju, pievērsiet uzmanību cik daudziem ir maskas.
Vīruss paņēma brīvdienas
https://www.facebook.com/officialteamtrump/

Atbildēt

nemuldi un nefantaze

21.06.2020. 07:04

»

Rekur 2. jūnijā protesti Francijā, vismaz desmitiem tūkstošu cilvēku, ja ne pāri simts, nav kur ābolam nokrist...


asv covid-19 inficeto un saslimuso skaits pedejas dienas strauji palielinajies.

Atbildēt

Vlads

20.06.2020. 23:38

Šis ir pretīgi. Uzņēmumi, kuri pelna miljonus un izceļas ar visādām arišķībām nevar vai negrib krīzes laikā palīdzēt saviem darbiniekiem. Skarbi.

Atbildēt

ha-ha

20.06.2020. 23:17

Priekš tā jau par naudas izdalīšanu lēmumus pieņem visādi okupācijas režīma superaktīvisti,kuru pienākums pēc definīcijas ir valsts izlaupīšana.Pēc analoģijas Kaponem vajadzētu būt ASV finanšu ministram,tikai glupie amerikāņi nezin kāpēc iebāza viņu cietumā.

Atbildēt

20.06.2020. 22:09

Rekur 2. jūnijā protesti Francijā, vismaz desmitiem tūkstošu cilvēku, ja ne pāri simts, nav kur ābolam nokrist
https://twitter.com/seokjincaffe/status/1267881403896692736
Tādi paši jūnijā bija daudzās valstīs un it sevišķi ASV pilsētās, ar vismaz n-tajiem desmitiem tūkstošu cilvēku. Vīrus pēkšņi paņēma brīvdienas

Atbildēt

Valsts korporācija

20.06.2020. 20:59

atbalsta savējos mākslīgi radītajā ekonomikas krīzē. Nu un? Ātrāk nosprāgst tie, kuriem sniedz palīdzību! Forši!

Atbildēt

zose

20.06.2020. 20:42

Vispār nevajadzēja nekādus dīkstāves pabalstus, ja ir bezdarba apdrošināšana

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...