Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šizofrēniķim

25.07.2018. 11:05

»

lapselim šizofrēnija

Pret Rietumu banku nevēršas tā kā pret ABLV, jo tā acīmredzami veic darbības, lai novērstu to kāpēc tika slēgta ABLV. To uzskatāmi pierāda Lapsas rīkotās histērijas naudas atmazgātāju interesēs


Atliek ieguglēt: "Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā", lai redzētu nolādēto izdzimteņu purnus, Esterkina un Suharenko sargeņģeļus.

Atbildēt

Z

25.07.2018. 09:33

»

Privātpersona pret banku

ir līgumsaistības starp divām personām, kur valsts nav iejaukta, ciktāl valsts noteikumi neattiecas uz abām pusēm...


Varbūt tomēr esi aizmirsis, ka valsts UZSPIEŽ sadarbību ar bankām, ka pieprasa veikt pārskaitījumus caur kontiem, algas maksāt ieskaitot kontos, kas vienlaicīgi nozīmē, ka valsts uzsspiež sadarboties ar krāpniekiem, bet pati valsts šos krāpniekus nekontrolē?

Atbildēt

lauķis

25.07.2018. 07:20

»

Art

Paldies


Sadarbība ar augļotājiem bojā karmu.

Atbildēt

Art

25.07.2018. 07:00

Paldies!
Fuktuk zemteksts ir saprasts - ļaudis, neglabājiet naudu bankās !

Atbildēt

Privātpersona pret banku

25.07.2018. 06:24

ir līgumsaistības starp divām personām, kur valsts nav iejaukta, ciktāl valsts noteikumi neattiecas uz abām pusēm.

Par strīdu starp banku un privātpersonu lemj tiesa, nevis Administratīvā rajona tiesa. Privātpersona, ja konstatē bankas patvaļu līguma interpretācijā un tā realizācijā, vēršas ar prasību pret banku. Ja banka prasību ignorē, vēršas tiesā ar civilprasību pret banku.

Atbildēt

Privātpersona pret valsti, pašvaldību, valsts amatpersonu

25.07.2018. 06:17

»

Starp mums meitenēm

Bija sauklis - VISU ZEMJU PROLETĀRIEŠi SAVIENOJIETIES...


sūdzēties var Administratīvajā rajona tiesā saskaņā ar APL. Pirms tam uzreiz var prasīt materiālo zaudējumu atlīdzību, pamatojot ar likumiem. Ja iestāde neatzīst tās radītos zaudējumus, tad lūdz RAT atzīt iestādes rīcību par prettiesisku, lūdzot atlīdzināt zaudējumus. Tāda ir teorētiskā puse. Praktiski cietušo privātpersonu turpina mocīt un beigās ir čiks. Vienīgā iespēja sevi aizstāvēt ir ignorēt visus likumus un noteikumus, nemaksāt nodokļus, kā vien tas iespējams. Neuzturēt šo valsti ar saviem nodokļiem, jo tie paredzēti izniekošanai un valsts parāda vienaldzīgai un ļaunprātīgai palielināšanai. Slīcēju izdzīvošana ir paša rokās.

Atbildēt

Q

25.07.2018. 04:31

Tas fuktuks ir viens parazītisks kantoris, nav paredzējis un izglābis Latviju no neviena banku kraha, pilnīga nulle,kukuļņēmēju pirmrindnieki, tādam Putniņam vieta būtu būrī pie maizes un ūdens!

Atbildēt

pilsonis

25.07.2018. 00:37

»

aha

Iesniegums policijai


Ja tā nauda būtu iegūta krāpšanas ceļā vai no ieroču un narkotiku tirdzniecības, tad tā nauda sen būtu arestēta un uzsākts kriminālproces. Un kā bonuss bankai jau sen būtu atņemta licence par naudas izcelsmes nepārbaudīšanu.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

25.07.2018. 00:34

»

Dadzis

Savulaik 2007.gadā SEB Unibanka atvēra klienta iznomātu seifu, bez paša klienta, tā pāstāvja vai procesa virzītāja klātbūtnes. Un ko - neko. seifa saturu izzaga, un aleluja, ejiet dir..t. Tāda bija atbilde


Bija sauklis - VISU ZEMJU PROLETĀRIEŠi SAVIENOJIETIES.
TAGAD - VISA LATVIJAS TAUTA _ UZ TIESU, ja nepatīk kas, jo mēs atbildi sniedzam pēc šablona- jautājiet ko gribiet, sūdzieties par ko gribiet, atbildes būs vienādas - sarakstīsim 10 -15 likumu normas, kā mēs strādājam pēc likuma pareizi un godīgi un viss tas sarakstīts tiks uz 9 lapām. Atbildi neatradīsiet. Beigās - Mūsu ATBILDI, variet pārsūdzēt tiesā, bet iegaumējiet - nav tāda likuma panta, kur teikts, ka ATBILDI var pārsūdzēt.

Atbildēt

Dadzis

24.07.2018. 22:32

Savulaik 2007.gadā SEB Unibanka atvēra klienta iznomātu seifu, bez paša klienta, tā pāstāvja vai procesa virzītāja klātbūtnes. Un ko - neko. seifa saturu izzaga, un aleluja, ejiet dir..t. Tāda bija atbilde.

Atbildēt

b. Nevilks

24.07.2018. 21:49

"Taču jau nekavējoties viņš varot paskaidrot, ka bankai ir visas tiesības, „izbeidzot darījuma attiecības ar klientu, slēgt klienta finanšu instrumentu kontu, pārdodot kontā esošos finanšu instrumentus par to tirgus vērtību."

Būtu interesanti uzzināt, kā šāda norma ir nokļuvusi likumā.

Atbildēt

aha

24.07.2018. 20:06

»

pilsonis

Ja klientam ir nozagta nauda, tad viņam jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums


Iesniegums policijai
Nelietīgā banka man neatdod sūri grūti izkrāpto naudu un naudu, kas iegūta no ieroču un narkotiku tirdzniecības.

Atbildēt

Fuktuks,

24.07.2018. 19:30

»

L1

Ja tā ir, bet kāpēc Latvijā fuktuks tad ir vajadzīgs un ko tad viņš īsti uzrauga


pamatojoties uz SAB, DP un Kontroles dienesta informāciju, bankām izsniedz licences, par pārkāpumiem soda, šis pārkāpums neattiecas uz fuktuku. Bez soda ir tiesības anulēt bankai licenci,

Atbildēt

pilsonis

24.07.2018. 18:07

Ja klientam ir nozagta nauda, tad viņam jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums.
Ja banka nespēj izmaksāt klienta naudu, tad klientam ir tiesības iesniegt tiesā šīs bankas maksātnespējas pieteikumu.

Atbildēt

lapselim šizofrēnija

24.07.2018. 17:22

Pret Rietumu banku nevēršas tā kā pret ABLV, jo tā acīmredzami veic darbības, lai novērstu to kāpēc tika slēgta ABLV. To uzskatāmi pierāda Lapsas rīkotās histērijas naudas atmazgātāju interesēs.

Atbildēt

Ziņa no Samnera Velsa ielas

24.07.2018. 17:15

Latvijas jevreju kopienas banka ir neaizskarama!

Atbildēt

Flakons

24.07.2018. 16:32

Putniņš ir ļoti inteliģents, gudrs, tālredzīgs un absolūti neatkarīgs banku uzraugs

Atbildēt

Dr.Dro

24.07.2018. 16:14

Un finanšu ministre to savos komentāros sauc par fairplay, savukārt Rietumene reklāmu stabos liek spēle pēc noteikumiem: http://www.baltic-course.com/eng/finances/?doc 140657

Atbildēt

Tereza Mendoza

24.07.2018. 16:06

Jebkuras tautas laime ir dzīvot kopā ar ebrejiem.

Atbildēt

L1

24.07.2018. 16:02

»

Tā tas ari ir

Jo saistību tiesības nodibinātas starp banku un tās klientiem


Ja tā ir, bet kāpēc Latvijā fuktuks tad ir vajadzīgs un ko tad viņš īsti uzrauga?

Atbildēt

Tā tas ari ir

24.07.2018. 15:18

Jo saistību tiesības nodibinātas starp banku un tās klientiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...