Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šizofrēniķim

25.07.2018. 11:05

»

lapselim šizofrēnija

Pret Rietumu banku nevēršas tā kā pret ABLV, jo tā acīmredzami veic darbības, lai novērstu to kāpēc tika slēgta ABLV. To uzskatāmi pierāda Lapsas rīkotās histērijas naudas atmazgātāju interesēs


Atliek ieguglēt: "Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā", lai redzētu nolādēto izdzimteņu purnus, Esterkina un Suharenko sargeņģeļus.

Atbildēt

Z

25.07.2018. 09:33

»

Privātpersona pret banku

ir līgumsaistības starp divām personām, kur valsts nav iejaukta, ciktāl valsts noteikumi neattiecas uz abām pusēm...


Varbūt tomēr esi aizmirsis, ka valsts UZSPIEŽ sadarbību ar bankām, ka pieprasa veikt pārskaitījumus caur kontiem, algas maksāt ieskaitot kontos, kas vienlaicīgi nozīmē, ka valsts uzsspiež sadarboties ar krāpniekiem, bet pati valsts šos krāpniekus nekontrolē?

Atbildēt

lauķis

25.07.2018. 07:20

»

Art

Paldies


Sadarbība ar augļotājiem bojā karmu.

Atbildēt

Art

25.07.2018. 07:00

Paldies!
Fuktuk zemteksts ir saprasts - ļaudis, neglabājiet naudu bankās !

Atbildēt

Privātpersona pret banku

25.07.2018. 06:24

ir līgumsaistības starp divām personām, kur valsts nav iejaukta, ciktāl valsts noteikumi neattiecas uz abām pusēm.

Par strīdu starp banku un privātpersonu lemj tiesa, nevis Administratīvā rajona tiesa. Privātpersona, ja konstatē bankas patvaļu līguma interpretācijā un tā realizācijā, vēršas ar prasību pret banku. Ja banka prasību ignorē, vēršas tiesā ar civilprasību pret banku.

Atbildēt

Privātpersona pret valsti, pašvaldību, valsts amatpersonu

25.07.2018. 06:17

»

Starp mums meitenēm

Bija sauklis - VISU ZEMJU PROLETĀRIEŠi SAVIENOJIETIES...


sūdzēties var Administratīvajā rajona tiesā saskaņā ar APL. Pirms tam uzreiz var prasīt materiālo zaudējumu atlīdzību, pamatojot ar likumiem. Ja iestāde neatzīst tās radītos zaudējumus, tad lūdz RAT atzīt iestādes rīcību par prettiesisku, lūdzot atlīdzināt zaudējumus. Tāda ir teorētiskā puse. Praktiski cietušo privātpersonu turpina mocīt un beigās ir čiks. Vienīgā iespēja sevi aizstāvēt ir ignorēt visus likumus un noteikumus, nemaksāt nodokļus, kā vien tas iespējams. Neuzturēt šo valsti ar saviem nodokļiem, jo tie paredzēti izniekošanai un valsts parāda vienaldzīgai un ļaunprātīgai palielināšanai. Slīcēju izdzīvošana ir paša rokās.

Atbildēt

Q

25.07.2018. 04:31

Tas fuktuks ir viens parazītisks kantoris, nav paredzējis un izglābis Latviju no neviena banku kraha, pilnīga nulle,kukuļņēmēju pirmrindnieki, tādam Putniņam vieta būtu būrī pie maizes un ūdens!

Atbildēt

pilsonis

25.07.2018. 00:37

»

aha

Iesniegums policijai


Ja tā nauda būtu iegūta krāpšanas ceļā vai no ieroču un narkotiku tirdzniecības, tad tā nauda sen būtu arestēta un uzsākts kriminālproces. Un kā bonuss bankai jau sen būtu atņemta licence par naudas izcelsmes nepārbaudīšanu.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

25.07.2018. 00:34

»

Dadzis

Savulaik 2007.gadā SEB Unibanka atvēra klienta iznomātu seifu, bez paša klienta, tā pāstāvja vai procesa virzītāja klātbūtnes. Un ko - neko. seifa saturu izzaga, un aleluja, ejiet dir..t. Tāda bija atbilde


Bija sauklis - VISU ZEMJU PROLETĀRIEŠi SAVIENOJIETIES.
TAGAD - VISA LATVIJAS TAUTA _ UZ TIESU, ja nepatīk kas, jo mēs atbildi sniedzam pēc šablona- jautājiet ko gribiet, sūdzieties par ko gribiet, atbildes būs vienādas - sarakstīsim 10 -15 likumu normas, kā mēs strādājam pēc likuma pareizi un godīgi un viss tas sarakstīts tiks uz 9 lapām. Atbildi neatradīsiet. Beigās - Mūsu ATBILDI, variet pārsūdzēt tiesā, bet iegaumējiet - nav tāda likuma panta, kur teikts, ka ATBILDI var pārsūdzēt.

Atbildēt

Dadzis

24.07.2018. 22:32

Savulaik 2007.gadā SEB Unibanka atvēra klienta iznomātu seifu, bez paša klienta, tā pāstāvja vai procesa virzītāja klātbūtnes. Un ko - neko. seifa saturu izzaga, un aleluja, ejiet dir..t. Tāda bija atbilde.

Atbildēt

b. Nevilks

24.07.2018. 21:49

"Taču jau nekavējoties viņš varot paskaidrot, ka bankai ir visas tiesības, „izbeidzot darījuma attiecības ar klientu, slēgt klienta finanšu instrumentu kontu, pārdodot kontā esošos finanšu instrumentus par to tirgus vērtību."

Būtu interesanti uzzināt, kā šāda norma ir nokļuvusi likumā.

Atbildēt

aha

24.07.2018. 20:06

»

pilsonis

Ja klientam ir nozagta nauda, tad viņam jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums


Iesniegums policijai
Nelietīgā banka man neatdod sūri grūti izkrāpto naudu un naudu, kas iegūta no ieroču un narkotiku tirdzniecības.

Atbildēt

Fuktuks,

24.07.2018. 19:30

»

L1

Ja tā ir, bet kāpēc Latvijā fuktuks tad ir vajadzīgs un ko tad viņš īsti uzrauga


pamatojoties uz SAB, DP un Kontroles dienesta informāciju, bankām izsniedz licences, par pārkāpumiem soda, šis pārkāpums neattiecas uz fuktuku. Bez soda ir tiesības anulēt bankai licenci,

Atbildēt

pilsonis

24.07.2018. 18:07

Ja klientam ir nozagta nauda, tad viņam jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums.
Ja banka nespēj izmaksāt klienta naudu, tad klientam ir tiesības iesniegt tiesā šīs bankas maksātnespējas pieteikumu.

Atbildēt

lapselim šizofrēnija

24.07.2018. 17:22

Pret Rietumu banku nevēršas tā kā pret ABLV, jo tā acīmredzami veic darbības, lai novērstu to kāpēc tika slēgta ABLV. To uzskatāmi pierāda Lapsas rīkotās histērijas naudas atmazgātāju interesēs.

Atbildēt

Ziņa no Samnera Velsa ielas

24.07.2018. 17:15

Latvijas jevreju kopienas banka ir neaizskarama!

Atbildēt

Flakons

24.07.2018. 16:32

Putniņš ir ļoti inteliģents, gudrs, tālredzīgs un absolūti neatkarīgs banku uzraugs

Atbildēt

Dr.Dro

24.07.2018. 16:14

Un finanšu ministre to savos komentāros sauc par fairplay, savukārt Rietumene reklāmu stabos liek spēle pēc noteikumiem: http://www.baltic-course.com/eng/finances/?doc 140657

Atbildēt

Tereza Mendoza

24.07.2018. 16:06

Jebkuras tautas laime ir dzīvot kopā ar ebrejiem.

Atbildēt

L1

24.07.2018. 16:02

»

Tā tas ari ir

Jo saistību tiesības nodibinātas starp banku un tās klientiem


Ja tā ir, bet kāpēc Latvijā fuktuks tad ir vajadzīgs un ko tad viņš īsti uzrauga?

Atbildēt

Tā tas ari ir

24.07.2018. 15:18

Jo saistību tiesības nodibinātas starp banku un tās klientiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...