Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šizofrēniķim

25.07.2018. 11:05

»

lapselim šizofrēnija

Pret Rietumu banku nevēršas tā kā pret ABLV, jo tā acīmredzami veic darbības, lai novērstu to kāpēc tika slēgta ABLV. To uzskatāmi pierāda Lapsas rīkotās histērijas naudas atmazgātāju interesēs


Atliek ieguglēt: "Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā", lai redzētu nolādēto izdzimteņu purnus, Esterkina un Suharenko sargeņģeļus.

Atbildēt

Z

25.07.2018. 09:33

»

Privātpersona pret banku

ir līgumsaistības starp divām personām, kur valsts nav iejaukta, ciktāl valsts noteikumi neattiecas uz abām pusēm...


Varbūt tomēr esi aizmirsis, ka valsts UZSPIEŽ sadarbību ar bankām, ka pieprasa veikt pārskaitījumus caur kontiem, algas maksāt ieskaitot kontos, kas vienlaicīgi nozīmē, ka valsts uzsspiež sadarboties ar krāpniekiem, bet pati valsts šos krāpniekus nekontrolē?

Atbildēt

lauķis

25.07.2018. 07:20

»

Art

Paldies


Sadarbība ar augļotājiem bojā karmu.

Atbildēt

Art

25.07.2018. 07:00

Paldies!
Fuktuk zemteksts ir saprasts - ļaudis, neglabājiet naudu bankās !

Atbildēt

Privātpersona pret banku

25.07.2018. 06:24

ir līgumsaistības starp divām personām, kur valsts nav iejaukta, ciktāl valsts noteikumi neattiecas uz abām pusēm.

Par strīdu starp banku un privātpersonu lemj tiesa, nevis Administratīvā rajona tiesa. Privātpersona, ja konstatē bankas patvaļu līguma interpretācijā un tā realizācijā, vēršas ar prasību pret banku. Ja banka prasību ignorē, vēršas tiesā ar civilprasību pret banku.

Atbildēt

Privātpersona pret valsti, pašvaldību, valsts amatpersonu

25.07.2018. 06:17

»

Starp mums meitenēm

Bija sauklis - VISU ZEMJU PROLETĀRIEŠi SAVIENOJIETIES...


sūdzēties var Administratīvajā rajona tiesā saskaņā ar APL. Pirms tam uzreiz var prasīt materiālo zaudējumu atlīdzību, pamatojot ar likumiem. Ja iestāde neatzīst tās radītos zaudējumus, tad lūdz RAT atzīt iestādes rīcību par prettiesisku, lūdzot atlīdzināt zaudējumus. Tāda ir teorētiskā puse. Praktiski cietušo privātpersonu turpina mocīt un beigās ir čiks. Vienīgā iespēja sevi aizstāvēt ir ignorēt visus likumus un noteikumus, nemaksāt nodokļus, kā vien tas iespējams. Neuzturēt šo valsti ar saviem nodokļiem, jo tie paredzēti izniekošanai un valsts parāda vienaldzīgai un ļaunprātīgai palielināšanai. Slīcēju izdzīvošana ir paša rokās.

Atbildēt

Q

25.07.2018. 04:31

Tas fuktuks ir viens parazītisks kantoris, nav paredzējis un izglābis Latviju no neviena banku kraha, pilnīga nulle,kukuļņēmēju pirmrindnieki, tādam Putniņam vieta būtu būrī pie maizes un ūdens!

Atbildēt

pilsonis

25.07.2018. 00:37

»

aha

Iesniegums policijai


Ja tā nauda būtu iegūta krāpšanas ceļā vai no ieroču un narkotiku tirdzniecības, tad tā nauda sen būtu arestēta un uzsākts kriminālproces. Un kā bonuss bankai jau sen būtu atņemta licence par naudas izcelsmes nepārbaudīšanu.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

25.07.2018. 00:34

»

Dadzis

Savulaik 2007.gadā SEB Unibanka atvēra klienta iznomātu seifu, bez paša klienta, tā pāstāvja vai procesa virzītāja klātbūtnes. Un ko - neko. seifa saturu izzaga, un aleluja, ejiet dir..t. Tāda bija atbilde


Bija sauklis - VISU ZEMJU PROLETĀRIEŠi SAVIENOJIETIES.
TAGAD - VISA LATVIJAS TAUTA _ UZ TIESU, ja nepatīk kas, jo mēs atbildi sniedzam pēc šablona- jautājiet ko gribiet, sūdzieties par ko gribiet, atbildes būs vienādas - sarakstīsim 10 -15 likumu normas, kā mēs strādājam pēc likuma pareizi un godīgi un viss tas sarakstīts tiks uz 9 lapām. Atbildi neatradīsiet. Beigās - Mūsu ATBILDI, variet pārsūdzēt tiesā, bet iegaumējiet - nav tāda likuma panta, kur teikts, ka ATBILDI var pārsūdzēt.

Atbildēt

Dadzis

24.07.2018. 22:32

Savulaik 2007.gadā SEB Unibanka atvēra klienta iznomātu seifu, bez paša klienta, tā pāstāvja vai procesa virzītāja klātbūtnes. Un ko - neko. seifa saturu izzaga, un aleluja, ejiet dir..t. Tāda bija atbilde.

Atbildēt

b. Nevilks

24.07.2018. 21:49

"Taču jau nekavējoties viņš varot paskaidrot, ka bankai ir visas tiesības, „izbeidzot darījuma attiecības ar klientu, slēgt klienta finanšu instrumentu kontu, pārdodot kontā esošos finanšu instrumentus par to tirgus vērtību."

Būtu interesanti uzzināt, kā šāda norma ir nokļuvusi likumā.

Atbildēt

aha

24.07.2018. 20:06

»

pilsonis

Ja klientam ir nozagta nauda, tad viņam jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums


Iesniegums policijai
Nelietīgā banka man neatdod sūri grūti izkrāpto naudu un naudu, kas iegūta no ieroču un narkotiku tirdzniecības.

Atbildēt

Fuktuks,

24.07.2018. 19:30

»

L1

Ja tā ir, bet kāpēc Latvijā fuktuks tad ir vajadzīgs un ko tad viņš īsti uzrauga


pamatojoties uz SAB, DP un Kontroles dienesta informāciju, bankām izsniedz licences, par pārkāpumiem soda, šis pārkāpums neattiecas uz fuktuku. Bez soda ir tiesības anulēt bankai licenci,

Atbildēt

pilsonis

24.07.2018. 18:07

Ja klientam ir nozagta nauda, tad viņam jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums.
Ja banka nespēj izmaksāt klienta naudu, tad klientam ir tiesības iesniegt tiesā šīs bankas maksātnespējas pieteikumu.

Atbildēt

lapselim šizofrēnija

24.07.2018. 17:22

Pret Rietumu banku nevēršas tā kā pret ABLV, jo tā acīmredzami veic darbības, lai novērstu to kāpēc tika slēgta ABLV. To uzskatāmi pierāda Lapsas rīkotās histērijas naudas atmazgātāju interesēs.

Atbildēt

Ziņa no Samnera Velsa ielas

24.07.2018. 17:15

Latvijas jevreju kopienas banka ir neaizskarama!

Atbildēt

Flakons

24.07.2018. 16:32

Putniņš ir ļoti inteliģents, gudrs, tālredzīgs un absolūti neatkarīgs banku uzraugs

Atbildēt

Dr.Dro

24.07.2018. 16:14

Un finanšu ministre to savos komentāros sauc par fairplay, savukārt Rietumene reklāmu stabos liek spēle pēc noteikumiem: http://www.baltic-course.com/eng/finances/?doc 140657

Atbildēt

Tereza Mendoza

24.07.2018. 16:06

Jebkuras tautas laime ir dzīvot kopā ar ebrejiem.

Atbildēt

L1

24.07.2018. 16:02

»

Tā tas ari ir

Jo saistību tiesības nodibinātas starp banku un tās klientiem


Ja tā ir, bet kāpēc Latvijā fuktuks tad ir vajadzīgs un ko tad viņš īsti uzrauga?

Atbildēt

Tā tas ari ir

24.07.2018. 15:18

Jo saistību tiesības nodibinātas starp banku un tās klientiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...