Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nekas

22.11.2021. 14:02

»

Uldis

Neizdevās Putina kuces, Zatlera, ministram Ķīlītim pārvest augstāko izglītību uz krievu valodu un Ļeņina ideju pārņemtai Jaunai Kompartijai sagrābt LU arī


Tagad laikam izdosies! Lai gan IZM vajadzēja jau nopublicēt atlases komisijas sastāvu tas tiek turēts svētā noslēpumā. Jāsavāc taču sev uzticīgie speciālisti no palīgskolām

Atbildēt

Zinis

19.11.2021. 15:43

»

autoram

Pamatskolas skolotājai taču nav nekadas sajègas oar augstskolàm


Jā, apbrīnojami tagad, ka par ministru var kļūt 1) ar piederōbu partijai un 2) vien pašā apņemšanos, vadības pieredze nav būtiska,ne arī citas prasmes un izglītība. Skolājs-ministrs, sapņot var par tādu karjeras lēcienu! IZM vispār izglītība un prasmes nav cieņā, galvenais māt ar galvu un, ja būsi tupenis un līdējs, tevi novērtēs, bet nopelnus izzīdīs no pirksta! Ta kā IZM līņus un līdzējis gaida, welcome!

Atbildēt

Cuj

18.11.2021. 23:20

»

fuj

ar covid slimā Muižniece neievēro režīmu, nesēž mājās, bet velkās uz ministriju un aplipina ministrijas darbiniekus


Ne tikai viņa tā dara, bet atbildīgais par epidemioloģisko situāciju tik bola acis, nulle reakcijas. Varbūt peļņa prēmiju tieši ar bezdarbību?

Atbildēt

nu nu

17.11.2021. 13:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm


Piesārņojums ir tava smirdīgā suga, necilvēki, Latvijā ievazātie staļiniskie izdzimteņi, putinososi, kas no manis un citiem eiropiešiem atšķiras ar gēniem, kam lieka hromosoma.
Papūlies vŗl vairāk un ātrāk pienāks diena, kad liberāļi gaudos, ka ādas dīrāšana un uz mieta maukšana, kas būs izmantots pret interventiem, nebija humāni.

Atbildēt

Malkas skaldītājs

16.11.2021. 22:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mūsu viesstrādniekiem - Džamšutam un Ravšanam kāda ir izglītība


Mums ir viesis Lohs, no ASV un viesis Dauns, Vācijas.

Atbildēt

pavārs

16.11.2021. 21:11

Nu šitā zilā sportiste būs jāvāra vismaz 3 stundas.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 20:16

»

nu nu

Ja pie varas nebūtu krievus mīloši pederasti, Putins, krievija un Latvijā ievazātās bidlas, vieni nevarētu tik vērienīgu skādi nodarīt. Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm


Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm.

Pilnīgi piekrītu. Izdari labu darbu Lavijas nākotnes labā! Aizej un nolec no tilta Daugavā! Mazini piesārņojumu, kurš traucē!

Atbildēt

autoram

16.11.2021. 17:54

Pamatskolas skolotājai taču nav nekadas sajègas oar augstskolàm

Atbildēt

nu nu

16.11.2021. 17:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ar smaidu vēroju izmisīgos centienus savu bāleliņu nekompetenci, zaglību un stulbumu novelt uz Putinu, Krieviju, civilokupantiem un sen jau zārkos sapuvušiem komunistiem. Ķeriet, ķeriet muļķus, kamēr vēl tadi ir


Ja pie varas nebūtu krievus mīloši pederasti, Putins, krievija un Latvijā ievazātās bidlas, vieni nevarētu tik vērienīgu skādi nodarīt. Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

16.11.2021. 17:27

Raksts ir sūds.

Atbildēt

nu nezin

16.11.2021. 17:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mūsu viesstrādniekiem - Džamšutam un Ravšanam kāda ir izglītība


Jūsējais gastarbaiters, NKVDešņiku pēctecis, Latvijas krievu pederastu līderis Ušakovs, esot Dānijā mācījies.

Atbildēt

Malkas skaldītājs

16.11.2021. 16:44

»

arī par izglītību

Pa tv24 dzirdēju, ka cilvēki ar zemu izglītību negrib vakcinēties (tā sprieda dr.Ērglis un citi


Saimnieks uzzināja, ka vakcinējos un padzina no darba. Teica, ka potētie ir ļoti nervozi un cirvi tādam dot nevar. Tagad domāju, vai neiet man uz kādu augsto skolu par pasniedzēju, jeb pie ministru prezidenta par ierēdni. Pamata izglītība man ir un palīgskolas. Nav jau Amerikas, bet vietējā, bet gan jau ar Kariņa kungu sapratīsimies.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:37

Ar smaidu vēroju izmisīgos centienus savu bāleliņu nekompetenci, zaglību un stulbumu novelt uz Putinu, Krieviju, civilokupantiem un sen jau zārkos sapuvušiem komunistiem. Ķeriet, ķeriet muļķus, kamēr vēl tadi ir! :)

Atbildēt

Lbais

16.11.2021. 16:17

Neaiztiec ČEKistus!
Dabūsi pa "tauri"!

Atbildēt

to apriori

16.11.2021. 15:59

»

apriori

ja, latviesu algotni okupanti no Irakas un Mali ir jaatsauc atpakal uz rodinu


Ieteiktu tev, necilvēk un citiem staļiniskiem izdzimtenīem, smirdīgām fašistu cūkām, atgriezties roģinā, kamēr vējš jūs neaizpūš ūdens tvaiku un CO2 veidā.

Atbildēt

to vecais marasmātiķis

16.11.2021. 15:55

»

vecais nīgrais onkulis

Sen jau vairs miljons nav. Pirms dricelē klaviatūru tomēr derētu faktus precizēt


Pat viens Latvijā ievazātais necilvēks ir par daudz.

Atbildēt

hyuji

16.11.2021. 15:50

My buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been without artwork for five months however in the final month her charge emerged as $12747 really on foot on the internet for some hours. study more on this net internet site..............www.smartcash1.com

Atbildēt

Uldis

16.11.2021. 15:46

Neizdevās Putina kuces, Zatlera, ministram Ķīlītim pārvest augstāko izglītību uz krievu valodu un Ļeņina ideju pārņemtai Jaunai Kompartijai sagrābt LU arī.

Atbildēt

Te nav ne čekistu ne komunistu

16.11.2021. 15:46

»

Pārstāj , kropli,

daudzināt čekistus un komunistus! Paturi to sūdu pie sevis


TYe ir tikai naudas kārsēji, truli cilvēki, kuriem nav ne sirdsapziņas, ne prāta. Viņi ir kā satrunējušie siekstas upes grīvā, smirdīgi un negodīgi tipi.

Bet nebrīnies - tāda ir cilvēku daba - ja var neko nedarīt un saņemt labu algu, kādēļ to neņemt, ja pie tās var tikt ar meliem, ar politisko krāpšanos?

Un viņi, apkrāpuši vēlētājus, dzied - kāda tauta, tādi deputāti, tāda valdība. Nē, šie "draugi nav labi", viņus varētu uz mietiem samaukt un slkāde nebūtu. Bet vardarbību nedrīkst, jo tu, mēs, ja tiktu tajā sarakstā, būtu tādi paši, nudien, ne par centu labāki - viņus visus ierauj organizētā noziedzība, anuda un piešķirtās bezatbildības tiesības.

Te nav ne čekitu, ne komunistu, bet kaut kas ļaunāks, ja nerunā par okupantu zvērībām, protams, kas nav pielīdzināmas. TYe ir pašu tautas naudas "kalpi".

Atbildēt

Te nu tas bardaks

16.11.2021. 15:34

»

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

to paveica šie noziedznieki...


Šim baram ir labs darbs - var nopelnīt privilēģijas, piemaksas, labu algu tikai pakustinot ikšķi, neko nedarot, vai sekojot ikšķa norādei un prast nospiest vuenu no 3 pogām un pussnaudā no garlaicības burties savā plakanajā.

Tas ir latvijas piemērs. Kad vēlē - zelta cilvēks, sola tautu apzeltīt, kā ievēl, tā kļūs blēdis, seko barvežu iniciatīvai, kuri saņem papildus ienākumiem vēl honirārus.

Zinu besmadzeņu deputātus, kuri sēdēdami Saeimā 4 gadus ir ciematā uzbūvējuši divstāvu mājuas ar žogu apkārt, par kādu pusmiljonu vērtu. Laba dzīve. Prieks tādu māju ne tikai redzēt, bet tajā dzīvot.

Esmu rakstījusi šiem blēžiem, savai partijai, iesniegumus, priekšlikumus, piedāvājumus, bet atbildi viņi, blēži, pat paldies, nav atsūtījuši ar to pašu "plakano".

Valda bezatbildības bara psiholiģija. Par bardaku valstī es varētu uzrakstīt vairākus sējumus ar uzskaitījumiem, ar konkrētiem faktiem, sūdzībām, tiesu spriedumiem, vēstulēm, rezolūcijām, pat vai visām starptautiskām institūcijām. ko esam darījuši, lai kaut ko glābtu, bet kad padomā dziļāk - var prāta sajukt. Šo masu varētu satricināt tikai draudot ar ložmetāja stobru, bet citādi naudas kāre šai svītai, kāre pēc sātana grašiem visu pārspēj, smadzenes nepakustinās tautas labā. Ar daudziem esmu tikusies un runājusi - kā roka ar cimdu, bet kā aiziet, tā tas pats.

Piemērs, kāda ginekoloģe, kura ir ne reizi vien ārstējusi augstāko partijas deputāti, piesaka vizīti, bet kad atnāk pie viņas, pat nepazīst izliekas, atrunājas, ka viān nu neko nevarot ... Suņa bērni, ne deputāti.

Atbildēt

datoriķis

16.11.2021. 14:09

IZM no laika gala ir pārmērīgi centusies paturēt pēdējo vārdu, visu salikt pa savam un naudu sadalīt starp savējiem. Šie centieni praktiski ir noveduši visu izglītību līdz kliņķim un zinātni līdz ubaga tarbai. Ir lieki runāt par to kā IZM apgūst naudu, jo tas darbojas jau sen un strādā kā pulkstenis. Vidādas Namsones, Oliņas un citas radības atvelk kaut kādus brīnumus no ārvalstu miskastēm, saslavē un par ES un budžeta naudu uzkar kaklā skolēniem bez jebkādas atbildības par rezultātiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

16.11.2021. 13:58

»

Nekā smieklīga neredzu!

Putins,Lukašenko un nevakcinētie!Un pasaki vēl ka tā nav


Ir, ir :)
Blēt neesi mēģinājis ? Tev izdotos.

Atbildēt

Ellišķīgi

16.11.2021. 13:50

»

šo huntas spriedumu pret savu tautu

Saeimas komisijā izsitis Juris Rancāns no JKP


Ieva Barvika ir Haralda Barvika laulene. Korumpants Barviks nupat dabūjis vietu Rīgas domes Medību koordinācijas komisjā. Tur šis baroklis tusēs kopā ar “piensaimnieku” Šolku pa pašvaldības īpašumā esošajiem 45,80 tūkst. ha mežu. Neiztrūkstošais kompanjons brandžā no malkas cirtēju brigādes būs Geidānu Andžs.

Atbildēt

Ati

16.11.2021. 13:37

Stepanovs nāk no čekistu ģimenes, tēvs tak bija virsnieks

Atbildēt

šo huntas spriedumu pret savu tautu

16.11.2021. 13:05

»

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

to paveica šie noziedznieki...


Saeimas komisijā izsitis Juris Rancāns no JKP,
dokumentu uzķēzījusi Ieva Barvika.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.11.2021. 11:57

»

aa

labprāt izlasīt kādu Jūsu grāmatu, bet kur var dabūt???Vai ir parastā bibliotēkā


Ir arī parastās bibliotēkās. "Kristaps - slepenie protokoli" ir 85. bibliotēkās. "Gan jau rīts mūs atradīs" tikai dažās jo visa pirmā tirāža tika dāvināta maniem draugiem un paziņām. Tūlīt nāks klajā jaunais izdevums un bibliotēkās nonāks vismaz 50 grāmatas. Bet abu grāmatu failus var gan lasīt gan lejupielādēt:
Gan jau rīts mūs atradīs: https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

arī par izglītību

16.11.2021. 11:00

Pa tv24 dzirdēju, ka cilvēki ar zemu izglītību negrib vakcinēties (tā sprieda dr.Ērglis un citi).
Tad kā lai izskaidro to, ka skolotāji un pat augstskolu pasniedzēji aiziet no darba, jo negrib pakļauties obligātai vakcinācijai? Galvenais, nav, kas nāktu vietā...

Atbildēt

Brauci majas

16.11.2021. 08:28

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Sajūta tāda, ka tieši VECS ČEKISTS šo surogātu uzdriķējis


un stajies Tiesas priekša!
Vai raksti gramatu ka sedeji PSRS cietuma.

Atbildēt

Skeptiķis

16.11.2021. 07:22

Izbrīna jebanātu daudzums šeit. visā pasaulē izglītību demontē Sorosa struktūras, kultūrmarksisti un citu šlaku neoliberāļi. Arī Latvijā tieši tas pats, JV,PAR utt. Tikai šeit tie saucas čekisti? Fakin pamuļķi. Kad nostādīs pie betona sienas, tur nebūs neviena eksčekista, tikai liberāļi.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

16.11.2021. 06:29

Osvobaģiķeļi (no mantas un vērtībām, bet dažkārt arī dzīvības) perina jaunas riebeklības.
https://youtu.be/rdUJm_7-_nM

Atbildēt

Atis Priedītis

16.11.2021. 06:14

»

sertifikāts

Štāzī muzejā Leipcigā, par Zersetzung ir atsevišķs stends kur skaidrots, ka toreizējā DDR bija parakstījusi Helsinku aktus un līdz ar to vairāk aktualizējās "maigā vara" dažādos veidos


Gan jau šāds stends būs arī Latvijas okupācijas muzejā. Ir taču ne tikai divas manas grāmatas bet vēl 30 cilvēku liecības, kuras tika sniegtas Kangera komisijai. Diemžēl, šīs liecības publiskot aizliedza. Tas tikai apliecina to, ka Latvijā pie varas joprojām ir bijušie čekisti un komunisti.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

15.11.2021. 23:43

»

vecais nīgrais onkulis

Sen jau vairs miljons nav. Pirms dricelē klaviatūru tomēr derētu faktus precizēt


Kur tad šie palika, klīst pa eiropu ar Latvijas pilsonību un dara Latvijai kaunu. Arī no eiropas tie jāizvaksē, lai brauc roģinu un sāk strādāt. Drīz būs jāsāk maksāt reparācijas par karu Ukrainā un arī visām okupētajām zemēm par izdarītajiem noziegumiem.

Atbildēt

bio

15.11.2021. 22:53

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Sajūta tāda, ka tieši VECS ČEKISTS šo surogātu uzdriķējis


Njā, čekists bļauj - ķeriet čekistu. Nav pat jēgas līdz galam lasīt.

Atbildēt

Neceriet nelgas...

15.11.2021. 22:33

»

sertifikāts

Čekistu laiki turpinās? Bet ko jūs gribējāt...


Visās nelietībās aizbildināties ar VDK, jau kļūst smieklīgi! Pašu dižie(noziedzīgākie) tautieši, kuri veiksmīgi ir izveidojuši savu "astoņkāji", rullē! Tandēms: Politiķi+bandīti, ir spēks, kurus pat bijušie komunisti-VDK, šodien apskauž, toreiz bija iespēja arī "višku" nopelnīt, šodien gan tikai pateicības, ordeņus. Visā pasaulē soda drauds aptur noziegumus, vismaz ierobežo, pie mūsu (ne)likumiem,un tiesu sistēmas nekas nedraud!

Atbildēt

Izdzimteņu un tautas interešu nodevēju

15.11.2021. 22:23

»

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

to paveica šie noziedznieki...


saraksts. Visus uz Gulagu...

Atbildēt

Šausmas, kas vada šo valsti?

15.11.2021. 21:30

»

:(

Vakar "Nekā personīgi" attēlā redzamā... (par cilvēku nenosauksi) ciniskā maita demonstrēja savu izcilo intelektu un inteliģenci!!!!Tādas no izglītības un pedagoģijas lauka vajadzētu turēt vismaz 100 km attālumā!!!! Šausmas, kas vada šo valsti


Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

15.11.2021. 20:59

to paveica šie noziedznieki:

1. Aldis Adamovičs JV
2. Arvils Ašeradens JV
3. Ainars Bašķis JK
4. Krista Baumane AP
5. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK
6. Iveta Benhena-Bēkena kliķes atbalsta
brigāde
7. Aigars Bikše AP
8. Mārtiņš Bondars AP
9. Uldis Budriķis JK
10. Jānis Butāns JK
11. Jānis Cielēns JK
12. Anda Čakša
13. Jānis Dombrava NA
14. Raivis Dzintars NA
15. Ilmārs Dūrītis AP
16. Krišjānis Feldmans JK
17. Aivars Geidāns kliķes atbalsta brigāde
18. Jānis Iesalnieks NA
19. Ilze Indriksone NA
20. Ritvars Jansons NA
21. Andrejs Judins JV
22. Juris Jurašs JK
23. Artuss Kaimiņš
24. Rihards Kols NA
25. Rihards Kozlovskis JV
26. Līva Kreituse JK
27. Janīna Kursīte-Pakule NA
28. Janīna Kursīte kliķes atbalsta brigāde
29. Ainars Latkovskis JV
30. Atis Lejiņš JV
31. Viesturs Liepkalns AP
32. Inese Lībiņa-Egnere JV
33. Eva Mārtuža JK
34. Linda Medne JK
35. Māris Mičerevskis
36. Ināra Mūrniece NA
37. Ivars Puga kliķes atbalsta brigāde
38. Juris Pūce AP
39. Juris Rancāns JK
40. Sandis Riekstiņš JK
41. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP
42. Andris Skride AP
43. Edvīns Šnore NA
44. Mārtiņš Šteins AP
45. Edmunds Teirumnieks NA
46. Vita Anda Tērauda AP
47. Inese Voika AP
48. Atis Zakatistovs kliķes atbalsta brigāde
49. Gatis Zamurs AP
50. Evita Zālīte-Grosa JK
51. Reinis Znotiņš JK
52. Normunds Žunna JK

Atbildēt

fuj

15.11.2021. 20:44

ar covid slimā Muižniece neievēro režīmu, nesēž mājās, bet velkās uz ministriju un aplipina ministrijas darbiniekus!

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2021. 19:56

»

Ej dirst ar savu makalatūru

un grafomāju, šizofrēniķi, tukšdirsēj. Isiem esi piegriezies


Esmu trāpījis 100 niekā. Uz tādu naidu ir spējīgi tikai bijušie čekisti un komunisti. Tā vietā lai kaut ko argumentēti mēģinātu noliegt, ir tikai lamas un ņirgāšanās. Mana grāmata jau ir vēsture un ir patiesa vēstures liecība un nekāda ņirgāšanās neko izmainīt nespēs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...