Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:58

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

no VID

23.04.2021. 16:21

Kā deklarācijā jānorāda finanšu līzings par automobiļa iegādi?
Finanšu līzings ir vienkāršākais līzinga veids, kurā līzinga kompānija klienta
uzdevumā nopērk līzinga objektu un nodod tā lietošanas tiesības klientam . Klients
noteiktajā termiņā samaksā līzinga objekta vērtību pilnā apmērā, un termiņa beigās
līzinga objekts tiks pārreģistrēts uz līzinga ņēmēja vārda.
Valsts amatpersonas deklarācijā minēto darījumu norāda šādi:
1) 5. punktā (transportlīdzekļi) – valdījumā esošo transportlīdzekli;
2) 8. punktā (darījumi) – ja darījuma summa pārsniedz 20 Ministru kabineta
noteiktās minimālās mēnešalgas: līguma noslēgšanas gadā līzinga līgumu ar līzinga
kompāniju par automobiļa nodošanu;
3) 9. punktā (parādsaistības) – parādsaistību summu līzinga kompānijai
31. decembrī, ja parādsaistību summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās
minimālās mēnešalgas.

Atbildēt

KGB

21.04.2021. 22:49

Utains ments no rīta pieceļās,un dodās uz darbu,lai sodītu!!!!
Ko nozīmē--PROKURORE ---LEIŠAVNIECE...izsprukusi????????????

Atbildēt

Akts

21.04.2021. 17:37

»

Fakts

Prokuratūrai klusām vajadzētu no viņas atbrīvoties. Jo šie ir tikai ziediņi, odziņas var nākt vēlāk - un tādas, ka par maz neliksies


Klusām tu vari atbrīvot savu vēderu no satura parka krūmos. Lai atbrīvotu ierēdni vajag pamatotu iemeslu, ja nē tiesāšanās un kompensācija.Te izskatās no raksta, ka ar deklarāciju arī viss kārtībā. Proķene pa tukšo necepsies.

Atbildēt

Fakts

21.04.2021. 15:23

Prokuratūrai klusām vajadzētu no viņas atbrīvoties. Jo šie ir tikai ziediņi, odziņas var nākt vēlāk - un tādas, ka par maz neliksies...

Atbildēt

Zāģis

21.04.2021. 12:10

»

Rieksts

Šis viss sākās, kad konkrētā amatpersona - prokurore, bijusī kadete, Rūta Leišavniece publiski nodemonstrēja neiedomājamu augstprātību, tad nu arī lai paloca pa portāliem


Piekrītu. Runa iet par konkrētās amatpersonas profesionalitāti. Vairums amatpersonu, it īpaši tiesībsargājošajās iestādēs strādājošie, nezina vai nesaprot, ka profesionāli (bez emocijām, balstīts uz faktiem, bez augstprātības)pasniegts viedoklis, arī tad, ja tautai nesaprotams, neizprotams sasniegs daudz vairāk dzirdīgas ausis, ne kā augstprātīgi izmests - ko Jūs mani te vispār traucējat, es tā domāju un punkts. Varbūt tas nāks ar laiku, grūti spriest.

Atbildēt

Pētersons

21.04.2021. 11:35

»

Kursabiedrs

Viņa ir LU Juridiskās fakultātes maģistre, pēc tam ir kadete.Žurnālisti nejauši vai apzināti to nav minējuši.Kāpēc, nezinu


Bet vienalga pieredzes nekadas - 2012. bakalaurs, teorētiski 2014. maģistrs, 2015.- kadets, 2016- policija un tikai tad sāk parādīties darbs kā amatpersonai.

Atbildēt

Pētersons

21.04.2021. 11:02

»

Kursabiedrs

Viņa ir LU Juridiskās fakultātes maģistre, pēc tam ir kadete.Žurnālisti nejauši vai apzināti to nav minējuši.Kāpēc, nezinu


Tad jau ir apbrīnojami dīvaina studiju un karjeras izvēle. Es vadījos no amatpersonas deklarācijas.

Atbildēt

Kursabiedrs

21.04.2021. 10:51

»

Pētersons

Apbrīnojama karjera- vēl 2016.gadā kadete, bet jau 2019.gadā prokurore ar 30 000 + lielu algu gadā. Vai tiešām tāds kadru trūkums, ka jāņem darbā zaļi gurķi


Viņa ir LU Juridiskās fakultātes maģistre, pēc tam ir kadete.Žurnālisti nejauši vai apzināti to nav minējuši.Kāpēc, nezinu.

Atbildēt

Pētersons

21.04.2021. 10:39

»

Rieksts

Šis viss sākās, kad konkrētā amatpersona - prokurore, bijusī kadete, Rūta Leišavniece publiski nodemonstrēja neiedomājamu augstprātību, tad nu arī lai paloca pa portāliem


Apbrīnojama karjera- vēl 2016.gadā kadete, bet jau 2019.gadā prokurore ar 30 000 + lielu algu gadā. Vai tiešām tāds kadru trūkums, ka jāņem darbā zaļi gurķi?

Atbildēt

Losis

21.04.2021. 10:36

Nesaprotu kādā sakarā prokuratūra vispār mēģinājusi atrakstīties uz stukaču iesniegumu. Amatpersonu deklarāciju kontrole un ar to saistīto pārkāpumu atklāšana neietilpst prokuratūras kompetencē. Šis pienākums ir uzlikts KNAB, kurš arī lemj par personas saukšanu pie administratīvās atbildības. Nekāda disciplināratbildība šajā gadījumā nav iespējama.

Atbildēt

Rieksts

21.04.2021. 10:12

Šis viss sākās, kad konkrētā amatpersona - prokurore, bijusī kadete, Rūta Leišavniece publiski nodemonstrēja neiedomājamu augstprātību, tad nu arī lai paloca pa portāliem..

Atbildēt

Jan

21.04.2021. 09:53

Nu viss pareizi.

Nav ko te skaldīt jau matus par katru sīkumu. Ir jau svarīgākas lietas, par ko domāt.

Ja tagad tādu katru sīkumu skatīs, tad drīz mēs līdz katra cilvēka "melnumiem" aiz nagiem pēc dārza darbiem nokļūsim.

Rakstiet par interesantākām un nopietnākām lietām.

Atbildēt

Čepāņu Fredis

20.04.2021. 21:47

Te var ticēt tikai portāla virsraksta nekam citam!

Atbildēt

okupants pilsonis, tā nav parodija

20.04.2021. 20:40

»

Latvija - neizdevusies valsts

"Viens likums, viena taisnība visiem" - feļetons MK ēkā pie sienas. Vēlreiz apstiprinās, ka mans niks atbilst patiesībai


Latvijā kur pat vēlēšanu likums ir komunistu un okupantu izdomāts, varas nomaiņa esošo likumu ietvaros nav iespējama. Iespējama ir tikai viena vai otra noziedznieku klana nākšana pie varas.

Atbildēt

Nika

20.04.2021. 20:19

Laikam ir jābūt attīstītākam par primātu, lai saprastu, ka Likuma un soda piemērošanai primārais ir Taisnīgums. Ja kāds komentetājs vai prokurors to nesaprot, tad viņam nav vieta orgānos. Punkts.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

20.04.2021. 20:19

"Viens likums, viena taisnība visiem" - feļetons MK ēkā pie sienas. Vēlreiz apstiprinās, ka mans niks atbilst patiesībai.

Atbildēt

Obana

20.04.2021. 18:52

»

Nika

Drausmīgā valstī dzīvojam, kur sīkai štrunta prokurorītei ir viedoklis, ka viņa ir pasaules naba, un viņai likumi nav rakstīti, bet citi par tādu pašu nodarījumu ir pelnījuši tikt sodīti. Kādi deģenerāti strāda prokuratūrā! Vajprats! Viens izglītību iegūst, norakstot bekalaura un maģistra diplomus, ...


Skaidrs , ka prokurore ir kādam uzkāpusi uz varžacīm.Ja likums nosaka ka sešciparu skaitlis ir jādeklarē un ja to neizdara tad jāuzsāk kriminālprocess. Stukāns to precīzi paskaidroja. Nedod dievs ja prokurori sāks interpretēt likumus pēc sirdsapziņas. Tad Nika gaudotu kā 1937 gadā tepat kaimiņos tie, kam mauca nagus NKVD pēc revolucionārās sirdsapziņas.
Par to deklarāciju gan izrādījies feiks, prokuratūras vēstulē skaidri pateikts, ka informācija ir norādīta nepubliskojamajā daļā un ir iestājies noilgums.

Atbildēt

Nika

20.04.2021. 18:15

Drausmīgā valstī dzīvojam, kur sīkai štrunta prokurorītei ir viedoklis, ka viņa ir pasaules naba, un viņai likumi nav rakstīti, bet citi par tādu pašu nodarījumu ir pelnījuši tikt sodīti. Kādi deģenerāti strāda prokuratūrā! Vajprats! Viens izglītību iegūst, norakstot bekalaura un maģistra diplomus, cits izdara kriminalu parkapumu. Un tak stradā! Un ir tiesīgi citiem lietas uz tiesu sutīt. Nav vārdu

Atbildēt

fakts

20.04.2021. 17:46

Bēdīgi slavenā lapsa atkal palika slapjā
"konstatēts, ka automašīnas Toyota Yaris iegādes darījums ir norādīts deklarācijas nepublicējamās daļas 10.punktā"

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 15:38

Par šīm neradībām nedrīkst runāt kā par dzīvām būtnēm,tie ir kosmosa atkritumi.

Atbildēt

1

20.04.2021. 15:35

Ar kādu degsmi šie kretīni mantijās māca citus dzīvot, kad pašiem purni sūdos !

Atbildēt

Wot tā

20.04.2021. 15:30

»

?

Un kad pētīs Staķa deklarācijas


Viņam pieder motorollers " Vespa ".

Atbildēt

Ieilgusī okupācija

20.04.2021. 15:13

Krievu okupētajā Latvijā drīkst melot, zagt, slepkavot, izvarot un spīdzināt, galvenais jānoturas līdz noilgumam.

Atbildēt

Tuk tuk tuk

20.04.2021. 15:00

Reiz dzīvoja Leišavniece. Lēnā garā bija kadete, inspektore , prokurore. Nebija ne bēdīga, ne arī slavena. Nopirka mazlietoto Yari. Deklarācijā nenorādīja.
Nevienu tas neinteresēja. Ne tā laika resno ģenerāli, kurš nu jau pensijā. Ne nākamo ģenerālpriekšnieku, kurš arī jau pensijā. Ne jauno ģenerālpriekšnieku, kurš tikai nesen sāka strādāt. Šis fakts neinteresēja arī VID , kam tieši ar to būtu bijis jānodarbojas. Pat iesnieguma rakstītāju, visticamāk ar Pietiek cieši saistītu dežūrstukaču, šis fakts neinteresēja.
Atlika Leišavniecei kļūt bēdīgai un slavenai - viss sāka notikt.
Jautājums - vai tiešām kādam vispirms jākļūst bēdīgam un slavenam, lai visi manis nosauktie un ne tikai viņi beidzot atrautu dir.as no krēsla un sāktu kaut ko darīt?

Atbildēt

?

20.04.2021. 14:51

Un kad pētīs Staķa deklarācijas?

Atbildēt

Čavela

20.04.2021. 14:40

Sukas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....