Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ej tur kur krievu kuģis

23.04.2022. 09:19

»

Pirātu partija

Daudzi normāli cilvēki bēg no putlera "demokrātijas...


Latvija vienīgā kas esošajam pusmiljonam krievu okupantu, pievienojusi vēl 50 000 orku.
https://youtu.be/Fr-jrGgbOVk

Atbildēt

Pirātu partija

23.04.2022. 08:36

Daudzi normāli cilvēki bēg no putlera "demokrātijas".
Ir daudz labu speciālistu, atteikties no tiem, tikai tapēc ka tie ir krieviski runājoši, ir muļķīgi.
Latvijā var izveidot vienkāršu testu, pretendents brīvi pasaka visu par puķina režīmu, ka puķins ir huilo, kameras priekšā.
Ieraksts tiek saglabāts līdz laikam, kad migrants uzvedas neadekvāti, un tad tiek nopublicēts.
Tie kas par par putleru un raškas totalitāro režīmu domā labi, valstī netiek ielaisti.
P.S. Drīz raškā agonija, puķins spridzinās metro.
Ugunsgrēki Rostovā, Varoņežā, Kembridžā, un Lionā.
Ja ne puķins, tad kas?
Iespējams karš negaidīti beigsies 29.datumā, raškas kapitulāciju parakstīs mišusķins 15.datumā.
Bet līdz tam, vēl pāris lidmašīnas un raškas komunistu līders. Smuki būs pobedobesija svētkos!

Atbildēt

un nav nekā jauna šai pasaulē

23.04.2022. 08:15

»

Fake fcuk

Un tad? Identificēts nenozīmē pierādīts


Šajā gadījumā pietiek ar identificēšanu, lai būtu skaidrs, ar kādiem tipiem darīšana.
Tavs teiktais atgādina anekdoti. Krievs, pārdzēris jēgu, visu kupeju nosmērējis ar fekālijām, stāv nolaistām biksēm, pats arī nosmērējies, bet , tiem, kas ienākuši, bravurīgi paziņo- bet jūs pierādiet, ka tas biju es!

Atbildēt

Fake fcuk

23.04.2022. 08:01

»

Vari pārbaudīt

...


Un tad? Identificēts nenozīmē pierādīts.

Atbildēt

Kopīpeisterim

23.04.2022. 07:58

»

Pastaliņa

Atkal kreisās kājas krievu zābaks uzmina pastalinai...


Nu,nu, kā Mendeļejeva tabulā apzīmē koksni, šņabi, kviešus u.c. Kopprodukts der ekonomiskiem aprēķiniem, bet neizskaidro, kāpēc Latvijā daudzi cilvēki sāk bomžot jau darbaspējīgā vecumā. Nato izcilības centrā maksā par katru copypaste par IKP? Tu šo pasaku te regulāri iekopē, senīlais nenoderīgais.

Atbildēt

Lāčdraudzis

23.04.2022. 07:53

»

Liekulības tirgus

Visi dižie Krievijas atbalstītāji nez kādēl labāk dzīvo Latvijā, nevis Krievijas plašumos - tur taču ir tāāādas iespējas


Absurda loģika. Tu taču arī nedzīvo Latvijā un lieto Made in China, cik vien iespējams.

Atbildēt

Pastaliņa

23.04.2022. 07:43

»

Pastalnieks

Ja un diezgan modernas!Vareja valkāt kā ikdiena uz darbu,tā arī vilkt ejot uz kādu sarīkojumu laimē diet


Atkal kreisās kājas krievu zābaks uzmina pastalinai!
Kāpēc kreisās? Tāpēc, ka labās kājas zābaks jau sen nozagts krievu labāko tradīciju garā!
P.s.Un nav jau arī jābrīnās, jo IKP uz vienu iedzīvotāju Krievijā ir uz pusi mazāks kā Latvijā, neskatoties uz visām Mendeļejeva tabulā esošajām dabas bagātībām.

Atbildēt

Pastalnieks

23.04.2022. 04:40

»

nu nu

Pastalas krievu mēslam, lapķjiniekam un partjankai, tā ir nebeidzama skaudība, jo pastalas bija kurpes


Ja un diezgan modernas!Vareja valkāt kā ikdiena uz darbu,tā arī vilkt ejot uz kādu sarīkojumu laimē diet.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2022. 20:17

»

Sausais atlikums

Ukrainā izškiras Eiropas liktenis. Ne jau par nodokļu maksātāju naudu tu uztraucies, bet par savu spalvaino Kremļa troļļa pakaļu


Drīzāk tu uztraucies vai varēsi saņemt savu kārtējo "būsterīti",ko tev sagatavojuši tevis mīļotie valstgribji,debīliķis!Pakaries tu savu ukru dēļ!Huj tur,tu to nedarīsi,jo tu esi reālists!Lai gan,izveido no sevis upuri un mēs tevi pieminēsim lūgsnās...Slava Krievijai!!!

Atbildēt

Nezinītim

22.04.2022. 19:32

»

Fake fcuk

Tas, par to sievu, kas atļauj izvarot, ir kara propagandas feiks, cik dzirdēts. Karos iepriekš nekad nekas tāds nav noticis


To, cik daudz sieviešu izvarotas Sarkanās armijas ceļā uz Berlīni, nezin neviens, tomēr dažādos avotos šo sieviešu skaits svārstās starp vienu un diviem miljoniem.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2022. 19:31

Jā...Žēl,ka tikai retais ir spējīgs ieraudzīt īsto realitāti šinī,KF pieteiktajā spec. operācijā...KF pret asv!Tas taču ir tik acīm redzami!Tas ir vilcies jau gadu simtiem!Tika tad asv vietā bija anglija.Visa rietumu pasaule visu laiku ir centusies iznīcināt Krieviju,taču bez panākumiem!Dabas resursi!!!Labāk,lai slāvi sakaujas,radzēs,kas būs!

Atbildēt

Sausais atlikums

22.04.2022. 19:25

»

skaitaam

200 000 000 jeb aptuveni treshdalja aizsardziibas budzheta izteereeta nevis aizsardziibai, bet karadarbiibas veicinaashanai sveshaa valstii. Visu nodoklju maksaataaju vaardaa gribu pateikties par shaadu riiciibu


Ukrainā izškiras Eiropas liktenis. Ne jau par nodokļu maksātāju naudu tu uztraucies, bet par savu spalvaino Kremļa troļļa pakaļu.

Atbildēt

skaitaam

22.04.2022. 19:01

200 000 000 jeb aptuveni treshdalja aizsardziibas budzheta izteereeta nevis aizsardziibai, bet karadarbiibas veicinaashanai sveshaa valstii. Visu nodoklju maksaataaju vaardaa gribu pateikties par shaadu riiciibu ;-)

Atbildēt

Vari pārbaudīt

22.04.2022. 18:26

»

Fake fcuk

Tas, par to sievu, kas atļauj izvarot, ir kara propagandas feiks, cik dzirdēts. Karos iepriekš nekad nekas tāds nav noticisViņi identificēti kā 27 gadus vecais Romāns Bikovskis un viņa sieva Olga Bikovska. Viņiem ir četrus gadus vecs dēls.

Bikovskis dzimis Krievijas pilsētā Orlā un pārcēlās uz Krimu dažus gadus pēc tam, kad Krievija 2014.gadā okupēja pussalu. Savulaik strādājis Krievijas Nacionālajā gvardē, bet pēc tam dienējis Krievijas bruņotajos spēkos. Brīdī, kad notika telefonsaruna, Bikovskis atradās Ukrainas pilsētā Hersonā.

Atbildēt

jaajaa

22.04.2022. 18:21

»

nu nu

Tiem 99,99% krievu, pat tādiem "demokrātiem", kā Ņemcovs, Hodorkovskis un Čičvarkins, kas applaudēja Putinam par 50 000 čečenu bērnu noslepkavošanu, nav vietas uz Cilvēku planētas


...tas cipars 50k īstenībai neatbilst...un tas bija pasen...un mums, kā zini, katrs ceturtais ir etnisks krievs...un lielākā daļa dzīvo, iet uz darbu utt, kā visi...vienkārši Latvijā viņu jau ir par daudz...

Atbildēt

Fake fcuk

22.04.2022. 17:57

»

Mēs

Nu jā, kad izdevīgi, tad visu tautu krievu tauta, bet, kad nē- tad čurkas no kišlakiem un auliem...


Tas, par to sievu, kas atļauj izvarot, ir kara propagandas feiks, cik dzirdēts. Karos iepriekš nekad nekas tāds nav noticis.

Atbildēt

jaajaa

22.04.2022. 17:56

...es piekritīšu...bet tikai tāpēc, ka Latvijā tāpat jau ir par daudz krievu...lai viņus ņem Eiropas lielās valstis, tām nekas ļauns nenotiks...jāsaprot ir arī tie krievi, kas neatbalsta Putina režīmu, un kuri ir Krievijā mazākums...ko viņiem darīt ?...uz kurieni braukt ?...īstenībā Krievijas vara ir satraukusies par to milzīgo krievu daudzumu, kas apdomā emigrāciju...neņemot pretī, mēs atbalstām Putina režīmu...

Atbildēt

Bet zēniem, par muļķi maksā...

22.04.2022. 17:11

Zanders aizmirsa pateikt, ka krievi pie mums sen ir par daudz, tādēļ nav nekāda vajadzība stiprināt krievvalodīgo rindas! Viņi savu lojalitāti pret mums, ir sen jau apliecinājuši, pie sava staba! Ka Putins viņiem neļauj muļķi dzīt, tā ir pašu krievu problēma. Bēgļu statuss var būt tikai savas dzīvības glābējiem no kara. Krievijā kara nav, varbūt beigsim šo dižo tautu žēlot!!!

Atbildēt

nu nu

22.04.2022. 17:05

»

Mēs

Nu jā, kad izdevīgi, tad visu tautu krievu tauta, bet, kad nē- tad čurkas no kišlakiem un auliem...


Pastalas krievu mēslam, lapķjiniekam un partjankai, tā ir nebeidzama skaudība, jo pastalas bija kurpes.

Atbildēt

nu nu

22.04.2022. 16:56

»

!!!!!

Paskaties, ko Krievu zaldāti sūta uz mājām un ko tirgo Baltkrievijas tirgos. Un nez kāpēc tad notiek izmeklēšana par seksuālo vardarbību? Un kāpēc tad krievu zaldāti dumpojas, jo viņiem tik labi maksā? Izskatās, ka nemaksā vispār!Un tie nabaga jauniesauktie, kurus nemaz karā nedrīkstēja sūtīt...


Vērmahtā par laupīšanām, izvarošanām un citādu varmācību pret civilajiem, šāva nost bez ierunām, jo tādas darbības demoralizē karavīru. Tas izskaidro Vācijas milzu panākumus karā pret Absolūto ļaunumu.

Atbildēt

Mēs

22.04.2022. 16:54

»

Es

Tā vietā, lai tu komentārus uzskatītu par ateju savām blakustēmām, varēji paņemt savus nepaklausīgos pirkstus, beigt tizloties un, pameklējot internetā rakstus vai attēlus saistībā ar Buču, noskaidrot, ka tie pamatā ir ČURKAS no kišlakiem un auliem. Aziāti arī šobrīd citā vietā un kontekstā joprojām...


Nu jā, kad izdevīgi, tad visu tautu krievu tauta, bet, kad nē- tad čurkas no kišlakiem un auliem!
Tas zīdaiņu izvarotājs nemaz nebija čurka no kalnu kišlaka, ģīmis, vārds un uzvārds bija krievisks, adrese arī no krieviskās guberņas. Un tā krievu duņa, kas savam vaņkam teica, lai izvaro ukraiņu sievietes, arī nebija no nekāda tur kalnu kišlaka.
Kas attiecas uz rīcību ekstremālos apstāklos, tad normāls cilvēks nekad nekļūst par izvarotāju un neslepkavo slepkavošanas dēļ.
Un tām manām pastalām liec vienreiz svētu mieru, lai kādā krāsā viņas arī nebūtu!

Atbildēt

to !

22.04.2022. 16:47

»

!

Kādu verķi tev anālā grūš, ja tev tādi sūdi smadzenēs sadzīti? Pediņš tu, ne jauniesauktais Baltkrievijas tirgū


Marodieri un pederasti nekad nav bijuši karotāji, to parādīja Otrais Pasaules karš, kad uz vienu varoņa nāvē kritušo nacistu, bija 5-6 krievu žmuriku. Ukraiņi šodien uzrāda vēl labākus rezultātus. Uz vienu kritušo ukraini vairāk kā desmit krievu necilvēku aizsūtīti klausīties Kabzdonu.

Atbildēt

mēslam

22.04.2022. 16:43

»

delta

Cik smieklīgi, ka Zanders ir iedomājies, ka pēkšņi visiem krieviem jāmīl Ukraina un ukraiņi. Nav jau kalpu dvēseles, kā latvieši, kuri pie pirmā uzsvilpiena pārbāza Latviju ar svešas valsts karogiem un saukļiem


Variet, civilizācijas atkritumi, nīst Ukrainu un visu pasauli, bet ne Latvijā. Dariet to savā kloākā, kamēr tā vēl nav sagrauta un derusificēta.

Atbildēt

drīz

22.04.2022. 16:20

Drīz krievu bēgļi bariem plūdīs uz Latviju. Vajadzēs izmitināt, apčubināt un visi vervelēs krieviski. Zanders klanīsies un iekš TV24 intervēs krieviski. Šamējie lamās Putinu un mūsu bāliņi auni viņus apmīļos.

Atbildēt

delta

22.04.2022. 16:17

Cik smieklīgi, ka Zanders ir iedomājies, ka pēkšņi visiem krieviem jāmīl Ukraina un ukraiņi. Nav jau kalpu dvēseles, kā latvieši, kuri pie pirmā uzsvilpiena pārbāza Latviju ar svešas valsts karogiem un saukļiem.

Atbildēt

Neviens nav aizmirsts, nekas nav aizmirsts

22.04.2022. 15:40

»

!

Kāda tev pasaule! Amīši ar saviem satelītiem nav nekāda visa pasaule. Pats iemācies redzēt un domāt


To visu varēja apskatīt arī bez satelītiem! Un šitos noziegumus jau neviens nenoslēps!

Atbildēt

Beidz pogot, Kremļa lakstīgala

22.04.2022. 15:22

»

!

Bučā bija apkauti krievi, jo krieviem ir balts apsējs aproku, luganskiešiem sarkans, ukraiņiem zils. To vajadzēja zināt, ja patīk izteikties par karu Ukrainā


Protams, protams, krievi jau nekad nebūs vainīgi. Paldies Dievam, patiesību jau nenoslēpsi. Visa pasaule ir šokā, ko krievi Bučā un citās vietās sastrādājuši.

Atbildēt

!!!!!

22.04.2022. 15:17

»

!>!!!!

Tu spried pēc savas nabadzības, ka Tu jau arī apakšbikses nesmādētu. KF nav vairs tā Krievija, kas bija Jeļcina laikā un tādas nabadzības, kā Latvijā arī tur vairs nav. Un ko tur varos? Tos nac-bataljona karavīrus? Nejau pagrabā sēdošos bērnus, vecenes, kas mēnesi nav ne mazgājušās, ne normāli ēdušas...


Paskaties, ko Krievu zaldāti sūta uz mājām un ko tirgo Baltkrievijas tirgos. Un nez kāpēc tad notiek izmeklēšana par seksuālo vardarbību? Un kāpēc tad krievu zaldāti dumpojas, jo viņiem tik labi maksā? Izskatās, ka nemaksā vispār!Un tie nabaga jauniesauktie, kurus nemaz karā nedrīkstēja sūtīt!

Atbildēt

!>!!!!

22.04.2022. 15:06

Tu spried pēc savas nabadzības, ka Tu jau arī apakšbikses nesmādētu. KF nav vairs tā Krievija, kas bija Jeļcina laikā un tādas nabadzības, kā Latvijā arī tur vairs nav. Un ko tur varos? Tos nac-bataljona karavīrus? Nejau pagrabā sēdošos bērnus, vecenes, kas mēnesi nav ne mazgājušās, ne normāli ēdušas. Paskaties kādā stāvoklī tās nac-bataljona ķīlniekus Luganskas zemessargi iznes no māju pagrabiem.
Un krievu karavīri ir kontraktnieki, kam labi maksā. Par tanka iznīcināšanu 20 000$, to pārējo neatceros, bet Kadiros visus izcenojumus bija nopublicējis. Tādi nelaupīs tavas pie dirstās apakšbikses!

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:48

»

V žopu sebe svoj jazik

zasuņ pizda


Вайдере, неужели это ты?)) Не, скорее Элерте)
Хотя есть еще одна ныне проживающая заграницей журналистка, которая выехала в крайне сомнительной ситуации.
Да ладно, расслабься)
Ты такая или такой забавная, троллить пытаешься) Но если ты реально думаешь, что такие вот сообщения заставят прекратить писать на русском, тогда..беда у тебя, родной, беда)

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:26

»

?

Kuri būs tie okupanti? Vai Eiro parlamentārieti Vaideri, kas bija LVU politekonomikas katedras kom-partijas sekretāre arī ir okupants? Un cik tādu līdzīgu nav? Praktiski visa ZZS partija! Vēl justīcijas sistēma pilna ar visādiem vanšteiniem. Jeb tikai krievus --- pēc piederības tautībai? A ko ar žīdiem...


Ну как вы не понимаете? У Вайдере такая же отмазка как у Элерте, которая в партию вступила уже на издыхании КПСС - они вступили, чтобы изнутри вести подрывную деятельность! И таких "подрывников" изнутри ух как много было! Вот теперь докажи, что это не благодаря их работе СССР развалился! А вот именно благодаря им!
Вайдере, когда выступала на партсобраниях, всегда пальцы крестиком держала, а тогда это не считается!

Так что еще скоро мы начнем и пособия платить Вайдере и Элерте как борцунихам с режимом, которые рисковали жизнями!

Atbildēt

Es

22.04.2022. 14:18

»

Nožēlojami, bet fakts

Interesanti, kur tad tajā tikumiskajā Krievijā radās tie izvarotāji, kas tagad Ukrainā no karošanas brīvajā laikā izvaro sievietes, zīdaiņus un vecus cilvēkus. Apkaunojums krievu armijai


Tā vietā, lai tu komentārus uzskatītu par ateju savām blakustēmām, varēji paņemt savus nepaklausīgos pirkstus, beigt tizloties un, pameklējot internetā rakstus vai attēlus saistībā ar Buču, noskaidrot, ka tie pamatā ir ČURKAS no kišlakiem un auliem. Aziāti arī šobrīd citā vietā un kontekstā joprojām izceļas ar mežonību. Un tur, kā izskatās, nekas nemainīsies arī 22 un 23. gadsimtā. Vidusmēra krievs ikdienas aziātam pielīdzinās tikai ekstremālos apstākļos, kuros par dzīvnieku afekta stāvoklī kļūtu arī tādi kā tu. Tu personīgi varbūt tikai tad, ja izlaidīsi no rokām saņurcītās pastalas sūda krāsā.

Atbildēt

Nožēlojami, bet fakts

22.04.2022. 14:12

»

Kad Čigishans izkāva visus ukraiņu vīriešus, kas bija garāki par ratu asi, tad noteikti ukrainietes atdevās tatāriem, jo miesa prasa baudu


Interesanti, kur tad tajā tikumiskajā Krievijā radās tie izvarotāji, kas tagad Ukrainā no karošanas brīvajā laikā izvaro sievietes, zīdaiņus un vecus cilvēkus. Apkaunojums krievu armijai.

Atbildēt

!!!!!

22.04.2022. 14:08

»

!

Kā ta necīnīsies, citādi savējie no aizmugures nošaus! Un krievi atņems no bērnudārza nolaupīto tepiķīti. Kā vācieši karoja, tā ukraiņi samācīti


Šaušana no aizmugures jau ir krievu tradīcija kopš tā dižā Lielā tēvijas kara laikiem.Tagad jau viņi piekopj tieši to pašu.
Vispār, jau tipiski Kremļa propagandas garā, ko paši sastrādājuši, to piedēvē citiem. Un ne jau tikai tepiķus krievu zaldāti sūta uz savām čuhņām,viņi nesmādē arī nozagtās apenes!

Atbildēt

22.04.2022. 14:04

»

Ak, tā

Ā! Tad tajā Zelta ordā krievietes atdevās tāpat vien- ka tik kas silts vēderā


Kad Čigishans izkāva visus ukraiņu vīriešus, kas bija garāki par ratu asi, tad noteikti ukrainietes atdevās tatāriem, jo miesa prasa baudu.

Atbildēt

Ak, tā

22.04.2022. 13:58

»

Tu veikalā graudā mēģini norēķināties! Nu Tu draiskulis


Ā! Tad tajā Zelta ordā krievietes atdevās tāpat vien- ka tik kas silts vēderā!

Atbildēt

22.04.2022. 13:53

»

Tā, lūk

Acīmredzot, maksāja ne tikai graudā, bet arī baudā! Fakt na ļico


Tu veikalā graudā mēģini norēķināties! Nu Tu draiskulis!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...