Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ej tur kur krievu kuģis

23.04.2022. 09:19

»

Pirātu partija

Daudzi normāli cilvēki bēg no putlera "demokrātijas...


Latvija vienīgā kas esošajam pusmiljonam krievu okupantu, pievienojusi vēl 50 000 orku.
https://youtu.be/Fr-jrGgbOVk

Atbildēt

Pirātu partija

23.04.2022. 08:36

Daudzi normāli cilvēki bēg no putlera "demokrātijas".
Ir daudz labu speciālistu, atteikties no tiem, tikai tapēc ka tie ir krieviski runājoši, ir muļķīgi.
Latvijā var izveidot vienkāršu testu, pretendents brīvi pasaka visu par puķina režīmu, ka puķins ir huilo, kameras priekšā.
Ieraksts tiek saglabāts līdz laikam, kad migrants uzvedas neadekvāti, un tad tiek nopublicēts.
Tie kas par par putleru un raškas totalitāro režīmu domā labi, valstī netiek ielaisti.
P.S. Drīz raškā agonija, puķins spridzinās metro.
Ugunsgrēki Rostovā, Varoņežā, Kembridžā, un Lionā.
Ja ne puķins, tad kas?
Iespējams karš negaidīti beigsies 29.datumā, raškas kapitulāciju parakstīs mišusķins 15.datumā.
Bet līdz tam, vēl pāris lidmašīnas un raškas komunistu līders. Smuki būs pobedobesija svētkos!

Atbildēt

un nav nekā jauna šai pasaulē

23.04.2022. 08:15

»

Fake fcuk

Un tad? Identificēts nenozīmē pierādīts


Šajā gadījumā pietiek ar identificēšanu, lai būtu skaidrs, ar kādiem tipiem darīšana.
Tavs teiktais atgādina anekdoti. Krievs, pārdzēris jēgu, visu kupeju nosmērējis ar fekālijām, stāv nolaistām biksēm, pats arī nosmērējies, bet , tiem, kas ienākuši, bravurīgi paziņo- bet jūs pierādiet, ka tas biju es!

Atbildēt

Fake fcuk

23.04.2022. 08:01

»

Vari pārbaudīt

...


Un tad? Identificēts nenozīmē pierādīts.

Atbildēt

Kopīpeisterim

23.04.2022. 07:58

»

Pastaliņa

Atkal kreisās kājas krievu zābaks uzmina pastalinai...


Nu,nu, kā Mendeļejeva tabulā apzīmē koksni, šņabi, kviešus u.c. Kopprodukts der ekonomiskiem aprēķiniem, bet neizskaidro, kāpēc Latvijā daudzi cilvēki sāk bomžot jau darbaspējīgā vecumā. Nato izcilības centrā maksā par katru copypaste par IKP? Tu šo pasaku te regulāri iekopē, senīlais nenoderīgais.

Atbildēt

Lāčdraudzis

23.04.2022. 07:53

»

Liekulības tirgus

Visi dižie Krievijas atbalstītāji nez kādēl labāk dzīvo Latvijā, nevis Krievijas plašumos - tur taču ir tāāādas iespējas


Absurda loģika. Tu taču arī nedzīvo Latvijā un lieto Made in China, cik vien iespējams.

Atbildēt

Pastaliņa

23.04.2022. 07:43

»

Pastalnieks

Ja un diezgan modernas!Vareja valkāt kā ikdiena uz darbu,tā arī vilkt ejot uz kādu sarīkojumu laimē diet


Atkal kreisās kājas krievu zābaks uzmina pastalinai!
Kāpēc kreisās? Tāpēc, ka labās kājas zābaks jau sen nozagts krievu labāko tradīciju garā!
P.s.Un nav jau arī jābrīnās, jo IKP uz vienu iedzīvotāju Krievijā ir uz pusi mazāks kā Latvijā, neskatoties uz visām Mendeļejeva tabulā esošajām dabas bagātībām.

Atbildēt

Pastalnieks

23.04.2022. 04:40

»

nu nu

Pastalas krievu mēslam, lapķjiniekam un partjankai, tā ir nebeidzama skaudība, jo pastalas bija kurpes


Ja un diezgan modernas!Vareja valkāt kā ikdiena uz darbu,tā arī vilkt ejot uz kādu sarīkojumu laimē diet.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2022. 20:17

»

Sausais atlikums

Ukrainā izškiras Eiropas liktenis. Ne jau par nodokļu maksātāju naudu tu uztraucies, bet par savu spalvaino Kremļa troļļa pakaļu


Drīzāk tu uztraucies vai varēsi saņemt savu kārtējo "būsterīti",ko tev sagatavojuši tevis mīļotie valstgribji,debīliķis!Pakaries tu savu ukru dēļ!Huj tur,tu to nedarīsi,jo tu esi reālists!Lai gan,izveido no sevis upuri un mēs tevi pieminēsim lūgsnās...Slava Krievijai!!!

Atbildēt

Nezinītim

22.04.2022. 19:32

»

Fake fcuk

Tas, par to sievu, kas atļauj izvarot, ir kara propagandas feiks, cik dzirdēts. Karos iepriekš nekad nekas tāds nav noticis


To, cik daudz sieviešu izvarotas Sarkanās armijas ceļā uz Berlīni, nezin neviens, tomēr dažādos avotos šo sieviešu skaits svārstās starp vienu un diviem miljoniem.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2022. 19:31

Jā...Žēl,ka tikai retais ir spējīgs ieraudzīt īsto realitāti šinī,KF pieteiktajā spec. operācijā...KF pret asv!Tas taču ir tik acīm redzami!Tas ir vilcies jau gadu simtiem!Tika tad asv vietā bija anglija.Visa rietumu pasaule visu laiku ir centusies iznīcināt Krieviju,taču bez panākumiem!Dabas resursi!!!Labāk,lai slāvi sakaujas,radzēs,kas būs!

Atbildēt

Sausais atlikums

22.04.2022. 19:25

»

skaitaam

200 000 000 jeb aptuveni treshdalja aizsardziibas budzheta izteereeta nevis aizsardziibai, bet karadarbiibas veicinaashanai sveshaa valstii. Visu nodoklju maksaataaju vaardaa gribu pateikties par shaadu riiciibu


Ukrainā izškiras Eiropas liktenis. Ne jau par nodokļu maksātāju naudu tu uztraucies, bet par savu spalvaino Kremļa troļļa pakaļu.

Atbildēt

skaitaam

22.04.2022. 19:01

200 000 000 jeb aptuveni treshdalja aizsardziibas budzheta izteereeta nevis aizsardziibai, bet karadarbiibas veicinaashanai sveshaa valstii. Visu nodoklju maksaataaju vaardaa gribu pateikties par shaadu riiciibu ;-)

Atbildēt

Vari pārbaudīt

22.04.2022. 18:26

»

Fake fcuk

Tas, par to sievu, kas atļauj izvarot, ir kara propagandas feiks, cik dzirdēts. Karos iepriekš nekad nekas tāds nav noticisViņi identificēti kā 27 gadus vecais Romāns Bikovskis un viņa sieva Olga Bikovska. Viņiem ir četrus gadus vecs dēls.

Bikovskis dzimis Krievijas pilsētā Orlā un pārcēlās uz Krimu dažus gadus pēc tam, kad Krievija 2014.gadā okupēja pussalu. Savulaik strādājis Krievijas Nacionālajā gvardē, bet pēc tam dienējis Krievijas bruņotajos spēkos. Brīdī, kad notika telefonsaruna, Bikovskis atradās Ukrainas pilsētā Hersonā.

Atbildēt

jaajaa

22.04.2022. 18:21

»

nu nu

Tiem 99,99% krievu, pat tādiem "demokrātiem", kā Ņemcovs, Hodorkovskis un Čičvarkins, kas applaudēja Putinam par 50 000 čečenu bērnu noslepkavošanu, nav vietas uz Cilvēku planētas


...tas cipars 50k īstenībai neatbilst...un tas bija pasen...un mums, kā zini, katrs ceturtais ir etnisks krievs...un lielākā daļa dzīvo, iet uz darbu utt, kā visi...vienkārši Latvijā viņu jau ir par daudz...

Atbildēt

Fake fcuk

22.04.2022. 17:57

»

Mēs

Nu jā, kad izdevīgi, tad visu tautu krievu tauta, bet, kad nē- tad čurkas no kišlakiem un auliem...


Tas, par to sievu, kas atļauj izvarot, ir kara propagandas feiks, cik dzirdēts. Karos iepriekš nekad nekas tāds nav noticis.

Atbildēt

jaajaa

22.04.2022. 17:56

...es piekritīšu...bet tikai tāpēc, ka Latvijā tāpat jau ir par daudz krievu...lai viņus ņem Eiropas lielās valstis, tām nekas ļauns nenotiks...jāsaprot ir arī tie krievi, kas neatbalsta Putina režīmu, un kuri ir Krievijā mazākums...ko viņiem darīt ?...uz kurieni braukt ?...īstenībā Krievijas vara ir satraukusies par to milzīgo krievu daudzumu, kas apdomā emigrāciju...neņemot pretī, mēs atbalstām Putina režīmu...

Atbildēt

Bet zēniem, par muļķi maksā...

22.04.2022. 17:11

Zanders aizmirsa pateikt, ka krievi pie mums sen ir par daudz, tādēļ nav nekāda vajadzība stiprināt krievvalodīgo rindas! Viņi savu lojalitāti pret mums, ir sen jau apliecinājuši, pie sava staba! Ka Putins viņiem neļauj muļķi dzīt, tā ir pašu krievu problēma. Bēgļu statuss var būt tikai savas dzīvības glābējiem no kara. Krievijā kara nav, varbūt beigsim šo dižo tautu žēlot!!!

Atbildēt

nu nu

22.04.2022. 17:05

»

Mēs

Nu jā, kad izdevīgi, tad visu tautu krievu tauta, bet, kad nē- tad čurkas no kišlakiem un auliem...


Pastalas krievu mēslam, lapķjiniekam un partjankai, tā ir nebeidzama skaudība, jo pastalas bija kurpes.

Atbildēt

nu nu

22.04.2022. 16:56

»

!!!!!

Paskaties, ko Krievu zaldāti sūta uz mājām un ko tirgo Baltkrievijas tirgos. Un nez kāpēc tad notiek izmeklēšana par seksuālo vardarbību? Un kāpēc tad krievu zaldāti dumpojas, jo viņiem tik labi maksā? Izskatās, ka nemaksā vispār!Un tie nabaga jauniesauktie, kurus nemaz karā nedrīkstēja sūtīt...


Vērmahtā par laupīšanām, izvarošanām un citādu varmācību pret civilajiem, šāva nost bez ierunām, jo tādas darbības demoralizē karavīru. Tas izskaidro Vācijas milzu panākumus karā pret Absolūto ļaunumu.

Atbildēt

Mēs

22.04.2022. 16:54

»

Es

Tā vietā, lai tu komentārus uzskatītu par ateju savām blakustēmām, varēji paņemt savus nepaklausīgos pirkstus, beigt tizloties un, pameklējot internetā rakstus vai attēlus saistībā ar Buču, noskaidrot, ka tie pamatā ir ČURKAS no kišlakiem un auliem. Aziāti arī šobrīd citā vietā un kontekstā joprojām...


Nu jā, kad izdevīgi, tad visu tautu krievu tauta, bet, kad nē- tad čurkas no kišlakiem un auliem!
Tas zīdaiņu izvarotājs nemaz nebija čurka no kalnu kišlaka, ģīmis, vārds un uzvārds bija krievisks, adrese arī no krieviskās guberņas. Un tā krievu duņa, kas savam vaņkam teica, lai izvaro ukraiņu sievietes, arī nebija no nekāda tur kalnu kišlaka.
Kas attiecas uz rīcību ekstremālos apstāklos, tad normāls cilvēks nekad nekļūst par izvarotāju un neslepkavo slepkavošanas dēļ.
Un tām manām pastalām liec vienreiz svētu mieru, lai kādā krāsā viņas arī nebūtu!

Atbildēt

to !

22.04.2022. 16:47

»

!

Kādu verķi tev anālā grūš, ja tev tādi sūdi smadzenēs sadzīti? Pediņš tu, ne jauniesauktais Baltkrievijas tirgū


Marodieri un pederasti nekad nav bijuši karotāji, to parādīja Otrais Pasaules karš, kad uz vienu varoņa nāvē kritušo nacistu, bija 5-6 krievu žmuriku. Ukraiņi šodien uzrāda vēl labākus rezultātus. Uz vienu kritušo ukraini vairāk kā desmit krievu necilvēku aizsūtīti klausīties Kabzdonu.

Atbildēt

mēslam

22.04.2022. 16:43

»

delta

Cik smieklīgi, ka Zanders ir iedomājies, ka pēkšņi visiem krieviem jāmīl Ukraina un ukraiņi. Nav jau kalpu dvēseles, kā latvieši, kuri pie pirmā uzsvilpiena pārbāza Latviju ar svešas valsts karogiem un saukļiem


Variet, civilizācijas atkritumi, nīst Ukrainu un visu pasauli, bet ne Latvijā. Dariet to savā kloākā, kamēr tā vēl nav sagrauta un derusificēta.

Atbildēt

drīz

22.04.2022. 16:20

Drīz krievu bēgļi bariem plūdīs uz Latviju. Vajadzēs izmitināt, apčubināt un visi vervelēs krieviski. Zanders klanīsies un iekš TV24 intervēs krieviski. Šamējie lamās Putinu un mūsu bāliņi auni viņus apmīļos.

Atbildēt

delta

22.04.2022. 16:17

Cik smieklīgi, ka Zanders ir iedomājies, ka pēkšņi visiem krieviem jāmīl Ukraina un ukraiņi. Nav jau kalpu dvēseles, kā latvieši, kuri pie pirmā uzsvilpiena pārbāza Latviju ar svešas valsts karogiem un saukļiem.

Atbildēt

Neviens nav aizmirsts, nekas nav aizmirsts

22.04.2022. 15:40

»

!

Kāda tev pasaule! Amīši ar saviem satelītiem nav nekāda visa pasaule. Pats iemācies redzēt un domāt


To visu varēja apskatīt arī bez satelītiem! Un šitos noziegumus jau neviens nenoslēps!

Atbildēt

Beidz pogot, Kremļa lakstīgala

22.04.2022. 15:22

»

!

Bučā bija apkauti krievi, jo krieviem ir balts apsējs aproku, luganskiešiem sarkans, ukraiņiem zils. To vajadzēja zināt, ja patīk izteikties par karu Ukrainā


Protams, protams, krievi jau nekad nebūs vainīgi. Paldies Dievam, patiesību jau nenoslēpsi. Visa pasaule ir šokā, ko krievi Bučā un citās vietās sastrādājuši.

Atbildēt

!!!!!

22.04.2022. 15:17

»

!>!!!!

Tu spried pēc savas nabadzības, ka Tu jau arī apakšbikses nesmādētu. KF nav vairs tā Krievija, kas bija Jeļcina laikā un tādas nabadzības, kā Latvijā arī tur vairs nav. Un ko tur varos? Tos nac-bataljona karavīrus? Nejau pagrabā sēdošos bērnus, vecenes, kas mēnesi nav ne mazgājušās, ne normāli ēdušas...


Paskaties, ko Krievu zaldāti sūta uz mājām un ko tirgo Baltkrievijas tirgos. Un nez kāpēc tad notiek izmeklēšana par seksuālo vardarbību? Un kāpēc tad krievu zaldāti dumpojas, jo viņiem tik labi maksā? Izskatās, ka nemaksā vispār!Un tie nabaga jauniesauktie, kurus nemaz karā nedrīkstēja sūtīt!

Atbildēt

!>!!!!

22.04.2022. 15:06

Tu spried pēc savas nabadzības, ka Tu jau arī apakšbikses nesmādētu. KF nav vairs tā Krievija, kas bija Jeļcina laikā un tādas nabadzības, kā Latvijā arī tur vairs nav. Un ko tur varos? Tos nac-bataljona karavīrus? Nejau pagrabā sēdošos bērnus, vecenes, kas mēnesi nav ne mazgājušās, ne normāli ēdušas. Paskaties kādā stāvoklī tās nac-bataljona ķīlniekus Luganskas zemessargi iznes no māju pagrabiem.
Un krievu karavīri ir kontraktnieki, kam labi maksā. Par tanka iznīcināšanu 20 000$, to pārējo neatceros, bet Kadiros visus izcenojumus bija nopublicējis. Tādi nelaupīs tavas pie dirstās apakšbikses!

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:48

»

V žopu sebe svoj jazik

zasuņ pizda


Вайдере, неужели это ты?)) Не, скорее Элерте)
Хотя есть еще одна ныне проживающая заграницей журналистка, которая выехала в крайне сомнительной ситуации.
Да ладно, расслабься)
Ты такая или такой забавная, троллить пытаешься) Но если ты реально думаешь, что такие вот сообщения заставят прекратить писать на русском, тогда..беда у тебя, родной, беда)

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:26

»

?

Kuri būs tie okupanti? Vai Eiro parlamentārieti Vaideri, kas bija LVU politekonomikas katedras kom-partijas sekretāre arī ir okupants? Un cik tādu līdzīgu nav? Praktiski visa ZZS partija! Vēl justīcijas sistēma pilna ar visādiem vanšteiniem. Jeb tikai krievus --- pēc piederības tautībai? A ko ar žīdiem...


Ну как вы не понимаете? У Вайдере такая же отмазка как у Элерте, которая в партию вступила уже на издыхании КПСС - они вступили, чтобы изнутри вести подрывную деятельность! И таких "подрывников" изнутри ух как много было! Вот теперь докажи, что это не благодаря их работе СССР развалился! А вот именно благодаря им!
Вайдере, когда выступала на партсобраниях, всегда пальцы крестиком держала, а тогда это не считается!

Так что еще скоро мы начнем и пособия платить Вайдере и Элерте как борцунихам с режимом, которые рисковали жизнями!

Atbildēt

Es

22.04.2022. 14:18

»

Nožēlojami, bet fakts

Interesanti, kur tad tajā tikumiskajā Krievijā radās tie izvarotāji, kas tagad Ukrainā no karošanas brīvajā laikā izvaro sievietes, zīdaiņus un vecus cilvēkus. Apkaunojums krievu armijai


Tā vietā, lai tu komentārus uzskatītu par ateju savām blakustēmām, varēji paņemt savus nepaklausīgos pirkstus, beigt tizloties un, pameklējot internetā rakstus vai attēlus saistībā ar Buču, noskaidrot, ka tie pamatā ir ČURKAS no kišlakiem un auliem. Aziāti arī šobrīd citā vietā un kontekstā joprojām izceļas ar mežonību. Un tur, kā izskatās, nekas nemainīsies arī 22 un 23. gadsimtā. Vidusmēra krievs ikdienas aziātam pielīdzinās tikai ekstremālos apstākļos, kuros par dzīvnieku afekta stāvoklī kļūtu arī tādi kā tu. Tu personīgi varbūt tikai tad, ja izlaidīsi no rokām saņurcītās pastalas sūda krāsā.

Atbildēt

Nožēlojami, bet fakts

22.04.2022. 14:12

»

Kad Čigishans izkāva visus ukraiņu vīriešus, kas bija garāki par ratu asi, tad noteikti ukrainietes atdevās tatāriem, jo miesa prasa baudu


Interesanti, kur tad tajā tikumiskajā Krievijā radās tie izvarotāji, kas tagad Ukrainā no karošanas brīvajā laikā izvaro sievietes, zīdaiņus un vecus cilvēkus. Apkaunojums krievu armijai.

Atbildēt

!!!!!

22.04.2022. 14:08

»

!

Kā ta necīnīsies, citādi savējie no aizmugures nošaus! Un krievi atņems no bērnudārza nolaupīto tepiķīti. Kā vācieši karoja, tā ukraiņi samācīti


Šaušana no aizmugures jau ir krievu tradīcija kopš tā dižā Lielā tēvijas kara laikiem.Tagad jau viņi piekopj tieši to pašu.
Vispār, jau tipiski Kremļa propagandas garā, ko paši sastrādājuši, to piedēvē citiem. Un ne jau tikai tepiķus krievu zaldāti sūta uz savām čuhņām,viņi nesmādē arī nozagtās apenes!

Atbildēt

22.04.2022. 14:04

»

Ak, tā

Ā! Tad tajā Zelta ordā krievietes atdevās tāpat vien- ka tik kas silts vēderā


Kad Čigishans izkāva visus ukraiņu vīriešus, kas bija garāki par ratu asi, tad noteikti ukrainietes atdevās tatāriem, jo miesa prasa baudu.

Atbildēt

Ak, tā

22.04.2022. 13:58

»

Tu veikalā graudā mēģini norēķināties! Nu Tu draiskulis


Ā! Tad tajā Zelta ordā krievietes atdevās tāpat vien- ka tik kas silts vēderā!

Atbildēt

22.04.2022. 13:53

»

Tā, lūk

Acīmredzot, maksāja ne tikai graudā, bet arī baudā! Fakt na ļico


Tu veikalā graudā mēģini norēķināties! Nu Tu draiskulis!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...