Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm

20.05.2015. 10:07

LL kāpēc nav uzprasīts Sābam par Belēviča pielaidi valsts noslēpumam, kur it kā ir izsniegta uz pussgadu.
Vai šeit neparādās sāba dubultā morāle, ja salīdzina Dreimani un Belēviču.

Atbildēt

BCŽ

20.05.2015. 09:10

Nesen presē bija ziņa, ka valstī nav BCŽ vakcīnu. Gribētos zināt, kāda tad ''lieta'' būtu uzsākta pret aģentūru, ja tā būtu NOKLUSĒJUSI, ka kādā konkrētā lieltirgotavā vēl šī vakcīna ir dabonama...

Atbildēt

Vitalija

19.05.2015. 18:57

Vai tad "parastais" ministru uzdevums nav sakārtot savu personīgo dzīvi, biznesu, privatizēt kādu īpašumu un sajukt prātā no varas?

To "pārējie augšā" akceptē, jo dīls ir dīls, lomas mainās.Atbildēt

kādi dati

19.05.2015. 16:04

»

Seržs

Un tagad ar vēsu prātu paanalizējat, kam Belevičs līdz šim ir ieriebis un kam būtu izdevīgi viņu dabūt pie malas. Un vai Valsts Zāļu aģentūra nav pārkāpusi trešās personas datu izdošanu? Ja ir, tad par ko brēka


Kadi treās personas dati, kādas runas par "komersantu" vispār var būt situācijā, kas attiecas uz zālēm?!! Ja situācijā, kad, cik saprotu (es neesmu mediķe), speciālistam rodas bažas, ka valstī - uz kādu laiku, nu kaut vai iz īsu brīdi, bet slimniekiem katrs brīdis ir svarīgs un sāpīgs - valstī var nepietikt kādu noteiktu zāļu, protams, ka ir janoskaidro, protams, ka ir jāceļ trauksme, ka ir jāizmanto "statistikas dati", no kuriem vadoties, apzināt situāciju. Pretējā gadījumā - ja paredzēts, ka te kāds tādā aģentūrā "vēsu prātu stieps gumiju un ļaus aptieķniekiem komersēt", tad tādai zāļu aģentūrai nav jēgas. Aģentūrai ir valstiski uzdevumi, nevis atsevišķu bodīšu lobēšana.

Atbildēt

še , ņem, lapsa!

19.05.2015. 15:21

20 ārvalstu un Parex glābšanas dienas datumā, kad I.Godmanis izziņoja Parex bankas pirkšanu par 1 LVL, publiski meloja, ka uzlikts aizliegums Parex īpašniekiem pieņemt lēmumus – pēc I. Godmaņa paziņojuma no bankas nedēļas laikā ar Parex īpašnieku lēmumiem miljardi aizplūda - jārīko Latvijas pilsētās ielu gājieni ar Rimševica, Godmaņa, Sudrabas, Slaktera, Zatlera vaska figūrām, gājienam beidzoties tfigūras saved Daugavas krastā un sadedzina. Un tā katru gadu!

Atbildēt

Zuze

19.05.2015. 15:02

Belēvičš ZVA direktorei atriebjas pēc pilnas programmas par visiem 'pāridarījumiem', jo viņš Adoviču nav apstiprinājis par ZVa direktori uz nākošo termiņi. Droši vien, ka tiek gatavota silta vietiņa kādam zāļu biznesa lobētājam. Kur skatās KNAB? Tur jau ir vienkārši pilnīgi atklāts interešu konflikts un bezkaunīga ieņemamā amata izmantošana personīgu interešu labā!

Atbildēt

Seržs

19.05.2015. 13:50

Un tagad ar vēsu prātu paanalizējat, kam Belevičs līdz šim ir ieriebis un kam būtu izdevīgi viņu dabūt pie malas. Un vai Valsts Zāļu aģentūra nav pārkāpusi trešās personas datu izdošanu? Ja ir, tad par ko brēka?

Atbildēt

Valsts

19.05.2015. 12:10

virzās "austrumu kaimiņu" virzienā- jau jau par ministru ieceļ personu, kas jau ir vistiešākā interešu konfliktā- kur gan tālāk? Un bēdīgākais, ka tie, kurie, "jāpārrauga lauciņš"- MK ar premjeri priekšgalā un VK kā augstākai ierēdniecības instancei - neko ne redz, ne zina. Par pārējiem vispār nav ko runāt. Bēdīgi, bet dodamies uz turieni, no kurines atnācām 1991.gadā. Patiesībā, nekur tālu aizgājuši gan neesam. Valstij iznīcinoši...

Atbildēt

ko nu

19.05.2015. 10:22

Ja tas viss ir saistīts ar apzinati.novēlotu vēža atklāšanu un sagandēto veselības aprūpi.Štrunts par cilvēkiem ka tikai bizness.plaukst!

Atbildēt

zālīte

19.05.2015. 10:11

»

:)

Precīzi


Vai tā varētu būt ka atlaidīs pašu Kelēviču?

Atbildēt

Robis

19.05.2015. 08:15

Tālāk laikam vairs nav kur iet - šobrīd farmācijas bizness pārvalda Veselības ministriju.

Atbildēt

kimi

19.05.2015. 08:07

»

Aija!

Nav labi izplatīt baumas


Par ko Aija izplata baumas?
Nosauciet uzvārdu!

Atbildēt

Politmafijas banānijā - bez izmaiņām

19.05.2015. 07:47

Dēlēns vada farmācijas biznesu izģērbjot pensionārus lai tie atnes pēdējos centus par zālēm, bet papucītis vada Veselības ministriju :)))) Viss kārtībā - astoņkājis var izvērsties - banānijā svētki :)))

Atbildēt

Kāpēc

19.05.2015. 07:42

Kāpēc Latvijā zāles ir vismaz par 300% dārgākas kā jebkur citur. Vai tas gadījumā nav tāpēc ka visu pārvalda šitādi zāļu mafiozņiki un nu pat mafiozņiku priekštāvis vada ministrēliju un ierosina disciplinārlietas uz tiem kuri kaut nedaudz grib iegrožot mafiozņikus.

Atbildēt

Anonīms

19.05.2015. 00:38

Tas taču vairākām firmām un Guntim labi nostādīts kopīgs bizness, firma izpilda plānu un dabon no hedkvotera prēmiju, Guntis dabon starpniecības dalu. Un ticiet man nevienam nerūp, ka zāles nav pieejamas Latvijas cilvēkiem. Un pēc tam var brēkt, ka zāles nav un ievest mēslus no 3. Pasaules valstīm, atkal ievelkot nāsī starpniecības naudu. un kādas ir cenas Saules aptiekā? Painteresējieties!

Atbildēt

Anonīms

19.05.2015. 00:19

Jau sen meklē Adovičas vietā kādu, man arī šo amatu piedāvāja, bet es zinu, ka nebiju vienīgais tāds. Tak vienīgais, kas tam interesē ir paralēlais imports un eksports ar ko nodarbojas saules aptieka. Visas likumdošanas aktivitātes vērstas šai virzienā.

Atbildēt

vista

18.05.2015. 23:22

Tās nopietnās zāles ir morfijs, sen jau zināms ar ko pelna šis pizness

Atbildēt

malacis

18.05.2015. 19:38

tas kantoris sen nav sakārtots

Atbildēt

Alise aizspogulijā

18.05.2015. 18:37

Es zinu kur atrodas aizspogulija, kur viss notiek otrādi - nevis tā kā tas pieņemts veselā sabiedrībā un daudz maz attīstītā valstī....

Atbildēt

protams

18.05.2015. 18:33

»

kapers

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu


Protams, jo šitais personāžs atbilst pilnīgi visiem banānijas kritērijiem.

Atbildēt

APTIEKĀRS

18.05.2015. 16:57

»

kapers

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu


Un katrai zvaigznei sešus starus!

Atbildēt

IQ

18.05.2015. 16:38

Bet izskatījās gudrāks...

Atbildēt

nu un

18.05.2015. 16:32

ja nebūtu par ko,tad neierosinātu! citi vienkārši baidās runāt par VZA,jo visiem jau tepat jādzīvo

Atbildēt

biklais

18.05.2015. 16:30

»

kapers

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu


Un nekavējoties jo var šo "ģimenes labdari"atbrīvot un tad neuzspēs svinīgā gaisotnē pasniegt!

Atbildēt

Aija

18.05.2015. 16:28

Ir dzirdēts ka viens liels kungs vēloties jaunu mīļāko sev tuvumā un padotībā bet neesot brīvas darba vietas lai to paveiktu!
Rādās ka ir paruna:
KO TIKAI NEIZDARĪSI LAI PAŠAM UN ĢIMENEI BŪTU LABI UN NAUDA RIPOTU KĀ PA RENI
Tik darbīgs ministrs ,kurš iespējams vispirms sakārto savas un ģimenes lietas ,mums liekas ka nav bijis!
Kungs!Klausies manos vārdos bet neskaties uz maniem darbiem!
Ir pausts :Reņģēdāji!Muti ciet!Te būs man valdīt...bet kas to teica,neatceros?

Atbildēt

kapers

18.05.2015. 16:27

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...