Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm

20.05.2015. 11:07

LL kāpēc nav uzprasīts Sābam par Belēviča pielaidi valsts noslēpumam, kur it kā ir izsniegta uz pussgadu.
Vai šeit neparādās sāba dubultā morāle, ja salīdzina Dreimani un Belēviču.

Atbildēt

BCŽ

20.05.2015. 10:10

Nesen presē bija ziņa, ka valstī nav BCŽ vakcīnu. Gribētos zināt, kāda tad ''lieta'' būtu uzsākta pret aģentūru, ja tā būtu NOKLUSĒJUSI, ka kādā konkrētā lieltirgotavā vēl šī vakcīna ir dabonama...

Atbildēt

Vitalija

19.05.2015. 19:57

Vai tad "parastais" ministru uzdevums nav sakārtot savu personīgo dzīvi, biznesu, privatizēt kādu īpašumu un sajukt prātā no varas?

To "pārējie augšā" akceptē, jo dīls ir dīls, lomas mainās.Atbildēt

kādi dati

19.05.2015. 17:04

»

Seržs

Un tagad ar vēsu prātu paanalizējat, kam Belevičs līdz šim ir ieriebis un kam būtu izdevīgi viņu dabūt pie malas. Un vai Valsts Zāļu aģentūra nav pārkāpusi trešās personas datu izdošanu? Ja ir, tad par ko brēka


Kadi treās personas dati, kādas runas par "komersantu" vispār var būt situācijā, kas attiecas uz zālēm?!! Ja situācijā, kad, cik saprotu (es neesmu mediķe), speciālistam rodas bažas, ka valstī - uz kādu laiku, nu kaut vai iz īsu brīdi, bet slimniekiem katrs brīdis ir svarīgs un sāpīgs - valstī var nepietikt kādu noteiktu zāļu, protams, ka ir janoskaidro, protams, ka ir jāceļ trauksme, ka ir jāizmanto "statistikas dati", no kuriem vadoties, apzināt situāciju. Pretējā gadījumā - ja paredzēts, ka te kāds tādā aģentūrā "vēsu prātu stieps gumiju un ļaus aptieķniekiem komersēt", tad tādai zāļu aģentūrai nav jēgas. Aģentūrai ir valstiski uzdevumi, nevis atsevišķu bodīšu lobēšana.

Atbildēt

še , ņem, lapsa!

19.05.2015. 16:21

20 ārvalstu un Parex glābšanas dienas datumā, kad I.Godmanis izziņoja Parex bankas pirkšanu par 1 LVL, publiski meloja, ka uzlikts aizliegums Parex īpašniekiem pieņemt lēmumus – pēc I. Godmaņa paziņojuma no bankas nedēļas laikā ar Parex īpašnieku lēmumiem miljardi aizplūda - jārīko Latvijas pilsētās ielu gājieni ar Rimševica, Godmaņa, Sudrabas, Slaktera, Zatlera vaska figūrām, gājienam beidzoties tfigūras saved Daugavas krastā un sadedzina. Un tā katru gadu!

Atbildēt

Zuze

19.05.2015. 16:02

Belēvičš ZVA direktorei atriebjas pēc pilnas programmas par visiem 'pāridarījumiem', jo viņš Adoviču nav apstiprinājis par ZVa direktori uz nākošo termiņi. Droši vien, ka tiek gatavota silta vietiņa kādam zāļu biznesa lobētājam. Kur skatās KNAB? Tur jau ir vienkārši pilnīgi atklāts interešu konflikts un bezkaunīga ieņemamā amata izmantošana personīgu interešu labā!

Atbildēt

Seržs

19.05.2015. 14:50

Un tagad ar vēsu prātu paanalizējat, kam Belevičs līdz šim ir ieriebis un kam būtu izdevīgi viņu dabūt pie malas. Un vai Valsts Zāļu aģentūra nav pārkāpusi trešās personas datu izdošanu? Ja ir, tad par ko brēka?

Atbildēt

Valsts

19.05.2015. 13:10

virzās "austrumu kaimiņu" virzienā- jau jau par ministru ieceļ personu, kas jau ir vistiešākā interešu konfliktā- kur gan tālāk? Un bēdīgākais, ka tie, kurie, "jāpārrauga lauciņš"- MK ar premjeri priekšgalā un VK kā augstākai ierēdniecības instancei - neko ne redz, ne zina. Par pārējiem vispār nav ko runāt. Bēdīgi, bet dodamies uz turieni, no kurines atnācām 1991.gadā. Patiesībā, nekur tālu aizgājuši gan neesam. Valstij iznīcinoši...

Atbildēt

ko nu

19.05.2015. 11:22

Ja tas viss ir saistīts ar apzinati.novēlotu vēža atklāšanu un sagandēto veselības aprūpi.Štrunts par cilvēkiem ka tikai bizness.plaukst!

Atbildēt

zālīte

19.05.2015. 11:11

»

:)

Precīzi


Vai tā varētu būt ka atlaidīs pašu Kelēviču?

Atbildēt

Robis

19.05.2015. 09:15

Tālāk laikam vairs nav kur iet - šobrīd farmācijas bizness pārvalda Veselības ministriju.

Atbildēt

kimi

19.05.2015. 09:07

»

Aija!

Nav labi izplatīt baumas


Par ko Aija izplata baumas?
Nosauciet uzvārdu!

Atbildēt

Politmafijas banānijā - bez izmaiņām

19.05.2015. 08:47

Dēlēns vada farmācijas biznesu izģērbjot pensionārus lai tie atnes pēdējos centus par zālēm, bet papucītis vada Veselības ministriju :)))) Viss kārtībā - astoņkājis var izvērsties - banānijā svētki :)))

Atbildēt

Kāpēc

19.05.2015. 08:42

Kāpēc Latvijā zāles ir vismaz par 300% dārgākas kā jebkur citur. Vai tas gadījumā nav tāpēc ka visu pārvalda šitādi zāļu mafiozņiki un nu pat mafiozņiku priekštāvis vada ministrēliju un ierosina disciplinārlietas uz tiem kuri kaut nedaudz grib iegrožot mafiozņikus.

Atbildēt

Anonīms

19.05.2015. 01:38

Tas taču vairākām firmām un Guntim labi nostādīts kopīgs bizness, firma izpilda plānu un dabon no hedkvotera prēmiju, Guntis dabon starpniecības dalu. Un ticiet man nevienam nerūp, ka zāles nav pieejamas Latvijas cilvēkiem. Un pēc tam var brēkt, ka zāles nav un ievest mēslus no 3. Pasaules valstīm, atkal ievelkot nāsī starpniecības naudu. un kādas ir cenas Saules aptiekā? Painteresējieties!

Atbildēt

Anonīms

19.05.2015. 01:19

Jau sen meklē Adovičas vietā kādu, man arī šo amatu piedāvāja, bet es zinu, ka nebiju vienīgais tāds. Tak vienīgais, kas tam interesē ir paralēlais imports un eksports ar ko nodarbojas saules aptieka. Visas likumdošanas aktivitātes vērstas šai virzienā.

Atbildēt

vista

19.05.2015. 00:22

Tās nopietnās zāles ir morfijs, sen jau zināms ar ko pelna šis pizness

Atbildēt

malacis

18.05.2015. 20:38

tas kantoris sen nav sakārtots

Atbildēt

Alise aizspogulijā

18.05.2015. 19:37

Es zinu kur atrodas aizspogulija, kur viss notiek otrādi - nevis tā kā tas pieņemts veselā sabiedrībā un daudz maz attīstītā valstī....

Atbildēt

protams

18.05.2015. 19:33

»

kapers

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu


Protams, jo šitais personāžs atbilst pilnīgi visiem banānijas kritērijiem.

Atbildēt

APTIEKĀRS

18.05.2015. 17:57

»

kapers

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu


Un katrai zvaigznei sešus starus!

Atbildēt

IQ

18.05.2015. 17:38

Bet izskatījās gudrāks...

Atbildēt

nu un

18.05.2015. 17:32

ja nebūtu par ko,tad neierosinātu! citi vienkārši baidās runāt par VZA,jo visiem jau tepat jādzīvo

Atbildēt

biklais

18.05.2015. 17:30

»

kapers

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu


Un nekavējoties jo var šo "ģimenes labdari"atbrīvot un tad neuzspēs svinīgā gaisotnē pasniegt!

Atbildēt

Aija

18.05.2015. 17:28

Ir dzirdēts ka viens liels kungs vēloties jaunu mīļāko sev tuvumā un padotībā bet neesot brīvas darba vietas lai to paveiktu!
Rādās ka ir paruna:
KO TIKAI NEIZDARĪSI LAI PAŠAM UN ĢIMENEI BŪTU LABI UN NAUDA RIPOTU KĀ PA RENI
Tik darbīgs ministrs ,kurš iespējams vispirms sakārto savas un ģimenes lietas ,mums liekas ka nav bijis!
Kungs!Klausies manos vārdos bet neskaties uz maniem darbiem!
Ir pausts :Reņģēdāji!Muti ciet!Te būs man valdīt...bet kas to teica,neatceros?

Atbildēt

kapers

18.05.2015. 17:27

Vajadzētu lemt par Trīszvaigžņu ordeņa piešķiršanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...