Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VDD

23.01.2019. 07:38

»

...

nav tāda galvenā 9. izlūkošanas pārvalde. Vienkārši-galvenā izlūkošanas pārvalde


Iekšl. ministra pàrraudzîbà ar 2019. g. 1. janvàri. MK noteikumus parakstîja R. Kozlovskis un M. Kučinskis. 4. maija komunistu- čekistu- cionistu korporatîvà genocîda vara nostiprina savas pozīcijas.

Valsts drošības dienests.

Atbildēt

lauķis

23.01.2019. 06:42

»

atceros

Kā nav noticis? Sociālisma sistēma tika pilngi nojaukta (Valsts plāna iestāde likvidēta), No sabiedriskā īpašuma pāriets uz privātīpašumu, gudrinieki sagrābās, cik varēja...


Sociālisms , kapitālisms un citi ismi , tā ir spēlīte ar terminoloģiju , verdzība kā bija tā ir tagad , SISTĒMA saglabājas.
Pamēģini nesamaksāt nodokli par ,,savu,, īpašumu,tas pārvērtīsies par augļotāju īpašumu.

Atbildēt

atceros

23.01.2019. 06:33

»

lauķis

Sistēmai nekas slikts nav noticis , tā ir saglabājusies , mainījušies kuratori , saimnieki iepriekšējie


Kā nav noticis? Sociālisma sistēma tika pilngi nojaukta (Valsts plāna iestāde likvidēta), No sabiedriskā īpašuma pāriets uz privātīpašumu, gudrinieki sagrābās, cik varēja.
Un tā nabaga tauta, kas barikādēs riskēja ar dzvīvībām dēļ Latvijas neatkarības, un tie operatori, kas gāja bojā, cik daudz viņi ieguva? Vienīgi tiesības uz savu valodu savā zemē. Un tiesības izbraukt...

Atbildēt

atceros

23.01.2019. 06:23

Gorbačovs vispār bija labvēlīgs pret Latviju, kad bija te atbraucis, teica - mums šodien liela diena. Un teica, ka esot izlasījis visas Viļa Lāča grāmatas. Toreiz jau neviens nerunāja (nezināja) par to, ka Lācis parakstījis pavēles par izvešanām uz Sibīriju, visi lasīja viņa grāmatas, tika uzņemtas pēc tām filmas.

Atbildēt

atceros

23.01.2019. 06:14

»

lauķis

Var teikt arī tā , nepareizi nebūs.Viens no Moišas Gārbija uzdevumiem bija nomainīt idejiskos komuņagas pret topošajiem liberālkampējiem


Gorbačovs vēl 80.to gadu beigās teica - vai vajag jaukt nost sistēmu, viņš tomēr esot par sociālismu. Turklāt, visu (impēriju- mana doma) nojaucot, var izcelties starpnacionāli kari (kas arī vēlāk notika, piem. Dienvidslāvijā).

Atbildēt

lauķis

23.01.2019. 05:10

»

antons mikoss

Atmodu vadīja pskp. Vdk tikai izpildīja dotos uzdevumus


Var teikt arī tā , nepareizi nebūs.Viens no Moišas Gārbija uzdevumiem bija nomainīt idejiskos komuņagas pret topošajiem liberālkampējiem.

Atbildēt

Šeit par tās plānošanu:

23.01.2019. 00:49

»

antons mikoss

Atmodu vadīja pskp. Vdk tikai izpildīja dotos uzdevumus


https://royallib.com/book/lyubimov_mihail/operatsiya_039golgofa039_sekretniy_plan_perestroyki.html

P.S. Jāņem vērā notikumu aprakstīta gads - krietni pirms to realizācijas dzīvē...

Atbildēt

Nu re

22.01.2019. 23:54

»

Kristaps Ziemelis

Nu re, tad padalieties arī ar Jūsu sapņa daļu, lai skaidrāka bilde...cik saprotu, tad mans sapnis nav nemaz tik lielā pretrunā ar Jūsu


Es nesapņoju!!!
Tā bija realitāte,un patiesību , Tu zini!
Būtu labāk paklusējis! Sašauts radiātors,nenozīmē,ka aizstāvējās!

Atbildēt

hihi

22.01.2019. 23:39

»

mākslīgais intelekts

Mjā, jo tālāk no tā laika jo skaidrāk saprotu, ka tiem vīriem un sievām , kuri sala janvārī, Vecrīgā un citās vietās ar Latvijas neatkarību nav ne mazākā sakara. To lēma citi ļaudis, citās vietās! Un protams, mēs ,to laiku aculiecinieki un dalībnieki, taču atceramies ka īstie notikumi risinājās augustā...


Bet pensiju šie barikāžu sargi prasa - bija tāda grupiņa ļauzu laikam Ražuka vadībā, kuri pirms kādiem 2 gadiem gribēja panākt, ka visiem, kuri bija uz barikādēm papildus vecuma pensijai vēl piemaksās kādus 300 eiro.

Atbildēt

atmiņas

22.01.2019. 22:36

Atmiņa jau mazliet streiko... Ja kas nav pareizi, palabojiet. Tajā laikā biju mājās ar bērniem. Cik atceros, 20.janvārī tautai teica, ka nekas nenotiks, var iet mājās. Tomēr visi negāja, arī žurnālisti palika. Manējais atnāca, teica, sūtīts atpūsties. Un tad vakarā sākās, TV raidīja šaušanu un sašautos... Manējais dusmās iekliedzās - Godmanis nodevējs! Mums vajadzēja būt tur!
Savukārt omonieši, nesagaidījuši papildspēkus, viens no viņiem kliedzis - Gorbačovs nodevējs!
Toreiz sapratu, ka Gorbačovs, uzzinājis par cilvēku upuriem (jo viss aizgāja arī uz ārzemju TV) , licis apturēt uzbrukumu.
Kas zin, kā būtu, ja visi cilvēki todien būtu aizgājuši mājās...
Lai vai kā, bet pēc augusta puča Godmanis ar Gorbunovu bija par izstāšanos no PSRS.

Atbildēt

antons mikoss

22.01.2019. 22:27

»

lauķis

VDK ne tikai zināja bet arī vadīja ,,atmodu


Atmodu vadīja pskp. Vdk tikai izpildīja dotos uzdevumus.

Atbildēt

vice

22.01.2019. 21:58

Divi jefiņi! Muldoņas kā jau žurnālisti ar ierobežotām analīzes spējām!
Pat notikumos, kur paši cieši bijuši iekšā - "peld"!
Dezinformācijas veiksmīgi apstrādāti!
Un secinājumi kā 1.kursa studentiem - sanāk aplis ar 3 stūriem!
Ļurinātāji - jā, bet tas arī viss.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

22.01.2019. 21:46

»

Lapsa-nedzēs komentāru

Kristap Ziemeli---nemelo


Neticēsiet, bet pasaule ir pilna šādu sapņu, īpaši to, kuri jau pensionējušies.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

22.01.2019. 21:38

»

Lapsa-nedzēs komentāru

Kristap Ziemeli---nemelo


Nu re, tad padalieties arī ar Jūsu sapņa daļu, lai skaidrāka bilde...cik saprotu, tad mans sapnis nav nemaz tik lielā pretrunā ar Jūsu...

Atbildēt

Māris

22.01.2019. 21:06

GRU ir Glavnoje Razvedivatelnoje Upravlenije, t.i. galvenā 9izlūkošanas pārvalde. Redakcijai tas bija jāzi. Un vispār raksts totāli murgains. Vai nu žurnālisti par daudz pastulbi, vai savā laikā par daudz dzēruši, jo teksti ngalīgi nesakarīgi. Esa to laiku vēl labi atceros unh arī to, kas tad notika

Atbildēt

ļoti gudri autori

22.01.2019. 20:57

Es brīnos, ka viņus (OMON - red. piez.) vienkārši izraidīja ārā [no Latvijas] un būtībā cietumā gandrīz neviens tāpat nesēdēja.

J.V. - Tur vajadzēja mūža ieslodzījumu.

DZ.Z. - Jautājums ir, kāpēc viņus izlaida ārā, jo tur mēs ieraugām čekistu sazvērestību.


Gudra doma 1991.gadā mēģināt ieņemt OMON bāzi kurā ieroču un munīcijas bija vairāk nekā visā Latvijā, protams, ja neskaita PSRS armiju.

Atbildēt

formula

22.01.2019. 20:53

»

aktinium

Varbūt, lūdzu, paskaidrosi sīkāk, kāda mārrutka dēļ izlasīji un nokomentēji šo rakstu? (Ja izlasīji


Tāpēc arī nokomentēju,lai pateiktu: šo senīlo ļaužu ņemšanās pagātnē ,kad Latvijā jau izaugusi trešā paaudze,ir pilnīgi nesaprotama.

Atbildēt

ha-ha

22.01.2019. 20:30

Pagāja gandrīz 30 gadi, ASV par 180 grādiem pamainījās ārpolitika un šodien jaunajai valdībai vairs nav jāiet uz amerikāņu vēstniecību atrādīties, bet francūži un vācieši jau vienojušies par kopēju armiju.
Varonīgā Latvija neatpaliek un jau publicē materiālu par 3. spēku, kurš gan pagaidām vairāk tā kā krievu ... bet laiki mainīsies un mainīsies spēka izcelsme!
Ja izkāpj no Latvijas smilšu kastes un paraugās plašāk, tad šis spēks piedalījies gandrīz vai visās revolūcijās. Notverts un tiesāts nav nekur (kaimiņos, tiesa vairāk līdzinājās farsam). Irānā 3. spēks nogalināja gandrīz visus atomfiziķus + stuknets ielavījās datoros.
Mums, kas ta mums? Revolūcija un bez reālām asinīm - tas tak būtu kino!

Atbildēt

N

22.01.2019. 18:43


Фото и видео встречи с Евгением Шабановым
by MARKS GURJEVS on Дек 9, 2018 • Comments Closed
8 декабря в кафе книжного магазина «Polaris» прошла встреча с Евгением Шабановым, ветераном правоохранительных органов, автором только что поступившей в продажу новой книги очерков о рижском уголовном розыске «Работаем тихо, ребята!». О том, как это было - смотрите нашу фотогалерею и видеозапись! Te uzrakstīts par śiem notikumiem ar šaušanu.

Atbildēt

Nīdējs

22.01.2019. 18:41

Un vai nav nenormāli, ka Labvakar puiši tagad izliekas, ka azpzināti nesadarbojās ar čeku, un viena šī čekas aģenta dēlēns ir visatalgotākais mūziķis 4.maija republikā?

Atbildēt

Kurmis

22.01.2019. 18:16

»

Autori iesāk

Čekisti- komunisti- maitas , slikti. CIP redzams ar VDK. Joprojām nav izlasījuši 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, tur pierādits, ka CIP un VDK bija uz vienu roku ar masoniem, cionistiem, pasaules korporācijām un Latvijas korporācijām. Visi vēl šodie slauc LV. Tautu uzskata par mežoņu...


Visiem čekistiem ar visiem aģentiem,komunistu nomenklatūrai vajadzēja sekot saviem saimniekiem,tāpat kā 41.un fašistu pakalpiņiem 44.gadā.Viņiem visas pretenzijas jāceļ saviem saimniekiem Krievijā.Šeit viņiem jāsēž klusi un mierīgi,nevis jābauro par savu Kangaru tiesību pārkāpumiem.Brauciet uz Maskavu un prasiet Putinam par savām kartītēm!

Atbildēt

...

22.01.2019. 18:07

»


Nu ja , muļķis nekad nesaprot ka ir muļķis , muļķis nesaprot ka viņu apzog un paverdzina sistēma , muļķim pietiek ar melu mēdiju meliem.

Atbildēt

Autori iesāk

22.01.2019. 17:39

»

Kristaps Ziemelis

Versija, ko nosapņoju...tajā dienā kad notika šaušana pie IeM, pēc grafika vajadzēja apsargāt Baušķiniekiem. Starp viņiem bija viens manāmi uzvilcies indivīds ar nepilnu rubļi galvā, kurš kad dalīja automātus prasīja papildus ragu, uun runāja muļķības rusofobiskā garā. Kad notika šaušana, viņš atradās...


Čekisti- komunisti- maitas , slikti. CIP redzams ar VDK. Joprojām nav izlasījuši 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, tur pierādits, ka CIP un VDK bija uz vienu roku ar masoniem, cionistiem, pasaules korporācijām un Latvijas korporācijām. Visi vēl šodie slauc LV. Tautu uzskata par mežoņu un lopu baru.

Abi autori.. Intervija. Jā, čekisti- komunisti- cenzūra, CIP. Slikti, bet jssamierinās, jāpaļaujas uz to informāciju, ko vara atvēl zināt. Lustrācijas nav, bet nekas. Arī tā ir labi. Mežabrāļiem pēc šitādas muldēšanas šķistu, ka abi arī bijuši čekisti. Nu ko, jārauj kokā divās cilpās tos muļķus. Pret šodienas notikumiem, lai tos novērtētu, der vien mežabrāļu skata punkts. Viņi nav atriebti! Vini nav atriebti! Atcerieties to!

Atbildēt

?

22.01.2019. 17:32

kāpēc gan tā sauktajam "trešajam spēkam" būtu jāģērbjas militārā formā? Loģiski būtu, ja viņi neizceltos apkārtējo vidū. Tad jau tikpat labi varēja sev uz muguras uzrakstīt GRU, CRU vai MZGD.

Atbildēt

aktinium

22.01.2019. 17:22

»

formula

Tas viss ir vecu cilvēku pārējiem pilnīgi neizprotama un nevajadzīga šūmēšanās par ārkārtīgi seniem laikiem


Varbūt, lūdzu, paskaidrosi sīkāk, kāda mārrutka dēļ izlasīji un nokomentēji šo rakstu? (Ja izlasīji...)

Atbildēt

Bet!

22.01.2019. 17:12

S.Kalniete savulaik apgalvoja, ka šaudīšanās vakarā viņa, vēl citi un arī Čehijas (?) vēstnieks (?) atradušies viesnīcā "Rīdzene", pievakarē esot manīti autofurgoni un privātā ģērbti ļaudis ar dīvainiem mazgabarīta ieročiem, daudz vēlāk nopratusi, ka tie bijuši Izraēlas "Uzi", tolaik mūspusē nepazīstami. Kā noprotams no materiāla, arī šodien nav zināms, kas bija Iekšlietu ministrijas apšaudītāji no Bastejkalna puses un kā pavēles viņi pildīja ...

Atbildēt

Lauku pāķis

22.01.2019. 17:07

»

vecais nīgrais onkulis

Re, viens putlera trollēns jau klāt


Sasmīdināji.... trollis visus ,kas neatbilst viņa uzskatiem apsaukā par troļļiem...

Atbildēt

Qu-Qū

22.01.2019. 17:02

»

vecais nīgrais onkulis

Re, viens putlera trollēns jau klāt


Re, atkal tas marasma un demences pārkropļotais dermoliberastu skapja trollēns jau klāt!!

Atbildēt

formula

22.01.2019. 16:05

Tas viss ir vecu cilvēku pārējiem pilnīgi neizprotama un nevajadzīga šūmēšanās par ārkārtīgi seniem laikiem.

Atbildēt

Atbrivotajs

22.01.2019. 15:42

Par kgb upuriem ,protams , nevienam nav interese . Tagad tiek meginats iestastit ,ka vini visu zinaja . Ne velna vini nezinaja .Letini stucija okupantus ,bet krievi letinus. Bet "izredzetie" visus .

Atbildēt

Kāds

22.01.2019. 15:33

Divu pajoļu šizisko fantāziju apmaiņa. Apsveicu visus, kas pavilkās. :D

Atbildēt

nu gnu

22.01.2019. 15:12

ticami.... nevzorovam vajag pajautāt...vinš uz vecumu ciniski godīgs..

Atbildēt

Pesimists

22.01.2019. 14:59

Jau kurais materiāls "atmodas" mīta reanimēšanai. Bet veltīgi. Ja vietējā informatīvā telpa varbūt teorētiski varētu to kaut kā paspodrināt, tad ko darīt ar ārvalstīm un jo īpaši Krieviju, kur viss ir pateikts pietiekami skaidri un gaiši.

Atbildēt

me

22.01.2019. 14:54

Nepatīk man tā Zaļūkšņa attieksme: piedot, aizmirst, netrakot, ir jau par vēlu u.t.t. Prātvēders!

Atbildēt

lauķis

22.01.2019. 14:42

Līdzšim nevienu revolūciju , atmodu vai karu nav taisījusi tauta , šie procesi visur ir bijuši inspirēti un vadīti , tautas ir tikai izmantotas.Un no PSRS nekur neesam aizgājuši , PSRS tagad saucas ES un VDK tagad saucas CIP.
Piekrītu Šveikam , nav viegli atzīt ka esi muļķis.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

22.01.2019. 14:20

Versija, ko nosapņoju...tajā dienā kad notika šaušana pie IeM, pēc grafika vajadzēja apsargāt Baušķiniekiem. Starp viņiem bija viens manāmi uzvilcies indivīds ar nepilnu rubļi galvā, kurš kad dalīja automātus prasīja papildus ragu, uun runāja muļķības rusofobiskā garā. Kad notika šaušana, viņš atradās ēkas priekšpusē. Vēlāk viņa kolēģi pārrunāja notikušo un secināja, ka latvieši pirmie atklāja uguni pa garām braucošo omon, ko apstiprina arī dokumentālā filma. Šis cilvēks, ja nemaldos tika ievainots un vēlāk apbalvots. Tāds lūk sapnis

Atbildēt

mākslīgais intelekts

22.01.2019. 14:19

Mjā, jo tālāk no tā laika jo skaidrāk saprotu, ka tiem vīriem un sievām , kuri sala janvārī, Vecrīgā un citās vietās ar Latvijas neatkarību nav ne mazākā sakara. To lēma citi ļaudis, citās vietās! Un protams, mēs ,to laiku aculiecinieki un dalībnieki, taču atceramies ka īstie notikumi risinājās augustā, kad pa TV rādīja, Gulbju ezeru,bet Rīgas ielas blokēja Padomju armijas bruņutransportieri? Jūs esat aizmirsuši???? Un tad nebija ne tautas, ne barikāžu, ne ugunskuru!!! Un ne jau tauta tad lēma savu nākotni, bet gan Maskavā izšķīrās mūsu nākotne!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

22.01.2019. 14:13

»

Q

Tie bija sakrālie upuri, vairāk izskatās pēc CIP metodēm, gluži kā Ukrainas maidans


Re, viens putlera trollēns jau klāt!!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

22.01.2019. 14:12

Citāts: "Tāpēc es ieteiktu cilvēkiem, kuri ir šausmīgi iedegušies par šiem čekas maisiem, bišķi nomierināties, apsēsties un padomāt: cik daudz neloģisku lietu tur ir speciāli tam, lai pamuļķi uzķertos?"

Atbildēt

Q

22.01.2019. 13:48

Tie bija sakrālie upuri, vairāk izskatās pēc CIP metodēm, gluži kā Ukrainas maidans!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...