Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uzvareejushie idioti, kas neprot braukt pa laukiem

05.09.2022. 11:14

Jums tur veel asfalts. Mums nav. Ziemaa atkal naaksies saskarties ar shoferiem, kas neprot braukt.

Atbildēt

nav

05.09.2022. 09:12

»

Vai nav jocīgi?

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem


Ministrijas pārvadātāju konkursi/lotes bija rakstīti, lai izslēgtu no tirgus vietējos pārvadātājus. Un izslēdza daudzus, gan Ventspils Reisu, gan CATA, poalasi konkursu rezultātus pa lotēm! Kāds tur sakars ar Helmani? Ir jocīgi, ka daudzi komentētāji ministrijas noziegumus grib "piešūt" Helmanim.

Atbildēt

līdzīgi

04.09.2022. 15:55

»

Ojārs Paceplītis

Es arī gaidu, kad Tālis man atvainosies - viņš apsolīja vilcienu uz Bolderāju, taču tas kā nav tā nav. Vairs pat nesola


Ojāram,bija lielas cerības vienreiz tikt pie normāliem PV,kuru iepirkumus nevar atrisināt jau en-tā valdība.Tā pat Linkats nežēloja krāsas iekrājot dzelzceļa infrastruktūras un tīkla iezīmēšanu progresīvās krāsās.Šodien no visas krāsu paletes ir palikusi 'neizdarīta darba' pēcgarša.Žēl,jo uzskatīju viņu par vienu no labākajiem ministriem Kariņa valdībā.

Atbildēt

Latgaliešu izcelsmes uzņēmējs no Teksasas Pēteris Ragaušs

04.09.2022. 08:44

Latvijas nākotnes jautājums ir čangaļu terminālis Skultē!

Atbildēt

Pelmenis

04.09.2022. 06:13

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Privāta gan. Bet kādas dotācijas saņem no valsts. Šķēlisti un šleseristi nez kurā paaudzē tur sēž kā pielaulāti, kā jebkur, kur var slaukt valsts naudu. Tagad atkal raujas pie varas, tā paša iemesla dēļ.

Atbildēt

karsējmeitene

04.09.2022. 06:08

»

Fans

Kaut kā aizdomīgi izskatās! Neesmu Konservatīvo fans, bet pēdējā laikā visvairāk viņiem krīt virsū Zemnieki un tiem aktīvi piebalso Nacionāļi. Laikam ir par ko


Protams, ZZS galvenā Hūte jau visās savās ķibelēs ar tiesībsargājošām institūcijām vaino Bordānu. Hūte tā arī nav sapratis, ka visu nevar nopirkt par naudu. Un cik tad ilgi tie stipendiāti var atstrādāt. Bet NA joprojām ir Lemberga pionieru pulciņš.

Atbildēt

Helmanis

03.09.2022. 20:00

»

atbilde

Lasot tavu komentu, saprotu, ka esi gan DUMJŠ


Tu mani atšifrēji! :o

Atbildēt

Pēc uzņēmumu datiem

03.09.2022. 17:35

»

Vai nav jocīgi?

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem


parādās, ka SIA Ogres autobuss, kas pastāvējis no 1996.gada, 2019.gadā pievienots Cēsīs reģistrētai AS CATA. A kur bija Helmanis un viņa viltus nacionālā prokrieviskā ZZS banda, ka ļāva novada pasažieru pārvadātājam pārreģistrēties uz kaut kādām Cēsīm? Vēl pagājušā gadā Ogres autobusa autobusi nodrošināja reisus Ogres novadā, tagad pēkšņi Helmanis pirms vēlēšanām tēlo muļķi, it kā sirgtu ar amnēziju.

Atbildēt

Vai nav jocīgi?

03.09.2022. 15:15

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem!

Atbildēt

Fans

03.09.2022. 14:10

Kaut kā aizdomīgi izskatās! Neesmu Konservatīvo fans, bet pēdējā laikā visvairāk viņiem krīt virsū Zemnieki un tiem aktīvi piebalso Nacionāļi. Laikam ir par ko.

Atbildēt

JZ

03.09.2022. 13:46

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Nav par ko. Tas bija tikai skubinošs pamudinājums. Tā kā mitinos Aizkraukles pusē. kur ir tas pats pārvadātājs, kas strāda ar tādām pašām metodēm kā Ogres novadā, tad tā man tomēr ir spiesta lieta solidarizēties, kaut vai piebalsojot bļaustības korim. Ja bezgodis Godiņš nevar lauzt līgumu ar izpildītāju, kurš nepilda līgumu, tad tas izskatās tāpat kā nevarība atcelt pavisam OIK maksājumus blēdīgajiem elektrības ģenerētājiem.

Atbildēt

ja netiek pildīts līgums

03.09.2022. 13:38

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


to var lauzt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.09.2022. 12:51

Priekšvēlēšanu kņada.
Par autobusu reisiem runājot, covid laikā mūsu varas ekonomikas slepkavas (tai skaitā - gan Helmaņa pārstāvētā partija, gan Lainkaita pārstāvētā) aizliedza nepotētajiem autobusu vadītājiem sēsties pie stūres. Vācijā tādu ierobežojumu nebija, un minēto šoferu bars aizbrauca darbā uz turieni. Jau tad strādāja gandrīz vienīgi pirmspensijas un pensijas vecuma šoferīši. Tagad potes ir sākušas darboties un arī aizbraukušie laikam neatgriežas - šoferu trūkst gan Liepājas autobusu parkam, gan Rīgas satiksmei, reisi "izkrīt" arī Latvijas Sabiedriskajam autobusam. Neko neesmu dzirdējis par problēmām CATA un VTU. Paši vainīgi, un nevajag tagad te bļaustīties. Ceru, vēlētājiem pietiks prāta "novērtēt" esošās koalīcijas partijas.

Atbildēt

atbilde

03.09.2022. 12:28

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Lasot tavu komentu, saprotu, ka esi gan DUMJŠ

Atbildēt

Helmanis

03.09.2022. 11:53

»

JZ

Man tiešām patīk, kā Helmanis cīnās. Agrak man bija kontakti ar viņa partiju, bet diemžēl ne ar viņu pašu. Man tie liekulīgie, bet bļaustīgie mīkstmieši ātri vien apnika, un nekādas vajadzības nebija pēc viņiem, bet ar Helmani iespējams būtu varējis kārtot lietas


Paldies par atbalstu!
Īstenībā es bļaustos, nevis cīnos! Neesmu tik dumjš, ka nesaprastu, Liepājas autobusu parks ir privāta firma, nevis SM pārvaldībā.
Bet vairums no jums jau ir tik dumji, ka to nesaprot ;)
Un man visvairāk bailes, ka neatjauno tiesvedību!

Atbildēt

Darbe devēje asociāceje

02.09.2022. 23:46

»

kur paliek cilvēki?

Autobusiem trūkst šoferu, skolās - skolotāju, veikalos trūkst pārdevēju


Nāce strādē, maksēs labe, simte ruble pa simte gade.

Atbildēt

kur paliek cilvēki?

02.09.2022. 23:23

Autobusiem trūkst šoferu, skolās - skolotāju, veikalos trūkst pārdevēju...
Vai pie vainas ir emigrācija, vai jaunie ļaudis negrib strādāt?

Atbildēt

Idioti

02.09.2022. 21:30

Ārkārtas situācija tāpēc ka autobuss neiet? Un ar ārkārtas situāciju iedzīvotājiem viņi plāno uzspiest vilkties kājām līdz ogrei?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2022. 20:56

Pirms nokļūšanas minestrejas ratiņkrēslā Linkaits bija uzmeties par konsultantu- padomnieku- mācītāju visos iespējamos kantoros! Tagad izrādās, ka Tālis, abi ar Godiņu, nav mīzēji, bet Šķēle šos abus dirsina kā pēc notīm!!!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.09.2022. 20:43

Pat nav vairs smieklīgi. Pie visām trīsdesmit gadus shēmošanām un zagšanām vainīgie nu atrasti - Bordāns&Co. Nabaga kremļaku politmafija, nezinātājam taisni vai žēl jūsu paliek.

Atbildēt

from abroad

02.09.2022. 19:41

Klau, Egil, Tu velti tērē laiku un enerģiju. ŠI TO MĒSLA GABALU sargā Bordāns ar saviem pajoliņiem –deputātiem jauniešiem. Kankariņš, ja būs jāizvēlas starp NA vai Konservatīvo partiju, uzmetīs nacionāļus. Jo no Bordāna un viņa sponsoriem –Skultes termināļa īpašniekiem nauda nāk/nāks fantastiska! Nacionāļi nav tik maksātspējīgi jeb ir godīgāki. Redzēs kā to visu novērtēs tauta pie vēlēšanu urnām. Pagaidām Kankariņs un jenoti ir topā.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

02.09.2022. 19:39

Es arī gaidu, kad Tālis man atvainosies - viņš apsolīja vilcienu uz Bolderāju, taču tas kā nav tā nav. Vairs pat nesola...
Taču autobusi Ogrē gan jau būs - rudenī aizies Tālis un atnāks autobusi.

Atbildēt

wow

02.09.2022. 19:32

Diezgan smagi Linkaitis un SM degradējušies....

Atbildēt

JZ

02.09.2022. 19:26

Man tiešām patīk, kā Helmanis cīnās. Agrak man bija kontakti ar viņa partiju, bet diemžēl ne ar viņu pašu. Man tie liekulīgie, bet bļaustīgie mīkstmieši ātri vien apnika, un nekādas vajadzības nebija pēc viņiem, bet ar Helmani iespējams būtu varējis kārtot lietas...

Atbildēt

Kauns

02.09.2022. 18:56

Sanita apēdusi ar maizi kaunu,tā melot nedrīkst,ir jāiet prom no šī amata par autobusu kontrolieri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....