Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lauku pāķis

09.01.2018. 20:19

Žēl nababadziņu....padošu info ,kur meklēt īstos.... vienīgais ,ka jamiem rokas būs par īsām....

http://www.interfax.ru/world/594734

Tik dies nez kā tas mežmiets savaņģos tos poseidona saimniekus...

Atbildēt

Abu Meri

09.01.2018. 18:30

»

vai tā ir pārbaudīta informācija?

Abu Meri it kā ir kristietis


lūdzas Saeimas mošejā, bet, kad ir DP, tad DP mošejā, bet DP darbinieki tur staigā Ukrainas nacionālos tērpos..

Atbildēt

09.01.2018. 15:44

Izņemot par 3 punktu un daļēji 2. punktu(atbalstu terora izmantošanu pret ISIS), mani interesē visas darbības, par kurām tā satraucas DP... Absurds un saprotams, ka diez vai DP pati ielikusi pietiek.com šo rakstu, bet:


1. Vai DP taisās izsūtīt bibliotekāriem specifiskākās instrukcijas par to, kas ir uzrakstīts šajā "informatīvajā" uzsaukumā?
2. Vai bibliotekāriem pieaugs darba slodze un pienākumi? Vai bibliotekāriem ar darba pienākumu slodzes un pienākumu palielināšanos ir paredzēts algas pielikums? Ja jā - kas par to maksās? DP?
3. Vai DP taisās veikt apmācības šajos jautājumos? Arī tajos, kā bibliotekāriem novērst iespējamos finansiālos zaudējumus valstij vai bibliotekāriem personīgi, ja novērotā persona nez kāpēc sāk izjust cilvēktiesību ierobežojumus...
4. Vai Latvijas likumdošana aizliedz valkāt ISIS emblēmas? Ja ir, kāpēc DP nav pielikusi pantu, saskarā ar kuru tā ir aizliegta? Ja nav aizliegta, tad kādas tiesības DP ierobežot cilvēktiesības?

Atbildēt

Zinošais

09.01.2018. 11:22

Sī manuprāt ir tāda interesanta tendence, kā vara veiksmīgi izmanto jaunos komunikāciju instrumentus !
piemēri
Vides inspektorus samazina aizstājot ar aplikāciju "Vides SOS";
Ceļu uzturētājs aicina ziņot - pašiem apsekojumi un profilakse vairs nav jāveic;
Bāriņtiesas un policija ar profilaksi var nenodarboties - par vainīgiem tiek pataisīti kaimiņi, kas nav kaut ko pamanījuši un ziņojuši

Atbildēt

omg

09.01.2018. 09:43

Tas nozīmē, ka bibliotekāram jāziņo arī par lasītāju, kurš palūdzis "Zem Muhameda bārdas".

Vispār tas nemaz nav tik stulbi kā pirmajā brīdī liekas. Lato Lapsas daiļrades lasītāji šim režīmam ir lielāks drauds par Islama valsti.

Atbildēt

boom

09.01.2018. 01:03

Telefoniņš, adrese, e-pasts, kontaktpersonas, atbildīgais par šo visu? Es labprāt tam iestādījumam pazvanītu, jo viņi absolūti konkrēti tēlo muļķus un piever acis uz Lemberga un viņa pakalpiņu noziegumiem.

Atbildēt

Stukačo gan,

08.01.2018. 21:30

»

Saule

un kapēc tu esi iedomājies, ka bibliotekāri stukačo? Ko nozīmē: un vēl par ko??? Bibliotekāram ir nopietnākas problēmas kā piemēram pabarot , izskolot bērnus ar savu mazo aldziņu


jo zin visu un dzird visu, ko runā tauta. Tautas mutīgākā daļa apgrozās ciema bibliotēkā. Nīcas bibliotekārei netto alga pāri 800 euro. Par ko? Par to, ka labi visu zin!

Atbildēt

Saule

08.01.2018. 20:32

»

pēdē

Par ko vēl bibliotekāri stukačo


un kapēc tu esi iedomājies, ka bibliotekāri stukačo? Ko nozīmē: un vēl par ko??? Bibliotekāram ir nopietnākas problēmas kā piemēram pabarot , izskolot bērnus ar savu mazo aldziņu!

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2018. 16:01

Varu vien ziņot to, ko zina katrs godīgs Latvijas pilsonis - "MŪSU VALSTI PATIESĪBĀ PĀRVALDA KGBešņiki, KOMUNISTI, viņu paklausīgie LPSR stukači un visu šo padibeņu jau jaunā ataudze, kuri no bērna kājas rijuši tiem nepiederošo, latviešu tautas īpašumu.

Atbildēt

Uldis

08.01.2018. 12:40

Ne DP, ne SAB, ne IeM nelika šķēršļus Krievijas likumīgiem zagļiem saņemt uzturēšanas atļaujas Latvijā. Loģiski, "manus manum lavat", vai "vārna vārnai acī neknābs"
"http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=8934

Atbildēt

Baba Toņa

08.01.2018. 11:27

»

pēdē

Par ko vēl bibliotekāri stukačo


Visās Latvijas bibliotēkās bibliotekāres runā par Kazeku un Vējoni, kuri Centralāfrikā vienā istabā ir nakšņojuši.

Atbildēt

Biete

08.01.2018. 03:54

Biete smagi nokļūdījās reklamējot terora žurnālus!

Atbildēt

?

07.01.2018. 21:23

»

Arī DP

telpās ir mošeja, jo Satversme nodrošina ticības brīvību. Arī slimnīcās. Utt. Saeimas namā lūdzas Bu Meri


Islams nav reliģija. Islams ir totalitāra sekta reliģijas aizsegā.

Atbildēt

?

07.01.2018. 20:56

Stradiņa universitātes dienesta viesnīcā Mārupes ielā vienā telpā esot iekārtota mošeja. Vai Drošības policija varētu šo informāciju pārbaudīt un sniegt atbildi Pietiek.com portālā. Kur Latvijā vēl ir ierīkotas mošejas?

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

07.01.2018. 19:36

»

Esiet modri,

ja tuvojaties bibliotēkām. Kā redzams, tās apsēduši islāma teroristi! Nekādā gadījumā nevienā bibliotēkā, lasītavā nereģistrējieties ar savu pasi vai citu savu dokumentu. Ja bibliotekāre nostučīs kļūdoties, nonāksit DP kriminālvajāšanas vajadzības uzsākšanai. Esiet modri...


atkal izvēmās uz dzeltena ledus aiz lapsukūts kad bija kārtējo reizi pasūtīts aiz jurtas apsūkāt dzeltenās lāstekas. Debess muļķu zemē klāra, maniaku izvarojušas nāras, kas bija jāpierāda un ir sacīts. Tabļetkas porcijas srrrancijam nava akal.

Atbildēt

Esiet modri,

07.01.2018. 19:22

»

lauķis

DP būtu jārūpējas lai tādi islamisti valstī neiebrauktu vispār , kur nu vēl vazātos pa bibliotēkām


ja tuvojaties bibliotēkām. Kā redzams, tās apsēduši islāma teroristi! Nekādā gadījumā nevienā bibliotēkā, lasītavā nereģistrējieties ar savu pasi vai citu savu dokumentu. Ja bibliotekāre nostučīs kļūdoties, nonāksit DP kriminālvajāšanas vajadzības uzsākšanai. Esiet modri!

Lai izvairītos no nepatikšanām DP minēto briesmu sakarā, nekad neatklājiet, ka protat lasīt un rakstīt! Ja kādam to vajag, lai dara pats. Jo, ja vienreiz to atklāsit reizē ar savu parakstu, jūsu parakstu nevienam nebūs šķēršļu atdarināt viltojot zem dokumenta, ko safabricējuši viltus islāmisti DP operatīvo darbinieku operatīvo lietu izstrāžu sakarā.

Ja tomēr redzat kādai valsts nozīmes biblotēkai tuvojoties personu islāmista tērpā, nekad vairs nevarat būt pārliecināts, vai tas nebūs DP darbinieks, kas sargā jūsu drošību! Esiet modri!

Atbildēt

lauķis

07.01.2018. 18:42

DP būtu jārūpējas lai tādi islamisti valstī neiebrauktu vispār , kur nu vēl vazātos pa bibliotēkām.

Atbildēt

6) pastiprināta interese par notiekošo

07.01.2018. 18:29

teroristisko organizāciju kontrolētās teritorijās:

Ikdienā viņi pārvietojas ar dārgām BMW un Range Rover marku automašīnām, piedalās privātos „tusiņos” ar partiju „kasieriem”, spēlē tenisu ar varas eliti un apgrozās miljonāru aprindās, paši vairāk atgādinādami turīgus uzņēmējus, nekā valsts amatpersonas. Viņu ģimenes locekļi un draugi atrod siltas vietas iestādēs, kuru vadību viņi tur dzelžainā tvērienā, bet pārdrošākajiem – arī nodarbojas ar biznesu, kuros caur ofšoriem investē Krievijas miljonāri. Viņi ir Drošības policijas augstistāvoši darbinieki, kuri atbild par pielaižu valsts noslēpumam piešķiršanu vai atteikšanu, izšķirot ietekmīgu amatpersonu un miljonu iepirkumu likteni.


https://agnesemargevica.wordpress.com/2015/05/28/pielaizu-biznesmeni/

Atbildēt

paradnieks

07.01.2018. 18:28

vai pornosaitu apmekletaji biblioteka ari tiks fikseti dp sarakstos ?

Atbildēt

Raivis un Dzintars

07.01.2018. 18:16

„Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbinieku vidējais atalgojums ir apmēram 816 eiro, kas ir virs vidējā bibliotekāra atalgojuma valstī kopumā,” saka kultūras ministre Dace Melbārde.

Atbildēt

:D

07.01.2018. 18:09

Kam ziņot par aizdomīgām, teroristiski/prokremliski noskaņotām personām DP,SABā, Knābī, VIDā, armijā, Saeimā, policijā, prezidenta kancelejā, pašvaldībās utt?

Viņiem pašiem?


:D

Atbildēt

izskatās, ka

07.01.2018. 17:28

Mežviets reklamē Inspire, Dabiq un Rumiyah... ja kāds līdz šim tādus nezināja...

Atbildēt

3,14-zģec

07.01.2018. 17:00

»

pēdē

Par ko vēl bibliotekāri stukačo


Par visu.

Atbildēt

pēdē

07.01.2018. 16:22

Par ko vēl bibliotekāri stukačo?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko jāuztraucas Potapovai un Jurašam – tikai daži jautājumi

FotoPotapova un Jurašs taisa šovu, ko netieši atbalsta Kaimiņš, tā apliecinādams, ka pēc būtības kalpo tiem pašiem, kas vada JKP sektu un "Vienotību", kā arī grupējumu "PAR". Bet Potapovai un Jurašam ir par ko bīties, jo, ja Lemberga materiāli, kurus viņš prezentēja parlamentārajai izmeklēšanas komisijai, ir patiesi, tad viņiem nācās skaidrot šos un vēl citus punktus:
Lasīt visu...

15

Latvijā ir izveidots čekistu, komunistiskās partijas biedru un oligarhu mafiozs tīkls, bet mēs tur neesam

FotoLatvijā ir izveidots čekistu, komunistiskās partijas biedru un oligarhu uzturēts noziedzīgs, mafiozs tīkls. Tajā ietilpst cilvēki no prokuratūras, tiesu sistēmas, politiskām partijām, ministri, ierēdņi, deputāti, lielu banku un valstij nedraudzīgu uzņēmumu vadītāji, masu mediji un sociālo aptauju veicēji.
Lasīt visu...

12

Vai Kučinskis spēs atzīt, ka izgāzusies pirmā un redzamākā Čakšas reforma?

FotoJaunais gads ir iesācies ar vairākām pārmaiņām, no kurām dažas - kā benzīna cenas kāpumu - esam pamanīšu visi, bet dažas - pievienotās vērtības nodokļu samazinājumu uz 5% vietējiem augļiem un dārzeņiem - tikai daži, jo lielveikali labi prot manipulēt ar akcijām, dažāds krāsas cenu zīmēm un citiem tirgotāju trikiem. Lieta, ar kuru ir saskārusies gandrīz ikviena ģimene, ir e-veselība.
Lasīt visu...

21

E-veselības "pilnvērtīgā" palaišana atkal apliecina, ka tautai ir "poh...", kas mūsu valstī notiek

FotoKopš 2.janvāra receptes, ko skaits ir apjomīgs un daždien tuvinās simtam, izrakstu pacientiem e-veselības sistēmā. Pareizāk, citā sistēmā, kas ir saprotamāka un ko manas darbavietas datorspeciālisti, nopietni piestrādājot, spējuši savienot ar e veselību, jo valsts piedāvātais produkts kopumā nav lietojams.
Lasīt visu...

21

„Īstenais loceklis”, kam nepatīk 18. novembris

FotoŠķita jau, ka padomija ar tās „orgāniem”, „locekļiem” un „locekļu kandidātiem” ir atstājusi Latvijas publisko telpu. Tomēr Zinātņu akadēmijas īstenā locekļa Ineša Feldmaņa šī gada 5.janvāra intervija laikrakstam „Neatkarīgā” šķiet kā rakstīta pirms gadiem četrdesmit.
Lasīt visu...

18

Par politisko partiju varas, naudas un ētikas pārbaudījumiem

FotoPolitisko partiju dzīves robežšķirtne ir to ievēlēšana Saeimā. Ar to sākas kvalitatīvi citādāks laiks organizācijas un arī tās dalībnieku dzīvē, uzliekot nesalīdzināmi lielāku atbildību, kas tiek pārbaudīta ar varu un naudu. Katrā sasaukumā iekļūst pa kādai pirms vēlēšanām nesen dibinātai partijai. Pār jaunās organizācijas galvu nāk daudzi pārbaudījumi. Mazliet vieglāk tām partijām, kas iesildījušās pašvaldību vēlēšanās, bet Saeima tāpat kļūst par organizācijas lielāko pārbaudījumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rokpelnis un citi stukači: vai tiešām mēs nerīkosim nekādas Tengiza Abuladzes “Grēku nožēlošanas”?

Pietiek šodien vienuviet pārpublicē divus konfrontējošus viedokļus saistībā ar dzejnieka Jāņa Rokpeļņa „izlīšanu no...

Foto

Zemes piespiedu privatizācija Rīgas domes gaumē jeb Kā Rīgas dome tīra rīdzinieku kabatas

Rīgas domes priekšsēdētāju Nils Ušakovs drīz vien pēc kļūšanas par galvaspilsētas mēru, no...

Foto

Bibliotēkāri, esiet modri un ziņojiet DP par apmeklētājiem ar „Islāma valsts” logo uz apģērba

Eiropas valstu pieredze liecina, ka teroristu organizācijas internetā aktīvi izplata savus propagandas...

Foto

Masu sociopātisms jeb atriebības saldā garša

Kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā...

Foto

Zooloģiskās bazūnes un optimisma gidi

Zooloģiskās bazūnes un optimisma gidi ir mūsu temperamentākie un pompozākie ideologi. Viņi ir krimināli oligarhiskā valstiskuma produkts un reizē arī šī...

Foto

Kad „Vienotības” nopirkts „PR guru” mēģina padomju stilā cīnīties pret faktiem

Globāli nopietnais Politico, pamatojoties uz ANO datiem, nesen publiskoja ziņu, ka Latvija kopš 2000. gada ir...

Foto

Zaķis ir viens no Latvijā pieredzes bagātākajiem stratēģijas profesionāļiem

Valsts prezidenta kancelejā (turpmāk - Kanceleja) 2017.gada 13.decembrī saņemts iesniegums, kurā uzdodat jautājumus saistībā ar Valsts prezidenta...

Foto

Čekas maisi – kas ir kas: intervija ar bijušo TSDC vadītāju Induli Zālīti

Ņemot vērā lasītāju ieteikumus un tēmas aktualitāti, Pietiek šodien pārpublicē senu, bet joprojām nozīmīgu interviju...

Foto

Ādama nolādēšanas monitorings: simboliskā realitāte

Ādama nolādēšana neattiecas tikai uz konkrēto realitāti – klaušām, augļošanu, zinātniski tehnisko progresu, ekonomiku, tirgus attiecām, kas bija uzmanības centrā iepriekšējās...

Foto

Vai interešu konflikti pastāv tikai politikā un valsts pārvaldē, bet ne vēsturisku romānu rakstniecībā?

Izdevniecības “Dienas grāmata” vēstures romānu sērijā iznācis Arno Jundzes romāns “Sarkanais dzīvsudrabs”....

Foto

Vai pirms seksuālām darbībām jāparaksta kontrakts?

Aizgājušais gads Rietumu pasaulē iezīmējies ar plaši izvērstu feministu rosinātu masu histēriju, kas pazīstama kā #MeToo kustība. Arī Slavojam Žižekam*,...

Foto

Vai Vējonis nopietni domāja runā teikto, ka iedzīvotājiem aktīvi jāiesaistās pret varas cinismu - arī veselības jomā?

Veselības aprūpē veselības ministres Andas Čakšas vadībā iesācies vēsturisks...

Foto

Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienības „LIOPA” aicinājums

Mēs, Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienība „LIOPA”, esam organizējušies, lai katram Latvijas cirtējam būtu darbs un valstij – nodokļi....

Foto

ZZS un zirgu „biznesmeņu” netīrās aizkulises

Kaut vēlēšanās Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) nākamajās vēlēšanās tiek prognozēti panākumi un varas saglabāšana, dažādiem šīs apvienības darboņiem ar...

Foto

Dzīvojamo telpu īres likums atņems manas tiesības uz beztermiņa īres līgumu

Esmu denacionalizētā nama pirmsreformas īrniece, dzīvoju tajā no dzimšanas, strādāju, maksāju nodokļus. Ekonomikas ministrijas jaunais...

Foto

Odiozā odiseja

Odiseja odiseja ilga 20 gadus. Mūsu „čekas maisu” odiseja ilgst jau 27 gadus, un tai nav redzams gals. Tas noteikti ir tāpēc, ka mēs...

Foto

Aizejošās Čakšas dāvana valdībai un visiem iedzīvotājiem

Kaut valdošā koalīcija lepojas ar sasniegumiem kā nodokļu reforma un naudas pielikumi nozarēm, reāli ieguvumus varēs novērtēt pēc pirmā...

Foto

Par 2017. gada 15. decembra uzdevumu un 2017. gada 12. decembra Datu valsts inspekcijas vēstuli

Esmu saņēmusi 2017. gada 15. decembra LU rektora rezolūciju 2017. gada...

Foto

NMPD tuvojas klīniskajai nāvei, bet vēl tajā strādā arī īsti varoņi

Šajā šķietami klusajā un sirsnīgajā svētku laikā nereti gadās saskarties ne vien ar Ziemassvētku brīnumu,...

Foto

OIK – politiski piesegta afēra, kuru vēl var atklāt un novērst, ja politiķi gribēs atklāt “tumbačkās” noslēpto

Nu jau visi zina, ko nozīmē burtu salikums OIK....

Foto

„Apeirona”, LDDK un Jāņa Reira propaganda par Darba likuma 109.panta II daļu

Bijušajam komjaunietim, dedzīgajam rūpnīcas virpotājam Jānim Reiram pieredze komunistiskās ideoloģijas sekretāra amatā nes augļus...

Foto

Riddah: islāma vienvirziena biļete

Ceturtdien, 21.decembrī Melburnā, Austrālijā 32 gadus vecs afgāņu izcelsmes Austrālijas pilsonis Saīds Nūri nolēma iesēsties automobilī un kulturāli bagātināt 18 iedzīvotājus, par pamatu...

Foto

„Zaļo” lozungi izskan kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

Biedrība „Latvijas Mežu sertifikācijas padome” (LMSP) ir dibināta 2001. gadā ar mērķi veidot un uzturēt Latvijas...

Foto

Krievijas propagandas portāls: VDK maisu noslēpums, jeb Kāpēc Latvija sēro Neatkarības svētkos

No pirmā acu uzmetiena šīm tēmām nekā kopēja nav. Pirmkārt, pēc nesenajiem valsts svētkiem...

Foto

Partiju biedru saraksti jeb intelektuālie un morālie bastardi

Portālā „Pietiek” ievietotie partiju biedru saraksti ir viens no nopietnākajiem ieguldījumiem krimināli oligarhiskās valsts atmaskošanā. Sarakstiem ir gan...

Foto

Datu valsts inspekcijas dokuments ietver visas klasiskās cenzūras pazīmes

Latvijas Universitātes rektoram, akadēmiķim, Dr. habil. biol. Indriķim Muižniekam: augsti godājamais rektora kungs, atsaucoties uz Jūsu 2017....

Foto

Jaunais “čekas maisu” likumprojekts kavēs VDK satura izpēti un publiskošanu

Šodien, 21.12.2017. Saeima atbalstīja likumprojektu, kas paredz VDK dokumentu publiskošanu un nodošanu Nacionālajam arhīvam. Kaut gan...

Foto

Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī

Šī ir žurnālista Andra Tiļļas intervija ar vēsturnieku Hariju Tumanu, kas iepriekš saīsinātā veidā tikusi publicēta žurnālā “Mājas viesis”,...

Foto

Vides organizācijas aicina uz caurspīdīgu un atklātu mežu politikas veidošanas procesu

Jau vairāk nekā pusgadu norisinās Ministru kabineta noteikumu "Par koku ciršanu mežā" grozījumu projekta apspriešana,...

Foto

Kā mēs pērn stiprinājām Latvijas mediju kvalitāti un veicinājām izcilību žurnālistu vidū

2016.gadā, atbilstoši LŽA mērķiem un ievērojot asociācijas biedru pausto viedokli par organizācijas darbības prioritātēm,...

Foto

Mums izdevās

Ko mantojusi es no senčiem saviem?/Ne titulus, ne zelta gredzenus,/Vien viņu egles, ozoli un kļavas/Pār mana mūža ceļiem vējā zuz. (Ārija Elksne "Mans mantojums") "Kad...

Foto

Par "dabas draugu" ekonomiku un "zaļo propagandu" tās stutēšanai

"Atkal jāklausās argumenti, kā koku ciršana nodrošina veselības aprūpi. Tad nu atkal atgādinu, ka pati veselības aizsardzība...

Foto

Latvija fosilā kurināmā lobija rezultātā zaudējusi vairāk nekā 10 miljonus eiro

Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācija (LAEF) vērš uzmanību, ka Ekonomikas ministrijas nolaidības rezultātā Latvija nav izmantojusi...

Foto

Prezidenta kungs, prasiet Saeimai pieņemtā Veselības aprūpes finansēšanas likuma otrreizēju caurlūkošanu

Augsti godātais Valsts prezidenta kungs! Kustība Par! aicina Jūs izmanot savas konstitucionālās tiesības un prasīt Saeimai tikko...

Foto

Tautas atmiņas horizonts, metafizika un suverenitāte

Rietumu civilizācijā un īpaši tās Austrumeiropas anklāvā ir radusies jauna intelektuālā epidēmija. To var dēvēt par vārda brīvības intelektuālo epidēmiju....

Foto

Lūgums par ekonomiskā bēgļa statusa piešķiršanu

Ar 1995.gada 21.jūnija likumu «Par namīpašumu denacionalizāciju Latvijas Republikā» tika denacionalizēta 10 321 māja jeb 78 046 dzīvokļi, kas skāra aptuveni...