Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joske

18.06.2019. 12:35

!937.g.NKVD komisiju veidoja 21.persona-visi ebreji bija,un šinī g.krievijā sāka izšaut latviešus,1940.g.ienākot latvijā NKVD,iznīcināja latvijas virsniekus,un tās ģimenes locekļus,1941.g.14.06 izveda latvijas tautu uz sibiriju,reti kurš atgriezās no sibirijas,lai krievžīdu organizācija atmaksā Latvijas iedzīvotājiem,kuri cieta no šis organizācijas.Iesaku Pavļutam griezties pie kremļa vīriem,lai atmaksā krievijas latviešu kopienai.

Atbildēt

Cionistu nav

18.06.2019. 11:19

»

bank

gescheft paliek gescheft


Cionisms ir žīdu politikas nosaukums.

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

17.06.2019. 21:45

»

Padomajiet

Vai nav tā, ka ar šo likumprojektu un arī nākamo (kopdzīves likums), čaļi mēģina novērst uzmanību no teritoriālās reformās? Kaut kā nekas par “veiksmīgajiem” Pūces lidojumiem uz novadiem vairs nav dzirdēts


plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

Padomajiet

17.06.2019. 21:00

Vai nav tā, ka ar šo likumprojektu un arī nākamo (kopdzīves likums), čaļi mēģina novērst uzmanību no teritoriālās reformās? Kaut kā nekas par “veiksmīgajiem” Pūces lidojumiem uz novadiem vairs nav dzirdēts.... ;)

Atbildēt

$$$$$$$$$$$$$$

17.06.2019. 19:19

Noskatieties (http://mbvansevolution.ru/v/146216), kaa Ukrainaa atgriezAS ziidi un buss skaidrs. Visus ziidus uz Izraeelu - tur araabi tiks galaa.

Atbildēt

Kontribūcija

17.06.2019. 18:59

»

lauķis

Nav īpaši korekti.Es teiktu tā;ir cionisti,ir problēmas


Kas ir kontribūcija? Nauda un citas materiālās vērtības, ko uzvarētā valsts (pēc kara) maksā uzvarētājai valstij; okupētās teritorijas iedzīvotāju piespiedu nodevas (kara laikā).

Kmm.., turpinām dzīvot kiberkara laikā ... Pēc Aukstā kara, kurā uzvarēja ASV, bet Latvijā turpina plosīties aukstais karš starp Latvijas pamatnāciju un PSRS laika palikušajiem okupantoem....

Žīdu mēģinājums izkrāpt naudu ar prasību samaksāt 40 miljonus saistāms, iespējams, arī ar kontribūciju. Tas ir no slēptās ebreju impērijas žīdu talmuda jūdaistu trīs standartu ietvara viedokļa. Viss izkrāpšanas sagatavošanas darbs beidzās Latvijai parakstot tā saucamo "Terazīnas deklarāciju", kura tomer neuzliek pienākumu maksāt rasītās kompensācijas, bet rada spiedienu uz visiem Latvijas nodokļu maksātājiem.

Citāts no "Terazīnas deklarācijas" : "«Nav pieņemami, ka tiem, kas tik ļoti cieta savas dzīves sākumposmā, jādzīvo nabadzības apstākļos mūža beigās,» teikts deklarācijā.

ASV delegācijas vadītājs Stjuarts Eizenšatats atzinīgi novērtēja gan deklarāciju kopumā, gan tajā ietverto atsauci uz sociālo palīdzību.
«Mums ir vistālāk ejošā un visaptverošākā deklarācija, kas attiecas uz holokausta [upuru] īpašumiem,» žurnālistiem sacīja Eizenšatats. «Tā aptver ikvienu tēmu, tostarp daudzas no tām nekad iepriekš nav skartas...."

Zinot, ka ebreju talmuda jūdaistu impērija pastāv slepeni, nevis atklāti, visas šādā veidā kompensāciju prasības ebrejiem uzskatāmas par uzvaru pār šodienas LV valsti un atgādina kontribūcijas prasības.

Kas par to liecina? Par to liecina, ka ASV un žīdu ebreju impērija, kura izmanto ASV armiju un slependienestus savā labā, uzskata, ka ir Aukstajā karā uzvarējušas PSRS, kurā bija arī LPSR. Prasot tagad 4. maija republikai (LPSR mantiniecei) kompensācijas kā kotribūciju, secināms, ka tādas kontribūcijas prasības netiek vērstas pret Krieviju kompensāciju saņemšanai, bet tieši pret LV.

No tā visa var sacināt tikai vienu - ASV žīdi un ebreju impērijas ebreju koienas neuzskata Latviju par tā saucamo "atjaunoto 18.novembra republiku", bet par daļu no bijušās uzvarētās PSRS teritorijas (tagad komunistu- čekistu- cionistu pārvaldīto 4. maija republiku), kura ir uzvarēta un kompensācijas tiek pieprasītas kā kontribūcija.

Atbildēt

Kmmm

17.06.2019. 18:59

»

lauķis

Nav īpaši korekti.Es teiktu tā;ir cionisti,ir problēmas


Ja? Ir žīdi, ir problēmas.. Tā labāk? Jo cionisms ir žīdu politika.

Atbildēt

lauķis

17.06.2019. 18:14

»

Hmmm

Ir ebreji, ir problēmas


Nav īpaši korekti.Es teiktu tā;ir cionisti,ir problēmas.

Atbildēt

vēl būs...

17.06.2019. 17:11

Šis ir labas gribas atlīdzinājums, 200milj. restitūcijas atlīdzinājums vēl tikai gatavojās! Nabaga pūces un pavļutveidīgie savu otkatu gribu nemazinās.

Atbildēt

Egde

17.06.2019. 17:09

»

c'est exact

pēc analoģijas zīmējas aina ar tirgus laukumu, kurā kādam nozog maku ar naudu. Tad nu visi klātesošie samet kolekti un kompensē zaudējumus, izņemot, protams, zagli, jo tas jau ir gabalāPolija nenodrošinās restitūciju par holokausta upuru ebreju īpašumiem, kuriem nav mantinieku, pavēstīja Polijas prezidents Andžejs Duda.
Prezidents šādi izteicās saistībā ar ASV Likumu par taisnīgumu nekompensētajiem izdzīvojušajiem šodien (JUST), kurā pieprasīts, lai ASV Valsts departaments sniedz ziņojumu Kongresam par progresu Otrā pasaules kara laikā un vēlāk konfiscēto ebreju īpašumu restitūcijas jautājumā vairākās valstīs, arī Polijā.
Duda sacīja, ka šai lietai jāpieiet mierīgi, jo "Polijas likumos šādām restitūcijām nav vietas".
Atbilstoši Polijas likumiem īpašumi, kuriem juridiski nav mantinieku, pieder Valsts kasei. (TVnet)

Atbildēt

Paija

17.06.2019. 15:45

bija smagi lasīt šo grāmatu.Neticami, ka tas notiek Latvijā.
Taču Rimšēvicam vienmēr( līdz nesenai pagātnei) pie deputātiem bija "zaļā gaisma".

Un cik skaisti Rimšēvics pie sevis uzņem bankā deputātus: lai pastāstītu par bankas vēsturi, uzklausītu deputātu jautājumus un sanāksmes beigās deputātus pacienātu ar kanapē maizītēm un kafiju.

Škietami pieklājīgs cilvēks .
" Balto apkaklīšu" finanšu noziegumi.

Atbildēt

A.P.

17.06.2019. 15:37

Suharenko nesen izplatīja paziņojumu latviešu tautai, kurā visu nosaka tēze "Labas gribas atlīdzinājums ir īpašs risinājums īpašai vēsturiskai situācijai." Kādi nelieši! Ar ko viņi ir pelnijuši īpašu statusu? Ko viņi ir devuši "otrajai republikai"? Ja visi miruši un arī mantinieku nav, tad ar ko ir pelnījuši "atlīdzinājumus" visādi krupņikovi, nesenie ieklīdeņi no Baltkrievijas, banku blēži? Latvijā vispār vairs nav ebreju. Ir tikai ebreju simulakri. Pēdējais ebrejs G.Smirins mira 2017.g.16.janvārī. Tagad ir tikai levitžīda tipa primāti palikuši. Kāpēc viņiem jāatdod no aizbraukušajiem vācbaltiem lēti izvilinātie nami vai miljoni par to vērtību? Kas atdos ebreju bankās zaudēto naudu laventu, karginu u.c. afēristu dēļ? Ebreju nekaunība plaukst tāpēc, ka te vairs nav īstu ebreju, bet ir tikai šeftmaņi. Agrāk ebreju diasporas garu nosacīja ebreju intelektuāļi - zinātņu doktori, profesori, akadēmiķi. Viņi ir miruši. Tagad diasporas garu nosaka alkātīgi suharenkovi...Tiesa, arī latviešu populācijas garu nosaka padibenes, jo vērtīgākā tautas daļa ir pametusi kriminālo mēslu bedri, kurā tagad priekšplānā mīcās pūcesveidīgi kretīni, par-politikas debilie ar debilām sejām, suņu būdas dauni un viņu fani. Ebreju nekaunību nav kam apturēt pusvārdā, latvieši Rīgas pilī eksaltētā jūsmā iebīdīja levitžīdu. Tāpēc katru dienu tiekamies ar kaut ko odiozu.

Atbildēt

Fanija Golda

17.06.2019. 15:32

Protams, ka Otrā pasaules kara raditā netaisnība pret ebreju kopienām būtu jānolīdzina četrdesmit prasītu miljonu euro apmērā no LV budžeta, ja tāda prasība patiesībā būtu cēlusies un kompensāciju pamats pret tā saucamo "atjaunoto 1918. gada Latviju" būtu pierādīts! Tikai nav saprotams viens, kāpēc prasītās kompensācijas bez pierādīšanas būtu jāmaksā uz LV nodokļu maksātāja rēķina, ja pati LV šodien šos zaudējumus, par ko tiek prasītas kompensācijas, nekādi nav radījusi!

Pilnīgi nekādas LV tiesiski nesaistošaas deklarāciijas nevar būt par pamatu šādu kompensāciju izmaksām. Un nav svarīgi, vai deklarācijas nosaukums ir "Terazīnas deklarācija", vai nosaukums ir cits!

Šādu prasīto kompensāciju varētu izmaksāt tikai tādā gadījumā, ja Krievija būtu pēc 1991. gada Latvijai samaksājusi tās kompensācijas, kas faktiski mērāmas miljardos euro, ko PSRS okupācija nodarīja Latvijai pēc 1940. gada.

Redziet, cēloņsakarībās tas izskatās tā - Latvija pēc 1991. gada nav nekādas kompensācijas no Krievijas saņēmusi, caur ko varētu atlīdzināt zaudējumus arī ebreju kopienām, līdz ar to nav absolūti nekāda tiesiska pamata prasīt un LV nodokļu maksātājiem maksāt kompensācijas ebreju kopienām, kas tām Latvijā cēlušās PSRS okupācijas rezultātā.

Ja 13. Saeima tomēr nolemj segt šādas te bez reāla tiesiska pamata pieprasītas "kompensācijas" ar politisku izšķiršanos, kas faktiski, kā zināms, Latvijai un ebreju kopienām Latvijā cēlušās PSRS okupācijas rezultātā, 13. Saeimas deputāti bez izņēmuma katrs ir un būs personīgi atbildīgs par savu balsojumu pret visu Latvijas tautu un sabiedrību kopumā, ja atbalstīs šo likumprojektu par kompensācijām ebreju kopienām. Tas ir tad, ja tomēr šāda 13. Saeimas balsojuma rezultātā iestāsies tādas sekas, ja ebreju kopienām tiek samaksātas no LV budžeta ebreju pieprasītās "kompensācijas".

Atbildēt

fakts

17.06.2019. 15:29

Ir cienījami ēbreji un ir cionisti.Holokaustā iznīcināja tieši cienījamos ēbrejus,cionisti necieta,tieši viņi organizēja holokaustu un abus pasaules karus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...